اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه ملحفه ستایش : خرید از کارخانه

پارچه ستایش عرض 2 متر با جنس پلی استر پنبه و گرماژ 240 گرم در 5 رنگ در اصفهان با چاپ ثابت کیفیت بسیار عالی و درجه یک و با ارزان ترین قیمت بازار در این مجموعه به فروش می رسد. جهت خرید آنلاین و مستقیم پارچه ملحفه ای ستایش به این وب سایت مراجعه کنید.

مشاوره رایگان و دیدن طرح های جدید 09131130224

آیا تاکنون پارچه ستایش را خریداری کرده اید؟ کدام یکی از برندهای پارچه را می شناسید؟ به نظر شما کدام یک از آنها بهتر است؟ شما به عنوان یک مشتری زمانی که برای خرید پارچه به بازار می روید به چه چیزی بیشتر توچه می کنید؟ ملاک انتخاب شما چیست؟ آیا به برندهای آنها توجه می کنید یا فقط کیفیت را مدنظر قرار می دهید؟

ما در این مقاله قصد داریم قبل از هر چیزی به شما نشان دهیم که یک پارچه ملحفه ای مناسب که ارزش خرید کردن داشته باشد باید از چه خصوصیاتی برخوردار باشد. در ادامه به معرفی پارچه ملحفه ای ستایش می پردازیم و شما را با خصوصیات و ویژگی های آن آشنا می کنیم. در پایان هم به بررسی قیمت این برند و مزیت های خرید اینترنتی آن می پردازیم. پس اگر شما هم دوست دارید با پارچه ستایش بیشتر آشنا شوید این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.


قیمت پارچه ستایش
آدرس کارخانه نساجی ستایش اصفهان
پارچه ستایش تهران
خرید مستقیم پارچه ملحفه از کارخانه
پارچه ملحفه طاقه ای
کارخانه ملافه
پارچه ملحفه ای اصفهان
قیمت پارچه ملحفه طوبی
ترون سفید کاشان
قیمت پارچه ستایش آدرس کارخانه نساجی ستایش اصفهان پارچه ستایش تهران خرید مستقیم پارچه ملحفه از کارخانه پارچه ملحفه طاقه ای کارخانه ملافه پارچه ملحفه ای اصفهان قیمت پارچه ملحفه طوبی ترون سفید کاشان

خرید پارچه ملحفه ای تک طاقه ستایش گلدار

اگر سری به بازار پارچه بزنید متوجه می شوید که پارچه های ملحفه ای در مقایسه با دیگر پارچه ها فروش بسیار بالایی دارد و هر روزه هم مشتریان آن در حال افزایش است. علت این فروش بالا بسیار واضح و روشن است. پارچه ملحفه ای یکی از رایج ترین منسوجات خانگی است که در تمامی خانه ها برای مصارف متعددی مثل رو تختی، رو بالشی و جای خواب استفاده می شود. در واقع می توان گفت که ما بخش زیادی از شبانه روز را بر روی این پارچه ای ملحفه ای در حال استراحت کردن هستیم. به همین دلیل این پارچه مشتریان زیادی دارد و همه مردم خواهان خرید پارچه ملحفه ای جدید هستند. تولیدی های کالای خوب یکی از اساسی ترین مشتریان پارچه ستایش می باشند.

درصد پنبه ،فلامنت و ویسکوز با قیمت پارچه رایطه مستقیم دارد ،از فروشنده قبل از خرید پارچه ملحفه ای ،از جنس پارچه سوال کنید.

نساجی کاماش اولین سایت مشاوره رایگان در خرید پارچه

پارچه های ملحفه ای از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و در هنگام خرید آن باید تمامی جزئیات آن را بررسی کنید. این موضوع در پاراگراف بعدی به طور مفصل شرح داده شده است.

آدرس کارخانه نساجی ستایش اصفهان
آدرس کارخانه نساجی ستایش اصفهان

پارچه ملحفه ای خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشد؟

با توجه به این همه ما تایم زیادی از شبانه روز را بر روی این پارچه های ملحفه ای هستیم و از آنها در هنگام خواب و استراحت کردن استفاده می کنیم پس باید در هنگام خرید آن نهایت دقت را داشته باشیم تا پارچه خوب و مرغوب را خریداری کنیم. به احتمال زیاد برای خیلی از شما هم پیش آمده باشد که یک پارچه ملحفه ای نامناسب خریداری کرده اید که زیر بودن آن شما را اذیت و حتی عصبانی کرده است. یا این که وزن آن بسیار سبک بوده است و …. در کل شما از کیفیت آن راضی نبوده اید. برای جلوگیری از تکرار این تجربه های تلخ باید از پارچه های موجود در بازار شناخت کافی بدست آورید تا یک پارچه باکیفیت را خریداری کنید.

پارچه ستایش تهران
پارچه ستایش تهران

پارچه ملحفه ای خوب و کیفیت از چه خصوصیاتی برخوردار است یا به عبارت دیگر یک پارچه ملحفه ای باید چه خصوصیاتی داشته باشد تا بتوان به آن گفت یک پارچه مرغوب و با کیفیت است؟ اولین فاکتور نرمی و لطافت بافت پارچه است. هرچفدر سطح پارچه نرم تر باشد فرد با آن احساس بهتری می کند و موجب آرامش خاطرش می شود. پارچه ملحفه ای باید دارای بافت متراکم با ضخامت مناسب باشد. کیفیت نخ موچود در آن مناسب و استاندارد باشد. در رنگ ها و طرح های گوناگونی موجود باشد تا هر کسی بتواند رنگ و طرح دلخواه خود را خریداری کند. به راحتی بتوان آن را شست بدون آنکه که کیفیتش تغییری پیدا کند. قیمت مناسب و بصرفه ای هم داشته باشد. همه این موارد از جمله خصوصیات یک پارچه ملحفه ای درجه یک است.

خرید مستقیم پارچه ملحفه از کارخانه
پارچه ملحفه طاقه ای
کارخانه ملافه
پارچه ملحفه طاقه ای ستایش

پیشنهاد می کنیم که شما هم در هنگام خرید پارچه ملحفه ای به تمام افکتورهای گفته شده در بالا دقت کنید و آنها را ملاک انتخاب های خود قرار دهید. چنانچه صاحب تولیدی کالای خواب هستید و برای تولید محصولات خود به دنبال پارچه ملحفه ای هستید باید خیلی بیشتر به کیفیت پارچه دقت کنید تا بتوانید رضایت مشتریان خود را کسب کنید. ما به همه شما مشتریان گرامی پارچه ستایش را پیشنهاد می کنیم.

قیمت پارچه ستایش در بازار تهران

با توجه به تقاضای زیاد بازار برای خرید پارچه ای ملحفه ای برای مصارف خانگی تعداد زیادی از کازخانجات نساجی آغاز به کار کردند و پارچه ملحفه ای را در کیفیت های متفاوت با برند خود تولید و به بازار عرضه کردند. به همین جهت در حال حاضر پارچه ملحفه ای در برندهای زیادی موجود هستند که هر کدام از آنها مشتریان خود را دارند. البته در میان مشتریان پارچه کم نیستند تعداد کسانی که هیچ شناختی از این برندها ندارند و کاملا تصادفی برندها را انتخاب می کنند. برخی از محبوب ترین و باتجربه ترین برندهای پارچه ملحفه ای عبارتند از:

 • پارچه برند نگین
 • پارچه برند آرزو
 • پارچه برند طوبی
 • پارچه برند ریسمان
 • پارچه برند سهیل
 • پارچه برند ستایش
 • پارچه برند ماهواره

کیفیت هر کدام از این برندها مناسب و استاندارد است و از بهترین های بازار می باشند. ما در اینجا قصد داریم پارچه ستایش را به شما معرفی کنیم.

پارچه لایکو پشم وشیشه آماده
پارچه لایکو پشم وشیشه آماده

پارچه ملحفه ای ستایش یکی از پرفروش ترین های بازار نساجی است. این پارچه تمام خصوصیات و فاکتورهای یک پارچه خوب را دارد. جنس این پارچه از پلی استر پنبه است و در عرض 2 متر و گرماژ 240 گرم موجود است. گرماژ همان وزن پارچه می باشد و نحوه محاسبه آن هم به این شکل است که وزن یک متر مربع از پارچه را بر حسب گرم بدست می آورند پارچه ستایش در طرح های بسیار متنوعی موجود است و هر طرح هم در پنج رنگ مختلف تولید می شود. متراژ طاقه های پارچه برند ستایش 35 متر است و در هر عدل هم 10 طاقه موجود ایت. به این ترتیب متراژ هر عدل برابر 350 متر است. ناگفته نماند که قیمت پارچه ملحفه ای ستایش بسیار مناسب و مقرون بصرفه است. همانطور که ملاحظه کردید پارچه برند ستایش ار هر جهت مناسب می باشد. در ادامه با جزئیات بیشتری از این پارچه آشنا می شوید.

کارخانه نساجی ستایش کجا است؟

آیا شما با سازنده پارچه ستایش آشنا هستید؟ کارخانه نساجی ستایش سال هاست که در زمینه تولید پارچه ملحفه ای مشغول به کار است و یکی از قدیمی ترین های کشور به شما می رود. تولیدات کارخانه نساجی ستایش همواره از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده اند و موجب مجبوبیت بسیار زیاد این برند میان مشتریان و خریداران شده است.

پارچه آشپزخانه ستایش
پارچه آشپزخانه ستایش

کارخانه نساجی ستایش در شهر اصفهان قرار دارد. در بازار پارچه از اصفهان به عنوان قطب نساجی ایران یاد می شود چرا که چند مورد از برترین برندهای دلخلی در این شهر قرار دارند و کارخانه پارچه ستایش هم یکی از آنهاست. این کارخانه دارای انواع ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته صنعت نساجی است و با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا و با به کارگیری نیروهای متخصص و کاربلد پارچه ملحفه ای را در کیفیت بسیار عالی و در رنگ و طرح های متنوع تولید می کند.

شاید یکی از دلایل اصلی کیفیت بالای محصولات برند ستایش نظارت کارشناسان بر چرخه تولید است. همچنین در انتها هم کیفیت پارچه را تست می کنند و در صورت تایید آن را برای فروش وارد بازار می کنند.

فروش عمده پارچه ملحفه ای ستایش از دفتر کارخانه

همان طور که در بالا هم گفته شد نیاز مشتریان برای خرید پارچه ملحفه ای بسیار گسترش پیدا کرده است و به همین جهت کارخانجات نساجی این پارچه ها را به صورت انبوه تولید و وارد بازار می کنند. باید توجه داشته باشید که تمامی برندهای موجود در بازار از لحاظ کیفیت در یک سطح نیستند و حتی برخی از آنها ممکن است کیفیت بسیار بدی داشته باشند. پارچه ستایش یکی از بهترین های بازار است که می توانید از بابت کیفیت آن آسوده خاطر باشید.

خرید و قیمت پارچه تترون چادر ملحفه
خرید و قیمت پارچه تترون چادر ملحفه

تعداد زیادی مراکز فروش در بازار موجود است که پارچه های ملحفه ای ستایش را به صورت عمده به مشتریان ارائه می دهند. اگر شما هم صاحب تولیدی هستید می توانید با خرید عمده از اینگونه مراکز پارچه مورد نیاز خود را تهیه کنید.

پارچه ستایش از چه خصوصیاتی برخوردار است؟

خب تا اینجای کار متوجه شدید که پارچه ستایش یکی از بهترین گزینه های موجود در بازار است که می توانید آن را برای مصارف ملحفه ای تهیه کنید. اما به نظر می رسد که باید اطلاعات بیشتری در مورد این پارچه و خصوصیات آن کسب کنید تا با آکهی بیشتری خرید کنید. ما در اینجا به چند مورد از مهم ترین ویژگی های مهم منسوجات ملحفه ای برند ستایش می پردازیم:

 • پارچه ملحفه ای ستایش مقاومت و استحکام بالایی دارد و دچار پارگی نمی شود.
 • جنس این پارچه بسیار نرم، راحت و لطیف است.
 • پارچه ستایش از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است. این یعنی شما می توانید مدت زمان طولانی از این پارچه با همان کیفت روز اول استفاده کنید.
 • پارچه ملحفه ای ستایش در طرح های گوناگونی تولید می شود و هر کدام از این طرح ها هم در پنج رنگ متنوع تولید می شود. این یعنی شما می تواید در میان مدل های موجود رنگ و طرح دلخواه خود را بیابید.
پارچه ملحفه ای اصفهان ستایش
پارچه ملحفه ای اصفهان ستایش

 • این پارچه در عرض های 2 متر و گرماژ 240 گرم تولید می شود.
 • پارچه ملحفه ای ستایش از مقاومت بسیار بالایی در برابر شستشو و تماس با مواد شوینده برخوردار است. یعنی بعد از شستن این پارچه ها خبری از تغییر رنگ و یا افت کیفیت نیست. این ویژگی برای مشتریان بسیار اهمیت دارد و این برند با برخورداری از این ویژگی توجه همه را به خود جلب کرده است.
 • پارچه ملحفه ای این شرکت از تراکم بافت بسیار مناسب و استانداردی برخوردار است.
 • نخ های استفاده شده در تولید این پارچه از کیفیت بالایی برخوردار است.
 • پارچه ملحفه ای برند ستایش دارای بافتی کاملا یکدست است.
 • قیمت پارچه ملحفه ای ستایش در مقایسه با دیگر پارچه های موجود در بازار بسیار مناسب و بصرفه است و با توجه به کیفیت خوبی که دارد ارزش خرید کردن دارد.

قیمت پارچه ملحفه ای ستایش در بازار مشهد

قیمت پارچه ستایش در بازار بسیار مناسب و بصرفه است. اما ممکن است که این پارچه با قیمت های بسیار گران تر از درب کارخانه به فروش برسد. علت این اتفاق وجود واسطه ها و دلال ها در بازار پارچه است. این واسطه ها محصولات را از کارخانه سازنده خریداری می کنند و بعد از چندبار دست به دست کردن آن را با قیمت بسیار بالایی به مشتری واقعی می فروشند. در این حالت مشتری ناچار است هزینه گزافی را بابت خرید پارچه برند ستایش بدهد. بهترین راهکار برای تجربه خرید امن و بدون وسطه خرید از کارخانه ستایش و یا نمایندگی های رسمی آن است.

قیمت پارچه ملحفه طوبی
قیمت پارچه ملحفه طوبی

خرید اینترنتی پارچه ملافه ستایش

این روزها خیلی از مشتریان پارچه ستایش به خریدهای اینترنتی روی آورده اند و آن را جایگزین روش های قدیمی کرده اند. اما چرا؟ علت این تغییر دادن شیوه خرید مشتری این است که خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری مزیت های زیای دارد که در اینجا به چند مورد از آنها می پردازیم:

 • مشتری می تواند قیمت موجود در مراکز آنلاین را با یکدیگر مقایسه کند و ارزان ترین آنها را انتخاب کند.
 • معمولا قیمت های موجود در مراکز آنلاین ارزان تر از بازار است و این به کاهش هزینه های مشتری کمک می کند.
 • مشتری می تواند با خیال راحت و بدون در نظر گرفتن فاصله جغرافیایی تا مرکز خرید محصول مورد نظر خود را سفارش دهد.
 • نیازی به مراجعه حضوری نیست و تنها با چند کلیک ساده می توان خریدی راحت و لدت بخش را تجربه کرد.

فروش پارچه ملافه ای ستایش

این مجموعه یکی از نمایندگی های رسمی کارخانه نساجی ستایش است که شما می توانید پارچه ستایش مورد دلخواه خود را با قیمت ستایش درب کارخانه و بصورت آنلاین از آن خریداری کنید. جهت سفارش با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان