خرید و قیمت پارچه کجراه فرم مدارس

خرید و قیمت پارچه کجراه فرم مدارس

پارچه کجراه فرم مدارس معمولاً برای دوخت انواع لباس فرم در مقاطع تحصیلی مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به همین جهت تمامی کارخانجات تولید کننده تمرکز ویژه‌ای بر روی بافت این پارچه با کیفیت بالا گذاشته اند. برای دسترسی به کیفیت مناسب پارچه کجراه در کنار قیمت مقرون به صرفه بهتر است که نمایندگی های عرضه و فروش مستقیم را انتخاب کنید.  

دلیل استقبال از پارچه های کجراه فرم مدارس چیست؟

از پارچه های کجراه برای دوخت کدام البسه مدارس استفاده می شود؟ 

ویژگی یک مرکز فروش پارچه کجراه خوب چیست؟

قیمت پارچه های کجراه مدارسی چگونه مشخص می شود؟ 

در هنگام خرید پارچه کجراه فرم مدارس سوالات متعددی برای خریدارانی که آشنایی کافی با پارچه ندار،د به وجود می آید. با انتخاب یک مجموعه معتبر در هنگام خرید امکان دریافت پاسخ مناسب برای تمامی سوالات و برطرف کردن دغدغه ها و چالش ها فراهم می گردد.

  خرید پارچه کجراه رنگ  مشکی قیمت پارچه کجراه فدک قیمت پارچه کتان کجراه قیمت پارچه کجراه لباس کار
خرید پارچه کجراه رنگ مشکی قیمت پارچه کجراه فدک قیمت پارچه کتان کجراه قیمت پارچه کجراه لباس کار

بررسی پارچه کجراه

از روزگاران قدیم پارچه برای پوشش استفاده می شود، به همین جهت در صنعت نساجی روز به روز با پیشرفت های چشمگیری مواجه هستیم و در حال حاضر پارچه هایی با تنوع بالای رنگ بندی، نوع الیاف، ضخامت، عرض و بسیاری از ویژگی‌ های دیگر به بازار ارائه شده است.  

در میان تنوع بالای منسوجات پارچه های کجراه جزء منسوجات قرار می گیرد که در تمام طول سال مورد توجه بوده و کاربرد زیادی دارند. در حال حاضر پارچه کجراه فرم مدارس به خصوص در نیمه ابتدای سال در حجم های زیاد خرید و فروش می ‌شود. زیرا کارخانجات تولید لباس فرم خود را برای سال تحصیلی جدید مهیا می کنند. 

در گذشته از الیاف طبیعی برای تولید انواع پارچه استفاده می شد؛ اما افزایش نیاز بشر به پارچه و میل انسان به تنوع موجب شده تا از الیاف مصنوعی هم به شکل مستقیم یا ترکیب با الیاف طبیعی استفاده شود. به همین سبب پارچه های کجراه را با ترکیب الیاف طبیعی و مصنوعی در تنوع بالاتری تولید می کنند.  

خرید و قیمت پارچه کجراه فرم مدارس بستگی به برند پارچه ،کیفت خام و گرماژ پارچه دارد،سعی کنید پارچه ترگال کجراه را از نمایندگی های معتبر خرید کنید.

نساجی کاماش

پارچه های کجراه که  دارای بافت میله ای و کجراه بوده، از استحکام و ضخامت خوبی برخوردار هستند؛ زیرا در استفاده طولانی مدت هیچ آسیبی به بافت این پارچه وارد نمی گردد.

به طور معمول در تمام کارخانجات نساجی معتبر پارچه های کجراه با گرماژی بین ۲۸۰ گرم تا ۳۴۰ گرم تولید می ‌شوند که بنابر نیاز به برخی از صنایع این پارچه ها با گرماژهای پایین تر یا بالاتر هم تولید می گردد.

خرید پارچه کجراه فدک در همدان

خرید پارچه کجراه فدک در همدان هر سال با شروع فصل مدارس در این شهر شروع می شود.پارچه کجراه فدک در همدان به دلیل ثبات رنگ از محبوبیت بالایی برخورداراست.


قیمت کجراه تک در همدان

  • روشن 77000
  • متوسط 79000
  • تیره 82000
  • ویژه 92000

 

خرید و قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان
خرید و قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان

 به کار بردن شیوه های نوین رنگرزی در کارخانجات موجب شده تا پارچه های کجراه از ثبات رنگی بالایی برخوردار گردند. در مواجهه با مواد پاک کننده مانند آب ژاول هم کیفیت خود را حفظ می کنند؛ به همین سبب روز به روز بر چرخه مصارف این پارچه افزوده می شود.

مهمترین مشخصات پارچه کجراه فرم مدارس  

پارچه کجراه فرم مدارس که به شکل مستقیم با پوست کودکان و نوجوانان در ارتباط است، باید از برخی مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد برخوردار باشد. زیرا پوست این گروه حساسیت بیشتری دارد و مراقبت از آن وظیفه خانواده ها است. 

در سال های اخیر در بین تنوع بالای پارچه های موجود در بازار پارچه کجراه به عنوان یکی از پرطرفدارترین منسوجات جهت دوخت لباس فرم مدارس به شمار می رود. زیرا توانسته است تمامی ویژگی‌ های خاص پارچه را که مدنظر تولیدکنندگان بوده تأمین کند.  

پارچه کجراه شلوار مردانه فرم مدارس

در این بخش به بررسی برخی از مهمترین مشخصاتی که پارچه کجراه فرم مدارس از آن برخوردار بوده می پردازیم:

نرمی و لطافت بالا 

نرمی و لطافت پارچه کجراه به گونه ای تنظیم شده که برای دوخت تمامی البته فرم مدارس در تمام مقاطع مورد استفاده قرار گرفته و هیچ آسیبی به پوست دانش‌آموزان وارد نمی کند 

تراکم بافت مناسب 

تراکم بافت این پارچه به گونه ‌ای است که با گرفتن الیاف و کشیدن آنها به راحتی از هم جدا نمی شوند و پس از قرار گرفتن بر روی بدن به هیچ عنوان بدن نمایی هم ندارند.

ثابت بودن رنگ 

از ویژگی های منحصر به فرد و خاص پارچه های لباس فرم مدارس ثابت بودن رنگ آنها است؛ زیرا لباس دانش آموزان به طور مرتب و روزانه مورد شستشو قرار می گیرد. پس ثابت بودن رنگ آن موجب می‌ شود تا در طی یک سال تحصیلی کیفیت پارچه و لباس حفظ گردد.  

ایستایی مناسب 

از ویژگی های منحصر به فرد پارچه های کجراه، ایستایی آنها بر روی بدن است و به هیچ عنوان دوخت مانتوهای دانش آموزان دختر با مشکل مواجه نیست. 

عدم جذب مایعات 

این پارچه به راحتی مایعات را جذب نمی کند و با قرار گرفتن در شرایط مرطوب بهتر می تواند از افراد محافظت کند.

کاربرد پارچه فرم مدارس فرم مدارس 

همانطور که از نام این پارچه مشخص است از آن برای تولید لباس های فرم مدارس استفاده می کنند. اما ممکن است برای شما کاملاً واضح نباشد که از پارچه کجراه فرم مدارس برای دوخت کدام محصولات می توان استفاده کرد که در ادامه به آن می پردازیم:  

دوخت روپوش مقاطع ابتدایی

در مقاطع ابتدایی برای آزاد بودن دانش آموزان معمولا از روش های مناسب استفاده می کنند که در کنار آن از شلوارهایی با کمر کش به کار می برند. پارچه های کجراه برای روپوش و شلوار همه مقاطع مناسب بوده و فقط از رنگ های شاد برای آنها به کار می برند.

 

 قیمت پارچه فلامنت کجراه قیمت پارچه کجراه مانتویی قیمت پارچه کجراه لباس کار قیمت پارچه کجراه مشکی قیمت پارچه کجراه سفید
قیمت پارچه فلامنت کجراه قیمت پارچه کجراه مانتویی قیمت پارچه کجراه لباس کار قیمت پارچه کجراه مشکی قیمت پارچه کجراه سفید

دوخت جلیقه و شلوار پسرانه  

برای مقاطع دبیرستان و راهنمایی پسرانه معمولا از جلیقه و شلوار یا کت و شلوار استفاده می کنند که پارچه های کجراه به عنوان بهترین منسوجات به شمار می ‌رود؛ زیرا دوام بالایی دارد و برای پسران که بازیگوشی های بیشتری دارند مناسب است.  

لباس فرم مهد کودک 

به دلیل لطافت بالا از پارچه های کجراه برای دوخت لباس فرم، مهدکودک و پیش دبستانی هم استفاده می گردد.

مانتو شلوار دخترانه 

برای مقاطع مختلف دخترانه از پارچه های کجراه جهت دوخت مانتو شلوار استفاده می کنند. زیرا این پارچه ایستایی مناسبی دارد و با داشتن تراکم بافت خوب، هیچ گونه بدن نمایی ایجاد نمی کند. متناسب با مقاطع تحصیلی از رنگ های صورتی، سبز، قرمز، سورمه ای، مشکی و خاکستری بیشتر برای لباس فرم دخترانه استفاده می شود.  

بررسی نیاز تولید کننده لباس فرم مدارس به پارچه های کجراه

خریداران پارچه های کجراه برای تولید لباس فرم مدارس باید بتوانند به درستی نیاز بازار را تشخیص داده و با تأمین مناسب نیاز بازار سود خوبی به دست آورند؛ زیرا برای هر مقطع و مدرسه باید از پارچه مناسب استفاده شود.

گاهی اوقات تولیدکننده برای تمام پایه های یک مدرسه از یک رنگ واحد استفاده می ‌کند که به هیچ عنوان مورد توجه مدارس قرار نمی گیرد و حتی ممکن است تولیدات آنها به فروش هم نرسد. پس از بررسی نیاز تولید کنندگان به نوع پارچه های کاربردی، اهمیت دارد. در ادامه چند نکته مهم را بررسی می کنیم: 

توجه به شرایط اقتصادی خانواده ها 

توجه به شرایط اقتصادی والدین دانش آموزان که قرار است لباس های فرم را تهیه کنند؛ اهمیت زیادی دارد و انتخاب پارچه های کجراه و نسبت الیاف پنبه آنها تغییر پیدا می کند. البته این به معنای تهیه پارچه های کجراه بی کیفیت نیست؛ بلکه باید کیفیت و قیمت در کنار یکدیگر قرار بگیرند.  

 قیمت پارچه فلامنت کجراه قیمت پارچه کجراه مانتویی قیمت پارچه کجراه لباس کار قیمت پارچه کجراه مشکی قیمت پارچه کجراه سفید
قیمت پارچه فلامنت کجراه قیمت پارچه کجراه مانتویی قیمت پارچه کجراه لباس کار قیمت پارچه کجراه مشکی قیمت پارچه کجراه سفید

توجه به سن دانش آموزان 

دانش آموزان در مدارس در چندین پایه و مقطع تحصیلی حضور دارند که برای هر پایه و گروه باید از رنگ بندی های مناسب استفاده شود. به عنوان مثال برای دانش آموزان مقاطع ابتدایی می توان رنگ های شاد و برای دانش آموزان در مقاطع دبیرستان از رنگ های تیره تر مانند سورمه ای، مشکی، خاکستری و مواردی از این قبیل استفاده کرد.  

 توجه به جنسیت دانش آموزان 

انتخاب رنگبندی و طرح و مدل با توجه به جنسیت دانش آموزان از موارد بسیار مهم و ضروری است. زیرا به عنوان مثال رنگ صورتی برای مدارس پسرانه به هیچ عنوان مورد استقبال قرار نمی گیرد.

سایز البسه 

یکی از نکات بسیار مهم انتخاب سایزبندی های مناسب است؛ زیرا دانش آموزان برای مدت یک سال و نیمی از روز این البسه را مورد استفاده قرار می ‌دهند. پس داشتن سایز مناسب که دانش آموز در آن احساس راحتی داشته باشد، اهمیت زیادی دارد. پس باید مطابق الگوهای استاندارد دوخت شود، زیرا استفاده از پارچه های بسیار مرغوب و باکیفیت در صورت اندازه نبودن البسه ارزش آن را از بین می برد.  

ویژگی های یک مرکز فروش پارچه کجراه مدرسه ای خوب  

تمامی کارگاه ها و مراکز تولید لباس فرم مدارسی به دنبال پیدا کردن راه حل هستند که پارچه های کجراه مرغوب و باکیفیت را تهیه کنند. زیرا کیفیت بالای پارچه یک عامل مهم برای جذب مشتریان بیشتر است.  

اما اغلب تولید کنندگان که با قشر عادی جامعه در ارتباط هستند، ترجیح می دهند تا پارچه های با کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنند، تا شرایط خرید برای همه گروه ها را فراهم آورند. به همین جهت به دنبال پیدا کردن یک مرکز فروش پارچه کجراه فرم مدارس خوب می باشند.

برای پیدا کردن ویژگی ها و مشخصات یک مرکز فروش خوب باید به برخی از فعالیت های مراکز توجه کنید که در ادامه به چند مورد آن می پردازیم:  

همکاری با کارخانجات معتبر 

داشتن همکاری با کارخانجات برند و معتبر این امکان را فراهم می ‌کند که تمام پارچه های ارائه شده از کیفیت بالایی برخوردار بوده و با قیمت درب کارخانه به دست مصرف کننده نهایی برسد.

ارائه مشاوره قبل از خرید 

قبل از اقدام به خرید نهایی دریافت مشاوره از کارشناسان فروش کمک می ‌کند تا بهترین پارچه ها را از لحاظ رنگ، گرماژ و متراژ دقیق انتخاب کنید، تا با کمبود پارچه در تهیه دوخت یک سفارش مواجه نشوید.

ارسال نمونه های عدلی واقعی 

مراکز فروش معتبر معمولاً تمامی کالیته های رنگ بندی که به مشتری ارائه می کنند از نمونه های اصلی آنها تهیه شده که با پارچه ارسالی هیچ تفاوتی ندارند.  

پیگیری سفارشات تا ارسال آنها  

مراکزی که در تمام مراحل ثبت سفارش و ارسال پارچه همراه مشتری خود بوده و تا لحظه رسیدن به دست خریدار سفارش را پیگیری می کنند، شرایط بهتری برای اعتماد و خرید عمده فراهم می آورند.

قیمت پارچه کجراه فدک
قیمت پارچه کجراه فدک

 

عوامل مهم در قیمت پارچه کجراه مدارس

برای مدارس پارچه ها و منسوجات زیادی وجود دارد که هر کدام از آنها در بخش خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما در این میان پارچه های کجراه موارد استفاده گسترده تری دارند و تقریبا می توان از آن برای تولید تمامی منسوجات مورد نیاز استفاده کرد.  

همین استفاده گسترده از پارچه های کجراه در مدارس موجب شده تا قیمت پارچه کجراه مدارس اهمیت زیادی پیدا کند. تمامی افرادی که به حجم زیادی از پارچه های کجراه نیاز دارند، باید برخی از نکات و اصول را مد نظر قرار دهند، تا در نهایت سود بیشتری از تولیدات خود به دست آورند.

آشنا بودن با برخی از عوامل موثر بر قیمت پارچه به خریداران کمک می کند، متناسب با بازار هدف خود و البته هزینه در نظر گرفته شده دست به انتخاب و خرید بزنند.  

در این بخش به بررسی برخی از عوامل مهم که بر هزینه پارچه کجراه فرم مدارس تأثیر مستقیم گذاشته می پردازیم: 

برند پارچه 

کارخانجات متعددی در حوزه تولید پارچه های کجراه فعالیت دارند که برخی از این کارخانجات برند بوده و در میان تولیدکنندگان شهرت بیشتری به دست آورده‌اند. معمولاً منسوجات این مراکز از کیفیت بالایی برخوردار است و قیمت های بیشتری هم در بازار دارد.

 قیمت پارچه لباس کار قیمت پارچه کجراه قیمت پارچه فلامنت کجراه قیمت پارچه ترگال مانتویی قیمت پارچه فرم مدارس لباس فرم مدرسه از کجا بخرم
قیمت پارچه لباس کار قیمت پارچه کجراه قیمت پارچه فلامنت کجراه قیمت پارچه ترگال مانتویی قیمت پارچه فرم مدارس لباس فرم مدرسه از کجا بخرم ؟ کجراه نساجی بافتین پود پارسیان

شیوه رنگرزی پارچه 

پارچه های کجراه با شیوه های مختلف در کارخانجات مورد رنگرزی قرار می گیرند، پارچه هایی که با رنگ مستقیم آماده می شوند، از کیفیت رنگی پایین‌ تری برخوردارند. اما پارچه های کجراه با رنگ ری اکتیو و ثبات بالایی برخوردار است و در مقابل مواد شوینده قوی هم کیفیت خود را حفظ می کنند، پس ارزش بیشتری هم دارند.

گرماژ پارچه کجراه 

هرچقدر که ضخامت و گرماژ پارچه بیشتر باشد، در نتیجه الیاف و زمان بیشتر برای تولید این پارچه صرف شده است.

گستردگی طیف رنگ بندی 

تنوع رنگبندی پارچه های ترگال زیاد است؛ اما تمامی این تنوع در یک کارخانه تولید نمی شود. هر چقدر که تولیدات یک کارخانه طیف گسترده تری از رنگ بندی را داشته باشند، قیمت این پارچه ها هم افزایش پیدا می‌ کند و پارچه هایی با رنگ های تیره تر ارزش بالاتری دارند.  

درصد الیاف 

برای تولید این پارچه، الیاف فلامنت پلی استر و پنبه استفاده می کنند گر چقدر درصد میزان الیاف فلامنت در آن بیشتر باشد قیمت مناسب تر و هرچقدر الیاف پنبه بیشتر باشد، قیمت بالاتری دارد.

تیراژ خرید

تیراژ خرید از عوامل مهم و ضروری برای خرید پارچه های کجراه به شمار می رود، هر چقدر که میزان عدل های خریداری شده بیشتر باشد، در نتیجه امکان دریافت تخفیف و دسترسی به قیمت های مناسب تر فراهم می گردد.

متراژ هر طاقه 

متراژ هر طاقه برای مراکز تولید اهمیت زیادی دارد و هر چقدر که پارچه ها با متراژ بیشتری آماده شوند، هزینه آنها هم افزایش می یابد.

پارچه کجراه لباس فرم مدارس با بهترین قیمت در ایران 

قیمت یکی از عوامل بسیار مهم در هنگام خرید پارچه به شمار می رود؛ زیرا می تواند بر روی حجم خرید و کیفیت آن هم تأثیر بگذارد. اما وقتی پای پارچه های مدارسی درمیان است باید کیفیت در اولویت قرار گرفته، تا هیچ آسیبی به پوست لطیف دانش ‌آموزان وارد نگردد.  

این مجموعه یکی از بزرگترین مراکز فعال در زمینه ارائه پارچه لباس فرم مدارس بوده که می تواند نیاز بخش زیادی از خریداران را تأمین کند. اگر به دنبال بهترین قیمت در ایران هستید، انتخاب مناسبی انجام داده اید، زیرا به شکل مستقیم پارچه را از کارخانه دریافت می ‌کنید.  

برای سفارش خرید پارچه کجراه فرم مدارس کافیست با کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید. زمان دسترسی به تنوع طرح و رنگ ضخامت و موارد مختلف دیگر سفارش شما در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال می گردد. 

قیمت عمده پارچه کجراه فرم مدارس
قیمت پارچه ترگال کجراه
خرید پارچه کجراه مدارس تهران
قیمت پارچه ترگال کجراه سرمه ای
خرید پارچه ترگال کجراه درجه یک
قیمت پارچه ترگال کجراه فرم مدارس
تولیدی پارچه لباس فرم مدارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان