اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه فوتر پشمی کشمیر

پارچه فوتر پشمی و پارچه کشمیر یکی از پارچه های زمستانی است که به دلیل گرما بخشی مناسب جزء منسوجات پرطرفدار و پرکاربرد قرار می گیرد. برای خرید ارزانترین پارچه های فوتر در کنار کیفیت بالا می توانید با کارشناسان این مجموعه که جزء نمایندگی های مستقیم پارچه فوتر هستند، ارتباط بگیرید.09131130224

پارچه های زمستانی زیادی در بازار ارائه می گردد که هر کدام از آنها مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی دارد. پارچه فوتر یکی از این پارچه های پرطرفدار است که به دلیل داشتن لطافت و گرمای زیاد، کاربرد های متعددی در روند دوخت لباس های زمستانی دارد.

پارچه های فوتر در سال های اخیر در تنوع بسیار بالایی در کارخانجات تولید می گردد و به راحتی می توانید به فوتر های طرح دار، فوتر ساده، فوترهای چاپی و موارد مختلف دیگر با ضخامت های گوناگون دست پیدا کنید. کافیست به طور کامل و دقیق بازار هدف و نیاز مشتریان خود را بررسی کرده، تا بتوانید در بین این پارچه ها بهترین ها را انتخاب نمایید.

خرید پارچه پشمی بوریا
خرید پارچه پشمی بوریا

خرید پارچه ارزان یکی از اهداف مهم مراکز تولیدی و کارگاه های دوخت لباس است؛ چرا که می ‌توانند محصولات و تولیدات خود را با قیمت های پایین تر به بازار ارائه کنند. به جای سرگردانی در بازارهای شلوغ حال حاضر بهتر است، به سراغ نمایندگی های معتبر و وب سایت های آنلاین بروید و با بررسی دقیق ویژگی ها، مشخصات پارچه ها و مقایسه قیمت ها با یکدیگر تصمیمات بهتری برای خریدهای خود بگیرید.

پارچه فوتر پشمی کشمیر چیست؟

در صنعت پوشاک با پارچه های مختلفی روبه‌رو می ‌شوید که هر پارچه با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که دارند، برای فصل خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. گاهی اوقات پارچه ها برای چهار فصل سال مناسب هستند، اما گاهی اوقات پارچه ها را مناسب برای فصل زمستان تولید می کنند.

پارچه فوتر از جمله پارچه های پشمی گرم است که برای تولید البسه زمستانی کاربردهای گسترده ای دارد. ممکن است نام این پارچه برای برخی از افراد آشنا نباشد، برای معرفی هرچه بهتر پارچه فوتر باید بگویم که این پارچه در واقع همان پارچه های نمدی گذشته است که در داخل ایران بافت آنها رواج زیادی دارد.

این پارچه از پشم دام های مختلف و به خصوص پشم گوسفندان تولید می شود، به همین سبب هوا را در بین منافذ خود حفظ می ‌کند و مانع نفوذ هوای سرد به داخل می گردد. به همین دلیل با پوشیدن یک لباس از جنس فوتر می توانید به راحتی در محیط بیرون، بدون احساس سرما رفت و آمد کنید.

این پارچه ها را معمولاً از پشم های بهاره گوسفندان که ضخامت بیشتری دارند، تولید می کنند. گاهی اوقات از الیاف مصنوعی هم در کنار پشم گوسفند استفاده می شود که سبب به وجود آمدن ویژگی های منحصر به فرد در این پارچه ها می گردد. لازم به ذکر است که نحوه تولید پارچه های فوتر به مانند سایر پارچه ها نبوده و شیوه ای کاملا متفاوت دارد.

نحوه تولید پارچه کشمیر در کارخانه

برای تولید پارچه ها در کارخانجات نساجی مراحل مختلفی طی می شود که به دلیل وجود تنوع بالا در بازار به نظر می ‌رسد این مراحل پیچیدگی‌ های زیادی دارد. در صورت آشنایی کامل با مشخصات و ویژگی های هر پارچه به شکل دقیق تر می توانید با نحوه تولید آن آشنا شوید.

سنگ بنای تولید پارچه ها در کارخانجات الیاف می باشند که الیاف به شیوه های مختلفی تولید و فرآوری می گردد. در حال حاضر به غیر از الیاف طبیعی که از منشا گیاهی و حیوانی به دست می آید، الیاف مصنوعی هم ساخته بشر است که کیفیت بالایی دارند.

در کارخانجات پس از مشخص شدن نوع الیاف، اولین مرحله تمیز کردن آنها از آلودگی ‌های مختلف است. چرا که الیاف طبیعی مانند پشم آلودگی ‌های زیادی در خود دارد و لازم است ابتدا شسته و خشک گردد. شست و شوی الیاف پشم در کارخانجات یک فرآیند کاملا اجباری است؛ زیرا در صورت تمیز نکردن الیاف ممکن است در نهایت پارچه های با کیفیت پایین تولید شود که در بازار به آنها توجهی نمی گردد.

پارچه پشمی سپاهان
پارچه پشمی سپاهان

پس از تمیز کردن الیاف، کاردینگ و شانه کردن این الیاف در روند کار قرار می ‌گیرد که با استفاده از دستگاه های مخصوص تمامی ناخالصی های موجود در بین الیاف، رشته های پشم جدا شده و الیاف به صورت موازی در کنار هم قرار می گیرند.

پارچه های فوتر که در آنها به هیچ عنوان بافتی به صورت سنتی صورت نمی ‌گیرد، طی مراحل خاص تولید می گردند. معمولاً این پارچه باید تحت فشار، رطوبت و حرارت زیاد قرار بگیرد و پس از گذراندن مراحل مختلف در نهایت الیاف پشمی در یکدیگر فرو بروند که با پارچه های فوتر مستحکم تولید می شود.

یکی از نکات مهم در خرید پارچه فوتر پشمی کشمیر اگاهی ازمواد اولیه پارچه است ،بهترین نخ مصنوعی نخ اکرولیک است ،این نخ در بافتن فرش استفاده می شود.و بهترین نخ پشم مصنوعی درد بازار است.

نساجی کاماش همیار شما

کاربردهای بی شمار پارچه های فوتر پشمی

پارچه های فوتر از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند و به دلیل داشتن خاصیت عایق گرمایی در فصول سرد سال به کمک انسان می آیند. با استفاده از البسه ای که با کمک این پارچه دوخته شده، می توانید در زمستان های سرد به راحتی در فضای بیرون از منزل به کار و فعالیت های مختلف بپردازید.

اغلب مراکز تولیدی که در حوزه تولید لباس های زمستانه فعالیت دارند، به دنبال یافتن پارچه ای هستند که بتوانند لباس های مخصوص آقایان، بانوان و حتی کودکان را هم تولید کنند. در میان تنوع بالای پارچه های موجود در بازا،ر فوتر یکی از این پارچه های کاربردی است.

پارچه های فوتر کاربردهای بی شماری دارند که شناخت برخی از آنها به شما کمک می کند تا در مواقع نیاز بتوانید انتخاب مناسب انجام دهید. در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین این مصارف می پردازیم:

تولید پالتو زمستانه

پالتو زمستانه نقش بسیار مهمی در استایل همه افراد ایفا می کند. برای تولید پالتوهای زمستانه پارچه های زیادی وجود دارد. اما بهترین پارچه، فوتر است که از آن برای تولید پالتوی زنانه، پالتو مردانه و پالتوهای کودکان نیز استفاده نمود. چرا که تنوع بالایی از رنگ بندی، طرح و حتی ضخامت و کیفیت در بازار وجود دارد. برای گرم بودن پالتوها معمولا آنها را را به همراه آسترهای با کیفیت بالا و مقاوم تولید می کنند.اگر برای ست کردن پالتو کشمیر خود با شلوار مناسب مشکل دارید می تونید از پارچه مازراتی استفاده کنید و یا پارچه های شبه فاستونی.

مانتو پاییزه

مانتوهای پاییزه از پارچه هایی با ضخامت کمتر تولید می شوند، جزء محصولات پرطرفدار بین بانوان می باشند. زیرا با پوشیدن این مانتوها انجام دادن حرکات بدنی برای آنها سخت نمی شود.

کت و جلیقه پارچه کشمیر

از پارچه های فوتر سنگین برای طراحی و تولید انواع کت های زنانه و مردانه استفاده می کنند، همچنین در روند تولید جلیقه های مناسب آقایان نیز از این پارچه به کار می برند.

پارچه فوتر مانتویی
قیمت پارچه فوتر معایب پارچه فوتر قیمت پارچه فوتر پالتویی قیمت پارچه فوتر درجه یک

دستکش

دستکش نقش مهمی در گرم نگه داشتن انگشتان دست ایفا می کند، در بین متریال های مختلف پارچه های فوتر به دلیل زیبایی ظاهری و داشتن سبک کلاسیک طرفداران بیشتری دارند.

کلاه

از این پارچه برای دوخت کلاه های زنانه، مردانه و بچگانه در طرح ها و مدل های مختلف استفاده می کنند. چرا که ایستایی خوبی دارد و همچنین در میان سرمای زمستان می تواند از افراد به خوبی محافظت کند.

بهترین راه های تشخیص پارچه های فوتر پشمی خوب

پارچه های فوتر جزء منسوجات پر استفاده ای است که در شرایط مختلف برای رده‌ های سنی گوناگون قابلیت استفاده دارد. به همین سبب حجم خرید و فروش آن در بازار پارچه زیاد است. افرادی که قصد تهیه عمده این پارچه ها را دارند، به دنبال پیدا کردن راه حلی هستند که پارچه های مرغوب و درجه یک بخرند.

پارچه های فوتر طرح خوب چه ویژگی هایی دارد و شما چگونه می توانید آن را تشخیص بدهید؟ پاسخ این سوال می تواند به خریداران در انتخاب هرچه بهتر کمک زیادی کند، باید بدانید که خوب بودن به این معنی نیست که پارچه زیبایی ظاهری داشته باشد، این یک وجه ماجرا است. چرا که یک پارچه مرغوب باید تمامی ویژگی های مد نظر خریدار را پوشش دهد، تا در نهایت نتیجه مناسبی از آن به دست بیاید.

در این بخش به چند روش که از طریق بررسی آنها می توانید به راحتی پارچه های فوتر خوب را تشخیص بدهید می پردازیم:

وزن پارچه کشمیر

سبک بودن وزن پارچه های فوتر از ویژگی های بارز آنها است که در عین سبکی بسیار گرم می باشند.

الیاف پارچه

الیافی که در روند تولید پارچه مورد استفاده قرار می گیرد، نقش تأثیرگذاری در کیفیت نهایی آن دارد. اگر در صورتی که متوجه براقیت پارچه های فوتر شدید به طور حتم در روند تولید این پارچه از الیاف مصنوعی در حجم زیاد استفاده شده است.

تراکم بافت پارچه

با گرفتن پارچه در برابر نور زیاد به هیچ عنوان نباید نور از پارچه عبور کند. در صورت عبور روزنه های نور پارچه فوتر به خوبی مراحل کوبیده شدن را طی نکرده است.

گلوله نشدن سطح پارچه

پارچه های فوتر درجه یک به هیچ عنوان گوله گوله نمی شوند، برای اطمینان از این موضوع می توانید با یک پارچه دیگر بر خلاف پرزهای فوتر بر روی سطح آن بکشید. اگر الیاف جمع شد، نشان دهنده کیفیت پایین است، در صورتی که الیاف حرکت نکردند، مشخصه پارچه فوتر با کیفیت می باشد.

برق افتادگی پارچه در برابر اتو

پارچه های فوتری که از پشم گوسفند تهیه می شوند، به هیچ عنوان در برابر حرارت سطح آن براق نمی شود. در صورتی که با نزدیک کردن اتو سطح پارچه برق افتاد، از الیاف مصنوعی در روند تولید آن به مقدار زیاد استفاده شده است.

سوزاندن الیاف

در صورت شک داشتن به کیفیت الیاف به راحتی می ‌توانید با سوزاندن آنها جنس و کیفیت الیاف را تشخیص دهید. برای این کار نیاز است یک نسخه از آن را کشیده و در مقابل حرارت واکنش آن را مشاهده کنید. الیاف طبیعی در برابر حرارت جمع می شوند و بوی موی سوخته می دهند. خاکستر آنها هم سیاه و سبک است، اما الیاف مصنوعی در برابر شعله جرقه می زنند و ذوب می شوند، به طور کامل می سوزد و بوی گوشت می دهد. خاکستر پارچه های مصنوعی هم سیاه و سخت است.

پارچه فوتر پشمی شمیم اردکان
پارچه فوتر پشمی شمیم اردکان

بررسی سطح پارچه فوتر

پارچه فوتر با کیفیت دارای سطحی نرم و لطیف است که هنگام برخورد با پوست حس بدی در افراد به وجود نمی ‌آورد. اما بهتر است برای مراقبت بهتر از این پارچه از آستر استفاده کنید. اما پارچه های فوتر بی کیفیت زبری زیادی در سطح پارچه دارند و در مواجهه با پوست به شکل مستقیم سوزش و خارش زیاد ایجاد می کند.

بازگشت به شکل اولیه

در صورتی که دو طرف پارچه فوتر را با دستان خود بکشید، بعد از رها کردن باید پارچه به حالت اولیه برگردد. در صورت شکل گرفتن ممکن است میزان استفاده از الیاف مصنوعی در روند تولید آن بیشتر باشد و در گروه پارچه های با کیفیت پایین تر قرار می گیرد.

با بررسی تمامی مواردی که در این بخش ذکر شد به راحتی می توانید یک پارچه فوتر اصل را از پارچه ‌های فوتر تقلبی تشخیص بدهید. پس نیاز است که در هنگام خرید عمده، به این نکات به طور کامل دقت نمایید.

در هنگام خرید پارچه فوتر وزن پارچه را از فروشنده حتما سوال کنید ،قیمت پارچه فوتر پشمی کشمیر و پارچه های زمستانی با وزن یا گرماژ پارچه رابطه مستقیم دارند.

نساجی کاماش
پارچه فوتر پشمی اکرلیک
پارچه فوتر پشمی اکرلیک

ویژگی پارچه های فوتر چیست؟

پارچه فوتر که جزء پارچه های نرم و زیبا است، ایستایی مناسب بر روی بدن افراد ایجاد می ‌کند. در صورت تهیه البسه دوخته شده از پارچه های فوتر می ‌توانید استایل رسمی و کاملا زیبا داشته باشید.

 در میان پارچه های متعددی که برای فصل زمستان آماده می ‌شوند، پارچه فوتر از محبوبیت بیشتری برخوردار است. برای آشنایی با دلایل استقبال از این پارچه بهتر است تا با برخی از مشخصات و ویژگی های این پارچه به طور کامل آشنا شوید.

به طور معمول پارچه ها را بر اساس برخی از مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد دسته بندی می کنند. پارچه های فوتر در گروه پارچه های خاص و پرطرفدار که در روند تولید البسه زمستانی کاربرد دارند، قرار می گیرند. در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین این مشخصات می پردازیم:

تنفس پذیری بالا

اگر از پارچه های فوتر استفاده کنید، ضمن گرم نگه داشتن بدن، از تعریق زیاد هم جلوگیری می شود. زیرا این پارچه تنفس پذیری بالایی دارد و به دلیل استفاده از الیاف طبیعی پشم در روند تولید آن به راحتی هوای گرم را در خود محبوس می کند.

سبک بودن پارچه

سبک بودن از ویژگی های بارز پارچه های فوتر به شمار می ‌آید که باعث می شود تا به راحتی برای تولید انواع پالتو، کت و سایر لباس های زمستانی دیگر بتوان از آن استفاده نمود. زیرا به دلیل پوشیدن لباس های متعدد، وزن سبک آن از ایجاد خستگی برای افراد جلوگیری می کند.

درخشندگی پارچه

پارچه های فوتر ماهیت درخشنده ای دارند و بسیار زیبا هستند، در صورتی که روند تولید آنها به شکل استاندارد طی شود و از رنگ های با کیفیت و مرغوب استفاده گردد، در نهایت پارچه بسیار شکیل پدید می آید.

ایستایی مناسب

پارچه های فوتر روی بدن ایستایی خوبی دارند و به هیچ عنوان نیازی به اتو برای مرتب تر شدن ظاهر این پارچه‌ ها نیست. به همین سبب افراد زیادی تمایل به تهیه این البسه پیدا می کنند.

قیمت پارچه فوتر پالتویی پشمی
قیمت پارچه فوتر پالتویی پشمی

استحکام بالا

پارچه های فوتر که بر اثر کوبیده شدن در محیط خاص و در اثر فشار تولید می گردند، از استحکام بسیار بالایی برخوردار بوده و به راحتی الیاف آن در مقابل کشش، سایش و حتی فشار از یکدیگر گسسته نمی شوند.

شستشوی راحت

پارچه های فوتر به دلیل ماهیت الیاف طبیعی پشم، آلودگی ‌ها را به راحتی به خود جذب نمی کند و در صورت نیاز به شستشو در طولانی مدت به راحتی با مواد شوینده ملایم قابل شستشو است.

انتقال هوا

معمولا از پارچه فوتر به دلیل گرم نگه داشتن بدن در فصل زمستان استفاده می شود؛ اما به دلیل ماهیت این پارچه و انتقال مناسب هوا به هیچ عنوان با پوشیدن این لباس ها بوی عرق نمی گیرید .

در بین پارچه های موجود در بازار، فوتر کشمیری یکی از بهترین پارچه هایی است که تمامی ویژگی هایی که در این بخش ذکر شد، را به همراه دارد. در صورتی که برای خرید این پارچه ها محدودیت مالی ندارید، به راحتی می توانید به سراغ خرید پارچه فوتر کشمیری بروید؛ زیرا این پارچه به عنوان مرغوب ترین پارچه پشمی حال حاضر است.

انواع پارچه فوتر کدامند؟

پارچه های فوتر در بازارهای حال حاضر ارائه می گردند، از الیاف پشم تولید شده ‌اند. اما ممکن است در روند تولید این پارچه ها از الیاف مصنوعی هم به کار برود، متناسب با میزان استفاده از الیاف مصنوعی در روند تولید پارچه های فوتر به چندین دسته بندی تقسیم می شوند.

گاهی اوقات استفاده کردن از الیاف مصنوعی برای تولید این پارچه نه تنها کیفیت را پایین می آورد، بلکه به دلیل بکارگیری الیاف مرغوب و درجه یک ویژگی های بیشتری هم به پارچه فوتر اضافه می کند. به همین سبب بهتر است با توجه به معیارها و نیاز خود بتوانید این پارچه ها را تهیه کنید.

به غیر از الیاف نوع بافت و همچنین طرح و رنگ هم موجب می ‌شود تا پارچه های فوتر در چندین دسته بندی قرار بگیرند. در ادامه به بررسی چند مورد آن می ‌پردازیم:

فوتر ساده

فوتر ساده را معمولاً با تحت فشار قرار دادن الیاف پشم، با تراکم بالا تولید می کنند و امکان ارائه این پارچه در بازار با رنگ بندی های مختلف و مناسب برای فصول سرد سال وجود دارد.

پارچه فوتر ترک پشمی
پارچه فوتر ترک پشمی

فوتر کشی

فوتر کشی به نسبت سایر فوترهای دیگر ضخامت کمتری دارد؛ اما به دلیل قابلیت کشسانی مورد توجه بسیاری از مراکز تولیدی و مصرف کنندگان قرار گرفته است. زیرا حرکت دست در این پارچه ها آسان تر بوده و هیچ فشاری در حین استفاده از پارچه های فوتر کشی بر روی بدن ایجاد نمی شود.

فوتر طرح دار

پارچه های فوتر طرح دار همانند پارچه ‌های فوتر ساده تحت فشار و حرارت و رطوبت تولید می شود. اما در روند تولید طرح های خاصی مانند چهارخانه، راه راه، پیردوپل و طرح های دیگر بر روی آن ایجاد می شود.

فوتر کشمیر

فوتر کشمیری از لحاظ بافت با پارچه ‌های فوتر دیگر تفاوت چندانی ندارد. اما در روند تولید آن از الیاف بزهای کشمیری استفاده می شود که این روزها در سطح جهان زیاد نیستند. به همین جهت الیاف آنها ارزش بالایی پیدا می ‌کند و البته پارچه های تولید شده با پشم این بزها هم نرمی و لطافت بیشتری دارند. به هیچ عنوان برای پوست ایجاد حساسیت نمی کند، با همه لطافت و سبکی به عنوان عایق مناسب سرما شناخته می شوند.

فوتر جناقی

فوتر جناقی جزء پارچه هایی با بافت خاص است که ظاهر زیبایی دارد و بسیاری از افراد از آن برای تولید کت های کوتاه تر استفاده می کنند.

فوتر کوبیده

فوتر کوبیده مانند پارچه های ساده تولید می شود اما فشاری که در روند تولید پارچه وارد می ‌گردد، به نسبت پارچه های معمولی بیشتر است. معمولاً این پارچه به دلیل طی کردن فرایند پرفشار تولید، نسبت به سایر پارچه ها کیفیت بالاتری دارد.

فوتر دو رو

پارچه های فوتر دو رو به گونه ای تولید می شوند تا از هر دو سمت آن بتوان به راحتی استفاده کرد. در حال حاضر این پارچه به دو صورت پارچه های فوتر دو رو با یک رنگ و پارچه های فطر دو رو با دو رنگ تولید می گردد که از یک سمت برای پالتو و سمت دیگر به عنوان خرج کار استفاده می شود. در این میان پارچه های فوتر هم تولید می شود که در زمان بافت پارچه آستر آن را نیز به پارچه اتصال می ‌دهند که دیگر نیازی به پیدا کردن پارچه های آستری هماهنگ با پارچه فوتر نیست و یکی از انتخاب ‌های مراکز تولیدی است.

 تنوع بینظیر در رنگ بندی های مناسب پارچه فوتر پشمی و کشمیر

فوتر از منسوجات پراستفاده در فصل زمستان و پاییز است، معمولاً این فصول رنگبندی های خاصی بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. به همین سبب کارخانجات تولید کننده با بررسی بازار و نیازهای آن سعی کرده‌ اند تا طیف رنگ بندی این پارچه را وسیع و گسترده ارائه دهند.

انتخاب رنگ هایی که طرفداران بیشتری در بازار دارند موجب می ‌شود تا حجم خرید و فروش پارچه ها افزایش بیشتر پیدا کند. به همین سبب اغلب تولیدکنندگان تمرکز ویژه‌ تری بر روی نیازهای بازار می گذارند.

پارچه پشمی اصفهان
کارخانه پارچه پشمی اصفهان

برای دوخت لباس های کلاسیک، لباس های رسمی و اسپرت و موارد دیگر رنگ بندی از جمله ویژگی ‌های مهم است. چرا که برای هر سبکی نیاز است از رنگ های خاص استفاده شود. به همین سبب پارچه های فوتر را به راحتی در بازار در بی ‌نظیرترین رنگبندی ها پیدا می کنید.

از پرطرفدارترین رنگ بندی های زیبای پارچه های فوتر که در بازار ارائه می گردد، می توان به رنگ های شاد مانند صورتی، قرمز، زرشکی و رنگ های تیره مانند سورمه ‌ای، قهوه ای، مشکی، رنگ های خنثی مانند طیف گسترده ای از خاکستری، سفید، کرم و مواردی از این قبیل اشاره نمود.

یک نکته، اینکه رنگ بندی ها می توانند بر روی استایل افراد تأثیر مستقیم بگذارند. به همین سبب مراکز تولید کننده البسه با توجه به بازار هدف خود و مشتریان بیشتر سعی می کنند، تا رنگ های خاص را تهیه کنند. پس برخی از رنگ ها در بازارهای عرضه و فروش بیشتر مورد استقبال قرار می ‌گیرد. به همین سبب کارخانجات هم تمرکز ویژه تری بر روند تولید این رنگ بندی ها می گذارند، تا به درستی بتوانند نیاز بازار را پاسخ داده و به سودهای قابل قبولی در این راستا دست پیدا کنند.

یک نکته مهم اینکه در میان تنوع بالای کاربردهای پارچه فوتر و تنوع رنگ بندی های این پارچه اغلب افراد برای ایجاد یک استایل کلاسیک و مینیمال از پارچه های فوتر با رنگ طوسی، مشکی و سفید استفاده می کنند. در واقع این چند رنگ از پراستفاده ترین رنگ های موجود در بازار است.

نحوه نگهداری از پارچه فوتر پشمی و پارچه کشمیر

پس از شناخت مشخصات و ویژگی های پارچه های فوتر و تهیه منسوجات مرغوب و با کیفیت نحوه نگهداری از این پارچه اهمیت زیادی پیدا می کند. چرا که می تواند بر روی کیفیت و دوام آن تأثیر بگذارد.

در این بخش به بررسی نحوه شستن و خشک کردن پارچه می پردازیم، تا به درستی بتوانید از پارچه های گران قیمت خود نگهداری کنید.

نحوه شستشوی پارچه فوتر:

  • استفاده از مواد شوینده با آنزیم های ملایم
  • قرار دادن ماشین لباسشویی بر روی دور کند و تنظیم با دمای پایین آب
  • شست و شو با دست در صورت امکان
  • بررسی البسه از لحاظ پس دادن رنگ

نحوه خشک کردن پارچه:

  • خشک کردن پارچه های فوتر در هوای آزاد
  • قرار ندادن در مقابل نور مستقیم خورشید
  • آویزان کردن البسه برای خشک شدن
  • استفاده از اتو و خشک کن در دمای پایین

رعایت تمامی نکاتی که در اینجا ذکر شد، موجب می شود تا پارچه های فوتر و البسه دوخته شده از این پارچه در بهترین شرایط مورد شستشو قرار گرفته و با رعایت تمامی نکات فنی برای خشک کردن، کیفیت البسه حفظ گردد.

قیمت  و کارخانه پارچه فوتر معایب پارچه فوتر قیمت پارچه فوتر پالتویی قیمت پارچه فوتر درجه یک
قیمت پارچه فوتر معایب پارچه فوتر قیمت پارچه فوتر پالتویی قیمت پارچه فوتر درجه یک

قیمت پارچه های فوتر پشمی و پارچه کشمیر چگونه است؟

پارچه های فوتر معمولاً در اواخر فصل تابستان مورد خرید و فروش عمده قرار می گیرند. چرا که مراکز تولید کننده البسه باید منسوجات خود را برای فصول سرد سال آماده سازند. مسئله مهم که در هنگام افزایش استقبال از این پارچه ها مطرح می گردد، قیمت پارچه فوتر است.

برای خریداران عمده پارچه، قیمت از جمله موارد بسیار مهمی است که در کنار کیفیت بالا قرار می گیرد. در واقع این دو فاکتور اساسی می توانند به شکل مستقیم بر روی استقبال محصولات آنها در بازار تأثیر بگذارند.

به دلیل تنوع بالای پارچه های فوتر از لحاظ نوع الیاف، رنگ بندی و طرح و موارد مختلف دیگر ممکن است در بازارهای فروش با نرخ های متفاوتی از این پارچه رو به رو گردید. بهتر است به برخی از عواملی که می توانند به شکل مستقیم و غیرمستقیم بر روی هزینه های پارچه فوتر تأثیر بگذارند آشنا باشید.

نوع الیاف

برای تولید پارچه های فوق از الیاف مختلفی استفاده می ‌شود که هرچقدر کیفیت و ویژگی الیاف بالاتر باشد، در نتیجه پارچه بهتری هم تولید می ‌گردد. در این میان پارچه های فوتر کشمیر به دلیل کمیاب بودن پشم به کار برده شده در روند تولید ارزش بیشتری دارند.نخ اکرولیک بهترین نخ مصنوعی در بازار است.برای اگاهی از نخ اکرولیک اینجا کلیک کنید.

تراکم بافت پارچه های فوتر کشمیر

پارچه های فوتر تراکم بافت بالاتر هزینه‌ های بیشتری دارند؛ زیرا زمان و مواد اولیه بیشتر برای تولید این پارچه صرف شده است.

رنگبندی های متنوع پارچه کشمیر

رنگبندی جز عامل های بسیار مهم در مشخص شدن نرخ پارچه ها است. چرا که کیفیت رنگ به کار برده شده و همچنین سرعت رنگ پذیری پارچه ها و تکرار رنگرزی می ‌تواند هر کدام به صورت جداگانه بر هزینه نهایی تأثیر داشته باشد.

عرض پارچه

به طور معمول پارچه های فوتر را با عرض ۱۵۰ سانتیمتر تولید می‌ کنند؛ اما گاهاً با عرض های بالاتر هم در بازار مواجه می ‌شوید که هر چقدر عرض پارچه بیشتر باشد، در نتیجه قیمت آن هم افزایش می ‌یابد.

تقاضای بازار

میزان تقاضای بازار برای تهیه پارچه فوتر از عامل های بسیار مهم است؛ زیرا هر چقدر که حجم خرید و فروش افزایش پیدا کند، در نتیجه قیمت ها نیز بیشتر می شود. در زمان هایی که بازار خرید و فروش این پارچه ها با رکود مواجه است، می توانید خریدهای مقرون به صرفه تری داشته باشید.

میزان خرید

هرچقدر که یک مجموعه به پارچه فوتر بیشتر نیاز پیدا کند. امکان دریافت تخفیف های حرفه ای و خاص از مراکز فروش را به دست می ‌آورید. در واقع در خریدهای عمده علاوه بر دسترسی به قیمت درب کارخانه امکان دریافت تخفیف هم میسر می گردد.

خرید پارچه فوتر پشمی وپارچه کشمیراز فروشگاه های معتبر

پارچه های فوتر که جزء پارچه های سنگین وزن قرار می گیرند، از ترکیب الیاف پشم و الیاف مصنوعی با کیفیت بالا با ضخامت مناسب و تراکم بافت عالی تولید می شوند. به همین سبب به عنوان ماده اولیه کارگاه های تولید لباس های زمستانی معرفی می گردد.

در هنگام خرید این پارچه ها بهتر است که حتماً از راهنمایی های فروشندگان استفاده کنید، تا متناسب با شرایط و نیاز خود بهترین نوع پارچه را از لحاظ رنگبندی و تنوع در ضخامت و همچنین طرح و بافت تهیه کنید.

اما به غیر از انتخاب صحیح، دسترسی به قیمت های ارزان و کیفیت خوب هم جزء اولویت ‌های خریداران عمده قرار دارد. برای دسترسی به تمامی این موارد با انتخاب این فروشگاه معتبر به صورت آنلاین می توانید به تمامی نیازهای خود پاسخ دهید.

چرا که این مجموعه تمامی منسوجات خود را به شکل مستقیم از کارخانجات تولید کننده ارائه می ‌دهد. با حذف هرگونه واسطه در معاملات خود سعی کرده است، تا قیمت های دست اول و درب کارخانه را به مصرف کننده نهایی برساند.

پارچه زمستانه ارزان فوتر پشمی
پارچه زمستانه ارزان فوتر پشمی

این مجموعه برای حذف هزینه های اضافی به خریداران سعی کرده است؛ تمامی محصولات خود را در وب سایت به بهترین شکل ممکن ارائه دهد، تا با بررسی کامل و دقیق بتوانید پارچه فوتر پشمی و پارچه کشمیر را با قیمت پارچه فوتر درب کارخانه تهیه کنید. در صورت نیاز به دریافت مشاوره از این مجموعه در هنگام خرید پارچه فوتر با کیفیت خوب، کافیست با کارشناسان آن ارتباط بگیرید تا به طور دقیق تمامی ابهامات شما را برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان