اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه پرشیا سورمه‌ ای شرکت گل پود

پارچه پرشیا سرمه ای گل پود در میان سایر رنگبندی ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است؛ به همین سبب حجم خرید و فروش آن هم در بازار بیشتر می باشد. برای دسترسی به کیفیت بالای پارچه و قیمت مناسب آن نساجی کاماش شرایط خرید آنلاین را فراهم کرده است، تا همه خریداران از دورترین نقاط کشور هم بتوانند پارچه را مستقیم از کارخانه تهیه کنند.

خرید آسان به صورت عمده به همراه قیمت

https://miladarshadi.com/product/navy-mechanical-persian-fabric/

آیا می دانید که پارچه پرشیا گل پوداز چه ویژگی هایی برخوردار است؟

در مورد پارچه های پرشیا پرو مکس چه می دانید؟

دلیل ضد گرد و غبار بودن پارچه های پرشیا مشکی چیست؟

چرا این پارچه از ثبات رنگی بالایی برخوردار است؟

در هنگام خرید پارچه پرشیا گلد بافت به صورت عمده سوالات زیادی برای افراد به وجود می آید که یکی از مهمترین آنها کسری پارچه در هنگام شستشو و اتو کشی است. باید بگوییم خیال خریدار از این لحاظ کاملا راحت باشد؛ زیرا این پارچه ها به دلیل تراکم بافت مناسب به هیچ عنوان کسری ندارند و همچنین ویژگی های منحصر به فرد دیگری هم دارند که سبب محبوبیت بیشتر آنها در بین سایر منسوجات موجود در بازار شده است.

در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه پارچه های پرشیا گل پود و شناخت کامل این پارچه دارید، می توانید از کارشناسان مجموعه کاماش کمک بگیرید؛ زیرا در هنگام خرید به صورت رایگان مشاوره ارائه می دهند.

شناخت پارچه پرشیا گل پود و معایب پارچه پرشیا

در پیشرفت هایی که در صنعت و تکنولوژی به وجود آمده، در حال حاضر کارخانجات متعددی در حوزه تولید پارچه های مختلف در داخل ایران فعالیت می کنند. به همین جهت با مراجعه به بازارهای عرضه و فروش با پارچه های مختلف روبرو می ‌شوید که گاهاً برخی از آنها را به درستی نمی شناسید؛ چرا که تنوع پارچه ها بسیار زیاد شده است.

پارچه هایی که در روند تولید لباس های فرم مورد استفاده قرار می گیرند؛ جزء پارچه های چهار فصل هستند که معمولاً در تمام طول سال مشتریان برای خرید و فروش آنها حضور دارند، پارچه پرشیا هم یکی از این پارچه ها محسوب می شود.

پارچه پرشیا در ابتدای ورود به بازار ایران با تنوع رنگبندی بسیار کم سبب جلب توجه تولیدکنندگان عمده شد. چرا که ویژگی های آن به نسبت سایر پارچه های پرکاربرد در حوزه تولید لباس فرم بیشتر و بهتر بود.

رفته رفته متناسب با نیاز مراکز تولیدی کارخانجات داخل کشور هم تمرکز بیشتری بر روند تولید این پارچه گذاشتند و در حال حاضر با بیشتر از ۲۶ کالیته رنگ بندی این پارچه را به بازار عرضه می ‌کنند.تمامی رنگ بندی های پارچه از کیفیت بالایی برخوردار است و به دلیل انتخاب های هوشمندانه، می توان از آنها در شرایط گوناگون استفاده کرد.

برای تولید پارچه های پرشیا از الیاف پنبه، پلی استر و فلامنت در کنار یکدیگر استفاده می کنند که جهت تولید پارچه های مرغوب از متخصصین توانمند صنعت نساجی استفاده کرده و میزان ترکیب این الیاف را به شکل کاملاً دقیق مشخص می نمایند. زیرا کم و زیاد شدن الیاف در روند تولید تأثیر مستقیمی بر کیفیت نهایی پارچه می گذارد.

تولید پارچه های پرشیا در داخل ایران به قدری پیشرفت کرده؛ که نه تنها همگام با رقبای خارجی حرکت می کند؛ بلکه برخی از مواقع از این پارچه‌ها نیز پیشی گرفته است. به همین جهت از اولویت مراکز تولیدی خرید منسوجات داخل کشور می باشد که با پرداخت هزینه کمتر پارچه بهتر را تهیه کنند.

تمامی طاقه هایی که در کارخانجات نساجی آماده می شود، با عرض ۱۵۰ سانتیمتر و متراژ ۴۰ متر طاقه پیچی شده تا حمل و نقل و جابجایی آن برای افراد آسان تر باشد. همچنین پهن کردن این پارچه ها بر روی میزهای برش نیز به سادگی صورت می گیرد و نیاز به استفاده از نیروهای اضافی در کارگاه نیست.

چرا پارچه های پرشیا گل پود ضد گرد و غبارند

یکی از دلایل استفاده بیشتر از پارچه های پرشیا گل پود به عنوان لباس کار مقاومت آنها در برابر گرد و غبار است. به همین جهت در محیط های ساختمانی که گرد و غبار بیشتری وجود دارد و در فضاهای باز می توان این پارچه ها را به عنوان لباس کار استفاده کرد.

داشتن این ویژگی موجب می ‌شود تا گرد و غبار به بدن کارگران نفوذ نکند و از آنها در شرایط بد محافظت می کند. به همین سبب به یکی از مهمترین منسوجات پرکاربرد در کارگاه ها و کارخانجات تولید البسه مخصوص لباس کار تبدیل شده است.

دلایل زیادی وجود دارد که این پارچه در برابر گرد و غبار مقاوم می باشد، از مهمترین آنها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

یکدست بودن سطح پارچه و نداشتن منافذ یکی از دلایل این ویژگی است که اجازه نشستن گرد و غبار بر سطح پارچه را نمی دهد، تا به مرور زمان بتواند در بافت پارچه نفوذ کند.

داشتن تراکم بافت بالای پارچه یکی دیگر از دلایل مهم این ویژگی است؛ زیرا به دلیل در هم تنیده شدن الیاف تار و پود به شکل ویژه اجازه نفوذ گرد و غبار داده نمی شود.

همچنین استفاده از الیاف پلی استر مرغوب و با کیفیت بالا هم یکی دیگر از این عوامل است؛ چرا که گرد و غبار بر روی این الیاف قرار نمی گیرند.

چرا از الیاف پلی استر در تولید پارچه پرشیا گل پود استفاده می کنند؟

به طور معمول برای تولید پارچه ها از ترکیب چندین الیاف مختلف در کنار هم استفاده می کنند، تا ویژگی های پارچه ها را افزایش دهند. در سال های اخیر به دلیل کمتر شدن حجم الیاف طبیعی، کارخانجات تصمیم گرفتند تا با استفاده از الیاف خوب و باکیفیت مصنوعی به صنعت نساجی کمک کنند.

پارچه های پرشیا گل پود که جزء پارچه های مرغوب و پراستفاده اند، از ترکیب الیاف پنبه پلی استر و همچنین الیاف فلامنت تولید می شوند. الیاف پنبه که به عنوان یک فیبر طبیعی در این پارچه قرار دارد، سبب جذب رطوبت بدن شده و همچنین پارچه های مستحکم و در عین حال سبک را تولید می کند.

ممکن است که این سوال به وجود بیاید؛ چرا از الیاف پلی استر در تولید پارچه های پرشیا استفاده می شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که معمولاً پارچه هایی که ضد چروک هستند، بیشتر مورد توجه و استقبال قرار می گیرند. الیاف پلی استر هم به دلیل قابلیت کشسانی در برابر چروک شدگی مقاومت خوبی دارند، به همین جهت از آنها در تولید پارچه های مختلف استفاده می کنند.

همچنین اضافه شدن این الیاف به الیاف پنبه سبب پایداری هرچه بیشتر پارچه و افزایش مقاومت کششی و سایشی آنها نیز می گردد. در هنگام پوشیدن این البسه در فصول سرد سال اجازه خروج گرمای بدن را نمی دهد و موجب می شود تا پارچه ها در چهارفصل قابلیت استفاده داشته باشند.

دلایل زیادی برای استفاده از الیاف پلی استر در روند تولید پارچه های پرشیا وجود دارد که از مهمترین آنها شباهت زیاد این الیاف به الیاف طبیعی ابریشم است که سبب ایجاد پارچه های مستحکم و بسیار نرم و لطیف می شود.

بررسی مشخصات پارچه های پرشیا گل پود

پارچه های پرشیا که از محبوب ترین پارچه های موجود در بازار و صنعت تولید لباس فرم و لباس مدارس است، از مشخصات و ویژگی‌ های خاصی برخوردارند که ممکن است سایر رقبای آنها در بازار همه این ویژگی‌ ها را در کنار یکدیگر نداشته باشند.

پارچه های پرشیا که از کیفیت بالایی برخوردار بوده برای همه گروه ‌های سنی و شغلی کاربرد دارند و با استفاده از تنوع کالیته رنگ بندی آن می توان برای هر محیطی مناسب ترین پارچه را انتخاب کرد. در این میان پارچه پرشیا سورمه ای یکی از محبوب ‌ترین رنگ بندی هایی است که برای اکثر مراکز مورد استفاده قرار می گیرد.

در این بخش به بررسی مهمترین مشخصات و ویژگی های پارچه پرشیا درجه یک می پردازیم:

ضد گرد و غبار بودن

ضد گرد و غبار بودن که از ویژگی های منحصر به فرد این پارچه بوده و سبب استقبال بیشتر از آن شده است.

ثبات رنگی

به دلیل نحوه بافت خاص این پارچه ها از ثبات رنگی بالایی برخوردار است به همین جهت به عنوان لباس فرم کودکان و دانش آموزان می توان از آن استفاده کرد. چرا که باید به طور مرتب مورد شستشو قرار بگیرند.

ضد الکتریسیته

پارچه هایی که خاصیت ضد الکتریسیته دارند، بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند. زیرا این پارچه ها چسبندگی به بدن ندارند و استفاده از آنها بدون تنش های مختلف راحت تر است.

استحکام الیاف

استحکام الیاف پارچه موجب شده تا در صورت قرار گرفتن در معرض کشش و سایش و هر گونه ضربه و فشار آسیبی به بافت آن وارد نشود.

تراکم بافت بالا

استفاده از فناوری نوین در روند تولید این پارچه موجب شده تا تراکم بافت آن بالا باشد و سطح کاملا صاف و یکنواخت ایجاد کند.

وزن سبک

این پارچه برخلاف استحکام بالا وزن بسیار سبکی دارد و مناسب ترین پارچه ها برای تولید لباس فرم کودکان به شمار می رود. چرا که حرکت های بیش از حد کودکان را محدود نمی کند و دانش آموزان در این لباس ها احساس راحتی دارند.

مقاومت در برابر چروک

مقاوم بودن این پارچه در برابر چروک از ویژگی های خاص آن به شمار می رود که بسیاری از کارمندان هم تمایل دارند تا از آن برای لباس فرم استفاده کنند؛ چرا که ظاهر خود را در تمام طول مدت روز حفظ می کنند.

نکات مهم در خرید پارچه پرشیا سرمه ای

پارچه های پرشیا سورمه ای جزء پارچه های پراستفاده هستند که در شرایط گوناگون می توان از آنها استفاده نمود. در واقع این پارچه به عنوان ماده اولیه مراکز تولید لباس کار و لباس فرم مدارس به شمار می رود. به همین جهت به صورت عمده در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرد، تا نیاز روزانه این مراکز تأمین گردد.

تنوع بالای کارخانجات تولید کننده پارچه موجب شده تا این پارچه هم با ویژگی های مختلف در بازار وجود داشته باشد. گاهی اوقات ممکن است که هزینه زیادی هم برای خرید پارچه بپردازید اما در نهایت کیفیت قابل قبولی تهیه نکنید و گاهی اوقات ممکن است در دام قیمت های پایین بیفتید و پارچه های نامرغوب تهیه نمایید. به همین جهت داشتن اطلاعات کافی در مورد مشخصات و ویژگی های خوب این پارچه ها و توجه به برخی از نکات در هنگام خرید ضرورت پیدا می کند.

در این بخش به بررسی برخی از نکات مهم در خرید پارچه پرشیا سورمه ای یا هر رنگ بندی دیگر می پردازیم:

بررسی کیفیت رنگ

با بررسی یک طاقه به صورت رندم نیاز است که کیفیت رنگ پارچه را به طور کامل و دقیق بررسی کنید، تا در همه طاقه به صورت یکسان باشد. چرا که یکسان نبودن رنگ ها ممکن است برای برش و دوخت مشکلات زیادی ایجاد کند.

بررسی ضخامت پارچه

پارچه های پرشیا که با ضخامت ۲۴۰ گرم تا ۲۷۰ گرم در بازار تولید می شوند؛ باید در تمام طول طاقه ضخامت یکسان داشته باشند، تا به راحتی بتوان برای دوخت لباس های مختلف از آن استفاده کرد.

بررسی لبه های پارچه

ترکی پارچه از بخش های بسیار مهم آن به شمار می رود؛ زیرا تأثیر مستقیم در نحوه پهن کردن پارچه ها بر روی میز برش دارند. به همین جهت باید کاملاً صاف و یکدست و بدون خوردگی لبه باشد.

بررسی برندهای مطرح تولید کننده

شناخت برندهای مطرح تولید کننده و بررسی پارچه های موجود در بازار و مطابقت آنها با برندهای اصل از مهمترین مراحل خرید به شمار می رود که در نهایت تأثیر مستقیم بر روی کیفیت پارچه خریداری شده در بازار دارد.

شناخت مراکز معتبر

شناخت مراکز معتبر برای خرید پارچه ها یکی دیگر از مهمترین نکات است؛ چرا که در این مراکز به هیچ عنوان پارچه های بی کیفیت ارائه نمی شود؛ زیرا به دنبال حفظ اعتبار برند خود هستند.

بزرگترین مرکز خرید پارچه های پرشیا به صورت عمده

پارچه های پرشیا به دلیل ویژگی های منحصر به فرد به طور معمول روزانه در بازارهای پارچه مورد خرید و فروش عمده قرار می گیرند. به همین جهت پیدا کردن مراکز خرید که بتوان از آنها این پارچه ها را با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت خوب تهیه کرد، اهمیت زیادی دارد.

مسئله مهمی که می تواند بر روی کیفیت و قیمت تأثیر بگذارد، انتخاب برندهای مطرح تولید کننده است که در نهایت به شما کمک می کند، تا ویژگی های مد نظر خود را به طور کامل در پارچه پیدا کنید. مجموعه نساجی کاماش یکی از بهترین مراکز فعال در این زمینه می باشد.

نساجی کاماش با بافت پارچه های پرشیا در رنگبندی های مختلف و فراهم آوردن شرایط خرید، این پارچه با گرماژهای گوناگون از درب کارخانه یکی از بهترین مراکز فعال است که می‌ تواند در صدر لیست انتخاب های شما برای خرید پارچه قرار بگیرد.

در صورت نیاز به خرید پارچه پرشیا سورمه ای با کیفیت بالا کافیست با کارشناسان این مجموعه ارتباط مستقیم برقرار کنید، تا پس از دریافت اطلاعات مورد نیاز سفارش شما در کوتاه ترین زمان ثبت شود. مهمترین مزیت انتخاب این مجموعه ارسال پارچه در کمترین زمان و در بسته بندی های با کیفیت بالا برای جلوگیری از آسیب در طی مسیر است.

معایب پارچه پرشیا گل پود
قیمت پارچه پرشیا گل پود
پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است

خرید گل پود پرشیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان