اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید و قیمت پارچه مکانیک مشکی

پارچه مکانیک مشکی یکی از رنگبندی های پرکاربرد در روند تولید البسه است؛ به همین جهت نیاز است که مراکز تولیدی حجم عمده ‌ای از این پارچه ها را تهیه کنند. به همین سبب دسترسی به قیمت درب کارخانه می تواند تأثیر زیادی در کاهش هزینه های این مراکز داشته باشد.

https://miladarshadi.com/product/navy-mechanical-persian-fabric/

در صورتی که تمایل دارید پارچه ‌هایی تهیه کنید که در هنگام برش و دوخت بدون کسری پارچه باشند، انتخاب پارچه های مکانیک بهترین گزینه است. به همین سبب به دنبال آشنایی بیشتر با بهترین مراکز عرضه و فروش پارچه ها باشید، تا برندهای مطرح و با کیفیت موجود در بازار را برای پارچه مکانیک مشکی به دست آورید.

آشنایی با پارچه های مکانیک

پارچه های مکانیک در سال های اخیر مورد توجه و استقبال زیادی قرار گرفته اند و با وجود مشخصات و ویژگی ‌های خاص توانسته اند جایگزین های خوبی برای پارچه های گرانقیمت فیونا و پارچه های ترگال باشند. به همین جهت کارخانجات نساجی در داخل ایران هم سعی کرده اند این پارچه را با کیفیت بالاتری تولید کنند، تا نیاز به واردات این پارچه از بین برود.

خرید و قیمت پارچه مکانیک مشکی
خرید و قیمت پارچه مکانیک مشکی

در بازارهای عرضه و فروش پارچه های مکانیک با عرض۱۵۰ متر و گرماژ آن حدود ۲۴۰ گرم تا ۲۷۰ گرم ارائه می گردد. این پارچه ها پس از پایان مرحله بافت نیازی به انتقال به سالن‌ های رنگرزی ندارند و در طاقه های ۴۰ متری آماده ورود به بازار می شوند.

معمولا پارچه های مکانیک را از الیاف رنگی تولید می کنند، به همین جهت کیفیت رنگ در این پارچه ها به شدت بالا است و یکی از مهم ترین دلایل استفاده بیش از حد از این پارچه همین ثبات رنگی می باشد.

کالیته های رنگبندی پارچه های پرشیا پس از تولید آنها در کارخانجات نساجی داخل کشور افزایش چشمگیری پیدا کرده و گاهاً تا ۲۶ کالیته رنگ بندی پارچه ها در بازار وجود دارند. اما از میان این تنوع رنگی برخی از رنگ ها کاربردهای بیشتری دارند و سهم زیادی از بازار را به خود اختصاص می ‌دهند.

پارچه مکانیک مشکی یکی از این پارچه های پراستفاده است که در شرایط حال حاضر برای تولید محصولات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به همین جهت در کارخانجات نساجی سعی شده تا این پارچه با کیفیت بالایی تولید و به بازار عرضه گردد.

از مهمترین دلایل خرید پارچه های مکانیک به صورت عمده

پارچه های مکانیک جزء پارچه های پراستفاده بازار شناخته می شوند و در حجم های زیاد خرید و فروش می گردند. ممکن است که برای بسیاری از افراد این سوال مهم به وجود بیاید که دلایل افزایش خرید پارچه های مکانیک به صورت عمده چیست؟

برای اینکه یک پاسخ مناسب برای این سوال پیدا کنیم، باید بدانید که اغلب مراکز تولیدی به دنبال پارچه های باکیفیت و مرغوب هستند و در هنگام انتخاب پارچه ها معیارها و فاکتور هایی را مد نظر قرار می دهند. با بررسی پارچه های مکانیک در می یابیم که مهمترین معیارهای آنها در این پارچه قرار دارد.

خرید پارچه پرشیا در کردستان والافاستون
خرید پارچه پرشیا در کردستان والافاستون

در این بخش به بررسی مهمترین فاکتورهای مد نظر مراکز تولید البسه لباس فرم و موارد مختلف دیگر می پردازیم:

دوام و طول عمر بالا

طول عمر و ماندگاری پارچه های مکانیک به قدری زیاد است که با یک بار تهیه آنها حداقل یک سال متوالی می توان از البسه تولید شده از این پارچه استفاده نمود.

شستشوی آسان

امکان شستشوی آسان پارچه‌ های مکانیک به دلیل ضد لک بودن یکی دیگر از ویژگی‌ های خاص آن به شمار می رود که از مهمترین فاکتورهای انتخاب پارچه محسوب می ‌شود. همچنین پس از شستشو اتو پذیری ساده این پارچه ها هم مد نظر قرار می گیرد.

تل نشدن سطح پارچه

تل و گوله گوله شدن سطح پارچه ظاهر نازیبایی ایجاد می ‌کند که موجب می شود تا مشتریان برای بار دوم تقاضای تهیه این لباس ها را نداشته باشند. به همین جهت تهیه پارچه هایی که تراکم بافت خوبی دارند، از فاکتورهای بسیار مهم خرید عمده به شمار می رود.

ضد حساسیت بودن

ایجاد کردن حساسیت های پوستی در حین استفاده طولانی مدت از ویژگی ‌های خاص پارچه مکانیک به شمار می ‌رود. چرا که از الیاف مرغوب و درجه یک در روند تولید این پارچه استفاده شده است.

پارچه پرشیا مکانیک خطی فرم اداری
پارچه پرشیا مکانیک خطی فرم اداری

ضد چروک بودن

مقاومت در برابر چروک پذیری از ویژگی های پارچه های مرغوب و با کیفیت است که در هنگام استفاده طولانی مدت در یک روز کاری البسه زیبایی خود را بر روی تن حفظ می کنند؛ چرا که از الیاف کشسان پلی استر در روند تولید این پارچه استفاده شده است.

رنگ های با کیفیت بالا

استفاده از رنگ های با کیفیت بالا در روند تولید پارچه ها موجب می شود تا در حین شستشو یا قرار گرفتن در مقابل نور خورشید پارچه کیفیت خود را از دست ندهد و پارچه های مکانیک به صورت الیاف رنگی تولید می شوند، به هیچ عنوان در طی استفاده کیفیت رنگ آنها تغییر پیدا نمی کند.

چرا الیاف پلی استر و فلامنت برای تولید پارچه مکانیک؟

پارچه های مکانیک را با استفاده از چند الیاف مرغوب و با کیفیت بالا تولید می کنند، به همین جهت این پارچه از ویژگی‌ ها و مشخصات منحصر به فردی برخوردار هستند. یکی از الیاف مهم مورد استفاده در این پارچه را از الیاف پلی استر تشکیل می دهند. الیاف پلی استر که در سال های اخیر بیشتر مورد توجه کارخانجات نساجی قرار گرفته اند، کیفیت بالایی داشته و پس از بررسی های کامل شبیه ترین الیاف مصنوعی به الیاف ابریشم طبیعی است.

از آنجایی که الیاف ابریشم هزینه زیادی برای تولید آنها صرف می ‌شود و در نهایت پارچه هایی با قیمت بالا تولید می‌ کنند. اما استفاده کردن از الیاف پلی استر ضمن برخورداری از ویژگی ‌های خوب آن هزینه کمتری را به وجود می آورد. این الیاف با داشتن قابلیت کشسانی تأثیر مستقیم در ضد چروک بودن پارچه ها دارند.

مدل مانتو با پارچه پرشیا معایب پارچه پرشیا پارچه پرشیا مانتویی پارچه کرپ پرشیا قیمت پارچه پرشیا
مدل مانتو با پارچه پرشیا معایب پارچه پرشیا پارچه پرشیا مانتویی پارچه کرپ پرشیا قیمت پارچه پرشیا

الیاف فلامنت هم که معمولاً در پود پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرند؛ جزء الیاف درجه یک و باکیفیت بازار است که به دلیل داشتن ویژگی های خوب مانند ضد حساسیت بودن و استحکام کششی به عنوان الیاف کمکی در روند تولید پارچه مکانیک به کار می روند، تا حجم کمتری از الیاف پلی استر و الیاف پنبه مورد استفاده قرار بگیرد.

پس قرار گرفتن الیاف پلی استر فلامنت و پنبه در کنار یکدیگر موجب تولید پارچه ای با کیفیت خوب و مقرون به صرفه می ‌شوند که در بازارهای عرضه و فروش با نام پارچه مکانیک آن را می ‌شناسند که در سال‌ های اخیر از پارچه مکانیک مشکی به نسبت سایر رنگبندی های آن استفاده بیشتری می شود.

کاربردهای پارچه مکانیک مشکی

کاربرد پارچه های مشکی بسیار زیاد است و در حوزه های مختلف می توان از پارچه مشکی استفاده کرد. چرا که یک رنگ همه پسند بوده و برای مهمانی ها محله کار مدارس و بسیاری از فضاهای دیگر کاربرد دارد.

پارچه مکانیک مشکی یکی از پارچه های خاص این حوزه محسوب می شود، در کارخانجات به شکل ویژه تولید می گردد که رنگ مشکی آن کاملاً تیره بوده و در بازار عرضه و فروش توجه همه خریداران را جلب می کند.

برای پارچه های مکانیک کاربردهای گسترده ای وجود دارد که در این میان برای پارچه مکانیک مشکی کاربردهای ویژه تری در نظر می ‌گیرند و به همین جهت نیاز است که این پارچه از نوع مرغوب و با کیفیت بالا تهیه شود برخی از مهم‌ترین کاربرد ها شامل موارد ذیل است:

  • برای دوخت لباس های فرم مدارس در مقاطع تحصیلی بالا
  • برای دوخت لباس فرم اداری بانوان به صورت مانتو و شلوار
  • برای دوخت انواع شلوارهای کردی و شلوارهای راحتی با طرح های مختلف
  • برای دوخت لباس فرم تمامی کارمندان در ادارات دولتی و خصوصی شرکت ها و موارد دیگر

دلیل محبوبیت پارچه مکانیک نسبت به سایر رقبا در بازار

پارچه های مکانیک که رقبای زیادی در بازارهای عرضه و فروش دارند از مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی برخوردارند که تمامی این ویژگی ها را در کنار یکدیگر سایر رقبا ندارند به همین سبب این پارچه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.پارچه پرشیا از پارچه ترگال ارزان تر است و جایگزین مناسبی برای پارچه ترگال می باشد.

استفاده کردن از پارچه های مکانیک در روند برش و دوخت لباس های مختلف موجب می‌ شود تا این پارچه ایستایی مناسبی بر روی تن ایجاد کند و یکی از مهمترین دلایل توجه کردن به این پارچه ها همین ایستایی مناسب است.

دلایل محبوبیت پارچه مکانیک نسبت به سایر رقبا مانند پارچه ترگال یا پارچه فیونا در بازار بسیار مهم تر از این ویژگی می باشد که در ادامه به چند معیار مهم آن اشاره می کنیم:

کاربرد زیاد

پارچه های مکانیک کاربردهای زیادی دارند و در بخش های مختلف می توان از آنها استفاده کرد؛ به همین جهت مراکز تولید و تهیه یک نوع پارچه می تواند تولیدات زیادی را به بازار عرضه کنند.

قیمت مناسب تر

قیمت از معیارهای بسیار مهم انتخاب هر پارچه محسوب می شود که پارچه های پرشیا با داشتن ویژگی های منحصر به فرد نسبت به پارچه گران قیمتی مانند فیونا نرخ ارزان تری دارد.

کیفیت بالا

پارچه مکانیک از لحاظ کیفیت که شامل تراکم بافت رنگ ثابت، گوله نشدن و ضد گرد و غبار بودن و بسیاری از موارد دیگر می ‌شود به نسبت سایر پارچه های رقیب موجود در بازار بهتر است. به همین سبب در روند تولید بسیاری از لباس های فرم و لباس های روزانه می توان از آن استفاده نمود.

رنگ بندی کامل

رنگبندی به عنوان اولویت مراکز تولید لباس محسوب می‌شود و عرضه پارچه های مکانیک با رنگ بندی های متنوع و کاربردی سبب شده تا در بین اغلب مشتریان محبوبیت خوبی به دست آورند.

سبک طراحی

سبک طراحی و بافت پارچه باید به گونه ای باشد که از تنفس پذیری خوبی برخوردار گردد و در تمام طول سال بدون درگیر شدن با مد بتوان از آن استفاده کرد که پارچه های مکانیک این ویژگی را دارند.

در دسترس بودن

پارچه هایی که در کارخانجات داخل کشور تولید می شوند، برای همیشه در دسترس خریداران قرار می گیرند و پس از یک بار ثبت سفارش در صورت استقبال مشتریان از این پارچه ها و رنگبندی های آنها دوباره می توانند آن را بدون نگرانی تهیه کنند.

تمامی نکاتی که در این بخش ذکر شد از مهمترین دلایل انتخاب و محبوبیت پارچه های پرشیا به شمار می ‌رود که البته این پارچه از مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد دیگری از جمله استحکام بالا، تراکم بافت خوب، مقاومت رنگ در برابر نور خورشید و مواد شوینده و بسیاری از موارد دیگر هم برخوردار است.

مزایای فروش آنلاین پارچه مکانیک

فروش آنلاین پارچه ها به هر شکلی که انجام شود؛ مورد توجه و استقبال بیشتر قرار می گیرد. چرا که در سال های اخیر به دلیل استفاده روز افزون از گوشی‌ های هوشمند بسیاری از افراد موجب شده ‌اند که با این شیوه هم بتوانند معاملات بزرگ انجام دهند.

کارخانجات متعددی در حوزه خرید و فروش پارچه هم فعالیت می کنند، تا بتوانند منسوجات خود را به شکل مستقیم به دست مصرف کننده نهایی برسانند که نساجی کاماش هم یکی از این نساجی های فعال در فضای اینترنت است.

مزیت فروش آنلاین پارچه مکانیک هم برای فروشنده و هم برای خریدار زیاد است. از مهمترین مزیت های آن برای فروشنده می توان به ارائه مستقیم پارچه ها و همچنین عرضه آنها در تمامی نقاط کشور، بدون صرف هزینه زیاد اشاره کرد که بدین ترتیب دایره مشتریان آنها افزایش پیدا می کند.

اما برای خریداران مزایای بسیار زیادی در خرید آنلاین پارچه مکانیک وجود دارد که برخی از مهمترین آنها شامل موارد ذیل است:

  • دسترسی به تنوع بالای پارچه ها در کوتاه ترین زمان ممکن
  • امکان ثبت سفارش از هر نقطه ایران بدون نیاز به طی کردن مسافت های طولانی
  • دسترسی به رنگ بندی های متنوع و خاص پارچه های مکانیک به خصوص رنگ پرتقاضای مشکی
  • دریافت مشاوره رایگان برای انتخاب گرماژها و رنگ بندی های مناسب با نوع بازار هدف و کاربردی
  • ارسال پارچه های خریداری شده در کوتاه ترین زمان ممکن متناسب با آدرس ثبت شده در هنگام خرید
  • دسترسی به قیمت درب کارخانه و کاهش هزینه های نهایی به دلیل حذف بسیاری از هزینه جانبی مانند حمل و نقل و انبارداری

بزرگترین مرکز خرید پارچه های مکانیک  عمده

پارچه های مکانیک عمده را معمولاً بنکداری ها و مراکز تولید کننده لباس نیاز دارند، این افراد هم ترجیح می دهند تا پارچه های مد نظر خود را از کارخانجات تولید کننده به شکل مستقیم تهیه نمایند.

نساجی کاماش که یکی از فعالین حرفه ای در زمینه عرضه پارچه های مکانیک است، با راه اندازی بزرگترین مرکز خرید پارچه های مکانیکی عمده به صورت آنلاین توانسته است بخش زیادی از بازار را تحت پوشش قرار بدهد.

این مجموعه بزرگ حرفه ای سعی کرده است با در نظر گرفتن نیاز بازار، مناسب ترین پارچه های مکانیک از لحاظ رنگبندی و ضخامت را ارائه دهد. به همین سبب خریداران با انتخاب این مجموعه مزیت های فراوانی به دست می آورند که از مهمترین آنها می توان به قیمت مناسب اشاره کرد.

در صورت نیاز به تهیه پارچه مکانیک مشکی کافیست که با کارشناسان فروش این مجموعه تماس مستقیم برقرار کنید، تا ضمن تهیه پارچه های مرغوب و درجه یک این پارچه را در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان