اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه پرشیا مشکی گلد بافت گرم بالا

پارچه پرشیا مشکی گلد بافت جزء پارچه های مهم صنعت نساجی به شمار می رود. زیرا حجم خرید و فروش آن در تمام طول سال با افزایش روبرو است. تمامی خریداران عمده ترجیح می دهند تا با مراجعه به کارخانجات تولید کننده، هزینه های مربوط به خرید این پارچه را تا حد زیادی کاهش دهند، تا بتوانند محصولات خود را با قیمت مناسب تری به بازار عرضه کنند. مشاوره رایگان 09131130224

دلایل ضد گرد و غبار بودن پارچه های پرشیا گلد بافت چیست؟

بیشترین مصارف پارچه پرشیا مشکی گلد بافت کدام است؟

انواع پارچه های پرشیا گلد بافت را می شناسید؟

یک مرکز فروش خوب پارچه پرشیا گلد بافت چه ویژگی هایی دارد؟

در هنگام خرید پارچه پرشیا گلد بافت مشکی به صورت عمده بهتر است که سوالات زیادی برای خود مطرح کنید و با پیدا کردن جواب مناسب برای هر کدام از این سوالات می توانید انتخاب های مناسب تری انجام دهید. اما در صورتی که هیچ شناختی از پارچه های پرشیا گلد بافت دهق ندارید و به تازگی قرار است این محصول را تهیه نمایید، بهتر است با کارشناسان مجموعه کاماش حتماً به صورت تلفنی و یا از طریق وبسایت مشورت کنید.

پارچه پرشیا مشکی گلد بافت لباسی

پارچه های پرشیا  پارچه های به روز موجود در بازار بوده که با داشتن ویژگی های فوق العاده برای دوخت لباس های فرم و لباس های کار مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه از بافت بسیار ساده‌ای برخوردار است و به همین سبد در تمام طول سال در چرخه مد قرار دارد.

بافت پارچه های پرشیا به صورت مربعی ساده بوده؛ اما به دلیل استفاده از دستگاه های بافندگی پیشرفته با استاندارد تراکم بافت آن بالا است. به همین جهت با گرفتن الیاف تار و پود پارچه برای تست تراکم به هیچ عنوان این الیاف از یکدیگر جدا نمی شوند.

معمولاً پارچه های پرشیا را با استفاده از الیاف مورد رنگرزی می بافند؛ به همین جهت پارچه های مرغوب و با کیفیت بالا تولید می شوند که با قرار گرفتن در زیر نور خورشید برای طولانی مدت کیفیت رنگ آنها از بین نمی رود. معمولاً الیاف را در پروسه تولید و آماده سازی برای بافت مورد رنگرزی قرار می ‌دهند که رنگ به خوبی در تمام بخش ‌های آن نفوذ پیدا می ‌کند. به همین سبب به راحتی می توان از این پارچه در شرایط سخت که نیاز به شستشوی مداوم البسه است، نیز استفاده کرد.

خرید پارچه پرشیا گلد بافت مشکی و رنگی از کارخانه

این پارچه با عرض ۱۵۰ سانتیمتر در تمامی کارخانجات نساجی تولید می شود و معمولاً گرماژ مناسب این پارچه موجب می ‌شود تا هیچگونه بدن نمایی ایجاد نکند. داشتن عرض ۱۵۰ متر و طاقه های استاندارد ۴۰ متری سبب شده تا به عنوان بهترین پارچه برای کارگاه های تولید شناخته شود. زیرا به صورت استاندارد می توان آن را بر روی میزهای برش پهن کرد.

در میان تنوع بالای رنگ بندی پارچه پرشیا مشکی گلد بافت یکی از مهم‌ترین منسوجات است که در کارخانجات مختلف تولید می شود و متناسب با کیفیت رنگ به کار برده شده در روند رنگ آمیزی الیاف، درصد مشکی بودن این پارچه ها ممکن است با یکدیگر تفاوت پیدا کند.معایب پارچه پرشیا شاملی کشی نبودن این پارچه می باشد.

مدل مانتو با پارچه پرشیا مشکی گلد بافت

پارچه مکانیک ،لنین و پرشیا مشکی بهترین پارچه برای تولید مانتو هستند،قیمت پایین و ایستایی زیبا دو عا مهم در خرید این پارچه برای مانتو است.

چرا پارچه های پرشیا گلد بافت ضد گرد و غبارند؟

برای حرفه ها و مشاغل مختلف از پارچه های مناسب و کاربردی استفاده می ‌کنند، تا با داشتن کیفیت بالا بتوان از هر پارچه در طولانی مدت استفاده نمود. انتخاب مناسب منسوجات تأثیر مستقیم بر روی کاهش هزینه های به وجود آمده برای این مراکز می گذارد.

در برخی از محیط ها، گرد و غبار زیادی وجود دارد و نفوذ این گرد و غبار بر روی پوست بدن ممکن است آسیب های زیادی به کارگران و افراد فعال در این فضا وارد کند. به همین جهت صاحبین مشاغل و مراکز تولیدی سعی می ‌کنند، تا از البسه و لباس های مخصوص استفاده کنند که از افراد در برابر گرد و غبار محافظت نمایند.

پارچه های پرشیا پرو مکس گلد بافت را با نام پارچه های ضد گرد و غبار در بازار می شناسند؛ به همین سبب به عنوان یکی از بهترین منسوجات پر استفاده در چنین شرایطی به کار می روند. اما ممکن است که برای شما هم این سوال به وجود بیاید که چرا پارچه های پرشیا ضد گرد و غبارند؟

یکی از مهمترین دلایل ضد گرد و غبار بودن این پارچه راه راه گلد بافت، داشتن تراکم بافت بالا است. این تراکم بافت اجازه نفوذ گرد و غبار در بین الیاف پارچه و عبور کردن آنها و رسیدن به پوست بدن را نمی دهد. البته این ویژگی به تنهایی نمی تواند کافی باشد، داشتن سطحی صاف و کاملاً یکنواخت هم یکی دیگر از دلایل مقاومت این پارچه ها در برابر نفوذ گرد و غبار می باشد. چرا که اجازه نشستن گرد و غبار بر روی پارچه و نفوذ به مرور زمان راهم به آنها نمی دهد.

پارچه های پرشیا گلد بافت در چند دسته بندی تولید می شوند؟

حتماً در بازارهای عرضه و فروش نام های مختلفی برای پارچه های پرشیا شنیده اید، توجه داشته باشید که هر کدام از این نام ها ممکن است به دلیل داشتن ویژگی خاصی از پارچه پرشیا بر روی آنها گذاشته شود. پس با شناخت این پارچه ‌ها و آشنایی با ویژگی های آنها به راحتی می توانید متناسب با کسب و کار خود بهترین نوع پارچه را تهیه کنید.

البته ویژگی های کلی انواع پارچه پرشیا گلد بافت یکسان است و به دلیل تغییرات جزئی که در میزان الیاف مورد استفاده در روند تولید و همچنین نوع دستگاه های بافت به وجود می آید، این پارچه ها تغییر پیدا می کنند.

در این بخش به معرفی چند مورد از پارچه های پرشیا می پردازیم:

مشخصات پارچه های پرشیا طرح دار

پارچه های پرشیا راه راه دیپلمات گلد بافت طرح دار که در بازارهای عرضه و فروش به آنها پرشیا لنین هم گفته می شود طرح های بسیار ریزی در داخل پارچه دارند. این پارچه زیر دست لطیفی داشته و برای تولید محصولات گوناگون مانند مانتوهای فرم اداری و یا لباس مدارس مورد استفاده قرار می گیرد. البته از لنین طرح دار در کنار پارچه های ساده هم به عنوان خرج کار استفاده می‌ کنند، تا زیبایی لباس های فرم را افزایش دهند.

قیمت پارچه پرشیا مکانیک
قیمت پارچه پرشیا مکانیک والافاستون

پارچه های پرشیا مشکی ساده

پارچه های پرشیا ساده که در ابتدا به صورت وارداتی به ایران وارد شد، دارای بافت مربعی است و به دلیل تراکم بافت بالا از استحکام خوبی برخوردار می باشند و در مصارف گوناگون می توان از پارچه ساده استفاده کرد.

پارچه پرشیا مشکی شیفر

پارچه های پرشیا شیفر شباهت زیادی به پارچه ‌های شانتون دارند و مانند آنها از بافت درشت تری برخوردار هستند. از این نوع پارچه برای دوخت مانتوهای روزانه و رسمی استفاده می کنند؛ زیرا این پارچه قابلیت تنفس پذیری بالایی داشته و در فصول گرم سال می تواند از افراد به خوبی محافظت کند.

آیا پارچه پرشیا گلد بافت چهار فصل است؟

به طور معمول پارچه های پرشیا که در کارخانجات نساجی داخل ایران تولید می شوند، با چند ضخامت مختلف به بازار ارائه می گردند. به همین جهت خریداران عمده باید متناسب با شرایط و بازار هدف خود اقدام به تهیه پارچه های پرشیا کنند.

پارچه پرشیا مشکی گرم بالا گلد بافت یا لنین والافاستون

پارچه پرشیا مشکی گرم بالا یا لنین والافاستون از پارچه های پرمصرف در مصارف زیر است.

  • کت
  • شلوار مجلسی
  • فرم مدارس
  • سیسمونی
  • فرم اداری

معمولاً در تمام طول سال استقبال از پارچه های پرشیا زیاد بوده و در حجم های بالا معامله می شوند. به همین جهت این سوال برای برخی از افراد به وجود می آید که آیا پارچه پرشیا چهار فصل است؟

پاسخ به این سوال که قطعاً بله می باشد؛ پارچه های پرشیا برای همه چهار فصل سال کاربرد دارند. چرا که بافت آنها بسیار لطیف بوده و به دلیل تراکم بافت عالی به راحتی می توان از آنها در هر شرایط دمایی استفاده کرد.پارچه پرشیا مشکی گرم بالا و یا پرشیا لنین 30 گرم از پارچه مکانیک وزنش بالاتر است.

از مهمترین دلیل استفاده از پارچه پرشیا برای چهار فصل سال می توان به وجود الیاف پلی استر و الیاف پنبه در کنار یکدیگر اشاره نمود که هر کدام ویژگی منحصر به فردی به این پارچه می دهند. معمولاً الیاف پلی استر موجب می‌ شود تا دمای بدن حفظ شده و افراد به راحتی در زمستان می توانند از این الیاف استفاده کنند. همچنین در این پارچه ها سبب تنفس پذیری بالا شده و در فصول گرم سال و به ‌خصوص تابستان سبب جذب رطوبت بدن می گردد.این پارچه در کنار پارچه ترگال بهترین پارچه برای فرم مدارس است ،برای آشنایی با پارچه ترگال اینجا کلیک کنید.

به غیر از نوع الیاف بکار رفته در روند تولید این پارچه ها نحوه بافت آنها نیز به گونه‌ ای است که به ‌راحتی هوا از داخل الیاف عبور کرده و تنفس پذیری خوبی هم دارند. به همین جهت بدون ایجاد بوی بد در بدن برای طولانی مدت هم می توان از این پارچه استفاده نمود.

کاربرد پارچه پرشیا مشکی گلد بافت وزن بالا

پارچه های پرشیا از مشخصات منحصر به فرد خاصی برخوردار هستند که از آنها در تمام طول سال به راحتی استفاده می کنند؛ به همین جهت موارد استفاده و کاربردهای آنها گسترده است.

پارچه پرشیا مشکی یکی از رنگ بندی های مهم این پارچه ها به شمار می رود که در کارخانجات نساجی هم تمرکز ویژه ‌ای بر روی افزایش کیفیت رنگ مشکی گذاشته اند، تا در هنگام استفاده و شستشوهای مداوم کیفیت خود را بیشتر از سایر پارچه های دیگر حفظ کند.

رنگ مشکی پارچه پرشیا معمولاً برای تولید لباس ‌های رسمی بیشترین کاربرد را دارد. چرا که رنگ مشکی برای تمامی مراسمات و فضاها مناسب بوده و و افراد به راحتی می ‌توانند آن را با سایر رنگ‌ های دیگر ست کنند.

یکی از مهمترین کاربردهای این پارچه برای دوخت شلوارهای فرم دانش آموزان در مقاطع دبیرستان و بالاتر است که به راحتی می توانند با پیراهن های رنگی و یا پیراهن های سفید این شلوارها را مورد استفاده قرار بدهند.

لباس فرم بانوان که شامل مانتو شلوارهای اداری است را به راحتی می ‌توان از پارچه های مشکی پرشیا تولید کرد که پارچه های مشکی بیشتر مورد علاقه بانوان قرار می‌ گیرند و در همه گروه‌ های سنی و شغلی می توان از این رنگ استفاده نمود.

برای دوخت کت و شلوارهای اداری کارمندان در بانک ها، شرکت ها، ادارات و بسیاری از مراکز دیگر هم به راحتی از پارچه های پرشیا مشکی استفاده می کنند. چرا که رنگ مشکی برای همه فضاها مناسب بوده و امکان ست کردن آن با سایر لباس های دیگر نیز آسان ‌تر است.

برای دوخت شلوارهای کردی و شلوارهای راحتی نیز این رنگ از پراستفاده ترین ها به شمار می رود. چرا که تقاضا برای تهیه شلوارهای کردی مشکی دو برابر بیشتر از شلوارهای کردی رنگی است.

فروش پارچه پرشیا گلد بافت نقد و اقساطی

از پارچه های پرشیا در روند تولید البسه فرم مدارس، لباس کار در صنایع مختلف و بسیاری از موارد دیگر استفاده می کنند. به همین جهت مراکز تولید کننده این پارچه ها را با حجم عمده تهیه می نمایند.

در صورتی که پارچه ها با کیفیت بالا و ویژگی ‌های خوب تهیه شوند؛ تمامی تولیدات دوخته شده توسط این پارچه ها در بازار هم مورد استقبال قرار می گیرند. به همین جهت در هنگام خرید پارچه های پرشیا باید توجه بیشتری به خرج داد.

در صورتی که خریداران عمده از بهترین مراکز فروش پارچه محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنند، با خیال راحت تر می توانند از آنها برای تولید لباس های مختلف استفاده نمایند. در ادامه به بررسی مهمترین ویژگی های بهترین مراکز فروش پارچه پرشیا می پردازیم:

  • در این مراکز تمامی جزئیات مربوط به هر پارچه از اولین نوع الیاف به کار برده شده، در روند تولید آن کیفیت رنگ و طرح های مختلف پارچه به طور کامل مشخص باشد، تا خریدار متناسب با شرایط و بودجه در نظر گرفته بتواند بهترین منسوجات را انتخاب کند.
  • ارائه تنوع بالای گرماژ و طرح پارچه ها و همچنین عرض های استاندارد پارچه در این مراکز صورت بگیرد، تا خریدار بتواند انتخاب ‌های خوبی داشته باشد.
  • تکمیل بودن کالیته رنگ بندی پارچه ها در این مراکز به مشتری کمک می ‌کند، تا متناسب با بازار هدف خود بهترین پارچه های موجود را از لحاظ رنگبندی انتخاب کند.
  • ارائه طاقه های پارچه کاملاً سالم و استاندارد از لحاظ عرض پارچه و بدون زدگی و مشکل خیال خریدار را از کیفیت بالای پارچه راحت می کند.
  • در صورت نیاز مجدد مراکز تولیدی، بتوانند دوباره سفارشات خود را شارژ کنند.

فروش پارچه پرشیا گلد بافت در بازار

قطعاً به دلیل داشتن کیفیت بالا پارچه های پرشیا به عنوان ماده اولیه بسیاری از کارگاه های تولید لباس فرم شناخته می شود. به همین سبب نیاز است که این پارچه ها با قیمت های ارزان تری تهیه شوند، تا بتوانند هزینه های مربوط به این مرکز را کاهش بدهند.

برای بیشتر مراکز تولید مهم است که به کارخانجات تولید کننده و فعال در این حوزه مراجعه نمایند و پارچه های مورد نیاز خود را تهیه کنند. چرا که بدین شیوه می توانند تا حد زیادی از هزینه های مربوط به خرید پارچه را کاهش بدهند. چرا که در خرید مستقیم از کارخانه واسطه حضور پیدا نمی ‌کند و افزایش قیمت های بی دلیل به وجود نمی ‌آید.

نساجی کاماش یکی از مراکز تولید معتبر در ایران است که پارچه های مرغوب و درجه یک را تولید می‌ کند. این نساجی با فراهم آوردن شرایط خرید مستقیم و بدون واسطه موجب شده تا افراد زیادی اقدام به خرید پارچه های مورد نیاز خود از این مجموعه کنند. زیرا راه های ارتباطی مختلفی برای مشتریان عمده قرار داده است که با انتخاب هر کدام از این راه ها به آسانی می توانند با بخش فروش این کارخانه تماس بگیرند.

پارچه مکانیک پرشیا مشکی خوبه؟

برای جواب این سوال بهتره بگیم ،پارچه مکانیک خوبه هست به شرطی که نیاز شما را برطرف کند ،از این پارچه برای فرم مدارس ،شلوار و کت و کیف استفاده می شود.

در صورت نیاز به تهیه پارچه پرشیا مشکی که یکی از مهم ترین پارچه های تولید شده در این حوزه شناخته می شود، کافیست با مشاورین بخش فروش نساجی کاماش تماس بگیرید. این افراد به صورت کاملاً رایگان اطلاعات لازم و کاربردی را در اختیار خریدار قرار می دهند. در واقع پس از دریافت مشاوره آنلاین می توانید تصمیمات بهتری برای ثبت سفارش و خریدهای عمده خود بگیرید.

پارچه پرشیا گرم بالا مشکی
مدل مانتو با پارچه پرشیا زرین
معایب پارچه پرشیا گلپود
پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است
پارچه پرشیا مشکی میلاد ارشدی
قیمت پارچه پرشیا مشکی کاماش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان