خرید و قیمت پارچه مکانیک گل پود

قیمت پارچه مکانیک

پارچه مکانیک گل پود یکی از پارچه های مرغوب و با کیفیت بالای این نساجی بزرگ است که توانسته است بخش زیادی از بازار را تحت پوشش قرار بدهد. در صورتی که برای مراکز تولیدی به حجم زیاد از پارچه های مکانیکی نیاز پیدا کردید. کافیست که بدون درگیر شدن با بازارهای سنتی از طریق آدرس وب سایت و شماره های تماس با این نساجی ارتباط مستقیم برقرار کنید، تا مناسب ترین قیمت پارچه را به دست آورید.

https://miladarshadi.com/product/gray-mechanical-persian-fabric/

آیا می دانید پارچه مکانیک چه ویژگی هایی دارد؟

معتبرترین کارخانجات تولید کننده پارچه مکانیک کدامند؟

پارچه های مکانیک در بازار با چه نام های دیگری معرفی می شوند؟

بیشترین کاربرد پارچه های مکانیک برای چیست؟

پارچه های مکانیک در بازار با توجه به نوع بافت و ضخامت آنها به پارچه فتوس یا پارچه لنین پرشین هم شهرت دارند. جزء پارچه های مرغوب و باکیفیت بازار هستند که در زمینه دوخت لباس کار و لباس فرم مدارس کاربرد دارند. زیر دست نرم و لطیف این پارچه موجب شده تا شرایط استفاده از آن برای همه افراد با هر شرایطی مناسب باشد.

برای خرید پارچه مکانیک گل پود که یکی از بهترین برندهای موجود در بازار است، کافیست به شکل مستقیم از درب کارخانه یا نمایندگی های عرضه و پخش آن ارتباط برقرار کنید، تا مناسب ترین قیمت موجود در بازار را به دست آورید.

بررسی پارچه پرشیا نساجی گل پود

پارچه مکانیک پرشیا
پارچه مکانیک پرشیا

صنعت نساجی در طی سال های گذشته پیشرفت چشمگیری پیدا کرده است؛ به خصوص در شهر اصفهان مراکز متعددی در این زمینه فعالیت می کنند و به دلیل بالا بودن رقابت بین کارخانه جات تولیدات این منطقه در بالاترین سطح کیفیت قرار می گیرند. در صورتی که به هر نوع پارچه برای لباس کار و لباس فرم نیاز دارید، بهتر است کارخانجات قرار گرفته در شهر اصفهان را انتخاب کنید، زیرا تنوع پارچه و کیفیت آنها در جایگاه مناسبی قرار می گیرد.

کارخانه گل پود اصفهان یکی از معتبرترین کارخانجاتی است که در حال حاضر در داخل ایران پارچه های مرغوب و باکیفیت و در تنوع بالایی ارائه می دهد. در صورت نیاز به تهیه حجم عمده از انواع مختلف پارچه که جزء تولیدات این کارخانه است، می توانید با خیال راحت کیفیت خوب آنها را تهیه نمایید. 

پارچه های مکانیک در ابتدا از کشور چین به ایران وارد شد و در اولین مرحله با رنگ طوسی به بازار رسید. به دلیل داشتن کیفیت خوب و همه پسند بودن رنگ طوسی به سرعت جایگاه خود را در میان مراکز تولیدی باز کرد. محبوبیت روز افزون این پارچه موجب شد تا رنگ بندی های این پارچه به چهار عدد برسد و همچنان جایگاه مناسبی در میان خریداران عمده داشت.

نهایتاً کارخانجات داخل کشور برای جلوگیری از خروج ارز زیاد و پاسخ دهی به نیاز مصرف کنندگان داخل اقدام به تولید این پارچه در کارخانجات خود کردند. کارخانه گل پود یکی از پیشتازان این صنعت بود که توانسته است رنگبندی های متعدد حدود ۱۶ رنگ بندی خاص و پرکاربرد از این پارچه را به بازار عرضه کند.

مدیران کارخانه گل پود ساز و کاری را فراهم کرده ‌اند که با کمترین اتلاف زمان و بیشترین صرفه جویی مالی پارچه های تولید شده به دست مصرف کنندگان نهایی آن برسد. در چنین شرایطی منصفانه ترین قیمت ممکن برای پارچه ها در نظر گرفته می شود. به همین دلیل است که پارچه مکانیک گل پود در میان سایر برندها از محبوبیت بالایی برخوردار است. 

البته مسئله مهم تر که در این کارخانه رعایت شده، استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز در کنار الیاف مرغوب و باکیفیت بالا است که توانسته اند خطوط تولید استاندارد راه اندازی کنند. به همین سبب پارچه های تولید شده در این مجموعه از لحاظ کیفیت رنگ و کیفیت الیاف در رتبه های بالا قرار می گیرد.

پارچه مکانیک را چقدر می شناسید؟

پارچه های مکانیک جزء پارچه های تخت بافت با بافت مربعی قرار می گیرند که در کارخانجات با استحکام بالا تولید می‌ شوند. همین تراکم بافت موجب شده تا ایستایی پارچه بر روی بدن به خوبی بوده و در حین استفاده طولانی مدت سطح آن دچار چروک نمی شود.

پارچه های مکانیک در کارخانجات با گرماژهای مختلف تولید می شوند که متناسب با بازار هدف آنها می توان پارچه را با گرماژ ۲۴۰ گرم تا ۲۷۰ گرم پیدا کرد. معمولاً عرض این پارچه ۱۵۰ در نظر گرفته می شود، تا برای تمامی مراکز تولیدی و کارگاه ها مورد استفاده قرار بگیرد. زیرا عرض ۱۵۰ کاملاً استاندارد است و الگوهای برش به راحتی بر روی آن قرار می گیرند. البته نکته مهم تر اینکه پهن کردن این پارچه بر روی میزهای برش به سادگی صورت می گیرد.

پارچه های مکانیک را در کارخانه پس از تولید دیگر به سالن‌ های رنگرزی انتقال نمی دهند. زیرا تمام الیاف مورد استفاده در بافت پارچه از قبل با رنگ های مرغوب و با کیفیت رنگ شده اند. به همین سبب سرعت بافت پارچه افزایش پیدا کرده و پس از پایان بافت در طاقه های ۴۰متری آماده ارائه به بازار می گردند.

پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است مدل مانتو با پارچه پرشیا معایب پارچه پرشیا پارچه پرشیا مانتویی پارچه پرشیامشخصات پارچه پرشیا قیمت پارچه کرپ پرشیا قیمت پارچه پرشیا
پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است مدل مانتو با پارچه پرشیا معایب پارچه پرشیا پارچه پرشیا مانتویی پارچه پرشیامشخصات پارچه پرشیا قیمت پارچه کرپ پرشیا قیمت پارچه پرشیا

یک نکته بسیار مهم در مورد پارچه های مکانیک این است که این پارچه ها با کیفیت بالایی که دارند در مقایسه با پارچه های ترگال کجراه و تترون، قیمت پارچه مکانیک مناسب تر است. به همین سبب برای مراکز تولیدی مقرون به صرفه تر بوده و حجم خرید آن در بازار افزایش پیدا می کند. 

از جمله کارخانجات برند و مشهور فعال در زمینه تولید پارچه های مکانیک می توان به کارخانه نساجی کاماش، کارخانه نساجی گل پود، کارخانه مهنام، کارخانه تک و کارخانه فدک اشاره کرد که در این میان پارچه های گل پود شهرت بیشتری به دست آورده اند.

پارچه مکانیک برای چه فصلی مناسب است؟

پارچه های مکانیک به گونه ‌ای تولید می شوند که خاصیت کشسانی ندارند و به دلیل داشتن تراکم بافت بالا آنها به راحتی چروک نمی شود. این ویژگی موجب شده تا برای تولید محصولات مختلف بتوان از این پارچه ها استفاده کرد. اما یکی از عوامل بسیار مهمی که در هنگام تهیه پارچه برای مراکز تولیدی و خریداران عمده اهمیت پیدا می کند، مناسب بودن پارچه ها برای چهار فصل است.

گاهی برخی از پارچه ها به بازار عرضه می شوند که تابع مد بوده و با استفاده از آخرین نوآوری های دنیای مد تولید شده ‌اند. این پارچه ها برای حداقل یک فصل کاربرد دارند و ممکن است در فصل های دیگر اثری از این پارچه ها در بازار نباشد.

اما پارچه های مکانیک ویژگی های خاصی دارند که موجب شده از آن در چهار فصل سال استفاده شود. به همین جهت این پارچه به هیچ عنوان بازار فروش مقطعی نداشته و در همه روزهای سال مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

به دلیل استفاده از الیاف پنبه در روند تولید این پارچه در کنار الیاف پلی استر این پارچه ها بسیار نرم و لطیف بوده و قابلیت تنفس دارند. به همین جهت در میان گرمای تابستان به دلیل تنفس پذیری خوب می توان از آن استفاده کرد. همچنین وجود الیاف پلی استر موجب می ‌شود تا گرمای بدن حفظ گردد؛ به همین سبب در فصل زمستان در کنار سایر البسه دیگر می توان از این پارچه همچنان استفاده نمود.

به طور کلی یکی از مهمترین دلایلی که پارچه مکانیک را برای هر چهار فصل مناسب می ‌کند، ساده بودن این پارچه است. چرا که سادگی درگیر مد نمی‌ شود و در همه زمان ها می توان از آن استفاده کرد.

مشخصات پارچه های مکانیکی گل پود

پارچه های مکانیک که در نساجی گل پود تولید می شوند، به دلیل استفاده از الیاف مرغوب و با کیفیت بالا در کنار ماشین آلات پیشرفته و به روز جزء بهترین پارچه های حال حاضر در بازار به شمار می روند. در سال های اخیر که حجم استفاده از این پارچه گسترش پیدا کرده، این کارخانه هم تمرکز بیشتری بر افزایش کیفیت پارچه گذاشته است. 

مشخصات و ویژگی های خاص پارچه های مکانیک موجب شده تا به راحتی برای همه گروه ‌های سنی و همچنین مشاغل مختلف بتوان از این پارچه جهت دوخت لباس های فرم و لباس کار استفاده کرد. تنوع بالای رنگبندی و کیفیت خوب این پارچه ها از مهمترین دلایل استقبال توسط خریداران عمده می باشد. 

اما به طور کلی پارچه های مکانیک که در کارخانه گل پود تولید شده ‌اند از برخی مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد برخوردارند که سبب استقبال بیشتر از این پارچه در بازار شده است که به شرح ذیل می باشد:

تست ضد گرد و غبار

پارچه های مکانیک از تراکم بافت بالایی برخوردار هستند و به دلیل یکنواخت بودن سطح پارچه در طی فرآیندهای تولید خاص این یکنواختی ایجاد می‌شود. ضد گرد و غبار بوده و در محیط‌ های آلوده هم به راحتی قابل استفاده است.

ایستایی مناسب

این پارچه ها ایستایی خوبی بر روی بدن دارند و در طولانی مدت آنها چروک نمی شود. به همین جهت برای لباس فرم های اداری مورد توجه قرار می گیرند. زیرا پرستیژ کارمندان را در طی یک روز کاری طولانی حفظ می کند. 

عدم کسری پارچه در زیر اتو

این پارچه با داشتن الیاف مرغوب و شیوه های بافت نوین به هیچ عنوان در هنگام شستشو و یا در زیر اتو دچار کسری نمی شود. زیرا از الیاف صاف و یکدست برای تولید آن استفاده شده است.

ثبات رنگی بالا

ثبات رنگی این پارچه ها به دلیل استفاده از الیاف رنگ شده به قدری بالا است که هیچ گونه رنگ پریدگی و مشکل در طی شستشوهای طولانی مدت برای پارچه به وجود نمی آید. 

استحکام بالا

به دلیل ترکیب الیاف پنبه و پلی استر این پارچه ها استحکام و دوام بالایی برخوردار هستند و در برابر سایش مقاومت خوبی دارند.

ضد حساسیت

ضد حساسیت بودن الیاف این پارچه موجب شده تا بدون دغدغه و نگرانی برای تولید لباس فرم دانش آموزان در مقاطع پایین تحصیلی هم استفاده کرد. زیرا هیچ آسیبی به پوست لطیف این افراد وارد نمی کند.

 پرز نشدن پارچه

در طی استفاده های طولانی مدت هم سطح پارچه های مکانیک پرز نمی ‌شود و این نشان از کیفیت بالای الیاف بکار برده شده با تاب فراوان است.

الیاف مورد استفاده در تولید پارچه مکانیک

در گذشته های دور برای بافت پارچه ها از یک الیاف طبیعی استفاده میکردند و پارچه با ویژگی های محدود تولید می شد. اما در حال حاضر که تکنولوژی پیشرفت زیادی کرده و انواع مختلف الیاف از مواد مصنوعی و طبیعی تولید شده ‌اند، کارخانجات هم با در هم آمیختن این الیاف با یکدیگر توانسته اند پارچه های متفاوت و البته با کیفیت بالاتر تولید کنند.

در روند تولید پارچه های مکانیک در کارخانه گل پود و سایر کارخانجات نساجی دیگر از چند نوع الیاف در کنار هم استفاده می کنند، تا در نهایت پارچه ای مستحکم، نرم، لطیف و ضد حساسیت و همچنین بدون الکتریسیته تولید گردد. 

از مهمترین الیافی که در کارخانه برای بافت پارچه ها استفاده می شود، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

الیاف فلامنت

 فلامنت بخش بسیار مهمی از تولید پارچه‌ های مکانیک را تشکیل می ‌دهد و با قرار گرفتن در پود پارچه ها به دلیل داشتن خاصیت ارتجاعی استحکام زیادی ایجاد می کند. این الیاف از پلیمرهای بدست آمده از پالایشگاه‌ های داخل کشور به دست می آید. به همین جهت تا حد زیادی هزینه ‌های تولید پارچه مکانیک را کاهش می دهد. 

الیاف پلی استر

الیاف پلی استر با داشتن خاصیت ارتجاعی کیفیت بالایی دارند و موجب می ‌شود تا پارچه های مکانیک ضد چروک باشند و البته استحکام بالای این پارچه در برابر کشش و سایش یکی از مهمترین دلایل دوام و ماندگاری بالای این پارچه ها در محیط کار است. 

الیاف پنبه

الیاف پنبه که جزء الیاف طبیعی به شمار می رود و مقاومت بالایی در برابر حرارت داشته و با جذب آب بالا می تواند هر گونه تعریق را جذب کرده و در هنگام استفاده طولانی مدت احساس ناخوشایندی به وجود نمی آورد. الیاف پنبه معمولاً در دو رنگ سفید و کرم در بازار ارائه می گردد که الیاف پنبه ای سفید و بلند کیفیت بالاتری دارند و اغلب برای تولید پارچه های مکانیک از این نوع الیاف استفاده می کنند، تا درجه کیفیت پارچه ‌ها نیز افزایش یابد. 

بررسی کاربرد پارچه های مکانیک

تا اینجا هر آنچه گفتیم بررسی مشخصات و ویژگی های پارچه های مکانیک بود اما پارچه‌ هایی با چنین مشخصات و ویژگی هایی کاربردهای بسیار گسترده ای دارند که کارخانجات نساجی را مجبور به تولید این پارچه در حجم های زیاد کرده اند، تا بتوانند نیاز بازار داخل را به طور کامل تأمین نمایند. 

اغلب مراکز تولیدی که در زمینه دوخت لباس فرم و لباس کار فعالیت دارند، ترجیح می دهند تا پارچه های با کیفیت بالا و هزینه ارزانتر تهیه کنند که بتوانند به خوبی در بازار محصولات خود را ارائه دهند. پارچه مکانیک یکی از بهترین پارچه هایی است که به این مراکز پیشنهاد می شود.

لباس فرم زنانه

بانوان شاغل برای حضور راحت ‌تر در محل کار به لباس هایی نیاز دارند که ایستایی مناسبی داشته و بدون الکتریسیته باشند. از مهم‌ترین پارچه هایی که برای این منظور می توان استفاده کرد، پارچه های مکانیک است؛ زیرا در استفاده طولانی مدت چروک هم نمی شوند. 

دوخت لباس فرم مدارس

برای دوخت لباس فرم مدارس در کلیه مقاطع تحصیلی از پیش دبستانی ها گرفته تا مقاطع ابتدایی و دبیرستان از پارچه های مکانیک می توان استفاده کرد. زیرا تنوع رنگ بندی پارچه زیاد است و برای هر گروه سنی می توان رنگ های کاربردی انتخاب نمود. از آنجایی که دانش آموزان شیطنت های زیادی دارند و لباس آنها نیاز به شستشوی مداوم پیدا می کند، این پارچه ها بهترین انتخاب می باشند. 

دوخت لوازم سیسمونی

در زمینه دوخت لوازم سیسمونی مانند کریر، کالسکه و مواردی از این قبیل از پارچه های مکانیک به دلیل استحکام بالا و نداشتن حساسیت برای پوست استفاده می کنند، تا با خیال راحت والدین از این وسایل برای فرزندان خود استفاده کنند.

لباس کار

در شرایط گوناگون مانند کارگران شهرداری، کارخانجات صنایع غذایی، رستوران ها و بسیاری از موارد دیگر باید لباس های کار مناسب بپوشند، تا در صورت بروز هر گونه آلودگی به راحتی مشخص شده و بتوان آن را برطرف کرد. همچنین شستشوی پارچه ها نیز راحت تر باشد، پارچه های مکانیک از بهترین انتخاب در این حوزه به شمار می روند.

شلوارهای کردی

برای دوخت شلوارهای کردی از پارچه هایی که ضد چروک باشند و کیفیت مناسب رنگبندی داشته باشند، استفاده می کنند که یکی از پارچه های پرطرفدار در این حوزه پارچه مکانیک است. زیرا ضمن داشتن ویژگی های خاص و ثبات رنگی بالا لطافت زیادی هم دارد. 

 دلیل استقبال زیاد از پارچه های مکانیک

پارچه های مکانیک جزء محصولاتی هستند که در حوزه تولید لباس کار و لباس فرم مورد استفاده قرار می گیرند. از مهم‌ترین رقبای این پارچه در بازار می توان به پارچه های ترگال، پارچه های کجراه و پارچه های تترون اشاره کرد.

مراکز تولید لباس فرم سعی می کنند تا جای ممکن منسوجاتی را انتخاب کنند که هزینه های مربوط به تولید را تا حد زیادی کاهش بدهند. البته این مورد را هم در نظر می گیرند که باید لباس های تولید شده توسط آنها از کیفیت خوبی برخوردار باشند تا در بازار مورد استقبال خریداران هم قرار بگیرند.

به همین جهت تا جایی که ممکن است ویژگی های این پارچه برای تولیدات آنها مناسب باشد، از پارچه های مکانیک استفاده می کنند. زیرا این پارچه قیمت مقرون به صرفه تری به نسبت سایر پارچه های دیگر دارد.

دلایل زیادی وجود دارد که استقبال از پارچه های مکانیک در بین خریداران عمده افزایش پیدا کرده است. در ادامه به چند مورد آن می پردازیم:

تنوع بافت پارچه

سبک بافت پارچه مکانیک به صورت ساده است؛ اما برخی اوقات این پارچه را به شکل طرح دار هم تولید می کنند که طرح این پارچه به شکل محو درون بافت آن ایجاد می شود. مراکز تولیدی می ‌توانند از هر دو پارچه ساده و طرحدار در کنار یکدیگر به عنوان خرج کار استفاده کنند که زیبایی لباس های فرم را افزایش بدهند. 

ثبات رنگی بالا

ثابت بودن رنگ در برابر شستشوهای مداوم از ویژگی‌ های خاص این پارچه به شمار می رود که برای مراکز تولیدی هم اهمیت زیادی دارد. چرا که در حین دوخت و دوز مشکلی برای آنها و چرخ های خیاطی و میز برش ایجاد نمی شود. 

رنگ های کاربردی

پارچه های مکانیکی اغلب برای تولید لباس کار و لباس فرم استفاده می کنند، به همین جهت نیاز است که این پارچه با رنگ بندی های خاص آماده شود، کارخانجات هم با تمرکز بر روی نیاز بازار رنگ های مناسب برای هر حوزه تولید کرده ‌اند.

رضایت مشتریان قبلی

اغلب تولید کنندگانی که در ابتدای مسیر هستند، از مشتریان قبلی پارچه ها اطلاعات لازم را دریافت می کنند که در مورد پارچه های مکانیک تمامی خریداران عمده رضایت کامل از لحاظ استقبال در بازار داشته اند. به همین سبب پارچه مکانیک گل پود به عنوان اولین انتخاب در لیست خرید افراد قرار می گیرد.

 قیمت ارزان تر

یکی از مهمترین دلایل انتخاب پارچه های مکانیک نسبت به سایر پارچه های دیگر هم رده خود در بازار قیمت ارزان تر این پارچه ها است که دلیل عمده آن هم شیوه تولید خاص این پارچه با استفاده از الیاف رنگ شده است. هزینه های مربوط به تولید را تا حد زیادی کاهش داده و سرعت تولید را افزایش می دهند.

ویژگی های خاص یک مرکز خرید عمده پارچه 

در سال های اخیر که قوانین سفت و سختی برای استفاده از لباس کار در محیط های کاری تعیین شده، نیاز بازار به تهیه این پارچه ها افزایش پیدا کرده است. در بین تنوع بالای پارچه های موجود در بازار، پارچه های مکانیک بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.

در هنگام نیاز به خرید پارچه ها به صورت عمده بهتر است در انتخاب مراکزی که قرار است پارچه های مدنظر خود را از آنها تهیه کنید، توجه و دقت بیشتری داشته باشید تا در نهایت خریدی مقرون به صرفه انجام بدهید. زیرا در هنگام خریدهای عمده بهتر است تا به قیمت درب کارخانه دست پیدا کنید، تا در هزینه های نهایی خود صرفه جویی نمایید. 

در بین مراکز متعددی که در زمینه عرضه و فروش پارچه های مکانیک فعالیت دارند، انتخاب برخی از مراکز برای خریداران سودمندتر است. زیرا این مراکز از ویژگی‌ های منحصر به فردی برخوردارند که شناخت آن به مراکز تولید کمک می‌ کند تا به شکل مناسب تری پارچه ها را تهیه کنند.

برخی از ویژگی هایی که یک مجموعه معتبر در زمینه خرید عمده پارچه از آن برخوردار است، شامل موارد ذیل می گردد: 

  • داشتن ارتباطات گسترده و کارخانجات برند و مطرح تولید کننده پارچه ها مو جب می ‌شود تا تنوع بالاتر از رنگ بندی و عرض و گرماژ را در دسترس خریداران قرار دهند.
  • امکان ارسال پارچه از درب کارخانه یک ویژگی خاص است که هزینه های مربوط به حمل و نقل و انبارداری را تا حد زیادی کاهش می دهد. به همین سبب در هزینه خریدار صرفه جویی می شود. امکان تأمین مجدد پارچه ها در صورت نیاز مراکز تولیدی با همان کدهای رنگی قبل موجب می‌ شود تا تولیدی ها بدون نگرانی سفارشات خود را مجدد دریافت کنند.
  • دسترسی آسان به این مراکز از طریق فروشگاه ها، وب سایت های آنلاین و شماره های تماس موجب می شوند تا خریدار تحت هر شرایطی بتواند با کارشناس فروش ارتباط گرفته و پارچه مورد نظر خود را تهیه کنند. 

مزایای خرید اینترنتی پارچه های مکانیک 

گسترش بازار آنلاین موجب شده تا تولیدکنندگان پارچه نیز پا در این عرصه پررقابت بگذارند. در صورت انجام فعالیت های درست و اصولی می توانند نسبت به سایر برندها و رقبای خود گام های موفق تری در این حوزه بردارند.

در سال های اخیر خریداران زیادی ترجیح می دهند تا به شکل غیر حضوری و با استفاده از خرید اینترنتی پارچه های مکانیک منسوجات مورد نیاز کارگاه های خود را تهیه کنند. به همین جهت پیدا کردن وب سایت های معتبری که در این حوزه خدمات خوبی عرضه می کنند، تأثیر مثبت در نحوه خرید این مراکز دارد.

به طور کلی خرید اینترنتی پارچه مکانیک هم برای خریدار و هم برای فروشنده مزیت های زیادی به دنبال دارد که در ادامه به برخی از مهم‌ترین مزایای آن می پردازیم: 

دسترسی آسان

امکان خرید از دورترین نقاط کشور به شکل مستقیم از درب کارخانه فراهم می‌ گردد و دیگر نیازی به طی کردن مسافت طولانی نیست. 

خرید بدون محدودیت

برای ثبت سفارش و خرید پارچه های مورد نیاز بدون محدودیت زمانی در هر ساعت از شبانه روز می توان با مراجعه به وب سایت سفارش مد نظر را ثبت کرد.

دریافت مشاوره کامل

کارشناسان پشتیبان وب سایت به صورت ۲۴ ساعته خدمات خوبی عرضه می کنند که در هر مرحله از خرید و انتخاب پارچه ها می توانید از آنها کمک بگیرید، تا در نهایت پارچه بهتری به دست آورید.

کاهش هزینه ها

 کم شدن هزینه های خریدار با استفاده از خرید آنلاین پارچه به دلیل حذف هزینه حمل و نقل و باربری، حذف هزینه های انبارداری فروشندگان و بسیاری از موارد دیگر چشمگیر است و در واقع در خریدهای عمده ارزش خرید غیر حضوری را دارد.

امکان سفارش مجدد

در صورتی که حجم خریداری شده برای تولیدات شما کافی نباشد و یا سفارشات مجدد از پارچه های قبلی را گرفته باشید، به آسانی می توانید از طریق وب سایت های آنلاین همان کدهای رنگی و گرماژ دقیق را مجدد سفارش دهید.

ارسال سریع محصولات

تمامی پارچه های خریداری شده در کمترین روز کاری برای خریداران در دورترین نقاط کشور ارسال می شود. چرا که وبسایت ها با باربری های معتبر همکاری می کنند که بدون آسیب رساندن به بارها آنها را در شرایط امن به دست خریدار می رسانند. 

قیمت پارچه مکانیک گل پود

 یکی از مهمترین دلایل استقبال از پارچه های مکانیکی گل پود قیمت مناسب این پارچه نسبت به سایر منسوجات هم رده خود در بازار است اما هرگاه استقبال از یک پارچه افزایش پیدا کند ممکن است که دلالان و واسطه ها در معاملات آن حضور پیدا کنند افزایش قیمت های بی دلیلی را به وجود بیاورند 

 اغلب خریداران عمده که به حجم زیادی از این پارچه در رنگبندی های متعدد نیاز دارند ترجیح می دهند تا با رفتن به درب کارخانه این پارچه ها را با قیمت درب کارخانه تهیه نمایند با چنین روشی تا حد زیادی می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد

اما به طور کلی عوامل مختلفی در کارخانجات وجود دارند که بر روی قیمت پارچه مکانیک گل پود هم تأثیر می گذارند. در ادامه به بررسی برخی از مهمترین عوامل می پردازیم:

  • کیفیت رنگ پارچه های گل پود به نسبت سایر کارخانجات دیگر بالاتر است، هر چقدر کیفیت رنگ بالاتر باشد، در نتیجه ارزش پارچه بیشتر می شود.
  • میزان استفاده از الیاف پلی استر و پنبه و همچنین الیاف فلامنت در روند تولید این پارچه ها متناسب با نیاز بازار تغییر پیدا می ‌کند. هر چقدر الیاف پنبه بیشتر استفاده شود، قیمت پارچه هم بیشتر است.
  • پارچه های مکانیک گل پود در تنوع بالایی تولید می ‌شود که هرچقدر گرماژ بالاتر باشد، الیاف بیشتری هم در روند تولید آن استفاده می گردد.
  • مراکز عرضه و فروشی که این پارچه را در بازار ارائه می دهند، یک عامل بسیار مهم هستند هر چقدر که پارچه ‌ها بدون واسطه خریداری شود، هزینه کمتری باید برای تهیه آن بپردازید.
  • حجم استقبال از پارچه های مکانیک در بازار هم یک عامل بسیار مهم است، در برخی از دوره های زمانی مانند قبل از شروع مدارس این پارچه در حجم های زیاد خرید و فروش می ‌شود که در چنین شرایطی ممکن است با افزایش قیمت روبرو شود.

 فروش پارچه مکانیک گل پود از درب کارخانه

 نساجی گل پود یکی از معتبرترین نساجی های فعال در زمینه تولید پارچه های لباس کار است که تمامی منسوجات عرضه شده توسط این کارخانه در بازار جایگاه ویژه ‌ای دارند. پیدا کردن این پارچه در بازار ممکن است خریداران عمده را دچار چالش و دردسر کند؛ چرا که دلالان و واسطه ها ممکن است پارچه های بی کیفیت را با این برند به دست مصرف کننده نهایی برسانند.

مجموعه کاماش یکی از معتبرترین مراکز فعال در زمینه تولید و فروش پارچه های لباس کار و به خصوص پارچه مکانیک است که در این زمینه خدمات حرفه ‌ای به خریداران عمده و مراکز تولید لباس کار می دهند. این مجموعه با داشتن ارتباطات گسترده با سایر مراکز نساجی و کارخانجات داخل ایران توانسته، بهترین راه برای عرضه و فروش این پارچه ها به شکل مستقیم را پیدا کند.

با راه اندازی وب سایت های آنلاین معتبر شرایط خوبی برای عرضه خدمات خود در اقصی نقاط کشور ایجاد کرده است. تمام مشتریان و خریداران پارچه های مکانیک می ‌توانند بدون طی کردن مسیرهای طولانی و گذاشتن وقت و زمان از این مجموعه پارچه مورد نیاز خود را سفارش بدهند.

برای ارتباط با یکی از معتبرترین مراکز فروش پارچه مکانیک گل پود از درب کارخانه کافیست با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید. دیگر نیازی به طی کردن مسیر طولانی و رفتن به کارخانه نیست و تمامی پارچه های مکانیک با تنوع رنگ بندی و همچنین گرماژ را می توانید متناسب با نیاز خود سفارش دهید. 

قیمت پارچه مکانیک گل پود

خرید پارچه مکانیک گل پود

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان