پارچه کجراه لباس کار یا پارچه لی لباس کار بخرم؟

مقایسه پارچه کجراه و پارچه لی برای لباس کار

در انتخاب پارچه برای لباس کار، انواع مختلفی وجود دارند که هر یک دارای ویژگی‌ها و مزایا هستند. در این مقاله، قصد داریم پارچه کجراه و پارچه لی را برای لباس کار مقایسه کنیم تا بهترین گزینه را برای شما تشخیص دهیم.وزن:پارچه کجراه: با وزن 300 گرم، سبکتر و مناسب برای استفاده در فصول گرم سال می‌باشد.پارچه لی: با وزن 580 گرم، ضخیم‌تر و مناسب برای حفاظت در برابر سایش و زمینه‌های کاری سخت است.

پارچه کجراه مناسب لباس کار :ویسکوز فلامنت

جنس:

  • پارچه کجراه: ساخته شده از پلی استرویسکوز فلامنت، که خواصی همچون استحکام و مقاومت در برابر خراشیدگی دارد.پارچه لی: از جنس پنبه بوده و باعث تنفس پوست می‌شود، اما در عین حال به دلیل وزن بیشتر، ممکن است کمی سنگین تر باشد.

عرض:

  • پارچه کجراه با عرض 150 سانتیمتر و پارچه لی با عرض 160 سانتیمتر عرضه می‌شوند.

امنیت:

  • پارچه لی با ترکیب پنبه، احتمال بروز حساسیت و آلرژی را کاهش می‌دهد و به همین دلیل امن‌تر از نظر پوستی است.

قیمت:

  • پارچه کجراه با نصف قیمت پارچه لی عرضه می‌شود، بنابراین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر است.

فصول استفاده:

  • پارچه کجراه: مناسب برای استفاده در تمام فصول سال به دلیل سبکی و تنوع رنگی بیشتر.پارچه لی: به دلیل ضخامت و وزن بیشتر، بهتر است برای استفاده در فصول سردتر و مناطق با زمینه‌های کاری سخت انتخاب شود.

نگهداری:

  • پارچه کجراه نیاز به سگشور ندارد، در حالی که پارچه لی بعد از شستشو نیاز به آنزیم‌های خاص دارد.

با توجه به مقایسه‌ای که انجام دادیم، انتخاب پارچه برای لباس کار به عواملی همچون فصل استفاده، وزن، امنیت پوستی، و قیمت بستگی دارد. به عنوان نتیجه، اگر به دنبال پارچه‌ای با ویژگی‌های سبک‌تر و اقتصادی‌تر هستید، پارچه کجراه مناسب خواهد بود. اما اگر به دنبال ایمنی بیشتر برای پوست و استحکام بیشتر در برابر زمینه‌های کاری سخت هستید، پارچه لی مناسب‌تر است.

پارچه کجراه عمده :خرید و قیمت

خرید پارچه کجراه عمده به صورت سنتی برای فرم مدارس ،لباس کار در ایران صورت می گیرد ،قیمت پارچه کجراه عمده بستگی به برند و وزن پارچه دارد و از متری 47000 تومان الی 85000 تومان در بازار شیراز و ایران موجود است.آشنایی از برند ها و وزن پارچه کجراه در هنگام خرید پارچه کجراه عمده سبب سود شما می شود.

استفاده از پارچه کجراه (به طور کلی یک نوع پارچه گیاهی) برای فرم مدارس و لباس کار دارای چند دلیل است:

۱. مقاومت و دوام: پارچه کجراه فرم مدارس از الیافی نخ ویسکوز فلامنت تشکیل شده است که به طور طبیعی مقاومت بالایی دارد. این مقاومت باعث می‌شود که لباس‌های ساخته شده از این پارچه، در برابر سایش، پارگی و سایر آسیب‌های معمول در محیط‌های کاری مقاوم باشند.

۲. جذب رطوبت: پارچه کتان کجراه لباس کار از طریق الیاف طبیعی خود، رطوبت را جذب و جابجا می‌کند. این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد که در طول روز از طریق تعرق، راحتی بیشتری داشته باشند.

۳. تنفس پذیری: پارچه کجراه ضخیم فلامنتی به راحتی هوا را عبور می‌دهد که این ویژگی باعث احساس راحتی و تنفس در لباس‌های ساخته شده از آن می‌شود. این ویژگی به ویژه در محیط‌هایی که دمای بالایی دارند یا فعالیت‌های فیزیکی زیادی انجام می‌شود، بسیار مفید است.

۴. استحکام: پارچه کجراه 300 گرم دارای مقاومت بالایی است که به طور خاص برای لباس‌های کار و فرم مدارس مهم است. این ویژگی باعث می‌شود که لباس‌های ساخته شده از این پارچه در برابر شکستن و ساییدگی مقاومت داشته باشند.

به طور کلی، این ویژگی‌ها باعث می‌شود که پارچه کجراه یک انتخاب مناسب برای مانتئ فرم اداری ،البسه بیمارستانی لباس‌های کار و فرم مدارس باشد، زیرا از یک سو قابلیت مقاومت و دوام بالا را دارد و از سوی دیگر راحتی و تنفس پذیری لازم را فراهم می‌کند.

پارچه کجراه گلد بافت ضخیم
پارچه کجراه گلد بافت ضخیم

خرید پارچه فلامنت کجراه لباس کار

قیمت پارچه کجراه لباس کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان