اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

قیمت و خرید پارچه کجراه ارزان کردی و لباس کار

قیمت پارچه کجراه شلوار کردی پنبه اصفهان

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

 • شبه فاستونی کجراه زرین متری 70000 تومان
 • پارچه کیلویی کجراه ،کیلویی 87000 تومان
 • پارچه کجراه 260 گرم متری 67000 تومان
 • پارچه کجراه 290گرم کردی متری 77000 تومان

پارچه کجراه ساده ارزان با وزن 240 الی 300 گرم برای شلوار کردی و لباس کار استفاده می شود و پارچه کجراه کشی با وزن 390 گرم برای شلوار فرم مدارس و فرم اداری استفاده می شود.

قیمت و خرید پارچه کجراه کردی ارزان از 55000 تومان

هم اکنون می توانید، پارچه کجراه ارزان و پارچه لباس کردی ارزان را به صورت مستقیم از درب کارخانه خریداری کنید به طوری که هیچ واسطه ای در میان نباشد. کارخانه تولید پارچه کجراه بیمارستانی ارزان قیمت، تمامی پارچه های تولیدی خود را در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به شما عرضه می کند.

مشاوره در خرید پارچه ارزان 09131130224 و 09130858100

انواع پارچه کجراه ارزان کردی :کج راه پنبه

 • کجراه چله فلامنت 240 گرم
 • کجراه استوک
 • کجراه کردی
 • کجراه شبه فاستونی
 • کجراه درجه C
 • پارچه لباس کردی ارزان

پارچه کجراه فاستونی با گرماژ 390 گرم و پارچه کجراه کردی با وزن 250 گرم تولید می شود.

نساجی کاماش
پارچه کجراه گل پود در رشت
پارچه کجراه گل پود در رشت

پارچه کجراه ارزان کردی فلامنتی و آنچه نمی دانید

پارچه کجراه ارزان از جمله پارچه هایی است که باید قبل از هرگونه اقدام نسبت به سفارش آن ها، اطلاعاتی را کسب کنید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید. لازم است تا پارچه کجراه و آنچه نمی دانید را جست و جو کنید تا اطلاعاتی که به دست می آورید، به روز باشند و از اعتبار آن ها نیز اطمینان داشته باشید.قیمت پارچه لباس کار با توجه به رقابت بالا اهمیت پیدا کرده و از پارچه کجراه برعکس استفاده می شود.

پارچه های کجراه ارزان به پارچه هایی گفته می شود که گرماژ این پارچه ها کمتر 250 گرم در عرض 150 سانتیمتر می باشد.

نساجی کاماش مشاوره رایگان در خرید پارچه

پارچه کجراه نیز از پارچه هایی محسوب می شود که بسیار پرکاربرد است و از آن در تولید محصولات بی شماری استفاده می شود. گوناگونی این پارچه زیاد است و شما نیز می توانید با توجه به نوع مصرفی که دارید، یک نوع آن را انتخاب کنید. سپس در جهت خرید آن برآیید و مورد استفاده قرار دهید.

 قیمت پارچه کجراه لباس کار قیمت پارچه کجراه فدک خرید اینترنتی پارچه کجراه قیمت پارچه کجراه مشکی قیمت پارچه ترگال قیمت پارچه فلامنت کجراه
قیمت پارچه کجراه لباس کار قیمت پارچه کجراه فدک خرید اینترنتی پارچه کجراه قیمت پارچه کجراه مشکی قیمت پارچه ترگال قیمت پارچه فلامنت کجراه

پارچه کجراه نیز از پارچه هایی محسوب می شود که بسیار پرکاربرد است و از آن در تولید محصولات بی شماری استفاده می شود. گوناگونی این پارچه زیاد است و شما نیز می توانید با توجه به نوع مصرفی که دارید، یک نوع آن را انتخاب کنید. سپس در جهت خرید آن برآیید و مورد استفاده قرار دهید.

نامی که برای پارچه کجراه انتخاب شده است نیز بر اساس بافتی است که آن پارچه دارد. تقسیم بندی پارچه مورد نظر نیز با توجه به کاربردی است که برای این پارچه وجود دارد. در واقع می توان پارچه های کجراهی که از آن جهت تولید انواع لباس کار استفاده می شود را به عنوان پارچه لباس کاری نام برد.

انواع پارچه های کجراه ارزان کردی و لباس کاری

در صورتی که به بافت پارچه کجراه دقت کنید، می توانید خطوطی کج و مورب را در آن ها مشاهده کنید و آن ها را در انواع و اقسام گوناگونی نیز خریداری نمایید. انواع پارچه های کجراه عبارتند از:

 1. پارچه کتان کجراه
 2. پارچه فلامنت کجراه
 3. ویسکوز کجراه

این سه مورد از پارچه های کجراه جزو پرطرفدارترین آن ها هستند و توانسته اند با ویژگی ها و مشخصاتی که دارند، در تولید محصولاتی باکیفیت، کمک کرده و مشتریان بسیاری را به دست آورند. در این میان، معمولا پارچه کتان کجراه از مشتریان بیشتری برخوردار است.

قیمت پارچه ویسکوز کیلویی

زیرا کیفیت آن نیز به نسبت، بیشتر از بقیه آن ها است و می تواند البسه و پوشاکی در کیفیت اعلا به بازار عرضه دارد. هریک از پارچه هایی که در بالا به آن ها اشاره کردیم، ویژگی های متفاوتی دارند و می توانند به تولید نوع خاصی از محصول به شما کمک کنند.

خرید پارچه کجراه درجه یک در سمنان

برای خرید پارچه کجراه درجه یک فرم مدارس ،لباس کار ،فرم اداری ،کلاه نظامی در سمنان با قیمت کارخانه پارچه کجراه با ما تماس بگیرید.

برای این که بتوانید، با مشخصات و ویژگی های هریک ازپارچه کجراه فلامنت، بیشتر آشنا شوید، می توانید اینجا کلیک کنید و در صدد افزایش اطلاعات خود برآیید. در ادامه به بررسی مشخصات هریک از این نوع پارچه های می پردازیم تا شما بتوانید، تصمیم گیری بهتری در زمینه ثبت سفارشات خود داشته باشید.

مشخصات انواع پارچه کجراه کردی فلامنت زرین فاستون

در مورد مشخصات انواع پارچه کجراه باید بدانید که:

 1. پارچه کجراه فلامنت با توجه به نامی که برای آن در نظر گرفته شده است، از الیاف فلامنت بافته شده است. همینطور وزن و گرماژی که برای آن ها در نظر گرفته اند، 280 گرم است. آن را هم به صورت طرح دار هم بدون طرح مورد تولید قرار می دهند و قیمت ارزانی دارد و بیشتر مصارف بیمارستانی برای آن در نظر گرفته شده است.
 2. دومین پارچه، کجراه ویسکوز است که در تولید آن از الیاف ویسکوز استفاده نموده اند. این الیاف جزو الیاف های طبیعی محسوب می شود. در مورد جذب رطوبت این پارچه باید بدانید که چیزی در حدود 50 درصد بیشتر از الیافی مانند پنبه است. خاصیت ارتجاعی کمتری را می توانید در آن ها مشاهده کنید. ظاهر آن ها نیز درخشان و براق است.
 3. پارچه کتان کجراه که با عنوان کجراه های پنبه ای مشهور است. از آن نیز جهت دوخت انواع لباس کار و مانتو شلوار استفاده می کنند. این پارچه در دسته پرمصرف ترین پارچه های کجراه قرار دارد و می توان مقاومت و طول عمر بالایی را در این نوع پارچه مشاهده کرد. قیمت آن نیز با توجه به کیفیت بالای آن، بیشتر است.

کارخانه تولید پارچه کجراه بیمارستانی ارزان قیمت

یکی از پارچه های کجراه که بسیار پرمصرف است، پارچه های کجراه بیمارستانی نام دارد که از آن ها جهت تولید انواع روپوش های پزشکی و پرستاری و البسه مخصوص بیماران استفاده می کنند. کارخانه تولید پارچه کجراه بیمارستانی ارزان قیمت نیز در سراسر کشور وجود دارد و همه آن ها نیز به دنبال تولید پارچه هایی باکیفیت هستند.

برخی از کارخانه ها توانسته اند با عرضه پارچه هایی باکیفیت، به شهرت خوبی برسند و برخی دیگر از روش های دیگری برای افزایش فروش خود استفاده کرده اند. اما لازم است بدانید که هرچه یک کارخانه شهرت بیشتری داشته باشد، نشان از آن است که توانسته درصد رضایت بیشتری از مشتریان را دریافت نماید.

خرید اینترنتی پارچه ارزان کجراه فاستونی زرین

خرید اینترنتی پارچه شبه فاستونی زرین فاستونی بهترین پارچه فاستونی فلامنتی بازار است. لباس کردی البته این به آن معنا نمی باشد که سایر کارخانه هایی که از شهرت بالا برخوردار نیستند، کیفیت محصولات پایین تری دارند و باید با بررسی دقیق تر این شرایط، نسبت به اعلام آن ها اقدام نمود. معتبرترین کارخانه ها معمولا در شهرهایی همانند اصفهان قرار دارند که به عنوان یکی از بزرگترین شهرها در زمینه تولید انواع پارچه مشهور است. کارخانه ها نیز با توجه به کیفیت پارچه های تولیدی خود، نسبت به تعیین قیمت آن ها اقدام می کنند و کیفیت موثرترین عامل در افزایش قیمت است.

ارزان ترین پارچه کجراه با کیفیت خوب

برای این که بتوانید، ارزان ترین پارچه کجراه با کیفیت خوب را خریداری کنید، لازم است تا با مشخصات اساسی این پارچه و همینطور کارخانه های تولیدکننده آن ها نیز بیشتر آشنا شوید. هرچه اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید، راحت تر می توانید، خریدهای خود را انجام دهید و هیچ گونه دغدغه ای نخواهید داشت.قیمت پارچه کجراه فدک 25 درصد واقعا اقتصادی است.

دقت داشته باشید که لازم است علاوه بر قیمت مناسب این پارچه، به کیفیت آن نیز توجه کنید تا در نهایت بتوانید با استفاده از آن، محصولاتی باکیفیت تولید و عرضه نمایید. اما در این حین، باید بدانید که چه موارد و عواملی موجب می شوند تا قیمت پارچه تغییراتی داشته باشد و بر اساس آن ها، توانایی انتخاب بهترین پارچه را دارید.

 پارچه ترگال تک قیمت پارچه ترگال مدارس قیمت پارچه ترگال سرمه ای قیمت پارچه ترگال کجراه سفید قیمت پارچه ترگال درجه یک خرید عمده پارچه ترگال قیمت پارچه ترگال مشکی
پارچه ترگال تک قیمت پارچه ترگال مدارس قیمت پارچه ترگال سرمه ای قیمت پارچه ترگال کجراه سفید قیمت پارچه ترگال درجه یک خرید عمده پارچه ترگال قیمت پارچه ترگال مشکی

در صورت تمایل می توانید، ارزان ترین پارچه های کجراه را که در کیفیتی بالا هستند، از طریق مراجعه به سایت همین مجموعه خریداری کرده و از مزایای آن ها نیز برخوردار شوید. ما در صدد هستیم تا بالاترین کیفیت را در عین دارا بودن یک قیمت مناسب به مشتریان عرضه داریم تا بتوانند با بودجه ای که در اختیار دارند، آن چه نیاز دارند را تهیه کرده و در جهت تولید پوشاک و البسه از آن استفاده نمایند.

پارچه کجراه ارزان ویسکوز و خرید و فروش آن

پارچه کجراه ارزان و خرید و فروش آن ها نیز با روش های گوناگونی امکان پذیر است و این توانایی را دارید تا روش مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کنید. یکی از این روش ها نیز، خرید به صورت آنلاین است که در آن، شما می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه مراجعه حضوری، تمامی آن چه که نیاز دارید را سفارش دهید و خریدهای خود را قطعی کنید.

قیمت پارچه لباس کردی شبه فاستونی پلی استر فلامنت زرین

اگر تمایل دارید تا بتوانید پارچه های مورد نیاز خود را با قیمت مناسبی خریداری کنید، می توانید از این روش استفاده نمایید و تمامی پارچه هایی که می توانند نیاز شما را رفع کنند، تهیه کنید. خرید و فروش پارچه های کجراه هم می تواند به صورت مسقیم از درب کارخانه انجام شود هم این که نمایندگی هایی که در سطح شهر هستند، این کار را انجام دهند.

پارچه کجراه درجه یک ساده : لباس کار

البته که نمایندگی ها به دو شکل هستند، یکی که زیر نظر مستقیم کارخانه فعالیت دارند و دیگری این که حکم واسطه و دلال را دارد و باید در زمان ثبت سفارش به این موارد توجه ویژه ای داشته باشید. خرید از نمایندگی های معتبر دارای ارزش بیشتری است زیرا می دانید که پارچه ها هم کیفیت خوبی دارند هم از قیمت مناسب تری برخوردارند. در حالی که خرید از نمایندگی نامعتبر ممکن است هیچ یک از شرایط فوق را نداشته باشد.

عوامل موثر بر قیمت پارچه کجراه فلامنتی

از آن جایی که پارچه فلامنت کجراه درجه یک از منحصر به فردترین پارچه های موجود در بازار هستند، لازم است تا عوامل موثر بر قیمت پارچه کجراه را بدانید. از مهم ترین این عوامل می توانیم به کیفیت پارچه ها اشاره کنیم و باید بدانید که هرچه کیفیت بالاتری از پارچه دریافت دارید، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

نوع شرکت تولیدکننده نیز از دیگر مواردی است که موجب افزایش و یا کاهش قیمت ها می شود. بنابراین لازم است تا به برند تولیدکننده نیز دقت کنید که از اهمیت زیادی برخوردار است. در صورتی که بتوانید واسطه ها را حذف کنید و خریدهای خود را به صورت مستقیم از تولیدکننده اصلی یعنی همان نساجی انجام دهید، خرید به صرفه تری خواهید داشت.نساجی گل پود و نساجی امیران دو شرکت بزرگ در پخش پارچه های کردی در ایران می باشند.

فروش عمده پارچه کجراه ارزان قیمت در اصفهان

شایان ذکر است که فروش عمده پارچه کجراه ارزان قیمت در اصفهان نیز با روش هایی که پیشتر اعلام کردیم، انجام می شود و می توانید هر آن چه نیاز دارید را در قیمت مناسب و به صورت عمده خریداری کنید. در فروش عمده شرایطی فراهم شده است تا شما از مزایای بسیاری برخوردار شوید و ترجیح شما بر این باشد که هر آن چه نیاز دارید را با روش عمده خریداری نمایید.

این روزها شاهد پیشرفته تر شدن علم و تکنولوژی هستیم و می توانیم به روزترین شرایط و امکانات را در نظر بگیریم. خرید و فروش ها در حال حاضر به صورت اینترنتی انجام می شوند. پس شما می توانید، تمامی آن چه که به دنبالش هستید و نیاز دارید را از طریق اینترنت خرید کنید و اصلا لازم نیست که شما مراجعه حضوری داشته باشید.

فروش عمده هم می تواند به صورت کیلویی انجام شود، هم این که تمامی حجم سفارشی شما به شکل طاقه ای برایتان ارسال شود. البته باید به مقدار گرماژ پارچه آگاهی داشته باشید و بدانید که کارخانه، آن ها را در چه عرضی تولید کرده است. همچنین باید این را نیز بدانید که متراژ هر طاقه چه جوری است و آیا 30 متری تولید شده اند و یا این که در متراژ 40 متر مورد طاقه بندی قرار گرفته اند.

خرید پارچه کجراه ارزان از درب کارخانه

در مورد پارچه کجراه ارزان به شما گفتیم که می توانید، آن را از درب کارخانه انجام دهید. ممکن است برخی افراد دچار سوتفاهم بشوند و فکر کنند که برای انجام این کار، لازم است مستقیما و حضوری به درب کارخانه مراجعه داشته باشند. اما باید بگوییم که این تفکر اشتباه است.

خرید پارچه کجراه گلد بافت ارزان از درب کارخانه لزوما به این معنی نیست که باید به درب کارخانه حضورا مراجعه کنید بلکه به این معناست که می توانید از طریق سایت کارخانه نیز ثبت سفارشات خود را داشته باشید. پس انتخاب روش بر عهده شماست اما بهتر است روشی را انتخاب کنید که به عنوان بهترین روش خرید و فروش شناخته شده است.

در حال حاضر، بهترین روش نیز ثبت سفارشات به صورت اینترنتی و آنلاین است و باید هر آن چه که نیاز دارید را از طریق وارد شدن به سایت مورد نظر، سفارش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت سفارشات از درب کارخانه و به صورت مستقیم، می توانید، اینجا کلیک کنید تا بیشتر با این موارد آشنا شوید.

برخی از کارخانه ها نیز برای خود نمایندگی هایی راه اندازی می کنند و به مشتریان خود اعلام می دارند که می توانید سفارشات خود را با مراجعه به نمایندگی و یا سایت همان نمایندگی ثبت کنید. در این حالت، تفاوتی میان نمایندگی و کارخانه نیست و هر دو، یک پارچه را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار خواهند داد.


قیمت پارچه کجراه کردی ارزان در مشهد
قیمت پارچه کجراه ضخیم ارزان
لیست قیمت پارچه کجراه سبک
خرید پارچه کجراه سنگین ارزان
قیمت پارچه ترگال کردی ارزان
قیمت پارچه کجراه عمده گلپود
قیمت پارچه کجراه اصفهان 260 گرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان