اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

قیمت و خرید پارچه کجراه : لباس کار | مانتویی | مشکی

قیمت پارچه فلامنت کجراه بستگی به عوامل زیر دارد :

 • وزن با گرماژ پارچه کجراه
 • درصد پلی استر ترگال کجراه
 • عرض پارچه جین کجراه
 • درصد ویسکوز کجراه کش
 • درصد پنبه کتان کجراه
 • حجم خرید فاستونی کجراه

قیمت پارچه انواع پارچه کجراه ساده و کشی

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

قیمت پارچه کجراه لباس کار میانگین سیر و باز بر اساس رنگ

 • جین کجراه متری 240000 تومان
 • کتان کجراه متری 210000 تومان
 • فلامنت کجراه برعکس متری 55000 تومان
 • لاکرا کجراه دو بر کش متری 280000 تومان
 • کجراه ویسکوز فلامنت 300 گرم متری 92000 تومان

پارچه کجراه ،پارچه ایرانی است ،که به دلیل تنوع رنگ ،قیمت اقتصادی بهترین پارچه برای لباس کار ،فرم مدارس ،مانتو و شلوار کردی است.پرز نمی شود ،تل نمی شود و ضد چروک است.این پارچه چهار فصل است و از الیاف ویسکوز فلامنت در پلی استر تولید می شود.پارچه کتان کجراه 60 گرم از کچراه معمولی وزنش بیشتر است ،و به جای فلامنت از 50 درصد پنیه در پارچه کتان کجراه استفاده می شود.

لازم است بدانید که پارچه کجراه از آن دسته پارچه هایی است که پرمصرف می باشد. فروش این پارچه بسیار بالاست و می توانید با خرید اینترنتی پارچه کجراه، هر حجمی از این پارچه که نیاز دارید را تهیه کرده و مورد مصرف قرار دهید. دارا بودن ویژگی هایی همچون عدم چروک شدن و یا گرماژ مناسب موجب شده است تا طرفداران زیادی داشته باشد.

مشاوره رایگان 09131130224 ارسال کاتالوگ

پارچه کتان کجراه هفتاد درصد پنبه لباس کاری

در پاسخ به سوال پارچه کجراه و ویژگی های آن ها چیست؟ لازم است اعلام نماییم که پارچه های کجراه به دلیل دارا بودن ویژگی ها و خصوصیاتی که اهمیت زیادی دارند، توانسته اند به عنوان پرفروش ترین و به عبارتی پرمصرف ترین پارچه در بازار شناخته شود.

پارچه های مورد نظر از ویژگی هایی همچون موارد ذیل برخوردارند:

 1. به دلیل نوع بافت و جنسی که دارند، چروک نمی شوند.
 2. عدم تل شدگی
 3. کیفیت بالا و خوب
 4. گرماژ مناسب
 5. شست و شو و اتوکشی فوق العاده آسان
 6. مناسب برای تمامی فصول

همانطور که متوجه شدید، این پارچه ویژگی هایی دارد که شما می توانید با دانستن آن ها، خرید بهتری داشته باشید. به این صورت، هر آن چه که نیاز دارید را سفارش داده و از آن جهت دوخت و آماده سازی انواع پوشاک استفاده نمایید. شاید ویژگی های دیگری نیز وجود داشته باشد که برای شما اهمیت زیادی دارد و تمایل دارید تا پارچه مورد نظر شما از این ویژگی ها و مشخصات نیز برخوردار باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه لازم است با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط برقرار نمایید تا شما را راهنمایی های بیشتری کنند.

پارچه کجراه گلد بافت

قیمت پارچه کجراه نیز با توجه به این ویژگی ها تعیین می شود و باید بدانید که کدامیک می تواند عاملی در افزایش و یا کاهش قیمت باشد. بر اساس آن می توانید با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید، سفارشات خود را ثبت نمایید. بدون شک هرچه کیفیت یک پارچه بالاتر باشد، قیمت بالاتری هم خواهد داشت و این مورد بر هیچ فردی پوشیده نیست.

پارچه کجراه درجه یک در قم :موارد استفاده

خرید و قیمت پارچه کجراه در قم با توجه به برند ها مشخص می شود.پارچه کجراه تک ،فدک ،بافتین و کجراه کاماش از پارچه های کجراه مورد محبوب در شهر قم هستند.

در رابطه با موارد استفاده پارچه کجراه باید بگوییم که این پارچه با توجه به ویژگی های بسیار خوبی که دارد، توانسته است در تولید پوشاک زیادی نقش داشته باشد. بنابراین تنها کافی است که نوع مصرف خود را مشخص کنید و سپس به بررسی ویژگی های پارچه بپردازید و متوجه شوید که آیا با این نوع پارچه می توان، آن پوشاک را تولید نمود یا خیر!

موارد استفاده پارچه کجراه را می توانیم به صورت ذیل نام ببریم:

 1. تولید انواع لباس فرم
 2. یونیفرم های دانش آموزی
 3. روپوش های پزشکی و پرستاری
 4. کت شلوارهای مردانه
 5. لباس کار

همچنین بسیاری موارد استفاده دیگری وجود دارد که می توانید با به کار بردن این پارچه، تولید آن چه در نظر دارید را برای خود میسر سازید. به عنوان مثال بیان نمودیم که از پارچه کجراه می توان در تولید انواع لباس کار استفاده کرد و در صورت تمایل می توانید با سایر پارچه های مخصوص لباس کاری، آشنا شوید و برای این کار لازم است تا اینجا کلیک کنید.

پارچه کجراه لباس فرم : مدارس – ادرای – لباس کار

بالا بردن سطح اطلاعات شما می تواند عامل مهمی در خریدی به صرفه تر و به عبارتی مناسب تر تلقی شود. بنابراین تمام تلاش خود را بکنید که اطلاعاتی به روز و معتبر داشته باشید. در حالت کلی می توانیم ادعا کنیم که پارچه های کجراه با عنوان پارچه های لباس کاری شهرت پیدا کرده اند و بیشترین کاربرد آن ها را می توان در تولید انواع لباس کار، بیان نمود.

قیمت پارچه های کجراه و ترگال ساده عمده از کارخانه

پارچه های ترگال را می توانید در دو نوع ترگال ساده و ترگال کجراه خریداری نمایید. بنابراین در وهله اول باید بدانید که پارچه کجراه از خانواده ترگال است. تفاوت پارچه های کجراه و ترگال ساده در ظاهر می توان به این شکل باشد که پارچه های کجراه بافتی مورب شکل دارند در حالی که ترگال ساده، بافتی منظم و صاف دارد.

تفاوتی که در ظاهر و بافت پارچه های فوق بیان کردیم، در نهایت منجر به تفاوت در میزان گرماژ و همینطور وزن آن ها هم می شود. با این اوصاف می توانیم وزن پارچه های کجراه را بیشتر از ترگال ساده در نظر بگیریم. در نهایت باید بدانید که گرماژ کجراه بیشتر از ترگال ساده است و باید در هنگام خرید به این ویژگی ها توجه نمایید.

 پارچه کجراه ضخیم خرید اینترنتی پارچه کجراه قیمت پارچه کتان کجراه خرید پارچه کجراه پارچه کجراه مشکی پارچه کجراه مناسب چه فصلی است پارچه کجراه شلواری
پارچه کجراه ضخیم خرید اینترنتی پارچه کجراه قیمت پارچه کتان کجراه خرید پارچه کجراه پارچه کجراه مشکی پارچه کجراه مناسب چه فصلی است پارچه کجراه شلواری

البته که ویژگی های اصلی آن ها ممکن است با یکدیگر مشابه باشد اما باید دقت کنید که تفاوت های بسیار جزیی در این نوع پارچه ها وجود دارد. باید با دقت بالاتری آن تفاوت ها را بررسی کنید تا خریدی بهتر برای خود رقم بزنید. هردوی این پارچه ها می توانند در کیفیت های یکسانی تولید شوند و یا این که این میزان از کیفیت در آن ها تفاوت هایی داشته باشد. در کل از هریک از پارچه های فوق در تولید پوشاک خاصی استفاده می نمایند.

پخش پارچه کجراه کشی لباس مدارس پسرانه

قیمت پارچه کجراه شلواری به صورتی است که شما می توانید این نوع پارچه ها را برای تولید بسیاری پوشاک خریداری کنید. پخش پارچه کجراه مخصوص مدارس نیز به همین منظور راه اندازی شده است و شما این توانایی را خواهید داشت تا پارچه های مورد نظر را خریداری کنید.

پس از خرید پارچه کجراه مخصوص مدارس، می توانید به تولید یونیفرم های مدارس مشغول شوید و از این راه، سود خوبی را به دست آورید. این پارچه ها ویژگی ها و مشخصاتی دارند که شما را به خرید آن ترغیب می کنند و می توانید با توجه به مشخصات نامبرده، ثبت سفارشات را انجام دهید.

پارچه کج راه قیمت عمده از کارخانه نساجی های دهق

مهم ترین ویژگی پارچه کجراه در تولید لباس و یونیفرم های مدارس، این است که چروک نمی شوند. نوع رنگرزی آن ها به گونه ای است که می توان به راحتی در دفعات زیاد، آن ها را مورد شست و شو قرار داد و مطمئن بود که هیچ گونه مشکلی برای پارچه و لباس دوخته شده به وجود نخواهد آمد. خرید پارچه از پخش و نمایندگی که به صورت مستقیم زیر نظر کارخانه فعالیت دارد، بهترین نوع ثبت سفارش است

خرید پارچه ترگال کجراه در قم : قیمت عمده

.

کارخانه تولید پارچه فاستونی کجراه زرین فاستون

یکی از مواردی که اکثر تولیدکنندگان و مشتریان پارچه کجراه به دنبال آن هستند، این است که کارخانه تولید پارچه کجراه باکیفیت کدام است؟ پیدا کردن کارخانه ای که بتواند علاوه بر کیفیت بالای پارچه، قیمت مناسبی از آن را ارائه دهد از اهمیت بالایی برخوردار است.

شما نیز می توانید شاهد وجود کارخانه های بی شماری در سراسر ایران باشید اما بیشترین کارخانه ها در شهر اصفهان قرار دارند زیرا از دیرباز تا کنون این شهر، به عنوان مهد تولید پارچه شناخته شده است. کارخانه هایی که در این شهر قرار دارند، تولیدات خود را با توجه به تقاضایی که در بازار دارند، مورد عرضه قرار می دهند.

بنابراین اگر سفارشاتی خارج از عرف دارید و یا حجم سفارشات شما به گونه ای است که در بازار پیدا نمی شود، لازم است مستقیما به کارخانه مراجعه کنید و هر آن چه که نیاز دارید را مورد سفارش قرار دهید. دقت کنید که حجم سفارشات خود را به درستی انتخاب کنید تا مجددا در مدت زمان کوتاهی مجبور نباشید، سفارش خود را تمدید کنید و دوباره در جهت ثبت آن برآیید.

لیست قیمت انواع پارچه کجراه لباس کاری اصفهان

شما نیز می توانید بهترین و باکیفیت ترین پارچه های کجراه را از کارخانه های اصفهان خریداری کنید و مورد مصرف قرار دهید. لیست قیمت انواع پارچه کجراه اصفهان اهمیت زیادی دارد زیرا با استفاده از آن می توانید، به راحتی تمامی خریدهای خود را ثبت نمایید. در استان اصفهان، شاهد تولید انبوه این پارچه هستیم و به همین دلیل، ممکن است با قیمت های متفاوتی روبرو شوید.

برای این که بتوانید، لیست قیمت معتبری در اختیار داشته باشید، باید مستقیما به درب کارخانه و یا نمایندگی هایی مراجعه کنید که با نساجی همکاری دارند. هرچه قیمت شما به روزتر باشد، راحت تر می توانید با بودجه ای که در اختیار دارید، سفارشات خود را تهیه کنید.

 پارچه کجراه پتروشیمی پارچه کجراه اداره گاز خرید پارچه کجراه تهران پارچه کجراه فرم مدارس
پارچه کجراه پتروشیمی پارچه کجراه اداره گاز خرید پارچه کجراه تهران پارچه کجراه فرم مدارس

این لیست قیمت را می توانید به صورت آنلاین در اختیار بگیرید. در این روش دیگر نیازی نیست مراجعه حضوری داشته باشید و می توانید تمامی درخواست های خود را به شیوه آنلاین ارسال کنید. به همین روش هم، لیست قیمت را دریافت کنید و در جهت بررسی قیمت و میزان کیفیت پارچه ها، بررسی های لازم را انجام دهید. دریافت لیست قیمت به صورت اینترنتی موجب می شود تا بتوانید این کار را همزمان با چند کارخانه انجام دهید و به این ترتیب، ثبت سفارشات شما راحت تر خواهد بود.

قیمت پارچه کجراه مشکی به صورت عمده در بازار تهران

قیمت پارچه کجراه مشکی به صورت عمده در بازار تهران به این شکل می باشد که ممکن است هر مجموعه ای آن را با یک قیمت مورد عرضه قرار دهد. زیرا مواردی را که پیشتر نام بردیم، در قیمت ها تاثیرگذار هستند و می توانند به راحتی آن ها را تغییر دهند. برای این که بتوانید، قیمت های این نوع پارچه ها را به دست آورید، لازم است تا به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با پارچه نامبرده باشید.برای آشنایی با قیمت پارچه کجراه مشکی اینجا کلیک کنید.

خرید پارچه کجراه تهران :مانتویی فرم مدارس

یکی از مواردی که می تواند، قیمت پارچه کجراه را کمتر از چیزی که در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرد، اعلام کند، عمده خریدن آن است. هرچه حجم سفارشات شما بالاتر باشد، بدون شک قیمتی مناسب تر برای شما در نظر گرفته خواهد شد. بنابراین اگر تولیدی دارید و یا این پارچه را در حجم های بالایی نیاز دارید، می توانید حجم سفارشات خود را بیشتر از چیزی که نیاز است، انتخاب کنید.

قیمت پارچه کجراه لباس کار شبه فاستونی زرین

لیست قیمت پارچه های کجراه که به صورت عمده مورد خرید و فروش قرار می گیرند را می توانید، به صورت رایگان از تمامی نساجی ها دریافت نمایید. در هنگام دریافت این لیست، بیان کنید که تمایل شما بر این است تا لیست قیمت کاملا به روز و با توجه به تغییرات قیمتی روز ارسال شود.

خرید عمده انواع پارچه کجراه با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت

قیمت پارچه کجراه آنقدر مناسب است که می توان تناسب قیمت را با مشخصات پارچه یکی کرد و گفت که این دو با یکدیگر هماهنگی های لازم را دارا می باشند. در خرید عمده انواع پارچه کجراه با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، نظر بر این است که شما بتوانید با قیمتی بسیار پایین، پارچه هایی را در اختیار داشته باشید که بالاترین کیفیت ممکن را دارند.

شما نیز می توانید به راحتی تمامی خریدهای خود را از همین مجموعه ثبت نمایید و به صورت همزمان از کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید ما برخوردار شوید. توجه داشته باشید که هرچه سفارشات شما در حجم های بالاتری انجام شود، امکان برخورداری از مزایای بیشتری را خواهید داشت.

راه خرید پارچه کجراه پارچه کجراه مشکی پارچه کجراه مناسب چه فصلی است پارچه کجراه شلواری قیمت پارچه کجراه بروجرد پارچه کتان کجراه چروک میشود؟ پارچه کجراه فدک پارچه کجراه تک پارچه کجراه ارزان پارچه کجراه پاسارگاد پارچه کجراه حیدربافت پارچه کجراه گل پود پارچه کجراه فاستونی پارچه کجراه سفید پارچه کجراه اسکراب پزشکی پارچه کجراه پتروشیمی پارچه کجراه اداره گاز خرید پارچه کجراه تهران پارچه کجراه فرم مدارس پارچه کجراه و ویژگی های
قیمت پارچه کجراه مشکی درجه یک

برندهای بسیاری در زمینه تولید انواع پارچه فعالیت دارند و این شما هستید که با توجه به نظرات مشتریان این مجموعه ها، می توانید به راحتی خرید باکیفیتی را برای خود رقم بزنید. بنابراین قبل از این که ثبت سفارشات خود را قطعی کنید، ابتدا از قیمت و کیفیت آن مجموعه مطمئن شوید، سپس تصمیم قطعی بگیرید. البته خرید از مجموعه های با اصالت همچون همین مجموعه، نیازی به این قبیل کارها ندارد و می توانید با خیال راحت از هر نظر، تمامی سفارشات خود را درخواست دهید.

خرید اینترنتی پارچه کجراه فرم مدارس

در خرید اینترنتی پارچه کجراه می توانیم مزایای بسیاری را برای شما در نظر بگیریم که اهمیت زیادی دارند. به عنوان مثال در این روش از خرید، شما هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی در ثبت سفارشات خود نخواهید داشت. به این معنی که، نیازی نیست تمامی سفارشات خود را در زمان های اداری ثبت کنید.

یا این که برای ثبت سفارشات می توانید در هر مکانی که قرار دارید، به اینترنت متصل شوید و سفارشاتی که دارید را ثبت نمایید. خریدهای اینترنتی در حال حاضر بالاترین میزان تقاضا را دارند و بیشتر افراد به دنبال این هستند تا بتوانند تمامی خریدهای خود را از این روش، خریداری کنند.

یکی دیگر از مزایایی که می توانیم برای این روش برشمریم، این است که به راحتی می توان همزمان هم اطلاعات و مشخصات پارچه های مورد نظر را در اختیار داشت، هم این که قیمت آن ها را بدانیم. در واقع یک روش مقایسه ای عالی برای افرادی محسوب می شود که تمایلی به خریدهای حضوری ندارند.

قیمت پارچه کجراه مشکی لباس کار
خرید پارچه کجراه مشکی مانتو
قیمت پارچه کجراه لباس کار روپوش پزشکی
قیمت پارچه کجراه مانتویی
قیمت پارچه کجراه اسکراب پزشکی
قیمت پارچه کجراه فدک
قیمت پارچه کجراه در تهران
قیمت پارچه کجراه بروجرد مدارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان