اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید پارچه کجراه مشکی | قیمت مناسب عمده

پارچه کجراه مشکی با وزن یا گرماژ 300 گرم با عرض 1.5 متر و قیمت 91000 تومان و قیمت طاقه پارچه مشکی 3640000 تومان ،دولا بافت با نخ سی دو باف ،رنگ ری اکتیو ترموزولی با برند های کجراه فدک ،تک ،کاماش ،بافتین ،گلپود برای مانتو ، پیراهن ماه محرم ،پرچم نویسی ،شلوار فرم مدارس ،شلوار مردانه و زنانه استفاده می شود.

مشاوره رایگان 09131130224

قیمت پارچه کجراه مشکی درجه یک در بازار

  • کجراه مشکی فدک 101000 تومان
  • کجراه مشکی کاماش 95000 تومان
  • کجراه مشکی بافتین 96000 تومان
  • کجراه مشکی گلد بافت 97000 تومان
  • پارچه مشکی زرین پود 97000 تومان
  • پارچه کجراه آیدین 98000 تومان
  • کجراه مشکی تک 91000 تومان

قیمت طاقه پارچه مشکی بستگی به خرید،متری،عدلی و طاقه ای دارد.

پارچه ترگال کجراه پنبه ای مشکی

همانطور که می دانید، پارچه ترگال کجراه پنبه ای از درصد زیادی از الیاف پنبه تشکیل شده است. این پاره به دلیل نوع بافت الیاف آن که به صورت مورب است، این نام را دارد و به این دلیل است که به عنوان کجراه درجه یک شهرت پیدا کرده است. پارچه های کجراه پنبه ای درجه یک معمولا هیچ گونه آبرفتی ندارند.

 قیمت پارچه کجراه بروجرد قیمت پارچه کجراه مانتویی پارچه کجراه پاییزه قیمت پارچه کجراه فدک قیمت پارچه کجراه لباس کار پارچه کجراه ضخیم
خرید پارچه کجراه ارزان قیمت

قابلیت استفاده در تمامی فصول را دارا هستند و می توان آن را نیز با توجه به گرماژ پارچه مشخص کرد که بسیار پراهمیت می باشد. از پارچه کجراه مشکی معمولا به منظور تولید انواع مانتو شلوارهای ادرای استفاده می شود و کاربرد آن ها نیز به این صورت است. کارخانه های زیادی هستند که در جهت تولید این نوع پارچه برآمده اند و آن را در مدل های گوناگون و کیفیت های متنوعی به بازار عرضه می کنند.

پارچه ترگال کجراه مشکی چیست؟

نکته دیگر در مورد پارچه های پارچه کجراه مانتویی مشکی ، این است که با پارچه های ترگال به عنوان یک خانواده شناخته می شوند. به عبارتی کجراه یکی از زیرمجموعه های ترگال است که ویژگی هایی همانند آن دارد و می توان تنها یک سری تفاوت های جزیی را برای آن ها در نظر گرفت. در پارچه کجراه مانتویی فوق می توان به ثبات رنگ اشاره کرد که به دلیل نوع رنگرزی آن ها است و به عنوان یک ویژگی استثنایی در تولید پارچه شناخته شده است.

پارچه کرپ کجراه مشکی چیست؟

پارچه کرپ کجراه ارزان قیمت به پارچه های مازراتی ،فیونا ،میکرو گفته می شود.که کش دارند و برخلاف پارچه کجراه مشکی ایرانی که فاقد کش است ،کشسانی و ضد چروک هستند.

انواع پارچه کجراه مشکی درجه یک رنگ ثابت

پارچه کجراه مشکی لباس فرم مدارس : رنگ سال

پارچه ترگال کجراه بروجرد یکی از عوامل مهم در تولید مد و لباس‌آرایی هستند. انتخاب پارچه مناسب برای هر فصل و استفاده مورد نظر، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مقاله، به معرفی و مشخصات پارچه کجراه مشکی، پارچه کجراه فدک اصفهان، پارچه کتان کجراه پاییزه، پارچه کجراه دیجی کالا، پارچه سوپر فدک و طاقه پارچه مشکی می‌پردازیم و قیمت‌گذاری آنها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

قیمت پارچه کجراه مشکی برای مانتو:مجلسی و اداری

قیمت پارچه کجراه مشکی بروجرد برای مانتو فرم مدارس ،مجلسی و اداری از متری 91000 تومان شروع می شود.پارچه کجراه مشکی یکی از محبوب‌ترین انواع پارچه‌ها برای تولید مانتوها است. این پارچه دارای جنسی نرم و لطیف با بافتی کجراه است که برای مانتوهای مجلسی و رسمی بسیار مناسب است. قیمت پارچه کجراه مشکی معمولاً با توجه به کیفیت بافت و عرض پارچه متغیر است.

پارچه کجراه مشکی فدک اصفهان:کد 418


پارچه کجراه فدک اصفهان نیز یکی از پارچه‌های مورد علاقه در دنیای مد است. این پارچه دارای طراحی‌های سنتی و بافتی خاص است که به آن اصالت می‌بخشد. قیمت پارچه کجراه فدک اصفهان نیز بستگی به کیفیت و طراحی دارد.

پارچه کتان کجراه مشکی پاییزه : بافتین


پارچه کتان کجراه پاییزه مناسب برای فصل پاییز است. این پارچه دارای بافتی متناسب با انتقال فصل بهار به پاییز است و برای دوخت پیراهن‌ها و روسری‌های فصلی پاییزی بسیار مناسب است. قیمت آن نیز بستگی به عرض و کیفیت دارد.

پارچه کجراه مشکی برای کلاه: درجه یک


پارچه کجراه بروجرد درجه یک برای کلاه نظامی ،بوم گردی معمولاً در بازار آنلاین به فروش می‌رسد و متغیرهای مختلفی از آن در دسترس است. قیمت این پارچه‌ها بستگی به تامین کننده و کیفیت دارد.پارچه سوپر فدک یکی از پارچه‌های با کیفیت و لطیف است که برای تولید لباس‌های مجلسی و خاص مناسب است. قیمت آن معمولاً بالاتر از پارچه‌های معمولی است.

طاقه پارچه مشکی فدک حاشیه دار :


طاقه پارچه مشکی سوپر فدک نیز یک پارچه محبوب برای تولید لباس‌های مردانه و زنانه است. قیمت این پارچه ترگال کرجاه بستگی به نوع بافت و عرض آن دارد.

پارچه کجراه مشکی زرین فاستون چه مشخصاتی دارد؟

پارچه های کجراه زرین فاستون را در رنگبندی های متنوعی وارد بازار می کنند که از این میان، پارچه کجراه مشکی زرین فاستون کاربردهای فراوانی دارد و می توان آن را به عنوان یکی از پرمصرف ترین پارچه هایی به شمار آورد که به منظور تولید لباس های فرم استفاده می شوند. با توجه به نوع رنگبندی که این پارچه دارد، معمولا آن را برای تمامی فصول آماده می کنند.

برای این کار، یک گرماژ خاص را در نظر می گیرند تا فرد مصرف کننده بتواند در هر فصلی از آن استفاده کند و مشکلی برای وی به وجود نیاید. مهم ترین ویژگی هایی که می توان برای پارچه های کجراه با این رنگ در نظر گرفت، عدم چروک پذیری آن ها است. زیرا با دارا بودن این ویژگی، می توان به راحتی از آن ها در دوخت  آماده سازی انواع یونیفرم کمک گرفت.

پارچه مشکی ارزان کجراه کیلویی

سفارش پارچه های کجراه مشکی ارزان چله برعکس بهترین پارچه برای لباس کار ،لمینت کردن پارچه برای کیف و چادر ماشین ،آستر سازی ،شلوار کردی می باشد.

خرید انواع پارچه کجراه مشکی در شهرکرد

خرید پارچه ترگال کجراه مشکی در پارچه فروشی شهرکرد برای شلوار دبیت ،فرم مدارس ،لباس کار ،شلوار کردی ،فرم اداری و شلوار خانی البته از بهترین پارچه کجراه های بازار مثل بروجرد اسنفاده می شود.

زمانی که قصد خرید پارچه کجراه را در پارچه فروشی شهرکرد دارید، باید در مورد انواع پارچه کجراه اطلاعاتی داشته باشید و بدانید که هریک به منظور تولید چه نوع محصولی کاربرد دارند. پارچه های کجراه نیز بیشترین مصرف را در میان تولیدی ها به خود اختصاص داده اند. توجه داشته باشید که کارخانه های تولیدی، این پارچه را در کیفیت بالایی تولید می کنند.

هرچه الیاف به کار رفته در این پارچه ها، کیفیت بیشتری داشته باشد، در نهایت پارچه تولید شده نیز باکیفیت تر خواهد بود. در این حالت طرفداران آن نیز بیشتر می باشد و می توان فروش خوب و بالایی را برای آن ها در نظر گرفت. کجراه ها را معمولا با عنوان پارچه های لباس کاری می شناسند که به سه دسته کجراه فلامنت، ویسکوز و کتان تقسیم می شوند.

در میان انواع کجراهی که نام بردیم، کجراه کتان از کیفیت بالاتری برخوردار است زیرا الیاف به کار رفته در آن ها، کاملا از پنبه می باشد و همین مورد می تواند عاملی در افزایش گرماژ پارچه بوده و همینطور ضخامت آن را نیز بیشتر از سایر کجراه ها تعیین کند.

پارچه کجراه مشکی برای محرم 1403 :مانتو و پیراهن

پارچه کجراه مشکی کاربردهای فراوانی دارد و می توان از این پارچه در تولید هر آن چه که مد نظر دارید، استفاده کنید. پارچه های بسیاری در کیفیت های متنوعی وجود دارند که شما می توانید از آن ها بهره مند شوید و در جهت تولید البسه مورد نیاز خود اقدام کنید. یکی از آن ها نیز همین پارچه کجراه است که در رنگبندی های متفاوتی تولید می شود.

قیمت پارچه خیمه محرم

پارچه کجراه مشکی برای محرم نیز بسیار مورد استقبال قرار می گیرد. این استقبال گرم و زیاد را می توانیم به دلیل کیفیت بالای پارچه و همچنین قیمت مناسب آن بدانیم. اگر دقت کرده باشید، خیمه و تکیه هایی که در محرم برپا می شوند نیز پارچه هایی با بافتی مورب دارند. این پارچه ها دقیقا همان کجراه هستند که به رنگ مشکی تولید شده اند.

لباس های مخصوص محرم و بسیاری موارد دیگر نیز با استفاده از این پارچه تولید می شوند و کاربردهای بسیاری در این زمینه دارند. ثبات رنگی بالا و همینطور ضد چروک بودن آن ها موجب شده است تا توجه مشتریان به این پارچه بیشتر شود و به دنبال خرید آن در حجم های بالایی باشند. در صورت تمایل می توانید به راحتی با کابردهای پارچه کجراه مشکی از اینجا آشنا شوید و در زمینه تولیدات خود به کار ببرید.

کارخانه های تولید پارچه کجراه مشکی

قیمت پارچه مشکی ساده بستگی به کارخانه تکمیل کننده دارد.تمامی مشتریان این حوزه از پارچه نیز به دنبال این هستند تا بتوانند، با کارخانه های تولید پارچه کجراه مشکی آشنا شوند و خریدهای خود را با قیمت مناسبی انجام دهند. هرچه اطلاعات شما در مورد کارخانه های تولیدکننده این پارچه بیشتر باشد، بدون شک، خریدی با درصد رضایت بالاتری را خواهید داشت.

کارخانه ها و نساجی هایی که به تولید پارچه کجراه مشغول هستند را می توانید در تمامی شهرهای ایران پیدا کنید. اما شهری که توانسته است بالاترین میزان تولید را به خود اختصاص دهد، شهر اصفهان است. این شهر کارخانه های بی شماری را در این زمینه در خود جای داده است و به عنوان قطب تولید پارچه شهرت پیدا کرده است.

در حال حاضر اکثر کارخانه هایی که در این زمینه فعالیت دارند، برای خود سایت های اینترنتی راه اندازی کرده اند. با افزودن این امکان، شما می توانید به راحتی با تمامی مشخصات پارچه هایی که قصد خرید دارید، آشنا شوید و به این ترتیب، تمامی سفارشات خود را ثبت نمایید. در کنار قرار دادن مشخصات پارچه در سایت، امکان مشاهده قیمت های به روز نیز برای شما میسر است و می توانید از همانجا سفارشات خود را ثبت کنید.

قیمت پارچه کجراه مانتویی مشکی

در میان انواع پارچه های کجراه که نام بردیم و به معرفی آن ها پرداختیم، پارچه های کجراه مانتویی طرفداران زیادی دارند. بنابراین قیمت پارچه کجراه مانتویی هم اهمیت زیادی دارند و همه مشتریان به دنبال این هستند تا بتوانند، قیمت ها را کاملا به روز دریافت نمایند.

قیمت این پارچه در بازار تهران و به صورت عمده می تواند تفاوت هایی با همان پارچه در کارخانه تولیدکننده داشته باشد. به صورت کلی خرید پارچه از هر کارخانه و یا شهری که در آن تولید می شود، بسیار به صرفه تر خواهد بود. زیرا عواملی هستند که می توانند موجب تغییرات قیمتی شوند و بایستی به آن ها توجه داشته باشید.

جهت دریافت لیست قیمت پارچه های کجراه مانتویی، می توانید از هر کارخانه و یا نمایندگی های معتبر آن ها، درخواست خود را مطرح نمایید. کارشناسان فروش هریک از آن ها، لیستی از محصولات مورد نظر شما را به همراه قیمتی که برای آن در نظر گرفته اند، به شما تحویل می دهند. لازم است بدانید که هرچه حجم سفارشات شما بیشتر باشد، نساجی بیشتر می تواند برای شما تخفیف قائل شود و این امر در نهایت برای شما صرفه اقتصادی بیشتری به همراه دارد.

خرید و فروش پارچه کجراه مانتویی مشکی

پارچه های کجراه در بازار، با روش های متعددی مورد خرید و فروش قرار می گیرند. در صورت تمایل به آگاهی از نحوه خرید و فروش پارچه کجراه مانتویی باید بدانید که این پارچه را می توانید به صورت حضوری و یا غیرحضوری خریداری کنید. همچنین امکان ثبت سفارشات به صورت عمده و خرده نیز فراهم شده است.

در زمان ثبت سفارشات، باید بدانید که کارخانه های بسیاری در زمینه تولید پارچه کجراه مانتویی فعالیت دارند. این شما هستید که باید کارخانه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس سفارشاتی که دارید را به ثبت برسانید. اکثر کارخانه ها، نمایندگی هایی را برای خود قرار داده اند تا بتوانید از طریق آن ها، سفارشات خود را تهیه کنید.

پس ممکن است با مجموعه های فروشی روبرو شوید که تنها نقش واسطه و دلال دارند. پیشنهاد ما به شما این است که خریدهای خود را از این مراکز فروش انجام ندهید. زیرا قیمتی که بالاتر از درب کارخانه است را به شما اعلام می کنند و آن را به عنوان سودی در نظر دارند که برای خود قرار داده اند.

خرید طاقه ای پارچه کجراه مشکی فرم مدارس فدک

پارچه کجراه مشکی را می توانید با روش های گوناگونی خریداری کنید که یکی از این روش ها هم خرید طاقه ای پارچه کجراه مشکی است. در این روش، شما می توانید با توجه به عرض پارچه و متراژی که برای هر طاقه در نظر گرفته اند، حجم سفارشات خود را مشخص کنید.

یعنی می توانید مطرح کنید که به عنوان مثال با خرید 10 طاقه پارچه کجراه مشکی، نیاز شما برطرف می شود و حجمی که قصد خرید دارید را به این ترتیب معلوم می نمایید. توجه کنید که معمولا این طاقه ها به صورت 40 متری عرضه می شوند و این مورد ممکن است از یک کارخانه یا کارخانه ای دیگر، تفاوت هایی داشته باشد.

بنابراین قبل از این که تصمیم خود را قطعی کنید، از کارشناسان فروش و یا سایت، این اطمینان را کسب کنید که طاقه ها چند متری هستند. در صورتی که به این موارد توجه داشته باشید، می توانید خریدی انجام دهید که سرتاسر برای شما سود است. موارد فوق در تعیین قیمت نهایی هم اهمیت دارند و می توانند، قیمت پارچه را تغییر دهند.

خرید اینترنتی کیلویی پارچه کجراه مشکی لباس کار

یکی دیگر از روش های خرید پارچه های کجراه مشکی، این است که از خرید اینترنتی کیلویی پارچه کجراه مشکی بهره ببرید. به این صورت که مرکز فروش برای شما شرایطی را فراهم می آورد تا بتوانید سفارشات خود را بر اساس کیلو ثبت کنید. یعنی اعلام می کنید که از این پارچه به عنوان مثال 100 کیلو نیاز دارید و همان حجم را خریداری می کنید.

همانند مورد و روش قبلی، دقت کنید که کارخانه و یا نمایندگی مورد نظر شما، این روش از خرید را داشته باشد. نکته مهم این است که خریدهای خود را می توانید، اینترنتی ثبت کنید و نیازی نیست که مستقیما به درب کارخانه و یا نمایندگی فروش مراجعه کنید. برخی از نمایندگی ها زیر نظر چند کارخانه به صورت همزمان فعالیت دارند و می توانید از برندهای گوناگونی خرید داشته باشید.

انتخاب روش مناسب کاملا به شما و همینطور شرایط بازار بستگی دارد. پس قبل از تصمیم گیری در مورد آن، ابتدا تمامی شرایط را بررسی کنید تا بتوانید یک روش که بهتر از دیگری است را انتخاب کنید. هر فردی این امکان را دارد تا روش مورد نظر خود را امتحان کند و نباید به صورت امری به آنها اعلام شود که تنها روش ثبت سفارش، مثلا فلان روش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان