اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

قیمت و خرید پارچه کجراه بروجرد : کجراه کتان

 • کجراه بروجرد از متری 165000تومان
 • کتان بروجرد از متری 215000 تومان

خرید پارچه کجراه بروجرد و کتان بروجرد

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

پارچه کجراه و کتان بروجرد بهترین پارچه کتان برای شلوار ،لباس کار ،فرم مدارس ،مانتو و کت می باشد ،پارچه کجراه کتان بروجرد 100 درصد پنبه است و بهترین گزینه برای مناطق سردسیری و گرمسیری است.نمایندگی پارچه بروجرد در شهرستان ها و تهران پارچه کجراه بروجرد اصلی را می فروشند.پارچه بروجرد متری چنده ؟بستگی به جنس پارچه ،حجم نخ پنبه وو عرض پارچه بروجرد بستگی دارد.

در مورد پارچه کجراه بروجرد باید بیان کنیم که این به قدری کیفیت بالایی دارد که توانسته است جایگزین سایر پارچه هایی شود که مصرف یکسانی با این پارچه دارند. به عنوان مثال اگر پارچه کجراه فوق، ویژگی همانند عدم چروک پذیری دارد و کیفیت آن بالا است، آن را با سایر پارچه هایی با این ویژگی ها مقایسه می کنند و سپس بدون شک، انتخاب پارچه کجراه است.

پارچه کتان کجراه قیمت پنبه 70 و 100 درصد پنبه

زیرا به طرز فوق العادهای، کیفیت این پارچه بالا است و در عین حال، قیمت مناسبی برای آن در نظر گرفته اند. علاوه بر آن، ویژگی های دیگری دارد که ممکن است در هیچ پارچه ای با این نوع مصرف، پیدا نکنید. قیمت پارچه کجراه بروجرد نیز یک قیمت منصفانه است و آن را همگام با میزان کیفیت پارچه مشخص می کنند.

بایستی در هنگام خرید ، قیمت پارچه کجراه لباس کار بروجرد ، سطح اطلاعات خود را بالا ببرید تا بتوانید میان کارخانه ها و نساجی های بی شماری که به تولید آن مشغول هستند، انتخاب کرده و بهترین نوع پارچه را از برترین برند موجود خریداری نمایید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کارخانه های پارچه کجراه بروجرد، می توانید اینجا کلیک کنید. کارخانه هایی که به تولید پارچه های کجراه مشغولند، توانسته اند تولیداتی بی نظیر و در کیفیت بالا داشته باشند.

مزایای پارچه کجراه بروجرد


مزایای استفاده از پارچه کجراه بروجرد به شرح زیر است:

مقاومت در برابر سایش: پارچه کجراه بروجرد به دلیل ضخامت و متانت خود، مقاومت بسیاری در برابر سایش و پارگی دارد.

پارچه کتان بروجرد چروک می شود ؟خیر به دلیل گرم بالای این پارچه چروک نمی شود ،درباره چروک پزیری پارچه کتان اینجا بخوانید.

شیوه‌پذیری و قابلیت دوخت مناسب: این پارچه به راحتی قابل دوخت و شیوه‌پذیری است، بنابراین طراحان مد می‌توانند طرح‌ها و سبک‌های متنوعی را با آن ایجاد کنند.

قیمت‌های پارچه کجراه بروجرد : بهترین پارچه دبیت


قیمت پارچه کجراه بروجرد متغیر است و بسته به مشخصه‌های مختلفی مانند ضخامت، طرح، رنگ و کیفیت، متغیر می‌شود. برای خرید مستقیم از نساجی بروجرد ممکن است قیمت‌ها به صورت مستقیم از واسطه‌ها کمتر باشند. همچنین، قیمت پارچه ترگال بروجرد و دیگر انواع پارچه‌ها نیز ممکن است متفاوت باشد.

قیمت پارچه کجراه لباس کار :کتان

پارچه کجراه بروجرد با ویژگی‌های خود مانند مقاومت در برابر سایش، شیوه‌پذیری، و متنوع بودن در طرح و رنگ، یکی از پارچه‌های محبوب در صنعت مد و پوشاک است. با مصارف متعدد از جمله لباس‌های مدارس، لباس‌های کار و لباس‌های رسمی، این پارچه به عنوان یک انتخاب عالی برای تولید لباس‌های متنوع و با کیفیت شناخته می‌شود.

خرید پارچه کتان کجراه برای شلوار ،کاپشن ،کت ،پیراهن ،شلوار کارگو استفاده می شود. قیمت‌های متفاوت پارچه کجراه بروجرد بسته به مشخصه‌های مختلفی تغییر می‌کند و برای خرید پارچه کتان بروجرد بهتر است با بازار و منابع مختلف آشنا شده و انتخاب مناسبی انجام داد.نمایندگی تترون بروجرد در تهران در بازار عباس آباد قرار دارد.

تفاوت پارچه های ترگال و کجراه بروجرد

شایان ذکر است که تفاوت پارچه های ترگال و پارچه کج راه قیمت در میزان گرماژ آن ها است و دانستن این موارد، اهمیت زیادی دارد. زیرا راحت تر می توانید تصمیم های لازم را بگیرید و بدانید که کدام نوع پارچه برای شما مناسب تر است. اگر به ظاهر پارچه های کجراه توجه نمایید، می توانید مشاهده کنید که خطوط کج و موربی بر روی آن ها هستند.قیمت پارچه نخی بروجرد شاید کمی بالاتر از برند های دیگر باشد ولی ارزش خرید دارد.

قیمت پارچه ترگال بروجرد
قیمت پارچه ترگال بروجرد

همچنین پارچه ترگال ساده را معمولا با گرماژ 240 گرم تولید می نمایند در حالی که کجراه ها با وزن 280 گرم تولید شده و به بازار عرضه می شوند. اما جالب است بدانید که عرضی که برای این پارچه ها در نظر گرفته می شود، به صورت یکسان است و معمولا در عرض های 150 سانتی متر تولید می گردند.

قیمت پارچه کتان مانتویی بروجرد

به طور کلی، کجراه از زیر مجموعه های پارچه ترگال است و به نوعی یک خانواده محسوب می شوند. بنابراین تفاوت های بسیار جزیی را می توانید میان آن ها مشاهده کنید وگرنه اکثر مشخصات و ویژگی های آن ها با یکدیگر یکی هستند و نمی توانید آن چنان تفاوتی را میان آن ها جست و جو نمایید.پارچه مانتویی نساجی بروجرد پرز نمی شود ،تل نمی شود.

یکی دیگر از تفاوت ها را می توانیم در قیمت گذاری آن ها بدانیم که متغیر هستد. پارچه های کجراه از پیچیدگی خاصی در تولید برخوردارند در حالی که ترگال، کاملا ساده تولید می شود. بنابراین قیمتی که برای پارچه های ترگال در نظر می گیرند کمی پایین تر از کجراه است.لیست قیمت پارچه بروجرد به صورت آنلاین ببینید WWW.MILADARSHADI.COM

ویژگی های یک پارچه کجراه بروجرد باکیفیت

دانستن ویژگی های یک پارچه کجراه باکیفیت می تواند به شما در خرید بهتر آن کمک به سزایی داشته باشد. در مورد این ویژگی ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم که اهمیت زیادی دارند. آن ها عبارتند از:

 1. رنگ ثابت در پارچه
 2. تراکم فوق العاده مناسب
 3. عدم پرزدهی پارچه
 4. مقاومت در برابر سایش آن
 5. استقامت بی نهایت بالا
 6. عدم چروک پذیری

در صورتی که تمایل به خرید یک پارچه کجراه باکیفیت دارید، لازم است از ویژگی های فوق مطلع باشید و بدانید که یک پارچه باکیفیت، چه مشخصاتی دارد. به عنوان مثال، اگر البسه ای که می خواهید با استفاده از این پارچه تولید کنید و لازم است تا چروک نشود، بدون هیچ گونه شکی، انتخاب و خرید پارچه های کجراه برای شما به عنوان مناسب ترین بروجرد پارچه می باشد.

در حالت کلی باید بدانید که پارچه های کجراه توانسته اند با توجه به مشخصات خاصی که دارند، به عنوان پارچه لباس کاری هم مشهور شوند و از این لحاظ هم فروش خوبی را تجربه کنند. هرچه ویژگی های موجود در یک پارچه بیشتر و بهتر باشد، تمایل به خرید را در مشتری بالاتر می برد و بهتر می تواند در حجم های بالا به فروش برسد.

قیمت کجراه بروجرد :فاکتورهای موثر

با توجه به این که از پارچه های کجراه به منظور مصارف گوناگونی استفاده می کنند، روزانه حجم انبوهی از این پارچه تولید شده و به بازار عرضه می گردد. گاها مشاهده شده است که مشتریان تمایل دارند، قبل از ثبت سفارشات خود، از قیمت این پارچه نیز اطلاع داشته باشند.قیمت پارچه کجراه بروجرد به حجم خرید شما ،نقد یا چکی بودن بستگی دارد. پارچه بروجرد قیمت اش بستگی به درجه کیفی دارد.

قیمت پارچه کجراه مشکی بروجرد اصلی ریز بافت

فاکتورهای موثر بر قیمت کجراه بروجرد اهمیت بالایی دارند و باید در این رابطه بیشتر بدانید تا بتوانید خرید با رضایت صد در صدی را برای خود ثبت کنید. رنگبندی پارچه مورد نظر یکی از مواردی است که می تواند قیمت آن را نیز دچار تغییراتی کند. زیرا اگر رنگی را انتخاب کنید که پرفروش است، قیمت مناسب تری دارد تا این که بخواهید پارچه ای را تهیه کنید که رنگ آن سفارشی خودتان است.

در عین حال عوامل دیگری همانند، برند تولیدکننده و روش های ثبت سفارش، حتی حجم سفارش شما می تواند عاملی در تغییر قیمت ها باشد. به گونه ای که خرید از یک برند معتبر، می تواند قیمت بیشتری نسبت به سایر نساجی ها برای شما به همراه داشته باشد که اگر همان پارچه را از یک نساجی معمولی تهیه کنید، قیمت پایین تری خواهید پرداخت. عرض پارچه و گرماژ آن هم از عوامل موثر بر افزایش و یا کاهش قیمت به شمار می آیند.

پارچه کجراه مشکی : دبیت بروجرد


استفاده از پارچه کجراه مشکی برای شلوار دیست دلایل متعددی دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

۱. ظاهر شیک و متفاوت: رنگ مشکی به دلیل جذابیت و شیکی که دارد، اغلب برای لباس‌های اداری و مجلسی انتخاب می‌شود. شلوارهای دیست با پارچه کجراه مشکی، به دلیل ظاهر خاصی که دارند، شیک و متفاوت به نظر می‌آیند.

۲. قابلیت ترکیب با لباس‌های مختلف: رنگ مشکی به‌طور عمومی با هر رنگی ترکیب خوبی دارد. این ویژگی باعث می‌شود که شلوارهای دیست مشکی با انواع پیراهن‌ها و جاکت‌ها به راحتی ترکیب شوند و گزینه مناسبی برای استفاده روزمره یا رویدادهای خاص باشند.

۳. مناسب برای موقعیت‌های مختلف: شلوارهای دیست مشکی به دلیل ظاهر شیک و متفاوتی که دارند، مناسب برای موقعیت‌های مختلفی از جمله مراسم رسمی، محیط کار و حتی می‌توانند به عنوان لباس رسمی برای مراسم‌های خاصی مورد استفاده قرار بگیرند.

۴. پنهان کردن کثیفی‌ها و چین و چروک: پارچه کجراه به دلیل ساختار خاصی که دارد، کثیفی‌ها و چین و چروک را به خوبی پنهان می‌کند. این ویژگی موجب می‌شود که شلوارهای دیست مشکی برای استفاده در محیط‌هایی که نیاز به ظاهر مرتب دارند، مثل محیط کار، مناسب باشند.

با توجه به این دلایل، استفاده از پارچه کجراه مشکی برای شلوارهای دیست به عنوان یک انتخاب محبوب و شیک در بین افراد است که به دنبال ظاهری مرتب و جذاب هستند.

برخی از پارچه های کجراه ،پارچه کتان کجراه پاییزه به صورت ساده تولید می شوند و رنگبندی متنوعی دارند اما برخی دیگر را در طرح های متفاوتی وارد بازار می کنند. شما نیز می توانید به راحتی با توجه به نوع مصرفی که از پارچه در نظر دارید، رنگ و یا طرح آن را انتخاب و خریداری کنید.

کارخانه پارچه کجراه بروجرد کجا است؟

کارخانه پارچه بروجرد در شهر بروجرد لرستان واقع شده است.

یکی از مهم ترین مواردی که در خریدپارچه کتان کجراه پاییزه اهمیت بالایی دارد، کیفیت این پارچه می باشد که باید قبل از خرید، حتما بررسی شود. کیفیت هر پارچه تولید شده در کارخانه ها با کارخانه ای دیگر متفاوت است و برندهای زیادی هستند که پارچه های باکیفیت عرضه می نمایند.

نمایندگی پارچه بروجرد : تترون-کجراه-کتان

دقت کنید که خرید پارچه کتان کجراه از درب کارخانه می تواند شرایط بهتری داشته باشد تا این که خریدهایی که دارید را از نمایندگی ها انجام دهید. زیرا علاوه بر اطمینان از میزان کیفیت پارچه، خیال راحتی دارید که قیمت اعلام شده به شما نیز به عنوان بهترین قیمت در نظر گرفته شده است و سود بالایی برای شما به همراه خواهد داشت.

کارخانه پارچه کتان کجراه بروجرد، پارچه ترگال بروجرد نیز از مشهورترین کارخانه هایی است که توانسته، تولیداتی در کیفیت بالا به مشتریان عرضه نماید. این پارچه بازار بسیار خوبی امروزه دارد و نساجی تولیدکننده آن نیز به عنوان یکی از کارخانه هایی شناخته شده است که تولیدات فوق العاده عالی و باکیفیت دارد.

قیمت پارچه کجراه بروجرد مشکی :پارچه دبیت

داشتن اطلاعات در مورد قیمت پارچه کجراه بروجرد نیز بسیار پراهمیت می باشد زیرا می تواند به شما کمک کند تا بر اساس بودجه ای که در اختیار دارید، یک خرید عالی داشته باشید. همانطور که متوجه شدید، قیمت این پارچه تحت تاثیر عوامل زیادی تغییر می کنند و اگر تمایل به خرید دارید، باید از آن ها مطلع باشید.

پیشتر در این رابطه به شما توضیحاتی دادیم تا بدانید که این موارد به چه صورت هستند. در صورت تمایل نسبت به دریافت لیست قیمت معتبر و به روز، می توانید یا پارچه سرای بروجرد تماس بگیرید تا مشاوران و کارشناسان فروش مجموعه، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهند و بتوانید بهترین خرید را با قیمت مناسبی برای خود ثبت کنید.

قیمت پارچه های کجراه و خرید اینترنتی پارچه ملحفه ای بروجرد، بسیار مناسب هستند و هرچقدر که کیفیت این پارچه ها بیشتر باشد، مسلما قیمت بالاتری برای آن ها در نظر گرفته می شود. اگر بودجه خاصی مد نظر دارید تا با توجه به آن ، سفارشات خود را ثبت کنید، لازم است همیشه اطلاعاتی به روز در این باره داشته باشید. توجه کنید که لیست قیمت را می توانید با روش آنلاین دریافت نمایید و نیازی نیست که حتما مراجعه حضوری به درب کارخانه مورد نظر داشته باشید.

پارچه کجراه لباس کار صد در صد پنبه بروجرد
پارچه کجراه لباس کار صد در صد پنبه بروجرد

نمایندگی فروش پارچه ترگال بروجرد در لرستان

اگر دقت کنید، متوجه می شوید که پارچه های ترگال بروجرد را در کارخانه های بسیاری تولید می کنند و این شهر توانسته است به عنوان یک مهد تولید پارچه محسوب شود. هر کارخانه با توجه به میزان فروشی که دارد، برای خود نمایندگی هایی را راه اندازی می کند تا بتواند فروش بالاتری را برای خود رقم بزند.

این نمایندگی ها به صورت مستقیم زیر نظر کارخانه فعالیت دارند و اگر با مجموعه ای روبرو شدید که شرایطی غیر از شرایط کارخانه را برای شما بازگو می کند، بدانید که او تنها یک دلال و واسطه است. بنابراین قبل از این که سفارشات خود را ثبت نمایید و خریدهای خود را قطعی کنید از این موضوع اطمینان حاصل فرمایید که آن نمایندگی معتبر باشد.

کارخانه های شهرهایی همانند بروجرد که تولیدات خاصی دارد، سعی می کنند تا در شهرهای گوناگون برای خود نمایندگی هایی دایر کنند. زیرا با کمک این نوع نمایندگی ها و یا مراکز فروش می توانند، هر آن چه که تولید می کنند را بیشتر از پیش معرفی کرده و به این ترتیب، سطح فروش خود را بالاتر ببرند.

خرید عمده پارچه کجراه بروجرد :لباس کار و مانتو

یکی از روش های خرید پارچه های کجراه این است که از روش خرید عمده پارچه کجراه بروجرد استفاده کنید. در این روش مزایای بسیاری برای شما در نظر گرفته شده است تا این که بخواهید تمامی مایحتاج خود را به صورت خرده خریداری نمایید. یکی از مهم ترین مزایای این روش، این است که هزینه ای که بابت سفارشات خود پرداخت می کنید، بسیار مناسب است.

در خریدهای عمده می توانید هم پارچه های مورد نظر خود را به صورت کیلویی خریداری کنید هم این که آن ها را در طاقه های پیچیده شده، تهیه نمایید. البته لازم است بررسی نمایید که کارخانه ای که قصد خرید از آن را دارید، چه روشی برای فروش اجناس خود در نظر گرفته است.

خرید کیلویی که مشخص است به چه صورتی انجام می شود اما اگر تصمیم به خرید طاقه ای پارچه های کجراه دارید، معمولا آن ها را در عرض 150 سانتی متر و متراژ 30 تا 40 متری تولید می کنند. با این اوصاف باید توجه داشته باشید که حجم مورد نظر خود را مشخص کنید سپس با این اعداد و ارقام، در جهت خرید آن چه نیاز دارید، اقدامات لازمه را انجام دهید.

خرید اینترنتی پارچه کجراه بروجرد : قیمت عمده

با توجه به اطلاعاتی که در مورد قیمت پارچه کجراه بروجرد در اختیار شما قرار دادیم، متوجه شدید که به چه طریقی می توانید از لیست قیمت های معتبر و به روز مطلع شوید. پس از این که قیمت های دقیق این پارچه را کسب نمودید، می توانید از روش خرید اینترنتی پارچه کجراه اقدام کنید.

با استفاده از این روش، شما هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی در ثبت سفارشات، نخواهید داشت. در واقع می توانید به راحتی هر حجم پارچه ای که نیاز دارید را در تایم های غیر از اداری و یا مکان هایی غیر از دفاتر فروش، خریداری کرده و مورد مصرف قرار دهید.

در خرید اینترنتی، باید دقت داشته باشید که از سایت های معتبر، خریدهای خود را انجام دهید. بنابراین هر زمانی که قصد خرید دارید، باید مستقیما به سایت های کارخانه و یا نساجی اصلی مراجعه کنید و یا سایت نمایندگی هایی را برای این کار انتخاب کنید که زیر نظر کارخانه فعالیت دارند. در حقیقت نباید به عنوان واسطه و دلال باشند تا بتوانید بهترین خرید را برای خود رقم بزنید وگرنه پشیمانی بسیاری خواهید داشت.

پارچه نخ کجراه : لباس کار


استفاده از پارچه نخ کجراه برای لباس کار به دلایل زیر مناسب است:

 1. مقاومت در برابر پارگی: پارچه نخ کجراه از نخ‌هایی با استحکام بالا تشکیل شده است که مقاومت مناسبی در برابر پارگی دارند. این ویژگی باعث می‌شود که لباس کار تحت فشارهای مختلف، مانند کشیدن و کشیدن، کار کردن در محیط‌های پرخطر یا تعامل با اشیاء تیز، از پارگی جلوگیری شود.
 2. مقاومت در برابر سایش: لباس کار معمولاً در محیط‌هایی استفاده می‌شود که ممکن است با سطوح خشن یا تیز در تماس باشد. پارچه نخ کجراه به دلیل مقاومت خود در برابر سایش، می‌تواند از فرسایش زودرس پارچه جلوگیری کند و عمر مفید لباس را افزایش دهد.
 3. مقاومت در برابر شستن زیاد: لباس کار باید به طور مکرر شسته شود تا به دستورات بهداشتی و ایمنی مطابقت داشته باشد. پارچه نخ کجراه، به دلیل مقاومت در برابر شستشو و استفاده‌های مکرر، می‌تواند مدت زمان طولانی‌تری به عنوان یک لباس کار مفید باقی بماند.

به طور کلی، استفاده از پارچه نخ کجراه برای لباس کار به دلیل مقاومت بالا در برابر پارگی، سایش و شستشو مناسب است و باعث افزایش دوام و کارایی این نوع لباس می‌شود.

قیمت پارچه ترگال بروجرد
قیمت پارچه ترگال بروجرد درجه یک
قیمت پارچه کجراه بروجرد مشکی
کارخانه پارچه ترگال بروجرد
قیمت پارچه بروجرد میلاد ارشدی
قیمت پارچه کتان بروجرد
نساجی بروجرد تهران

خرید پارچه کجراه بروجرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان