پارچه کجراه و ویژگی های آن چیست؟| انواع، قیمت، موارد استفاده

پارچه کجراه و ویژگی های آن چیست؟| انواع، قیمت، موارد استفاده

قیمت پارچه کجراه چقدر است؟

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

240گرم260گرم280گرم300گرم
45000620007300085000

لازم است بدانید که پارچه کجراه، کاربردهای بسیار زیادی را در صنعت نساجی دارا می باشد اما باید برای خرید آن در هر حجمی که تمایل دارید و همچنین هر نوع کاربردی که تصمیم گرفته اید، سوال هایی همچون پارچه کجراه و ویژگی های آن چیست؟| انواع، قیمت، موارد استفاده آن را برای خود روشن کنید و پاسخ هایی متناسب با این سوالات داشته باشید تا راحت تر بتوانید خرید خود را انجام دهید.

https://miladarshadi.com/product/tergal-kejrah-tak-fabric/

هرچه شما بیشتر در مورد این پارچه بدانید، بدون شک، راحت تر می توانید ثبت سفارشات خود را انجام دهید و این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد. پارچه کجراه را می توان از جمله پارچه های نام آشنایی به شمار آورد که در تمامی فروشگاه های فروش پارچه، وجود دارد و با قیمت های متفاوتی با توجه به ویژگی های آن، به فروش می رسد.

پارچه کجراه چیست؟

به هر پارچه که بافت کجراه با مورب دارد پارچه کجراه گفته می شود ، پارچه کجراه در ایران به پارچه های ضخیم بالای 290 گرم گفته می شود که از الیاف فلامنت در پلی استر ویسکوز یا نخ 30 دولا بافته و تکمیل می شود.

پارچه کجراه ضخیم چیست؟قیمت پارچه کتان شلواری

پارچه کجراه ضخیم به کجراه بالای 300 گرم گفته می شد.قیمت پارچه کتان شلواری در حدود متری 175 هزار تومان است.

پارچه کجراه چیست؟
پارچه کجراه چیست؟

خصوصیات پارچه کتان کج راه

 • گرماژ 300 گرم به بالا
 • 70 درصد پنبه
 • نخ لاکرا در پارچه های کتان کش
 • مقاوم در برابر سایش
 • رنگرزی ری اکتیو

پارچه کجراه اصفهان برندهای اصلی

گلد بافتتکمهنامتک
کاماشفدکبافتینگلد بافت
ناسب چه فصلی است پارچه نخی کجراه قیمت پارچه کجراه دیجی کالا انواع پارچه کجراه پارچه کتان کجراه چروک میشود پارچه کجراه مانتویی شلوار پارچه کجراه
ناسب چه فصلی است پارچه نخی کجراه قیمت پارچه کجراه دیجی کالا انواع پارچه کجراه پارچه کتان کجراه چروک میشود پارچه کجراه مانتویی شلوار پارچه کجراه

در این مقاله سعی شده است تا پاسخ تمامی سوالات فوق را در رابطه با پارچه های کجراه برای شما بنویسیم تا راحت تر این توانایی را داشته باشید، در مورد خریدهای خود تصمیم گیری نمایید و هر حجمی که از این پارچه می تواند نیاز شما را رفع کند، خریداری کرده و مورد مصرف قرار دهید.

انواع پارچه کجراه ضخیم فلامنتی و قیمت پارچه کتان شلواری

انواع پارچه کجراه به این صورت می باشند که:

 1. کجراه فلامنت
 2. کتان
 3. ویسکوز

در واقع پارچه های کجراه را به سه دسته گوناگون تقسیم بندی می کنند و این سه دسته را می توانیم از پرکاربردترین پارچه هایی بدانیم که در طراحی و دوخت انواع لباس کاربرد دارند. نکته مهمی که در این رابطه باید بدانید، این است که در جنس های فلامنت و ویسکوز، شما علاوه بر پنبه ای که در تولید پارچه به کار رفته است، می توانید شاهد حضور پلی استر و مواد شیمیایی با درصدهای مختلفی باشید.

ویژگی پارچه کجراه این است که ایستایی و مقاومت بالاتری نسبت به پارچه های دیگر مانند ترگال و تترون دارد،بنابراین مناسب لباس کار و مانتو پاییزه هستند.

نساجی کاماش

حال باید این را نیز بدانید که الیافی که در نوع کتان آن به کار رفته است از پنبه می باشد و معمولا ماده دیگری با آن ترکیب نمی شود و به صورت خالص است. با توجه به نوع پارچه و موادی که در تولید آن ها به کار رفته است، می توانیم کاربردهای متفاوتی را برای آن ها در نظر داشته باشیم.خرید پارچه کجراه زرین پود و فدک را از شرکت های اصلی خرید کنید.

قیمت پارچه کجراه فدک سوپر 100 فدک

ناسب چه فصلی است پارچه نخی کجراه قیمت پارچه کجراه دیجی کالا انواع پارچه کجراه پارچه کتان کجراه چروک میشود پارچه کجراه مانتویی شلوار پارچه کجراه
خرید اینترنتی پارچه کجراه قیمت پارچه کجراه مشکی

بنابراین با انواع این پارچه آشنا شدید و دانستید که هر نوع آن در دوخت یک لباس و یا پوشش خاصی کاربرد دارد و باید در هنگام خرید به این مورد هم توجه داشت تا بتوانیم خریدی را به ثبت برسانیم که از هر نظر، وجوه مثبت بی شماری داشته باشد و در نهایت، رضایت خریدار نهایی محصول را دریافت نماییم که از هر چیزی مهم تر است.خرید پارچه کجراه را از نمایندگی های اصلی بخرید.

https://miladarshadi.com/product/kajrah-gold-woven-fabric/

موارد استفاده پارچه کجراه کتان و معمولی

برای این که بتوانیم در رابطه با موارد استفاده پارچه کجراه صحبتی داشته باشیم، لازم است بدانید که این پارچه دارای شباهت های بسیار زیادی با پارچه های ترگال می باشد. از مهم ترین تفاوت های ظاهری که میان پارچه های ترگال و کجراه وجود دارند، می توانیم به مورب بودن خطوط پارچه های کجراه اشاره کنیم که در پارچه های ترگال، این خطوط صاف هستند و آن حالت مورب را به هیچ وجه ندارند.

قیمت پارچه کجراه لباس کار قیمت پارچه کجراه فدک قیمت پارچه ترگال دیجی کالا قیمت پارچه کرپ کج راه قیمت پارچه کجراه مشکی پارچه کجراه اصفهان قیمت پارچه کجراه بروجرد
قیمت پارچه کجراه لباس کار قیمت پارچه کجراه فدک قیمت پارچه ترگال دیجی کالا قیمت پارچه کرپ کج راه قیمت پارچه کجراه مشکی پارچه کجراه اصفهان قیمت پارچه کجراه بروجرد

باید بدانید که از پارچه های کجراه در چه مواردی استفاده می شود که در این حجم، سفارش دارند و افراد بسیاری تمایل دارند تا این پارچه را در حجم های بالایی خریداری کنند. پارچه های کجراه نیز عموما برای تولید یونیفرم های مخصوص و یا لباس های کار به کار برده می شوند. دارا بودن قیمت مناسب این پارچه موجب شده است تا طرفداران آن هرروز بیشتر از قبل باشند و فروش خوبی را تجربه نماید.پارچه کجراه مانتویی و پارچه کجراه فرم مدارس پر فروش ترین پارچه های کجراه در بازار هستند.قیمت پارچه کجراه لباس کار با ارچه کجراه مانتویی و فرم مدارس متفاوت است ،ارچه کجراه لباس کار ارزان تر از فرم مدارس است.

با توجه به قیمت مناسبی که دارد و بسیاری ویژگی های دیگری که در آن قرار دارد، می توان آن را به عنوان یکی از به صرفه ترین پارچه ها در تولید موارد فوق به شمار آوریم. تولید مانتو شلوارهای اداری، فرم های بیمارستانی، روپوش های پزشکی و پرستاری، فرم مداری و لباس های کار از مهم ترین کاربردهای پارچه کجراه هستند.

https://miladarshadi.com/product/290-to-300-grams-first-class-woven-twill-fabric/

پارچه ترگال یا کجراه چند درصد نخ دارند؟

شاید بتوان یکی از مهم ترین سوالات در حوزه پارچه کجراه را به سوال پارچه ترگال یا کجراه چند درصد نخ دارند؟ اختصاص دهیم که برای تولیدکنندگان انواع پوشاک اهمیت زیادی دارد و دوست دارند تا پاسخ این سوال را روشن تر از هر سوال دیگری دریابند. حتی مشتری هایی که در این کار مبتدی هستند هم سوالاتی از این دست می پرسند.

عامه مردم زمانی که از پارچه نخی صحبت می کنند، منظورشان ویسکوز و یا پنبه است. در قسمت تار پارچه ترگال، شما نیز شاهد وجود نخ ویسکوز و ترکیب آن با الیافی همچون پلی استر هستید. تار پارچه ترگال در واقع همان طول پارچه را تشکیل می دهد. یعنی 25 درصد ویسکوز است و مابقی را پلی استر قرار داده اند.

قیمت پارچه کجراه لباس کار گلپود
قیمت پارچه کجراه لباس کار گلپود


به صورت کلی می توانیم بگوییم که در یک متر پارچه ترگال که عرض آن را یک و نیم قرار دهیم، می توانیم چیزی در حدود 40 تا 45 گرم ویسکوز را مشاهده کنید که آن در واقع حدود 18 درصد کل پارچه را شکل می دهد. اما در بازار آن را رند می کنند  اعلام می دارند که حدود 20 درصد از پارچه، ویسکوز است.

خصوصیات پارچه ترگال خوب و کجراه خوب برای فرم مدارس و لباس کار

لازم است که قبل از ثبت سفارشات خود در مورد خصوصیات پارچه ترگال خوب بیشتر بدانید تا بتوانید خریدی بهتر و به صرفه تر را برای خود ثبت کنید و از آن خرید خود لذت ببرید و بتوانید با استفاده از پارچه های خریداری شده، پوشاک بسیار باکیفیت و با قیمت مناسبی را تولید کرده و به بازار عرضه نمایید.

قیمت پارچه کجراه لباس کار گلد بافت
قیمت پارچه کجراه لباس کار گلد بافت

از مهم ترین ویژگی های یک پارچه ترگال خوب می توانیم موارد ذیل را نام ببریم که عبارتند از:

 1. ثبات بالا در رنگ پارچه
 2. تراکم آن ها بسیار مناسب است.
 3. گلوله نمی شوند و اصطلاحا می گویند، تل نمی شود.
 4. از نظر سایشی، ثبات دارد.
 5. استقامت آن ها نیز بالا است.

همانطور که پیشتر در این مقاله، متوجه شدید، کاربردهای پارچه به گونه ای می باشد که لازم است ویژگی هایی همانند، ثبات رنگ در آن ها وجود داشته باشد تا در برابر مواردی چون ضد عفونی کردن و کارهایی مثل جوشکاری و سایر موارد، مقاومت خوبی از خود نشان دهد.

کارهایی که پرتحرک می باشند، لازم است پارچه ای را در تولید لباس کار خود به کار ببرند که از نظر سایش و کشش در شرایط خوبی قرار داشته باشند. همینطور می توانیم اذعان داریم که این پارچه از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه می باشد و قیمت مناسب و ارزانی برای آن ها وجود دارد.

مزایای پارچه کجراه نسبت به ترگال چیست؟5 دلیل

مزایای پارچه کجراه نسبت به ترگال چیست؟ برای یافتن پاسخ این سوال، لازم است تا به بررسی مزایای هریک به تنهایی بپردازیم تا بتوانیم ادعا کنیم که کدامیک مزایای بیشتری دارد و کدام می تواند در تولید چه نوع پوشاکی به شما کمک ویژه ای داشته باشد.

با بررسی هایی که صورت گرفت، هر دو نوع پارچه ویژگی های مثبت بی شماری داشته اند و بازار تقاضای بالایی را می توان برای هر دوی آن ها در نظر داشت. با مشاهده پارچه های کجراه و ترگال می توانید شاهد این باشید که هر دو پارچه، یک سری خصوصیات اصلی دارند که در آن ها کاملا به هم شبیه می باشند. اما در این میان، تفاوت های جزیی هم مشاهده می شد.

خرید و قیمت اینترنتی پارچه کجراه
خرید و قیمت اینترنتی پارچه کجراه

از مهم ترین مزایای پارچه کجراه، می توانیم به نوع تولید آن ها اشاره کنیم. سایر ویژگی هایی مانند ثبات رنگ و مقاومت بالای پارچه در هردوی آن ها یکسان است اما در طرح و رنگ هایی که دارند، همینطور گرماژ و ضخامت پارچه و الیافی که در آن ها به کار رفته است، می توانیم تفاوت هایی قائل شویم. ممکن است در متراژهای اصلی آن ها هم این تفاوت ها را مشاهده کنید.

پارچه کجراه لباس کار باید چگونه باشد؟

پارچه لباس کار باید چگونه باشد؟ این سوالی است که اکثر تولیدکنندگان لباس کار از خود می پرسند و گاها مشاهده شده است که به دلیل عدم دانایی در مورد این سوال، دچار مشکل شده اند و پارچه ای را خریداری کرده اند که اصلا مناسب تولید لباس کار نیست و در نهایت، ضررهایی از این دست را دچار گشته اند.

هر مجموعه ای برای این که بتواند، لباس کار پرسنل خود را تهیه نماید، لازم است در جهت خرید پارچه مناسب اقدام نماید. شما نیز باید قبل از انجام هر کاری، ابتدا جنس پارچه، گرماژ آن، رنگی که تمایل دارید و همینطور نحوه دوخت آن را مشخص کنید. توجه داشته باشید که مسلما پارچه لباس کاری که در معدن مورد استفاده قرار می گیرد باید با پارچه ای که از آن جهت دوخت روپوش های پزشکی استفاده می شود، متفاوت باشد.

قیمت پارچه کجراه چیریکی استتار نظامی
قیمت پارچه کجراه چیریکی استتار نظامی

همچنین باید دقت کنید، از آن جایی که لباس کار برای تمامی فصول کاربرد دارد، بایستی، پارچه ای را انتخاب کرد که در تمامی فصول کاربرد داشته باشد، دقیقا به دلیل دارا بودن همین ویژگی ها است که می توانیم پارچه کجراه لباس کاری را از مناسب ترین پارچه هایی به شمار آوریم که در این راه، استفاده می شوند.

معرفی پارچه کجراه لباس کاری

در جهت معرفی پارچه کجراه لباس کاری لازم است بدانید که پارچه های کجراه، از کاربردی ترین و مهم ترین پارچه هایی هستند که از آن ها در تولید لباس کار، استفاده می شود. شما نیز می توانید پارچه های کجراه را در درصد پنبه های متفاوتی که در تولید آن ها به کار رفته است، خریداری کنید و با توجه به نوع محیط کار، از آن ها بهره ببرید.

از آن جایی که پارچه های کجراه از مقاومت و دوام فوق العاده بالایی برخوردارند، می توان آن ها را به عنوان بهترین گزینه در تولید لباس کار به شمار آورد. هرچه دوام بالاتری از این پارچه انتظار داشته باشید، بایستی آن را در تراکم بالاتری خریداری نمایید و یا سفارش خود را با توجه به نوع مصرف خویش به کارخانه بدهید.

در رنگرزی این نوع پارچه ها هم به دلیل این که پارچه ما باید یک ثبات رنگی خاصی داشته باشد، در آن از رنگ های ری اکتیو استفاده می کنند و مورد دیگر که باید بدانید، این است که پارچه فوق از قیمت فوق العاده عالی برخوردار است و می تواند به راحتی تمامی نیازهای شما در تولید انواع لباس کار را برطرف نماید.برای آشنایی با پارچه کجراه رنگ مستقیم اینجا کلیک کنید

 قیمت پارچه کجراه  قیمت پارچه کجراه فدک قیمت پارچه کتان کجراه قیمت پارچه کجراه لباس کار
قیمت پارچه کجراه قیمت پارچه کجراه فدک قیمت پارچه کتان کجراه قیمت پارچه کجراه لباس کار

مهم ترین نکات در هنگام خرید پارچه کجراه لباس کاری

از آن جایی که پارچه های کجراه بالاترین میزان مصرف را در میان انواع پارچه های لباس کاری دارند، لازم است تا با مهم ترین نکات در هنگام خرید پارچه لباس کاری آشنا شوید و به این ترتیب، بتوانید بهترین خرید پارچه را برای خود ثبت نمایید. هرچه اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید، راحت تر می توانید، سفارشات خود را ثبت کنید.

قیمت پارچه کرپ کج راه قیمت پارچه کجراه مشکی پارچه کجراه اصفهان قیمت پارچه کجراه بروجرد
پارچه کجراه بافتین

برخی از نکات مهم که رعایت آن ها الزامی است و می تواند خرید بهتری را برای شما رقم بزند، عبارتند از:

 1. گرماژهای مختلف این پارچه را بشناسید و مطابق با نوع مصرفی که دارید، گرماژ مناسبی را انتخاب کنید.
 2. با شیوه های گوناگون رنگرزی آشنا شوید تا بتوانید رنگ متناسب با پرستیژ شغلی خود و کارکنان خویش را انتخاب نمایید.
 3. با معتبرترین کارخانجاتی که در زمینه تولید انواع پارچه فعالیت دارند، آشنا شوید و روش های خرید از آن ها را بررسی کنید.
 4. حجم پارچه مورد نیاز خود را به صورت دقیق بررسی نمایید تا بر اساس آن بتوانید قیمت هایی که اعلام می شود را تغییر دهید و پارچه های مورد نیاز خود را با قیمت مناسب تری خریداری کنید.

کارخانه های نساجی پارچه کجراه

پارچه کجراه و ویژگی های آن چیست؟| انواع، قیمت، موارد استفاده این پارچه را متوجه شدید و حال لازم است با کارخانه های نساجی پارچه کجراه آشنا شوید تا بتوانید خریدهای بهتری را داشته باشد و از آن ها سود بالاتری را دریافت دارید. امروزه شاهد حضور کارخانه های بسیاری هستیم که در شهرهای گوناگون در زمینه تولید انواع پارچه کجراه فعالیت دارند.

اما در استان اصفهان می توانید حجم بالایی از کارخانه هایی را مشاهده نمایید که در این زمینه توانسته اند، فعالیت بالایی داشته باشند و هر یک پارچه های تولیدی خود را در کیفیت های متفاوتی با سایر کارخانجات تولید و به بازار عرضه می نماید. تمام سعی خود را بر این بگذارید که خریدهای خود را از کارخانجاتی به ثبت برسانید که بالاترین کیفیت را عرضه می نمایند.

خرید و قیمت پارچه ترگال کجراه
خرید و قیمت پارچه ترگال کجراه

زیرا هرچه خرید باکیفیت بالاتری داشته باشید، تولیدات شما هم با کیفیت تر خواهد بود و به این صورت، مشتری های بیشتری خواهید داشت. معمولا ویژگی های پارچه کجراه در تمامی کارخانجات یکسان است اما نکته ای که وجود دارد، در مورد نوع نخ مصرفی در آن ها است که تولیدات متفاوتی دارند.

تاثیر رنگ در قیمت پارچه ترگال و کجراه

در زمان خرید باید به این مورد هم توجه داشته باشید که ممکن است بین تناژهای رنگی متفاوت یک نوع از پارچه، شاهد تفاوت قیمتی آن باشید و لازم است تا در مورد تاثیر رنگ در قیمت پارچه ترگال و کجراه بیشتر بدانید. به عنوان مثال باید بدانید که میان رنگ سفید پارچه کجراه با رنگ سورمه ای آن، تفاوت قیمتی وجود دارد.

در بخش رنگرزی پارچه ها میان مواد اولیه و رنگی که در رنگرزی به کار برده می شود، تفاوت قیمتی وجود دارد که در نهایت بر روی قیمت پارچه های تولیدی هم تاثیر می گذارد و موجب می شود تا یک نوع از پارچه با رنگ های متفاوت، قیمت های متغیری را تجربه نماید. نکته دیگر این است که هرچه رنگ یک پارچه روشن تر باشد، قیمت مناسب تری دارد.

قیمت پارچه کجراه مشکی پارچه کجراه اصفهان
قیمت پارچه کجراه مشکی پارچه کجراه اصفهان

کارخانه های گوناگون برای تناژهای رنگی پارچه های تولیدی که دارند، کدهای مخصوصی در نظر می گیرند که این کدها ممکن است در هر کارخانه ای با نساجی دیگر متفاوت باشد. البته دقت کنید که برخی از کارخانه ها، سیاست های کاری متفاوتی دارند و ممکن است شاهد این باشید که تمامی رنگ های تولیدی آن ها با یک قیمت مشخص ارائه می شوند.

ویژگی های تاثیرگذار بر قیمت پارچه فلامنت کجراه

پیشتر هم بیان نمودیم که قیمت تمامی پارچه های کجراه بسیار مناسب هستند و آن را حتی به عنوان یک ویژگی مهم برای این نوع از پارچه ها مطرح نمودیم. اما لازم است دقت داشته باشید که قیمت هر نوع پارچه ای در بازه های زمانی متفاوت و با ویژگی های متغیر، تفاوت هایی دارد و بایستی به آن ها نیز توجه کنید.

از مهم ترین ویژگی های تاثیرگذار بر قیمت پارچه فلامنت کجراه می توانیم به موارد زیر اشاره ای داشته باشیم که عبارتند از:

 1. در صورت خرید عمده، شاهد کاهش قیمت بیشتری در آن ها خواهید بود.
 2. به نوع برند و کارخانجات تولیدکننده پارچه توجه داشته باشید و میزان رضایت هریک را به تنهایی بررسی نمایید تا خریدی با نهایت صرفه را برای خود رقم بزنید.
 3. جنس الیافی که در تولید پارچه به کار رفته است، می تواند در تعیین قیمت نهایی بسیار موثر باشد.
 4. رنگ های پرمصرف معمولا قیمت کمتری دارند و سایر رنگ ها به دلیل استفاده کم، معمولا به صورت سفارشی تولید می شوند و قیمتی بالاتری نسبت به سایر رنگ ها دارا هستند.
 5. از دیگر عواملی که می تواند در قیمت پارچه تاثیرگذار باشد، طرح پارچه است و با این اوصاف، پارچه های طرح دار از قیمت بیشتری نسبت به مدل های ساده برخوردارند.
 6. از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت پارچه، کیفیت نخی است که در تولید آن ها به کار رفته است. هرچه این نخ کیفیت بیشتری داشته باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت.
 7. رنگرزی پارچه نیز از دیگر عوامل مهم به شمار می آید.
 8. وجود بافت مناسب و استاندارد در پارچه می تواند عاملی در تعیین قیمت به شمار آید.
 9. همچنین به گرماژ و عرض پارچه هم توجه داشته باشید.
قیمت پارچه کجراه ترگال فدک
قیمت پارچه کجراه ترگال فدک

قیمت عمده پارچه کجراه

قیمت عمده پارچه کجراه ممکن است در هر کارخانه ای متفاوت باشد و با توجه به توضیحاتی که پیشتر در همین مقاله ارائه دادیم، لازم است تا آن ها را به صورت دقیق بررسی نمایید تا علت این تفاوت قیمت ها را متوجه شوید و بدانید که چه عواملی می توانند موجب شوند تا قیمت پارچه دچار تغییراتی شود.

توجه کنید که خرید شما هرچه از کارخانه صورت بگیرد و به صورت عمده و عدلی باشد، قیمت پایین تری برای شما به همراه دارد و به همین دلیل است که تمامی خریداران، تمایل دارند تا سفارشات خود را به صورت مستقیم از کارخانه و در حجم های بالا خریداری نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

بنابراین دقت داشته باشید که برقراری ارتباط مستقیم با کارخانه می تواند یک فرصت عالی محسوب شود و در نهایت، تمامی خریدهای شما با قیمت فوق العاده مناسبی انجام خواهد شد. جهت دریافت لیست قیمت عمده پارچه های تولیدی هر کارخانه، باید با کارشناسان فروش آن ها ارتباط برقرار نمایید تا اطلاعات دقیقی را دریافت دارید.

استعلام لیست قیمت پارچه کجراه

اگر در حال حاضر به دنبال دریافت لیست قیمتی از پارچه های کجراه هستید، بدون شک شما یا کارفرمایی هستید که تمایل دارید، برای کارکنان خود، لباس کار فراهم آورید و یا یک تولیدکننده هستید که می خواهید با تولید لباس فرم، به درآمد مورد نظر خود برسید.

قیمت پارچه کجراه ترگال تک
قیمت پارچه کجراه ترگال تک

عواملی همچون جنس پارچه، گرماژ آن، روش خرید، حجم سفارشات شما و مشخصات پارچه می توانند در تعیین قیمت پارچه نقش اساسی داشته باشند. زمانی که شما یک کارخانه را برای خریدهای انتخاب می کنید، در واقع واسطه ها را حذف کرده اید و به این ترتیب، پارچه های مورد نظر شما با قیمت مناسب تری در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

نکته بسیار مهمی که باید حتما به آن توجه داشته باشید، این است که لیست قیمت شما باید کاملا معتبر و به روز باشد تا بتوانید خریدی که به ثبت می رسانید با بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید، یکسان باشد و به این ترتیب، مشکلی از این بابت برای شما به وجود نیاید.

پارچه کجراه لباس کاری با قیمت باورنکردنی

خرید پارچه کجراه لباس کاری با قیمت باورنکردنی از طریق سایت موجود، میسر است و شما می توانید، این پارچه را با قیمتی بسیار مناسب همراه با ویژگی های عالی آن خریداری کرده و مورد مصرف قرار دهید. شما خریدار محترم می توانید، بهترین کیفیت این پارچه را با قیمتی که درب کارخانه در نظر گرفته شده است، تهیه کنید.

پارچه هایی با کیفیت های متنوعی در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرند که شما در صورت دارا بودن یک اطلاعات کافی و به اندازه و یا یک راهنمای مناسب، می توانید خریدهای خوبی را به ثبت برسانید و بهترین انتخاب ها را برای خود در پی داشته باشید.

قیمت پارچه کجراه پاسارگاد
قیمت پارچه کجراه پاسارگاد

دقت کنید که شناخت بهترین کارخانجات تولیدی می تواند یک راه حل خوب باشد تا شما بتوانید به راحتی، پارچه هایی باکیفیت خریداری کنید و مورد مصرف قرار دهید. کارخانه های گوناگون، پارچه هایی که مورد تولید قرار می دهند را در کیفیت های متفاوت و همینطور قیمت های متنوعی عرضه می دارند و لازم است تا شما با تمامی این موارد آشنا شوید تا یک خرید خوب داشته باشید.

بهترین مراکز فروش پارچه ترگال کجراه کدامند؟

بدون شک، هدف هر تولیدی این است که پارچه های کجراه مورد نیاز خود را با قیمت بسیار مناسب در کنار دارا بودن ویژگی های بی نظیر آن ها تهیه کنید. حال سوالی که برای هر تولیدی به وجود می آید، این است که بهترین مراکز فروش پارچه ترگال کجراه کدامند؟

یافتن پاسخی که تناسب کامل با این سوال داشته باشد، می تواند به اقتصاد افراد نامبرده کمک زیادی نماید و توصیه ما به شما این است که تمامی آنچه که در این زمینه نیاز دارید را با وجود کمترین واسطه ها تهیه کنید و بهترین راه حل این است که خریدهای خود را به صورت مستقیم از کارخانجات ثبت نمایید که هم اکنون اکثر آن ها، سایت هایی برای خود راه اندازی نموده اند.

پارچه کجراه سبز بیمارستانی
پارچه کجراه سبز بیمارستانی

در واقع ثبت سفارشات شما می تواند به شیوه آنلاین هم انجام پذیرد و در وقت و هزینه های جانبی خود، صرفه جویی داشته باشید. بنابراین بهترین مراکز فروش آن هایی هستند که حکم واسطه و دلال ندارند و تمامی تولیدات را به صورت مستقیم عرضه می نمایند و قیمت و کیفیت خوبی را در کالاهای خود به همراه دارند. بنابراین هر مجموعه ای که زیر نظر مستقیم کارخانه فعالیت دارد، می تواند به عنوان بهترین مرکز فروش تلقی گردد.

پارچه ترگال مناسب چه فصلی است
قیمت پارچه ترگال
معایب پارچه ترگال
قیمت پارچه ترگال مانتویی
پارچه ترگال برای مانتو
پارچه ترگال خنک است؟
عکس پارچه ترگال کجراه
پارچه ترگال چروک میشه

سایت فروش انواع پارچه کجراه باکیفیت

سایت فروش انواع پارچه کجراه باکیفیت نیز بسیار زیاد است و اکثر این سایت ها به صورت مستقیم با کارخانه همکاری دارند. در واقع یا سایت مختص کارخانه می باشد یا این که مختص نمایندگی هایی است که زیر نظر کارخانه به فعالیت مشغول هستند. شما نیز با خرید از این سایت ها می توانید به راحتی در تمامی هزینه های خود و همچنین زمانی که دارید، صرفه جویی داشته باشید.

درحال حاضر با توجه به پیشرفتی که در علم و تکنولوژی داشته ایم، اکثر کارخانجات موجود، سایت هایی دارند و شما نیز می توانید با مراجعه به این سایت ها، علاوه بر اطلاعاتی که در رابطه با تولیدات منتشر شده اند، از قیمت آن ها نیز مطلع شوید و سپس با دید بازتری نسبت به ثبت سفارشات خود اقدامی داشته باشید.

پارچه کجراه خالدار
پارچه کجراه خالدار

هم اکنون ثبت سفارش به صورت اینترنتی، از اهمیت بالایی برخوردار است و این روش توانسته است به عنوان یک جایگزین مناسب برای خرید و فروش های حضوری شناخته شود که اهمیت زیادی دارد و می تواند مزایای فوق العاده زیادی هم برای مشتریان این حوزه در بر داشته باشد. همین حالا می توانید با مراجعه به سایت خرید و فروش مجموعه، تمامی پارچه هایی که نیاز دارید را تهیه کرده و آن ها را در قیمتی باورنکردنی و کیفیتی بدون مثال، سفارش دهید و از آن ها جهت تهیه و دوخت هر آن چه نیاز دارید به کار ببرید.

خرید مستقیم پارچه از کارخانه

خرید مستقیم پارچه از کارخانه می تواند به دو صورت اتفاق بیفتد اما بهتر است همراه با پیشرفت های علم و تکنولوژی پیش بروید و به این ترتیب، از ثبت سفارشات خود به صورت حضوری چشم پوشی کنید و تمامی آن چه که نیاز دارید را به صورت آنلاین سفارش دهید.

در حال حاضر تمامی کارخانجات تولیدی توانسته است ارتباط موثرتری با مشتریان خود داشته باشند و به معرفی آن چه که تولید می کنند، بپردازند و در نهایت، قیمت اصلی آن ها را اعلام نمایند تا مشتری بتواند با خیال راحت، هر آن چه که نیاز دارد را خریداری کرده و مورد مصرف قرار دهد.

توجه کنید که استعلام سریع قیمت و همچنین ثبت سفارش به شکل آنلاین از مهم ترین مزایایی است که می توان برای خریدهای اینترنتی بیان نمود که بسیاری از مشتریان این حوزه تمام سعی خود را می کنند تا از این روش بهره مند شوند و نیازی نداشته باشند که برای ثبت سفارشات خود، از روش حضوری استفاده کنند و زمان زیادی را صرف نمایند تا بتوانند خریدهای خود را ثبت کنند. پس ثبت سفارش هم باید به صورت مستقیم از کارخانه باشد هم غیر حضوری انجام شود تا نتیجه دلخواه دریافت شود و هیچ گونه مشکلی در این رابطه وجود نداشته باشد.

قیمت پارچه کجراه لباس کار امیران
قیمت پارچه کجراه لباس کار امیران

خرید بی واسطه پارچه لباس کار ارزان

پارچه کجراه و ویژگی های آن چیست؟| انواع، قیمت، موارد استفاده آن را متوجه شدید و پاسخ سوالاتی این چنینی را دریافتید تا راحت تر بتوانید ثبت سفارشات خود را در این زمینه انجام دهید و خرید خوبی را برای خود رقم بزنید. خرید بی واسطه پارچه لباس کار ارزان از مهم ترین نکاتی است که باید در زمان خرید خود به آن دقت کنید و بدانید که بهترین روش در ثبت سفارش، همین خریدهای بدون واسطه می باشد.

هرچه پارچه های مورد نیاز خود را بدون واسطه خریداری کنید، علاوه بر این که در قیمت نهایی آن ها موثر است، می توانید پارچه هایی که نیاز دارید را در بالاترین کیفیت ممکن آن ها تهیه کنید و در اختیار داشته باشید. این موارد اهمیت زیادی دارند و باید به آن ها توجه ویژه داشته باشید.

قیمت پارچه کجراه لباس کار رنگ حیدر بافت
قیمت پارچه کجراه لباس کار رنگ حیدر بافت

در واقع هرچه پای واسطه و دلال را از این میان کوتاه کنید، قیمت بهتری به شما اعلام می شود زیرا قیمت بیان شده همان قیمتی است که کارخانه وارد بازار کرده در حالی که خرید از یک دلال موجب می شود تا سودی که وی برای خود در نظر گرفته است را هم پرداخت نمایید، بنابراین تنها چیزی که متوجه حال شما خواهد شد، تنها قیمت مناسب نیست بلکه برخی از دلال ها کیفیت نامناسبی از پارچه را به شما می فروشندکه این مورد در خرید از کارخانه به صورت مستقیم از بین می رود.

پارچه کجراه مناسب چه فصلی است؟

پارچه کجراه مناسب همه فصول است ولی در تابستان از ترگالو پارچه لنین استفاده کنید.

پارچه کجراه شلوار مردانه

پارچه کجراه شلوار مردانه شامل پارچه های زیر میشود

 • پارچه کجراه شلوار مردانه 300 گرم
 • کجراه شبه فاستونی
 • کجراه سابله کش
 • پارچه کجراه فیلافیل

پارچه کجراه فرم مدارس

قیمت پارچه ترگال کجراه میلاد ارشدی
قیمت پارچه کجراه لباس کار
قیمت پارچه کجراه مانتویی
قیمت پارچه کجراه مشکی
قیمت پارچه کجراه فدک
قیمت پارچه ترگال در تهران
قیمت پارچه ترگال مدارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان