اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه پرشیا مدادی | قیمت روز + خرید عمده

پارچه پرشیا مدادی یکی از پارچه های پراستفاده در تمام فصول و در تمام مشاغل است که به راحتی می ‌توان از آن لباس های مختلفی را تولید کرد. به همین سبب نیاز است که خریداران عمده این پارچه به شکل حرفه‌ای عمل کرده و با مراجعه به کارخانجات تولید کننده، تا حد زیادی هزینه های خود را کاهش دهند.

پارچه های پرشیا که جزء پارچه های پراستفاده در بازار قرار می گیرند؛ ممکن است که در هنگام خرید آنها سوالات مختلفی ذهن خریداران را مشغول کند که کاربردهای این پارچه کدامند؟ این پارچه از چه ویژگی هایی برخوردار است که مورد توجه زیاد قرار گرفته است؟ کدام کارخانجات در زمینه تولید این پارچه فعالیت بهتری دارند؟

سوالاتی که در این حوزه به وجود می آید، بسیار گسترده است به همین جهت باید قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید نهایی حتماً از افراد متخصص در این زمینه مشاوره دریافت کنید. کارشناسان نساجی کاماش می توانند کمک خوب به خریداران عمده کنند، تا خریدی مقرون به صرفه داشته باشند.

هر آنچه در باره پارچه پرشیا نمی دانید

در میان پارچه های مختلفی که در بازارهای عرضه و فروش مشاهده می کنید، برخی از پارچه ها نام آشنا تر هستند. پارچه پرشیا یکی از این منسوجات پرطرفدار است که حجم خرید و فروش آن در تمام طول سال با افزایش جدی روبه‌رو است.

به دلیل موارد استفاده و کاربرد های خاص در برخی از بازه های زمانی مانند فصل تابستان که نیاز به تولید و آماده‌ سازی لباس فرم مدارس است؛ استقبال از این پارچه به اوج خود می ‌رسد. تمامی مراکز تولید سعی می کنند تا با تهیه پارچه های مرغوب و درجه یک، نیاز مدارس و دانش آموزان را به خوبی تأمین کنند.

پارچه های پرشیا که در سال‌ های اخیر به ایران وارد شد، پس از اینکه مورد توجه و استقبال زیاد مصرف کنندگان قرار گرفت، در کارخانجات داخل کشور هم روند تولید آن استارت خورد و در حال حاضر در رنگ بندی های متنوع تولید می شود.

  پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است مدل مانتو با پارچه پرشیا معایب پارچه پرشیا پارچه پرشیا مانتویی پارچه پرشیامشخصات پارچه پرشیا قیمت پارچه کرپ پرشیا قیمت پارچه پرشیا
پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است مدل مانتو با پارچه پرشیا معایب پارچه پرشیا پارچه پرشیا مانتویی پارچه پرشیامشخصات پارچه پرشیا قیمت پارچه کرپ پرشیا قیمت پارچه پرشیا

چرا که در ابتدای ورود این پارچه به ایران با رنگ طوسی و کم کم با ۵ رنگ بندی به بازار ارائه می ‌شد. اما در حال حاضر بیشتر از ۲۶ کالیته رنگ بندی مرغوب و باکیفیت بالا در بازار وجود دارد، در میان این تنوع بالا پارچه پرشیا مدادی یکی از پراستفاده ترین ها به شمار می رود.

از مهمترین دلایل تفاوت پارچه پرشیا با سایر رقبا تکنولوژی جدیدتری است که در پروسه تولید این پارچه به کار می برند. چرا که این پارچه را از الیاف بافته شده و نخ های آماده می بافند و به همین جهت پروسه رنگرزی پس از پایان بافت نداشته و از ثبات و پایداری رنگ بیشتری هم برخوردار است.

به طور معمول این پارچه را در کارخانه با عرض ۱۵۰ سانتی متر آماده می کنند، تا مورد استفاده تمامی مراکز تولید و حتی مصارف خانگی هم قرار بگیرد. زیرا این عرض کاملاً استاندارد بوده و برای قراردادن الگوهای لباس بدون پرتی پارچه مناسب است.

ویژگی های پارچه پرشیا مدادی

پارچه پرشیا از پارچه های مرغوب و درجه یک حال حاضر بازار است که در مقایسه با سایر رقبا کیفیت بهتری دارد؛ به همین جهت در مصارف مختلفی از این پارچه استفاده می ‌کنند.

در این بخش به بررسی برخی از ویژگی های پارچه پرشیا مدادی که سبب محبوبیت بیشتر این پارچه در بین مصرف کنندگان و مراکز تولید شده می پردازیم:

رنگ مناسب

رنگ پارچه پرشیا دودی جزء رنگ های پرطرفداری است که در شرایط مختلف می توان از آن استفاده نمود و به همین سبب این پارچه در بین سایر کالیته رنگ بندی محبوبیت بالاتری دارد.

کیفیت رنگ

کیفیت رنگ پارچه های پرشیا به گونه ‌ای است که به هیچ عنوان در حین شستشو رنگ آن از بین نمی رود و به راحتی در فضای باز هم می توان از این پارچه استفاده کرد. چرا که رنگ در تمام تار و پود آن قرار گرفته و به راحتی دچار رنگ پریدگی نمی شود.

ضد چروک بودن

یکی از دغدغه ‌های مهم و اساسی تمامی پرسنل و دانش آموزان چروک شدن سریع لباس ها است که در طول ساعات اداری طولانی، زیبای خود را از دست می دهد. اما پارچه های پرشیا با داشتن ویژگی های ضد چروک می توانند یک روز کاری عالی را برای افراد به وجود آورند.

استحکام بالا

این پارچه از استحکام بالایی برخوردار است و در صورت زمین خوردن دانش آموزان و هرگونه کشش و سایش دیگر، الیاف آن پاره نمی شود. به همین جهت می توانند به خوبی از آنها محافظت کنند.

ضد الکتریسیته

ویژگی ضد الکتریسیته موجب شده تا از این پارچه به راحتی برای دوخت لباس بانوان هم استفاده شود. چرا که هیچ گونه چسبندگی بر روی لباس های زیرین نداشته و بر روی بدن ایستایی مناسبی دارد.

آشنایی با کاربردهای پارچه پرشیا با رنگ مدادی

پارچه پرشیا در کالیته رنگ بندی متنوع تولید می گردد؛ یکی از بهترین منسوجاتی است که برای دوخت لباس های فرم مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از رنگ بندی های خاص این پارچه کاربردهای گسترده تری دارند و بیشتر مورد خرید و فروش قرار می گیرند.

رنگ مدادی پارچه پرشیا جزء این رنگ بندی های خاص است که ضمن صرف وقت و هزینه بیشتر برای تولید این رنگ استقبال از آن هم در بازارهای عرضه و فروش بیشتر است. چرا که رنگ مدادی به دلیل ویژگی های خاص در موارد مختلف و شرایط گوناگون کاربرد دارد و همچنین هم برای خانم ها و هم برای آقایان می ‌توانند از این رنگ البسه های گوناگون را تولید کرد.

کاربردهای پارچه پرشیا مدادی بسیار گسترده است؛ اما از مهم ‌ترین آنها می ‌توان به دوخت لباس های فرم بانوان که به عنوان مانتو شلوارهای اداری شناخته می شوند و همچنین شلوارهای اداری آقایان نیز اشاره کرد، این رنگ برای همه شرکت ها، ادارات و مراکز دیگر به کار می رود.

همچنین برای دوخت لباس فرم مدارس هم به راحتی می توان از این نوع رنگ استفاده نمود. چرا که یک رنگ کاملاً سنگین و موقر بوده و دانش آموزان در آن احساس راحتی می کنند؛ البته از این رنگ برای مقاطع بالای تحصیل بیشتر به کار می برند.

پارچه پرشیا مدادی مناسب چه فصلی است؟

مد یکی از عامل های بسیار مهم برای انتخاب پارچه ها و دوخت لباس های مختلف است؛ به همین جهت اغلب افراد ترجیح می دهند تا پارچه هایی را تهیه کنند که مطابق آخرین نوآوری های صنعت نساجی تولید شده ‌اند. به همین سبب به تمامی البسه که می پوشند تحت تاثیر فصول مختلف تغییر پیدا می کند.

پارچه مکانیک پرشیا
پارچه مکانیک پرشیا

در هر فصل متناسب با حال و هوای آن از طرح ها و رنگبندی ها و نوع پارچه های متفاوت استفاده می نمایند. به عنوان مثال پارچه های پرکاربرد در زمستان به هیچ عنوان برای تابستان مناسب نیست. گاهی اوقات پارچه ها اصلا احساس راحتی ندارند و فقط تابع مد یا فصل مورد استفاده قرار می گیرند.

اما پارچه پرشیا که جزء پارچه های چهارفصل قرار دارند به دلیل داشتن گرماژ مناسب ۲۴۰ گرم از زیر دست عالی برخوردار بوده و به این جهت که کشسانی ندارد، به آسانی هم چروک نمی شود. این پارچه پرکاربرد در تمام طول سال در حجم های عمده مورد خرید و فروش قرار می ‌گیرد، تا نیاز مراکز تولید لباس فرم را پاسخگو باشد.

در واقع به این سوال که پارچه پرشیا مدادی مناسب چه فصلی است، باید پاسخ دهیم که پارچه های پرشیا مناسب چهارفصل می باشند و در همه شرایط می توان از آنها استفاده کرد. زیرا از ترکیب الیاف پنبه و الیاف پلی استر تولید شده که هرکدام از این الیاف ویژگی های منحصر به فردی به پارچه می دهند.

بهترین کارخانه تولید پارچه پرشیا

در صنعت نساجی که در سال های اخیر پیشرفت های زیادی داشته، کارخانجات متعددی مشغول تولید پارچه های پرشیا هستند، تا بتوانند نیاز عمده بازار را در این حوزه تأمین کنند. شناخت بهترین کارخانه تولید پارچه برای خریداران عمده اهمیت بیشتری دارد، تا از کیفیت محصولات تهیه شده اطمینان کافی داشته باشند.

برای انتخاب یک کارخانه معتبر و خرید مداوم پارچه بهتر است که به دنبال پیدا کردن مشخصات و ویژگی ‌های خاص این کارخانجات باشید، تا در هنگام تهیه پارچه بدون نگرانی بتوانید حجم زیادی از آنها را تهیه کنید.

کارخانجات حرفه ای که در این حوزه به صورت تخصصی کار می ‌کنند، از برخی مشخصات و ویژگی ها برخوردارند که در ادامه به آنها می پردازیم:

  • تهیه دستگاه های پیشرفته و بروز مطابق با استانداردهای بین المللی موجب می شود، تا تمامی مراحل پارچه بافی به خوبی طی شود و در نهایت پارچه های مرغوب و درجه یک تولید گردد.
  • استفاده کردن از مواد اولیه با کیفیت بالا مانند الیاف و همچنین رنگ های مورد استفاده برای رنگرزی پارچه هم نقش مهمی در افزایش کیفیت پارچه ها دارند.
  • بکارگیری مهندسین متخصص و حرفه ‌ای برای انجام ترکیبات مناسب مواد اولیه به جهت تولید پارچه های باکیفیت بالا ضرورت پیدا می کند.
  • تمامی کارگران در این کارخانجات به طور کامل دستگاه ها را می ‌شناسند و در صورت بروز مشکل می ‌تواند آنها را کنترل و هدایت کنند. چرا که به طور مداوم دوره های آموزشی برای آنها برگزار می ‌شود، تا با جدیدترین دستگاه ها آشنایی پیدا کنند.
  • وجود آزمایشگاه های کنترل کیفیت مقیم در داخل کارخانه موجب می ‌شود تا پارچه ها در تمامی مراحل تولید مورد آزمایش و کنترل کیفی قرار بگیرند و در صورت بروز مشکل در همان مرحله برطرف می گردد. به همین سبب تمامی پارچه های تولید شده در این کارخانجات از مرغوب ترین کیفیت بازار برخوردارند.

به خریداران عمده توصیه می کنیم که قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید نهایی خود حتماً یک لیست قیمت از پارچه های پرشیا و رنگبندی های مختلف آن را تهیه کنند. زیرا پارچه های پرشیا بر اساس کالیته رنگ بندی، قیمت های متفاوتی دارند. هر چقدر یک رنگ تیره تر باشد، ممکن است هزینه های ایجاد شده برای به دست آوردن رنگ ها بیشتر باشد.

در میان کارخانجات متعددی که در حوزه تولید پارچه فعالیت دارند، چند کارخانه معتبر برای خرید پارچه های پرشیا پیشنهاد می ‌شوند که در صدر لیست آنها نساجی کاماش قرار می گیرد. چرا که این نساجی تمامی ویژگی های یک کارخانه خوب را دارد و در تمامی حوزه های تولید پارچه آنها را رعایت می ‌کند.

پارچه مکانیک پرشیا گل پود
پارچه مکانیک پرشیا گل پود

پارچه پرشیا قیمت مناسب از کجا بخرم؟

پارچه های پرشیا از پرفروش ترین و محبوب ترین منسوجات حال حاضر بازار لباس فرم است که در حجم های عمده در بازار مورد معامله قرار می گیرد. چرا که این پارچه کیفیت اثبات شده ای دارد و در شرایط گوناگون قابلیت استفاده دارد.

البته این پارچه ها در مقایسه با نمونه های مشابه و سایر رقبا از کیفیت بالاتر و قیمت ارزان تری برخوردارند؛ به همین جهت تقاضا برای تهیه آنها بیشتر است. این سوال برای خریداران عمده به وجود می آید که پارچه پرشیا قیمت مناسب از کجا بخرم؟

در پاسخ به این افراد باید بگوییم که اقتصادی بودن پارچه های پرشیا یک دلیل مهم برای حضور واسطه ها و دلالان در معاملات عمده این پارچه است. گاهی اوقات شاهد افزایش قیمت پارچه پرشیا بدون هیچ دلیل قانع کننده هستیم؛ به همین جهت انتخاب مراکز عرضه و فروش این پارچه تأثیر زیادی در دسترسی به نرخ مناسب آنها دارد.

پس نتیجه می گیریم که انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم مانند کارخانجات تولید کننده پارچه، نمایندگی های عرضه و پخش آنها و حتی وب سایت های معتبر فعال در این زمینه بهترین شیوه خرید برای پارچه محسوب می شود. چرا که تولیدی ها و خیاطان به حجم عمده از این پارچه به صورت سالانه نیاز دارند و کوچکترین تفاوت قیمت می تواند در هزینه های آنها تأثیر زیادی ایجاد کند.

مرکز پخش مستقیم پارچه پرشیا

اگر شما هم جزء خریداران عمده پارچه های پرشیا هستید، به طور حتم به دنبال بهترین قیمت پارچه و در کنار آن کیفیت خوب می باشید. شناخت مراکز پخش مستقیم تأثیر زیادی در دسترسی و کیفیت مناسب پارچه دارد.

همواره این نکات را در نظر داشته باشید که در بازار خرید و فروش پارچه های پرطرفدار ممکن است با قیمت های کاذب و گران مواجه شوید. پس هیچگاه با اولین مراجعه به بازار خرید عمده خود را انجام ندهید و حتما از چندین مرکز فروش، قیمت پارچه ها را جویا شوید. چرا که گاهی اوقات اختلاف قیمت های هنگفت برای پارچه ها ارائه می گردد.

برای اینکه درگیر اختلاف قیمت های زیاد نباشید؛ فرایند خرید مستقیم از کارخانه را برای تهیه پارچه های مد نظر خود انتخاب کنید. چرا که در این معاملات با قیمت درب کارخانه روبرو می شوید و امکان انتخاب پارچه های مرغوب و درجه یک را به دست می آورید.

کارخانه نساجی کاماش یکی از معتبرترین کارخانجات تولید کننده پارچه های پرشیا است که شرایط خرید از درب کارخانه را برای همه خریداران عمده بدون حضور هیچ واسطه ای فراهم کرده است. می توانید با مراجعه حضوری به درب کارخانه و یا راه های ارتباطی دیگر با این مجموعه تماس بگیرید تا پارچه های با کیفیت خوب تهیه کنید.

تنوع بالای پارچه، قیمت تمام شده کارخانه، امکان ارسال سریع و ارائه مشاوره به صورت رایگان برای انتخاب های بهتر از مزیت های انتخاب این مجموعه برای خرید عمده محسوب می شود. پس بدون دغدغه و نگرانی کافیست که از شماره های تماس با پشتیبانی سایت و کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید و سفارش خرید پارچه پرشیا مدادی را ثبت کنید.

معایب پارچه پرشیا
قیمت پارچه پرشیا
پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است
مشخصات پارچه پرشیا کاماش
پارچه پرشیا چیست
پارچه مکانیک پرشیا میلاد ارشدی

جنس پارچه پرشین مکانیک
پارچه پرشیا گرم بالا
جنس پارچه کرپ پرشیا
پارچه پرشیا مانتویی
جنس پرشیا چیست
جنس پرشیا پارچه
جنس پارچه پرشیا چیست
جنس پارچه پرشیا مکانیک
پارچه مکانیک پرشین
پارچه جنس مکانیک پرشیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان