اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه بیمارستانی چیست؟

پارچه های بیمارستانی به صورت حرفه ای برای لباس بیمار ،ملحفه بیمار ،اسکراب پزشکی ،گان و شان جراحی ، با قیمت ها و گرماژ های مختلف تولید می شوند ،پارچه های بیمارستانی شامل ضد وایتکس ،ضد آب ،ضد وایتکس و ضد باکتری ،رنگ ثابت می شوند. تترون ،فلامنت پنبه ،سورنی اسپان باند ،ترگال کجراه ،متقال ،راه راه ،چاپی ،هندسی و … با سفارش شما تکمیل و تولید می شوند.

تفاوت تترون تترون و ترگال بیمارستانی چیست؟

پارچه تترون بیمارستانی 160 گرم و با جت رنگ می شود ،قیمت تترون بیمارستانی متری 39500 تومان و پارچه ترگال با وزن 240 گرم با ژیگر رنگ شده و رنگش ثابت است ،نخ پارچه ترگال دولا بافی شده که طول عمر بیشتری دارد.

پارچه فلامنت بیمارستانی یا فلامنت پنبه بخرم؟

پارچه فلامنت وزنش 140 گرم ،اهاری و زود پاره می شود ،بیشتر مراکز دولتی استفاده می کنند ،نوع فلامنت چاپی از فلامنت ساده قوی تر است.پارچه فلامنت پلی استر پنبه به دلیل حضور پنبه و وزن 160گرم وزن بیشتری دارد.

خرید پارچه بیمارستانی عمده از کارخانه

خرید پارچه های بیمارستانی شامل تترون ،فلامنت ،فلامنت پنبه ،ترگال ،اسپان باند می شود.پارچه های نبافته nonwoven از پارچه های بافته شده ارزان تر و یکبار مصرف هستند ،ولی تترون ،ترگال و کجراه بیمارستانی قابل شستشو و چند بار مصرف می باشند.خرید پارچه بیمارستانی از کارخانه به  صورت عدلی و عمده با صرفه می باشند.

 

فروش پارچه بیمارستانی ضد وایتکس اتو کلاو

پارچه های بیمارستانی باید قابلیت دوام در دستگاه اتو کلاو ،مواد شوینده و وایتکس ها را داشته باشند،از این رو بهترین پارچه ها شامل ترگال و کجراه ضد وایتکس می باشند.

قیمت پارچه بیمارستانی عمده 

قیمت عمده پارچه بیمارستانی به حجم خرید ،گرماژ پارچه یا وزن پارچه ،قوی بودن رنگ ،کیفیت رنگرزی ،نحوه بسته بندی ،مسافت و هزینه حمل تا باربری بستگی دارد.


خرید اینترنتی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

برای خرید اینترنتی و غیر حضوری و استعلام قیمت پارچه بیمارستانی بهترین سایت www.miladarshadi.com می باشد.در سایت میلاد ارشدی قیمت هابه روز هستند ،همچنین سایت کاماش از ساعت 9 الی 5 صبح آماده خدمت به شما عزیزان است 09131130224 


اسم پارچه لباس بیمارستانی

  • تترون بیمارستانی
  • فلامنت پنبه 
  • فلامنت فلامنت 
  • اسپان باند 
  • ترگال 
  • کجراه
مشاوره رایگان