اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه کجراه چیست؟

به پارچه پلی استر ویسکور در فلامنت ،نخ سی دولا بافت شده ،که توسط دستگاه جت یا ترموزول با رنگ مستقیم و ری اکتیو در گرماژ 240 الی 390 گرم با بافت کجراه تولید می شود ،پارچه کجراه گفته می شود.

پارچه کجراه البرز

پارچه کجراه البرز

قیمت پارچه کجراه خرید پارچه کجراه قیمت پارچه کتان کجراه قیمت پارچه کجراه فدک

پارچه کجراه کوپر

پارچه کجراه بدر

پارچه کجراه بدر

مصارف پارچه کجره بر اساس رنگ

تفاوت پارچه ترگال و کجراه چیست؟

پارچه ترگال بافتش ساده و وزنش 240 گرم است ،پارچه کجراه بافتش مورب و وزنش 300 گرم است.پارچه ترگال و کجراه هر دو از جنس پلی استر ویسکوز فلامنت ،نخ 30 دولا شده هستند.پارچه ترگال برای فرم مدارس و پارچه کجراه برای لباس کار و شلوار استفاده می شوئ.

 • پارچه  کجراه سفید :این پارچه کجراه سفید به رنگ سفید است و معمولا برای لباس کار بیمارستانی ،مخصوصا در صنایع غذایی و پزشکی استفاده می شود .اسکراب پزشکی سفید و ملحفه بیمارستانی 
 • پارچه کجراه سبز بیمارستانی : از پلی استر فلامنت ویسکوز تولید می شود و مناسب برای شان و گان جراحی است.
 • پارچه کجراه سرمه ای :پارچه کجراه سرمه ای برای فرم مدارس و لباس کار بیشترین مصرف را دارد
 • پارچه کجراه رنگی :فرم مدارس ،لباس کار و روپوش پزشکی

پارچه کجراه : بر اساس گرماژ یا وزن

 1. 240 گرم کجراه فلامنتی

 2. کجراه 260 گرم رنگ مستقیم 

 3. 280 گرم ترگال کجراه رنگ مستقیم 

 4. کجراه 300 گرم ری اکتیو ثابت

 5. 330 گرم 70 درصد پنبه کتان کجراه 

 6. 390 گرم کجراه شبه فاستونی

 7. 480 گرم کجراه کش لاکرا

 

پارچه کجراه اعلا مرغوب:خصوصیات 

پارچه کجراه یکی از انواع پارچه‌های ایرانی از جنس پلی استر ویسکوز فلامنت نخ 30 دولا بافته شده است که برای دوخت لباس کار، کلاه ،فرم لباس مدرسه و مدارس و فرم اداری ،کت و شلوار استفاده می‌شود. خرید پارچه کجراه برای تولید و شان و گان جراحی ،اسکراب پزشکی استفاده می شود، پارچه کجراه مقاوم در برابر شستشو می باشد.و ضد وایتکس  و ضد چروک است.

پارچه کجراه چیست؟

پارچه ترگال (kajrah) یک پارچه 300 گرم با بافت مورب  است که از  الیاف فلامنت  ویسکوز می‌باشد.پارچه ترگال کجراه به دو صورت ساده و کشی تولید می شود ،که پارچه کجراه کشی 420 گرم برای شلوار و کت و پارچه ترگال کجراه بدون کش برای فرم مدارس و لباس کار استفاده می شود.

انواع پارچه  کجراه 

پارچه کجراه با توجه به گرماژ دسته بندی می شود،گرماژ ونحوه رنگرزی پارچه کجراه در قیمت تاثیر گزار است.پارچه کجراه سبک 240 گرمی ،کجراه 260 گرمی و کجراه 280 گرمی برای لباس کار ،و پارچه کجراه ضخیم 300 گرمی برای لباس کار استفاده می شود ،کجراه 390 گرمی با شیه فاستونی برای کت و شلوار استفاده می شود.

خرید پارچه کجراه :کاربرد ها در تولید  

خرید پارچه کجراه برای تولید لباس کار مهندسی و کارگری ، فرم مدارس، مانتو اداری ،لباس مزونی،لباس مدرسه ، شلوار شیرازی و کردی ،شلوار کارگو و ملحفه بیمارستانی و ماسکراب پزشکی کاربرد دارد.

فرق ترگال و ترگال کجراه چیست؟

پارچه ترگال 240 گرم و بافت ساده و منظمی دارد ،پارچه ترگال کجراه بافت مورب یا کج دارد،و وزن کجراه درجه یک ضخیم از ترگال 60 گرم بیشتر است.بنابراین مقاومت و طول عمر بیشتری دارد.

کاربردهای پارچه کجراه :دوخت لباس های صنعتی -خانگی

پارچه کجراه در ایران تولید می شود،کارخانه های زیادی این پارچه را تولید می کنند ،تنوع رنگ ،قیمت اقتصادی ،مناسب برای آب و هوای ایران سبب شده این پارچه در تمام شاخه های صنعت پوشاک مورد اسنفاده قرار گیرد.

پارچه کجراه ضخیم برای لباس کار

پارچه کجراه ،کتان کجراه ،جین کجراه و کجراه پلی استر ویسکوز فلامنت به دلیل استحکام نخ و الیاف مناسب برای البسه کارگری ،مهندسی در صنایع مختلف ،کارخانه ها ،معادن ،وپنروشیمی ها مورد استفاده قرار می گیرد ،جهت حفظ ایمنی کارگران از پارچه کجراه با درصد الیاف پنبه در پارچه کجراه اسنفاده می شود.

پارچه کجراه فرم مدارس 1403

پارچه کجراه فرم مدارس با رنگ ری اکتیو و وزن 300 گرم برای مانتو و فاستونی کجراه و کتان کجراه با وزن 390 گرم برای شلوار فرم مدارس استفاده می شود،استفاده از برند های معتبر نک- فدک-بافتین -کاماش به دلیل پرز نشدن ،تل نشدن و مقاوم به شستشو بهترین پیشنهاد است.لطافت و نرمی پارچه کجراه فرم مدارس بسار مهم است.

پارچه کجراه : مانتو و شلوار فرم اداری

به دلیل افزایش قیمت پارچه فیونا ،کرپ مازرانی ،هامر کش و تسل ،بهترین پارچه جایگزین که بینهایت رنگ دارد ،پارچه کجراه کش و کجراه ساده برای مانتو شلوار اداری است.

پارچه کجراه شلوار شیرازی و کردی

شلوار کردی از پارچه های فوتوس ،فلامنت پنبه ،تترون ،شبه فاستنونی و کجراه دبیت بروجرد استفاده می شود ،ولی بهترین پارچه شلوار کردی ،پارچه کجراه کردی پر دوخت ،کمر نخی 300 گرم حاشیه دار است.

پارچه کجراه بیمارستانی سبز ،سفید ،ابی و صورتی

پارچه کجراه بیمارسنانی ،باید خاصیت ضد اب ژاول و ضد وایتکس داشته باشد،پارچه کجراه بیمارستانی بعد از دوخت در دستگاه اتو کلاو قرار می گیرد.از پارچه کجراه بیمارستانی برای دوخت ملحفه ،لباس بیمار ،شان و گان جراح ،تونیک ،اسکراب و کلاه پزشکی استفاده می شود.

پارچه کجراه کلاه ایمنی پارچه ای نقابدار

پارچه کتان کجراه 70 درصد پنبه ،پارچه کجراه فلامنت برای کلاه کار کپ پارچه ای ،کلاه کار مهندسی استفاده می شود.

خرید پارچه کجراه عمده

شرکت های زبادی اقدام به تولید پارچه کجراه ،کجراه نخی ،لی کجراه ،میکرو کجراه ،کجراه فلامنتی و کجراه ویسکوز می نمایند ،اما نکته خرید پارچه کجراه این است که شرکت پارچه کجراه ،پارچه را در هر رنگ موجود و اماده عرضه داشته باشد و یا بتونه در کوناه ترین زمان برای شما رنگ کند ،نساجی کاماش 09131130224 تمام رنگ های پارچه کجراه راه موجود دارد.

قیمت پارچه کجراه :عمده

 • 240 گرم فلامنت متری 47000 تومان
 • 260 گرم پلی استر متری 62000 تومان
 • 280 گرم ویسکوز فلامنت 72000 تومان
 • 300 گرم ویسکوز متری 80000 تومان
 • 390 گرم پنبه متری 1750000تومان

قیمت پارچه کجراه ضخیم

پارچه کجراه بالای 300 گرم کجراه ضخیم گفته می شود.

خرید پارچه کجراه ارزان 

پارچه کجراه زیر260 گرم را کجراه ارزان می گویند.پارچه کجراه 240 گرم چله برعکس یا چله فلامنت و هم کجراه پلاستیکی هم می گویند ،برای شلوار حراجی ،شلوار کردی ،شیرازی و کیف ایزار استفاده می شود.

مشاوره رایگان