اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه تترون عرض 3 متر | قیمت کارخانه

پارچه تترون عرض ۳ متر چیست؟

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

پارچه تترون عرض 3 متر با گرماژ 370 گرم و عرض 2.90 الی 2.95 متر ،در 150 رنگ ثابت تولید می شود،پارچه تترون عرض سه متر در بازار از جنس پلی استر ویسکوز فلامنت ،پلی استر پنبه ،ساتن عرضه می شود.قیمت پارچه رابطه مستقیمی به تیره یا روشتخ بودن طیف رنگ دارد.

قیمت پارچه تترون سفید عرض 3 متر | پارچه عرض ۴ متر

قیمت پارچه ملحفه عرض ۳ متر

 • کاشان 85000
 • بروجرد 110000
 • کاماش 80000
 • سیب 850000
 • روژان 88000
 • فیلور یزد بافت 82000

پارچه تترون عرض 3 متر از پرمصرف ترین محصولاتی است که در کارخانجات نساجی تولید می شود. زیرا از این پارچه به عنوان ملحفه و همچنین در کارگاه های تولید البسه استفاده می کنند. مناسب ترین قیمت پارچه تترون با عرض 3 متر را باید طریق مراکز فروش آنلاین تهیه کنید؛ زیرا در این مراکز تمامی واسطه ها حذف می شوند.

پارچه تترون عرض ۳ متر

آیا بهترین تولید کنندگان پارچه های تترون در ایران را می شناسید؟

بین پارچه های تترون وارداتی و پارچه های تترون داخلی تفاوتی وجود دارد؟

بیشترین مصارف پارچه های تترون عرض 3 متر کدامند؟

چرا پارچه تترون به صورت ضد آب ژاول تولید می شود؟

خرید اینترنتی پارچه تترون عرض 3 متر چه مزیت هایی به دنبال دارد؟

اگر هر کدام از این سوالات برای شما هم به وجود آمده، نیاز است که با افراد متخصص و متبحر در این حوزه مشورت کنید، تا بتوانید قبل از اقدام به خرید پارچه تترون تصمیمات مناسب تری برای انتخاب این پارچه ها بگیرید. زیرا پارچه تترون از پارچه های پرکاربرد و پرمصرف است که انتخاب درست و اصولی آن اهمیت زیادی دارد.

پارچه ملحفه عرض ۳ متر

پارچه های زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام از آنها متناسب با نوع الیاف به کار رفته شده در روند تولید و همچنین شیوه بافت کاربردهای خاصی دارند. پارچه های تترون هم جزء پارچه های پراستفاده است که از برخی مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد برخوردار می باشند.

در روند تولید تمامی پارچه های تترون از الیاف فلامنت و پلی استر ویسکوز استفاده می کنند. در سال‌ های اخیر که حجم استفاده از این پارچه، افزایش پیدا کرده، کارخانجات نیز این پارچه ها را در تنوع بالاتری از لحاظ ترکیب الیاف پنبه و پلی استر و فلامنت تولید می کنند، تا برای هر مصرفی بتوان از پارچه مناسب آن استفاده کرد.

قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر

پارچه های تترون را در چند عرض مختلف از جمله عرض 90 سانتیمتر، عرض 110 سانتیمتر، عرض 150 سانتیمتر، عرض 180 سانتیمتر، عرض 200 سانتی متر یا عرض 3 متر تولید می کنند. در این میان پارچه هایی که با عرض 3 متر تولید می شوند، جزء پرفروش ترین منسوجات صنعت نساجی در این حوزه به شمار می روند

یکی از مهمترین دلایلی که از پارچه تترون عرض 3 متر بیشتر استفاده می کنند، نداشتن دغدغه برای کمبود پارچه در هنگام قرار دادن الگوها بر روی میز برش است. به همین سبب به عنوان مهمترین منسوجات در کارگاه های تولید البسه بیمارستانی لباس های فرم و مصارف مختلف دیگر است.

قیمت تترون سفید بروجرد :متری 99000 تومان عرض 3

در حال حاضر که صنعت نساجی پیشرفت های زیادی کرده است و کارخانه جات دستگاه های به روز، مطابق استانداردهای بین‌المللی را در خطوط تولید خود قرار داده‌اند، در زمینه تولید پارچه تترون عرض 3 متر پیشرفت های زیادی به وجود آمده است.

اغلب کارخانجات با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و با کمک دستگاه های به روز سعی می کنند، پارچه های مناسب تولید کنند و با توزیع عادلانه این پارچه ها در اقصی نقاط کشور امکان خرید برای همه مراکز تولیدی که به حجم عمده از این پارچه ها نیاز دارند را فراهم می آورند.

در این بخش به بررسی و معرفی چند کارخانه مطرح که در زمینه تولید پارچه های تترون و بخصوص با عرض 3 متر فعالیت حرفه ‌ای تر دارند می ‌پردازیم:

 • کارخانه نساجی کاماش
 • کارخانه نساجی مسعود
 • نساجی کاشان
 • تترون فیلور
 • تترون بروجرد
 • کارخانه نساجی سهند
 • تترون نگین
 • کارخانه نساجی ونوس طلایی
 • کارخانه نساجی درنا

تعداد کارخانجات فعال در این حوزه بسیار زیاد است و در این بخش فقط تعدادی از این کارخانجات معرفی شد. در صورت نیاز به تهیه هر نوع پارچه تترون، بی‌ نیاز از پارچه های وارداتی، به راحتی می توانید از میان تولیدات داخل کشور محصول مدنظر خود را تهیه کنید. به این ترتیب ارز پرداخت نمی کنید و تا حد زیادی امکان صرفه جویی در هزینه ها فراهم می گردد.

پارچه تترون با عرض 3 متر :کاربرد

پارچه تترون که در کارخانجات داخل کشور تولید می ‌شود کیفیت بالایی دارد و تمامی صنایع که به پارچه تترون نیازمند هستند، ترجیح می دهند تا از تولیدات داخل استفاده کنند. به همین جهت روز به روز بر ارزش پارچه های ایرانی افزوده می شود.

پارچه های تترون با همه عرض ها موارد استفاده و کاربردهای گسترده ای دارند و گاهی اوقات به عنوان جایگزین هم می توان از این پارچه ها استفاده کرد. در این میان پارچه تترون با عرض 3 متر جزء پراستقبال ترین عرض ها قرار دارد. زیرا به راحتی به عنوان جایگزین تمامی عرض های کمتر می توان از این پارچه استفاده نمود.

کارگاه های تولیدی تلاش دارند تا با تهیه پارچه های تترون عرض بیشتر تا حد زیادی هزینه های کارگاه را کاهش دهند. زیرا با این پارچه ها امکان برنامه ریزی برای قرار دادن الگوهای مختلف جهت برش آسانتر، می گردد.

در این بخش به بررسی برخی از مهمترین موارد استفاده و کاربرد های پارچه تترون با عرض 3 متر می پردازیم:

پارچه تترون با عرض 3 متر : تولید چادر نماز

در داخل کشور ما به دلیل انجام فرایض دینی، بانوان به چادرهای نماز نیاز دارند. چادر نماز معمولاً به صورت سفید یک دست یا با گل های بسیار ریز و روشن تولید می شود. در بین تمامی پارچه های موجود در بازار، پارچه های تترون به دلیل مقاومت در برابر چروک شدن و لطافت بالا جزء بهترین گزینه جهت تولید چادر نماز قرار می گیرند.

پارچه با عرض 3 متر
پارچه با عرض 3 متر

پارچه تترون با عرض سه متر : چادرهای جشن تکلیف و چادر احرام

جشن تکلیف که برای دختران در سن ۹ سالگی برگزار می شود، از جشن های بسیار مهم است که برای علاقمند کردن نوجوانان به انجام فرایض دینی برای آنها چادرهای نماز یک دست با طراحی های زیبا آماده می کنند. همچنین در مراسم حج چادرهای یکدست سفید تهیه می کنند، تا یکرنگ بودن اجتماع بیشتر به چشم بیاید. به همین جهت از پارچه های تترون با عرض 3 متر برای دوخت چادرها در مدل های مختلف به صورت عربی یا چادرهای ملی استفاده می شود.

پارچه تترون با عرض 3 متر :دوخت شومیزهای زنانه

پارچه تترون به دلیل داشتن الیاف پنبه جزء بهترین منسوجاتی است که در فصل تابستان می توان از آن برای فرار از گرما استفاده کرد. تولید شومیزهای زنانه و دخترانه در سایزهای بلند و کوتاه و مناسب برای انواع وست در چند سال اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. به همین جهت پارچه های تترون به عنوان مهمترین منسوجات در کارگاه های تولید البسه زنانه برای فصل تابستان است.

پارچه تترون با عرض سه متر : دوخت سیسمونی

برای دوخت سیسمونی نوزادان و لباس های ابتدایی آنها پارچه های تترون به دلیل ظرافت بالا، گزینه های مناسبی هستند. زیرا این پارچه ها هیچ حساسیتی برای کودک ایجاد نمی کند و به راحتی می توان انواع مختلف لوازم مورد نیاز کودک را آماده کرد.

پارچه تترون با عرض 3 متر : پیراهن های مردانه

برای دوخت پیراهن مردانه پارچه های تترون با گرماژی بین ۱۸۰ تا ۱۹۰ گرم را انتخاب می ‌کنند که این پارچه دارای بافتی سبک بوده اما بدن نمایی ندارد. معمولاً از پارچه های تترون ساده در رنگ بندی های متنوع برای دوخت پیراهن مردانه استفاده می ‌شود که در تمامی ایام سال می ‌تواند این پیراهن ها را به همراه کت و شلوار استفاده کرد. اما با فرا رسیدن ایام محرم استقبال از پیراهن مشکی تترون به شدت افزایش پیدا می ‌کند. مراکز تولیدی می توانند با توجه به تاریخ دقیق این ایام سود خوبی به دست آورند.

پارچه تترون با عرض 3 متر : تولید مقنعه

تولید مقنعه برای گروه های سنی مختلف از دانش آموزان، معلمان، کارمندان و پزشکان گرفته تا استفاده روزمره بانوان انجام می شود. اما برای هر گروه سنی و شغلی از رنگ بندی های خاص و مناسب استفاده می کنند. پارچه های تترون ایستایی خوب بر روی سر دارند؛ به همین جهت از رنگ سفید آن بیشتر برای تولید مقنعه بکار می برند، تا از هزینه های مربوط به مراکز تولید کاهش پیدا کند.

پارچه نخی عرض ۳ متر: دوخت ملحفه

در زمینه دوخت ملحفه پارچه های تترون با عرض 3 متر جزء بهترین پارچه ها محسوب می شوند، زیرا نیازی به دوخت دو قطعه از پارچه نیست و بدون درز می توان ملحفه ها را آماده کرد. معمولاً برای ملحفه های مورد استفاده در منازل، ملحفه های بیمارستانی، ملحفه های هتل ها و مسافرخانه ها از پارچه های تترون سفید استفاده می ‌کنند. اما گاهاً پارچه های تترون گلدار با طرح های خاص نیز جهت دوخت ملحفه های هتل ها یا مصارف خانگی به کار می روند.

پارچه تترون با عرض 3 متر :البسه بیمارستانی

پارچه های تترون با داشتن الیاف پنبه بسیار نرم، لطیف و سبک است و به همین جهت به عنوان بهترین پارچه جهت دوخت لباس بیماران به شمار می رود. معمولاً جهت کاهش هزینه ها و مراکز تولید البسه بیمارستانی سعی می کنند، از پارچه تترون با عرض 3 متر استفاده کنند، تا بتوانند تمامی الگوها را به راحتی بر روی پارچه قرار بدهند. همچنین در زمینه دوخت لباس کارکنان هم از کالیته های رنگی متناسب با سطح شغلی آنها استفاده می کنند.

پارچه نخی عرض ۳ متر : سرویس آشپزخانه

در آشپزخانه لوازم مختلفی وجود دارد که برخی از این لوازم باید توسط کاورهای مخصوص پوشش داده شوند، تا از گرد و غبار و آلودگی محفوظ بمانند. پارچه های تترون به عنوان بهترین متریال برای این حوزه به کار می ‌روند، همچنین در زمینه دوخت دمکنی و دستگیره نیز پارچه تترون کاربرد دارد. در سال ‌های اخیر که استقبال از این پارچه در این حوزه افزایش پیدا کرده، کارخانجات نساجی این پارچه ها را در طرح های خاص، مناسب برای فضای آشپزخانه و پارچه های چهارخانه و کلاسیک تولید کرده ‌اند.

پارچه تترون با عرض 3 متر : لباس فرم مدارس

از پارچه های تترون در زمینه تولید لباس فرم مدارس در گروه های ابتدایی و همچنین پیراهن های گروه های دبیرستان و راهنمایی استفاده می کنند. زیرا این پارچه مقاومت خوبی دارد و در حین بازی گوشی های کودکانه آسیبی به بافت و الیاف آن وارد نمی شود. البته لطافت آن هم یکی دیگر از دلایل انتخاب این پارچه برای گروه های سنی کودک است.

پارچه تترون با عرض 3 متر :اسکراب پزشکی

پارچه های تترون بر اساس میزان استفاده از الیاف پنبه و پلی استر و همچنین الیاف فلامنت در روند تولید آنها از ویژگی ‌های خاصی برخوردار هستند. اما به طور کلی تمامی پارچه های تترون به دلیل استفاده از الیاف مرغوب و باکیفیت در روند تولید آنها از برخی مشخصات و ویژگی های خاص برخوردارند که مصارف آنها را افزایش داده است.

معمولاً برخی از برندها در زمینه تولید پارچه های تترون پیشتاز هستند؛ زیرا ضمن توجه بیشتر به مواد اولیه و تهیه دستگاه های استاندارد و با کیفیت بالای بافندگی، از نیروهای متخصص و با مهارت بیشتر استفاده می کنند. به همین جهت، نتیجه کار آنها به نسبت سایر رقبا مورد استقبال بیشتر قرار می گیرد.

ویژگی های یک پارچه تترون مرغوب عرض سه متر سفید ،رنگی

وزن سبک

به دلیل استفاده از الیاف فلامنت و پلی استر در ترکیب این پارچه وزن بسیار سبکی دارند.

پارچه های خنک

به کار بردن الیاف پنبه در این پارچه سبب شده تا تنفس پذیری خوبی داشته باشند، به همین جهت در گروه پارچه های خنک قرار می گیرد که در فصل تابستان و بهار مورد توجه بسیاری از مراکز تولیدی است.

نرمی و لطافت بالا

شیوه بافت خاص این پارچه موجب شده تا ظرافت خوبی داشته باشند و به هیچ عنوان در هنگام برخورد با پوست آسیبی به آن وارد نمی شود.

رنگ پذیری مناسب

الیاف پنبه در کنار الیاف پلی استر مرغوب، رنگ پذیری خوبی دارند، به همین جهت پارچه های تترون رنگی در برابر شستشوهای مکرر مقاوم بوده و کیفیت رنگ آنها از بین می رود؛ زیرا در تمامی تار و پود پارچه رنگ نفوذ پیدا کرده است.

بدون بدن نمایی

بدن نمایی جزء موارد بسیار مهمی است که در روند تولید محصولات مختلف مد نظر قرار می گیرد. پارچه های تترون در کمترین گرماژ و سبکترین وزن هم به هیچ عنوان بدن نمایی ندارند. زیرا تراکم بافت در این پارچه ها مناسب انتخاب می‌ شود، به همین جهت بدون نگرانی برای تولید انواع البسه زنانه می توان از این پارچه استفاده کرد.

مقاومت در برابر کشش و سایش

این پارچه از مقاومت خوبی در برابر کشش و سایش برخوردار است و در صورت وارد آمدن ضربات ناگهانی و فشار به راحتی تار و پود آن از هم جدا نمی شود. به همین جهت در روند دوخت لباس فرم مدارس مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه تترون ضد آب ژاول چیست؟

آب ژاول به عنوان یک ماده شوینده و پاک کننده قوی شناخته می ‌شود که در هنگام وجود لک و آلودگی بر روی البسه از آن استفاده می کنند. همچنین در محیط هایی که میزان باکتری و ویروس زیاد است، برای ضدعفونی البسه از آب ژاول رقیق استفاده می کنند. به همین جهت جزء مواد پرکاربرد در محیط های درمانی و بهداشتی شناخته می شود.

در محیط های بیمارستانی و درمانگاه ها باید از پارچه هایی استفاده شود که در برابر آب ژاول مقاومت خوبی داشته باشند. زیرا در حین شستشوهای مکرر و ضدعفونی های متعدد به سرعت کیفیت پارچه از بین می ‌رود. به همین دلیل از پارچه های تترون ضد آب ژاول در این محیط ها استفاده می کنند.

شیوه تولید پارچه تترون ضد آبژاول بسیار خاص است و در کارخانجاتی که مجهز به سیستم حمام دو خم هستند، این پارچه ها تولید می گردد. در سال های اخیر که صنعت رنگرزی پیشرفت زیادی کرده، با استفاده از شیوه راکتیو این پارچه ها مورد رنگرزی قرار می گیرند. به همین سبب رنگ در تمام الیاف و تار و پود پارچه تترون نفوذ می کند و به دلیل تکرار چند باره رنگرزی این رنگ ها از ثبات بالایی برخوردار می گردند.

شفافیت رنگ در پارچه های تترون می‌ تواند نشانگر کیفیت این پارچه ‌ها باشد. زیرا هر چقدر یکپارچه شفافیت رنگ بیشتری داشته باشد، در نتیجه از مواد اولیه مرغوب تر و شیوه رنگرزی استاندارد در روند تولید آن استفاده شده است.

به همین دلیل کارخانجات نساجی برای به دست آوردن حجم بیشتر بازار تمرکز خود را بر روند تولید این پارچه ها گذاشته اند، تا بتوانند با ارائه پارچه های ضد آب ژاول یا زد وایتکس بخش عمده‌ ای از این بازار را به دست بگیرند.

خرید پارچه تترون سفید عرض سه متر در کرج

پارچه های تترون در تنوع بالای رنگبندی و همچنین طرح و عرض به بازار کرج ارائه می گردد. به همین دلیل در هنگام خرید این پارچه ها حق انتخاب زیادی برای خریداران عمده در کرج وجود دارد که با بررسی نیازهای مصرفی خود می ‌توانند بهترین محصول را انتخاب نمایند.

در بازارهای کرج وتهران عرضه و فروش تنوع بالایی از پارچه های تترون ارائه می گردد اما امکان دسترسی به برندهای مختلف و متعدد به صورت یکجا میسر نیست و خریدار باید در این بازارها به گشت و گزار زیادی بپردازند و گاهاً به دلیل پیدا نکردن محصول مورد نظر دچار سرگردانی می شوند.

قیمت پارچه تترون اعلا : سفید و رنگی

در سال های اخیر که استفاده از گوشی های موبایل و اینترنت افزایش پیدا کرده است، بسیاری از کسب و کارها نیز برای ارائه بهترین محصولات خود در این فضا فعالیت می کنند. به همین دلیل شرایط خرید اینترنتی پارچه های تترون از بهترین وب سایت ها نیز فراهم آمده است.قیمت تترون سفید بروجرد بستگی به عرض پارچه تترون بروجرد دارد :

قیمت تترون سفید بروجرد :تترون نخی

 • تترون سفید عرض ۹۰ بروجرد :68000
 • تترون سفید عرض 110 بروجرد:70000
 • تترون سفید عرض 150 بروجرد 115000
 • تترون سفید عرض 3 متر بروجرد 110000

تمامی خریداران عمده پارچه تترون که به این پارچه به عنوان ماده اولیه کارگاه های تولیدی نیاز دارند، می ‌توانند از طریق وب سایت های آنلاین پارچه های مد نظر خود را تهیه کنند. این روش جزء بهترین راه های دسترسی به مراکز خرید متعدد و کارخانجات تولید کننده به صورت همزمان است.

به طور کلی خرید اینترنتی از وب سایت های معتبر، مزیت های زیادی به دنبال دارد که خریداران ترجیح می دهند تا پارچه تترون عرض 3 متر را به این شیوه تهیه کنند. در ادامه به بررسی برخی از مهمترین مزیت های این شیوه خرید می پردازیم:

صرفه جویی در وقت

خریداران برای دسترسی به کارخانجات تولید کننده و نمایندگی های پخش نیازی به طی کردن مسافت طولانی ندارند و تنها با فشردن چند دکمه می توانند پارچه های مدنظر خود را از درب کارخانجات تولید کننده تهیه کنند. به همین جهت در وقت و زمان صرفه جویی زیادی می شود.

صرفه جویی در هزینه

طی نکردن مسیرهای طولانی و صرفه جویی در وقت در هزینه ‌های خریداران هم تأثیر زیادی می ‌گذارد. همچنین خرید مستقیم از تولید کننده و مراکز پخش منجر به دسترسی به قیمت درب کارخانه می شود.

خرید بدون محدودیت زمان و مکان

برای رفتن به بازارهای عرضه و فروش باید در ساعت های کاری به مراکز و فروشگاه ها مراجعه کنید. اما برای خرید از وب سایت ها به صورت آنلاین و بدون محدودیت زمانی و مکانی در هر ساعت از شبانه روز می توانید پارچه های مد نظر خود را تهیه کنید.

دریافت مشاوره رایگان

دریافت مشاوره در تمامی پروسه خرید ضروری است، زیرا شناخت مشخصات و ویژگی های پارچه های تترون و آشنایی با موارد استفاده و کاربردهای این پارچه متنوع موجب می شود تا انتخاب بهتری داشته باشید. به همین جهت از قبل از ثبت سفارش تا مرحله خرید و ارسال پارچه می توانید از کارشناسان متبحر وب سایت های آنلاین کمک بگیرید، تا پروسه خرید به خوبی طی شود.

تضمین کیفیت

تمامی پارچه هایی که در وب سایت های آنلاین معتبر ارائه می گردد، از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در اغلب مواقع این فروشندگان ضمانت می کنند که برندهای اصل را ارائه می دهند.

ارسال پارچه از درب کارخانه

اغلب فروشندگان فعال در فضای آنلاین برای کاهش هزینه های انبارداری و حمل و نقل و ارسال سعی می کنند، تا پس از ثبت سفارش مشتریان، این پارچه ها را مستقیم از درب کارخانه برای آنها ارسال کنند. این شیوه فروش تأثیر زیادی در قیمت نهایی پارچه در بازار دارد که در نهایت هزینه ‌های خریداران تا حد زیادی کم می شود.

ارسال در سریعترین زمان ممکن

پس از ثبت سفارش در کمترین روز کاری پارچه های خریداری شده برای خریداران در دورترین نقاط کشور ارسال می شود.

بسته بندی های باکیفیت بالا

پارچه های خریداری شده در بسته بندی های با کیفیت و مرغوب ارسال می شود تا در طی مسیر هیچ آسیبی به آن وارد نگردد. در صورت پاره شدن بسته بندی، ممکن است پارچه های تترون کثیف و آلوده شوند.

تفاوت پارچه تترون خارجی با داخلی

در حال حاضر کارخانجات تولید کننده پارچه های تترون بسیار خودکفا بوده و توانسته اند منسوجاتی مرغوب و باکیفیت را به بازار ارائه دهند. اما متاسفانه همچنان شاهد وجود پارچه های تترون خارجی در بازار هستیم که با تولیدات داخل رقابت تنگاتنگی دارند.

از مهم ترین پارچه های تترون خارجی که در بازار ایران مورد استقبال هم قرار می گیرند، می توان به پارچه تترون ژاپنی اشاره کرد. این پارچه در بیشتر از ۵۰ کالیته رنگ بندی به کشور وارد می ‌شود و در واقع به عنوان مشهورترین پارچه تترون وارداتی در بازار ایران شناخته می شود.

در کنار این برند مطرح پارچه های تترون تایلندی هم در بازار مورد استقبال قرار می گیرند. همچنین پارچه های تترون با عرض ۹۰ سانتی متر تولید کشور چین هم در برخی از بازارهای بزرگ خرید و فروش می شوند.

اگر بخواهیم به مهمترین تفاوت پارچه تترون خارجی و داخلی اشاره کنیم، باید بگوییم که در بین پارچه های تترون ژاپنی و تایلندی در مقایسه با پارچه ایرانی ظرافت بافت و کیفیت رنگ نمونه های ژاپنی گاهاً بالاتر است. اما پارچه های ایرانی هم کیفیت پایین دارند و شهرت برند پارچه های ژاپنی یکی از مهمترین دلایل تفاوت قیمت بین تولیدات داخل و پارچه های وارداتی است.

اما در مقایسه با پارچه های چینی باید بگویم که پارچه های تولید داخل از کیفیت بالاتری برخوردارند و گاهاً به دلیل قیمت کمتر برای تولید برخی از محصولات از این نوع پارچه استفاده می شود.

به طور معمول پارچه های ژاپنی در بازار ایران قیمت بالاتری دارند و به همین سبب در همه مصارف نمی توان از این پارچه استفاده کرد. در اغلب مواقع برای دوخت پیراهن های مردانه خاص و یونیفرم های مورد استفاده در آژانس های هواپیمایی از پارچه های تترون خارجی استفاده می کنند.

عوامل موثر بر قیمت پارچه تترون عرض 3 متر

پارچه های تترون عرض 3 متر در دسته پارچه هایی قرار می گیرند که کاربردهای بسیار زیادی دارند. در صورت بررسی دقیق این پارچه ها در می یابیم که یکی از مهم‌ترین مصارف این پارچه در کارگاه های تولید ملحفه بیمارستانی و هتلی است.

به همین دلیل است که کارخانجات تمرکز ویژه تری بر روند تولید پارچه های تترون عرض 3 متر گذاشته اند، تا بتوانند نیاز بازار را با قیمت مناسب تر تأمین کنند. چرا که هرچقدر تولید یکپارچه بیشتر باشد، امکان ارائه آن در بازار با قیمت کمتر فراهم می گردد.

در هنگام مراجعه به بازارها برای خرید پارچه های مورد نیاز با تنوع بالای قیمت پارچه تترون عرض 3 متر روبرو می شوید. این تفاوت ها سبب سرگردانی خریداران شده و به راحتی نمی توانند پارچه های مرغوب و باکیفیت را تشخیص دهند.

اغلب خریداران عمده پارچه تترون هم ترجیح می دهند، تا این منسوجات را با هزینه کمتر تهیه کنند، تا بتوانند محصولات تولید شده با این پارچه را با نرخ مناسب تر به بازار ارائه دهند، بدین وسیله مشتریان بیشتری را جذب نمایند.

در این بخش سعی می‌کنیم به بررسی برخی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت پارچه تترون عرض 3 متر بپردازیم:

وارداتی یا داخلی بودن پارچه

پارچه های وارداتی به دلیل پرداخت ارز از قیمت های بالاتری برخوردار هستند؛ چرا که نرخ هزینه های گمرک در داخل کشور ما زیاد است. اما پارچه های تولید داخل به دلیل استفاده از مواد اولیه داخلی قیمت های مناسب تری دارند. البته برخی از پارچه های وارداتی به نسبت تولیدات داخل کیفیت بالاتری هم دارند که در چنین شرایطی افزایش قیمت آنها توجیه پذیر است.

نوع الیاف پارچه

میزان استفاده از الیاف پنبه در روند تولید این پارچه بر روی کیفیت آن تأثیر مستقیم می گذارد. هر چقدر که الیاف پنبه بیشتر باشد، پارچه براقیت کمتری داشته و به تبع پارچه های مرغوب تر هزینه بیشتری هم برای تولید آنها صرف می شود.

رنگ های شفاف

در صورتی که پارچه های تترون با رنگ های شفاف به بازار ارائه گردند از بهترین کیفیت رنگ و شیوه های استاندارد برای آماده سازی آنها استفاده شده است، هر چقدر کیفیت رنگ پارچه پایین تر باشد، رنگ پارچه کدرتر می گردد.

پارچه های ساده و طرحدار

بین پارچه های ساده و طرحدار تفاوت قیمت وجود دارد؛ زیرا برای تولید پارچه های طرح دار نیاز به آماده سازی شابلون های مخصوص و طی کردن وقت بیشتر جهت قرار دادن شابلون ها بر روی پارچه های تترون است؛ اما پارچه های ساده در سریع ترین زمان آماده می شود.

ضدآب ژول

پارچه هایی که به صورت ضد آب ژاول تولید می ‌شوند، باید چندین مرحله رنگرزی شود، به همین سبب هزینه بالاتری برای تولید و آماده سازی آنها صرف می گردد. پس این ویژگی سبب افزایش قیمت پارچه تترون است.

گرماژ و وزن پارچه

پارچه های تترون را با گرماژهای مختلف در کارخانجات تولید می کنند، تا برای هر نوع مصارفی بتوان از بهترین پارچه استفاده کرد. هرچقدر مقامت پارچه بیشتر باشد، میزان الیاف بیشتری در روند تولید آن استفاده شده است در نتیجه نرخ پارچه هم بیشتر می ‌شود.

برندهای معتبر تولید کننده

برند تولید کننده از عوامل بسیار مهمی است که می تواند در محبوبیت یکپارچه در بازار تأثیر مستقیم بگذارد. هرچقدر شهرت یک برند بیشتر باشد، تقاضا برای تهیه آن افزایش می یابد که نتیجه آن افزایش قیمت بالاتر است.

بزرگترین مرکز فروش پارچه های تترون عرض 3 متر

یافتن مراکز فروش عمده که تنوع بالایی از پارچه های تترون را ارائه می دهند، جزء اهداف اصلی کارگاه های تولید البسه و منسوجات بیمارستانی است. زیرا این مراکز به حجم زیادی از پارچه های تترون نیاز دارند و ترجیح می دهند تا با قیمت درب کارخانه این پارچه را تهیه نمایند.

قطعاً تشخیص کیفیت پارچه های تترون مهارت زیادی نیاز دارد و همه خریداران این مهارت را ندارند. پس راه حل ممکن برای دور ماندن از دلالان و افراد سودجو، انتخاب نمایندگی های معتبر پخش و فروش پارچه های تترون است.

این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز فروش پارچه های تترون سعی می کند، با بزرگترین برندهای پارچه ارتباط مستقیم برقرار نماید. در چنین شرایطی ارائه پارچه های مرغوب و با کیفیت بالا در تنوع خوبی از لحاظ گرماژ، رنگبندی و طرح میسر می گردد.

یکی از بهترین راه حل هایی که خریداران عمده می توانند از آن بهره بگیرند، انتخاب همین مراکز معتبر است. زیرا با ارائه اطلاعات دقیق و کامل از جنس و کیفیت پارچه ها، کمک می کنند تا منسوجاتی مناسب برای مصارف خود انتخاب نمایند.

در صورت نیاز به تهیه پارچه تترون عرض 3 متر بدون صرف وقت و گشت و گذار در بازارهای عرضه و فروش شلوغ حال حاضر، کافیست با کارشناسان فروش مجموعه ارتباط بگیرید. در صورت تمایل به دریافت مشاوره مفیدترین اطلاعات در اختیار شما قرار می گیرد، تا با آگاهی کامل بتوانید پارچه های مد نظر را سفارش داده و در کوتاهترین زمان ممکن آنها را در محل مدنظر خود تحویل بگیرید.

قیمت پارچه تترون سفید دیجی کالا
پارچه عرض ۴ متر
قیمت پارچه تترون سفید عرض ۹۰
قیمت پارچه ملحفه عرض ۳ متر
قیمت تترون سفید بروجرد
پارچه تترون عرض ۳ متر
قیمت پارچه تترون اعلا
قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان