پارچه ترگال چاپی | فرم مدارس

ترگال چاپی خالدار فرم مدارس

پارچه ترگال چاپی با رنگ ثابت و چاپ سابلیمیشن و چاپ کارخانه ای با عرض 150 سانتیمتر مناسب برای خرجکار فرم مدارس و اسکراب پزشکی ،مانتو مزونی استفاده می شود.جنس پارچه ترگال چاپی ویسکوز پلی استر فلامنت نخ دولا شده درجه یک است.با طرح های توپی ،هندسی و پزشکی است.

پارچه ترگال چاپی خالدار و ساده چاپی جزء تولیدات جدید کارخانجات نساجی فعال در زمینه تولید پارچه های کار و لباس فرم است که توانسته است، دغدغه و مشغله مراکز تولیدی برای استفاده از پارچه های متنوع را برطرف کنید. برای خرید پارچه های ترگال با قیمت مناسب تر به مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه بروید تا در نهایت خرید مقرون ‌به ‌صرفه انجام دهید.

بررسی انواع پارچه ترگال برای فرم مدارس و اسکراب پزشکی

ترگال جزء پارچه های نام ‌آشنای صنعت نساجی است که برای بسیاری از افراد که در حوزه تولید لباس کار فعالیت دارند و همچنین بنکداری ها و عمده فروشی های بازار شناخته شده است. چرا که این پارچه در حجم های عمده خرید و فروش می گردد، تا بتواند نیاز همه بخش ‌های بازار را تأمین کند.

پارچه های ترگال گلد بافت ،فدک ،کاماش ،گلپود را با توجه به نوع بافت آنها به دو دسته بندی کلی تقسیم می کنند که پارچه های ترگال با بافت مربعی ساده را پارچه ترگال و پارچه های ترگال با داشتن بافت میله ای و کجراه را پارچه کجراه می نامند.

این نوع پارچه از لحاظ ضخامت و زیردست با یکدیگر تفاوت دارند معمولاً پارچه های کجراه ضخامت بالاتری دارد و برای لباس کار در محیط های سخت مورد استفاده قرار می گیرد. به صورت استاندارد این دو پارچه بین ۴۰ تا ۵۰ گرم از لحاظ گرماژ با یکدیگر تفاوت پیدا می کنند.

به طور معمول پارچه های ترگال ساده با گرماژ ۲۴۰ گرم تولید می شوند؛ اما واقعاً متناسب با نیاز بازار این گرماژ افزایش حجم پیدا می کند. پارچه های ترگال کجراه در بازار با گرماژ ۲۹۰ گرم ارائه می ‌شوند و متناسب با شرایط و سفارشات مشتریان امکان تولید و گرماژ کمتر و بیشتر هم میسر است.

ترگال چاپی خالدار فرم مدارس
ترگال چاپی خالدار فرم مدارس

اما دسته بندی پارچه های ترگال به همین بخش محدود نمی‌ شود؛ بلکه از لحاظ نوع طرح و رنگبندی هم به دو گروه تقسیم بندی می شود:

پارچه های ترگال رنگی ساده | ترگال کشی |ترگال کتان

پارچه های ترگال رنگی ساده با بیش از ۶۰ کالیته رنگ بندی تولید می شوند که هر کارخانه بنابر سفارشات مشتریان چندین رنگ را در لیست تولیدات خود قرار می دهد. این پارچه ها از کیفیت بالایی برخوردارند، به همین جهت در بخش های مختلف صنایع مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت پارچه های ترگال چاپی فرم مدارس

قیمت پارچه های ترگال چاپی که در سال ‌های اخیر مورد توجه و استقبال بازارهای فروش و همچنین کارخانجات تولید کننده قرار گرفته اند در حدود 99000 تومان است . این پارچه ها را متناسب با شرایط و نیاز بازار در طرح ها و نقش بندی های مختلف به گونه ای تولید می کنند که از ثبات رنگی بالایی برخوردار بوده و به راحتی در حین شستشو کیفیت آنها از بین نمی رود؛ به همین جهت یکی از مناسب ‌ترین منسوجاتی است که به عنوان خرجکار مورد استفاده قرار می گیرد.

پارچه ترگال ساده – چاپی در زنجان

پارچه های ترگال چاپی و ساده در حال حاضر بیشتر مورد استقبال برای فرم مدارس و اسکراب پزشکی در شهار زنجان قرار گرفته اند در موارد مختلفی مورد استفاده هستند به همین جهت کارخانجات ترگال زنجان هم تمرکز ویژه ترین بر روی این پارچه ها گذاشته اند و توانستن پارچه های مرغوب و با کیفیت بالا متناسب با شرایط و نیاز بازار تولید کنند.

اغلب کارخانجات، پارچه های چاپی و ساده را در طاقه های سی متری و با عرض ۱۵۰ سانتیمتر آماده ارائه به بازار زنجان می کنند. زیرا پارچه ها معمولاً به عنوان خرجکار کاربرد داشته و برای دوخت البسه به شکل مستقیم مورد استفاده قرار نمی گیرند. به همین جهت در طاقه های سی متری آماده می ‌شوند، تا مراکز تولیدی بتوانند در چندین رنگ مختلف را برای مصارف خود انتخاب کنند.

به طور کلی ویژگی های پارچه ترگال چاپی شباهت زیادی به پارچه های ترگال ساده دارد؛ اما این پارچه را باید باکیفیت بالاتر تولید کنند، تا موارد استفاده آن هم گسترش پیدا کند که در ادامه به بررسی برخی از مهمترین ویژگی ‌های آن می ‌پردازیم:

این پارچه از استحکام بالایی برخوردار است؛ زیرا از بهترین الیاف پلی استر و پنبه در روند تولید آن استفاده می ‌شود و با گرفتن الیاف تار و پود به راحتی از یکدیگر جدا نمی گردند.

در هنگام مواجهه با پوست بدن به خصوص بدن کودکان و افراد حساس هیچگونه واکنشی ایجاد نمی کند، به همین جهت به راحتی در مصارف مختلف می توان از آن استفاده کرد.

در هنگام شستشو طرح های چاپی این پارچه ها کاملا ثابت بوده و کیفیت رنگ آن از بین نمی رود.

تولید این پارچه در طرح ها و چاپ های مختلف موجب شده، تا برای هر گروه سنی و همه مشاغل به راحتی می توان از نوع مناسب آن استفاده کرد.

این پارچه‌ ها ضد چروک تولید می‌ شوند و به هیچ عنوان در حین استفاده روزمره و پس از شستشو سطح آن چروک نمی شود و نیاز به اتوکشی ندارد.

پارچه های ترگال فرم مدارس چاپی در زنجان

پارچه های چاپی ترگال که در سال‌ های اخیر بیشتر به آنها توجه شده است؛ در حال حاضر در بازار زنجان بسیار متنوع ارائه می گردد. به راحتی برای هر نوع کاربردی می تواند پارچه ترگال چاپی استفاده نمود؛ چرا که ما از لحاظ رنگ بندی و از لحاظ طرح محدودیتی در آنها وجود ندارد.

معمولا از پارچه های طرح دار برای زیباتر کردن لباس های کار و روپوش چزشی در زنجان استفاده می‌ کنند، تا از سادگی آنها کم کند و به کار بردن پارچه های مناسب با ویژگی های پارچه های ترگال کجراه تأثیر بیشتری در حفظ کیفیت البسه و دوام و طول عمر آنها دارد. زیرا پارچه هایی کجراه ساده طول عمر بالایی دارند.

برای برطرف کردن نیاز مرکز تولیدی کارخانجات هم سعی کرده‌اند پارچه های تلگرام را به صورت چاپی هم تولید کنند تا مراکز تولیدی بتوانند از پارچه های مناسب برای خرج کار استفاده نمایند.

از این پارچه در شرایط گوناگون و مصارف مختلف می توان استفاده کرد که در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین آنها می‌ پردازیم:

اسکراب پزشکی ،روپوش پزشکی بیشترین مصرف پارچه ترگال چاپی را دارند.

دوخت سرویس آشپزخانه

برای دوخت سرویس آشپزخانه معمولا از پارچه های خالدار یا چهارخانه به عنوان خرج کار و یا به عنوان قطعات اصلی استفاده می کنند. چرا که این پارچه کیفیت بالایی دارد و در محیط مرطوب آشپزخانه می توان آن را به راحتی مورد شستشو قرار داد.

دوخت لباس عروسک

در حوزه دوخت عروسک سازی و همچنین تولید لباس های مناسب برای عروسک ها از پارچه های ترگال چاپی استفاده می کنند. چرا که این پارچه ها حساسیتی برای کودکان ایجاد نمی کند و جزء پارچه های ایمن و مقاوم است.

خرج کار لباس فرم مدارس

برای تولید لباس فرم مدارس به خصوص در مقاطع ابتدایی نیاز است که از طرح های شاد استفاده شود، تا ساده بودن لباس فرم کودکان را اذیت نکند. به همین جهت پارچه های طرح دار مناسب برای دختران و پسران تولید شده تا دست مراکز تولید البسه لباس فرم مدارس هم در این زمینه باز باشد.

دوخت مانتو فرم مدارس

در روند دوخت مانتوهای اداری و همچنین مانتوهای روزانه از این پارچه به عنوان خرج کار در یقه، لبه آستین و یقه، جلوی مانتو و همچنین جیب استفاده می کنند که زیبایی مانتوها را دوچندان نموده و موجب جلب توجه بیشتر مشتریان می گردند.

خرج کار لباس فرم صنایع

در بسیاری از صنایع مانند صنایع غذایی، نانوایی ها و مراکزی از این قبیل که از پارچه‌ های سفید یکدست استفاده می کنند، به کار بردن خرج کار با طرح های خاص می تواند، لباس ها را زیباتر کند. همچنین با استفاده از خرج کارهای مختلف می توان رده های شغلی کارگران را نیز مشخص کرد.

تولید لباس کودک

پارچه های ترگال چاپی برای تولید لباس کودکان هم می توان استفاده کرد؛ چرا که این پارچه با پوست کودکان سازگاری داشته و آسیبی به آنها وارد نمی کند.

پرطرفدارترین طرح های پارچه ترگال چاپی فرم مدارس

پارچه های ترگال چاپی در هر کارخانه با چند دسته بندی مشخص تولید می شوند؛ اما با مراجعه به بازار زنجان و ایران عرضه و فروش با طرح های بسیار زیادی روبرو می گردید که ممکن است هر کدام از این طرح ها برای مصرف خاصی مناسب باشند.

در حال حاضر این پارچه را در بازار با طرح های گل، طرح های اسپرت و طرح برندهای مختلف و طرح های چهارخانه و خالدار مشاهده می کنید. هر کدام از این طرح ها در چندین دسته بندی رنگی تولید می شوند که به راحتی می توان با تنوع بالای رنگبندی ترگال های ساده آنها را هماهنگ کرد.

اما در میان این تنوع بالای طرح‌ ها در حال حاضر پارچه های ترگال با طرح چهارخانه و پارچه های ترگال خالدار به صورت درشت و ریز بیشتر مورد توجه همه مراکز تولیدی قرار گرفته اند به همین جهت کارخانجات هم تمرکز ویژه طریق و روند تولید این پارچه ها باکیفیت بالاتر گذاشته اند تا بتوانند به طور دقیق و کامل تمام نیاز بازار را پاسخ دهند.

در واقع می توان گفت که از پارچه های ترگال خالدار در زمینه دوخت انواع مانتو لباس فرم کودکان سرویس آشپزخانه و بسیاری از موارد دیگر استفاده می کنند به همین جهت این پارچه ‌ها حجم استقبال و خرید و فروش بالاتری در بازار دارند.

قیمت پارچه ترگال درجه یک در زنجان

پارچه های ترگال همانطور که گفته شد در چندین دسته بندی از لحاظ نوع گرماژ، رنگ بندی و همچنین طرحدار و ساده در کارخانجات تولید می شوند که هر کدام از آنها با قیمت متفاوتی به بازار ارائه می گردد. معمولاً در مراکز عرضه و فروش به دلیل تنوع بالای پارچه و قیمت های مختلف خریدارانی که اطلاعات کافی در این حوزه ندارند، دچار سردرگمی می شوند. چرا که نمی توانند به خوبی کیفیت پارچه ها را تشخیص داده و از لحاظ قیمت های ارائه شده با یکدیگر مطابقت بدهند.

به طور کلی باید بدانید که پارچه های ترگال چاپی یا پارچه ترگال ساده با توجه به برخی از عوامل و ویژگی ‌های خاص قیمت ‌گذاری می‌ شوند که شناخت این عامل ها کمک می کند تا تصمیمات بهتری را در هنگام خرید عمده بگیرید.

هرچقدر که گرماژ پارچه بالاتر باشد، در نتیجه هزینه های صرف شده برای تولید آن هم افزایش پیدا می کند.

معمولاً رنگ های تیره تر پارچه های ترگال به نسبت رنگ های روشن تر قیمت بیشتری دارند. زیرا به دست آوردن رنگ بندی های تیره نیاز به صرف زمان و مواد بیشتری است.

نوع طرح های چاپی بر روی پارچه های ترگال و مدت زمانی که برای آماده سازی آنها صرف شده است، هم می تواند به نسبت پارچه های ساده افزایش قیمت داشته باشد.

برندهای تولید کننده پارچه های ترگال در بازار ایران زیاد هستند و برخی از برندهای شناخته شده قیمت های بیشتری دارند.

میزان درصد الیاف پنبه به کار برده شده در روند تولید این پارچه به شکل مستقیم بر روی هزینه نهایی کار تأثیر دارد.

نکات مهم در هنگام خرید پارچه های ترگال چاپی فرم مدارس

پارچه ترگال چاپی در تنوع بالا از لحاظ طرح و همچنین در رنگبندی های متنوع تولید و به بازار ارائه می گردد و دست مراکز تولید کننده لباس فرم و لباس کار برای انتخاب نوع مناسب این پارچه ها باز است.

اما مسئله مهم این است که شناخت برخی از مشخصات و ویژگی های پارچه های ترگال لازم و ضروری است، تا افراد بتوانند در هنگام خریدهای عمده انتخاب های بهتری را انجام بدهند، تا در نهایت از خرید خود رضایت کافی داشته باشند.

در این بخش به بررسی چند نکته مهم که در هنگام خرید پارچه های ترگال چاپی می ‌تواند به شما کمک کند می پردازیم:

  • هماهنگ بودن پارچه های چاپی و ساده از لحاظ گرماژ
  • انتخاب طرح ها و نقش های مناسب با هر گروه سنی و شغلی
  • انتخاب رنگ بندی های مناسب با رنگ لباس های اصلی
  • محاسبه دقیق متراژ مورد نیاز و خرید یک باره برای جلوگیری از اختلاف رنگ و طرح

بزرگترین مرکز فروش پارچه ترگال چاپی در ایران

بسیاری از مراکز فروش پارچه های ترگال سعی می ‌کنند تا در کنار ترگال های ساده ترگال چاپی هم ارائه دهند، تا به راحتی بتوانند نیاز مشتریان را تأمین نمایند. به همین جهت اغلب فروشندگان عمده با چندین کارخانه و برند مطرح همکاری دارند، تا طرح های متنوع تری را برای مشتریان خود داشته باشند.

نساجی کاماش یکی از کارخانجات فعال در زمینه تولید پارچه های ترگال است که به صورت مستقیم و به شکل آنلاین هم این پارچه ها را به دست مصرف کننده نهایی می رساند. به همین جهت انتخاب این مجموعه برای خرید انواع پارچه ترگال ساده و پارچه های ترگال چاپی به عنوان بهترین راه حل ممکن جهت دسترسی به قیمت درب کارخانه است.

در صورت انتخاب این مجموعه و ثبت سفارشات خرید از طریق وب سایت آنلاین و یا تماس تلفنی می توانید، به شکل مستقیم با کارخانه ارتباط برقرار کنید و به دلیل حذف کامل تمامی واسطه ها از پروسه خرید تا حد زیادی در هزینه‌ های خود صرفه‌ جویی نمایید.

برای دسترسی به تنوع بالای پارچه ترگال چاپی از لحاظ طرح و رنگ و قیمت مقرون به صرفه کافیست با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار نمایید. این کارشناسان پس از ارائه مشاوره به صورت رایگان برای انتخاب بهتر پارچه ها متناسب با بازار هدف خود پارچه ها را در کوتاهترین زمان ممکن به آدرس شما ارسال می کنند.

قیمت پارچه ترگال چاپی فرم مدارس

خرید پارچه ترگال چاپی فرم مدارس

کارخانه پارچه ترگال چاپی

پارچه ترگال چاپی برای اسکراب پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان