ارزانترین قیمت پارچه تترون نخی + تضمین کیفیت

آیا پارچه تترون خنک است؟ بهترین راهنمای خرید عمده تترون پارچه تترون برای مانتو

قیمت پارچه تترون نخی با توجه به فاکتورهای گوناگونی تعیین می گردد. شما می تواند از طریق نساجی کاماش، با تضمین کیفیت،

ارزانترین قیمت پارچه تترون درنا را خریداری کنید.ارسال کاتالوگ 09131130224

قیمت پارچه تترون نخی

به جرئت می توان ادعا کرد که یکی از پارچه هایی که در تمامی ایام سال، از بازار گرم خرید و فروش برخوردار بوده، پارچه تترون است. این پارچه در کارخانجات با برندهای گوناگون تولید می گردد. طبق پیشرفت های خوبی که در صنعت نساجی کشور داشته ایم، پارچه تترون با کیفیت بسیار خوبی تولید و به عرضه رسیده است.شناخت پارچه تترون ارزان قیمت و پارچه تترون اصل نخی با توجه به گرماژ و نوع رنگرزی مشخص می شود.

بهترین راهنمای خرید عمده تترون
بهترین راهنمای خرید عمده تترون

اما در حال حاضر آفت اقتصاد کشور ما، وجود واسطه هاست. متأسفانه این واسطه ها میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان پارچه تترون وجود دارد. به طور کلی هر پارچه ای که میزان تقاضای بالایی در بازار قماش کشور دارد، با خود واسطه هایی را هم به همراه می آورد. این واسطه ها اجازه ارائه لیست قیمت پارچه تترون با همان قیمت دست اول کارخانه را نمی دهند. چرا که می خواهند خودشان حاشیه سود داشته باشند. پس راه حل چیست؟

همه چیز درباره پارچه تترون ارزان قیمت

یکی از انواع پارچه های پرفروش نساجی یا تار و پودی، پارچه تترون است. این پارچه که در دسته پارچه های نخی هم قرار می گیرد، از الیاف فلامنت و پلی استر ویسکوز تهیه و تکمیل می شود. پس از مرحله ریسندگی و بافندگی، این پارچه به کارگاه های رنگرزی انتقال داده می گردد. در آنجا مورد طاقه پیچی قرار گرفته و با متراژ طاقه 40 متر در تمامی عرض ها، روانه بازارهای قماش کشور می شود.

پارچه تترون نخی، دارای 5 عرض 90، 150 و 180 سانتی متر، 2 و 3 متری است که بیشترین نرخ فروش و میزان مصرف را دارند. این پارچه ها در گرماژ 150 الی 190 گرمی هم بیشترین موارد مصرفی را دارا هستند.

از جمله مهم ترین خصوصیات و ویژگی های یک پارچه تترون خوب، تولید شده از مواد اولیه مرغوب، می توان به این موارد اشاره داشت:

خنک و سبک بودن پارچه تترون نخی

از مهم ترین ویژگی های پارچه تترون نخی، خنک و سبک بودن این پارچه بوده است. این پارچه از الیاف مرغوب نخ فلامنت و ویسکوز تولید شده و علاوه بر خنکی و راحتی، وزن سبکی هم دارد. به همین سبب در تولید انواع البسه مناسب لباس بیماران، لباس نوزادان و حتی تولید انواع روسری زنانه؛ کاربرد ویژه ای دارد.

پارچه تترون برای مانتو
پارچه تترون برای مانتو

ضد حساسیت بودن تترون نخی

بکارگیری مواد اولیه درجه یک و مرغوب در تولید پارچه تترون، سبب شده تا این پارچه، به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نگردد. این ویژگی به خصوص برای دوخت لباس نوزادان، اهمیت بی نظیری داشته است.

فروش عمده پارچه تترون پارچه تترون پیراهنی
فروش عمده پارچه تترون پارچه تترون پیراهنی

یکدست بودن رنگ در تمامی پارچه تترون نخی

یکی از نکاتی که همواره هر خریدار پارچه تترون باید بدان توجه کند، ویژگی یکدست بودن رنگ پارچه تترون می باشد. متأسفانه برخی از تولیدی ها، در بار عرضه شده خود، پارچه هایی دارند که یکدستی رنگ در آنها مشهود نیست. پس یک پارچه تترون درجه یک، علاوه بر ثبات رنگ، در جای جای پارچه، رنگی یکدست دارد.

پارچه ترگال کجراه گلدبافت خرید پارچه لباس کار خرید پارچه فرم مدارس

عرض دقیق پارچه تترون ارزان قیمت

از جمله دیگر معایب پارچه تترون تولیدی برخی از کارخانجات، این است که پارچه ها عرض دقیقی ندارند. این موضوع سبب می گردد تا تولیدی های لباس، هنگام برش پارچه، عرض کم بیاورند. پس تضمین دقیق بودن عرض پارچه را بایستی حتما از فروشنده پارچه گرفت. پارچه های تترون با برند معتبر، قطعا عرض دقیق داشته و به شکل مناسبی طاقه بندی شده اند.

قیمت پارچه تترون نخی
قیمت پارچه تترون نخی

مهم ترین مصارف پارچه تترون درنا کدام است؟

با توجه به خصوصیاتی که در خطوط فوق بیان شد؛ پارچه تترون نخی درنا مصارف خیلی زیادی دارد. در حقیقت انواع پارچه تترون را با توجه به نوع کاربردی که این پارچه داشته، می شناسند.

در ادامه به مهم ترین انواع پارچه تترون نخی و مصارف آنها می پردازیم:

پارچه تترون پیراهنی نساجی درنا

یکی از پرفروش ترین پارچه های تترون موجود در بازار، تترون پیراهنی نساجی درنا است. این پارچه در مدل های ساده، کشی، چاپی و براق عرضه می گردد. عرض آن 150 سانتی متر و گرماژ آن جهت بدن نما نشدن، بالای 165 گرم است.پارچه تترون درنا یکی از بهترین پارچه های تترون پیراهنی است که در بازار ایران است،قیمت تترون درنا از لحاظ کیفی در سطر اول بهترین تترون ایران قرار می گیرد.نساجی درنا در دو عرض 90 و 150 تولید می شود با بیش از 150 رنگ

پارچه تترون ساده
آیا پارچه تترون آب می رود پارچه تترون ساده تترون عرض 90

پارچه تترون مقنعه ای درنا

پارچه تترون عرض 90، مشهور به پارچه تترون مقنعه ای است. این پارچه مناسب تولید مقنعه های با طول بلند بوده و برای اداره جات کاربرد ویژه ای دارد.

پارچه تترون کمند نساجی کمند اصفهان تترون عرض 90 کالیته تترون کمند
پارچه تترون کمند نساجی کمند اصفهان تترون عرض 90 کالیته تترون کمند

پارچه تترون بیمارستانی ارزان قیمت

پارچه تترون بیمارستانی از پارچه هایی بوده که تقریبا در تمامی ایام سال، میزان تقاضای بالایی دارد. این پارچه در تمامی عرض ها و گرماژها کاربرد خاص خود را داشته است. از مهم ترین مصارف تترون بیمارستانی می توان به تولید لباس فرم بیماران، لباس پرسنل و خدماتی ها، رو تختی و رو بالشی و انواع ملحفه بیمارستانی اشاره داشت.توجه کنید کیفیت پارچه تترون از فلامنت فلامنت و پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی بالاتر است.

پارچه تترون بیمارستانی 09131130224
پارچه تترون بیمارستانی 09131130224

ارزانترین قیمت پارچه تترون نخی کجا عرضه می شود؟

برای تولیدی های نوپا و تازه تأسیس، مهم است که هم قیمت ارزان و هم کیفیت خوبی از نیاز پارچه ای خود را خریداری کنند. چرا که در این صورت می توانند با قیمت تمام شده ارزانتری، تولیدات خوب و باکیفیت داشته باشند.

مقصود از ارزانترین قیمت پارچه تترون نخی این نیست که شما کیفیت پایینی از آن پارچه را خریداری کنید. بلکه منظور آن است که بتوانید پارچه تترون را با قیمت متناسب با کیفیت سفارش خرید بدهید.

پارچه داکرون از نزدیک پارچه داکرون خنک است معایب پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون برای مانتو
پارچه داکرون از نزدیک پارچه داکرون خنک است معایب پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون برای مانتو

قیمت پارچه تترون ساده در رنگ های تیره تر، قیمت بیشتری بوده است. از طرفی قیمت پارچه تترون طرح دار هم می تواند با توجه به میزان عرضه و تقاضا و شرایط بازار، تغییراتی داشته باشد.

اما به طور کلی بهترین قیمت پارچه تترون را می توانید از مراکزی تهیه کنید که مستقیما با کارخانجات تولیدی، ارتباط دارند.

خرید اینترنتی انواع پارچه تترون درنا با تضمین کیفیت و قیمت

خوشبختانه نساجی کاماش با حذف تمامی واسطه ها، امکان خرید اینترنتی انواع پارچه تترون درجه یک را فراهم آورده است. در اینصورت، خریداران به ارزانترین لیست قیمت پارچه تترون نخی دسترسی خواهند داشت.

پس همین حالا در کمترین زمان ممکن، سفارش خرید خود را به ثبت برسانید. مشاورین ما آماده ارائه مشاوره های لازم به شما عزیزان هستند.

انواع پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون بهتر است یا تترون
انواع پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون بهتر است یا تترون

قیمت پارچه تترون بروجرد نخی
پارچه تترون نخی مانتویی سیب
معایب پارچه تترون نخی کمند
پارچه تترون سفید نخی بیمارستانی
پارچه تترون نخی درنا
قیمت پارچه تترون نخی سعادت
انواع پارچه تترون فرم مدارس
پارچه تترون برای مانتو خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان