اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

قیمت پارچه سوییت

پارچه سوییت از بهترین پارچه های مناسب برای فصل پاییز و زمستان است که با گذر زمان محبوبیت این پارچه در بین تولید کنندگان البسه بیشتر شده است. انواع مختلف پارچه سوییت در این مجموعه ارائه می گردد که در صورت نیاز به قیمت ارزان سوییت می توانید با کارشناسان فروش آن ارتباط مستقیم برقرار کنید، تا از این پارچه در تولیدات خود به شکل بهتری استفاده نمایید.

سوییت یک پارچه به دست آمده از فراورده های چرم است که به دلیل داشتن بافت نرم و پر تراکم به راحتی در روند دوخت لباس های مختلف می توان از آن استفاده کرد. در سال های اخیر به دلیل استقبال زیاد از این پارچه و کاهش هزینه های خریداران پارچه های سوییت مصنوعی هم تولید شده اند که به عنوان ماده اولیه کارگاه های تولید لباس های زمستانه به شمار می روند.

پارچه های سوییت طبیعی و سوییت مصنوعی در تنوع بالای رنگ بندی به بازار ارائه می گردند، تا به راحتی بتوان در مصارف مختلف مناسب ترین نوع رنگ و ضخامت را انتخاب کرد. به دلیل استقبال بالا از این پارچه خریداران عمده ترجیح می ‌دهند با قیمت مناسب این پارچه را پیدا کنند. رفتن به درب کارخانجات تولید کننده یا نمایندگی های معتبر عرضه و پخش در شهرهای مختلف کمک می کند تا افراد به قیمت های درب کارخانه دست پیدا کرده و بتوانند تنوع بالایی از این پارچه را یکجا مشاهده کنند.

آشنایی با پارچه سوییت چینی

سوییت ریشه فرانسوی داشته و در گروه پارچه های پاییزه و زمستانه قرار می گیرد، با گذر زمان محبوبیت این پارچه در بین مصرف کنندگان افزایش زیادی پیدا کرده است. به همین سبب توجه ویژه ‌تری بر روی برش و دوخت لباس های مختلف با این پارچه کرده اند.

پارچه های سوییت که از سطح داخلی پوست حیوانات و لایه زیرین چرم به دست می آید، بخش مهمی از صنعت چرم بوده که با استفاده از دستگاه های پیشرفته و بروز در حال حاضر امکان تولید این پارچه با کیفیت بالا فراهم آمده است.

پارچه سوییت جزء منسوجاتی است که برای اولین بار از کشور سوئد به ایران وارد شد اولین بار با ارائه دستکش های تولید شده از این پارچه در بازار ایران با سوییت مواجه شدیم و رفته رفته این پارچه جایگاه خود را در بین نساجی ها و مراکز تولید لباس پیدا کرد.

معرفی انواع پارچه سوییت ساده و سوییت غواصی

پارچه سوییت که در اصل به قسمت داخلی پوست حیوانات گفته می شود جزء پارچه های نرم و لطیف است که به دلیل داشتن تراکم مناسب به راحتی می‌ توان در شرایط سخت آب و هوایی از آن استفاده کرد.

پارچه های سوییت در تنوع بالایی تولید می شوند که شناخت این پارچه ها به شما کمک می کند تا انتخاب های بهتری در هنگام خرید و استفاده از پارچه داشته باشید.

انواع پارچه های سوییت در دو دسته بندی کلی قرار می گیرند:

پارچه سوییت طبیعی

پارچه های سوییت طبیعی که به آن پارچه جیر هم گفته می شود به قسمت داخلی پوست حیوانات تولید می گردد. در واقع باید بگوییم که پارچه های سوییت طبیعی، لایه زیرین چرم است. پارچه هایی که از پوست های طبیعی به دست می آیند، در رنگبندی قهوه ای و روشن به بازار ارائه می ‌شود. اما گاهی اوقات با استفاده از رنگ های مصنوعی می توان آن را در تنوع بالاتر هم تولید کرد.

پارچه سوییت مصنوعی

پارچه سوییت مصنوعی شباهت زیادی به سوییت طبیعی دارد؛ اما این پارچه در کارخانه به طور صنعتی تولید می گردد. ماده شیمیایی مخصوصی که در روند تولید این پارچه به کار می رود، موجب شده تا پارچه محکم تر و مقاوم تر به نسبت نمونه های طبیعی به دست آید.

بررسی انواع سوییت یا پارچه های جیر طبیعی

چرم طبیعی را از پوست حیوانات مختلف به دست می آورند که از لایه های درونی آن پارچه های سوییت تولید می شود. بسته به نوع پوست حیوان، پارچه های سوییت به دست آمده نیز ویژگی های متفاوتی دارند.

در این بخش به بررسی و معرفی انواع سوییت یا پارچه های جیر طبیعی می پردازیم:

سوییت چرم گوسفندی

معمولاً پارچه های سوییت که از چرم بره های جوان به دست آمده به نسبت پارچه هایی که از گوسفند های مسن تر تهیه می شود، نرم تر و سبک تر است و این سوییت ها انعطاف پذیری بیشتری دارند. زیرا با داشتن پرزهای مخملی بیشتر و تراکم بالاتر جزء ظریف ترین سوییت های موجود در بازار شناخته می شوند. سوییت به دست آمده از چرم گوسفندی در دسترس همه عموم قرار می ‌گیرد و به راحتی در برابر باد و نفوذ سرما به خصوص در ماه های سرد سال می توان از این پارچه استفاده کرد. این پارچه ۱۰۰ ضد آب نبوده؛ اما تا حد زیادی جلوی نفوذ آب را می‌ گیرد و می ‌تواند بدن را گرم نگه دارند.پارچه فوتر پشمی کشمیر یکی از پارچه های مشابه با پارچه سوییت است که فاقد کش می باشد ،تن خور پارچه سوییت به دلیل کشی که دارد برای مانتو اسپرت بهتر است ولی پارچه فوتر پشمی پارچه ای مجلسی تر می باشد.برای اشنا شدن با پارچه فوتر پشمی کشمیر اینجا کلیک کنید.

سوییت چرم خوکی

تمامی پارچه های سوییت که از چرم خوکی به دست می ‌آیند به دلیل شق بودن و زمختی زیاد مورد توجه برای تولید البسه قرار نمی گیرند. این پارچه ها دارای سطحی با پرزهای نرم تر و کوتاه تر هستند و دوام و طول عمر بالایی دارند به همین سبب درموارد تولید محصولات خاص مورد استفاده قرار می گیرند.

سوییت چرم گاوی

سوییت به‌ دست ‌آمده از چرم گاوی در دو دسته بندی چرم گوساله و چرم گاوی قرار می‌ گیرد که سوییت گوساله به نسبت سوییت به دست آمده از چرم گاو لطافت بیشتر و مرغوبیت بالاتری دارد. معمولاً همه افرادی که به دنبال تهیه سوییت های با دوام بالا و لطیف هستند، ترجیح می دهند تا در بین محصولات موجود در بازار سوییت به دست آمده از چرم گوساله را تهیه کنند.

معرفی انواع سوییت مصنوعی

پارچه های سوییت طبیعی قیمت های بالایی دارند و همه افراد نمی توانند از این پارچه برای تولید البسه پاییزه استفاده کنند. کارخانجات نساجی با تمرکز ویژه بر روی تولید این محصول سعی کرده اند تا پارچه های با کیفیت خوب اما با کمک الیاف مصنوعی تولید کنند. به همین سبب افراد بیشتری می توانند ضمن تامین نیازهای خود هزینه کمتری هم پرداخت نمایند.

همچنین کارخانجات با توجه به معایب پارچه های سوییت طبیعی سعی کرده اند، در روند تولید سوییت های مصنوعی این مشکلات را برطرف کرده و قابلیت شستشوی سوییت مصنوعی از ویژگی ‌های منحصر به ‌فرد آن به شمار می رود.

اما با توجه به نوع مواد اولیه به کار برده شده در روند تولید و شیوه بافت پارچه های ر مصنوعی نیز در چند دسته بندی قرار می گیرند. در ادامه به بررسی و معرفی برخی از انواع پرطرفداران می پردازیم:

میکرو سوییت

پارچه سوییت میکرو کاربرد بسیار بالایی داشته و برای دوخت انواع شومیز و همچنین مانتوهای پاییزه کاربرد دارد.

سوییت نرم

سوییت نرم دارای پرزهای بلندی است که شباهت زیادی به پارچه های مخمل پیدا می کند. این پارچه در رنگبندی های مختلف تولید می شود، تا به راحتی برای همه گروه های سنی با هر سلیقه بتوان پوشاک مناسب را تولید کرد.

سوییت فاکس

 سوییت فاکس به نسبت سوییت های طبیعی مورد استقبال بیشتر قرار می ‌گیرد، دارای خاصیت آبگریزی است. این سوییت جایگزین مناسبی برای چرم طبیعی شده؛ چرا که تمامی دوستداران طبیعت و حیوانات به جای استفاده از چرم طبیعی می ‌توانند از این پارچه یکدست و صاف بدون معایب استفاده کنند. امکان تعمیر این پارچه به راحتی میسر است، به همین دلیل می توان از آن در شرایط مختلف استفاده نمود.

سوییتیت (suedette)

این سوییت شباهت زیادی به پارچه جیر طبیعی دارد و به مانند این پارچه نازک و پر تراکم است. به همین سبب از آن به همراه آستر می توان برای تولید انواع پالتو و یا مانتوهای پاییزه استفاده نمود.

سوییت پشت غواصی

سوییت پشت غواصی که در سال های اخیر بیشتر مورد توجه قرار گرفته و به دلیل استفاده از الیاف پلی استر در روند تولید آن و خاصیت کشسانی کاربرد بیشتری برای تولید پالتو و مانتو زمستانه دارد. چرا که این پارچه انعطاف پذیری خوبی داشته و افراد در حین استفاده از آن حرکات بدن ایشان محدود نمی گردد. به دلیل استقبال بالا کارخانجات در تنوع رنگبندی آن را تولید کرده ‌اند، تا همه افراد با هر گروه سنی بتوانند از این پارچه استفاده کنند.

تفاوت پارچه های سوییت طبیعی و مصنوعی

پارچه های سوییت طبیعی و پارچه های سوییت مصنوعی در نگاه اول هیچگونه تفاوتی با یکدیگر پیدا نمی کنند و در صورت نداشتن اطلاعات کافی در مورد این پارچه ها برخی از مواقع افراد به راحتی م دو محصول را از یکدیگر تشخیص نمی دهند.

خوب است بدانید که از مهمترین تفاوت های این دو پارچه در ویژگی های درونی پارچه ها است که با بررسی دقیق آنها به شکل بهتر می توانید برای هر کاربردی مناسب ترین نوع سوییت طبیعی یا مصنوعی را تهیه کنید.

در ادامه به بررسی برخی از تمایزهایی که بین این دو پارچه وجود دارد می ‌پردازیم:

پارچه های سوییت طبیعی منافذ بالایی دارند و در برابر رطوبت و لکه های مختلف مقاوم نیستند، در صورت بروز هرگونه مشکل کیفیت خود را به سرعت از دست می ‌دهند. اما پارچه های مصنوعی در برابر آب و رطوبت مقاومت بالایی داشته و آسیبی به آن وارد نمی گردد.

پارچه های سوییت طبیعی انعطاف پذیری دارند به همین سبب از آنها نمی توان برای تولید لوازم مختلف منزل مانند پرده و مبلمان استفاده نمود. اما سوییت های مصنوعی به عنوان بهترین گزینه جهت تولید و دوخت این ملزومات به شمار می روند. چرا که دوام آنها نسبت به نمونه های طبیعی بیشتر است.

در صورت بروز آلودگی هوا پارچه های سوییت طبیعی را نمی توان به سادگی تمیز کرد. زیرا در برابر آن آسیب پذیر هستند و باید از خدمات خشکشویی ها استفاده نمود. اما پارچه های سوییت مصنوعی به راحتی قابلیت شستشو دارند و هیچ آسیبی هم به بافت آنها وارد نمی گردد. به همین سبب در طولانی مدت می توان با حفظ کیفیت از آنها استفاده کرد.

پارچه های سوییت طبیعی در برابر تا شدگی و چین خوردگی مقاومت کمی دارند و ممکن است دچار شکستگی و آسیب شوند. اما پارچه های مصنوعی به راحتی قابلیت تا شدن داشته و برای طولانی مدت می توان آن را تا کرد یا چمدان نگهداری نمود.

سوییت های طبیعی را نمی توان برای شستشو در ماشین های لباسشویی و در برابر مواد شوینده قرار داد. اما پارچه های سوییت مصنوعی را به راحتی می توان در ماشین لباسشویی و با استفاده از مواد شوینده خانگی شست.

پرطرفدارترین رنگ ها و طرح های پارچه های سوییت

پارچه های سوییت را در کارخانجات نساجی در تنوع بالایی تولید می کنند. به همین سبب کارگاه های تولید البسه زمستانه می توانند متناسب با بازار هدف و نیاز مشتریان خود از نمونه های مناسب استفاده کنند.

در حال حاضر در بازارهای عرضه و فروش رنگ های متنوعی از این پارچه ها را مانند رنگ مشکی، رنگ قهوه ای، رنگ عسلی، رنگ زیتونی، رنگ کرم، رنگ زرشکی، رنگ سورمه ای، رنگ طوسی، رنگ نوک مدادی و رنگ های روشن مانند رنگ صورتی رنگ سبز، رنگ آبی و موارد دیگر مشاهده می کنید.

اما مسئله مهم این است که در بین این تنوع بالای رنگبندی چندین طرح و رنگ خاص این پارچه طرفداران بیشتری دارد که در بازار خرید و فروش آن از استقبال بالاتری برخوردار است. به همین سبب کارخانجات هم تمرکز ویژه‌ تری بر روند تولید این پارچه های پرطرفدار گذاشته اند.برای ست کردن پارچه سوییت بهترین گزینه پارچه مازراتی است .

از محبوب ترین پارچه های سوییت می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

سوییت مشکی

رنگ های تیره و بخصوص رنگ مشکی برای همه استایل ها مناسب است. همچنین همه افراد با هر استایل بدنی می ‌توانند از رنگ مشکی برای دوخت مانتو و پالتو و لباس های دیگر استفاده کنند.

سوییت طوسی

رنگ های طوسی و همچنین رنگ نوک مدادی از رنگ های پرطرفداری است که به دلیل خنثی بودن، با لوازم مختلف می ‌توان آن را ست کرد. به همین جهت برای دوخت ملزومات پاییزه مورد استفاده قرار می گیرد.

سوییت سورمه ای

رنگ سورمه ای جزء رنگ های خاص این پارچه است که نه تیرگی رنگ مشکی را دارد و نه به روشنی رنگ های دیگر است. به همین جهت افراد زیادی تمایل دارند تا از این رنگ استفاده کنند.

سوییت طرح گل

از پارچه های سوییت با طرح گل و طرح های زیبا برای دوخت محصولات مختلف مانند پالتو، کوسن مبل، دامن و پیراهن های مهمانی استفاده می کنند.

مزایای پارچه های جیر مصنوعی

پارچه های جیر مصنوعی که از مواد شیمیایی مخصوص در کارخانجات تولید می شوند، در سال ‌های اخیر به یکی از مهم‌ترین منسوجات موجود در بازار به خصوص در فصل سرد سال تبدیل شده اند. در صورت شناخت مزایا و ویژگی ‌های این پارچه به شکل بهتر می ‌توان در شرایط مختلف از آنها استفاده نمود.

زیرا در مقایسه با پارچه های جیر طبیعی می توان گفت که مزیت های این پارچه به نسبت بیشتر است. نحوه استفاده آسانتر آن یکی از دلایل عمده محبوبیت این پارچه در بین مصرف کنندگان می باشد.

از مهمترین مزیت های پارچه های جیر مصنوعی یا سوییت مصنوعی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

مقاومت بالا

استفاده کردن از الیاف مرغوب و با کیفیت در روند تولید این پارچه سبب شده تا مقاومت بسیار بالایی در برابر کشش، سایش و هر گونه ضربه و فشار پیدا کنند.

چروک پذیری کم

این پارچه به گونه ای تولید شده که چروک پذیری بسیار کمی دارد و در حین استفاده روزمره نیازی به اتو کشی مجدد برای این پارچه نیست. گاهاً با قرار گرفتن در محیط فشار زیاد ممکن است نیاز به اتو پیدا کند.

مقاوم در برابر رطوبت

تراکم بافت پارچه به قدری زیاد است که رطوبت نمی تواند در میان الیاف نفوذ کند و در مواجهه با آب و رطوبت آسیبی هم به بافت این پارچه وارد نمی گردد.

مقاوم در برابر لک

هیچ گونه لک بر روی این پارچه به صورت دائم باقی نمی ماند؛ زیرا الیاف با کیفیت بالایی در آن استفاده شده که تحت تأثیر رنگ های شیمیایی و مواد مختلف رنگی قرار نمی گیرد. به همین سبب در صورت ایجاد هرگونه لک و آلودگی به راحتی می توان آن را از سطح پارچه پاک کرد.

گرماژ مناسب

پارچه های سوییت مصنوعی با گرماژ مناسب تولید می شود، به همین سبب برای هر نوع مصرفی می توان از گرماژ بالا یا گرماژ پایین پارچه استفاده کرد.

ایستایی خوب

ایستایی خوب این پارچه به دلیل وجود الیاف مرغوب و باکیفیت پلی استر و الیاف طبیعی دیگر است که در روند تولید این پارچه به کار می رود. به همین سبب در دوخت هرنوع البسه می توانید از ایستایی پارچه بر روی بدن اطمینان کافی داشته باشید.

مزیت های پارچه های سوییت طبیعی

پارچه های سوییت طبیعی از پوست حیوانات به دست می آید، به دلیل همخوان بودن با طبیعت هیچ گونه آثار مخرب محیط زیستی ندارد. یکی از مزیت های مهم و اساسی این پارچه همین آسیب نرساندن به محیط زیست است.

اما به غیر از این موارد این پارچه ها ویژگی های منحصر به فرد دیگری هم دارند که شناخت آنها کمک می کند تا بهترین موارد استفاده و کاربرد را داشته باشید.

برخی از مهم‌ترین مزیت هایی که یک پارچه سوییت طبیعی دارد، شامل موارد ذیل می گردد:

  • داشتن تراکم بالا به دلیل طبیعی بودن سوییت ها
  • گرماژ بالا به دلیل استفاده از پوست های مرغوب و با کیفیت برای تولید
  • نرمی و لطافت بیشتر به نسبت سایر پارچه های طبیعی
  • قابلیت استفاده برای دوخت پوشاک مختلف
  • داشتن ایستایی قابل قبول

مهمترین کاربردهای پارچه های سوییت

پارچه های سوییت چند از نوع طبیعی و چه از نوع مصنوعی گرماژ و تراکم بافت بالایی دارند. به همین سبب به راحتی می ‌توان از آن در روند تولید انواع پوشاک پاییزه و زمستانه استفاده کرد.

در صورتی که تمامی پارچه های سوییت موجود در بازار را به طور کامل بشناسید می توانید در هنگام خرید و انتخاب پارچه ها تصمیمات بهتری بگیرید و مناسب‌ترین نوع پارچه را مطابق با بازار هدف خود تهیه کنید. در چنین شرایطی سود قابل قبولی از تولیدات و ارائه آن به بازار به دست می آورید.

برخی از مهم ترین کاربردهای پارچه سوییت طبیعی و مصنوعی شامل موارد ذیل می گردد:

تولید کت سوییت پاییزه

کت های سوییت پاییزه در سایز بندی های مختلف با استفاده از این پارچه ها تولید می شوند و جزء ترندهای روز بازار بوده و در سال های متمادی طرفداران زیادی دارند. معمولاً این کت ها را به صورت آستردار تولید می کنند، تا زیبایی آنها دو چندان گردد.

تولید پالتو سوییت زمستانه

از پارچه های سوییت با وزن بالاتر برای تولید پالتو استفاده می کنند؛ زیرا این پارچه ایستایی بهتری داشته و می‌ تواند ظاهری زیبا به فرد بدهد. معمولاً از آستر برای ایستایی و افزایش کیفیت پالتوهای دوخته شده با پارچه سوییت به کار می برند.

تولید مانتو سوییت پاییزه

پارچه های سوییت به تنهایی قابلیت حفظ دمای بدن و گرم نگه داشتن را در هوای سرد دارد و از آن برای تولید مانتوهای پاییزه و بهاره استفاده می شود.

تولید انواع دامن

ایستایی مناسب پارچه های سوییت موجب شده تا برای دوخت انواع دامن های کوتاه و بلند به کار برود. معمولا از این نوع پارچه برای دامن های رسمی و اسپرت استفاده می کنند.

تولید کیف

در روند تولید انواع مختلف کیف های بزرگ و کوچک و کیف های دستی زنانه از این پارچه استفاده می شود. زیرا تنوع رنگبندی بالایی دارد و تولید آن با ضخامت های بیشتر موجب می ‌شود تا کیف هایی با ایستایی مناسب تولید گردد.

انواع تونیک و هودی

برای دوخت انواع تونیک و هودی های زنانه و مردانه از پارچه های سوییت نازک تر استفاده می شود که به خوبی بر روی بدن قرار می گیرند. معمولاً هودی ها جزء لباس های پرطرفدار فصل سرما هستند که برای داشتن تیپ های اسپرت توسط دختران و پسران جوان به کار می رود.

تولید انواع کلاه

به دلیل لطافت بالا و ایستایی مناسب از پارچه های سوییت برای تولید انواع کلاه در گروه های سنی مختلف و همچنین برای زنان و مردان استفاده می کنند. چرا که این پارچه رنگ بندی های مناسب برای همه سلیقه ها را دارد.

تولید انواع کفش

از این پارچه ها می توان برای تولید کفش های پاشنه دار و همچنین کفش های اسپرت و رسمی استفاده کرد. چرا که انعطاف پذیری مناسبی داشته و به دلیل کیفیت و تراکم بافت بالا دوام خوبی دارد.

دکوراسیون منزل

برای دکوراسیون منزل معمولا از پارچه های سوییت مصنوعی مرغوب و درجه یک استفاده می کنند. بیشتر در روند تولید مبلمان، کوسن ها و پرده های موجود در پذیرایی ها و اتاق خواب و همچنین تزیین اتاق خواب از این پارچه استفاده می شود.

تولید انواع شلوار

پارچه های سوییت به بهترین شکل ممکن قالب بدن قرار می گیرد و ایستایی مناسبی دارند. به همین سبب از آن برای تولید شلوارهای پاییزه و زمستانه استفاده می کنند. چرا که به خوبی به دلیل تراکم بافت بالا و ضخامت خوب می تواند از افراد در برابر سرمای زیاد محافظت کند.

تولید انواع پانچو

مانتو یکی از لباس های بسیار راحت و پرطرفدار بانوان است که به دلیل نداشتن سایزبندی خاص، اغلب افراد می توانند از آن استفاده کنند. معمولاً از پارچه هایی با انعطاف پذیری بالا برای دوخت پانچو استفاده می ‌شود که پارچه سوییت یکی از بهترین منسوجات موجود در بازار است.

تولید دستکش

در روند تولید دستکش های زنانه، مردانه، دخترانه و بچه گانه به راحتی می توان از پارچه های سوییت طبیعی و مصنوعی استفاده نمود. زیرا ضمن گرم نگه داشتن انگشتان دست، انعطاف پذیری خوبی داشته و حرکت انگشتان را سخت نمی ‌کند. به همین سبب جزء پرطرفدارترین منسوجاتی است که در زمینه تولید دستکش به کار می رود.

نحوه نگهداری از پارچه های سوییت

پارچه های مختلفی در بازار وجود دارند که نحوه نگهداری و دستورالعمل شستشوی هرکدام از پارچه ها با دیگری تفاوت پیدا می کند. اگر در هنگام تهیه پارچه ها با شیوه نگهداری آنها به طور کامل آشنا شوید، می توانید در طولانی مدت از البسه خریداری شده با حفظ کیفیت استفاده نمایید.

پارچه های سوییت که در مقابل آب گرم و روغن و چربی آسیب پذیر هستند، ممکن است که در صورت مواجهه با این مواد شکل و حالت طبیعی خود را از دست بدهند. به همین جهت مراقبت کردن از آنها در هنگام استفاده لازم و ضروری است.

برای جلوگیری از آسیب دیدگی بهتر است لباس های تولید شده از پارچه سوییت را در یک محل خنک و به دور از منابع حرارتی مانند، بخاری یا رادیاتور نگهداری کنید. استفاده از اسپری ضد آب بر روی سطح پارچه های سوییت موجب می شود تا در برابر رطوبت و نم مقاوم شده و دوام آن طولانی تر گردد. مهمترین نکته در روزهای بارانی بهتر است از البسه تولید شده با پارچه های سوییت استفاده نکنید؛ زیرا در صورت کثیف شدن در زیر باران باید آن را به خشکشویی بسپارید.

معمولا واکنش پارچه های سوییت در برابر مواد شوینده یکسان نیست و متناسب با نوع الیافی که در آن به کار رفته و همچنین طبیعی یا مصنوعی بودن پارچه تفاوت پیدا می کند. گاهی اوقات تأثیرات نامطلوب مواد شوینده بر روی رنگ و الیاف پارچه به قدری زیاد است که دیگر قابل استفاده نمی باشد.

در صورت بروز هرگونه لکه بر روی سطح پارچه بهتر است که به طور کامل لکه را شناسایی کرده و ابتدا آثار آن را از سطح پارچه جدا کنید. سپس با کمی مواد شوینده ضعیف که قبلاً بر روی قسمتی از پارچه آزمایش شده است، سطح آن را با مقداری آب شستشو دهید. تمیز کردن لکه را باید به آرامی و با کمک یک پارچه تمیز کننده انجام دهید، تا آسیبی به بافت و الیاف پارچه های سوییت وارد نگردد.

در صورت استفاده از پارچه های سوییت طبیعی برای خشک کردن رطوبت و جلوگیری از ایجاد حلقه رطوبت بر روی سطح پارچه می توانید از پودر تالک استفاده کنید.

تشخیص پارچه سوییت مرغوب در هنگام خرید

پارچه های سوییت طبیعی و همچنین پارچه های سوییت مصنوعی مرغوب و باکیفیت در بازار به شدت زیاد است. در هنگام خرید ظاهر این پارچه ها شباهت زیادی به یکدیگر دارند و از لحاظ بافت تفاوتی ندارند؛ به همین جهت ممکن است که خریداران دچار اشتباه شوند.

در واقع باید بگوییم که تشخیص پارچه سوییت مرغوب در هنگام خرید بسیار سخت است. در صورت نداشتن تجربه کافی ممکن است که با پرداخت هزینه زیاد پارچه های بی کیفیت را تهیه کنید که در نهایت ضرر و زیان های زیادی به کسب و کار شما وارد می گردد.

بهترین راه حل برای خرید پارچه سوییت مرغوب و درجه یک انتخاب مراکز عرضه و فروش معتبر است. مراکزی که برندهای مطرح تولید شده در بازار را ارائه می دهند، به شما کمک می ‌کنند تا متناسب با شرایط و نیاز خود بهترین نوع پارچه را انتخاب کنید.

مزیت مهم مراکز معتبر دریافت قیمت های مقرون به صرفه برای پارچه های مختلف است. پس بدون دغدغه و چالش های اضافی در زمان خریدهای عمده به نمایندگی های پارچه های سوییت و کارخانجات فروش آنها به شکل مستقیم مراجعه نمایید. در صورتی که دسترسی به نمایندگی ها برای شما سخت است، می توانید با به دست آوردن وب سایت های آنلاین اصلی، به صورت غیرحضوری پارچه های مد نظر خود را تهیه کنید.

بزرگترین مرکز فروش پارچه سوییت با کیفیت

یافتن یک مرکز فروش معتبر به خریداران عمده که به عنوان ماده اولیه برای راه اندازی کارگاه های تولید خود به این پارچه نیاز دارند، کمک می ‌کند تا با پرداخت هزینه مقرون به صرفه منسوجاتی درجه یک را تهیه کنند. نتیجه این خرید محصولاتی مرغوب و باکیفیت در بازار است که مورد استقبال بیشتر خریداران عمده قرار می گیرد.

این مجموعه یکی از بزرگترین مراکز فروش پارچه های سوییت در بازار است که تمامی منسوجات ارائه شده مرغوب و با کیفیت بالا می باشند. زیرا با تمامی برندهای مطرح در ارتباط بوده و به هیچ عنوان محصولات متفرقه ارائه نمی دهد.

مرکز فروش پارچه سوییت سعی کرده است با ارائه انواع مختلف پارچه های سوییت طبیعی و سوییت مصنوعی نیاز همه بخش های بازار را تأمین کند. این پارچه را در عرض و تنوع رنگ بندی های کامل ارائه می دهد.

به دلیل فراهم آوردن امکان ارسال پارچه از درب کارخانه توانسته است تا حد زیادی هزینه های خریدار را کاهش داده و در نهایت قیمت مقرون به صرفه برای پارچه ها در نظر می ‌گیرد. به همین سبب می ‌توانید برای دریافت بهترین قیمت پارچه سوییت با کارشناسان فروش آن ارتباط مستقیم برقرار کنید. این ارتباط به شما کمک می ‌کند تا با توجه به بازار هدف خود بهترین نوع پارچه را انتخاب کرده و تجربه یک خرید لذت بخش و آسان را به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان