اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه متقال سفید : 240 گرم

پارچه متقال سفید 240 گرم ومتقال خام 240 گرم با عرض 207 سانتیمتر و قیمت 33000 تومان به بازار عرضه می شود.مصرف این پارچه برای تشک ،کلاس خیاطی ،هنری ،بگ ،کیسه تبلیغاتی و ملحفه و آستر سرویس خواب است.

پارچه متقال سفید 240 گرم با داشتن وزن سبک بسیار محکم بوده و به دلیل استفاده از الیاف خام هیچگونه فرایند چاپ و رنگرزی بر روی آن انجام نمی شود. به همین سبب بافت لطیفی دارد و برای مصارف مختلفی می توان از آن استفاده کرد. انتخاب مرکز عرضه و فروش مستقیم برای خرید عمده پارچه های متقال ارزان منجر به کاهش هزینه های خریداران می گردد.


  • آیا می دانید در روند تولید پارچه های متقال از چه الیافی استفاده می کنند؟
  • آیا با ویژگی های پارچه های متقال آشنایی دارید؟
  • انواع پارچه های متقال و کاربردهای آن را می شناسید؟
  • در هنگام خرید پارچه متقال چه نکاتی اهمیت دارد؟ 
  • چه عواملی می تواند بر قیمت پارچه متقال در بازار تأثیر بگذارند؟

در هنگام خرید پارچه متقال سفید ممکن است که سوالات بی شماری برای شما به وجود بیاید؛ چرا که تنوع این پارچه به قدری زیاد است که به راحتی نمی توان آنها را بررسی کرد. در واقع پارچه های متقال در تمامی صنایع بزرگ و کوچک که نیاز به پارچه های جاذب آب است، مورد استفاده قرار می‌گیرند. به همین دلیل باید برخی از مشخصات این پارچه ها را بشناسید تا در مواقع لزوم انتخاب های بهتری انجام دهید.

در صورتی که قبل از اقدام به خرید پارچه های متقال سفید 240 گرم تشک نیاز به دریافت اطلاعات کامل دارید؛ می توانید مجموعه کاماش را برای خرید در نظر بگیرید تا از کارشناسان متخصص حاضر در این مراکز تمامی سوالات خود را بپرسید. همچنین در این مجموعه قیمت پارچه متقال متناسب با درب کارخانه ارائه می گردد که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.

پارچه متقال سفید ارزان چیست؟

متقال ارزان یکی از پارچه های مهم در صنعت نساجی است که به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد کاربرد زیادی هم دارد. در واقع به پارچه های نازک تر از کرباس یا چلوار که با استفاده از دو لایه نخ پنبه در تار تولید می شود، پارچه متقال می گویند. به همین جهت وزن این پارچه سنگین است، اما در عین حال لطافت بالایی دارد.

در گذشته پارچه های متقال تشک را از الیاف خام پنبه تولید می‌ کردند؛ به همین جهت رنگ پارچه تولید شده متناسب با نوع الیاف استفاده شده بود. اما با پیشرفت هایی که در صنعت نساجی و ریسندگی به وجود آمده، در حال حاضر الیاف پنبه به صورت یکدست آماده می شوند و امکان تولید پارچه های متقال سفید یکدست وجود دارد. رفته رفته پارچه های متقال رنگی هم در بین مصرف کنندگان از محبوبیت خوبی برخوردار شده است.

تنوع بالایی که در روش تولید نخ های به کار برده شده برای بافت پارچه های متقال تشک وجود دارد، سبب شده تا افراد بیشتری بتوانند از این پارچه های کاربردی و مهم استفاده نمایند. زیرا به جای به کار بردن الیاف ابریشم طبیعی از الیاف پلی استر ویسکوز و همچنین الیاف فلامنت مرغوب و با کیفیت بالا استفاده می کنند.

تغییر در شیوه بافت و الیاف، سبب شده تا پارچه های باکیفیت و بسیار نرم و لطیف تولید شود که قابلیت استفاده در فضاهای مختلف را داشته باشد. البته لازم به ذکر است که پارچه های متقال ضخیم پنبه ای در حین استفاده مقداری پرز می دهد، زیرا پارچه هایی که با الیاف پلی استر ترکیب شده ‌اند پرز دهی ندارند.

بررسی تاریخچه پارچه های متقال ضخیم تشک

پارچه متقال ضخیم که جزء پارچه های مرغوب و باکیفیت موجود در بازار است، برای اولین بار در یک شهری به نام قسطاط در نزدیکی قاهره تولید شد. در قرون وسطا به پارچه های جناقی ساده که شباهت زیادی به جین کنونی داشت و همچنین پارچه های عاج دار که شباهت به پارچه های مخمل امروزی داشته و پارچه های مخمل کبریتی، متقال می گفتند. در واقع در آن دوران به تمامی پارچه هایی که شق و رق بوده و در تار آنها از نخ های لنین و در پود آنها از نخ های پنبه استفاده می‌ شد، پارچه متقال ضخیم نام داشت.

رفته ‌رفته تغییرات زیادی در پارچه های متقال موجود در بازار و روند تولید پارچه های ایجاد شده است. هم اکنون به پارچه های بافته شده از الیاف خام که مورد رنگرزی قرار نمی گیرند، پارچه متقال گفته می شود.

در قرن نوزدهم میلادی از پارچه های متقال برای تولید لباس طبقه کارگر استفاده می کردند، به همین جهت این پارچه از لحاظ سیاسی مورد توجه و اهمیت قرار داشت. در انگلیس کارگران وفادار با پوشیدن کت های متقال، وفاداری خود را به طبقه اجتماعی خود نشان می دادند و در واقع بدون بر زبان آوردن طبقه اجتماعی از نوع پوشش کاملا مشخص بود.

 مرکز فروش پارچه متقال در تهران کارخانه متقال فرزانه اصفهان قیمت پارچه متقال کتان پارچه متقال ارزان اصفهان پارچه متقال عمده بازار پارچه متقال خرید عمده متقال از کارخانه تولیدی متقال اصفهان
مرکز فروش پارچه متقال در تهران کارخانه متقال فرزانه اصفهان قیمت پارچه متقال کتان پارچه متقال ارزان اصفهان پارچه متقال عمده بازار پارچه متقال خرید عمده متقال از کارخانه تولیدی متقال اصفهان

در قرن ۱۴ میلادی که صنعت نساجی شکوفایی و رشد بیشتری داشت، کشورهای مختلفی از جمله آلمان و سوئیس در زمینه تولید پارچه های متقال فعالیت بیشتری داشتند. به همین جهت توانستند پارچه های متقال را باکیفیت بالاتر و با استفاده از الیاف صاف و سفید پنبه تولید کنند.  

ویژگی ظاهری پارچه های متقال درجه یک چیست؟ 

متقال درجه یک در حال حاضر در تنوع بالایی تولید می شوند، بر اساس نوع تارهای نخی که در روند بافت آنها به کار برده شده در چندین دسته بندی قرار می گیرند. به همین جهت ویژگی های آنها بهتر شده و برای مصارف بیشتری می توان از این پارچه ها استفاده کرد.

به طور کلی برخی از ویژگی‌ های ظاهر پارچه ‌های متقال به شرح ذیل می باشد:

رنگ پارچه

معمولاً پارچه های متقال درجه یک سفارش مخصوص را از الیاف پنبه خام و بدون رنگ رزی تولید می کنند، به همین جهت رنگ طبیعی الیاف را دارد. اما اگر از الیاف پلی استر در روند تولید آن استفاده شود، این الیاف را با رنگ سفید آماده می کنند، به همین سبب پارچه های متقال با رنگ سفید روشن تولید می گردد.

 بافت پارچه 

پارچه های متقال درجه یک سفارش مخصوص را با شیوه های مختلفی در کارخانه بافت می کنند که نحوه بافت می تواند سبب ایجاد پارچه های متفاوت شود. اما به طور معمول این پارچه را با شیوه بافت تافته که یکی از روش های بافت پرطرفدار است، برای ارائه به بازار آماده می نمایند. اما گاهی اوقات این پارچه را با بافت کجراه و بافت پاناما هم در بازار فروش مشاهده می کنید.

 عرض پارچه های متقال درجه یک سفارش مخصوص

پارچه های متقال درجه یک سفارش مخصوص را می توان در چندین عرض مختلف تولید کرد، اما به طور معمول عرض های پرطرفدارتری که در بازار بیشتر مورد توجه قرار می گیرند، شامل عرض ۱۶۵ سانتی متر و عرض ۲ متر و ۱۰ سانتی متر و همچنین عرض ۹۰ سانتی متر است.

گرماژ پارچه های متقال درجه یک سفارش مخصوص

پارچه های متقال را معمولاً به صورت ضخیم تولید می‌ کنند و گرماژ بالایی دارند؛ به همین جهت برای مصارف سخت که نیاز به ضخامت بیشتر پارچه است، به کار می روند. 

مرکز فروش پارچه متقال در تهران کارخانه متقال فرزانه اصفهان قیمت پارچه متقال کتان پارچه متقال ارزان اصفهان
مرکز فروش پارچه متقال در تهران کارخانه متقال فرزانه اصفهان قیمت پارچه متقال کتان پارچه متقال ارزان اصفهان

مشخصات فنی پارچه های متقال رنگی عرض 3 متر

 پارچه هایی که در صنعت نساجی آماده می ‌شوند متناسب با نوع الیافی که در آنها به کار رفته و همچنین شیوه بافت و رنگ بندی از مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند. چرا که هر کدام از این موارد می ‌توانند بر پارچه تأثیر مستقیم ایجاد کنند.

پارچه های متقال رنگی هم مناسب با نوع الیاف تشکیل ‌دهنده و همچنین شیوه بافت خاص از برخی ویژگی‌ های فنی برخوردار است که شناخت این ویژگی ها به خریدار کمک می‌ کند تا متناسب با مصارف خود بهترین نوع را انتخاب کند.

در این بخش به بررسی مهمترین مشخصات فنی پارچه های متقال می پردازیم:

وزن سبک 

پارچه های متقال رنگی عرض 3 متر در هر مدل بافت و در تمامی ترکیب الیاف وزن سبکی دارند.

پرز دهی پارچه 

پارچه های متقال رنگی عرض 3 متر در صورتی که به طور کامل از الیاف پنبه تولید شود، در مراحل اول استفاده مقداری پرز می دهد، اما در صورت ترکیب شدن با الیاف پلی استر و فلامنت به هیچ عنوان پرز دهی ندارد.

رطوبت بالا 

پارچه متقال رنگی به دلیل وجود الیاف پنبه در آنها می توانند بین دو تا سه برابر وزن خود آب نگه دارند.

استحکام بالا 

آماده سازی خاص الیاف پارچه موجب شده تا پارچه ای مستحکم تولید گردد که در برابر فشار کشش و سایش مقاومت خوبی دارد.  

بافت خنک 

به دلیل نوع بافت خاص و استفاده از الیاف پنبه، این پارچه ها بسیار خنک است و در برخی از رنگبندی ها برای تولید البسه تابستان کاربرد دارند.

قابلیت چاپ 

این پارچه ها از رنگ پذیری بالایی برخوردار هستند و به همین جهت می توان هر نوع چاپی را بر روی آنها انجام داد. در اغلب مواقع به عنوان تبلیغ برند بر روی محصولات مختلف از این پارچه استفاده می کنند، چرا که کیفیت چاپ در آنها بالا است.

قابلیت دوخت آسان 

این پارچه ها به دلیل داشتن تراکم بافت مناسب، قابلیت دوخت داشته و هیچ گونه محدودیتی برای آن وجود ندارد.

اتو پذیری مناسب 

اتو پذیری این پارچه های متقال عرض 3 متر به خوبی صورت می گیرد و هرگونه چین و چروک بر سطح پارچه به راحتی صاف می گردد.

بازار پارچه متقال خرید عمده متقال از کارخانه تولیدی متقال اصفهان
بازار پارچه متقال خرید عمده متقال از کارخانه تولیدی متقال اصفهانبازار پارچه متقال
خرید عمده متقال از کارخانه
تولیدی متقال اصفهانبازار پارچه متقال خرید عمده متقال از کارخانه تولیدی متقال اصفهان

 بررسی الیاف مورد استفاده در تولید پارچه متقال رنگی

پارچه های متقال رنگی عرض 3 متر در بازارهای عرضه و فروش مورد استقبال زیادی قرار می‌ گیرند؛ به همین جهت کارخانجات تولید کننده متناسب با شرایط بازار و بررسی ‌های کارشناسان خود این پارچه ها را با استفاده از الیاف مختلف با عرض ها و گرماژهای گوناگون تولید می کنند. به همین جهت یک دسته بندی کامل و دقیق برای این پارچه ها نمی توان در نظر گرفت.

این پارچه ها بر اساس نخ هایی که در تار و پود آنها قرار گرفته و نوع الیاف بکار برده شده در روند تولید و همچنین ضخامت پارچه، در چندین دسته بندی قرار می گیرد، تا در هنگام مراجعه به بازارهای فروش خریداران زیاد دچار سردرگمی نشده و بتوانند بهترین پارچه متقال را تهیه کنند.

یکی از دسته بندی های مهم پارچه های متقال بر اساس نوع الیاف به کار رفته شده در روند تولید آن است که در این بخش به بررسی کلی الیاف و پارچه های تولید شده با آنها می پردازیم: 

پارچه های متقال تمام پنبه  عرض 3 متر

 پارچه های متقال تمام پنبه در الیاف تار و پود آنها از نخ های پنبه استفاده شده و جزء بهترین پارچه های متقال قرار می گیرند که معمولاً وزن آنها نسبت به سایر نمونه های دیگر بیشتر است، البته قدرت جذب آب این پارچه هم بالاتر می باشد.

پارچه های متقال پلی استر  عرض 3 متر

برای تولید متقال پلی استر از الیاف پنبه در پود پارچه و الیاف پلی استر در تار آن استفاده می ‌کنند. این پارچه از استحکام بالایی برخوردار است و در شرایط سخت می توان از آن استفاده کرد.

پارچه های متقال فلامنت پنبه ای   عرض 3 متر

 این پارچه ها وزن سبکی دارند و به دلیل استفاده کردن از الیاف پنبه در کنار فلامنت کیفیت خوبی داشته و در شرایط سخت هم می توان از آنها استفاده کرد.  

پارچه های متقال فلامنت فلامنت عرض 3 متر

در این پارچه در تار و پود از الیاف فلامنت استفاده می شود و فقط شیوه بافت آن شباهت زیادی به پارچه های متقال دارد. به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی جزء پارچه های ارزان قیمت قرار می گیرد. 

پارچه های متقال کتان  عرض 3 متر

پارچه های متقال کتان را با استفاده از الیاف کتان که مستحکم تر از پنبه است، تولید می کنند. چرا که برخی از صنایع و کارخانه ها به الیافی مستحکم تر از الیاف پنبه نیاز دارند، همچنین این پارچه از میزان جذب آب بیشتری هم برخوردار می باشد. 

بررسی پارچه های متقال رنگی عرض 2 متر

در ابتدای تولید پارچه های متقال آنها را از الیاف خام و بدون رنگ تولید می کردند، به همین سبب پارچه هایی که به دست می آمد، هیچ گونه رنگی نداشت و شرایط استفاده از این پارچه ها هم بسیار خاص بود. اما با گذشت زمان و پیشرفت هایی که در صنعت نساجی به وجود آمد، امکان تولید الیاف به کار برده شده در روند بافت پارچه های متقال هم مهیا گردیده است.

در ابتدا الیاف پنبه را با رنگ سفید آماده می ‌کردند، تا پارچه های متقال به صورت سفید یکدست تولید شود. اما اگر برای شما هم مهم است که بدانید پارچه‌ های متقال رنگی هم در بازار وجود دارد؟ 

باید بگوییم که بله؛ در حال حاضر رنگ بندی های بسیار زیبا و جذاب از پارچه های متقال به بازار ارائه شده است. به دلیل لطافت بالا و اتو پذیری خوب این پارچه مورد استقبال قرار گرفته و برای دوخت برخی از البسه کاربرد دارد.

کاربردهای مهم پارچه متقال عرض 2 متر

پارچه های متقال در چندین دسته بندی مختلف قرار می گیرند که هر کدام از این دسته بندی ها بر اساس اصول خاصی صورت می گیرد. یکی از دسته بندی های مهم این پارچه کاربردهای آن است. معمولاً در بازارهای عرضه و فروش این پارچه ها را بر اساس کاربردهای آنها معرفی می کنند و اغلب خریداران، پارچه های متقال را بر همین اساس می شناسند.

انواع پارچه های متقال از لحاظ کاربرد به قدری زیاد است که به هیچ عنوان نمی توان جایگزین مناسبی برای این پارچه پیدا کرد. ممکن است که نبودن پارچه در صنعت مشکلات زیادی برای صنعتگران ایجاد کند.

در این بخش به بررسی دسته بندی پارچه های متقال از لحاظ نوع کاربرد می ‌پردازیم:

متقال های گردگیری عرض 2 متر

پارچه های متقال خاصیت جذب رطوبت بالایی دارند؛ به همین جهت از مهمترین گزینه های کاربردی در محیط آشپزخانه و سایر بخش‌های منزل است و از این پارچه برای گردگیری و تمیز کردن فضاهای مختلف استفاده می‌ کنند و از نمونه های متقالی به کار می برند که هیچ نوع پرزدهی ندارد.

متقال مناسب بوم نقاشی  

پارچه های متقال جاذب رطوبت بوده و به عنوان بهترین متریال مستحکم برای قرار گرفتن بر روی بوم نقاشی به شمار می رود. زیرا با قرار گیری رنگ روغنی بر سطح این پارچه نه تنها کیفیت آن از بین نمی رود بلکه جلوه رنگ های روغنی بر سطح این پارچه ها بیشتر هم می ‌شود و موجب شده تا بازتاب نقاشی زیباتر گردد.

برای تولید کالای خواب 

کالای خواب بخش بسیار مهمی از لوازم ضروری منازل و همچنین هتل ها یا مرکز درمانی محسوب می شود و شامل لحاف، تشک و متکا می گردد. برای حفظ الیاف قرار گرفته در این کالا باید از پارچه ‌هایی مستحکم استفاده کنند، پارچه های متقال جزء بهترین گزینه ها قرار می گیرند. به طور معمول از پارچه های متقال با عرض بالاتر برای تولید این محصولات استفاده می کنند. کیفیت پارچه ای که برای تولید متکا به کار می رود به نسبت سایر موارد دیگر بالاتر است.

مناسب برای آستر جیب کت 

کت های مردانه بخش مهمی از تن پوش های آنها بوده که باید جیب های مستحکمی داشته باشند تا تمامی لوازم مورد نیاز آقایان در آن قرار بگیرد. فرقی نمی کند که کت های رسمی یا کت های اسپرت طراحی شوند، در هر دو نوع باید جیب های خوب و مقاوم قرار بگیرد. پارچه های متقال به دلیل ایستایی مناسب و همچنین استحکام خوب جزء بهترین منسوجات مورد استفاده در این حوزه می باشند که در حال حاضر برای افزایش زیبایی کت های مردانه از پارچه های متقال رنگی هم استفاده می کنند.

 پارچه متقال کفن عرض 2 متر

کفن میت از چند قطعه مختلف تشکیل شده که برای آماده سازی آن از پارچه های گوناگون استفاده می کنند. بخش مهمی از کفن را با استفاده از پارچه متقال آماده می کنند، به همین جهت حجم زیادی از این پارچه سالانه در آرامستان های شهرهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول از پارچه متقال با عرض ۱۶۰ سانت و وزن ۱۷۰ گرم برای این منظور به کار می برند و حتماً از پارچه هایی که مورد رنگرزی سفید قرار گرفته استفاده می نمایند.

پارچه های متقال عرض 2 متر مناسب مبل 

در صنعت مبل سازی در دو بخش آستر و رویه از پارچه های مختلفی استفاده می کنند؛ در بخش آستر کشی مبل ها، پارچه های متقال جزء بهترین متریال هایی هستند که به دلیل استحکام بالا به دور کلاف مبل قرار می گیرد. در واقع استفاده کردن از این پارچه موجب شده تا مبل ها ظاهر زیباتری پیدا کنند.

پارچه های متقال اپیلاسیون عرض 2 متر

اپیلاسیون که در سال های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته، به پارچه های ضخیم نیاز دارد که با قرار گرفتن بر روی موم های چسبناک بتواند موهای بدن را جدا کند. معمولاً پارچه های متقال چسب موم را از خود عبور نمی دهند، به همین جهت با سرعت بالایی و با کمترین میزان درد از روی پوست برداشته می شوند. البته پارچه هایی که برای این منظور استفاده می شود، باید آهار مناسبی داشته باشد، تا ضمن داشتن استحکام، امکان سرعت عمل بالا را هم به افراد بدهد.

پارچه های متقال کیسه برنج عرض 2 متر

از کاربردهای بسیار مهم و همیشگی پارچه های متقال تولید انواع کیسه برنج و حبوبات است. این پارچه به دلیل قابلیت تنفس مناسب و استحکام بالا می ‌تواند از برنج و حبوبات در گرمای هوا محافظت کند و هیچ گونه آسیبی به برنج قرار گرفته در این کیسه ها وارد نمی شود. همچنین برای جابجایی و انتقال آنها به مراکز فروش می توان با خیال راحت از این کیسه ها استفاده کرد؛ چرا که به هیچ عنوان به آنها آسیبی وارد نمی گردد.

پارچه های متقال عرض 2 متر مناسب لباس 

در سال های اخیر که کیفیت پارچه های متقال افزایش پیدا کرده و همچنین این پارچه در رنگبندی های متنوع تولید می گردد، بسیاری از مرکز تولید لباس سعی می ‌کنند تا از نوع الیاف طبیعی و مرغوب آن برای دوخت لباس های تابستانه استفاده کنند. چرا که این پارچه خنک و سبک بوده و همچنین عرض مناسبی هم برای برش الگو دارد. مسئله مهم انتخاب عرض پارچه های متقال است که در صورت انتخاب عرض های بالای دو متر ممکن است در حین برش پرتی پارچه زیاد باشد.

تولید کیف دستی 

یکی از کاربردهای خاص پارچه های متقال عرض 2 متر تولید انواع کیف های دستی است؛ در سال های اخیر به دلیل محافظت از محیط زیست، استفاده از نایلون های پلاستیکی به حداقل ممکن رسیده است و جایگزین آنها کیسه های پارچه ای دوخته شده از پارچه های متقال با رنگبندی های زیبا می باشد. از این پارچه می توان انواع ساک های خرید و کیف های دستی و همچنین سفره نان تولید کرد.

پرکاربرد در حوزه گلدوزی 

پارچه متقال برای گلدوزی های خاص مورد استفاده قرار می گیرد؛ زیرا این پارچه دارای بافت نرم و لطیف است و به دلیل استحکام مناسب نخ های گلدوزی را در بافت خود حفظ می کند و سوزن به راحتی در بین الیاف آن به حرکت در می آید.

عایق کاری ساختمان 

پارچه های متقال ضخیم به همراه قیر برای عایق کاری بخش های مختلف ساختمان به کار می ‌رود؛ چرا که این پارچه در برابر حرارت بالای مقاومت خوبی دارد و به اصطلاح صنعتکاران با برخورد با قیر داغ، جمع نمی شود.

بررسی نکات مهم در خرید پارچه متقال 

پارچه های متقال در تنوع بالایی تولید می شوند و باید به شکل مناسب برای هر کاربردی انتخاب گردند، تا بتوان بهترین نتیجه را از تهیه پارچه ها به دست آورد. اگر کوچکترین اشتباهی در هنگام انتخاب پارچه های متقال به صورت عمده کنید، نه تنها کاربرد خوبی ندارند؛ بلکه ممکن است ضررهای هنگفتی هم متحمل شوید.

در صورت شناخت انواع پارچه های متقال و همچنین انتخاب درست و به جای مراکز عرضه و فروش می ‌توانید این پارچه را به شکل اصولی و با قیمت مناسب تهیه کنید. پس بهتر است ابتدا کاربردهای مورد نیاز خود را مشخص کنید و پس از آن اقدام به بررسی ویژگی های پارچه های متقال نمایید.

در این بخش به بررسی مهمترین نکاتی که در هنگام خرید عمده پارچه های متقال باید مد نظر قرار بگیرند، تا خریدی بهینه انجام دهید، می پردازیم:

شناخت نیاز مصرف کننده

ابتدا باید نیاز خود را به درستی مشخص کرده تا بتوانید پارچه های متقال عرض 2 متر مناسب برای هر بخش از صنایع را تهیه نمایید.

بررسی متراژ مورد نیاز خریدار 

پارچه های متقال عرض 2 متر با گرماژ و عرض های مختلف در بازار وجود دارد که مشخص کردن متراژ مورد نیاز به شما کمک می کند تا در صورت انتخاب پارچه های متقال رنگ بندی با کمبود آن در بازار مواجه نشوید.

شناخت برندهای تولید کننده مطرح 

تولید کنندگان زیادی در حوزه بافت پارچه های متقال فعال هستند که شناخت معتبرترین تولید کنندگان که منسوجات مرغوب تری را به بازار ارائه می دهند، اهمیت زیادی دارد.

شناخت ویژگی های پارچه متقال عرض 2 متر

در صورت شناخت ویژگی های پارچه های متقال می ‌توانید در بین تنوع بالای این پارچه ها مناسب ترین آنها را انتخاب نمایید.

مزایای خرید اینترنتی پارچه متقال ضخیم

به دلیل کاربردهای گسترده و ویژگی ‌های خاص پارچه ‌های متقال، مراکز زیادی در زمینه عرضه و فروش این پارچه فعالیت دارند، به همین جهت امکان دسترسی و خرید این پارچه ها به آسانی میسر می گردد.

در سال های اخیر که وب سایت های آنلاین در زمینه خرید و فروش پارچه افزایش پیدا کرده اند، راه های خرید پارچه های مرغوب و باکیفیت هم زیادتر شده است. چرا که با استفاده از این وب سایت ها امکان خرید از کارخانجات تولید کننده به شکل مستقیم میسر است. 

به طور کلی انتخاب روش خرید اینترنتی پارچه متقال ضخیم و یا پارچه های متقال دیگر مزایای زیادی به دنبال دارد که از مهمترین آنها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • صرفه جویی در زمان برای رفتن به مراکز خرید و فروش پارچه های متقال 
  • صرفه جویی در هزینه های مختلف برای رفت و آمد به مراکز فروش پارچه  
  • امکان دریافت مشاوره به صورت رایگان از کارشناسان وبسایت ها و همچنین مطالعه توضیحات کامل قرار گرفته در وبسایت  
  • امکان ثبت سفارش و خرید در هر ساعت از شبانه روز بدون محدودیت مکانی و زمانی 
  • دسترسی به قیمت درب کارخانجات تولید کننده پارچه 

عوامل موثر بر قیمت پارچه های متقال عرض 2 متر در بازار

در بازارهای عرضه و فروش شاهد تنوع بالایی از پارچه های متقال هستیم به همین جهت با دریافت لیست قیمت پارچه های متقال ممکن است که دچار سردرگمی شویم که کدام یک از پارچه ها مناسب تر است.

در حال حاضر که برای تولید پارچه های متقال از الیاف مختلف استفاده می کنند، تشخیص کیفیت و ویژگی های پارچه ها کاری بسیار سخت و حرفه ‌ای است و باید توسط افراد متخصص و پارچه شناس صورت بگیرد. به همین جهت مشخص کردن یک قیمت واحد برای این پارچه ها هم امکان پذیر نیست.

در این بخش به بررسی مهمترین عواملی که می توانند بر قیمت پارچه های متقال در بازار تأثیر بگذارند می پردازیم:

نوع الیاف

نوع الیافی که در روند تولید این پارچه ها مورد استفاده هستند هر چقدر که از حجم بیشتر پنبه استفاده شود، در نتیجه ارزش پارچه هم بالاتر می رود.

عرض پارچه های متقال عرض 2 متر

پارچه متقال را در چندین عرض مختلف تولید می کنند که هرچقدر عرض بیشتر باشد، طبیعتاً قیمت آن هم افزایش دارد.

آهار پارچه 

پارچه های متفاوت در دو گروه آهاردار و ساده تولید می شوند، معمولاً برای ایجاد آنها باید زمان بیشتر و همچنین هزینه بیشتری هم صرف گردد. 

رنگرزی پارچه های متقال عرض 2 متر

در صورتی که به پارچه های متقال رنگی نیاز دارید، باید هزینه بالاتری هم برای آنها بپردازید. چرا که برخی از رنگ های پارچه نیاز به صرف زمان و هزینه بالاتری برای به دست آوردن تنالیته رنگ بندی دارند.  

نیاز مصرف کنندگان 

در صورتی که نیاز خریداران به پارچه های متقال عرض 2 متر افزایش پیدا کند، قیمت آن هم در بازار صعودی است و این اتفاق زمانی می افتد که حجم زیادی از تولیدات داخل کشور برای صادرات در نظر گرفته می ‌شوند.

فروش مناسب ترین قیمت پارچه متقال از درب کارخانه

متقال در لیست پارچه های سنگین قرار می گیرد؛ چرا که برای تولید آن از الیاف پنبه در تار و پود به کار می ‌برند. وجود الیاف پنبه سبب افزایش وزن این پارچه شده و البته در برخی از نمونه ‌های متقال هم با استفاده از الیاف پلی استر و الیاف فلامنت وزن پارچه را تا حد زیادی کاهش داده‌ اند.  

در حال حاضر که استفاده از پارچه هایی با الیاف طبیعی و همچنین الیاف مصنوعی مرغوب و درجه یک مراکز تولید و همچنین مصارف صنعتی افزایش زیادی پیدا کرده است، پارچه های متقال هم محبوبیت آنها در بین مصرف کنندگان بیشتر از گذشته احساس می شود.

مراکزی که در زمینه عرضه و فروش پارچه های متقال به شکل مستقیم و بدون واسطه عمل می‌ کنند موجب می ‌شود تا این پارچه با کیفیت خوب و نرخ مناسب به دست مصرف کننده نهایی برسد. مجموعه کاماش که یکی از تولید کنندگان حرفه ای در صنعت نساجی شناخته می شود، جزء بهترین مراکز قرار دارد.

این مجموعه با نیازسنجی درست و به موقع توانسته است پارچه های مورد نیاز مصرف کنندگان را به صورت عمده ارائه دهد و با حذف هزینه های اضافی و از میان برداشتن دلالان و واسطه ها از معاملات خود قیمت های درب کارخانه را ارائه می دهد. فرقی نمی کند که از طریق تماس تلفنی یا وبسایت و مراجعه حضوری به درب کارخانه کاماش پارچه مورد نیاز خود را تهیه کنید؛ در هر صورت این پارچه با نرخ درب کارخانه عرضه می شود.  

به همین دلیل اغلب خریداران عمده به دنبال پیدا کردن راه حل های مناسب برای ارتباط با این مجموعه بدون نیاز به طی کردن مسیرهای طولانی هستند. مجموعه کاماش با راه اندازی وب سایت آنلاین شرایط دسترسی به محصولات خود را برای همه افراد آسانتر کرده است.

در صورت نیاز به خرید پارچه متقال درجه یک و با کیفیت اعلا باید با بخش فروش این مجموعه ارتباط مستقیم برقرار کنید. پس از دریافت اطلاعات کامل در مورد انواع پارچه های متقال ویژگی‌ ها و مشخصات این پارچه ‌ها و بررسی نیاز مشتری بهترین نوع پارچه پیشنهاد می گردد. هر خریدار متناسب با شرایط و نیاز خود می تواند پارچه های مد نظر را ثبت سفارش کند، تا در کمترین زمان کاری پارچه برای آنها ارسال گردد.

قیمت پارچه متقال ارزان
قیمت متقال تشک
قیمت پارچه متقال ضخیم
قیمت پارچه متقال درجه یک
قیمت پارچه متقال رنگی
پارچه متقال عرض 3 متر
پارچه متقال از کجا بخرم
پارچه متقال عرض 2 متر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان