قیمت و خرید پارچه کجراه شلواری :کشی و ساده

پارچه کجراه شلواری

یکی از مهم ترین مصارفی که می توان برای پارچه های کجراه نام برد، تولید انواع شلوار و یا یونیفرم های اداری است. شما نیز می توانید پارچه کجراه شلواری را خریداری کنید و با استفاده از آن، به تولید هر آن چه که مد نظر دارید، بپردازید که از همه مهم تر، تولید شلوارهایی است که ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارند.

انواع پارچه کجراه شلواری

 • کجراه 300 گرم
 • کجراه شلواری بیسکویتی
 • کجراه شلواری شبه فاستونی
 • کجراه شلواری پنبه بروجرد
 • کجراه شلواری بافتین
 • کجراه شلواری مطهری
 • کجراه شلواری کوماش

مشاوره رایگان 09131130224

پارچه کجراه شلواری و انواع آن

پارچه کجراه شلواری را می توان یکی از انواع پارچه های کجراه به شمار آوریم که با دارا بودن ویژگی های خاصی، توانسته است جایگاه مناسبی را در میان انواع پارچه های شلواری برای خود داشته باشد. در صورت تمایل می توانید به منظور آشنایی با سایر پارچه های شلواری، اینجا کلیک کنید.

قیمت پارچه کجراه شلوار کردی

قیمت پارچه کجراه شلوار کردی به گرماژ و نوع رنگرزی پارچه کجراه بستگی دارد.

پارچه کجراه به عنوان یک پارچه پرکاربرد و شناخته شده در بازار است که در حجم های گوناگونی مورد تولید قرار می گیرند. این پارچه گرماژ مشخص و همینطور ضخامت معینی دارد که می توانید با استفاده از آن به تولید هرآن چه در نظر دارید، بپردازید. در مورد انواع این پارچه می توانیم بیان کنیم که به کجراه های کتان، ویسکوز و فلامنت تقسیم می شود.

پارچه کجراه چیریکی
پارچه کجراه چیریکی

هریک از موارد فوق از ویژگی های خاص خود برخوردارند و لازم است در هنگام ثبت سفارش، به این خصوصیات و ویژگی ها توجه داشته باشید تا بهترین انتخاب را برای خود رقم بزنید. روزانه شاهد تولید متراژ انبوهی از این سه مورد کجراه هستیم که توسط نساجی های متعددی تولید و به بازار عرضه می شوند.

مشخصات پارچه کجراه درجه یک شلواری ضخیم کشی

از مهم ترین مشخصات پارچه کجراه درجه یک , پارچه کتان می توانیم به موارد ذیل اشاره ای داشته باشیم که اهمیت بالایی دارند و می توانند سطح فروش یک پارچه را بسیار بالاتر از چیزی است که ببرند.

 1. پارچه ها از ثبات رنگ بالایی برخوردارند.
 2. تراکم پارچه ها نیز مناسب است.
 3. باید بدانید که گلوله گلوله و یا اصطلاحا تل نمی شوند.
 4. پارچه ها ثبات سایشی زیادی دارند.
 5. استقامت نیز در آن ها بالا است.

اگر به نام پارچه های کجراه دقت داشته باشید، متوجه می شوید که متناسب با نامی که دارند، بافت آن ها مورب است و اکثرا این پارچه را با عنوان پارچه لباس کاری می شناسند و خریداری می کنند. اما باید بدانید که مصرف عمده پارچه کجراه در تولید لباس های کار نیست. بلکه متناسب با الیاف و کیفیتی که دارند، نوع مصرف آن ها نیز مشخص می گردد.

پارچه کجراه مناسب چه فصلی است؟

پارچه کجراه مناسب مناسب 4 فصل است ولی پارچه کتان و فاستونی کجراه برای پاییز و زمستان مناسب است.

موارد مصرف پارچه کجراه شلواری سنگین در بازار پوشاک

در رابطه با موارد مصرف پارچه کجراه کشی و پارچه کجراه کتان باید بدانید که این پارچه را می توانید در تولید محصولات و البسه گوناگونی به کار ببرید و از آن استفاده داشته باشید. عمدتا از این پارچه در تولید انواع لباس کار بهره می برند و یا این که به تولید یونیفرم های مدارس و یا ادارات می پردازند.

پارچه کجراه برای مانتو : ادرای – فرم مدارس

اما نکته مهم این است که این پارچه، مصارف بسیار دیگری هم دارد که به دلیل ویژگی های بی شمار آن، می توان ادعا داشت، یک پارچه پرمصرف می باشد. از سایر مصارف این پارچه می توانیم به گزینه های ذیل اشاره داشته باشیم که عبارتند از:

 1. انواع لباس کار
 2. روپوش های مخصوص پرستاران و پزشکان
 3. مانتو شلوارهای اداری
 4. منسوجات بیمارستانی
 5. شلوار کردی

با توجه به زیاد بودن مصرف این پارچه، لازم استتا ابتدا نوع مصرفی که از آن خواهید داشت را مشخص کنید و سپس با توجه به ویژگی های هر محصول، در جهت خرید پارچه مورد نظر خویش اقدام نمایید. خرید پارچه کجراه باید متناسب با البسه ای باشد که قرار است، تولید شود.

خرید پارچه کجراه ضخیم
خرید پارچه کجراه ضخیم رنگین بافت

مشخصات و نکات خرید پارچه کجراه شلواری

همانطور که متوجه شدید، یکی از موارد استفاده پارچه های کجراه، تولید شلوار است. پارچه کجراه شلواری از ویژگی ها و مشخصات خاصی برخوردار است و شما نیز می توانید با استفاده از این پارچه، به تولید انواع شلوار مشغول شوید. فروش شلوارهای تولیدی می تواند سود بالایی برای شما به همراه داشته باشد.

تولید شلوار کردی از این نوع پارچه میسر است زیرا کیفیت بالایی دارد و به علت مورب بودن خطوط بافت، می توان شلواری با کیفیت بالا در اختیار داشت. انتخاب پارچه مناسب برای تولید شلوار اهمیت زیادی دارد زیرا یک شلوار باید ویژگی های خاصی داشته باشد. به عنوان مثال شلوار باید کشش خوبی داشته باشد و این که از نظر سایشی در شرایط مناسبی باشد.

پس باید پارچه ای را برای این کار انتخاب کرد که این شرایط را یکجا در خود داشته باشد و بتواند به راحتی تمامی نیازهای ما را مهیا سازد. همچنین لازم است که این پارچه از ثبات رنگ مشخصی هم برخوردار باشد تا در اثر شست و شوی زیاد از بین نرود. دارا بودن ویژگی استقامت هم در پارچه هایی که از آن ها، البسه ای همانند شلوار تولید می کنند، اهمیت بالایی دارد و باید به تمامی این موارد دقت زیادی کرد تا بتوان یک خرید خوب و به صرفه را به ثبت رساند.

قیمت پارچه کجراه شلواری و خرید آن از کارخانه

قیمت پارچه کجراه شلواری و پارچه کجراه لباس کار , پارچه کجراه لباس فرم خرید آن نیز از دیگر مواردی است که تولیدکنندگان تمایل دارند تا هرچه سریع تر، اطلاعاتی را در این رابطه به دست آورند. در مورد قیمت این پارچه باید بدانید که به عوامل بسیاری بستگی دارد. مثلا گرماژ پارچه می تواند قیمت آن را نیز تغییر دهد و یا این که میزان کیفیت پارچه تولید شده، اثر زیادی در تعیین قیمت ها دارد.

جهت کسب اطلاعاتی دقیق تر در مورد قیمت پارچه های کجراه، می توانید اینجا کلیک کنید تا کارشناسان فروش بیشتر شما را راهنمایی کنند و بتوانید بهترین خرید را برای خود ثبت کنید. لازم است بدانید که عوامل دیگری هم هستند که می توانند قیمت این پارچه را دچار تغییراتی کنند و از آن جمله می توانیم به برند تولیدکننده اشاره کنیم زیرا هرچه یک برند معتبرتر باشد، بدون شک تولیدات باکیفیت تری هم به بازار عرضه خواهد کرد.

پارچه کجراه پاییزه قیمت پارچه کجراه فدک قیمت پارچه کجراه لباس کار پارچه کجراه ضخیم
پارچه کجراه گل پود

با این اوصاف هزینه آن برند شدن را بر روی تولیدات خود می آورد تا جبرانی باشد برای تمامی مخارجی که در این زمینه داشته است. خرید شما هم باید بر اساس بودجه ای باشد که برای این کار اختصاص داده اید و می توانید تمامی سفارشات خود را به صورت آنلاین نیز ثبت نمایید.

قیمت پارچه کجراه شلواری کش
قیمت پارچه کجراه لباس کار
پارچه کجراه مناسب چه فصلی است
قیمت پارچه بنگال کجراه شلواری
قیمت پارچه کجراه فدک
قیمت پارچه کجراه کت و شلوار دامادی
قیمت پارچه شلوار کردی
قیمت پارچه کجراه کتان شلواری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان