خرید پارچه پرشیا مکانیک کاماش | قیمت روز برای فرم مدارس

پارچه پرشیا مکانیک کاماش

پارچه پرشیا کاماش جزء پارچه های ارزان قیمت و محبوب در میان تولیدی های لباس فرم است؛ چرا که از لحاظ خواص فیزیکی و مکانیکی این پارچه استحکام بالایی دارد. به همین سبب اغلب مراکز تولیدی به دنبال خرید عمده پارچه پرشیا با قیمت ارزان هستند که با انتخاب کارخانجات تولید کننده و نمایندگی های پخش آنها می توانند به این اهداف خود دست پیدا کنند.

آیا پارچه های پرشیا را می شناسید؟

پارچه های پرشیا اولین بار از کدام کشور به ایران وارد شد؟

انواع پارچه های پرشیا کدامند؟

آیا می دانید که بیشترین کاربرد پارچه های پرشیا چیست؟

آیا در چهار فصل می توان از پارچه پرشیا استفاده کرد؟

ارزانترین قیمت پارچه پرشیا در کجا ارائه می گردد؟

چه نکاتی برای خرید پارچه های پرشیا ضروری است؟

پارچه های پرشیا دیپلمات راه راه کاماش جزء منسوجات مهم و پرکاربرد قرار می گیرند که نه تنها در زمینه لباس فرم مدارس بلکه در زمینه لباس فرم شرکت ها و ادارات هم مصارف گسترده ای دارند. به همین جهت نیاز است که برندهای مطرح تولید کننده این پارچه، در بازار را بشناسید تا در هنگام خرید با مشکلات کمتری مواجه شوید.

مجموعه کاماش یکی از بزرگترین تولیدکنندگان حرفه ‌ای در این حوزه است که قبل از اقدام به ثبت سفارش و خرید کارشناسان آن اطلاعات کاملی را در مورد پارچه های پرشیا و مصارف آنها عرضه می کنند که تمامی سوالات ذهنی و دغدغه های شما پاسخ داده می شود.

معرفی پارچه های پرشیا کاماش

در میان تنوع بالای پارچه که در بازار مشاهده می کنید، پارچه پرشیا هم یکی از منسوجات پر استفاده است که در شرایط مختلف می توان از آن استفاده نمود. به همین جهت کارخانجات تولید کننده پارچه سعی کرده‌ اند در این حوزه نیز ورود کنند و نیاز بازار را تأمین نمایند.

پارچه های پرشیا جزء منسوجات مرغوب و درجه یک موجود در بازار قرار می گیرند که برای اولین بار از کشور چین به ایران وارد شد؛ اولین بار چین این پارچه را با رنگ طوسی به ایران صادر نمود. رنگ طوسی این پارچه و کیفیت و ویژگی های خوب آن موجب شد تا در شرایط مختلف از این پارچه استفاده شود. اما رفته رفته مراکز تولید لباس فرم توجه بیشتری به این پارچه کردند و در روند تولیدات خود مناسب برای ادارات مدارس شرکت ها و موارد مختلف دیگر این پارچه را به کار بردند.

با پیشرفت های زیادی که در صنعت نساجی هر روز در حال رخ دادن است در حال حاضر پارچه های پرشیا تولید شده، در داخل کشور را با بیشتر از ۲۵ کالیته رنگ بندی به بازار ارائه می گردند. تمامی رنگ بندی های تولید شده برای این پارچه از کیفیت بالایی برخوردار بوده و متناسب با هر محیط و فضای شغلی می توان یک رنگ کاربردی را انتخاب کرد.

پارچه پرشیا مکانیک کاماش
پارچه پرشیا مکانیک کاماش

تکنولوژی های پیشرفته که در کارخانجات نساجی وجود دارد، موجب شده تا پارچه های مرغوب و با کیفیت بالا و بهتر از نمونه های وارداتی تولید گردد. به همین سبب رفته ‌رفته حجم واردات این پارچه تا حد زیادی کاهش پیدا کرده و تولیدات داخل افزایش می یابند.

پارچه های پرشیا با گرماژی بین ۲۴۰ گرم تا ۲۷۰ گرم در کارخانجات نساجی تولید می‌ شوند که متناسب با نیاز بازار و سفارش مشتریان تمرکز کارخانجات هم بر روی گرماژ این پارچه ها تغییر پیدا می کند. به طور معمول در تمامی کارخانجات پارچه را با عرض ۱۵۰ سانتیمتر تولید می کنند و پس از آماده شدن در طاقه های ۴۰ متری به بازار ارائه می دهند.

عرض ۱۵۰ سانتی متر از استانداردترین عرض هایی است که برای تولید لباس های فرم و لباس های کار مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که تمامی الگوها به راحتی بر روی میز کار قرار گرفته و در هنگام برش، پرتی و ضایعات کمتری به وجود می آید.

آماده کردن این پارچه ها در طاقه های ۴۰ متری و عدل های چند عددی موجب شده، مراکز خرید، این پارچه ها به راحتی بتوانند آنها را حمل و نقل را جابجا کرده و همچنین انتخاب چند کالیته رنگ بندی به صورت یکجا برای تولیدکنندگان میسر می گردد.

ویژگی های پارچه پرشیا کاماش چیست؟

پارچه های پرشیا پرو مکس در کارخانجات نساجی با کمک الیاف رنگ شده تولید می گردد؛ به همین جهت از ویژگی ‌های منحصر به فردی برخوردار بوده که به راحتی می توان از آن در شرایط سخت هم استفاده کرد. البته نحوه بافت این پارچه که به صورت مربعی ساده است و در هم تنیده شدن الیاف تار و پود سبب شده تا پارچه با زیر دست نرم و لطیف به دست آید.

استقبال بالا از پارچه های پرشیا در بازار موجب شده تا کارخانجات تمرکز ویژه تری بر روی افزایش کیفیت منسوجات خود بگذارند. به همین سبب دسترسی به پارچه مرغوب و درجه یک پرشیا در بازارهای حال حاضر به نسبت سال ‌های گذشته آسان تر است.

در این بخش سعی می ‌کنیم تا به بررسی مهمترین مشخصات و ویژگی های یک پارچه مرغوب بپردازیم:

 • جور کردن لباس ها جزء مشکلات بسیار مهمی است که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند، انتخاب پارچه های پرشیا موجب می‌ شود تا این معضل هم از بین برود. چرا که الیاف به کار رفته شده در روند تولید این پارچه، از کیفیت مناسب برخوردار بوده و در طی استفاده های روزمره ظاهر آنها چروک نمی گردد.
 • پس ندادن رنگ در طی این شستشوهای روزمره یکی دیگر از ویژگی‌ های خاص پارچه های مرغوب و درجه یک به شمار می رود. پارچه های پرشیا به دلیل خود رنگ بودن الیاف آنها از این ویژگی برخوردار هستند. به همین سبب بدون دغدغه و نگرانی می توان در محیط باز و در مقابل مواد شوینده قوی از این پارچه استفاده کرد.
پارچه پرشیا دیپلمات
پارچه پرشیا دیپلمات کاماش
 • این پارچه ها از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است؛ چرا که الیاف پلی استر و همچنین الیاف پنبه درجه یک را در روند تولید آنها به کار می برند. به همین جهت در مقابل کشش و سایش استحکام خوبی دارند.
 • تراکم بافت پارچه به گونه ‌ای است که به راحتی گرد و غبار در بین الیاف آن نفوذ نمی کند و به همین سبب در محیط های صنعتی و محیط ‌های آلوده می توان بدون نگرانی از این پارچه ها استفاده نمود.
 • برخورد الیاف به کار رفته شده بر روی این پارچه با پوست هیچ مشکلی برای افراد ایجاد نمی کند. حتی افراد با پوست های حساس و کودکان هم به راحتی می توانند از این پارچه ها استفاده نمایند و به همین دلیل است که این پارچه به عنوان بهترین منسوجات لباس فرم مدارس به شمار می رود.
 • به هیچ عنوان سطح پارچه در طی استفاده طولانی‌مدت پرز نمی‌شود؛ چرا که پرز شدن پارچه ها ظاهر آنها را بد نشان می دهند و افراد با یکبار تهیه لباس فرم می توانند آن را تا پایان مدت یک سال کاری با کیفیت بالا استفاده کنند.

انواع پارچه پرشیا مشکی و رنگی

پارچه پرشیا یکی از منسوجات مرغوب و درجه یکی است که در بازار مورد توجه و استقبال زیادی قرار گرفته است. به همین جهت کارخانجات برای توسعه این پارچه و در اختیار گرفتن بخش زیادی از بازار سعی می کنند تا نمونه های مرغوب و درجه یک این پارچه را در تنوع بالاتر تولید کنند.

به همین سبب این پارچه هم در بازار در چندین دسته بندی مختلف قرار می گیرد که هر دسته از این پارچه با داشتن ویژگی های پایه تغییرات جزئی در آن به وجود آمده است که برخی از این تغییرات مانند طرح های بسیار محو در داخل پارچه و یا بافت متفاوت می باشد.

برای تولید انواع پارچه پرشیا گاهی مواقع با تغییر تراکم بافت پارچه و رنگ بندی های مختلف این تفاوت ها ایجاد می گردد. البته هر کدام از این پارچه های تولیدی توسط مراکز خاصی مورد استقبال است و ممکن است توسط همه خریداران مورد توجه قرار نگیرد.

از مهمترین کارهایی که کارخانجات نساجی باید در این حوزه انجام دهند، تحقیق و بررسی کامل و نیاز سنجی بازار است که متناسب با شرایط بهترین نوع پارچه را به بازار عرضه کنند. در این بخش به بررسی چند نمونه از پارچه های پرشیا می پردازیم:

پارچه پرشیا ساده

پارچه پرشیا ساده که با یک بافت مربعی تولید می شود، در ابتدا به صورت وارداتی به ایران آمد. سپس کارخانجات نساجی با بررسی دقیق این پارچه توانستند آن را با استحکام بالاتر و ویژگی ‌های بهتر تولید کنند.

پارچه های پرشیا طرح دار

پارچه های پرشیا طرحدار در بازارهای عرضه و فروش به نام لنین طرح دار هم شناخته می ‌شوند. به دلیل ایجاد طرح های خاص در بافت پارچه، سطح ظاهری آن متفاوت بوده، اما زیر دست لطیفی دارد. به همین جهت بیشترین مصرف آن برای دوخت مانتوهای فرم اداری بانوان و مدارس است.

پارچه پرشیا شیفر

پارچه های پرشیا شیفر که شباهت آنها به پارچه‌ های شانتون زیاد است، برای مانتوهای پاییزه و بهاره بیشترین کاربرد را دارند. معمولاً این پارچه خنک بوده و ضد چروک است و به همین جهت بانوان تمایل دارند تا برای مصارف روزانه خود از این پارچه استفاده کنند. البته این پارچه در عین خنک بودن و سبک بودن هیچ بدن نمایی هم ندارد.

بررسی کیفیت الیاف بکار برده شده در روند تولید پارچه های پرشیا

کارخانه های تولید کننده پارچه های پرشیا سعی می‌ کنند از الیاف مرغوب و با کیفیت بالا برای تولید این پارچه استفاده کنند؛ چرا که رقبای خارجی این پارچه هم در بازار وجود دارد و باید تولید کنندگان داخل با وسواس بیشتر الیاف و مواد اولیه را تهیه نمایند.

برای تولید پارچه پرشیا از الیاف مختلفی استفاده می ‌شود که هر کدام از این الیاف نقش موثری در مشخص شدن کیفیت و ویژگی پارچه دارند. پس نیاز است که الیاف به طور کامل شناخته شده و متناسب با تأثیر آنها از کیفیت بالایی هم انتخاب شوند.

در این بخش به بررسی الیاف پرکاربردتر در روند تولید پارچه های پرشیا می پردازیم:

الیاف فلامنت

الیاف فلامنت جزء مهمترین الیاف طبیعی است که در پود پارچه های پرشیا و گاهی اوقات به صورت ترکیب در الیاف تار هم استفاده می شود. خاصیت ارتجاعی این الیاف و همچنین نرخ ارزان تر آن یکی از مهمترین دلایلی است که در روند تولید این پارچه و بسیاری از منسوجات دیگر استفاده می گردد. چرا که الیاف فلامنت از مواد اولیه به دست آمده از پالایشگاه های داخل کشور تولید می ‌شود و هزینه زیادی برای به دست آوردن آن صرف نمی گردد.

الیاف پنبه

الیاف پنبه که جزء الیاف طبیعی به شمار می رود سبب می ‌شود تا ویژگی مقاومت در برابر حرارت و آتش و همچنین استحکام بالا در این پارچه افزایش یابد. الیاف پنبه جاذب رطوبت بوده و در صورت تعریق، آن را به خود جذب می ‌کند و افراد مشکلی از پوشیدن البه برای طولانی مدت ندارند. الیاف پنبه بسته به نوع پنبه ها به صورت کوتاه، بلند و سفید یا کرم وجود دارد که تهیه الیاف پنبه مرغوب و درجه یک تأثیر بیشتری در افزایش کیفیت این پارچه می گذارد.

الیاف پلی استر

الیاف پلی استر جزء الیاف ارتجاعی مرغوب و باکیفیت بالا است که از مهم ترین تأثیرات این الیاف در پارچه های پرشیا خاصیت ضد چروک آنها است. وجود این الیاف در تمامی پارچه ها موجب می‌ شود تا چروک پذیری پارچه کاهش پیدا کند. زیرا این الیاف در برابر کشش و سایش مقاوم هستند. البته این الیاف ویژگی‌ های خاص دیگری هم دارد که موجب می شود تا از این پارچه ها بتوانید در شرایط مختلف مانند محیط خانه و یا محیط کار از این پارچه استفاده کنید.

آشنایی با کاربرد پارچه های پرشیا دیپلمات راه راه

پارچه های پرشیا که گاهی اوقات در بازار به آنها پارچه پرشین هم گفته می شود جزء محبوب ترین پارچه هایی است که در حال حاضر در بازارهای بزرگ خرید و فروش می گردد. اغلب مراکز تولیدی و خریداران عمده ترجیح می دهند تا این پارچه را از کارخانجات تولید کننده آن تهیه کنند، تا به کیفیت این پارچه اطمینان کافی داشته باشند. زیرا موارد استفاده و کاربردهای آن بسیار گسترده است.

پارچه های پرشیا به دلیل استفاده از الیاف مرغوب و با کیفیت بالا که آنها را در برابر چروک شدن مقاوم می کند، همچنین تنالیته رنگی مناسب کاربردهای گسترده ‌ای در تهیه لباس فرم تمامی صنایع و ادارات دارد.

در این بخش به بررسی بیشترین کاربرد پارچه های پرشیا جهت آشنایی دقیق مشتریان و خریداران می پردازیم:

 • بانوان شاغل برای حضور راحت تر در محیط کار خود از این پارچه ها برای دوخت مانتو و شلوارهای فرم استفاده می کنند. این پارچه ایستایی خوبی بر روی بدن دارد و در طی روز سطح آن دچار چروک نمی شود.
 • برای دوخت انواع شلوارهای کردی، بهترین منسوجات موجود حال حاضر است. چرا که این پارچه لطافت خوبی داشته و در کنار آن ایستایی و استحکام بالایی هم دارند و رنگبندی های آن مناسب برای دوخت شلوار کردی می باشد.
 • برای دوخت شلوار های راحتی منزل نیز از این پارچه استفاده می‌ کنند؛ چرا که بسیاری از بانوان تمایل دارند تا شلوارهایی با مدل های مختلف و خاص در منزل استفاده کنند که به راحتی چروک نشود.
 • در روند دوخت لباس فرم مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی به عنوان یکی از بهترین پارچه های مورد استفاده شناخته می ‌شود. چرا که این پارچه هیچ گونه حساسیتی برای پوست ظریف کودکان ایجاد نمی کند و با مقاومت در برابر لک پذیری شرایطی را به وجود می ‌آورند که والدین نیاز به شستشوی مرتب لباس فرم و فرزندان خود را نداشته باشند. مسئله مهم تر در هنگام لباس فرم مدارس ترکیب های رنگی این پارچه ها است که به راحتی می توان برای دانش آموزان دختر و پسر و همچنین گروه ‌های سنی مختلف این رنگ ها را انتخاب کرد.
 • برای کاهش هزینه های مربوط به دوخت سیسمونی پارچه های پرشیا به عنوان بهترین منسوجات مقاوم مورد استفاده قرار می گیرند. این پارچه ها هیچ حساسیتی ایجاد نمی کنند به همین جهت بدون نگرانی می توان از آنها برای دوخت تمامی لوازم مورد نیاز نوزادان و کودکان استفاده کرد.
 • برای دوخت جهیزیه و سرویس های مختلف آن از جمله کاورهای خاص برای اتاق خواب و سرویس آشپزخانه این پارچه به عنوان یکی از بهترین منسوجات حال حاضر به شمار می ‌رود. چرا که هم از رنگ بندی های خوبی برخوردار است و هم کیفیت این پارچه در برابر شستشوهای مداوم بالا است.
 • برای دوخت لباس های کار اداری به خصوص در زمینه دوخت جلیقه و شلوار به عنوان بهترین پارچه محسوب می‌ شود؛ زیرا ایستایی خوبی دارد و در استفاده طولانی مدت کیفیت پارچه از بین نمی رود.

مهمترین رقبای پارچه پرشیا در بازار

پارچه های پرشیا در بازار های عرضه و فروش با نام پارچه لباس کار هم شناخته می شوند، البته به دلیل استفاده متعدد از این پارچه در روند تولید لباس فرم مدارس برخی از مراکز فروش آنها را با نام پارچه های لباس فرم مدارسی هم ارائه می دهند.

اما ممکن است که در بازارهای عرضه و فروش با پارچه های دیگری هم با همین عناوین روبرو شوید. این پارچه هایی که مشاهده می کنید به عنوان مهم‌ترین رقبای پارچه های پرشیا شناخته می شوند که از لحاظ ترکیبات الیاف و بافت شباهت زیادی به یکدیگر دارند. اما دستگاه های مورد استفاده برای بافت این پارچه ها با یکدیگر تفاوت دارند.

نکته مهم این است ک تمام پارچه هایی که برای لباس کار در نظر می‌ گیرند، از تراکم بافت بالایی برخوردار بوده و برای مدت زمان طولانی می توان از آنها با حفظ کیفیت اولیه استفاده کرد. پارچه پرشیا در این میان با داشتن ویژگی الیاف رنگ شده از قبل ثبات رنگی بالاتری دارد و توانسته است تا حد زیادی جایگزین بسیاری از پارچه های موجود در بازار شود.

پارچه های ترگال و پارچه های کجراه از مهم‌ترین رقبای پارچه های پرشیا به شمار می روند که از لحاظ شیوه بافت با یکدیگر تفاوت دارند. این پارچه های کجراح را پس از تولید و بافت کامل به سالن‌ های رنگرزی انتقال می دهند و در آنجا با شیوه های مختلفی به رنگ های مد نظر در می ‌آیند. اما پارچه های پرشیا پس از پایان بافت نیازی به انتقال به سالن ‌های رنگرزی ندارند.

در طی سال های گذشته که پارچه های پرشیا به بازار ارائه شده و توانسته است رقیب سرسخت پارچه های ترگال و کجراه شود، رضایت مشتریان و مصرف کنندگان از این پارچه به نسبت سایر منسوجات دیگر در بازار بیشتر است. همین رضایت موجب شده تا مراکز تولیدی برای چندمین بار به سراغ خرید مجدد این پارچه ها برای تولیدات خود بروند.

چرا پارچه های پرشیا چهار فصل است؟

در صورتی که شناخت کافی از پارچه های مختلف در بازار داشته باشید، متوجه شده ‌اید که در برخی از فصول حجم استفاده از پارچه های خاصی افزایش پیدا می کند. به عنوان مثال در فصل زمستان پارچه های پشمی و پارچه های فوتر مورد توجه و استقبال بیشتری قرار می ‌گیرند، تا بتوانند افراد را در مقابل سرما محافظت کنند.

همچنین در فصل تابستان و اوایل فصل بهار پارچه های ژاکارد و پارچه های نخی بیشتر مورد توجه قرار می ‌گیرد؛ چرا که در ابتدای سال نو مراسم و مهمانی های بیشتری وجود دارد و افراد با لباس ‌های ژاکارت استایل بهتری به دست می آورند و در فصل تابستان هم به دلیل شدت زیاد گرما استفاده کردن از لباس های نخی رواج پیدا می کند.

اما در همین بازارهای فروش برخی از پارچه ها را مشاهده می کنید که در تمام طول سال وجود دارند و حجم خرید و فروش آنها هم هیچگاه کم نمی شود. به این پارچه ها، پارچه های چهارفصل گفته می شود که به دلیل داشتن ویژگی ‌های خاص به راحتی می توان در همه زمان ها از آن استفاده کرد.

Buying Persian fabric in Afgh
Buying Persian fabric in Afghanistan iraq

چرا پارچه های پرشیا چهار فصل است؟ اگر این سوال برای شما هم به وجود آمده، باید بدانید که پارچه های پرشیا از برخی مشخصات و ویژگی ‌های منحصر به ‌فرد برخوردار است که سبب شده تا به راحتی از این پارچه در تمام طول سال استفاده شود.

ساده بودن پارچه های پرشیا یکی از مهمترین دلایل استفاده این پارچه در تمام طول سال و در طی سال های طولانی است. سادگی هیچگاه درگیر مد نمی شود و به راحتی می ‌توان از آن در هر شرایطی استفاده نمود.

همچنین شیوه بافت این پارچه ها هم به گونه ای است که از تنفس پذیری قابل قبولی برخوردار بوده و به همین جهت در تمامی فصول می توان از این پارچه استفاده کرد. البته برای استفاده راحت تر در فصول سرد سال می توان به همراه این پارچه ها از خز و پوشش های پشمی استفاده کرد و یا در کنار لباس های گرم دیگر از لباس های تولید شده با این پارچه استفاده نمود.

به دلیل استفاده از الیاف پلی استر مرغوب و با کیفیت و همچنین وجود الیاف سلولزی و پنبه در روند تولید، این پارچه ها برای همه فصول کاربرد دارند. چرا که الیاف پنبه از تعریق زیاد جلوگیری می کند و الیاف پلی استر هم از خروج دمای بدن جلوگیری می کند؛ به همین جهت به راحتی می توان از آن در هر شرایطی استفاده نمود.

نکات مهم در خرید عمده پارچه های پرشیا

پارچه های پرشیا به واسطه ی خصوصیات و مشخصات منحصر به فردی که دارند همواره از مصارف عمده ای در میان تولیدکنندگان لباس و پوشاک برخوردار بوده و در حجم های زیاد خرید و فروش می شوند.

به همین جهت در کارخانجات و تولید کنندگان زیادی در این حوزه فعالیت کرده تا بتوانند ضمن به دست آوردن سود مناسب از فروش عمده پارچه ها، نیاز عموم بازار را نیز به خوبی تأمین کنند.

در هنگام خرید عمده پارچه های پرشیا توجه کردن به چند نکته مهم موجب می شود تا در نهایت خریدی مناسب و مقرون به صرفه داشته باشید که از ارائه تولیدات خود در بازار سود خوبی بدست آورید.

در این بخش به بررسی مهمترین نکات در حین خرید عمده پارچه می پردازیم:

مشخص کردن کالیته رنگ بندی

پارچه های پرشیا در چندین رنگبندی مختلف تولید می شوند به همین جهت قبل از اقدام به خرید باید محدوده رنگ بندی های مورد نیاز خود را متناسب با بازار هدف مشخص کنید. به عنوان مثال لباس فرم معلمان با لباس فرم دانش آموزان کاملاً متفاوت است و همچنین از رنگ های روشن برای لباس فرم مهد کودک و پیش دبستانی استفاده می کنند.

مشخص کردن گرماژ پارچه

پارچه های پرشیا که با گرماژهای مختلف تولید می شوند برای شرایط خاصی به کار می ‌رود مشخص کردن ضخامت مد نظر برای دوخت لباس های مختلف از جمله نکات بسیار مهم است؛ چرا که در استقبال از تولیدات آنها در بازار تأثیر می گذارد.

بررسی کیفیت رنگ

در صورت امکان کیفیت رنگ پارچه ها را به خوبی مورد بررسی قرار دهید، تا از ارائه تولیدات خود به بازار اطمینان کافی داشته باشید.

بررسی ترکی پارچه

منظم و یکدست بودن ترکی پارچه موجب می‌ شود تا نحوه الگو کشی و پهن کردن پارچه ها بر روی میز برش به آسانی صورت بگیرد و نیاز است که حتماً پارچه ها را از این لحاظ مورد بررسی قرار دهید.

مشخص کردن حجم مورد نیاز

از آنجا که پارچه ها ممکن است در هر بار تولید تنالیته های رنگی آنها با یکدیگر تفاوت پیدا کند، پس از مشخص کردن حجم مورد نیاز و خرید یکباره آن تأثیر زیادی در افزایش کیفیت محصولات تولید شده در این مراکز دارد.

انتخاب مراکز فروش

بهتر است مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه را انتخاب کنید، تا ضمن اطمینان از کیفیت بالای پارچه ها از قیمت های ارائه شده در این مراکز هم مطمئن باشید و بتوانید با پرداخت هزینه مقرون به صرفه منسوجاتی مرغوب و باکیفیت تهیه نمایید.

فروش پارچه های پرشیا

پارچه های پرشیا که بیشتر مورد توجه و استقبال خریداران عمده قرار گرفته اند و شیوه ‌های مختلفی به بازار ارائه می ‌گردند. در واقع هر جا که استقبال از یک محصول زیاد گردد، ممکن است واسطه ها و دلالان نیز حضور پیدا کنند. در چنین شرایطی به دلیل دست به دست شدن پارچه در بین این افراد افزایش قیمت های بی دلیل به وجود می آید.

در بین شیوه های مختلفی که برای فروش پارچه پرشیا وجود دارد، انتخاب چند شیوه به مشتریان عمده کمک می کند، تا خریدهای بهتری انجام دهند و در نهایت با پرداخت هزینه مناسب تمام محصول مورد نیاز خود را تهیه کنند.

در این بخش به نحوه دسترسی هرچه بهتر خریداران به مراکز فروش معتبر اشاره می کنیم:

مراجعه مستقیم به کارخانجات تولید کننده پارچه پرشیا یکی از راه‌ های مناسب و کاربردی است که شرایط خوبی برای خریداران در نظر گرفته اند؛ زیرا در کارخانجات هیچگونه واسطه حضور ندارد و قیمت تمام شده این پارچه ها را برای خریداران در نظر می گیرند.

در صورتی که به دلیل فاصله های طولانی امکان دسترسی به کارخانجات را ندارید، انتخاب نمایندگی های معتبر در شهرهای مختلف هم یک راه حل اصولی برای خرید های مقرون به صرفه محسوب می شود. کافیست با کارخانجات تولید کننده ارتباط بگیرید تا لیست کاملی از نمایندگی ‌های آنها را در اختیار داشته باشید.

مراجعه به بازارهای بزرگ فروش و عمده فروشی های پارچه یکی از راه حل های کاربردی است؛ چرا که این مراکز به دلیل حفظ اعتبار خود در بین سایر همکاران به هیچ عنوان پارچه های بی کیفیت ارائه نمی دهند و همچنین قیمت های مناسب با نمایندگی ها را به دست مصرف کننده می رسانند.

وب سایت های آنلاین که به شکل مستقیم با کارخانجات تولید کننده پارچه در ارتباط هستند و یا زیر نظر نمایندگی ها فعالیت دارند، نیز یک راهکار مناسب و کاربردی است. برای همه افرادی که از دورترین نقاط کشور به این پارچه نیاز دارند، بدین وسیله دیگر نیازی به طی کردن مسیرهای طولانی نبوده و تنها با تماس با این فروشندگان و بررسی ویژگی های هر پارچه می توانند سفارشات خود را ثبت کنند.

ارائه ارزانترین قیمت پارچه پرشیا

قیمت از عامل های بسیار مهم است که در هنگام خریدهای عمده بیشتر مورد توجه قرار می گیرد؛ چرا که کوچکترین تغییر در قیمت می تواند در هزینه های نهایی خریداران تأثیر مستقیم بگذارد. به همین دلیل است که اغلب خریداران به دنبال یافتن مراکزی هستند که پارچه های خود را با قیمت ارزان تر ارائه می دهند.

معمولا ارزانترین قیمت پارچه ها توسط مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه و یا کارخانجات تولید کننده پارچه ارائه می گردد. به همین جهت به خریداران عمده پارچه های پرشیا توصیه می کنیم تا برای خریدهای خود حداقل مرکز فروش مستقیم را در نظر بگیرند.

مجموعه کاماش به عنوان یکی از معتبرترین تولید کنندگان پارچه های پرشیا در حوزه عرضه و فروش این پارچه ها، خدمات خوبی ارائه می دهد، تا خریداران بتوانند به شکل مستقل با تولید کننده ارتباط برقرار کنند. این ارتباط مزیت های زیادی برای خریدار به دنبال دارد که مهمترین آن دسترسی به تنوع بالای رنگبندی و طرح پارچه و همچنین قیمت مقرون به صرفه آن است.

در صورت نیاز به خرید پارچه پرشیا با کیفیت خوب و نرخ مناسب کافیست که با کارشناسان فروش مجموعه کاماش ارتباط برقرار کنید. در این مجموعه ابتدا مشاوران به صورت کاملاً حرفه ای تمامی نکات مهم قبل از خرید را ارائه می دهند، تا افراد بتوانند با بررسی نیازهای خود بهترین نوع پارچه را تهیه کنند. همچنین با محاسبه دقیق متراژ مورد نیاز کمک می کنند تا تمامی خریدهای خود را به یکبار انجام داده و از سرگردانی در بازارها برای پیدا کردن رنگ های هماهنگ با تولیدات خود جلوگیری می نمایند.

معایب پارچه پرشیا
پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است؟
پارچه پرشیا مشکی کاماش
پارچه مکانیک پرشیا کاماش
پارچه پرشیا کاماش از نزدیک
قیمت پارچه پرشیا کاماش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان