اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید پارچه مکانیک اعلا + قیمت رقابتی

پارچه مکانیک از پارچه های مقاوم و دارای بافت صاف و یکنواخت است که موارد کاربرد گسترده ای دارد. به همین جهت خریداران عمده این پارچه سعی می کنند با مراجعه به مراکز فروش مستقیم و بدون واسطه تا حد زیادی با قیمت مقرون به صرفه این پارچه را تهیه کنند.

آیا به طور دقیق پارچه مکانیک را می شناسید؟

آیا می دانید پارچه های مکانیک از چه ویژگی هایی برخوردارند؟

چرا پارچه های مکانیک به عنوان بهترین منسوجات برای تولید لباس فرم مدارس شناخته می شوند؟

در خرید آنلاین پارچه چه مزیت هایی وجود دارد؟

آیا می دانید چه فاکتور هایی می توانند بر روند قیمت گذاری پارچه ها تأثیر داشته باشند.

پارچه مکانیک که در گروه پارچه‌ های چهارفصل قرار می ‌گیرد یکی از محبوب ‌ترین منسوجاتی است که در سال ‌های اخیر بیشترین کاربرد را در مراکز تولید لباس فرم دارد. به همین سبب لازم است که کارخانجات نساجی تمرکز ویژه بر روند تولید آن بگذارند، تا بتوانند نیاز بخش عمده بازار را تأمین نمایند.

نساجی کاماش یکی از معتبرترین مراکز فعال در این حوزه است که با فراهم آوردن شرایط خرید پارچه به شکل مستقیم و ارائه مشاوره به صورت رایگان تمامی سوالات و دغدغه های ذهنی خریدار را قبل از ثبت نهایی سفارش برطرف می کند.

پارچه مکانیک چیست؟

پیشرفت های زیادی در صنعت نساجی و تکنولوژی های مورد استفاده در این صنعت به وجود آمده، به همین جهت در حال حاضر در داخل ایران پارچه های متفاوتی تولید می گردد. به همین سبب با بررسی بازار داخل درمی یابیم که نیاز عمده بازار به واردات پارچه از بین رفته است و بیشتر پارچه های مرغوب موجود در بازار محصول کارخانجات نساجی داخل می باشد.

پارچه مکانیک در ابتدای ورود به کارگاه ها و مراکز تولید لباس فرم از کشورهای دیگر و به خصوص چین به ایران وارد میشد. رفته رفته این پارچه در میان مراکز تولیدی محبوبیت بیشتری پیدا کرد و کارخانجات هم تصمیم گرفتند تا نیاز بازار داخل را تأمین نمایند. زیرا در ابتدای ورود این پارچه های وارداتی تنوع رنگبندی کمی داشت و دست تولیدکنندگان برای انتخاب مناسب باز نبود.

خرید و  مدل مانتو با پارچه پرشیا پارچه پرشیا مانتویی انواع پارچه پرشیا پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است معایب پارچه پرشیا پارچه مکانیک پرشیا پارچه مکانیک نی نی سایت پارچه کرپ پرشیا
خرید و مدل مانتو با پارچه پرشیا پارچه پرشیا مانتویی انواع پارچه پرشیا پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است معایب پارچه پرشیا پارچه مکانیک پرشیا پارچه مکانیک نی نی سایت پارچه کرپ پرشیا

باگذاشتن تمرکز تولید کنندگان و کارخانجات نساجی بر روی تولید پارچه های مکانیک به ویژه مناسب برای لباس کار و لباس فرم در حال حاضر با تنوع بالایی از این پارچه در بازار رو به رو می‌ شوید. به راحتی در بازار های عرضه و فروش انواع پارچه مکانیک را با حداقل ۲۵ کالیته رنگ بندی پیدا می کنید.

تمامی پارچه هایی که در داخل کشور تولید می شوند، به دلیل استفاده از الیاف مرغوب و با کیفیت داخلی و با کمک نیروهای توانمند و حرفه ای کیفیت های بسیار خوبی دارند و تا حد زیادی از همپای وارداتی هم مرغوب تر هستند. به همین جهت در سال های اخیر حجم استفاده از پارچه های تولید داخل رو به افزایش است.

معرفی دقیق پارچه مکانیک

پارچه های مکانیک در میان کارخانجات نساجی به پارچه لباس کار شهرت پیدا کرده است. چرا که اغلب مراکز تولید و کارگاه های بزرگ خیاطی این پارچه ها را برای لباس فرم کارگران استفاده می کنند.

پارچه های مکانیک از لحاظ نوع بافت در گروه پارچه های تخت باف قرار گرفته، به همین جهت سطح این پارچه ها بسیار نرم و لطیف است. یکدست بودن سطح پارچه به دلیل الیاف مرغوب و باکیفیت بالا بوده که ایستایی مناسبی بر روی بدن ایجاد می کند.

پارچه های مکانیک را متناسب با بازار هدف با گرماژ ۲۴۰ گرم تا ۲۷۰ گرم تولید می کنند و به طور معمول عرض این پارچه ۱۵۰ سانتی متر است. این عرض برای کارگاه های تولیدی بهترین عرض مورد استفاده می باشد. زیرا تنظیم الگوهای برش بر روی آن به راحتی صورت می گیرد. گاهی اوقات بنابر سفارش مشتریان و نیاز بازار امکان تولید این پارچه با گرماژ بالاتر هم میسر می گردد اما باید سفارش دهندگان حجم زیادی از این پارچه را درخواست کنند.

پارچه های مکانیک در کارخانجات مورد بافت قرار می گیرند، پس از آماده شدن برای طاقه پیچی معمولاً در متراژ ۴۰ متر آماده می شوند، تا حمل و نقل و جابجایی آن برای کارگران آسانتر باشد. همچنین مراکز تولیدی بتوانند متناسب با نیاز خود رنگ بندی های متنوع تر از این پارچه ها را تهیه کنند.

دلایل ثبات رنگ پارچه های مکانیک

یکی از ویژگی های منحصر به فرد پارچه های مکانیک ثابت بودن رنگ آنها در طی شستشوهای متعدد است که سبب شده تا بسیاری از مصرف کنندگان این ویژگی را مد نظر قرار داده و بسیاری از تولیدات خود را با این پارچه آماده کنند.

برای رنگرزی پارچه ها معمولاً دو شیوه در نظر می گیرند که در شیوه اول پس از آماده سازی الیاف، نخ های مورد استفاده آنها را رنگرزی می ‌کنند، تا در حین بافت پارچه های رنگی تولید شود. اما شیوه دوم پس از اتمام بافت پارچه، آنها را به سالن های رنگرزی انتقال می ‌دهند و در این سالن ها به شیوه های گوناگون به صورت رنگ مستقیم یا رنگ ری اکتیو پارچه ها را مورد رنگرزی قرار می دهند.

پارچه های مکانیک از شیوه اول استفاده می ‌کنند، معمولا الیاف آنها با استفاده از رنگ های مرغوب و با کیفیت آماده سازی می شوند و پس از پایان مراحل بافت دیگر نیازی به انتقال به سالن ‌های رنگرزی ندارند و به شکل مستقیم طاقه پیچی می شوند.

این شیوه رنگرزی موجب شده تا پارچه های مکانیک با قرار گرفتن در مقابل نور خورشید یا مواد شوینده قوی، کیفیت خود را از دست ندهند. زیرا رنگ در تمام الیاف پارچه نفوذ کرده و به دلیل استحکام بالا به هیچ عنوان کیفیت خود را از دست نمی دهد.

با همین شیوه رنگرزی امکان تولید پارچه های مکانیک در تنوع رنگ بندی بالا میسر است و تمامی مراکز تولید کننده می توانند متناسب با سلیقه و بازار هدف خود از رنگ های کاربردی استفاده کنند. چرا که برای هر گروه شغلی و هر گروه سنی باید از رنگ ‌های مناسب استفاده کرد، تا محصول تولید شده در بازار هم مورد توجه قرار بگیرد.

مهمترین کاربردهای پارچه مکانیک

پارچه های مکانیک در حال حاضر به یکی از پارچه های پرکاربرد در مراکز تولید تبدیل شده در بنکداری ها و بازارهای عرضه و فروش هم پر استقبال است. زیرا از این پارچه در روند تولید لباس های مختلفی می توان استفاده کرد و در بازار تمامی این تولیدات مورد استقبال قرار می گیرند.

مهمترین دلیل توجه به این پارچه ها در بازارهای البسه ویژگی های منحصر به فرد پارچه های مکانیک است که موجب شده تا در شرایط سخت هم به راحتی از این پارچه ها استفاده کنند. به همین سبب برای اغلب لباس هایی که ایستایی آنها اهمیت دارد و باید در برابر چروک پذیری و شست و شوی مداوم مقاومت داشته باشند، پارچه مکانیک بهترین گزینه است.

خرید و  مدل مانتو با پارچه پرشیا پارچه پرشیا مانتویی انواع پارچه پرشیا پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است معایب پارچه پرشیا پارچه مکانیک پرشیا پارچه مکانیک نی نی سایت پارچه کرپ پرشیا
پارچه مدارس

در این قسمت سعی می کنیم به مهمترین کاربردهای پارچه مکانیک اشاره کنیم:

دوخت لباس فرم مدارس

دوخت لباس فرم مدارس یکی از مهم ترین کاربردهای این پارچه ها است که با داشتن ویژگی های خاص و منحصر به فرد مانند ثبات رنگی، ضد چروک بودن و استفاده از الیاف مرغوب ضد حساسیت موجب شده تا در تمامی مقاطع تحصیلی از این پارچه استفاده کنند. البته تنوع رنگ بندی های مناسب و کاربردی هم یکی دیگر از دلایل انتخاب این پارچه محسوب می شود.

لباس فرم مهد کودک ها

در مهد کودک و پیش دبستانی ها به دلیل پایین بودن سن کودکان لباس های آنها بیشتر در معرض آلودگی قرار می ‌گیرد. به همین سبب استفاده کردن از پارچه های ضد لک مکانیک موجب شده تا کیفیت لباس های آنها حفظ شده و در طول یکسال کامل بتوانند از آن استفاده کنند و البته هیچ نوع حساسیتی هم برای پوست حساس این رده سنی ایجاد نمی‌ کند.

لباس های اداری بانوان

لباس اداری بانوان که شامل مانتو و شلوار می شود، باید ایستایی مناسب بر روی بدن داشته باشد، تا بانوان محترم در محل کار و محیط هایی مانند شرکت، ادارات، بانک ها بتوانند با پرستیژ کامل حاضر شوند. پارچه های مکانیک در گروه منسوجاتی قرار می گیرند که در طولانی مدت چروک پذیری کمی دارند و در طی استفاده روزمره به هیچ عنوان شکل و فرم لباس از بین نمی رود. از مهم ترین پارچه های پرکاربرد در روند تولید لباس های فرم اداری بانوان شناخته می شوند.

دوخت سیسمونی

برخی از قطعات لوازم مورد نیاز در سیسمونی مانند بخش ‌های کالسکه، کریر و بسیاری از موارد دیگر را با استفاده از پارچه های مکانیک تولید می کنند. چرا که این پارچه ضمن داشتن استحکام بالا از تنوع رنگبندی هم برخوردار است و در صورت مواجهه با بدن نوزاد حساسیت ایجاد نمی کند.

دوخت سرویس جهیزیه

جهیزیه عروس شامل قطعات مختلفی است که بخشی از آن را با استفاده از پارچه های مرغوب و با کیفیت بالا آماده می کنند که پارچه مکانیک یکی از پرکاربرد ترین آنها به شمار می رود. به همین جهت در روند تولید قطعات مهم سرویس آشپزخانه از این پارچه به کار می برند، تا ضمن داشتن ثبات رنگی از ویژگی ضد لک بودن آن هم بهره مند گردند.

مهمترین دلیل استفاده از پارچه های مکانیک در تولید لباس فرم مدارس

پارچه های مکانیک از پارچه های درجه یک و با کیفیت بالای موجود در بازار است که در سال های اخیر در کارخانجات نساجی داخل کشور هم تولید می شود. استقبال بالا از این پارچه ها سبب شده تا کارخانجات تمرکز ویژه تری بر روی افزایش کیفیت این پارچه بگذارند.

یکی از کاربردهای بسیار مهم پارچه های مکانیک در قسمت های قبل به آن اشاره شد، دوخت لباس فرم مدارس است. این پارچه ویژگی های منحصر به فردی دارد که موجب شده تا در میان تنوع بالای منسوجات موجود در بازار به عنوان بهترین پارچه لباس فرم مدارس شناخته شود.

در این بخش به بررسی برخی از مشخصات و ویژگی‌ های خاص این پارچه که سبب شده تا در روند تولید لباس های فرم مورد استفاده قرار بگیرند، می پردازیم:

لطافت و نرمی الیاف

الیاف مرغوب و درجه یک در روند تولید این پارچه استفاده می شود، بسیار نرم و لطیف بوده و لطافت از پارامترهای بسیار مهم در هنگام انتخاب پارچه های لباس فرم محسوب می‌شود. این فرایند به دلیل نحوه تکمیل نخ های مورد استفاده در بافت این پارچه ها است.

عدم کسری پارچه در زیر اتو

یکی از موارد بسیار مهم که مدنظر مراکز تولیدی است کسر نشدن پارچه در زیر اتو می باشد. چرا که پس از دوخت باید البسه را با دمای ۶۰ درجه اتو کنند، تا کاملا صاف و یکدست شود و کم نشدن پارچه در زیر اتو تأثیر زیادی در کیفیت نهایی البسه دوخته شده توسط این مراکز دارد.

انواع پارچه پرشیا پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است معایب پارچه پرشیا پارچه مکانیک پرشیا پارچه مکانیک نی نی سایت
انواع پارچه پرشیا پارچه پرشیا مناسب چه فصلی است معایب پارچه پرشیا پارچه مکانیک پرشیا پارچه مکانیک نی نی سایت

یکنواخت بودن سطح پارچه

یکنواخت بودن سطح پارچه های مکانیک به دلیل استفاده از الیاف مرغوب و باکیفیت که فرآیندهای استاندارد تولید شده‌اند و همچنین بافت یکدست و یکنواخت آن است که ظاهر لباس های تولید شده با این پارچه ها هم زیباتر می باشد.

مقاوم در برابر لک

عدم لک پذیری پارچه‌ های پرشیا به دلیل یکنواخت بودن سطح پارچه و استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا است. به همین جهت از این پارچه به عنوان بهترین برای دوخت لباس فرم مدارس استفاده می کنند. زیرا کودکان می توانند به خوبی از لباس‌های خود مراقبت کنند و در طی استفاده هفتگی نیاز زیادی به شستشوی روزانه ندارند.

گرماژ مناسب

گرماژ پارچه های مکانیک حدود ۲۴۰ گرم است که این ضخامت برای لباس فرم بسیار مناسب بوده، زیرا با داشتن وزن سبک هیچ بدن نمایی ندارد. همچنین انعطاف پذیری این پارچه هم جزء ویژگی های خاص آن به شمار می رود که به خصوص برای دوخت لباس مدارس در مقاطع پایین تر ضرورت پیدا می کند.

دلیل استفاده از پارچه های مکانیک به جای سایر منسوجات لباس کار

در حوزه لباس کار منسوجات متعددی در بازار وجود دارد که گاهی اوقات خریداران و تولید کنندگان دچار دغدغه و چالش می ‌شوند که کدام نوع پارچه مناسب تر است. اما بسیاری از تولیدکنندگان در میان این پارچه ها با بررسی ویژگی و مشخصات هر کدام به صورت مجزا می توانند مناسب ترین را با بازار هدف خود انتخاب کنند.

پارچه های مکانیک نسبت به سایر منسوجات هم رده خود در بازار مانند پارچه های ترگال و کجراه از ویژگی های بیشتری برخوردار است و به دلیل ایستایی مناسب تر حس خوبی در افراد با پوشیدن البسه های دوخته شده با این پارچه ایجاد می شود.

معیارهای زیادی وجود دارند که با بررسی دقیق آنها در میان تنوع بالای پارچه می توان مناسب ترین را انتخاب کرد که در این بخش به بررسی برخی از مهمترین معیارها می پردازیم:

سبک بافت پارچه

پارچه های مکانیک در چند دسته بندی به صورت ساده و طرح دار تولید می شوند؛ به همین سبب می ‌توانند به طور همزمان نیاز مراکز تولیدی را به هر دو پارچه تامین کنند که از برخی نمونه ها به عنوان خرج کار استفاده می شود. همچنین با ارائه پارچه های کاملاً ساده و با تنوع رنگ بندی توانستند نیاز بخش عمده ‌ای از این مصرف کنندگان را نیز تأمین کنند.

رنگ های مناسب

نیاز اغلب مراکز تولیدی به پارچه های لباس کار و لباس فرم به گونه ای است که باید از رنگ های خاص استفاده نمایند. پارچه های مکانیک با در نظر گرفتن نیاز عمده بازار در رنگ بندی های مناسب با حفظ پرستیژ کاری پرسنل به بازار ارائه می گردند و یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت بیشتر این پارچه ها به شمار می رود.

راضی بودن مشتریان قبلی

با کمی پرس و جو در میان خریداران عمده پارچه های مکانیک پی به رضایت آنها از منسوجات تولید شده با این پارچه می برید. همچنین با مراجعه به وب سایت های آنلاین هم می توانید با ملاحظه نظر کاربران وب سایت متوجه ویژگی‌ های خاص این پارچه شوید.

گرماژ مناسب

تولید این پارچه در چند گرماژ مختلف موجب می ‌شود تا برای هر صنعتی از پارچه های با ضخامت مناسب استفاده شود. به همین جهت دست تولید کنندگان لباس فرم و لباس کار در این زمینه هم باز است.

پارچه های مکانیک برای چه فصلی مناسب است؟

بسیاری از خریداران و فعالان در حوزه لباس متناسب با فصول پارچه هایی که به صورت عمده خریداری می کنند را انتخاب می نمایند. چرا که در فصل تابستان باید از پارچه های خنک و در فصل زمستان باید از پارچه های گرم تر منسوجات خود را تولید نمایند، تا در بازار مورد توجه خریداران قرار بگیرد.

همچنین مد یکی از عامل های بسیار مهم است که بر روند پوشش افراد در جامعه تأثیر می گذارد و در طی زمان های مختلف پارچه های خاصی در بین همه مردم ترند شده و بیشتر به کار می رود. اما مد یک دوره زمانی کوتاه دارد و به سرعت جای خود را با پارچه بعدی و طرح مدل جدیدتر عوض می کند.

پارچه های مکانیک جزء پارچه هایی هستند که برای همه فصول مناسب است و به هیچ عنوان درگیر مد نمی شوند. چرا که پارچه های ساده و مرغوب و باکیفیت بالا را به راحتی می توان در همه زمان ها استفاده کرد.

پارچه های مکانیک به دلیل امکان انتقال هوا به راحتی چهارفصل بوده و در فصل تابستان از تعریق زیاد افراد جلوگیری می کند. در فصل زمستان هم با قرار گرفتن در کنار یک البسه گرم به راحتی می توان آن را مورد استفاده قرار داد. به همین سبب از این پارچه برای تولید لباس فرم و لباس کار در همه فصول استفاده می کنند.

قابلیت تنفس در این پارچه موجب شده تا افراد در هر جایگاهی و هر موقعیت شغلی احساس بهتری از پوشش لباس های فرم خود داشته باشند. زیرا این پارچه ها تعریق بدن را جذب کرده و به هیچ عنوان موجب آزار پوست نمی شوند.

چرا پارچه مکانیک را به صورت عمده می خریم؟

پارچه های مکانیک از پارچه های مرغوب و درجه یک بازار شناخته می شوند که در حوزه های مختلفی کاربرد دارند. گسترده بودن حوزه استفاده از این پارچه موجب شده تا مراکز تولیدی اقدام به خرید عمده این پارچه ها نمایند.

اگر این سوال برای شما هم وجود دارد که چرا باید پارچه مکانیک را به صورت عمده بخریم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این پارچه ویژگی ‌های منحصر به فردی دارد که شناخت هر کدام از این ویژگی ها به شما کمک می کند، تا پی به دلایل خرید عمده این پارچه و مصارف زیاد آن ببرید.

تمامی مراکزی که به حجم زیادی از این پارچه نیاز دارند، سعی می ‌کنند با خرید عمده تا حد زیادی هزینه های مربوط به کارگاه های تولیدی خود را کاهش دهند، تا بتوانند با ارائه منسوجات تولید شده با قیمت مناسب تر در بازار سود خوبی هم به دست آورند.

اما در این بخش به مهمترین مواردی که موجب شده تا پارچه های مکانیک بیشتر مورد توجه قرار بگیرند و به صورت عمده خرید و فروش شوند می پردازیم:

کاربرد گسترده

پارچه های مکانیک به عنوان یکی از منسوجات اصلی کارگاه های تولیدی به شمار می ‌رود و بسیاری از تولید کنندگان سعی می کنند تا با استفاده از این پارچه محصولاتی با کیفیت قابل قبول به بازار ارائه دهند.

قیمت ارزان تر

استفاده از این پارچه در حجم های عمده صورت می گیرد، پس باید آنها را به صورت عمده هم خریداری کنند، تا بتوانند تا حد زیادی قیمت این پارچه ها را به نسبت بازارهای خرده فروشی کاهش دهند. معمولاً در خرید عمده سعی می شود، تا به شکل مستقیم از تولید کننده یا نمایندگی های پخش این خریدها صورت بگیرد. به همین سبب تا حد زیادی در هزینه های نهایی کارگاه ها صرفه جویی می شود.

کیفیت بالای پارچه ها

کیفیت بالای این پارچه مانند ثبات رنگی، گوله نشدن سطح پارچه، مقاومت در برابر لک و بسیاری از موارد دیگر موجب شده تا در هر شرایطی به عنوان یک گزینه پیشنهادی مطرح شوند. به همین سبب نیاز است که به صورت عمده این پارچه در بازار خرید و فروش کرد، تا نیاز همه کارگاه های تولید لباس کار تأمین گردد.

دسترسی آسان

نیاز مرکز تولید لباس کار به پارچه های مرغوب و باکیفیت روز به روز در حال افزایش است و نمی ‌توان از آن چشم پوشی کرد. یکی از مهم‌ترین دلایل استقبال از پارچه های مکانیک دسترسی آسانتر به این پارچه ها است. چرا که در مقایسه با برخی از پارچه های وارداتی به راحتی می ‌توان نمایندگی های فروش آن و یا کارخانجات تولید کننده را پیدا کرده و با آنها به شکل مستقیم وارد معامله شد.

تمامی مواردی که در این بخش ها مورد بررسی قرار گرفت تنها بخشی از دلایل انتخاب پارچه های مکانیک و افزایش حجم خرید و فروش آنها در بازار است. چرا که این پارچه ها به نسبت سایر منسوجات موجود در بازار ویژگی های منحصر به فردی دارند که سبب محبوبیت روزافزون آنها در بین مصرف کننده ها شده است.

عوامل موثر بر قیمت پارچه مکانیک

قطعاً به دلیل ویژگی ‌های خاص پارچه های مکانیک جزء منسوجات پرکاربرد بازار شناخته می شوند. چرا که در حوزه های مختلف تولید لباس کار و لباس فرم و بسیاری از موارد دیگر این پارچه قابلیت استفاده دارد.

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که در روند تولید البسه های مختلفی از این پارچه استفاده می‌ کنند. اما جدای از این دلایل تولید کنندگان و خریداران عمده ترجیح می ‌دهند تا به قیمت مناسب و مقرون به صرفه این پارچه ها دست پیدا کنند.

عوامل فنی و اقتصادی زیادی وجود دارد که می ‌تواند بر روی تعیین قیمت پارچه ها تأثیر مستقیم بگذارد. شناخت برخی از این عوامل به خریداران کمک می ‌کند تا در هنگام خرید و فروش تصمیمات بهتری اتخاذ کنند. در نهایت می توانند سودهای قابل ملاحظه‌ای از معاملات خود به دست آورند.

در این بخش به بررسی برخی از مهمترین عوامل موثر بر قیمت پارچه های مکانیک می پردازیم:

کیفیت رنگ پارچه های مکانیک تولید شده در کارخانه های مختلف با یکدیگر تفاوت دارند، هر چقدر کیفیت رنگ بالاتر باشد، در نتیجه نرخ این پارچه هم افزایش پیدا می کند.

تنوع در رنگ بندی پارچه های مکانیک هم یک عامل بسیار مهم است؛ چرا که برخی از رنگ های خاص  این پارچه ها با هزینه بالاتری به دست می آیند و نیاز مصرف کنندگان به این رنگ بندی ها موجب می‌ شود تا هزینه بیشتری هم برای تهیه آن پرداخت کنند.

میزان استفاده از الیاف پلی استر و الیاف پنبه در روند تولید این پارچه ها هم یکی از عامل های بسیار مهم در کیفیت نهایی پارچه و قیمت ارائه آن در بازار است.

انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه موجب می ‌شود تا این پارچه ها را با قیمت درب کارخانه تهیه کنید. اما در صورت انتخاب اشتباه مراکز فروش ممکن است که هزینه های زیادی را متحمل گردید.

برندهای تولید کننده فعال در زمینه تولید پارچه های مکانیک زیاد هستند و برخی از این برندها پارچه های مرغوب تری را به بازار ارائه می دهند که در بین خریداران عمده شهرت بیشتری دارند.

مهمترین مزایای خرید آنلاین پارچه مکانیک

در حال حاضر که عصر رقابت الکترونیکی بوده و اغلب کارخانجات فعال در زمینه نساجی هم سعی می‌ کنند به صورت حرفه ‌ای در این حوزه فعالیت کنند. به همین جهت شرایط خرید آنلاین پارچه مکانیک به نسبت سال ‌های گذشته آسان تر شده است.

وب سایت های زیادی در اینترنت وجود دارند که با عرضه و فروش پارچه های مکانیک با کیفیت و رنگ های متنوع موجب شده ‌اند، تا خریداران عمده و تولیدی ها به شکل آسان تری پارچه های مد نظر خود را تهیه کنند.

خرید پارچه پرشیا در تهران
خرید پارچه پرشیا در تهران

فروش آنلاین پارچه های مکانیک به نسبت بازارهای حضوری مزیت های بیشتری دارد. در صورت داشتن اطلاع از تمامی این مزایا همه خریداران خود را ملزم به انتخاب روش های اینترنتی برای تهیه ملزومات مورد نیاز می کردند. در این بخش به بررسی برخی از مهمترین مزایای خرید آنلاین پارچه می پردازیم:

امکان خرید از دورترین نقاط کشور

در روش خرید آنلاین فرقی نمی کند که خریدار در دورترین روستاهای کشور یا در پایتخت حضور داشته باشد. فقط با فشار دادن چند دکمه می تواند به شکل مستقیم از کارخانجات تولید کننده و فعال در این حوزه خرید پارچه را انجام دهد.

بدون محدودیت مکان و زمان

بدون توجه به زمان و همچنین مکان خریداران در هر ساعت از شبانه روز و در هر فضایی می توانند وارد وب سایت ها شده و پس از بررسی دقیق و کامل پارچه های مدنظر خود اقدام به ثبت سفارش و خرید این پارچه ها نمایند.

صرفه جویی در هزینه

برای رسیدن به بازارهای بزرگ دیگر نیازی به طی کردن مسیرهای طولانی نیست به همین جهت در هزینه های رفت و آمد خریدار صرفه جویی قابل ملاحظه می ‌شود. همچنین به دلیل ارتباط مستقیم با فروشندگان تا حد زیادی از افزایش قیمت های بی دلیل جلوگیری شده و پارچه هایی با نرخ مناسب تر را تهیه می کنند.

امکان خرید مجدد

گاهی اوقات برخی از مراکز تولیدی مجدد به پارچه های مکانیک با همان ویژگی های رنگ و ضخامت نیاز پیدا می ‌کنند که سفارش از طریق وب‌ سایت این امکان را فراهم می ‌آورد تا پارچه هایی با همان سطح کیفیت و برند تولید کننده را تهیه کنند.

ارسال محصول در کمترین زمان

امکان ارسال پارچه های خریداری شده در کمترین روز کاری به دورترین نقاط کشور میسر است. چرا که با باربری های معتبر همکاری کرده و شرایط ارسال امن را فراهم می آورند.

ارائه مشاوره

ارائه مشاوره به صورت کاملا رایگان قبل از ثبت سفارش خرید به مشتریان عمده کمک می کند تا انتخاب های عاقلانه تر انجام دهند که در نهایت از انتخاب و خریدهای خود رضایت کافی را به دست آورند.

فروش بهترین پارچه مکانیک

پارچه های مکانیک در تمام طول سال جزء پارچه های پرکاربرد محسوب می شوند. زیرا به عنوان ماده اولیه کارگاه های تولید لباس کار و لباس فرم مدارس شناخته می شوند. به همین جهت نیاز است که این پارچه ها با قیمت مناسب تر در اختیار خریداران عمده قرار بگیرد.

پیدا کردن مراکز عرضه و فروشی که به شکل مستقیم و بدون حضور واسطه فعالیت می ‌کنند، موجب می ‌شود تا خریداران با اطمینان بیشتر از کیفیت بالای پارچه ها و همچنین دسترسی به نرخ مناسب این منسوجات آنها را تهیه نمایند.

مجموعه کاماش یکی از بهترین مراکز فعال در این حوزه است که توانسته است، بخش عمده ‌ای از بازار پارچه را تأمین کند. چرا که در زمینه تولید پارچه های مکانیک و عرضه و پخش آنها به صورت مستقیم عمل می کند.

این مجموعه به عنوان یک پل ارتباطی عمل کرده و به شکل مستقیم با خریداران عمده ارتباط برقرار می کند. بدین وسیله شرایط خرید از درب کارخانه را برای همه مشتریان خود مهیا کرده است به همین سبب هیچگونه واسطه و دلالی در معاملات این مجموعه حضور ندارند.

در صورت نیاز به خرید پارچه مکانیک با کیفیت بالا و اصل در حجم های عمده کافیست با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کنید، تا پارچه های مرغوب و با کیفیت بالا تهیه نمایید. از طریق راه های ارتباطی مختلف مانند شماره های تماس و آدرس وبسایت می توانید با این مجموعه تماس گرفته و تجربه یک خرید مقرون به صرفه را به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان