اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه کجراه : راهنمای قیمت و خرید حرفه ای

پارچه کجراه ضخیم چیست ؟ کجراه گرم بالا

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

پارچه با بافت مورب و پلی استر ویسکوز فلامنت یا پنبه ،یا لاکرا کش با نخ 30 دولا تابیده الیاف ،نخ اسپان و با رینگ با عرض 150 و 160 سانتیمتر ،با گرماژ 240 الی 300 گرم بدون پنبه و 330 الی 550 گرم با پنبه ،پارچه کجراه گفته می شود.پارچه کجراه قیمت عمده بستگی به وزن و جنس دارد.

قیمت پارچه کجراه فروردین 1403 خرداد :نرخ روز

لیست قیمت پارچه ترگال کجراه ،فاستونی کجراه ،لی کجراه ،شبه فاستونی کجراه و لیست قیمت پارچه پلی استر پنبه کجراه

 • کجراه برعکس 240 گرم 55000تومان
 • کجراه 260 گرم سبک 68000 تومان
 • کجراه رنگ مستقیم 280 گرم متری 79000تومان
 • کجراه re active رنگ ثابت 300 گرم متری 91000تومان
 • فاستونی 390 گرم کجراه متری 179000 تومان
 • لی کجراه 580 گرم متری 240000 تومان
 • قیمت پارچه میکرو کجراه متری 67000 تومان به یارد.
 • قیمت پارچه پلی استر پنبه کجراه متری 210000 تومان
 • پارچه کجراه کتان متری 175000 تومان

قیمت روز پارچه کجراه از سایت www.miladarshadi.com استعلام کنید.

در این مقاله تمام تمام لیست قیمت پارچه شلواری مردانه و پارچه های کجراه را به شما آموزش می دهیم :

پارچه کجراه : برند های معتبر

خرید پارچه کجراه از برند های معتبر (کجراه فدک ،کجراه بافتین ،کجراه تک ،زرین پود ،کاماش و گلد بافت ) سبب حفظ سرمایه شما می شود ،برند هایی که دارای سابقه درخشان هستند و می توانید به راحتی برای فرم مدارس و لباس کار خرید کنید ،برند های معتبر کجراه را اینجا بخوانید.قیمت پارچه کرپ کج راه ایرانی که همان مازاتی است کیاویی 440 هزار تومان است.خرید پارچه کجراه تهران و شهرستان ها در بازار عباس آباد ،سرای آزادی و در اصفهان بازار بزرگ سرای عتیقه فروش ها قرار دارند.

پارچه ترگال کجراه لباس کار : 240 الی 300 گرم

پارچه ترگال کجراه لباس کار فدک ،تک ،گلپود و….. با جنس پلی استر ویسکوز فلامنت با دو روش رنگ مستقیم ، و رنگ ری اکتیو و عرض 150 سانتیمتر و گرماژ 240 الی 300 گرم تولید می شود.قیمت این پارچه از 47000 الی 82000 تومان است.

پارچه کجراه کش : 420 الی 480 گرم

پارچه کجراه کش با نخ لاکرا کش و عرض 160سانتیمتر ،با وزن 480 گرم یه نام های کجراه کش بافتین ،سابله کش و کتان کش تولید می شود .قیمت پارچه کجراه کش در حدود 175000 تومان است.پارچه کجراه کتان کش و ساده با دوام است و برای شلوار بهترین گزینه بعد از پارچه فاستونی است.

پارچه کجراه بیمارستانی : سبز ضد وایتکس

پارچه کجراه بیمارستانی سبز ضد وایتکس یا وزن 280 و 300 گرم دو بار رنگ می شود که با 2 حمام معروف است .این پارچه فلامنت کجراه ضد وایتکس آب ژاول سبز و کاربنی تولید می شود. مناسب برای گان و شان جراحی است.پارچه کجراه گان و شان بیمارستانی مقاوم در برابر شستشو زیاد است.

پارچه کجراه سفید پزشکی :260 الی 300

پارچه کجراه سفید پزشکی :260 الی 300 گرم با رنگ افشار اصفهان ،فدک و علی زاده ،بهترین پارچه کجراه سفید برای اسکراب و روپوش و مانتو سفید اسکراب پزشکی است .

 1. نمایش تمیزی و حرفه‌ای: رنگ سفید پارچه کجراه برای اسکراب‌های پزشکی به نمایش تمیزی، حرفه‌ای بودن و ایجاد اعتماد در بیماران و همکاران کمک می‌کند. در محیط پزشکی، تمیزی و بهداشت بسیار اهمیت دارد و پارچه سفید این احساس را به مراجعین منتقل می‌کند.
 2. قابلیت شستشو و ضدعفونی: پارچه کتان کج راه به دلیل متراکم بودن بافتش و جذب کمتر لکه‌ها، قابلیت شستشو و ضدعفونی مناسبی دارد. این ویژگی بسیار مهم است برای پوشش‌های پزشکی که باید مکرراً شسته شوند و پاکیزگی بالایی داشته باشند.
 3. راحتی و کارایی در استفاده: پارچه کجراه به دلیل انعطاف‌پذیری و راحتی استفاده، برای پوشش‌های پزشکی مناسب است. پزشکان و کادر درمانی نیاز دارند که در طول روز به طور مداوم از این پوشش‌ها استفاده کنند و این پارچه به آنها این امکان را می‌دهد.

پارچه کجراه : لباس فرم اداری ،مانتو شلوار

استفاده از پارچه کجراه (یا کتان) برای لباس فرم اداری دارای چند دلیل است:

 1. ظاهر حرفه‌ای: پارچه کجراه فلامنت به دلیل بافت خاص و سطحش که معمولاً مات است، ظاهری حرفه‌ای و مناسب برای محیط‌های اداری ایجاد می‌کند. این نوع پارچه به‌طور خاص برای لباس‌های مردانه بیلرسود لباس کار مناسب است و به آن‌ها یک ظاهر مرتب و متین می‌بخشد.
 2. راحتی در استفاده: پارچه ترگال کج راه فاستونی کجراه عمدتاً از الیاف طبیعی مانند پنبه تهیه می‌شود که باعث راحتی در استفاده و تنفس پوست می‌شود. این ویژگی مهم است زیرا لباس‌هایی که در محیط اداری برای طولانی مدت پوشیده می‌شوند، باید راحت و قابل تنفس باشند.
 3. مقاومت در برابر چروک:پارچه ویسکوز کجراه معمولاً مقاوم به برخی از چروک‌ها است، بنابراین لباس‌هایی که از این پارچه ساخته می‌شوند، به راحتی از چروک خارج می‌شوند و ظاهر منظمی دارند. این ویژگی اهمیت زیادی در لباس‌های اداری دارد که ممکن است برای مدت طولانی پوشیده شوند و نیاز به حفظ ظاهر مناسب دارند.
 4. مقاومت در برابر سایش و شستشو: پارچه کجراه کشی به دلیل ساختارش معمولاً مقاوم به سایش و شستشو است، که این ویژگی باعث می‌شود لباس‌های اداری از طریق استفاده مکرر و شستشوهای متعدد برای مدت زمان طولانی نگه داشته شوند.
 5. مناسب برای محیط‌های رسمی: پارچه نخ کجراه به دلیل ظاهرش و قابلیت تلفیق با رنگ‌ها و استایل‌های مختلف، به‌طور ویژه برای محیط‌های رسمی و اداری مناسب است و به افراد یک ظاهر مناسب و پوششی مرتب می‌دهد.

قیمت پارچه سبز محرم : کجراه

قیمت پارچه سبز محرم در حدود متری 68000 تومان الی 98000 تومان است ،پارچه کجراه سبز در ماه محرم برای دیوار مساجد ،پرچم نویسی ،لباس های مراسم مذهبی ،چادر نویسی و بنر ها استفاده می شود،قیمت پارچه سبز محرم به وزن و نوع رنگرزی پارچه بستگی دارد.پارچه کجراه مشکی برای مانتو و پیراهن ماه محرم در فصل زمستان استفاده می شود.

پارچه کتان کجراه : 440 گرم

پارچه کتان کجراه : 440 گرم مناسب برای لباس کار و شلوار کار و بیلرسود است،این پارچه با برند های کتان کجراه فدک ، سعادت ،کتان بروجرد ،کتان کجراه بهار جین ،کتان کجراه زرین پود کتان کجراه دوستان جین با الیاف 100 درصد پنبه تولید می شود.در برای گرما و آتش سوزی مقاوم است.قیمت این پارچه 175000 تومان است.قیمت پارچه کتان مانتویی در ایران به دلیل تولید پنبه در گلستان بسیار پایین است.

خصوصیات پارچه کتان کج راه :

 • عرض 160 سانتیمتر
 • 70درصد پنبه 30 درصد پلی استر ویسکوز فلامنت
 • مناسب برای لباس کار ،مانتو ،کت و شلوار فرم مدارس
 • 330 الی 520 گرم

پارچه فاستونی کجراه : 390 گرم

پارچه فاستونی کجراه : 390 گرم یا شبه فاستونی با عرض 160 سانتیمتر از کجراه معمولی سبک تر است ،بهترین برن های کجراه فاستونی عبارت اند از کجراه فاستونی اندیکو ،کجراه فاستونی ایران ناز ،کجراه فاستونی بافتین ،کجراه فاستونی تک و … می باشد ،عالی برای شلوار فرم مدارس و کت وشلوار اداری است ،قیمت این پارچه 1350000 است . قیمت هر متر پارچه جامعه کجراه فاستونی به درصد پشم این پارچه بستگی دارد.

پارچه میکرو کجراه : 240 گرم

پارچه میکرو کجراه : 240 گرم مناسب برای مانتو و شومیز می باشد.محصول کشور چین است.

پارچه کجراه مناسب چه فصلی است؟

پارچه کجراه مانتویی میکرو سبک و مناسب برای تابستان و بهار است.خرید پارچه کتان کجراه مناسب برای پاییز و زمستان است.هر چه گرماژ پارچه کجراه بیشتر باشد برای مناطق سردسر مناسب تر است .

پارچه کجراه رنگ مستقیم :240 الی 280 گرم

پارچه کجراه رنگ مستقیم حیدر بافت ،یگانه ،ایران ناز و….:240 الی 280 گرم مناسب برای لباس کار ارزان قیمت است.متری 62000 تومان است.

پارچه کجراه فلامنت : چله فلامنت 240 گرم

پارچه کجراه فلامنت پاسارگاد ،گلپود و….:یا چله فلامنت 240 گرم یا چله فلامنت برای تبلیغات و ارزان فروشی ها استفاده می شود ،ببد ترین نوع پارچه است.متری 47000 تومان است. پارچه کجراه مشکی برعکس با فلامنت برای لمینت نیزاستفاده می شود.

پارچه کجراه مانتویی : 300 گرم

پارچه کجراه مانتویی : 300 گرم مناسب برای مانتو پاییز است ،این پارچه با تنوع رنگ بالا در شهر رشت و تهران بیشترین فروش را دارد ،کجراه مانتویی رنگ روشن متری 75000 و کجراه مانتویی تیره متری 79000 تومان است. در تابستان به جای کجراه مانتویی از ترگال مانتویی استفاده می شود.پارچه کجراه برای مانتو اداری ،فرم مدارس بهترین گزینه است.برای خرید اینترنتی پارچه مانتویی کجراه بهتر است ابتدا اول کالیته پارچه تهیه کنید.

پارچه کجراه فرم مدارس : 300 گرم

پارچه کجراه جین و پارچه ویسکوز 300 گرم برای شلوار فرم پسرانه و مانوتی فرم دخترانه بسیار عالی است. جنس پارچه کجراه فرم مدارس باید دارای ویژگی های زیر باشد :

 • پرز ندهد
 • ثبات رنگ داشته باشد
 • تنوع رنگ داشته باشد
 • حداقل 290 گرم باشد
 • از یک لات یا همبافت باشد

پارچه کجراه لباس کار : 240 الی 300 گرم

پارچه کجراه لباس کار که در بازار است در 5 تیپ تولید می شود :

 • 240 گرم متری 45000 تومان ،تمام پلاستیک
 • 260 گرم متری 63000تومان ،رنگ غیر مستقیم
 • 280 گرم متری
 • 290 گرم متری
 • 300 گرم متری
 • پارچه های کجراه کتان نساجی سعادت

پارچه کجراه لباس رزمی :400 گرم

پارچه ترگال کجراه به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد، برای لباس‌های رزمی مانند تکواندو و کاراته استفاده می‌شود. این پارچه از مخلوطی از پلی‌استر و پنبه ساخته شده است که ویژگی‌هایی همچون استحکام، مقاومت در برابر پارگی و کشش، و همچنین نرمی و راحتی را به لباس می‌بخشد. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که لباس‌های رزمی از این پارچه، در حین تمرینات و رقابت‌های ورزشی، دوام بیشتری داشته باشند و به ورزشکاران اجازه حرکت راحت و آسان را بدهند. همچنین، پارچه ترگال کجراه درجه یک باعث انتقال رطوبت بدن به خارج از لباس می‌شود و باعث حفظ خشکی و راحتی بدن در طول تمرینات می‌شود.

پارچه کجراه کلاه نظامی : 290 گرم

پارچه کجراه درجه یک یکی از انواع پارچه‌های متداول است که به دلیل ویژگی‌های مختلف خود، به عنوان مواد اولیه در تولید کلاه‌های نظامی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله، ما به بررسی این ویژگی‌ها و دلایل استفاده از پارچه کجراه در تولید کلاه‌های نظامی می‌پردازیم.پارچه کجراه ساده با وزن 290 گرم برای کلاه و پارچه کجراه کشی با وزن 390 گرم و عرض 150 سانتیمتر تولید می شود.

یکی از ویژگی‌های مهمی که پارچه کجراه را برای استفاده در تولید کلاه‌های نظامی جذاب می‌کند، ثبات رنگ آن است. زیرا کلاه‌های نظامی باید در برابر شستشو و استفاده مکرر، رنگ خود را حفظ کنند تا ارتشیان و نیروهای نظامی بتوانند از آن‌ها برای مدت طولانی استفاده کنند.

پارچه برای کت و لباس مزونی

پارچه کجراه قیمت :کارخانه – دست اول

مقاومت در برابر نور نیز یکی دیگر از ویژگی‌های مهم پارچه نخی کجراه است. زیرا کلاه‌های نظامی باید قادر به مقاومت در برابر تمام شرایط جوی و محیطی باشند، از جمله تابش نور خورشید که ممکن است باعث از بین رفتن رنگ کلاه شود.

تنوع رنگ نیز از دیگر ویژگی‌های مهم این پارچه است که به تولید کلاه‌های نظامی از آن جذابیت می‌بخشد. ارتش‌ها و نیروهای نظامی ممکن است نیاز به کلاه‌های با رنگ‌های مختلف داشته باشند، بنابراین توانایی تولید پارچه کجراه با رنگ‌های مختلف اهمیت دارد.

پارچه کجراه شلوار مردانه مشکی و رنگی

پارچه کجراه شلوار مردانه ضخیم یا شبه فاستونی تن خور عالی و مقاوم به مواد شوینده آنزیم دارد است.گرماژ قیمت پارچه کتان ضخیم نیز یکی از اصولی‌ترین ویژگی‌هایی است که در انتخاب آن برای تولید کلاه‌های نظامی مد نظر قرار می‌گیرد. با توجه به گرمای مناسب پارچه کجراه، این کلاه‌ها می‌توانند برای استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف، از جمله مناطق سرد و کوهستانی، مناسب باشند.قیمت پارچه کجراه مشکی در دسته رنگ های تیره قرار می گیرد.

در نهایت، قیمت اقتصادی و در دسترس بودن پارچه کجراه از جوانب مهمی است که تولیدکنندگان کلاه‌های نظامی را به سمت استفاده از آن سوق می‌دهد. با توجه به اینکه کلاه‌های نظامی به صورت دسته جمعی تولید می‌شوند، قیمت اقتصادی و در دسترس بودن مواد اولیه از اهمیت بسیاری برخوردار است.جنس کتان کجراه برای شلوار های مرادنه و زنانه کارگو ،شش جیب و مدارس عالی هستند.

پارچه کجراه : کفش پارچه ای


استفاده از پارچه کجراه برای کفش، به ویژه برخی انواع کفش‌های اسپرت یا کفش‌های روزمره، دارای دلایل و مزایای خاصی است:

 1. راحتی و تنفس پوست: پارچه کجراه ساده از جنس‌های طبیعی مانند پنبه یا پلی استر تهیه می‌شود که به پوست تنفس می‌دهد و راحتی در استفاده را افزایش می‌دهد. این ویژگی مهم است برای کفش‌های روزمره که باید برای مدت طولانی پوشیده شوند.
 2. سبکی و انعطاف‌پذیری: پارچه کجراه ویسکوز به دلیل ساختار سبک و انعطاف‌پذیری‌اش، مناسب برای کفش‌هایی است که نیاز به حرکت و انعطاف بیشتری دارند، مانند کفش‌های ورزشی یا کفش‌های روزمره.
 3. جذب رطوبت و تنش عرق: پارچه کتان کجراه، به خوبی رطوبت را جذب می‌کند و تنش عرق را کاهش می‌دهد که این ویژگی مهم است برای کفش‌هایی که در شرایط فیزیکی فعالیت زیادی استفاده می‌شوند.
 4. قابلیت شستشو و نگهداری: اغلب پارچه کجراه پشمی قابلیت شستشو و نگهداری آسان دارد، بنابراین اگر کفش کثیف شود، می‌توان آن را به راحتی شستشو داد و تمیز کرد.
 5. مناسب برای فصل‌های گرم: به دلیل اینکه پارچه کجراه پلی استر به خوبی تنفس می‌دهد و رطوبت را جذب می‌کند، برای کفش‌هایی که در فصل‌های گرم استفاده می‌شوند، مناسب است.
 6. ظاهر زیبا و مدرن: پارچه کجراه فلامنت به دلیل بافت مات و زیبایش، ظاهر مدرن و جذابی را به کفش‌ها می‌بخشد که این ویژگی مهم است برای کفش‌های استایلیش و فشن‌آگاه.

به طور خلاصه، پارچه کجراه با توجه به ثبات رنگ، مقاومت در برابر نور، تنوع رنگ، گرماژ مناسب، قیمت اقتصادی و در دسترس بودن، یکی از گزینه‌های مناسب برای تولید کلاه‌های نظامی محسوب می‌شود.

پارچه کجراه بخرم یا تترون ؟

قیمت پارچه کجراه فدک از تترون های کمند ،بروجرد ،درنا بیشتر است ،هیچ ارزانی بی حکمت نیست ،به تفاوت این دو قماش توجه کنید :

 • تترون 190 گرم
 • کجراه 300 گرم
 • تترون برای پیراهن ،مقنعه و اسکراب
 • کجراه برای لباس کار

در هوای گرم از پارچه تترون برای مانتو و در فصول سرد از پارچه کجراه مانتویی استفاده می شود .

پارچه ترگال کجراه یا پارچه ترگال ؟

پارچه کجراه فلامنت و ترگال هر دو از یک جنس هستند که دارای تفاوت های زیر هستند.قیمت پارچه ترگال کجراه مرغوب گرم بالا 12 درصد از پارچه ترگال ساده گران تر است .

 • ترگال 240 گرم و کجراه 300 گرم
 • ترگال مناسب برای فرم مدارس
 • پارچه کجراه فلامنت برای لباس کار
 • ترگال بافت ساده ،مجراه بافتش مورب

پارچه کجراه کردی : 260 گرم شبه فاستونی

پارچه کجراه شلوار کردی به پارچه کجراه با رنگ مستقیم و وزن 240 گرم گفته می شود ،که قیمتش 68000 تومان است،ترگال کجراه بروجرد،فوتوس ،پرشیا لنین ،مناسب شلوار کردی هستند.قیمت پارچه لباس کردی مردانه شبه فاستونی کجراه بدر متری 60000 تومان است.پارچه ترگال شلوار کردی 240 گرم و بافت ساده دارد.

پارچه لباس کردی – شیرازی

 • کجراه کردی فدک
 • فوتوس
 • فلامنت پنبه

پارچه جین کجراه : 420 گرم

پارچه جین کجراه مناسب برای لباس کار اداره برق است ،از وزن 330 گرم برای پیراهن و 480 الی 580 گرم برای کت و شلوار استفاده می شود.پارچه جین کجراه با گرماژ 420 گرم تولید می شود و برای مصارف زیر مناسب است:

 • پارچه جین کجراه برای فرم مدارس
 • پارچه جین کجراه برای شلوار لی
 • برای کت و شلوار لی بچه گانه
 • پارچه جین کجراه لباس اداره برق

پارچه کجراه ویسکوز بروجرد : 390 گرم بافت ریز

پارچه کجراه ویسکوز بهترین پارچه کجراه برای شلوار است که به دلیل درصد بالای ویسکوز بسیار خنک است و 4 فصل بوده ،پارچه کجراه ویسکوز بروجرد ،پارچه کجراه ویسکوز تک ،پارچه کجراه ویسکوز توس ،پارچه کجراه ویسکوز مطهری و جامعه بهترین پارچه کجراه ویسکوز بازار هستند که از متری 135000 تومان شروع می شوند.

خرید پارچه کجراه پارچه کجراه مانتویی خرید اینترنتی پارچه کجراه پارچه کجراه ضخیم پارچه کجراه مشکی پارچه کجراه متری چند
عکس پارچه کجراه

پارچه کجراه مزونی : 300 گرم لباسی

خرید پارچه کجراه لباس کار

قیمت پارچه کجراه فرم مدارس

۱۱ پاسخ

  1. پارچه کجراه ۳۰۰ گرم برای لباس کار و شلوار مناسب است
   پارچه کجراه کتان برای پتروشیمی
   لطفا واتس آپ پیام دهید ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ تا کاتالوگ ها ارسال کنم
   ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰ 🌺🌺🌺🌺🌺🎶🎶

  1. سلام ممنون از نگاه شما
   پارچه کتان کجراه دو مدل داریم
   کتان صد در صد پنبه
   کتان کجراه ۷۰ درصد پنبه
   سوالی دارید بپرسید
   ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴☘️☘️☘️☘️☘️☘️🧡🧡🧡

  1. سلام
   قیمت پارچه کجراه بستگی به رنگ و گرماژ پارچه دارد
   جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
   🎁 🎁 🎁 🎁
   ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

   📱 📱 📱 📱 📱 📱
   😍😍😍😍

  1. سلام بله چه گرماژی و چه رنگی نیاز دارید
   لطفا جهت مشاوره بهتر تماس بگیرید 😉😉😉😉❤️❤️❤️❤️
   ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰
   ۰۹۱۳۱۱۳۰۲۲۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان