اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه ترگال ری اکتیو لباس کار | رنگ ثابت

پارچه ترگال ری اکتیو 240 گرم با ثبات رنگ بالا در شستشوهای متعدد، درخشندگی و یکدستی رنگ در تمام سطح، مانع گوله نشدن سطح پارچه در حین استفاده به دلیل تراکم بافت بالا، تنوع در رنگ بندی، و مقاومت کششی و سایشی بالا به عنوان یک پارچه با کیفیت و عملکرد برتر شناخته می‌شود.

 • آنچه در این مقاله می خوانید:
 • ویژگی های پارچه ترگال ری اکتیو لباس کار
 • بهترین پارچه لباس کار را چگونه بخریم؟
 • عوامل موثر بر قیمت گذاری پارچه ترگال درجه یک
 • بزرگترین مجموعه فروش پارچه ترگال ری اکتیو بدون واسطه

پارچه ترگال ری اکتیو لباس کار از پارچه های رنگ ثابت است که برای اغلب مشاغل و صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید پارچه های نساجی کاماش که جزء بهترین های بازار هستند، با بخش فروش این مجموعه تماس بگیرید. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

در حال حاضر با انواع مختلفی از پارچه در بازار روبرو می شوید که هرکدام از این پارچه ها موارد استفاده و کاربردهای خاصی دارند، یکی از پر استقبال ترین پارچه هایی که در بازار ارائه می گردد پارچه ترگال می باشد.
پارچه ترگال رنگ ری اکتیو به دلیل داشتن ثبات رنگی بالا، موارد استفاده و کاربردهای بسیار زیادی دارد که در بین مراکز فروش، به یک پارچه محبوب تبدیل شده است.
در ادامه مطلب همراه ما باشید، تا اطلاعات بیشتری در مورد مصارف پارچه ترگال ری اکتیو و بهترین مرکز فروش بدون واسطه آشنا شوید.

ویژگی های پارچه ترگال ری اکتیو لباس کار

پارچه ترگال ری اکتیو لباس کار
قیمت نمایندگی و کارخانه پارچه کجراه و ترگال نساجی فدک اصفهان 09131130224

ترگال یک پارچه محکم و مقاوم است که به آسانی در شرایط مختلف می توان از آن استفاده کرد و جزء مواد اولیه مهم برای کارگاه های تولیدی محسوب می شود.
در کارخانجات نساجی، پارچه های ترگال را با شیوه های مختلف تولید می کنند که با توجه به میزان استفاده از الیاف پنبه می توان تراکم و گرماژ این پارچه ‌ها را تغییر داد.
همچنین پس از تولید و بافت پارچه در کارخانه و آماده سازی آن برای رفتن به سالن های رنگرزی نیز می ‌توان پارچه را با چند شیوه مختلف مورد رنگرزی قرار داد.
با توجه به موارد استفاده و بازار هدف، معمولاً پارچه های ترگال را با شیوه های رنگرزی خاص تکمیل می کنند که برای مصارفی مانند تولید انواع لباس کار بهتر است تا این پارچه ها را به شیوه ری اکتیو مورد رنگرزی قرار دهند.
معمولاً لباس کار را بطور مرتب مورد شستشو قرار می دهند؛ به همین دلیل استفاده از پارچه هایی که الیاف بسیار محکم و مقاوم دارند و همچنین از ثبات رنگی بالا برخوردار هستند، کمک می ‌کند تا کیفیت این البسه، برای طولانی مدت حفظ بماند.
در بین تنوع منسوجات موجود در بازار، پارچه ترگال ری اکتیو به عنوان مناسب ترین پارچه در جهت تولید لباس کار ،البسه بیمارستانی ،اسکراب پزشکی ،فرم مدارس محسوب می شود.نکته مهم این است پارچه ترگال سبز بیمارستانی باید ضد وایتکس باشد.
خوب است که با برخی از ویژگی های پارچه ترگال ری اکتیو لباس کار آشنا شوید تا به دلایل استقبال از این پارچه در بازار نیز پی ببرید که عبارتند از:

 • ثبات رنگی بالا در شستشوهای متعدد
 • درخشندگی پارچه و یکدست بودن رنگ آن در تمام سطح
 • گوله نشدن سطح پارچه در حین استفاده به دلیل تراکم بافت بالا
 • تولیدی پارچه در رنگ بندی های متنوع
 • داشتن مقاومت کششی و سایشی بالا

در واقع باید گفت که پارچه ترگال ری اکتیو، در عالی ترین حالت رنگرزی آماده می شود که از آن می توان برای تولید انواع البسه نظامیان و همچنین گان و شان جراحی در بیمارستان ها نیز استفاده کرد.

بهترین پارچه ترگال لباس کار را چگونه بخریم؟

در حال حاضر پارچه ترگال جزء پر استفاده ترین منسوجات برای تولید انواع لباس کار محسوب می شود.
با تولید پارچه ترگال ری اکتیو لباس کار اغلب مراکز تولیدی ترجیح می دهند، تا از این پارچه برای محصولات خود استفاده کنند، ارائه محصولات باکیفیت در بازار، از استقبال بیشتری برخوردار می ‌گردد.
اما نکته مهم برای مراکز تولید کننده این است که بهترین پارچه لباس کار را چگونه بخریم؟
برای این که پاسخ مناسبی برای این سوال ارائه شود، ابتدا باید با بهترین مراکز تولید کننده پارچه لباس کار که در واقع همان پارچه ترگال ری اکتیو است آشنا شوید.
در حال حاضر کارخانجات متعددی در حوزه تولید پارچه ترگال فعال هستند که برخی از این برندها در بین فروشندگان و خریداران از محبوبیت بالاتری برخوردار می باشند.
از مهم ترین برندهای تولید کننده بهترین پارچه لباس کار می‌ توان به کارخانه فدک، نساجی تک، کارخانه زرین پود، کارخانه مهنام، نساجی گل پود، نساجی کاماش و نساجی زرین پود و همچنین نساجی بروجرد اشاره کرد.
پس از شناخت برندهای مطرح باید به دنبال پیدا کردن بهترین مراکز عرضه کننده این پارچه ها به صورت مستقیم باشید.
دو راه برای دسترسی به بهترین مراکز عرضه و پخش پارچه های ترگالدرجه یک وجود دارد:

 1. مراجعات حضوری به عمده فروشی ها و مراکز پخش مستقیم
 2. انتخاب سایت های آنلاین معتبر و خرید اینترنتی پارچه ترگال

عوامل موثر بر قیمت گذاری پارچه ترگال درجه یک فلامنت پلی استر

موارد استفاده و کاربردهای پارچه ترگال بسیار زیاد است و اغلب، تولید کنندگان به این پارچه در حجم های عمده نیاز داشته و اقدام به خرید می ‌کنند.
ممکن است برای همه خریداران سوالات مختلفی مانند اینکه چه عواملی بر قیمت گذاری پارچه ترگال درجه یک موثر هستند به وجود بیاید؟
باید گفت که عوامل بسیار زیادی از پروسه تولید پارچه در کارخانه تا گذراندن مراحل رنگرزی و رسیدن به دست مصرف کننده نهایی وجود دارند که هر کدام می ‌تواند به شکل خاصی بر قیمت گذاری این محصول موثر باشد.
برخی از عوامل مهم که ممکن است در کارخانجات بر قیمت پارچه تاثیر گذار باشند عبارتند از:

 • شیوه های خاص رنگرزی پارچه ترگال که به صورت ری اکتیو و یا رنگ مستقیم هستند.
 • نوع رنگ بندی های ارائه شده که هرچه رنگ ها تیره تر باشد، در نتیجه قیمت آن افزایش دارد.
 • میزان استفاده از الیاف پلی استر، پنبه و ویسکوز در روند تولید این پارچه ها، بر گرماژ آن موثر می باشد.
 • کیفیت الیاف مورد استفاده و همچنین رنگ های به کار برده شده در پروسه تولید، در نتیجه نهایی تاثیر می گذارد.

توجه داشته باشید که پارچه ترگال درجه یک ری اکتیو از ثبات رنگی بالاتری برخوردار بوده و در پروسه رنگرزی، کسری این پارچه، به نسبت دیگر پارچه ها بیشتر است و همچنین اجرت رنگرزی آن بالاتر می باشد؛ به همین سبب پارچه های ترگال ری اکتیو قیمت بالاتری در بازار دارند.
البته به غیر از مواردی که در اینجا ذکر شد، عوامل دیگری مانند حجم سفارش و انتخاب مراکز عرضه و فروش نیز بر قیمت نهایی این پارچه ها موثر می باشند.

بزرگترین مجموعه فروش پارچه ترگال ری اکتیو بدون واسطه

این مجموعه فروش به عنوان یکی از بزرگترین مراکز عرضه پارچه ترگال ری اکتیو محسوب می ‌شود؛ زیرا با کارخانجات متعدد و به خصوص کارخانه کاماش برای تهیه این پارچه ها ارتباط دارد.
در این مرکز به دلیل حذف کامل واسطه ها، مناسب ترین قیمت برای پارچه ترگال ری اکتیو لباس کار ارائه می گردد که خریداران می توانند با خیال راحت محصول مورد نظر خود را به صورت عمده تهیه کنند.
ایجاد سایت آنلاین برای فروش این پارچه ها، سبب شده تا همه خریداران از اقصی نقاط کشور، بدون صرف وقت و هزینه بتوانند به برترین برندهای پارچه ترگال دسترسی داشته باشند.

با ثبت سفارش و خرید پارچه ترگال ری اکتیو از این مجموعه تجربه یک خرید بدون واسطه و مستقیم را با قیمت مناسب به دست آورید.

خرید پارچه ترگال رنگ سال 1403

خرید پارچه ترگال رنگ سال در نساجی کاماش اصفهان 09131130224

خرید پارچه ترگال ری اکتیو لباس کار تک

قیمت پارچه ترگال ری اکتیو لباس کار فدک

خرید پارچه ترگال ری اکتیو اسکراب پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان