اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید پارچه پرشیا مکانیک مدادی دو نخ والافاستون

پارچه مکانیک مدادی در گروه پارچه های پرکاربرد قرار می گیرد؛ چرا که رنگ مدادی برای تمامی حرفه ها و مشاغل مورد استفاده است. برای ارتباط با یکی از معتبرترین سیستم های توزیع پارچه و دسترسی به قیمت مقرون به صرفه بهتر است با کارشناسان نساجی کاماش ارتباط مستقیم برقرار کنید، تا سفارشات شما در کمترین زمان و با قیمت ارزان پارچه ارسال شود.

پارچه مکانیک به عنوان پرمصرف ترین پارچه در روند تولید لباس فرم مدارس شناخته می شود. به همین جهت مورد توجه زیادی قرار گرفته است. آیا می دانید مهمترین مشخصات پارچه مکانیک چیست؟ به چه علت حجم خرید و فروش آن بالا است؟

باید بگویم که ویژگی ‌های این پارچه فوق العاده است و در بین سایر منسوجات رقیب و هم رده به نسبت قیمت آن در بازار بهتر می باشد؛ به همین سبب مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است. برای خرید این پارچه لازم است که حتماً برندهای معتبر مانند نساجی کاماش را انتخاب کنید، تا در نهایت منسوجاتی مرغوب تولید نماید.

همه آنچه درباره پارچه مکانیک باید بدانید

پارچه های مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام از آنها برای حرفه و مشاغل خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از پارچه ها بیشتر خرید و فروش می شوند و برخی از پارچه ها هم در فصل خاصی مورد توجه و استقبال قرار دارند.

پارچه پرشیا دیپلمات
پارچه پرشیا دیپلمات کاماش

پارچه مکانیک یکی از پارچه های مهم است که پس از پارچه های ترگال و کجراه و فیونا در روند دوخت یونیفرم مدارس و لباس کار مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه جدید الورود با داشتن خصوصیات منحصر به فرد توانسته است، جایگاه خوبی در میان سایر رقبای خود به دست آورد.

پارچه های مکانیک که هیچگونه چروک پذیری ندارند و به دلیل ثبات رنگی آنها به راحتی برای هر نوع کاربردی قابلیت استفاده دارد. چرا که در پروسه شستشوی مداوم و قرارگیری در برابر مواد شوینده قوی هم کیفیت خود را حفظ می کند.

این پارچه ها را در ابتدا از کشور چین به ایران وارد می کردند و تنوع رنگبندی آنها بسیار محدود بود. پس از به دست آوردن محبوبیت بالا در بین تولید کنندگان مختلف کارخانجات نساجی داخل کشور هم اقدام به تولید این پارچه نمودند، تا بتوانند نیاز داخل را به خوبی تأمین نمایند.

در حال حاضر در کارخانجات نساجی داخل کشور این پارچه با کالیته رنگ بندی متعدد گاهی اوقات ۲۶ رنگ با کیفیت بالا می ‌رسد، تولید می گردد و در این میان پارچه مکانیک مدادی یکی از پرطرفدارترین رنگ بندی هایی است که در شرایط مختلف قابلیت استفاده دارد.

به طور معمول این پارچه را با گرماژی بین ۲۳۰ تا ۲۷۰ گرم تولید می ‌کنند که متناسب با نیاز مصرف کنندگان قابل انتخاب باشد. این پارچه هیچ گونه بدن نمایی ندارد، به همین سبب شرایط استفاده از آن به آسانی صورت می ‌گیرد. عرض پارچه های تولید شده در کارخانجات معمولاً با ۱۵۰ سانتی متر است. چرا که عرض ۱۵۰ سانتیمتر استانداردترین عرض ممکن برای کارگاه های تولید لباس می باشد و به راحتی می‌ توان آنها را بر روی میزهای برش پهن کرد.

معمولاً از الیاف رنگ شده برای تولید پارچه مکانیک استفاده می کنند؛ به همین سبب این پارچه از ثبات رنگی بالاتری برخوردار است. چرا که در پروسه نخ ریسی و آماده کردن الیاف آنها را مورد رنگرزی قرار می ‌دهند که رنگ در تمام بخش ‌های آن نفوذ کرده است.

نگاهی به کاربرد پارچه مکانیک مدادی دو نخ والافاستون

پارچه مکانیک موارد استفاده و به دلیل تنوع بالا در رنگ بندی های با کیفیت به راحتی می توان برای هر حوزه‌ای این پارچه ها را انتخاب کرد اما در این میان پارچه مکانیکی مدادی برخلاف سایر رنگبندی های این پارچه که ممکن است موارد استفاده کمی داشته باشند در بخش های مختلفی از تولیدات کارگاه ها قرار می گیرد.

پارچه های مکانیک با رنگ مدادی نه تنها از لحاظ قیمت مقرون به صرفه هستند؛ بلکه از لحاظ نوع رنگ خاص هم بیشتر مورد توجه تولیدکنندگان قرار دارند. به همین سبب حجم خرید و فروش آن در بازار هم به نسبت سایر پارچه ها و رنگبندی های آن ها بیشتر است.

 از مهمترین موارد کاربرد پارچه های مکانیک با رنگ مدادی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

  • برای دوخت لباس فرم مدارس دخترانه و پسرانه به راحتی از این پارچه استفاده می کنند. چرا که رنگ مدادی برای هر دو گروه مناسب است و می ‌توان با آن مانتو شلوارهای دخترانه و جلیقه و شلوار پسرانه تولید کرد.
  • برای دوخت لباس فرم افراد مختلف در شرکت های خصوصی، دولتی، بانک ها و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که این پارچه ایستایی مناسبی دارد و شلوارهای آن ظاهری زیبا به افراد می دهند.
  • همچنین برای دوخت مانتو شلوارهای اداری جهت بانوان شیک پوش هم قابل استفاده است؛ چرا که این پارچه خاصیت الکتریسیته ندارد و به لباس های زیرین و همچنین شلوار نمی چسبد.
  • پارچه های دودی مکانیک به دلیل داشتن آهار مناسب نه تنها در زمینه البسه بلکه در حوزه تولید کیف های پارچه ای هم مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

اهمیت لباس کار برای سازمان ها و نهادهای مختلف

دلایل زیادی وجود دارد که سازمان ها و نهادهای مختلف برای کارمندان و کارگران خود از لباس های متحد استفاده می‌ کنند. از مهم‌ترین دلایل می ‌توان به رعایت الزامات قانونی، تمایز پرسنل از یکدیگر، رعایت مسائل بهداشتی و حفظ سلامت کارکنان با پوشش های مناسب اشاره کرد.

با کمک پارچه های مناسب و رنگ بندی های کاربردی می توان هر گروه شغلی را از دیگری مجزا کرد، تا پیدا کردن پرسنل توسط ارباب رجوع به راحتی صورت بگیرد. همچنین هماهنگ بودن لباس کارمندان سبب حس مسئولیت پذیری و اتحاد بیشتر در بین آنها می شود.

نکته مهم این است که لباس کار برای سازمان‌ ها و نهادهای مختلف باید متناسب با اقلیم محیطی و آب و هوا و شرایط محیط کار در نظر گرفته شود، تا ضمن حفظ مسائل امنیتی، پرستیژکاری افراد هم حفظ گردد.

به همین جهت کارخانجات زیادی در حوزه تولید پارچه های مناسب لباس کار حضور پیدا کرده و توانستند نیاز بخش‌ های مختلف این بازار را تأمین کنند. در میان پارچه های متعدد، پارچه های پرشیا از پراستفاده ترین منسوجات قرار می‌ گیرند که در چهار فصل سال برای تولید لباس کار می توان از آنها استفاده نمود.

پارچه های پرشیا که دارای الیاف طبیعی پنبه و الیاف پلی استر بوده، در برابر چروک شدگی مقاومت بالایی دارند و قابلیت تنفس آنها موجب شده تا افراد با پوشش این البسه حس بهتری داشته باشند. چرا که عرق بدن را به خود جذب می کند و در فصل سرد زمستان می تواند دمای بدن را حفظ کند.

در بین تنوع رنگ بندی این پارچه برخی از رنگبندی های آن بیشتر مورد توجه قرار می ‌گیرند که پارچه مکانیک مدادی یکی از پرطرفدارترین رنگ بندی ها است؛ چرا که برای گروه های شغلی مختلف می توان از این رنگ استفاده کرد.

مهمترین ویژگی های پارچه پرشیا دو نخ والافاستون

پارچه های پرشیا در سال های اخیر بیشتر مورد توجه مراکز تولید قرار گرفته اند؛ چرا که تمامی البسه تولید شده با این پارچه در بازار از استقبال خوبی برخوردار می‌ گردند. به همین سبب تولیدکنندگان هم سعی می ‌کنند تا با بررسی بازار و نیازسنجی دقیق محصولاتی را ارائه دهند که کاربرد بیشتری در بین مصرف کنندگان داشته باشد.

پارچه های پرشیا از مهم‌ترین منسوجات مربوط به لباس کار و لباس فرم شناخته می شوند که در بین سایر رقبای خود به صورت پیشتاز عمل کرده و از برخی مشخصات و ویژگی ‌های خاص برخوردار است که آن را متمایز می کند.

در این بخش به بررسی برخی از مهمترین ویژگی های پارچه های پرشیا می پردازیم:

پارچه های پرشیا چروک پذیری ندارند و برای افرادی که هر صبح فرصت اتوکشی لباس های خود را ندارند، بهترین پیشنهاد است. چرا که پس از هر بار شستشو به راحتی می ‌توانند آن را مورد استفاده قرار دهند و همچنین در طی روز هم ظاهر لباس روی بدن افراد به زیبایی تمام تر قرار می گیرد.

این پارچه های هیچ گونه بدن نمایی ندارد و برای همه افراد می توان از آنها استفاده کرد. به خصوص برای پرسنل خانم که رعایت حجاب برای آنها الزام بیشتری دارد، به عنوان مانتو و شلوار های اداری می توان از این پارچه استفاده نمود.

این پارچه در برابر شستشو تغییر رنگ نمی دهد، به همین سبب در محیط‌ هایی که آلودگی بیشتری دارند و باید لباس‌ های فرم کارمندان و کارگران بیشتر شسته شوند، هم قابل استفاده است.

ضد گرد و غبار بودن این پارچه به دلیل داشتن سطح صاف و یکنواخت و همچنین تراکم بافت بالای آن است که موجب شده تا از این پارچه در محیط هایی با شرایط سخت آلودگی هوا هم به راحتی بتوان استفاده نمود.

ضد الکتریسیته بودن این پارچه ها از ویژگی های منحصر به فرد آنها محسوب می ‌شود و به خصوص برای دوخت مانتوهای بانوان بیشترین کاربرد را دارد و به هیچ عنوان چسبندگی با سایر البسه و شلوار ایجاد نمی کند.

دوام و استحکام این پارچه ها بسیار بالا است و در صورت برخورد با زمین یا قرار گرفتن تحت کشش و سایش آسیب به بافت این پارچه وارد نمی ‌شود و به خوبی می تواند از بدن فرد هم محافظت کند.

کارخانه پارچه پرشیا دو نخ والافاستون

کارخانه های تولید کننده پارچه های پرشیا اغلب در شهر اصفهان قرار گرفته اند و حجم زیادی از پارچه های مورد نیاز خریداران عمده و مراکز تولیدی را تأمین می کنند. پارچه پرشیا که در صدر لیست پارچه های لباس فرم مدارس و لباس فرم اداری قرار می گیرند، اغلب به صورت چهار فصل کاربرد دارند. اما قبل از شروع مدارس استقبال زیادی از این پارچه می شود و باید کارخانجات با بررسی های قبلی بتوانند در این زمان ها نیاز خریداران را تأمین کنند.

تولیدات کارخانجات نساجی معمولاً به صورت طاقه های ۴۰ متری و در عدل ها‌ی ۳۲۰ متری یا ۴۰۰ متری به بازار ارائه می گردند. تولید کنندگان میتوانند متناسب با شرایط و نیاز خود رنگ بندی های کامل پارچه ها را تهیه کنند.

گاهی مواقع مراکز تولیدی به یک رنگ خاص مانند پارچه مکانیک مدادی نیاز بیشتری دارند، به همین سبب کارخانجات هم سعی می ‌کنند تا با بررسی بازار و روند دریافت سفارشات عمده تولیدات خود را همسو با نیاز آنها نمایند.

سیستم توزیع پارچه ها معمولاً از کارخانه شروع شده و در نمایندگی های معتبر ادامه پیدا می کند. در اغلب مواقع به دلیل استقبال بالا از این پارچه ها آنها را به عمده فروشی های بازارهای بزرگ و شهرهای مهم ارسال می‌ کنند تا دسترسی به این پارچه ها برای همه خریداران راحت تر باشد.

از معتبرترین کارخانجات فعال در حوزه تولید پارچه های پرشیا می توان به کارخانه نساجی کاماش، کارخانه زرین تکس، کارخانه والا فاستون، کارخانه آیدین بافت، کارخانه فدک و کارخانه تک اشاره کرد که در میان این لیست، نساجی کاماش جزء معتبرترین ها به شمار می رود.

نگاهی به قیمت پارچه دو نخ والافاستون پرشیا

پارچه های مکانیک از باکیفیت ترین منسوجات صنعت مد و پوشاک به شمار می روند، به دلیل داشتن مشخصات عالی و مزیت های خاص در بخش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. همین ویژگی های منحصر به فرد موجب شده تا به صورت عمده مورد خرید و فروش باشند.

خرید و فروش عمده پارچه سبب شده تا اغلب خریداران به دنبال پیدا کردن یک راه حل کاربردی برای دسترسی به قیمت ارزان این پارچه ها باشند، تا بتوانند در نهایت هزینه های کارگاه های خود را کاهش دهند.

با نگاهی به قیمت پارچه مکانیک در می یابیم که عوامل مختلفی می توانند بر روند قیمت گذاری این پارچه در داخل کارخانه و حتی بیرون از آن تأثیر بگذارند. در ادامه به بررسی برخی از مهمترین عامل ها می پردازیم:

جنس نخ

جنس نخی که در تولید این پارچه مورد استفاده قرار گرفته، یک عامل بسیار مهم است که در کارخانجات ریسندگی مشخص می شود.

کیفیت بافت

کیفیت بافت این پارچه ها متناسب با کارخانجاتی که این پارچه را تولید کرده‌اند، مشخص می شود.

برند تولید کننده

برندهای تولید کننده از عوامل بسیار مهمی هستند که بر روند قیمت گذاری و همچنین کیفیت پارچه های موجود تأثیر مستقیم دارند.

تعرفه های رنگرزی

تعرفه هایی که برای رنگرزی الیاف پارچه مشخص می کنند، می تواند تأثیر مستقیم بر روی قیمت نهایی پارچه ‌ها داشته باشند. البته هر چقدر یک پارچه تیره تر باشد، مانند پارچه مکانیک مدادی هزینه رنگرزی آن هم افزایش می یابد.

نحوه خرید

در صورت انتخاب های درست و مناسب مراکز عرضه و فروش، تا حد زیادی می توانید از گرفتار شدن در دام واسطه ها جلوگیری کنید و پارچه را با قیمت درب کارخانه تهیه نمایید.

خرید مستقیم پارچه مکانیک دودی از درب کارخانه

پارچه های پرشیا مکانیک در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از مراکز تولید لباس فرم قرار گرفته اند، به همین سبب به صورت عمده در بازار خرید و فروش می شوند. حجم عمده جابجایی این پارچه ها موجب می ‌شود تا اغلب به دنبال یافتن مراکز عرضه مستقیم و بدون واسطه باشند.

نساجی کاماش یکی از معتبرترین مراکز فعال در زمینه تولید انواع پارچه است که توانسته است بخش زیادی از تولیدات خود را با حذف کامل واسطه ها به دست از مصرف کننده نهایی برساند. در صورت نیاز به تهیه پارچه مکانیک مدادی یکی از پرطرفدارترین رنگ بندی های این پارچه محسوب می شود، کافیست با بخش فروش نساجی ارتباط برقرار کنید. چرا که در کمترین زمان ممکن پارچه مدنظر را برای شما ارسال می کند، تا تجربه خریدی لذت بخش و آسان را به دست آورید.

معایب پارچه پرشیا
قیمت پارچه پرشیا
پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است
مشخصات پارچه پرشیا کاماش
پارچه پرشیا چیست
پارچه مکانیک پرشیا میلاد ارشدی

جنس پارچه پرشین مکانیک
پارچه پرشیا گرم بالا دو نخ والافاستون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان