اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

فروش پارچه تترون گل پود + قیمت روز

قیمت پارچه تترون گل پود

 • بیمارستانی 39000 تومان
 • کردی 33000 تومان
 • لباس کار 52000 تومان
 • مانتویی 66000 تومان

فروش پارچه تترون گل پود توسط مراکز متعددی صورت می گیرد؛ اما برای دست پیدا کردن به قیمت روز پارچه گل پود بهتر است با نمایندگی ها و مراکز فروش مستقیم که با نساجی گل پود ارتباط دارند تماس بگیرید.

پارچه تترون جزء پارچه های لطیف و کاملا سبک بوده که از پرفروش ترین های بازار محسوب می شود. این پارچه با داشتن ویژگی های متمایز برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

نساجی گل پود یکی از برترین تولیدکنندگان در این حوزه است که توانسته، انواع پارچه تترون خالدار گل پود را مناسب برای خرج کارهای متفاوت نیز ارائه دهد. برای دسترسی به تنوع بالای این پارچه ها انتخاب مراکز فروش پارچه تترون گل پود به شکل مستقیم بهترین راه حل است.

خرید پارچه تترون نساجی گل پود اصفهان

پارچه های تترون جزء منسوجاتی است که در اغلب کارگاه ها و خیاطی ها مورد استفاده قرار می گیرند و در واقع به عنوان ماده اولیه در این مراکز شناخته می شود. انتخاب درست پارچه ها از لحاظ رنگ بندی، کیفیت و گرماژ تأثیر زیادی در جلوگیری از ضرر و زیان های ابتدای کار دارد.

در بین کارخانجات متعددی که در کشور ما در حال فعالیت و تولید پارچه های تترون بوده، نساجی گل پود یکی از بهترین آنها شناخته می شود و در حال حاضر این پارچه ها را در تناژهای عمده و تنوع مناسب به بازار ارائه می دهد.

این نساجی در شهر اصفهان قرار گرفته که به دلیل تعدد کارخانجات نساجی سعی در ارائه محصولات مرغوب و باکیفیت دارد. چرا که لازم است با سایر تولید کنندگان مطرح در این حوزه رقابت مناسبی داشته باشد.

نساجی گل پود اصفهان تترون های خود را در سه سطح کیفی تولید می کند (تترون بیمارستانی ،تترون کردی ،تترون پیراهنی )که قطعا قیمت این پارچه ها متفاوت است ،فقط از نمایندگی اصلی این شرکت خرید کنید 09131130224

kamash.ir مشاوره رایگان در خرید پارچه

پارچه تترون بیمارستانی گل پود

مدیریت این نساجی سعی کرده با راه اندازی خطوط تولید در حد استانداردهای بین ‌المللی، انواع پارچه های تترون را تولید کند. در حال حاضر تمامی تولیدات این کارخانه قابلیت رقابت با بازارهای بین ‌المللی را دارند.

از مهمترین دلایل تولیدات مرغوب و باکیفیت، به کارگیری مهندسین متخصص و کاربلد در این مجموعه است که به خوبی در زمینه ترکیب مواد اولیه و تنظیم دستگاه ها برای تولید پارچه ها با گرماژها و عرض های متنوع است

در این کارخانه پارچه های تترون را به صورت خام تولید می ‌کنند و پس از پایان تولید، آنها را به واحدهای رنگرزی انتقال می دهند. در واحدهای رنگرزی به صورت ویژه‌ ای بر روی این پارچه ها کار می شود تا در هنگام استفاده به هیچ عنوان رنگ پارچه از بین نرود.

پارچه تترون شلوار کردی ،شیرازی گل پود

امکان تولید عرض های مختلف از ۱۰۰ سانتی متر تا عرض ۳ متر در این کارخانه وجود دارد و همین جهت غلبه مراکز درمانی و همچنین هتل ها و مسافرخانه ها مشتری این پارچه بوده و می توانند نیاز خود را تامین کنند.

مناسب ترین گرماژهای تولید شده در این کارخانجات با وزن ۱۵۰ گرم تا ۱۹۰ گرم است. به همین سبب تمامی مراکزی که به حجم عمده از این پارچه نیاز دارند، می توانند در انتخاب گرماژ هم دقت بیشتری داشته باشند.

پارچه تترون خالدار گل پود مناسب خرج کار

معمولا اغلب کارخانجات نساجی که در زمینه تولید پارچه های تترون فعالیت دارند، این پارچه را به صورت ساده و فقط در رنگ بندی های متنوع تولید می کنند. اما در سال  های اخیر به دلیل نیاز بازار برخی از کارخانجات بر روند تولید پارچه های طرح دار نیز تمرکز کرده ‌اند.

پارچه گل پود که به صورت خالدار طراحی و تولید شده، یکی از پرطرفدارترین پارچه هایی است که در بازار وجود دارد، در واقع از این پارچه در شرایط مختلف به آسانی می توان استفاده کرد.

پارچه تترون لباس کار گل پود

در اغلب مواقع پارچه تترون خالدار گل پود مناسب خرج کار تولید می‌ شوند، شناخت موارد استفاده و کاربردهای این نوع پارچه کمک می کند تا در هنگام مراجعه به مرکز فروش پارچه تترون گل پود در مواقع لزوم، انتخاب های مناسب تری انجام دهید.

برخی از موارد کاربرد پارچه تترون خالدار به جهت خرج کار:

 • برای تولید لباس فرم مهدکودک و پیش دبستانی
 • برای تولید لباس فرم دبستانی ها
 • برای تولید سرویس آشپزخانه و سرویس اتاق خواب
 • برای استفاده در یقه و سرآستین پیراهن های مردانه
 • مورد استفاده برای خرج کار در شومیزهای زنانه

چرا پارچه تترون گل پود برای سرویس آشپزخانه مناسب است؟

برای دوخت سرویس آشپزخانه پارچه های زیادی وجود دارد؛ اما پارچه تترون یکی از بهترین پارچه هایی است که مزایای آن نسبت به معایب آن بیشتر است. به همین جهت در اغلب مواقع مراکز تولید کننده سرویس آشپزخانه از این پارچه در طرح های مختلف استفاده می کنند.

معمولاً در روند تولید پارچه تترون از الیاف پنبه استفاده می شود، الیاف پنبه دوام بالایی دارند و در صورت مراقبت از آن می توان تا سال های طولانی از این الیاف و پارچه های تولیدی استفاده کرد. اما پس از ترکیب با الیاف مصنوعی پلی استر ویژگی‌ های این الیاف افزایش پیدا کرده و در کنار عملکرد خوب، دوام آن هم بیشتر می شود.

پارچه تترون سفید گل پود
پارچه تترون سفید گل پود

قرار گرفتن الیاف پنبه و پلی استر در کنار یکدیگر سبب تولید یکپارچه ‌ای با افزایش خاصیت ضد لک و ضد آب می گردد. به همین سبب از این نوع پارچه برای بخش های مختلف منزل جهت روکش صندلی های ناهار خوری و دوخت سرویس آشپزخانه در طرح ها و فرم های مختلف استفاده می شود.

از مهمترین دلایلی که پارچه تترون برای دوخت سرویس آشپزخانه مناسب است، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

رنگ بندی متنوع تترون نساجی گل پود اصفهان

پارچه های تترون مانتویی را در اغلب کارخانجات با بیشتر از ۱۵۰ کالیته رنگ بندی تولید می کنند که در کارخانه بنا بر مصلحت بین ۴۰ تا ۹۰ کالیته رنگ بندی دارد. انتخاب نوع رنگ مناسب و هماهنگ با سایر بخش های آشپزخانه و مورد سلیقه بانوان، در بین این تنوع رنگی بسیار ساده تر است.

کیفیت بالا پارچه تترون نساجی گل پود اصفهان

کیفیت بالای پارچه هایتترون مانتویی می ‌شود تا در حین استفاده های متعدد، سطح آن گوله گوله نگردد و زیبایی شکل ظاهری آن حفظ می شود.

طرح های متنوع تترون نساجی گل پود اصفهان

پارچه های تترون را در طرح های مختلف به صورت خالدار، طرح گل، طرح لوازم آشپزخانه، طرح های اسپرت، طرح چهارخانه و طرح های مختلف دیگر تولید می ‌کنند که به عنوان خرج کار نیز می ‌توان از این طرح ها جهت تزیین سرویس آشپزخانه استفاده کرد.

پارچه تترون خالدار گل پود
پارچه تترون خالدار گل پود

خاصیت ضد لک تترون نساجی گل پود اصفهان فقط در پارچه ضد وایتکس گل پود

پارچه تترون به دلیل استفاده کردن از الیاف با کیفیت بالای پنبه و پلی استر در گروه پارچه های ضدلک قرار می‌ گیرد. در صورت ایجاد شدن لک با شستشوی ساده به طور کامل هرگونه لک از سطح پارچه پاک می گردد.پارچه ترگال و ترگال کجراه گل پود اصفهان نیز بسیار با دوام و مناسب برای البسه پزشکی هستند.در مورد پارچه ترگال بیشتر بدانید.

خرید پارچه های تترون گل پود در شهرکرد

گاهی مواقع در بازارهای عرضه و فروش با پارچه های تترون روبرو شده اید که قیمت آنها با دیگر رنگبندی های پارچه های تترون متفاوت است. این سوال همیشه برای خریداران به وجود می آید که دلیل این تفاوت قیمت چیست؟

پارچه تترون نخی قیمت بالاتری نسبت به تترون فلامنت دارد.

عوامل زیادی وجود دارد که بر قیمت پارچه تترون در بازار تأثیر می گذارند. یکی از مهم ترین عامل ها و رنگبندی پارچه ها است. دلایل زیادی وجود دارد که رنگ بندی می تواند بر نرخ پارچه تأثیر بگذارد که شناخت آنها کمک می کند تا با دغدغه و چالش کمتر این پارچه ها را تهیه نمایید.

معمولا در بازار تترون نخی رنگ های مشکی، سورمه ای، زرشکی و برخی از رنگ های سبز خاص به طور معمول به نسبت رنگ های روشن تر قیمت گرانتری دارند. البته در این میان رنگ سفید به نسبت سایر رنگ های دیگر، قیمت ارزان تری داشته و معمولاً در عرض های مختلف هم ارائه می گردد.

مهمترین دلیلی که موجب تأثیر رنگ بندی پارچه بر نرخ آن در بازار می شود، شیوه رنگرزی و آماده سازی پارچه ها در کارخانه است. معمولاً برای به دست آوردن رنگ های تیره و به خصوص مشکی نیاز است که پارچه ها چندین مرحله مورد رنگرزی قرار بگیرند. هرچقدر که تعداد مراحل افزایش پیدا کند، در نتیجه هزینه های نیروی کار هم بیشتر می شود.

همچنین برای به دست آوردن برخی از تنالیته های رنگی نیاز است که از مواد دیگر در کنار رنگ ها استفاده شود که هزینه های مربوط به این مواد تسریع کننده هم موجب افزایش قیمت نهایی پارچه در بازار می گردد.

قیمت پارچه تترون گل پود طرح دار چگونه است؟

پارچه های تترون ارزان مورد توجه و استفاده بسیاری از کارگاه های تولیدی قرار می گیرند، در سال های اخیر که کارخانجات نساجی تمرکز ویژه ‌ای بر روی تولیدات خود گذاشته اند، انواع مختلف پارچه تترون از لحاظ طرح و رنگ به بازار ارائه شده است.

طرح هایی که برای پارچه های تترون ارزان در نظر می گیرند در تنوع بالایی تولید می شوند، به همین سبب می توان با انتخاب طرح مناسب از آن در هر شرایطی استفاده کرد. همین تنوع موجب شده تا دست تولیدکنندگان برای انتخاب این پارچه ها باز بوده و متناسب با بازار هدف خود پارچه ها را خریداری کنند.

اما مسئله مهم برای خریداران، قیمت پارچه تترون طرح دار و تترون سفید بیمارستانی است که چگونه مشخص می شود؟ عوامل زیادی وجود دارد که در مراکز فروش پارچه تترون گل پود بر نرخ این منسوجات تأثیر می گذارد، شناخت این عامل ها کمک می کند تا در هنگام انتخاب و خرید، تصمیمات بهتری گرفته شود.

تمامی عواملی که بر پارچه های تترون ساده تأثیر دارند در کنار عامل طرح و نقش پارچه می تواند بر قیمت گذاری آن موثر باشد که در ادامه به بررسی هر کدام از اینها به طور مجزا می پردازیم:

نوع طرح و نقش کارخانه گل پود اصفهان

هرچقدر که طرح و نقش موجود بر روی پارچه ظریف کاری های بیشتری داشته باشد، در نتیجه زمان بیشتری برای تولید و آماده سازی آن صرف می گردد و هزینه آن هم افزایش پیدا می کند.

نوع رنگ کارخانه گل پود اصفهان

نوع رنگی که برای طرح های پارچه استفاده می شود، جزء موارد بسیار مهم در کیفیت نهایی طرح و وضوح تصویر است.

دستگاه های چاپ کارخانه گل پود اصفهان

در صنعت نساجی دستگاه های زیادی در زمینه چاپ فعالیت دارند که برخی از آنها سرعت چاپ بالاتر داشته و برخی دیگر با سرعت پایین؛ اما کیفیت بالایی، عمل چاپ را انجام می دهند.

قیمت کارخانه تترون گل پود اصفهان در بازار

برای مراکز تولیدی و بسیاری از مرکز درمانی که به حجم زیادی از پارچه های تترون نیاز دارند، مهم است که قبل از اقدام به خرید، لیست قیمت پارچه تترون را به دست آورند.

این افراد با بررسی لیست قیمت می توانند متناسب با شرایط مالی و نیازهای خود، برنامه ریزی کرده و بهترین پارچه ها را به میزان مناسب تهیه کنند. اما مسئله مهم نحوه استعلام این لیست ها است که چقدر با واقعیت نزدیک باشد.

به دلیل مراکز متعدد عرضه و فروش پارچه تترون، پیدا کردن مراکز معتبری که به شکل مستقیم با کارخانجات همکاری دارند، کاری بسیار سخت و دشوار است. اما پس از یافتن این مراکز با خیال راحت تر می توانید اقدام به خرید پارچه مدنظر خود کنید.

در این بخش به بررسی چند روش مفید برای استعلام نرخ پارچه های تترون در بازار که زودتر شما را به نتیجه می رساند می پردازیم:

 • مراجعه مستقیم به درب کارخانجات و دریافت این لیست ها
 • مراجعه به نمایندگی های عرضه و پخش در شهرهای مختلف
 • استفاده کردن از سایت های معتبر آنلاین وابسته به کارخانجات و نمایندگی ها

با توجه به شرایط خود و محل زندگی می توانید هر کدام از این روش ها را انتخاب کرده و در سریع ترین زمان ممکن از قیمت ارائه این پارچه ها در بازار مطلع گردید، تا در هنگام خرید بتوانید بهترین تصمیمات را بگیرید.

فروش پارچه تترون گل پود از درب کارخانه

پارچه تترون توسط کارخانجات زیادی تولید می شود که در این میان پارچه گل پود جزء مرغوب ترین منسوجات موجود در بازار است که مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان قرار می گیرد.

این مجموعه به عنوان بهترین مرکز فروش پارچه تترون گل پود معرفی می گردد. زیرا به شکل مستقیم از درب کارخانه، پارچه های خریداری شده را به آدرس مشتریان و خریداران عمده ارسال می کند.

این مجموعه با داشتن ارتباط خوب و گسترده با کارخانه گل پود توانسته، به عنوان یک پل ارتباطی قوی عمل کرده و همه واسطه ها و دلالان را از معاملات خود حذف کند، به همین سبب مناسب ترین قیمت ممکن را برای این پارچه ها در نظر می گیرند.

جهت ارتباط با معتبرترین مرکز فروش پارچه تترون گل پود، کافیست با کارشناسان فروش این مجموعه ارتباط برقرار کنید. پس از دریافت مشاوره به صورت کاملاً رایگان پارچه های خود را از درب کارخانه تحویل می گیرید، به همین جهت تأثیر زیادی در کاهش هزینه نهایی شما ایجاد می گردد.

فروش پارچه تترون گل پود
نساجی گل پود
کارخانه گل پود اصفهان

خرید پارچه تترون گل پود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان