اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه کجراه مانتویی | قیمت عمده از کارخانه

پارچه کجراه مانتویی با گرماژ 300 گرم با جنس ویسکوز پلی استر فلامنت با عرض 1.5 متر تولید می شود. مانتو با پارچه کجراه مناسب برای فصل پاییز و زمستان است. طاقه پارچه کجراه مانتویی 40 متری است و قیمت هر طاقه 4 میلون تومان است.

قیمت پارچه کجراه مانتویی رنگی و سفید نرم :قیمت روز پارچه

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

قیمت روز پارچه کرجاه مانتویی :

 • کجراه مانتویی فدک 99000 تومان
 • جین کجراه مانتویی پایا 225000 تومان
 • کتان کجراه مانتویی سیب متری 250000 تومان
 • فاستونی کجراه مانتویی بافتین 155000 تومان
 • خرید پارچه کجراه مانتویی :نکات خرید عمده

پارچه کجراه مانتویی :هنگام خرید به جه نکاتی توجه کنیم ؟

 • عرض پارچه را بپرسید
 • گرماژ پارچه را بپرسید
 • نوع رنگرزی
 • قیمت عمده
 • هزینه بسته بندی

پارچه مانتو جدید ۱۴۰۳ ، پارچه کجراه مانتویی فدک در میان انواع پارچه هایی که در این مورد مصرف می شوند، بسیار پرطرفدار است و کاربرد فوق العاده زیادی دارد. این پارچه از پرفروش ترین پارچه ها در تمامی نساجی ها شناخته شده است و از ویژگی های بسیاری برخوردار است که هر فردی را جذب می کند تا در جهت خرید آن برآید.کارخانه پارچه کجراه فدک بهترین پارچه کجراه 300 گرم را تولید می کند.

پارچه کتان کجراه مانتویی فرم دخترانه 1403

از مهم ترین ویژگی های کجراه فدک آن می توان به موارد ذیل اشاره داشته باشیم که عبارتند از:

 1. استحکام پارچه بسیار بالا است.
 2. مقاومت سایشی بالایی در آن مشاهده می شود.
 3. در برابر حرارت نیز بسیار مقاوم است.
 4. چین و چروک در آن نمی افتد.
 5. اتوکشی و شست و شوی آن نیز آسان است.
 6. تل نمی شود.
 7. دارای رنگ ثابتی است.
 8. پارچه کجراه فرم مدارس

وجود تمامی ویژگی های فوق موجب شده است تا این پارچه کجراه پنبه و کجراه فلامنت کاماش جهت دوخت انواع مانتو شلوارهای اداری بسیار مناسب تلقی شود و به این ترتیب، می توان مانتوهایی را تولید نمود که به راحتی می شود از آن ها استفاده کرد.پارچه مانتویی جدید ۱۴۰۳ شامل لینین ،کجراه پنبه ،مراکشی ،کتان کجراه ترند سال هستند.

قیمت پارچه کجراه مشکی مانتویی ،لباس محرم ،پرچم نویس :

 • کجراه گلپود مشکی 78000
 • کجراه دانا بافت مشکی 68000
 • کجراه فدک مشکی 99000
 • کجراه کاماش مشکی 135000
 • کجراه بروجرد مشکی180000

در صورت تمایل می توانید جهت کسب اطلاعات دقیق تر در رابطه با سایر میکرو کجراه، پارچه کجراه لباس فرم مانتویی، اینجا کلیک کنید و اطلاعات خود را در این زمینه بالاتر ببرید تا با کمک آن، سفارشات دقیق تری به ثبت برسانید و در نهایت، از خرید خود رضایت کامل و صد در صدی داشته باشید.

پارچه کجراه مانتویی مناسب چه فصلی است؟

شاید برای شما هم این سوال مطرح شود که پارچه کجراه مناسب چه فصلی است؟ زیرا همانطور که می دانید، از این پارچه استفاده های فراوانی می شود و مصرف کنندگان تمایل دارند تا بدانند که از این پارچه ها در چه فصولی می توانند، استفاده کنند.

پاسخ این سوال به این شکل است که پارچه ترگال کجراه مانتویی کشی فوق به دلیل نازک و خنک بودن، کاملا مناسب فصل های بهار و تابستان است. پارچه کجراه ضخیم مانتویی را در تمامی فصول مورد استفاده قرار می دهند و دوام فوق العاده بالایی در آن ها وجود دارد. به گونه ای که حتی مشاغلی همانند آتش نشان ها هم می توانند از این پارچه استفاده کنند و در برابر دمای بالا، نمی سوزد.

پارچه کجراه مانتویی با گرماژ 300 گرم ،با استفاده از پشم و شیشه و یا استر به بهترین پارچه برای البسه زمستانی تبدیل می شود.

نساجی کاماش

قیمت پارچه عمده :کجراه مانتویی فرم اداری

البته لازم است بدانید که ممکن است گرماژ پارچه کجراه مردانه و کجراه مانتویی را تغییراتی بدهند و به این ترتیب می توان آن را یک پارچه چهار فصل در نظر گرفت که در هر شرایطی امکان استفاده از آن را خواهید داشت. با توجه به ویژگی هایی که دارد، ترجیح داده می شود تا از این پارچه کجراه سفید بروجرد و رنگی در تولید لباس های چهار فصل استفاده گردد.مانتو با پارچه کجراه بسیار دوام بالایی دارد و چروکنمی شود.خرید پارچه ارزان مانتویی برای فرم اداری جایگزیم مازراتی ایرانی و فیونا چینی می شود.

رنگبندی پارچه کجراه مانتویی پاییزه جدید 1403

در رابطه با رنگبندی پارچه نخی کجراه مانتویی باید بدانید که هر کارخانه و یا نساجی با توجه به تولیداتی که دارد، رنگبندی های متفاوتی را به بازار عرضه می کند. هریک از نساجی ها برای تناژهای رنگی خود از یک کد مخصوص استفاده می کند که ممکن است با کدهای کارخانه دیگر، تفاوت هایی داشته باشد.پارچه عمده کجراه یهترین گزینه برای مانتو مدارس و فرم پرسنل هستند.

خرید پارچه کجراه مانتویی عمده :خرید مستقیم از کارخانه

برخی از رنگ ها هستند که بیشترین میزان تقاضای بازار را به خود اختصاص داده اند، به این ترتیب، شما می توانید هر حجمی از آن ها را در بازار خریداری کنید و مورد مصرف قرار دهید.  برخی دیگر به صورت سفارشی تولید می شوند زیرا از جمله رنگ هایی هستند که آنقدرها هم طرفدار ندارند و تنها تولیدی ها و یا افراد خاصی تمایل دارند تا از این پارچه در اختیار داشته باشند.

دقت کنید که نوع رنگبندی نیز در قیمت نهایی پارچه ترگال کجراه پلی استر و کرپ کجراه فوق تاثیرگذار است و می تواند به راحتی قیمت نهایی را دچار تغییراتی کند. بنابراین توجه به تمامی نکات ریز خرید پارچه موجب می شود تا در آخر یک خرید خوب و به صرفه داشته باشید و از هر نظر سود و صرفه برای شما به همراه آورد.خرید پارچه ارزان مانتویی کجراه برای اسکراب پزشکی و کادر درمان استفاده می شود.مانتو کجراه در برابر شستشو مقاوم هستند.

تفاوت پارچه کجراه مانتویی و پارچه کجراه فرم مدارس

تفاوت پارچه کجراه مانتویی و پارچه کجراه فرم مدارس در قیمت هست ،با توجه به اینکه تیراژمدارس بالاتر است ،می توانید با قیمت بهتری خرید کنید ،برای آشنایی با پارچه های کجراه مدارس روی لینک زیر کلیک کنید https://kamash.ir/purchase-and-price-of-school-uniform-fabric/

از آن جایی که پارچه جین کجراه آبی برای لباس کار و فرم مدارس ، مخاطبان بسیار زیادی دارد، شرکت های تولیدکننده بسیاری هستند که به عنوان عرضه کننده پارچه کجراه مانتویی شناخته شده اند و تولیدات خود را یا به صورت مستقیم وارد بازار می کنند. یا این که آن ها را از طریق نمایندگی هایی که زیر نظر خود فعالیت می کنند، وارد بازار کرده و به این ترتیب، پارچه های تولیدی را به فروش می رسانند.

قیمت پارچه کجراه ضخیم :فرم مدارس

قیمت پارچه کجراه ضخیم برای شلوار فرم مدارس ،کت مزونی ،شلوار کارگو و لباس کار با عرض 160 سانتیمتر و گرماژ 420 گرم تولید می شود. قیمت پارچه کجراه ضخیم فاستونی متری 135000 تومان است.

گاهی هم ممکن است با نمایندگی هایی روبرو شوید که به عنوان واسطه عمل می کنند و از تولیدات نساجی ها خریداری می کنند و سپس آن ها را با کمی قیمت بالاتر مورد عرضه قرار می دهند. خرید از این مجموعه ها موجب می شود تا پای واسطه و دلال به خرید و فروش پارچه جین کجراه باز شود و در این حالت، تنها ضرر متوجه بازار می شود.

البته که در نهایت این گونه واسطه ها می توانند با فعالیت های خود، قیمت ها را تغییر دهند و در این حالت تورم خاصی به وجود خواهد آمد. با این اوصاف باید دیگر بدانید که هرگونه خریدی در زمینه پارچه های فاستونی کجراه مانتویی دارید، می توانید مستقیما از کارخانه خریداری کرده و مورد مصرف قرار دهید.

پارچه کجراه مانتویی تک سرمه ای :قیمت کارخانه

پارچه کجراه مانتویی مدارس را می توانید با استفاده از روش های گوناگونی خریداری نمایید و از آن در جهت دوخت و آماده سازی انواع پوشاک، استفاده کنید. برای این که بتوانید، پارچه کجراه مانتویی فرم اداری با قیمت ارزان در اختیار داشته باشید، لازم است تا با مشخصات و ویژگی های این پارچه آشنا شوید.

همچنین باید بدانید که چه مجموعه هایی هستند و می توانند پارچه های مورد نظر شما را با قیمت ارزان و مناسب به فروش برسانند. بدون شک، آسان ترین و مطمئن ترین روش این است که به نمایندگی های معتبر و یا درب کارخانه مراجعه کنید زیرا هرچه واسطه ها را کم تر کنید، پارچه های مورد نیاز خود را با قیمتی ارزان تر خریداری خواهید کرد.

تولیدی پارچه کجراه مانتویی مدرسه ای درجه یک


به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد، پارچه کجراه ویسکوز با وزن 300 گرم به‌طور گسترده برای مانتوهای مزونی، فرم‌های اداری و مدارس استفاده می‌شود. این پارچه:

 1. ضخامت مناسب: با وزن 300 گرم، پارچه دارای ضخامت مناسبی است که به لباس احساس کیفیت می‌دهد.
 2. نرمی و لطافت: ویسکوز یک الیاف نرم و لطیف است که به پارچه آن احساس نرمی و لطافت می‌دهد.
 3. تنفس‌پذیری: این پارچه به خوبی تنفس‌پذیر است که در فصول مختلف سال مناسب است.
 4. پرداخت و ماندگاری رنگ: ویسکوز به خوبی رنگ‌پذیری می‌شود و پس از شست‌وشو رنگش به خوبی حفظ می‌شود.
 5. مقاومت مناسب: پارچه کجراه ویسکوز با وزن 300 گرم دارای مقاومت مناسبی است که برای استفاده مداوم مناسب است.
 6. پذیرش طرح و الگو: این نوع پارچه به خوبی طرح و الگو را می‌پذیرد که به طراحان مد امکان خلاقیت در طراحی‌ها را می‌دهد.

از این رو، انتخاب پارچه کجراه ویسکوز با وزن 300 گرم برای لباس‌های فرمی مزونی، اداری و مدارس، به دلیل ویژگی‌های آن، منطقی و محبوب است.

دانستن اطلاعاتی در مورد پارچه های کجراه مانتویی می تواند به شما کمک کند تا بهترین خرید را داشته باشید و بدانید که اگر یک مجموعه قیمتی بالاتر و یا حتی کمتر از سایر مراکز فروش اعلام می دارد، به چه علتی است و ممکن است تفاوت قیمت ها به دلیل تفاوتی باشد که در کیفیت پارچه ها وجود دارد.

قیمت خرید انواع پارچه کجراه مانتویی در ایلام :پارچه جدید 1403

قیمت خرید انواع پارچه کجراه مانتویی در بازار ایلام ممکن است، متفاوت باشد. مشتریان این نوع از پارچه ها می توانند به راحتی، قیمت های کجراه را از طریق مراجعه به سایت دریافت نمایند و با استفاده از آن قیمت ها، هر آن چه که نیاز دارند را خریداری کرده و مورد مصرف قرار دهند تا بهترین تولیدات را به بازار ایلام عرضه نمایند.

شایان ذکر است که مانتو در ایلام مصرف بالایی دارد، به همین دلیل بایستی از پارچه هایی در تولید آن ها استفاده شود که کیفیت خوبی داشته باشد و علاوه بر کیفیت بالا، باید ویژگی ها و مشخصات مثبت زیادی را به همراه داشته باشد تا بتوان آن را به عنوان مناسب ترین پارچه جهت خرید معرفی کرد.

پارچه مانتو ۱۴۰۳ :کتان کجراه

پارچه های کجراه را معمولا در شهرهایی تولید می کنند که کارخانه های تولید پارچه زیادی را در خود جای داده است، به عنوان مثال شهر اصفهان بالاترین میزان تولید را به خود اختصاص داده است. قیمت خرید پارچه جدید 1403 فوق را هم می توانید به راحتی با مراجعه به سایت های میلاد ارشدی و نساجی کاماش دریافت نمایید.

قیمت پارچه کجراه مانتویی

راجع به قیمت پارچه کجراه مانتویی نیز باید بیان کنیم که عوامل زیادی هستند که می توانند، قیمت ها را دچار تغییراتی کنند و به این ترتیب، ممکن است که شما با قیمت های متفاوتی روبرو شوید و این مورد می تواند شما را سردرگم کند که علت این تفاوت قیمت ها در چیست؟

به عنوان مثال می توانیم عواملی را نام ببریم که در قیمت های نهایی موثر هستند و می توانند قیمت پارچه را دچار تغییراتی کنند و عبارتند از:

 1. برند تولیدکننده
 2. کیفیت پارچه
 3. گرماژ پارچه کجراه
 4. نحوه ثبت سفارش
 5. حجم سفارشات شما
 6. الیاف به کار رفته در آن
 7. نوع بافت
 8. مشخصات اصلی پارچه

همچنین ممکن است عوامل دیگری هم وجود داشته باشند که قیمت ها را کم و زیاد کنند و این شما هستید که باید به بررسی دقیق آن ها بپردازید و بدانید که این عوامل به چه صورتی هستند و می توانند در چه اندازه ای، موجب افزایش و یا کاهش قیمت ها شوند.

خرید و فروش پارچه کجراه مانتویی

پارچه های کجراه مانتویی را می توانید با استفاده از روش های گوناگونی، مورد خرید و فروش قرار دهید و از آن جایی که کارخانه های بی شماری در شهرهای گوناگون قرار دارند و نسبت به تولید انواع پارچه فعالیت می کنند، می توانید به راحتی هر آنچه در این زمینه نیاز دارید را خریداری کرده و از آن ها در تولید آن چه که در نظر دارید، استفاده نمایید.

خرید و فروش پارچه کجراه مانتویی می تواند هم به صورت حضوری انجام شود که در این روش، شما بایستی به صورت مستقیم و حضوری به درب کارخانه و یا نمایندگی های معتبر آن ها مراجعه نمایید و حجم سفارشات خود را مشخص کرده و تمامی خریدهای خود را به این طریق ثبت نموده و خریداری کنید.

پارچه های جدید مانتویی :کجراه کش

همچنین می توانید از روش آنلاین بهره ببرید و تمامی پارچه های کجراه کش و ساده که نیاز دارید را به صورت غیرحضوری خریداری نمایید. برای این کار، لازم است تا وارد سایت مجموعه مورد نظر جهت خرید شوید. این روش هیچ گونه محدودیتی برای شما به همراه ندارد و می توانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی سفارشات خود را خریداری کنید.

خرید انواع پارچه کجراه عمده با بهترین کیفیت

خرید انواع پارچه کجراه عمده با بهترین کیفیت نیز با روش های گوناگونی انجام می شود و این شما هستید که می توانید، به راحتی هریک از روش های مورد نظر خویش را انتخاب کرده و در جهت ثبت سفارشات خود اقدامی داشته باشید. توجه کنید که تمامی خریدهای خود را در بالاترین کیفیت ممکن تهیه کنید تا تولیداتی که از آن ها دارید هم باکیفیت باشند.

در حال حاضر، نمایندگی های آنلاین توانسته اند بالاترین میزان فروش را به خود اختصاص دهند و به این ترتیب، می توانید پارچه های کجراهی که نیاز دارید را به صورت آنلاین خریداری کنید. در این روش شما شاهد وجود کارخانه های تولیدی بسیاری هستید که می توانید از میان آن ها انتخاب کنید که خریدهای خود را از کدامیک از مجموعه ها انجام دهید.

کارخانه پارچه کجراه فدک مانتویی


پارچه‌های کارخانه‌ای از نوع کجراه فدک به دلایل مختلفی در بازار محبوبیت دارند:

 1. مقاومت: پارچه‌های کجراه فدک فرم مدارس از جنسی مقاوم و با کیفیت ساخته می‌شوند که باعث می‌شود مقاومت بالایی در برابر پارگی، ساییدگی و سایر خرابی‌های معمول در طول استفاده داشته باشند.
 2. عدم تل: کارخانه پارچه کجراه فدک به دلیل استفاده از نخ با کیفیت و روش‌های تولید پیشرفته، تا حد زیادی از تل کردن جلوگیری می‌کنند. این ویژگی باعث می‌شود پارچه برای مدت طولانی بدون ظاهری ناخواسته و زشت باقی بماند.
 3. عدم پرز: پارچه‌های کجراه فدک دارای سطح صافی هستند که به طور معمول از پرزگیری جلوگیری می‌کند، این ویژگی ظاهری خوبی را برای پوشیدن به ویژه در مواقع خاص مانند مراسم‌های رسمی فراهم می‌کند.
 4. ثبات رنگ: از آنجایی که رنگ‌های استفاده شده در این پارچه‌ها با استفاده از روش‌های پیشرفته فرآوری می‌شوند، ثبات رنگ آن‌ها بالاست. این ویژگی باعث می‌شود پس از شستشو یا استفاده مکرر، رنگ پارچه همچنان ثابت و روشن باقی بماند.

با توجه به این ویژگی‌ها، پارچه‌های کجراه فدک به عنوان یک گزینه محبوب در بازار پوشاک مورد استفاده قرار می‌گیرند، به ویژه برای کسانی که به دنبال پارچه‌های با کیفیت و مقاوم هستند.

سعی کنید پارچه کجراه رنگ مستقیم برای تولید مانتو و فرم مدارس استفاده نکنید ،رنگ پارچه رنگ مستقیم بعد از شستشو می رود،برای اشنایی با پارچه کجراه رنگ مستقیم اینجا کلیک کنید.

همچنین می توانید میزان کیفیت پارچه های کارخانه های مختلف را از این راه بررسی نمایید و حتی نوع رنگبندی که دارند هم توجه کنید که به چه صورتی هستند. یک روش مناسب هم در دریافت لیست قیمت محسوب می شود زیرا می توانید به راحتی و بدون صرف زمان و هزینه اضافی، لیست های قیمت معتبر و به روزی را از کارخانه های گوناگون به صورت همزمان دریافت نمایید و مقایسه قیمتی را نیز میان آن ها برای خود داشته باشید.

فروش انواع پارچه کجراه مانتویی باکیفیت

پارچه کجراه مانتویی را همانطور که متوجه شدید، می توان با استفاده از روش های گوناگونی خریداری کرد و مورد مصرف قرار داد. یکی از مهم ترین روش های خرید و فروش، این است که به سایت فروش انواع پارچه کجراه باکیفیت مراجعه کرد و هر آن چه که در این زمینه نیاز دارید را درخواست دهید و آن ها را خریداری نمایید.

خرید پارچه مانتویی ایرانی :فاستونی کجراه

با توجه به پیشرفتی که در علم و تکنولوژی شاهد هستیم، میبینیم که اکثر کارخانه ها و نساجی هایی که در تولید پارچه کجراه فعالیت دارند، نسبت به راه اندازی سایتی برای خود اقدام نموده اند. شما نیز می توانید به راحتی به سایت های این مراکز فروش مراجعه کنید و تمامی آن چه که نیاز دارید را همراه با قیمت و اطلاعات آن ها مشاهده نمایید.

همچنین در این میان، شرایطی فراهم شده است تا مشتریان بتوانند نظرات خود را در رابطه با خرید با افراد دیگر به اشتراک بگذارند و در این شرایط می توانید به راحتی از نظرات سایر خریداران هم مطلع شوید. این مورد کمک بسیار بزرگی به شما می کند تا بتوانید خریدی باکیفیت و به صرفه اقتصادی برای خود داشته باشید.

قیمت پارچه کجراه مانتویی
قیمت پارچه کجراه مانتویی فدک
قیمت پارچه فلامنت کجراه مانتویی
قیمت پارچه کجراه لباس کار
قیمت پارچه کجراه مانتویی بروجرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان