اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

قیمت پارچه ترگال عمده | قیمت کارخانه

قیمت پارچه ترگال عمده بستگی به موارد زیر دارد :

 • طیف رنگی
 • کارخانه رنگرزی(حیدر ،بهرنگان و….)
 • برند نخ (تارا ریس ؛شاد ریس و….)
 • حجم خرید متری با عمده
 • گرماژ با وزن پارچه 230 الی 250 گرم
 • ضد وایتکس بودن
 • برند پارچه (بافتین ،فدک ،تک ،گلد بافت ،کاماش و…)
 • مسافت شما

قیمت پارچه ترگال مدارس عمده :ساده و طرح دار

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

از کارخانه بهترین روش برای خرید پارچه ترگال فلامنت فرم مدارس ،لباس کار و اسکراب پزشکی است.

 • رنگ سفید 53000
 • ترگال رنگ روشن 71000
 • ترگال رنگ متوسط 73000
 • ترگال تیره 75000
 • ترگال رنگ ویژه 82000 (ضد وایتکس +سبز +کاربنی )

پارچه ترگال ساده : فرم مدارس

پارچه ترگال ساده فرم پسرانه ، فرم دخترانه نساجی تک ،ترگال سلین و ترگال پنبه پارچه ترگال ساده مانتویی و خالدار یکی از ضروری ترین اقلام در کارگاه های تولیدی پوشاک بجنورد است زیرا از ترگال برای دوخت انواع لباس استفاده می کنند. پارچه ترگال در مقایسه با سایر پارچه ها قیمت ارزان تری در شهر بجنورد دارد و این یکی از مهم ترین دلایل فروش زیاد این پارچه می باشد. اگرچه قیمت این پارچه نسبتا ارزان است اما در عین حال کیفیت بافت آن بسیار مناسب و استاندارد می باشد و برای دوخت انواع لباس استفاده می شود. به همین دلیل خرید پارچه ترگال عمده فرم پسرانه ، فرم دخترانه توسط تولیدی های پوشاک روز به روز در حال افزایش است زیرا با این انتخاب هم هزینه های خود را کاهش می دهند و هم با تولید لباس های باکیفیت رضایت مشتری را از هر دو جهت کسب می نمایند.پارچه کجراه فدک 60 گرم از پارچه ترگال ساده وزنش بیشتر است.عکس پارچه ترگال ساده در زیر ببینید :

قیمت پارچه ترگال عمده | قیمت کارخانه
قیمت پارچه ترگال عمده | قیمت کارخانه

پارچه ترگال خالدار :پارچه ترگال طرح دار

پارچه ترگال خالدار طرح دار برای سر جیب ،سر شانه و پیش کار مخصوصا مهد کودک فرم پسرانه ، فرم دخترانه و دبستان پرطرفدار است.پارچه ترگال خالدار نساجی فدک می‌تواند یک گزینه بسیار مناسب برای فرم‌های مدارس باشد. این نوع پارچه اغلب بافتی مقاوم دارد و برای استفاده در فرم‌های مدارس مناسب است. این پارچه طرح دارمعمولاً از مواد با کیفیت تهیه می‌شود که مقاومت و دوام بالایی دارند، که برای استفاده روزمره در مدارس بسیار مناسب است.قیمت پارچه ترگال طرحدار در حدود 110 هزار تومان است.

ترگال چاپی خالدار فرم مدارس
ترگال چاپی خالدار فرم مدارس

پارچه ترگال راه راه :پارچه ترگال شلوار


پارچه ترگال رنگی یک نوع پارچه‌ی ویسکوز فلامنت است که از طریق ترکیب دو نخ مختلف تولید می‌شود، به طور معمول از پنبه و پلی استفاده می‌شود. پارچه ترگال راه راه که زیبایی و جذابیت خاصی به آن می‌دهد. از این رو، پارچه ترگال به‌طور گسترده در صنعت فرم مدارس و مانتو شلوار اداری استفاده می‌شود، به ویژه برای شلوارها، پیراهن‌ها و پوشاک زنانه و مردانه و مدارس فرم پسرانه ، فرم دخترانه.

پارچه ترگال-راه-راه
ترگال-راه-راه

پارچه ترگال فاستونی :ترگال ضخیم

شرکت پارچه ترگال کاماش تولید کننده پارچه ترگال فاستونی با وزن 390 گرم و عرض 160 سانتیمتر می باشد.پارچه ترگال زنانه برای شلوار و فرم اداری با وزن 390 گرم خوش پوش و شیک می شود.پارچه ترگال کج راه قیمت کمتری از پارچه ترگال فاستونی دارد چون وزنش 90 گرم کمتر است.پارچه ترگال کجراه رنگی و ترگال فاستونی رنگبندی یکسانی دارند.پارچه ترگال ضخیم فاستونی برای شلوار و مناطق سردسیری مناسب است.پارچه ترگال چروک میشه؟پارچه ترگال چروک نمیشه و به همین دلیل محبوب لباس مدرسه است.

پارچه ترگال ویسکوز :پارچه ترگال اعلا

به پارچه ترگال ویسکوز ،پارچه ترگال اعلا گفته می شود ،چون درصد ویسکوزش بالاتر از ترگال ساده است،قیمت ترگال ویسکوز 20 درصد بیشتر است.برند نگین و تک بهترین ها هستند.پارچه ترگال خوبه به دلیل مقاومت در برابر پارگی و شستشوی زیاد،پارچه ترگال خرید اش از اول اردیبهشت با شروع مدارس آغاز می شود.پارچه ترگال خوب باید زیر اتو نداشته باشد.پارچه ترگال خنک است؟ بله بسیار خنک است ،به دلیل ویسکوز و پنبه ایی که دارد.پارچه ترگال چه نوع پارچه ای است؟ پارچه ارگال یک پارچه ایرانی است که در قریم از چین وارد می شد.

پارچه ترگال بیمارستانی :ویژگی پارچه ترگال

پارچه ترگال سفید ،پارچه ترگال صورتی ،پارچه ترگال کاربنی ،پارچه ترگال سبز بیمارستانی پارچه های معروف ترگال بیمارستانی هستند که ویژگی پارچه ترگال ساده را دارند فقط ضد وایتکس هستند.

پارچه ترگال بیمارستانی ضد وایتکس یک نوع پارچه است که به منظور استفاده در محیط‌های پزشکی و بیمارستانی طراحی شده است. این نوع پارچه اغلب از ترکیب الیاف ویسکوز فلامنت مقاوم به ضدعفونی‌ها و ضدباکتری‌ها ساخته شده است. آنها معمولاً دارای ویژگی‌هایی همچون مقاومت در برابر آب، قابلیت شستشو و ضد وایتکس (ضد باکتری) هستند.

فرق پارچه ترگال و کجراه

فرق پارچه ترگال و کجراه در وزن و بافت این دو پارچه است.پارچه ترگال 240 گرم و بافتس ساده است ولی کجراه بافتش مورب و 300 گرم است.پارچه ترگال کجراه تهران در تهران برای لباس کار استفاده می شود ،پارچه ترگال کجراه مقاومت بیشتری برای لباس کار مهندسی و کارگری سرهمی دارد.جنس ترگال و کجراه یکی است.

فرق پارچه ترگال و تترون

فرق پارچه ترگال کجراه درجه یک و تترون در وزن و نوع نخ این دو پارچه است ،پارچه ترگال مرغوب 240 گرم برای لباس کار و فرم مدارس و روپوش پزشکی استفاده می شود ،پارچه تترون 190 گرم و برای پیراهن ،مقنعه و اسکراب پزشکی استفاده می شود.فروش پارچه ترگال فدک و پارچه تترون درنا از بقیه برند های پارچه ترگال و تترون بیشتر است.

خرید پارچه ترگال عمده : فرم مدارس

خرید پارچه ترگال عمده از کارخانه های اصفهان صورت می گیرد ،طاقه های 40 متری است و هر رنگ قیمتش جدا است. برای خرید پارچه ترگال عمده فقط از مراکز معتبر و نمایندگی هالی اصلی بخرید .پارچه ترگال فرم مدارس باید رنگش ثابت باشد وپرز و تل نشود.

خرید پارچه ترگال عمده رنگی و ترگال سفید با تنوع 150 رنگ و رنگ سال 1403 مناسب برای فرم مدارس ،لباس کار ،مزون ها و تولیدی های اسکراب پزشکی و بیمارستانی با گرماژ 240 گرم و عرض 150 سانتیمتر و رنگ re active عرضه می شود.پارچه ترگال ترک همان بزیاق است.پارچه تترون ترگال پارچه تترون است که وزنش بالا باشد.

قیمت پارچه ترگال مدارس از شرکت های مختلف با توجه به کیفیت کارخانه و هزینه باربری متفاوت است ،معمولا قیمت پارچه ترگال مدارس در اصفهان از همه شهر های دیگر ارزان تر است.قیمت پارچه ترگال در تهران در بازار عباس آباد ،سرای آزادب از شرکت های معتبر مثل کاماش ،زرین پود ،ایدین ،کیمیا ،تک ،فدک خرید کنید.

خرید پارچه ترگال عمده : مانتویی

پارچه ترگال ساده مانتویی اعلا ویسکوز را چقدر می شناسید؟ آیا می دانید جنس الیاف های این پارچه از چیست؟ اگرچه پارچه ترگال مشتریان زیادی دارد اما متاسفانه این افراد اطلاعات چندانی در مورد این پارچه ندارند و تنها کیفیت و قیمت آن را می پسندند. ابن افراد باید بدانند که برای خرید پارچه ترگال درجه یک ایتدا باید اطلاعات و شناخت بیشتری در مورد جزئیات این پارچه کسب کنند.

با پارچه ترگال چی بدوزم؟

پارچه ترگال در دو نوع ساده و کجراه تولید می شود. الیاف های این پارچه از متریال های پلی استر ویسکوز، فلامنت، کتان و پنبه تشکیل می شود و برای دوخت انواع پوشاک مورد استفاده قرار می گیرند به همین دلیل ممکن است با اسامی زیر در بازار پارچه بجنورد برخورد کنید:

 • پارچه ترگال مانتویی
 • پارچه ترگال بیمارستانی
 • پارچه ترگال لباس کار
 • پارچه ترگال لباس فرم مدارس
 • پارچه ترگال بارانی
 • پارچه ترگال چروک
 • ترگال اسکراب پرشکی
 • ترگال روپوش پزشکی
 • ترگال کتان
 • و ….

قیمت پارچه ترگال اصفهان | ترگال کجراه

بعد از آشنایی کلی با پارچه ترگال ساده فرم مدارس نوبت به شناسایی برندهای تولید کننده آن می رسد. کسانی که قصد خرید پارچه ترگال عمده ارزان در بجنورد دارند باید برندهای موجود در بازار و کیفیت آنها را بشناسند تا بتوانند مناسب ترین گزینه را انتخاب کنند. بررسی برندهای پارچه ترگال یکی از مهم ترین کارهای لازم جهت یک خرید موفق و پرسود است.برای خرید پارچه ترگال از کاخانه های پارچه بافی اصفهان مثل کاماش ،تک ،فدک و بافتین خرید کنید تا قیمت بهتری از بجنورد بتوانید خرید کنید.

اغلب افراد متخصص و کاربلد در حوزه پارچه اتفاق نظر دارند که پارچه ترگال اصفهان از بهترین و مرغوب ترین پارچه هاست و کیفیت لازم را دارد. به همین دلیل است که همه مشتریان یه دنبال خرید پارچه ترگال اصفهان هستند. 

خرید عمده پارچه ترگال فرم مدارس

شهر اصفهان به نوعی پایتخت پارچه ترگال فرم مدارس در ایران است زیرا تعداد زیادی از برندها و کارخانه های نساجی پارچه در این شهر قرار دارند و با تولید انواع پارچه ترگال خوب و درجه یک شهرت بسیار خوبی در میان سایر رقبا کسب کرده اند. از مهم ترین برندهای پارچه ترگال اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • برند فدک
 • برند تک
 • کاماش
 • بافتین
 • گل پود
 • امیران
 • هدف
 • ابران ناز
 • برند مهنام

هر کدام از این کارخانه ها مجهز به پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات روز دنیا هستند و با استفاده از جدیدترین روش ها و به کارگیری مواد اولیه درجه یک، پارچه ترگال را با کیفیت عالی و  مناسب تولید می کنند. ناگفته نماند که تمام تولیدات این کارخانه ها قبل از خروج از کارخانه توسط کارشناسان سطح کیفیت آنها کنتزل می شود و بعد از تایید به بازار عرضه می گردد.پارچه ترگال فروش و خرید عمده از کارخانه های فدک ،بافتین ،کاماش توسط این مجموعه امکان پذیر است.

پارچه ترگال اصفهان از ثبات رنگ بسیار بالایی برخوردارند یعنی رنگ آنها بر اثر تماس با مواد شوینده از بین نمی رود و کیفت خود را حفظ می کند. استحکام بالا، ماندگاری زیاد، نرمی و راحتی و ضخامت مناسب از دیگر خصوصیات خوب این پارچه هاست. پس اگر خیاطی و یا کارگاه تولیدی پوشاک دارید و برای دوخت لباس فرم مدارس به حجم زیادی از پارچه ترگال نیاز دارید خرید پارچه ترگال عمده اصفهان را به شما توصیه می کنیم.پارچه ترگال فروش از کارخانه سبب کاهش قیمت می شود.

پارچه ترگال مانتو اداری


پارچه ترگال مرغوب فرم اداری یک نوع پارچه است که از طریق بافتن نخ‌های ویسکوز و پلی استر با هم ترکیب می‌شود. این پارچه به عنوان یکی از مواد پر استفاده در تولید لباس‌های فرم اداری و زیبایی شناخته می‌شود. دلایل استفاده از پارچه ترگال برای فرم‌های اداری ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 1. ظاهر حرفه‌ای و زیبا:پارچه ترگال مانتو اداری به دلیل ترکیبی از پنبه و پلی استر، ظاهری حرفه‌ای و زیبا دارد که مناسب برای فرم‌های اداری است. این پارچه معمولاً بافتی نرم و ملایم دارد که باعث می‌شود لباس با استفاده از آن راحت و راحت برای پوشیدن باشد.
 2. مقاومت و دوام: پارچه ترگال نساجی بروجرد دارای مقاومت و دوام بالاست که مهم است زیرا لباس‌های فرم اداری ممکن است برای مدت‌های طولانی پوشیده شوند و نیاز به مقاومت در برابر پوشیدن روزانه و شستشو دارند.
 3. راحتی در مراقبت و نگهداری: پارچه ترگال نساجی تک معمولاً قابلیت نگهداری و شستشوی آسان دارد، که این ویژگی مهمی برای لباس‌های فرم اداری است که ممکن است بطور منظم شسته شوند.
 4. قابلیت استفاده در فصل‌های مختلف: این پارچه به دلیل ترکیبی از پنبه و پلی استر، مناسب برای استفاده در فصل‌های مختلف است. این به این معناست که در فصل‌های گرم لباس‌های خنک و در فصل‌های سرد لباس‌های گرم تر تولید می‌شوند.
 5. قیمت مناسب: پارچه ترگال معمولاً به عنوان یک مواد با کیفیت با قیمت مناسب شناخته می‌شود، که این امر می‌تواند به کاهش هزینه‌های تولید فرم‌های اداری کمک کند.

برای خرید ترگال از نمایندگی پارچه ترگال در اصفهان و تهران با ما تماس بگیرید 09131130224

قیمت پارچه ترگال عمده اصفهان چگونه است؟

مشتریانی که قصد خرید پارچه ترگال عمده فرم مدارس فدک را دارند به دنبال  این هستند که این کالا را با قیمت مناسب و ارزان تهیه کنند تا از هر جهت سود کنند (هم از لحاظ کیفیت پارچه ترگال و هم از لحاظ قیمت پارچه ترگال).فقط از پخش پارچه ترگال معتبر خریداری کنید.پارچه ترگال نظامی برای کلاه و پیراهن نظامی استفاده می شود.

در کل قیمت پارچه ترگال پنبه نسبت به سایر پارچه ها مناسب و ارزان تر است اگرچه که قیمت این پارچه در بازار با نوسان همراه می باشد و بسته به نوع و دیگر خصوصیات و عامل ها متغیر است اما در مجموع می توان گفت که قیمت این پارچه مناسب و مشتری پسند است. البته در کنار قیمت نباید کیفیت را هم از یاد ببریم.

پخش پارچه ترگال عمده :رنگی و سفید در بجنورد

در اصفهان ،در بازار پخش پارچه ترگال به وفور بافت می شود ،ولی از مراکز معتبر خرید کنید.

خرید پارچه ترگال عمده اصفهان تجربه یک خرید دو سر سود است زیرا ترگال اصفهان کیفیت بسیار عالی و خوبی دارند و قیمت آنها هم بسیار مناسب و باور نکردنی است. در کل خرید هر محصولی به صورت عمده کمک بسیار خوبی به کاهش هزینه می کند زیرا فروشنده در ازای میزان سفارش مشتری تخفیف به او می دهد و هر چه میزان سفارش مشتری بیشتر باشد تخفیف هم بیشتر است و هزینه های مشتری کاهش می یابد.

خرید پارچه ترگال عمده از کارخانه اصفهان نقد | اقساط

آخرین گام در خرید پارچه ترگال بافتین برای شلوار ،دامن پیدا کردن یک مرکز فروش معتبر و باسابقه است که محصولات خود را با کیفیت عالی و قیمت واقعی به مشتریان عرضه کند.تولیدی پارچه ترگال در اصفهان به وفور بافت می شود ،قبل از خرید از تولیدی پارچه ترگال این سوال ها را بپرسید :

 • پارچه چند گرم است؟
 • کجا رنگ شده ؟
 • طاقه چند متری است؟

خرید پارچه ترگال عمده : سرمه ای ساده و کجراه

این مرکز یکی از نمایندگی های آنلاین فروش پارچه ترگال اصفهان است که تولیدات کارخانه های این شهر را با قیمت باور نکردنی به فروش می رساند. این مرکز با کارخانه های سازنده ترگال به طور مستقیم در ارتباط است و تولیدات آنها را به محض خروج از درب کارخانه با همان قیمت برای مشتری ارسال می کند.

کسانی که قصد خرید پارچه ترگال عمده و پارچه ترگال ترک با قیمت مناسب را دارند می توانند سفارش خود را در این وب سایت ثبت کنند تا محصول برای آنها ارسال گردد.خرید عمده پارچه ترگال نقد و اقساطی توسط کاماش ،پخش پارچه ترگال ساده ،طرح دار ،عمده و بیمارستانی است.

قیمت عمده پارچه ترگال روپوش پزشکی اصفهان

پارچه ترگال کجراه سفید 300 گرم و پارچه ترگال سفید 240 گرم برای اسکراب و روپوش پزشکی مناسب است.


استفاده از پارچه ترگال برای اسکراب پرستاری و تونیک دارای چند دلیل است:

۱. مقاومت: پارچه ترگال اغلب از موادی مانند پلی استر و نخ پنبه ساخته می‌شود که مقاومت و دوام بالایی دارند. این ویژگی‌ها باعث می‌شود اسکراب و تونیک‌هایی که از این نوع پارچه ساخته می‌شوند، برای مدت زمان طولانی‌تری قابل استفاده باشند و از فرسودگی زودرس جلوگیری کنند.پشت و روی پارچه ترگال یکی است.

۲. راحتی و انعطاف‌پذیری: پارچه پارچه ترگال مدارس معمولاً نرم و انعطاف‌پذیر است که این امر باعث راحتی حرکت در طول فعالیت‌های پرستاری و پزشکی می‌شود. این ویژگی اهمیت بالایی دارد زیرا پرستاران و پزشکان باید طی فعالیت‌های خود بسیار حرکت داشته باشند.

۳. عملکرد ضدباکتری: برخی از پارچه‌های پارچه ترگال گرم بالا دارای خواص ضدباکتری می‌باشند که این خصوصیت باعث کاهش انتقال عفونت‌ها می‌شود، که برای فعالیت‌های پرستاری و پزشکی بسیار حیاتی است.

۴. ظاهر حرفه‌ای: پارچه ترگال ملحفه ای معمولاً ظاهری حرفه‌ای دارد و در طراحی‌های مختلفی موجود است که این امر به کاربران اجازه می‌دهد تا یک لباس متناسب با استانداردهای حرفه‌ای خود را انتخاب کنند.

به طور کلی، استفاده از پارچه ترگال برای اسکراب و تونیک پرستاری و پزشکی به دلایل راحتی، مقاومت، انعطاف‌پذیری و ایمنی مناسبی انتخاب می‌شود.

 • سفید 55000 تومان
 • سبز 70000 تومان
 • کاربنی 75000 تومان


قیمت پارچه ترگال مدارس سرمه ای عمده

 • سرمه ای تک 75000
 • سرمه ای بافتین 75000
 • سرمه ای فدک 82000
 • سرمه ای گلد بافت 76000


قیمت پارچه ترگال سلین مانتویی

قیمت پارچه ترگال سلین مانتویی متری 69000 تومان


قیمت عمده پارچه ترگال کتان

 • پارچه ترگال کتان 75000
 • پارچه ترگال کتان 130000


قیمت پارچه ترگال ری اکتیو درجه یک

 • گلپود 65000 تومان
 • پاسارگاد 67000 تومان


قیمت پارچه ترگال سفید در تهران

 • ترگال سفید بیمارستانی 55000
 • ترگال سفید فدک 75000
 • ترگال سفید پرستاری 69000
 • ترگال سفید کاماش 77000


قیمت پارچه ترگال کجراه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان