اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه ترگال چیست؟

پارچه ترگال از الیاف پلی استر ویسکوز در فلامنت با گرماژ 240 گرم و عرض 150سانتیمتر تولید می شود.این پارچه برای مانتو ،فرم مدارس و لبای کار و البسه پزشکی استفاده میشود.برای مقاومت پارچه ترگال از نخ سی دولا استفاده می شود.پارچه ترگال مرغوب توسط رنگ ری اکتیو تکمیل شده و آبروی و پرز گیری روی آن انجام می شود.

پارچه ترگال بهترین پارچه برای فرم مدارس ،لباس کار ،اسکراب پزشکی و روپوش وفرم مدارس است. قیمت پارچه ترگال بستگی به براند پارچه ،نحوه رنگرزی و میزان خرید شما دارد. مشاوره رایگان در خرید پارچه ترگال 09130858100

پارچه ترگال درجه 1 و اعلا :مصارف و ویژگی پارچه ترگال

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

 • فرم مدارس
 • اسکراب پزشکی
 • لباس کار
 • مانتو
 • ترگال دامن
 • ملحفه بیمارستانی
 • پیراهن
 • کلاه
 • ملحفه
 • لباس بیمار
 • کوسن

پارچه ترگال ساده بهتره یا تترون؟

پارچه ترگال 240 گرم است و پارچه تترون 190 گرم می باشد ،پارچه ترگال ضخیم تر و پارچه تترون لطیف تر می باشد ،پارچه تترون ارزان تر از پارچه ترگال است ،پارچه تترون خنک تر از پارچه ترگال می باشد،پارچه ترگال در رنگ های روشن بدن نما نیست ولی پارچه تترون اگر گرماژ اش پایین باشد ،بدن نما می باشد ،پارچه ترگال فقط در عرض 150 سانتیمتر تولید می شود ولی پارچه تترون در عرض های 90 ،110 ،150 و300 سانتیمتر تولید می شود.

بهترین پارچه ترگال فرم مدارس ، لباس کار

پارچه ترگال درجه یک نخ 30 دولا فرم مدارس فرم پسرانه ، فرم دخترانه و لباس کار ،اسکراب پزشکی باید حداقل 240 گرم و رنگ ری اکتیو باشد ،همچنین عرض پارچه 150 سانتیمتر و در رنگرزی های معتبر تکمیل شده باشد.

پارچه ترگال مرغوب چیست؟

پارچه ترگال مرغوب بروجرد به ترگال بالای 235 گرم گفته می شود که در رنگرزی های درجه یک کشور مثل : بهرنگان ،حیدر ،بافتین تکمیل و رنگ شده باشد،پارچه ترگال مرغوب نباید دو رنگی و زیر اتو و آب روی داشته باشد.پارچه ترگال پنبه , و ترگال ویسکوز را ری اکتیو بخرید.پارچه ترگال برای مانتو ،فرم مدارس و روپوش پزشکی استفاده می شود.

پارچه ترگالین پنبه یا ترگال ویسکوز فلامنت؟

پارچه ترگالین پنبه همان ترگال سلین (جنس ترگالین پنبه) است که درصدی پنبه به آن اضافه شده است ،قیمت کمتری نسبت به پارچه ترگال دارد ،و مناسب کت و دامن و مانتو دخترانه است.جنس ترگالین از الیاف فلامنت بیشتری تولید شده است.پارچه ترگال ویسکوز فاقد پنبه است ،ولی احتمال پرز دادن و رنگ رفتگی پارچه ترگال ویسکوز از ترگال پنبه کمتر است؟

پارچه ترگال مناسب چه فصلی است؟

پارچه ترگال فدک پارچه چهار فصل است.از آنجایی که ترگال پنبه یک پارچه معمولی و اصلی است، و با گرماژ 240 گرم تولید می شود ،می توانید آن را در لباس های مختلفی که می توانید در طول سال بپوشید، پیدا کنید. مانتو ،فرم مدارس را با این پارچه محبوب تولید می کنند.پیراهن‌های زنانه و مردانه و همچنین لباس‌ها و دامن‌های زنانه و شلوار و کت‌های مردانه با ترگالین ساخته می‌شوند. این یک پارچه ترگال تک همه کاره با درخشندگی ظریف است که زیبایی و همچنین درخشندگی را به هر لباس اضافه می کند.آیا پارچه ترگال چروک میشه؟خیر پارچه ترگال چروک نمی شود.پارچه ترگال پیراهن همان ترگال ساده است.پارچه ترگال پاییزه همان ترگال کجراه گلد بافت است که 50 گرم از ترگال ساده وزنش بالاتر است.

قیمت پارچه ترگال مانتویی درجه یک رنگ ثابت

قیمت پارچه ترگال مانتویی ویسکوز فلامنت بستگی به آیتم های زیر دارد.و از متری 71000 تومان الی 77000 تومان شروع می شود ،ترگال مانتویی باید رنگش ثابت باشد و درجه کیفی ان اعلا و یک باشد.

 • رنگ پارچه ،تیره روشن تر از روشن است
 • گرماژ پارچه
 • نوع رنگرزی

واقعیت این است که قیمت پارچه ترگال بیشتر به برند پارچه و حجم خرید شما بستگی دارد.پارچه ترگال اعلا را از مقاومت رنگ این پارچه می توان تشخیص داد.جنس کتان ترگال اعلا ،330 گرم وزن دارد و 70 درصدش پنبه است.

معایب پارچه ترگال چیست؟راه حل چیست؟

 • پارچه ترگال کش ندارد ،می توانید هامر کش کرشمه بخرید
 • کمی چروک پذیر است ،می توانید تنسل بخرید
 • برای زمستان مناسب نیست ،می توانید ترگال کجراه بخرید

پارچه ترگال فلامنت پلی استر با بافت ساده متمایز و بافت محکم تولید ویسکوز فلامنت می شود. این پارچه دوام بالایی دارد که همه ما آن را دوست داریم. به طور سنتی ترگال یک بافت ساده بود که با استفاده از نخ های تار ویسکوز خوب بافت می شد و با نخ فلامنت سنگین تری پر می شد.

پارچه ترگالین پنبه چروک کمتری نسبت به پارچه ترگال دارد ولی درصد ویسکوز پارچه ترگال بیشتر است.

نساجی کاماش

قیمت پارچه ترگال : درجه یک فرم مدارسی و مانتویی

رنگقیمت
سفید75000
متوسط80000
تیره92000
ویژه110000

از زمانی که برای اولین بار ترگال بافتین تولید شد، یک پارچه اصلی برای طیف گسترده ای از مصارف بوده است. به دلیل هماهنگی کامل بین دوام و ظرافت، انتخاب محبوبی برای لباس های فرم مدارس فرم پسرانه ، فرم دخترانه بود. با این حال، این روز ها آن را پارچه ای دوست داشتنی برای استفاده برای اثاثه یا لوازم داخلی یافت. برای اسکراب پزشکی و لیاس کار نیز استفاده می شود.قیمت پارچه ترگال بستگی به کیفیت پارچه و حجم خرید دارد.

پارچه ترگال رنگی و سفید : برند های معتبر

پارچه ترگال سفید بیشترین فروش را برای اسکراب پزشکی ،لباس مزونی ،ملحفه و مانتو دارد،پارچه ترگال رنگی برای فرم پسرانه و دخترانه و روپوش استفاده می شود.

 • تک
 • گلد بافت
 • فدک
 • کاماش
 • گل پود
 • بافتین
 • پاسارگاد
 • زرین پود
 • سپیدار

آیا پارچه ترگال خنک است؟

بله پارچه ترگال خنک است،ایده آل برای آب و هوای گرم: نرمو سبک است و دارای شفافیت طبیعی است، و همه این دلایل باعث می شود که ترگال برای پوشیدن تابستان مناسب باشد. لباس های ساخته شده از ترگال خنک، قابل تنفس هستند و به سرعت خشک می شوند. عالی برای چاپ: این پارچه برای چاپ روی!لباس اسکراب پزشکی از این پارچه تولید می شود.


ویژگی های ترگال برای اسکراب و روپوش پزشکی

ویژگی پارچه ترگال

 1. صاف و یکنواخت. بافت ساده و تنگ پوپلین به این معنی است که در لمس یکدست به نظر می‌رسد، برخلاف پارچه‌های بافتنی که می‌توانند برآمدگی یا دنده‌ای داشته باشند.
 2. سبک وزن. ترگال نازک و سبک است و آن را به گزینه‌ای عالی برای پیراهن تابستانی تبدیل می‌کند.
 3. بادوام و مقاوماست.
 4. ترگال پارچه ای محکم است که می تواند در برابر ماشین لباسشویی یا سایش سنگین مقاومت کند. همچنین می تواند شکل خود را نسبتاً خوب حفظ کند و در برابر چروک مقاوم باشد و بنابراین یک انتخاب محبوب برای اسکراب پزشکی ،روپوش آزمایشکاهی و پرستاری باشد
 5. ارزان است. تولید ترگال ارزان است و آن را به پارچه ای ارزان برای خرید ساده یا به عنوان لباس تبدیل می کند. از آنجایی که ترگال می‌تواند از مواد مختلفی تهیه شود، می‌توانید آن را با قیمت‌های بسیار متنوعی پیدا کنید –
 6. رنگ آمیزی و چاپ آسان. ترگال رنگ‌ها و چاپ را به خوبی می‌گیرد، و آن را به گزینه‌ای همه‌کاره برای لباس‌هایی با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف، از خال‌خالی گرفته تا چهارخانه و گل‌دار تبدیل می‌کند.

جنس ترگال چیست ؟نمره نخ پارچه ترگال

جنس ترگال فلامنت ویسکوز است ،جنس ترگال ترگالین پنبه فلامنت پلی استر پنبه است.آشنایی با جنس ترگال

نمره نخ پارچه ترگال 30 دولا

ترگالین پنبه چیست وجنس ترگالین پنبه چییست؟

ترگالین پنبه پارچه جدیدی است که برای کت و دامن در تهران در سال 1402 ترند شده است.جنس ترگالین پنبه از فلامنت پلی استر پنبه است.پارچه ترگالین پنبه مشابه پارچه پرشیا و مکانیک است.

پارچه کتان ترگال مناسب چه فصلی است؟

پارچه کتان ترگال مناسب فصل پاییز است که با استر مناسب برای بارانی استفاده می شود.پارچه کتان ترگال این روز برای لباس کار استفاده می شود.کتان ترگال پنبه مناسب برای لباس کار ایمنی است.

قیمت پارچه ترگال :نکات خرید

قیمت پارچه ترگال به عوامل زیر بستگی دارد ،خوب بخون کلاه سرت نزارن

 • گرماژ پارچه گه باید 240 گرم باشه
 • عرض پارچه ،150 سانتیمتر
 • گروه رنگ،توجه کن رنگ تیره از رنگ روشن ،گران تر است
 • برند و ضمانت و پشتیبانی،ازجایی خرید کن که بهش اعتماد داری
 • فاصله تا مقصد و روش ارسال
 • درصد الیاف ویسکوز و فلامنت ،پلاستیک زیاد باعث برق افتادن می شود

پارچه ترگال و کجراه : فرم مدارس و لباس کار

صرف هزینه برای پارچه لباس مدرسه و لباس کار منطقی نخواهد بود ، درست است؟

به همین دلیل مهم است که پارچه ای را برای لباس مدرسه انتخاب کنید که نه تنها با کیفیت باشد ،بلکه خود را با کیفیت بالا ، راحت ، با دوام و بالاتر از همه کم هزینه نشان دهد.

ترگال نساجی کاماش اصفهان
ترگال نساجی کاماش اصفهان

بنابراین این سوال پیش می آید که چگونه این کار را انجام دهیم. من می دانم که یافتن بهترین کار آسان نیست ، به ویژه هنگامی که باید از عوامل برجسته راحتی ، تناسب اندام ، مقاومت در برابر لک و دوام را حفظ کنید.

چگونه بهترین پارچه ترگال را انتخاب کنیم؟

انتخاب پارچه ترگال بستگی به کاربرد شما دارد

 • ترگال بیمارستانی
 • ترگال روپوش پزشکی
 • فرم مدارس
 • لباس کار
 • ترگال کردی
 • ترگال شلوار شیرازی

پارچه ترگال متری چند است ؟ عمده و متری

قیمت پارچه ترگال بر اساس طیف رنگ

پارچه ترگال بر اساس 5 طیف رنگ ،قیمت گزاری می شود.جنس تریگال فلامنتی و پ جنس تریگال پن

رنگ سفید ترگال و کجراه

ارزان ترین قیمت محدوده 12 الی 15 هزار تومان می باشد،اابته نوسانات بازار را در نظر بگیرید. این رنگ مخصوص لباس فرم پرستاری و پزشکی است و از پارچه ترگال کجراه برای لباس های رزمی استفاده می شود.

رنگ طیف روشن ترگال و کجراه

رنگ های طیف روشن شامل رنگ کرم روشن ،صورتی روشن و ابی روشن است ،این رنگ از لحاظ قیمتی در رده دوم قرار می گیرد ، معمولا بین 15 الی 17 هزار تومان قیمت می خورد در سال 99 ،این پارچه برای لباس فرم بیمار ،در بیمارستان ها استفاده می شود ،و برای فرم مدارس استفاده می شود.طیف رنگ های روشن این مزیت را دارد که در اثر شستشو رنگش کم رنگ نمی شود .

رنگ طیف متوسط و تیره ترگال و کجراه

این رنگ ها شامل طوسی فیلی و سرمه ای و مشکی و قرمز ومی باشد ،که در درجه سوم قرار می گیرد ،بیشتر برای فرم مدارس و فرم اداری و لباس کار استفاده می شود .

رنگ های ویژه پارچه ترگال و کجراه

شامل رنگ های بادمجانی ،ابی هوایی ،سبز بنتون می باشد،این رنگ ها ذاتا از رنگ های دیگر گران تر می باشند

ولی هر چی پول بدی آش می خوری،درخشندگی و کیفیت و زیبایی این رنگ ها با ما بقی پارچه ها فرق می کند ،به همین دلیل در مهد کودک ها استفاده می شود و پیش دبستانی و دبستان ها.

رنگ های خمی یا ضد وایتکس ترگال و کجراه

شامل رنگ های سبز خمی و آبی کاربنی و شالی می باشد

این طیف رنگ مخصوص لباس های شان و گان جراحی می باشد که چند وقتی است که پارچه های ترگالین پنبه ،تترون و پارچه کجراه ،رقیب سر سخت این پارچه ها شده اند،قیمت پایین این پارچه ها سبب شده ،جایگزین پارچه های چند بار مصرف در بیمارستان ها شوند

پارچه ترگال کجراه چیست؟و چه تفاوتی با ترگال ساده دارد؟

پارچه ترگال کجراه همان پارچه ترگال است با دو تفاون عمده ،1_این پارچه بافتی کجراه دارد و پارچه کجراه حدود 50 گرم وزن بیشتری به نسبت پارچه ترگال دارد.و به همین دلیل این پارچه مناسب تر است برای لباس کار

پارچه ترگال مانتویی چیست؟

با گران شدن پارچه فیونا در بازار ایران ،بهترین گزینه برای تولید مانتو شلوار اداری پارچه ترگال می باشد ،شاید پارچه ترگال کش ندارد ،و مقدار پلی استر ویسکوز ان کم است اما بهترین گزینه برا یاب و هواب چهار فصل ایران است ،به تازگی پارچه های شبه فاستونی بدر رقیب جدی این پارچه شده ان که از الیاف فلامنت در فلامنت تولید می شوند که مناسب مناطق گرمسیری نیست و هنوز ترگال 240 گرمی حرف اول را می زند.

قیمت پارچه ترگال لباس کار به چه عواملی بستگی دارد؟

پارچه ترگال لباس کار به دو صورت است ،پارچه ترگال رنگ مستقیم و پارچه ترگال رنگ ثابت ،با ما باشید تا شما را با انواع این پارچه ها آشنا کنیم .تا موقع خرید آشنایی با پارچه ترگال لباس کار داشته باشید.قیمت این پارچه به عوامل زیادی بستگی دارد

پارچه ترگال مشکی و سفید : روپوش پزشکی

با نزدیک شدن به ماه محرم در ایران یکی از پرفروش ترین پارچه ها ،ترگال مشکی است ،که برای پیراهن عزاداران امام حسین (ع) استفاده می شود ،تن خور زیبا و مقاوم در برابر زنجیر زنی و شست و شو از ویژگی های این پارچه می باشد.

پارچه ترگال سفید

پارچه ترگال سفید محبوب تولیدی های البسه بیمارستانی برای تولید روپوش پزشکان و پرستاری و دستیار پزشک است.خنک بودن ،حس ارامش به بیمار و زود کثیف شدن و از مهم تر ارزان بودن این پارچه است

این پارچه در کنار کجراه سفید بیمارستانی از پارچه های محبوب برای تولید روپوش است.

پارچه ترگال مهنام چیست؟

پارچه ترگال مهنام یکی از با کیفیت ترین و بهترین نساجی های ایران است ،این برند توانا با استفاده از رنگ حیدر محصولات خود را تولید می کند ،که از بهترین رنگرزی های ایران است،برای خرید محصولات نساجی مهنام اصفهان برای فرم مدارس و فرم ادراری و دانشجووی با ما تماس بگیرید.

پارچه ترگال ضد وایتکس سبز خمی ضد اب ژاول

پارچه ترگال به روش های مختلفی رنگرزی می شود که یکی از این روش ها استفاده از شیوه رنگ دو حمام و استفاده از رنگ های ضد آب ژاول است.که برای البسه بیمارستانی و مخصوصا شان و گان جراحی که باید در دستگاه اتوکلاو گزاشته می شود ،استفاده می شود.باید مقاومت کافی داشته باشد ،در برابر وایتکس مقاوم است و تغییر رنگ نمی دهد،پارچه هایخمی به دو رنگ آبی کاربنی و سبز تولید می شود ،نساجی کاماش با استفاده از بهترین رنگ های خارجی پارچه های بیمارستانی را تولیو و تکمیل می کند.

پارچه ترگال طرح دار پارچه ترگال خالدار و پارچه ترگال چاچی

ارچه ترگال طرح دار پارچه ترگال خالدار و پارچه ترگال چاچی همان پارچه های ترگال هستند که بعد از تولید چاپ می خورند،عرض این پارچه ها 150 می باشد و گرماژ این پارچه ها 240 گرم گه برای خرج کار استفاده می شوند

این پارچه با برند نساجی فیلور اصفهان تولید می شود ،که رنگ ثابت می باشد،تنوع رنگ و چاپ سبب شده که این پارچه بهترین گزینه برا یفرم مدارس و خرج کار لباس کار باشد

شما می توانید از نساجی کاماش اصفهان بدون واسطه این ارچه ها را خریداری کنید

عمده فروشی پارچه ترگال و پارچه کجراه

بازار اصفهان معدن این پارچه ها است ،هر سال به جز سال 99 که کرونا ویروس همه اقتصاد را فلج کرد ،سیلی از تولید کنندگان و بنکداران به سمت شهر اصفهان می آمدند برای خرید این پارچه ها،می توان گفت بزرگترین عمده فروشی های پارچه های ترگال و کجراه فرم مدارسی و لباس کار شهر اصفهان می باشند

نساجی کاماش با بیش از نیم قرن تجربه در خدمت شما عزیزان می باشد ،برای خرید عمده غیر حضوری با ما تماس بگیرید

09136668636 ارشدی

پارچه ترگال سرمه ای

رنگ سرمه ای این محصول از بالاترین حجم تولید و فروش را در بازار دارد ،به دلیل استفاده در فرم مدارس و فرم اداری و لباس کار ،که البته برای لباس کار از کجراه استفاده می شود.

خرید پارچه ترگال در تهران

پارچه ترگال بخرم و یا پارچه تترون رنگی؟

پارچه ترگال ضخیم تر از پارچه تترون است.

پارچه ترگال کجراه فاستونی چیست؟

پارچه ترگال کجراه با وزن 390 گرم را ،پارچه کجراه فاستونی

گفته می شود.

قیمت پارچه ترگال : به چه عواملی بستگری دارد

 • برند پارچه
 • گرماژ پارچه
 • رنگرزی
 • مسافت
 • تعداد طاقه


پارچه ترگال خوب
ه :

با توجه به قیمت پارچه ترگال و ثبات رنگ و ماندگاری بالا ،بهرتین پارچه در ایران با توجه به شرایط اقتصادی بازار می باشد.

برای موارد زیر خوب است

 • فرم مدارس
 • فرم اداری
 • لباس کار
 • روپوش پزشکی
 • اسکراب پرزشکی
 • فرم دانشجویی


۸ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان