اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه پرشیا چیست؟

پارچه پرشیا از جنس پلی استر فلامنت با گرماژ 230 الی 240 گرم و عرض 1.5 متر تولید می شود از دو نخ رنگی برای تولید این پارچه استفاده می شود ،بنابراین حالت افک دار تولید می شود ،به دلیل قیمت بسیار پایین ابن پارچه برای فرم مدارس ،لباس مزونی ،سیسمونی ،فرم اداری و لباس آشپزی ،کافی شاپ و ارزان فروشی ها استفاده می شود.

قیمت پارچه پرشیا ساده و دیپلمات

  • پارچه پرشیا کاماش ساده متری 450000 ریال

  • پارچه پرشیا دیپلمات راه راه خطی از متری 550000 ریا

قیمت پارچه پرشیا مکانیک

پارچه پرشیا آیدین

مدل مانتو با پارچه پرشیا معایب پارچه پرشیا پارچه پرشیا مانتویی پارچه کرپ پرشیا قیمت پارچه پرشیا

پارچه پرشیا تک

پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است مدل مانتو با پارچه پرشیا معایب پارچه پرشیا پارچه پرشیا مانتویی مشخصات پارچه پرشیا قیمت پارچه کرپ پرشیا قیمت پارچه پرشیا

پارچه پرشیا چینی

پارچه پرشیا دیپلمات

مصارف پارچه پرشیا مکانیک

پارچه پرشیا فلامنت ،پارچه شانتون پرشیا،پارچه پرشیا فاستونی همگی یک نوع پارچه هستند ،که به دلیل قیمت پایین این پارچه و جذابیت بالا استفاده می شود.کیفیت پارچه پرشیا در حد تترون وترگال است.

 • فرم مدارس 
 • اسکراب پزشکی
 • روپوش
 • پارچه پرشیا سوزن دوزی
 • کالسکه 
 • کیف ورشی
 • سالنامه
 • فرم اداری 

پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است؟

پارچه پرشیا مکانیک دیپلمات و ساده چهار فصل است .پارچه مکانیک پرشیا خوبه برای تمام شهر ها ایران چون با وزن 240 گرم تولید شده است و خنک و در عین حال بدن نما نیست.پارچه پرشیا چروک نمیشه .پارچه پرشیا پرومکس پارچه ای است چینی پارچه پرشیا ایرانی است.خرید پارچه پرشیا از اول اردیبهشت الی اواخر آبان ادامه دارد.

خرید پارچه مکانیک پرشیا کاماش 

پارچه پرشیا از نزدیک شبیه پارچه لنین است،ویژگی پارچه پرشیا و خصوصیات پارچه پرشیا شامل مقاومت در برابر مواد شوینده ،نرمی و لطافت ،4فصل بودن است.پارچه پرشیا چگونه است؟این پارچه فلامنتی است و بسیلر مقلوم در برابر پرز و تل شدت است ،بنابراین برای فرم مدارس و فرم اداری استفاده می شود.پارچه پرشیا گرم بالا و تافته زیر اتو جمع نمی شوند و وزنشان بالای 250 گرم است.پارچه پرشیا جت بلک کاماش بور نیست.

قیمت پارچه پرشیا راه راه دیپلمات

 پارچه پرشیا اعلا راه راه برای مانتو فرم اداری استفاده می شود.پارچه پرشیا مکانیک خوش ایست و به همین دلیل شرکت ها ازاین پارچه برای پرسنل خودشان استفاده می کنند.پارچه پرشیا خوبه برای مانتو اداری و فرم مدارس به دلیل تنوه رنگیندی بالا و نکته مهم ایت است که بر خلاف پارچه فیونا که مشکی اش بور است ،پارچه پرشیا مشکی بسیاز زاغ و پر کلاغی است.

 رنگبندی پارچه پرشیا شانتون،پرشیا دو نخ ،پرشیا لنین 

پارچه پرشیا طوسی ،پرشیا مشکی ،پرشیا سرمه  ای ،نسکافه ای ،زرشکی،قهواه ،مدادی نفتی و…..پارچه مکانیک پرشیا درجه یک برای فرم مدارس و مانتو استفاده میشود.رنگبندی پارچه پرشیا گرم بالا درجه یک با توجه به نیاز بازار و رنگ سال تکمیل می شود.پارچه پرشیا مشکی در کل سال فروش دارد.

 

معایب پارچه پرشیا

درست است که پارچه‌های پرشیا معمولاً از الیاف مصنوعی مانند پلی‌استر یا فلامنت ساخته می‌شوند که از پنبه تشکیل شده نیستند. این می‌تواند به معایب زیر منجر شود:

 1. نفوذ هوا و تهویه: پارچه‌های پرشیا معمولاً دارای نفوذ هوا کمتری هستند نسبت به پارچه‌های طبیعی مانند پنبه. این باعث می‌شود که تهویه بهتری برای پوست فراهم نشود، بنابراین در هوای گرم و رطوبتی ممکن است احساس ناخوشایندی داشته باشید.

 2. جذب عرق: پارچه‌های پرشیا به طور کلی عرق را به میزان کمتری جذب می‌کنند نسبت به پارچه‌های طبیعی. این می‌تواند باعث ایجاد احساس ناراحتی و خفگی در هوای گرم و مرطوب شودپارچه پرشیا طوسی،مدادی

 

مشاوره رایگان