اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه ترگال آبی کاربنی | فروش مستقیم از کارخانه

پارچه ترگال آبی کاربنی با رنگ ثابت جزء پراستفاده ترین رنگ بندی های این پارچه است که در شرایط شستشو های متعدد مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که این پارچه می تواند رنگ و کیفیت الیاف را در طولانی مدت حفظ کند. پارچه ترگال کاربنی فدک با کد 416 و رنگرزی حیدر اصفهان با کد 206 ،خاصیت ضد وایتکس دارند.

  • آیا پارچه های ترگال چروک می شوند؟
  • در خرید اینترنتی پارچه ترگال چه مزیت هایی وجود دارد؟
  • پارچه های ترگال را بر چه اساسی قیمت گذاری می کنند؟
  • آیا می دانید پارچه ترگال آبی کاربنی چه مصارفی دارد؟

در صورتی که در حوزه تولید لباس فرم فعالیت داشته باشید، حتماً نام پارچه ترگال به گوش شما خورده هستند. این نوع پارچه جزء پرفروش ترین منسوجات حال حاضر در حوزه تولید لباس فرم است که کیفیت بالایی دارد.

تولیدی های پوشاک اغلب به صورت جزئی این پارچه را می شناسند؛ اما برای خرید عمده بهتر است اطلاعات کامل تری در مورد این پارچه به دست آورید، تا با شناخت کارخانجات نساجی برند و معتبر بتوانید بهترین پارچه های موجود در بازار را خریداری کنید.خرید پارچه ترگال اقساطی با چک کارمندی در این مجموعه امکان پذیر است.

خرید و فروش پارچه ترگال کجراه آبی کاربنی
پارچه ترگال آبی کاربنی زرین پود

پارچه ترگال رنگ شالی | کاربنی | آسمانی

پارچه های ترگال در صنعت نساجی شناخته شده بوده و نقش بسیار مهمی در بازار پوشاک ایفا می کند. چرا که با داشتن ویژگی های متنوع کاربردهای گوناگون و گسترده ‌ای دارد؛ به همین سبب در حجم عمده مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

نکته خرید پارچه ترگال کاربنی ضد وایتکس این است که از فروشنده در مورد ضد وایتکس بودن سوال کنید و قبل از برش حتما نمونه گیری کنید.

نساجی کاماش مشاوره رایگان در خرید پارچه

الیافی که در روند تولید پارچه های ترگال مورد استفاده قرار می گیرد، از مرغوب ترین الیاف مصنوعی و طبیعی انتخاب می شوند که با ترکیبات مناسب الیاف پلی استر و الیاف پنبه در کنار الیاف فلامنت این پارچه ها تولید می گردند.

در بازارهای عرضه و فروش، پارچه ترگال با بیشتر از ۶۰ کالیته رنگ بندی ارائه می شود و گاهی مواقع این پارچه ها در طرح های مختلف هم تولید می گردند، تا متناسب با نیاز تولیدی های لباس، بتوانند از پارچه های طرح دار به عنوان خرج کار استفاده کنند.

سالانه میزان انبوهی از پارچه های ترگال در داخل کشور تولید می‌ شود که در حوزه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مهم ترین تولیدات این پارچه ها رنگ بندی های خاص و پر استفاده است که پارچه ترگال آبی کاربنی هم در این زیرگروه قرار دارد.

پارچه های ترگال با گرماژی بین ۲۳۰ تا ۲۶۰ گرم تولید می‌ شوند که متناسب با هر مصارفی می توان از آنها استفاده کرد. این پارچه معمولاً با عرض ۱۵۰ سانتیمتر در تمامی کارخانجات نساجی تولید می ‌شود و پس از آماده سازی در طاقه های ۴۰ متری برای ارسال به بازار آماده می گردد.

چرا پارچه های ترگال چروک نمی شوند؟

پارچه های ترگال از مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی برخوردارند که شناخت این ویژگی ها کمک می کند، تا در هنگام انتخاب و خرید، متناسب با مصارف خود بهترین پارچه را تهیه کنید. حتماً بارها برایتان پیش آمده که در هنگام استفاده از برخی البسه سطح آن کاملاً چروک شده است، در چنین شرایطی این سوال به وجود می ‌آید که چرا لباس ها چروک می شوند؟

پاسخ این سوال ساده بوده و می ‌توان گفت که به دلیل وجود گرما و آب در کنار یکدیگر الیاف لباس تحت تأثیر قرار گرفته و پس از خنک شدن در سطح آن چین و چروک ایجاد می شود.

پارچه های ترگال که از الیاف تابیده شده پلی استر و پنبه تولید می‌ شوند، کمترین میزان تأثیر از گرما و رطوبت را دارند. به همین جهت این پارچه ها در طولانی مدت دچار چروک نمی شوند، همین ویژگی خاص موجب شده تا در صنایع تولید لباس فرم و همچنین مصارف بیمارستانی به عنوان اولین گزینه انتخابی قرار بگیرند.

در شرایط کرونا و افزایش مراجعه به بیمارستان ‌ها نیاز این مراکز به منسوجات مختلف افزایش پیدا کرد. به همین جهت کارخانجات هم در روند تولید پارچه ترگال آبی کاربنی تمرکز ویژه ‌ای گذاشته اند، تا بتوانند پارچه های مورد نیاز کارگاه های تولید البسه بیمارستانی را تکمیل نمایند.

پارچه ترگال آبی کاربنی
قیمت پارچه ترگال

خرید پارچه ترگال آبی کاربنی | آسمانی در سنندج

پارچه ترگال در سنندج برای فرم مدارس ،اسکراب و روپوش بیشترین مصرف را دارد ،به دلیل آب و هوای سنندج ،پارچه ترگال مناسب برای شهر سنندج و استان کردستان می باشد.

با نگاهی به مصارف پارچه ترگال در سنندج می یابیم که این پارچه ها در حوزه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد، پس تولید آنها در تنوع بالا از لحاظ رنگبندی گرماژ و نوع الیاف لازم و ضروری است.

به دلیل وجود تنوع بالای این پارچه ها در هنگام انتخاب ممکن است که بسیاری از افراد دچار سردرگمی ‌شوند که کدام پارچه برای کاربردهای آنها مناسب است. به همین سبب باید تمامی مشخصات و ویژگی های یک پارچه ترگال خوب و باکیفیت را بشناسید.

در این بخش به بررسی بهترین مشخصات پارچه های ترگال به طور کلی می پردازیم:

  • پارچه های ترگال به دلیل استفاده از الیاف مصنوعی به هیچ عنوان الیاف آنها فشرده نمی شود و در حین استفاده طولانی مدت سطح این پارچه چروک نمی گردد.
  • ثبات رنگی پارچه های ترگال به قدری بالاست که در حین شستشوهای متعدد هیچ آسیبی به بافت و الیاف پارچه و همچنین کیفیت رنگ آن وارد نمی شود.
  • سطح پارچه های ترگال دچار پرز نشده؛ زیرا الیاف مصنوعی بکار رفته در تولید آن کیفیت بالایی دارند و جزء الیاف بلند محسوب می شوند.
  • تراکم بافت این پارچه ها به گونه ای است که در مقابل سایش و کشش و هر گونه ضربه و فشار از استحکام خوبی برخوردار است.
  • شیوه رنگرزی پارچه های ترگال به گونه ای است که در برابر آب ژاول هم مقاومت خوبی دارند، البته برخی از رنگ بندی های خاص این پارچه مانند آبی کاربنی و سبز از این ویژگی بیشتر بهره می برند.
  • داشتن وزن سبک این پارچه در کنار تراکم بافت بالا موجب شده تا در هر شرایطی بتوان از آن به راحتی استفاده کرد.

مصارف پارچه های ترگال آبی کاربنی ضد وایتکس

الیاف و بافت پارچه های ترگال به گونه ای است که تمامی صنایع می توانند آن را به کار ببرند، به همین جهت مراکز تولید البسه لباس فرم و منسوجات بیمارستانی از آن به عنوان ماده اولیه استفاده می نمایند.پارچه های دیگر نیز مثل تترون ،فلامنت پنبه و اسپان باند برای تولید منسوجات بیمارستانی استفاده می شود .برای آشنایی با پارچه های بیمارستانی اینجا کلیک کنید.

به دلیل وجود تنوع بالای پارچه های ترگال از لحاظ رنگبندی، موارد استفاده از این پارچه ها گسترده تر است. اما برخی از رنگ بندی های خاص آن از کاربردهای متفاوتی برخوردارند که موجب می ‌شود، تا کارخانجات تولید کننده بیشتر بر روی این رنگ بندی های خاص تمرکز کرده، تا نیاز بازار را تأمین کنند.

از مهمترین مصارف پارچه ترگال آبی کاربنی می توان به برخی از موارد ذیل اشاره کرد:

لباس های فرم مدارس

از این پارچه بیشتر در مقاطع تحصیلی ابتدایی استفاده می کنند؛ چرا که بافت نرم و لطیفی دارد و رنگ آبی کاربنی هم برای دانش آموزان دختر و هم برای دانش آموزان پسر به کار می رود.

لباس کار

برای برخی از مشاغل مانند کارگران ساختمانی و کارگران مشغول در بخش های کشاورزی نیاز است که از پارچه های مقاوم و باکیفیت با رنگ های خاص لباس فرم تولید شود که پارچه آبی کاربنی یکی از بهترین پارچه ها به شمار می رود.

تولید مانتوهای اداری

آبی کاربنی یکی از رنگ های پرطرفدار در بین بانوان است که جهت تولید مانتوهای اداری می توان از آن استفاده کرد و این رنگ در مراکز مختلف دولتی و خصوصی قابل استفاده است. 

مصارف بیمارستانی

از این پارچه در بخش ‌های مختلف بیمارستان و به خصوص اتاق عمل استفاده می کنند؛ چرا که از ثبات رنگی بالایی برخوردار بوده و به راحتی می ‌توان تولیداتی مانند گان و شان جراحی، ماسک و کلاه جراح را به دفعات مکرر مورد شستشو قرار داده و از آنها در اتاق عمل استفاده کرد.

قیمت پارچه های ترگال آبی روشن بیمارستانی

پارچه های ترگال که جزء مهمترین منسوجات حال حاضر به شمار می‌ روند، با قیمت های مختلفی در بازار ارائه می گردد. گاهی اوقات خریداران عمده برای تهیه این پارچه ها دچار سرگردانی می شوند که کدام پارچه باکیفیت ارائه شده و قیمت آن هماهنگ است.

نحوه قیمت گذاری پارچه های ترگال به عوامل زیادی ارتباط پیدا می ‌کند که شناخت برخی از این عامل ها موجب شده تا در هنگام خرید انتخاب های بهتری صورت بگیرد.

برخی از عوامل موثر بر نحوه قیمت‌ گذاری پارچه های ترگال به شرح ذیل است:

گرماژ پارچه ها

گرماژ پارچه های ترگال از عوامل بسیار مهمی است که بر نحوه قیمت گذاری آن تأثیر دارد. زیرا هر چقدر یکپارچه وزن بالاتری داشته باشد، در نتیجه الیاف بیشتری در روند تولید آن مورد استفاده قرار گرفته است.

نوع رنگ پارچه

رنگ پارچه ها جزء عوامل بسیار مهمی هستند که بر روی قیمت عرضه آنها در بازار تأثیر می گذارند. به عنوان مثال پارچه ترگال آبی کاربنی از پارچه های گران تر به شمار می رود. زیرا به دست آوردن ترکیب رنگی آبی کاربنی و همچنین شیوه رنگرزی آن با سایر پارچه های ترگال کاملاً متفاوت است.

درصد الیاف پنبه

درصد استفاده از الیاف پنبه در روند تولید این پارچه ها یک عامل بسیار مهم در مشخص شدن کیفیت پارچه است، هرچقدر الیاف پنبه بیشتر باشد، پارچه ها ارزش بالاتری پیدا می کنند.

شیوه رنگرزی

پارچه های ترگال با شیوه‌ های مختلفی رنگرزی می شوند که پارچه های تولید شده با شیوه ری اکتیو از کیفیت رنگ بالاتری برخوردارند و نیاز است که هزینه بیشتری برای آماده سازی آنها صرف گردد.

خرید اینترنتی پارچه ترگال آبی کاربنی فدک | گلد بافت

پارچه های ترگال آبی کاربنی موارد استفاده و کاربردهای مهمی در  بیمارستان ها دارند و البته در موارد دیگر هم می توان از این پارچه استفاده نمود. به همین سبب نیاز است که از طریق روش‌ های مختلف هزینه های مربوط به خرید این پارچه ها را کاهش داد.

یکی از روش هایی که شرایط دسترسی به قیمت ارزان این پارچه را مهیا می‌ کند، خرید اینترنتی می باشد، البته در صورتی که وب سایت های معتبر را برای خرید انتخاب کنید، می توانید از این مزایا و بهره ببرید.

قیمت پارچه به دلیل حذف هزینه های انبارداری و حمل و نقل به عنوان مهمترین مزیت در خرید آنلاین پارچه محسوب می شود. اما به طور کلی این شیوه خرید مزیت های دیگری هم در پی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم:

دسترسی به تنوع بالای برندهای تولید کننده پارچه چه برای همه خریداران از دورترین نقاط کشور میسر می گردد. 

در هر ساعت از شبانه روز بدون محدودیت از لحاظ زمان و مکان می توانید به این وب سایت ها مراجعه کرده و پارچه های مد نظر خود را ثبت سفارش کنید.

در صورت بروز هرگونه مشکل در پروسه خرید و یا نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید از کارشناسان حاضر در وب سایت به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

تمامی پارچه های خریداری شده توسط مشتریان با بسته بندی های بهداشتی ارسال می شود، تا در طی مسیر هیچ مشکلی برای آن به وجود نیاید.

پس از ثبت سفارش در سریع ترین زمان پارچه های خریداری شده به آدرس خریداران ارسال می گردد.

ارائه انواع پارچه ترگال آبی کاربنی با قیمت مناسب

پارچه های ترگال در حجم های عمده توسط کارخانجات معتبر صنعت نساجی تولید می شود، تا نیاز همه بازار را تأمین کنند. چرا که این پارچه ها در همه صنایع و به خصوص در صنعت پزشکی کاربردهای گسترده ای دارند.

مراکز تولیدی و تمامی خریداران عمده پارچه های ترگال ترجیح می دهند تا این پارچه را به شکل مستقیم از درب کارخانجات تهیه کنند، تا به قیمت مقرون به صرفه ای دست یابند. چرا که با به دست آوردن قیمت ارزان می توانند منسوجات تولید شده را با هزینه کمتر به بازار ارائه دهند و مورد استقبال بیشتر مصرف کننده نهایی قرار می گیرد.

در این مجموعه انواع پارچه ترگال با قیمت مناسب تر ارائه می گردد؛ زیرا تمامی واسطه ها از معاملات آن حذف شده و به شکل مستقیم با کارخانجات مطرح ارتباط برقرار کرده است. ارائه تنوع بالای پارچه های ترگال از لحاظ رنگبندی گرماژ و برندهای تولید کننده موجب شده تا خریداران متناسب با شرایط و نیاز خود به راحتی بهترین پارچه ها را انتخاب کنند.

پارچه ترگال آبی کاربنی که یکی از مهم‌ترین منسوجات بیمارستانی به شمار می ‌آید، در این مجموعه با کیفیت خوب و قیمت مناسب عرضه می شود. در صورت نیاز به ثبت سفارش این پارچه کافیست با کارشناسان آن تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانید یک خرید مقرون به صرفه داشته باشید.

خرید پارچه ترگال آبی کاربنی

قیمت پارچه ترگال آبی کاربنی

قیمت پارچه ترگال آبی آسمانی

قیمت پارچه ترگال آبی بیمارستانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان