پارچه ترگال چیست؟

ترگال نساجی کاماش

پارچه ترگال از الیاف پلی استر ویسکوز در فلامنت با گرماژ 240 گرم و عرض 150سانتیمتر تولید می شود.این پارچه برای مانتو ،فرم مدارس و لبای کار و البسه پزشکی استفاده میشود.مشاوره رایگان و کاتالوگ 09131130224

پارچه ترگال بهترین پارچه برای فرم مدارس ،لباس کار ،اسکراب پزشکی و روپوش وفرم مدارس است. قیمت پارچه ترگال بستگی به براند پارچه ،نحوه رنگرزی و میزان خرید شما دارد. مشاوره رایگان در خرید پارچه ترگال 09130858100

فروش و خرید و قیمت پارچه ترگال به صورت نقد و اقساط و حضوری 09131130224

بهترین پارچه ترگال فرم مدارس و لباس کار چه ویژگی هایی دارد؟

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

پارچه ترگال درجه یک فرم مدارس و لباس کار ،اسکراب پزشکی باید حداقل 240 گرم و رنگ ری اکتیو باشد ،همچنین عرض پارچه 150 سانتیمتر و در رنگرزی های معتبر تکمیل شده باشد.

پارچه ترگالین پنبه ،چه پارچه ایی است؟

پارچه ترگالین پنبه همان ترگال است که درصدی پنبه به آن اضافه شده است ،قیمت کمتری نسبت به پارچه ترگال دارد ،و مناسب کت و دامن و مانتو دخترانه است.جنس ترگالین از الیاف فلامنت بیشتری تولید شده است.

پارچه ترگالین پنبه والافاستون
خرید پارچه ترگالین پنبه

پارچه ترگال مناسب چه فصلی است؟

پارچه ترگال پارچه چهار فصل است.از آنجایی که ترگال پنبه یک پارچه معمولی و اصلی است، و با گرماژ 240 گرم تولید می شود ،می توانید آن را در لباس های مختلفی که می توانید در طول سال بپوشید، پیدا کنید. مانتو ،فرم مدارس را با این پارچه محبوب تولید می کنند.پیراهن‌های زنانه و مردانه و همچنین لباس‌ها و دامن‌های زنانه و شلوار و کت‌های مردانه با ترگالین ساخته می‌شوند. این یک پارچه همه کاره با درخشندگی ظریف است که زیبایی و همچنین درخشندگی را به هر لباس اضافه می کند.آیا پارچه ترگال چروک میشه؟خیر پارچه ترگال چروک نمی شود.

قیمت پارچه ترگال مانتویی درجه یک رنگ ثابت

قیمت پارچه ترگال مانتویی بستگی به آیتم های زیر دارد.

 • رنگ پارچه ،تیره روشن تر از روشن است
 • گرماژ پارچه
 • نوع رنگرزی

واقعیت این است که قیمت پارچه ترگال بیشتر به برند پارچه و حجم خرید شما بستگی دارد.

قیمت پارچه ترگال سرمه ای فدک
قیمت پارچه ترگال سرمه ای

معایب پارچه ترگال چیست؟راه حل چیست؟

 • پارچه ترگال کش ندارد ،می توانید هامر کش کرشمه بخرید
 • کمی چروک پذیر است ،می توانید تنسل بخرید
 • برای زمستان مناسب نیست ،می توانید ترگال کجراه بخرید

پارچه ترگال با بافت ساده متمایز و بافت محکم تولید ویسکوز فلامنت می شود. این پارچه دوام بالایی دارد که همه ما آن را دوست داریم. به طور سنتی ترگال یک بافت ساده بود که با استفاده از نخ های تار ویسکوز خوب بافت می شد و با نخ فلامنت سنگین تری پر می شد.

پارچه ترگالین پنبه چروک کمتری نسبت به پارچه ترگال دارد ولی درصد ویسکوز پارچه ترگال بیشتر است.

نساجی کاماش
معایب خرید پارچه ترگال
قیمت پارچه ترگال طرح دار

قیمت پارچه ترگال درجه یک فرم مدارسی و مانتویی

رنگقیمت
سفید60000
متوسط70000
تیره78000
ویژه95000

از زمانی که برای اولین بار ترگال تولید شد، یک پارچه اصلی برای طیف گسترده ای از مصارف بوده است. به دلیل هماهنگی کامل بین دوام و ظرافت، انتخاب محبوبی برای لباس های فرم مدارس بود. با این حال، این روز ها آن را پارچه ای دوست داشتنی برای استفاده برای اثاثه یا لوازم داخلی یافت. برای اسکراب پزشکی و لیاس کار نیز استفاده می شود.

برند های معتبر پارچه ترگال رنگی و سفید

 • تک
 • گلد بافت
 • فدک
 • کاماش
 • گل پود
 • بافتین
 • پاسارگاد
 • زرین پود
 • سپیدار
قیمت پارچه ترگال
قیمت پارچه ترگال

آیا پارچه ترگال خنک است؟

بله پارچه ترگال خنک است،ایده آل برای آب و هوای گرم: نرمو سبک است و دارای شفافیت طبیعی است، و همه این دلایل باعث می شود که ترگال برای پوشیدن تابستان مناسب باشد. لباس های ساخته شده از ترگال خنک، قابل تنفس هستند و به سرعت خشک می شوند. عالی برای چاپ: این پارچه برای چاپ روی!لباس اسکراب پزشکی از این پارچه تولید می شود.


ویژگی های ترگال برای اسکراب و روپوش پزشکی

 1. صاف و یکنواخت. بافت ساده و تنگ پوپلین به این معنی است که در لمس یکدست به نظر می‌رسد، برخلاف پارچه‌های بافتنی که می‌توانند برآمدگی یا دنده‌ای داشته باشند.
 2. سبک وزن. ترگال نازک و سبک است و آن را به گزینه‌ای عالی برای پیراهن تابستانی تبدیل می‌کند.
 3. بادوام و مقاوماست.
 4. ترگال پارچه ای محکم است که می تواند در برابر ماشین لباسشویی یا سایش سنگین مقاومت کند. همچنین می تواند شکل خود را نسبتاً خوب حفظ کند و در برابر چروک مقاوم باشد و بنابراین یک انتخاب محبوب برای اسکراب پزشکی ،روپوش آزمایشکاهی و پرستاری باشد
 5. ارزان است. تولید ترگال ارزان است و آن را به پارچه ای ارزان برای خرید ساده یا به عنوان لباس تبدیل می کند. از آنجایی که ترگال می‌تواند از مواد مختلفی تهیه شود، می‌توانید آن را با قیمت‌های بسیار متنوعی پیدا کنید –
 6. رنگ آمیزی و چاپ آسان. ترگال رنگ‌ها و چاپ را به خوبی می‌گیرد، و آن را به گزینه‌ای همه‌کاره برای لباس‌هایی با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف، از خال‌خالی گرفته تا چهارخانه و گل‌دار تبدیل می‌کند.

پارچه ترگال جنس ترگال پارچه ترگال مناسب چه فصلی است قیمت پارچه ترگال مانتویی چقدر است

جنس ترگال چیست ؟نمره نخ پارچه ترگال

جنس ترگال فلامنت ویسکوز است ،جنس ترگال ترگالین پنبه فلامنت پلی استر پنبه است.آشنایی با جنس ترگال

نمره نخ پارچه ترگال 30 دولا

ترگالین پنبه چیست وجنس ترگالین پنبه چییست؟

ترگالین پنبه پارچه جدیدی است که برای کت و دامن در تهران در سال 1402 ترند شده است.جنس ترگالین پنبه از فلامنت پلی استر پنبه است.پارچه ترگالین پنبه مشابه پارچه پرشیا و مکانیک است.

پارچه کتان ترگال مناسب چه فصلی است؟

پارچه کتان ترگال مناسب فصل پاییز است که با استر مناسب برای بارانی استفاده می شود.پارچه کتان ترگال این روز برای لباس کار استفاده می شود.کتان ترگال پنبه مناسب برای لباس کار ایمنی است.

قیمت پارچه ترگال به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت پارچه ترگال به عوامل زیر بستگی دارد ،خوب بخون کلاه سرت نزارن

 • گرماژ پارچه گه باید 240 گرم باشه
 • عرض پارچه ،150 سانتیمتر
 • گروه رنگ،توجه کن رنگ تیره از رنگ روشن ،گران تر است
 • برند و ضمانت و پشتیبانی،ازجایی خرید کن که بهش اعتماد داری
 • فاصله تا مقصد و روش ارسال
 • درصد الیاف ویسکوز و فلامنت ،پلاستیک زیاد باعث برق افتادن می شود

چرا پارچه ترگال و کجراه برا ی فرم مدارس و لباس کار مناسب هستند؟

صرف هزینه برای پارچه لباس مدرسه و لباس کار منطقی نخواهد بود ، درست است؟

به همین دلیل مهم است که پارچه ای را برای لباس مدرسه انتخاب کنید که نه تنها با کیفیت باشد ،بلکه خود را با کیفیت بالا ، راحت ، با دوام و بالاتر از همه کم هزینه نشان دهد.

ترگال نساجی کاماش اصفهان
ترگال نساجی کاماش اصفهان

بنابراین این سوال پیش می آید که چگونه این کار را انجام دهیم. من می دانم که یافتن بهترین کار آسان نیست ، به ویژه هنگامی که باید از عوامل برجسته راحتی ، تناسب اندام ، مقاومت در برابر لک و دوام را حفظ کنید.

چگونه بهترین پارچه ترگال را انتخاب کنیم؟

انتخاب پارچه ترگال بستگی به کاربرد شما دارد

 • بیمارستانی
 • روپوش پزشکی
 • فرم مدارس
 • لباس کار

پارچه ترگال متری چند است ؟ عمده و متری

قیمت پارچه ترگال بر اساس طیف رنگ

پارچه ترگال بر اساس 5 طیف رنگ ،قیمت گزاری می شود.جنس تریگال فلامنتی و پ جنس تریگال پن

رنگ سفید ترگال و کجراه

ارزان ترین قیمت محدوده 12 الی 15 هزار تومان می باشد،اابته نوسانات بازار را در نظر بگیرید. این رنگ مخصوص لباس فرم پرستاری و پزشکی است و از پارچه ترگال کجراه برای لباس های رزمی استفاده می شود.

رنگ طیف روشن ترگال و کجراه

رنگ های طیف روشن شامل رنگ کرم روشن ،صورتی روشن و ابی روشن است ،این رنگ از لحاظ قیمتی در رده دوم قرار می گیرد ، معمولا بین 15 الی 17 هزار تومان قیمت می خورد در سال 99 ،این پارچه برای لباس فرم بیمار ،در بیمارستان ها استفاده می شود ،و برای فرم مدارس استفاده می شود.طیف رنگ های روشن این مزیت را دارد که در اثر شستشو رنگش کم رنگ نمی شود .

رنگ طیف متوسط و تیره ترگال و کجراه

این رنگ ها شامل طوسی فیلی و سرمه ای و مشکی و قرمز ومی باشد ،که در درجه سوم قرار می گیرد ،بیشتر برای فرم مدارس و فرم اداری و لباس کار استفاده می شود .

رنگ های ویژه پارچه ترگال و کجراه

شامل رنگ های بادمجانی ،ابی هوایی ،سبز بنتون می باشد،این رنگ ها ذاتا از رنگ های دیگر گران تر می باشند

ولی هر چی پول بدی آش می خوری،درخشندگی و کیفیت و زیبایی این رنگ ها با ما بقی پارچه ها فرق می کند ،به همین دلیل در مهد کودک ها استفاده می شود و پیش دبستانی و دبستان ها.

رنگ های خمی یا ضد وایتکس ترگال و کجراه

شامل رنگ های سبز خمی و آبی کاربنی و شالی می باشد

این طیف رنگ مخصوص لباس های شان و گان جراحی می باشد که چند وقتی است که پارچه های ترگالین پنبه ،تترون و پارچه کجراه ،رقیب سر سخت این پارچه ها شده اند،قیمت پایین این پارچه ها سبب شده ،جایگزین پارچه های چند بار مصرف در بیمارستان ها شوند

پارچه ترگال کجراه چیست؟و چه تفاوتی با ترگال ساده دارد؟

پارچه ترگال کجراه همان پارچه ترگال است با دو تفاون عمده ،1_این پارچه بافتی کجراه دارد و۲ـپارچه کجراه حدود 50 گرم وزن بیشتری به نسبت پارچه ترگال دارد.و به همین دلیل این پارچه مناسب تر است برای لباس کار

پارچه ترگال مانتویی چیست؟

با گران شدن پارچه فیونا در بازار ایران ،بهترین گزینه برای تولید مانتو شلوار اداری پارچه ترگال می باشد ،شاید پارچه ترگال کش ندارد ،و مقدار پلی استر ویسکوز ان کم است اما بهترین گزینه برا یاب و هواب چهار فصل ایران است ،به تازگی پارچه های شبه فاستونی بدر رقیب جدی این پارچه شده ان که از الیاف فلامنت در فلامنت تولید می شوند که مناسب مناطق گرمسیری نیست و هنوز ترگال 240 گرمی حرف اول را می زند.

پارچه ترگال تک چیست؟

پارچه ترگال تک و کجراه تک از بهترین محصولات ترگال و کجراه در ایران است،این شرکت با استفاده از بهترین رنگرزی ها اقدام به تولید این پارچه ها می کند ،ثبات رنگ و قیمت پایین و مشتری مداری از مزایای این پارچه است.

قیمت پارچه ترگال لباس کار به چه عواملی بستگی دارد؟

پارچه ترگال لباس کار به دو صورت است ،پارچه ترگال رنگ مستقیم و پارچه ترگال رنگ ثابت ،با ما باشید تا شما را با انواع این پارچه ها آشنا کنیم .تا موقع خرید آشنایی با پارچه ترگال لباس کار داشته باشید.قیمت این پارچه به عوامل زیادی بستگی دارد

پارچه ترگال مشکی و سفید چرا برای روپوش پزشکی استفاده می شود؟

با نزدیک شدن به ماه محرم در ایران یکی از پرفروش ترین پارچه ها ،ترگال مشکی است ،که برای پیراهن عزاداران امام حسین (ع) استفاده می شود ،تن خور زیبا و مقاوم در برابر زنجیر زنی و شست و شو از ویژگی های این پارچه می باشد.

پارچه ترگال سفید

پارچه ترگال سفید محبوب تولیدی های البسه بیمارستانی برای تولید روپوش پزشکان و پرستاری و دستیار پزشک است.خنک بودن ،حس ارامش به بیمار و زود کثیف شدن و از مهم تر ارزان بودن این پارچه است

این پارچه در کنار کجراه سفید بیمارستانی از پارچه های محبوب برای تولید روپوش است.

پارچه ترگال مهنام چیست؟

پارچه ترگال مهنام یکی از با کیفیت ترین و بهترین نساجی های ایران است ،این برند توانا با استفاده از رنگ حیدر محصولات خود را تولید می کند ،که از بهترین رنگرزی های ایران است،برای خرید محصولات نساجی مهنام اصفهان برای فرم مدارس و فرم ادراری و دانشجووی با ما تماس بگیرید.

پارچه ترگال ضد وایتکس سبز خمی ضد اب ژاول

پارچه ترگال به روش های مختلفی رنگرزی می شود که یکی از این روش ها استفاده از شیوه رنگ دو حمام و استفاده از رنگ های ضد آب ژاول است.که برای البسه بیمارستانی و مخصوصا شان و گان جراحی که باید در دستگاه اتوکلاو گزاشته می شود ،استفاده می شود.باید مقاومت کافی داشته باشد ،در برابر وایتکس مقاوم است و تغییر رنگ نمی دهد،پارچه هایخمی به دو رنگ آبی کاربنی و سبز تولید می شود ،نساجی کاماش با استفاده از بهترین رنگ های خارجی پارچه های بیمارستانی را تولیو و تکمیل می کند.

پارچه ترگال طرح دار پارچه ترگال خالدار و پارچه ترگال چاچی

ارچه ترگال طرح دار پارچه ترگال خالدار و پارچه ترگال چاچی همان پارچه های ترگال هستند که بعد از تولید چاپ می خورند،عرض این پارچه ها 150 می باشد و گرماژ این پارچه ها 240 گرم گه برای خرج کار استفاده می شوند

این پارچه با برند نساجی فیلور اصفهان تولید می شود ،که رنگ ثابت می باشد،تنوع رنگ و چاپ سبب شده که این پارچه بهترین گزینه برا یفرم مدارس و خرج کار لباس کار باشد

شما می توانید از نساجی کاماش اصفهان بدون واسطه این ارچه ها را خریداری کنید

خرید اینترنتی پارچه ترگال و ترگال کجراه

همیشه خرید اینترنتی لذت بخش است ،اما خرید اینترنتی پارچه ترگال متفاوت است که باید به نکات زیر توجه کنید

از فروشنده بخواهید برا یشما کالیته ارسال کند

اگر در حجم بالایی خریداری می کنید ابتدا یک قواره 3 متری برای نمونه گیری خرید کنید

ابتدا ادرس فروشگاه را بگیرید

نساجی کاماش این کار ها را برای شما انجام می دهد

عمده فروشی پارچه ترگال و پارچه کجراه

بازار اصفهان معدن این پارچه ها است ،هر سال به جز سال 99 که کرونا ویروس همه اقتصاد را فلج کرد ،سیلی از تولید کنندگان و بنکداران به سمت شهر اصفهان می آمدند برای خرید این پارچه ها،می توان گفت بزرگترین عمده فروشی های پارچه های ترگال و کجراه فرم مدارسی و لباس کار شهر اصفهان می باشند

نساجی کاماش با بیش از نیم قرن تجربه در خدمت شما عزیزان می باشد ،برای خرید عمده غیر حضوری با ما تماس بگیرید

09136668636 ارشدی

پارچه ترگال سرمه ای

رنگ سرمه ای این محصول از بالاترین حجم تولید و فروش را در بازار دارد ،به دلیل استفاده در فرم مدارس و فرم اداری و لباس کار ،که البته برای لباس کار از کجراه استفاده می شود.

خرید پارچه ترگال در تهران

پارچه ترگال بخرم و یا پارچه تترون رنگی؟

پارچه ترگال ضخیم تر از پارچه تترون است.

پارچه ترگال کجراه فاستونی چیست؟

پارچه ترگال کجراه با وزن 390 گرم را ،پارچه کجراه فاستونی

گفته می شود.

خرید و قیمت پارچه کتان
خرید و قیمت پارچه کتان

قیمت پارچه ترگال به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت پارچه ترگال به عواما زیر بستگی دارد

 • برند پارچه
 • گرماژ پارچه
 • رنگرزی
 • مسافت
 • تعداد طاقه


پارچه ترگال خوب
است؟یا پارچه کجراه؟

برای موارد زیر خوب است

 • فرم مدارس
 • فرم اداری
 • لباس کار
 • روپوش پزشکی
 • اسکراب پرزشکی
 • فرم دانشجویی


پارچه ترگال مناسب چه فصلی است
قیمت و جنس پارچه ترگال
معایب پارچه ترگال و کجراه
قیمت پارچه ترگال مانتویی
خرید پارچه ترگال برای مانتو
پارچه ترگال خنک است؟
عکس پارچه ترگال کجراه
آیا پارچه ترگال چروک میشه؟

تولیدی پارچه ترگال در اصفهان

ترگالین پنبه شلواری و مانتویی کتی والافاستون
جنس ترگالین پنبه والافاستون پرشین
پارچه ترگالین پنبه رنگی جدید
پارچه ترگال چیست ؟
جنس پارچه ترگال درجه یک فرم مدارس
پارچه ترگالین پنبه رنگی

خرید پارچه ترگال سلین

۸ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان