اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید پارچه کجراه سفید بیمارستانی | بهترین پارچه روپوش پزشکی

در همه ادارات افراد و کارکنان ملزم به پوشیدن لباس فرم هستند تا نظم و انضباط بیشتری در حین کار داشته باشند. اهمیت این موضوع در بیمارستان و مراکز درمانی به مراتب بسیار بیشتر است زیرا در محیط بیمارستان ویروس و میکروب ناشی از بیماری های مختلف وجود دارد و سلامتی تمام افراد حاضر در بیمارستان از بیماران گرفته تا پزشکان و پرسنل در معرض خطر است. به همین دلیل همه افراد در بیمارستان از لباس مخصوص استفاده می کنند تا از سلامتی آنها محافظت کند و مانع جذب ویروس به بدن آنها شود.

مشاوره رایگان 09131130224 پارچه کجراه سفید

خرید پارچه کجراه سفید گل پود
خرید پارچه کجراه سفید گل پود

با توجه به ضرورت استفاده از لباس و روپوش مخصوص در بیمارستان، تهیه پارچه طرح پزشکی مناسب که قابلیت و کیفیت لازم برای استفاده در محیط آلوده بیمارستانی را داشته باشد یک کار بسیار مهم است و در هنگام خرید باید کیفیت پارچه را از تمام جوانب بررسی کرد. پارچه های مختلفی برای البسه بیمارستانی استفاده می شود که رایج ترین آنها پارچه کجراه سفید است.

در این مقاله قصد داریم به معرفی کامل پارچه کجراه فلامنت طرح پزشکی و خصوصیات آن بپردازیم و اطلاعات کاملی در مورد قیمت و نحوه خرید پارچه کجراه سفید بیمارستانی را در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار دهیم.

آشنایی با خرید پارچه کجراه سفید

بر روی هر تیتر کلیک کنید مستقیم روی مطلب بروید

پارچه کجراه و ترگال بیمارستانی سفید طرح پزشکی یکی از انواع پارچه ترگال کج راه موجود در بازار است که به وفور تولید می شود و برای دوخت انواع لباس مثل پارچه روپوش سفید ،پارچه روپوش پزشکی،مانتو، لباس فرم مدارس و ادارات مختلف و … مورد استفاده قرار می گیرد. اما بیشترین کاربرد آن مربوط به دوخت انواع پارچه روپوش پزشکی و لباس های بیمارستانی است.پارچه لباس بیمارستانی تترون است که وزن 175 گرم دارد و برای البسه یکبار مصرف مناسب است.

پارچه روپوش پزشکی
پارچه روپوش پزشکی

پارچه ترگال روپوش پزشکی به دو دسته کلی تقسیم می شود:

 • پارچه ترگال کجراه بیمارستانی با گرماژ 240 گرم
 • پارچه ترگال ساده با گرماژهای 260 و 280 گرم

پارچه ترگال کجراه بیمارستانی روپوش پزشکی از الیاف های پلی استر ویسکوز و فلامنت تشکیل می شود و ترکیب این الیاف های مرغوب موجب بالا رفتن کیفیت پارچه کجراه می گردد. همچنین پارچه کجراه روپوش پزشکی در حین تولید وارد پروسه رنگرزی می شود و این هم به تثبیت رنگ پارچه و ارتقا بیشتر کیفیت آن کمک می کند.

یکی از عوامل مهم در خرید پارچه کجراه سفید ،دانستن گرماژ پارچه و کارخانه سفیدگری است ریالاین دو فاکتور رابطه مستقیم در قیمت پارچه دارند.

kamash.ir مشاوره رایگان در خرید پارچه

پارچه کجراه بیمارستانی در دو نوع زیر تولید می شود:

پارچه کجراه سفید ساده روپوش سفید:

در حین تولید این پارچه های پزشکی مثل ترگال و کجراه ،تترون سفید در شرکت های نساجی پروسه رنگرزی تنها یک بار بر روی پارچه ها اعمال می شود به همین دلیل ممکن است بعد از چند بار شستشو کیفیت آن تغییر کند.یکی از برند های محبوب بازار که توصیه می شود کجراه تک اصفهان است ،این پارچه با گرماژ 300 یکی از بهترین پارچه های بازار است.

پارچه کجراه آب ژاول روپوش سفید :

این نوع از پارچه های کجراه در حین تولید چندین بار پروسه رنگرزی بر روی آنها عمال می شود تا رنگ پارچه ثبات بیشتری داشته باشد و بر اثر شستشوهای زیاد رنگ آن تغییری نکند. این نوع از پارچه کجراه به دلیل کیفیت بالایی که دارد برای دوخت لباس بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد.قیمت پارچه سفید ارزان شامل تترون سفید بیمارستانی ،ترگال سفید ،کجراه سفید و کتان ترگال سفید می شود.

خرید پارچه کجراه سفید
خرید پارچه کجراه سفید

پارچه کجراه سفید بیمارستانی برای چه البسه ای استفاه می شود؟ پارچه روپوش پزشکی

همان طور که در بالا هم به آن اشاره کردیم پارچه ترگال کجراه یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت لباس های بیمارستانی است. پارچه کجراه در رنگ های متنوعی تولید می شود که کاربردی ترین آنها در بیمارستان رنگ سبز، آبی و سفید است.برای آشنایی با انواع پارچه ترگال کجراه اینجا کلیک کنید.

انواع روپوش و لباس هایی که در بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد عبارت است از :

 • لباس پزشکان
 • لباس پرسنل
 • لباس خدمات
 • لباس بیماران
 • لباس مخصوص اتاق عمل
 • پرده ها
 • ملحفه ها
 • روتختی ها
 • و …

خرید پارچه کجراه سفید بیمارستانی یک راه حل همیشگی برای تهیه لبست ذکر شده است.پارچه ترگال سفید از کجراه سفید سبک تر است و در حدود 240 گرم وزن دارد ،در مورد پارچه ترگال سفید بیشتر بخوانید.

چرا پارچه کجراه گزینه مناسبی برای البسه بیمارستانی و روپوش سفید است؟

بیمارستان یک محیط کاملا آلوده است و تمام لباس های بیمارستانی و پارچه روپوش سفید و پارچه طرح پزشکی که در بیمارستان استفاده می شود به دلیل این که در معرض انواع ویروس قرار می گیرند به دفعات زیاد با مواد شوینده شستشو داده می شوند. در نتیجه پارچه ای که برای دوخت البسه بیمارستانی استفاده می شود باید بسیار عالی، مرغوب و درجه یک باشد تا در برابر پارگی و مواد شوینده مقاوم باشد.

مهم ترین ویژگی های پارچه کجراه سفید بیمارستانی که آن را برای استفاده در بیمارستان مناسب کرده است شامل موارد زیر می باشد :

 • از آهار مناسبی برخوردار است و در برابر پارگی مقاومت بالایی دارد.
 • دارای ویژگی عدم جذب مایعات است.
 • آب ژاول بودن یکی دیگر نکات خوب این پارچه است، یعنی ثبات رنگ دارد و بر اثر شستشو تغییر رنگ نمی دهد.
 • وزن آن سبک است و افراد با پوشبدن آن احساس راحتی می کنند.
 • دارای تراکم بافت خوب و ضخامت بالا می باشد.
 • بر اثر شستشو با مواد شوینده و ضدعفونی کننده کیفیت آن تغییری نمی کند.
 • دوام و ماندگاری بالایی دارد.

خرید اینترنتی پارچه کجراه روپوش در سنندج

به همین دلیل به نظر می رسد که پارچه کجراه بیمارستانی یک گزینه بسیار مناسب و ایده آل برای دوخت انواع البسه بیمارستانی است.در کنار پارچه کجراه روپوش یکی از گزینه های مناسب برای اسکراپ پزشکی همچنین پارچه تترون می باشد که این روز ها بسیار پر مصرف است ،برای آگاهی از خرید پارچه تترون اسکراب پزشکی اینجا کلیک کنید.پارچه کجراه در سنندج بسیار پر فروش است،زیرا اسکراب و روپوش پزشکی از سنندج به عراق ارسال می شود.

خرید پارچه پزشکی کجراه سفید
خرید پارچه پزشکی کجراه سفید

تولید پارچه کجراه بیمارستانی توسط کارخانجات مختلف

به دلیل تقاضای زیاد در بازار برای خرید پارچه کجراه سفید بیمارستانی نیاز به تولید این نوع پارچه روز به روز بیشتر و بیشتر می شد به همین دلیل کارخانجات و شرکت های نساجی زیادی وارد میدان شدند و پارچه های ترگال کجراه بیمارستانی را با کیفیت های مختلف، در اندازه، گرماژ، طرح و رنگ های گوناگون به بازار عرضه کردند.

کیفیت در هنگام خرید هر چیزی مهم ترین و اصلی ترین پارامترهایی است که باید به آن اهمیت داده شود. با این وجود خیلی از مشتریان قیمت را ملاک خرید قرار می دهند و به دنبال ارزان ترین قیمت موجود در بازار هستند تا هزینه های خود را کاهش دهند. مشتریان باید این سبک خرید را کنار بگذارند تا بعد از مدتی از خرید خود پشیمان نشوند.

چرا کیفیت پارچه کجراه مهم ترین فاکتور در هنگام خرید است؟ آیا کیفیت تمام محصولات موجود در بازار یکسان نیست؟ خیر کیفیت تمام برندهای پارچه کجراه بیمارستانی یکسان نمی باشد زیرا هر کدام از آنها در شرکت های مختلف و با اعمال سیاست های گوناگون تولید شده اند و کیفیت آنها لزوما شبیه هم نیست. بعضی از شرکت های تازه کار ممکن است برای کاهش هزینه تولید از الیاف های نامرغوب استفاده کنند این سبب افت کیفیت نهایی پارچه می شود. به همین دلیل این شرکت ها تولیدات خود را با قیمت ارزان تری به فروش می رسانند و برخی از مشتریان هم گول این قیمت ارزان را می خورند در حالی که از کیفیت نامناسب پارچه های آنها بی اطلاعند.

پارچه کجراه سفید قابلیت چاپ و پرینت دارد و بهترین گزینه برای روپوش پزشکی و اسکراپ پرینت می باشد.

kamash.ir

البته مشتریان باید حواسشان جمع باشد و قیمت بالای پارچه کجراه را هم دلیل مناسبی برای کیفیت خوب آنها ندانند زیرا عوامل زیادی می تواند در بالا بردن قیمت محصولات نقش داشته باشد. مشتری برای این که خریدی درست، اصولی و آگاهانه انجام دهد قبل از هر چیز باید به سراغ نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر برود و کیفیت پارچه کجراه موجود در آنها را از جهات گوناگون مثل آبژاول بودن یا نبودن، مقاومت و ماندگاری و .. بررسی کند و بعد به قیمت آنها بپردازد.

پارچه روپوش پزشکی
پارچه روپوش پزشکی

قیمت عمده فروشی پارچه کجراه بیمارستانی

تا اینجای کار با پارچه ترگال کجراه به عنوان بهترین پارچه روپوش پزشکی و خصوصیات و جزئیات مربوط به آن آشنا شدید. از این به بعد قصد داریم به بررسی قبمت و نحوه خرید پارچه کجراه بیمارستانی بپردازیم.

خیلی از مشتریان هنگام خرید پارچه کجراه با نوعی سردرگمی و بلاتکلیفی مواجه می شوند و نمی دانند باید چه بکنند و انتخاب درست چیست. ریشه اصلی این شرایط این است که مشتری در مراکز فروش و نمایندگی های موجود در بازار شاهد تفاوت قیمت پارچه کجراه می باشد و این اختلاف قیمت محصول شرایط ناامنی در بازار ایجاد می کند به طوری که مشتری در میان انبوهی از تنوع قیمت نمی داند که کدام گزینه را باید خرید کند. دلیل این اتفاقات چیست و در چنین شرایطی چه باید کرد؟

مهم ترین دلیل این اتفاق همان طور که در بالا هم در مورد آن بحث شد وجود تعداد زیادی شرکت سازنده معتبر و غیر معتبر در بازار است که پارچه ها را در سطح کیفی مختلفی تولید می کنند و این متفاوت بودن کیفیت تاثیر مستقیمی بر قیمت پارچه کجراه بیمارستانی دارد. بدون شک پارچه ای که دوام و مقاومت بالایی دارد و توسط برند معتبری تولید شده قیمت بالاتری نسبت به پارچه ای دارد که کیفیت ضعیفی دارد و داوم و طول عمر آن کم است.

پارچه مناسب روپوش پزشکی کجراه سفید
پارچه مناسب روپوش پزشکی کجراه سفید

یکی دیگر از موارد مهمی که در تعیین قیمت پارچه کجراه نقش دارند رنگ پارچه، گرماژ و وزن آن است. به طور کلی هر چه قیمت پارچه تیره تر باشد قیمت آن هم بالاتر است و همین طور با بالا رفتن وزن و گرماژ پارچه قمیت آن هم به مراتب بالا می رود. معمولا رنگ سبز و سفید برای البسه بیمارستانی استفاده می شود که در مقایسه با سایر رنگ ها ارزان تر است.

پارچه کجراه سفید نساجی فدک اصفهان دارای حاشیه در دور پارچه است که نشانی بر اصل بودن ان است.

kamash.ir

نحوه خرید و انتخاب نمایندگی های فروش هم بر قیمت پارچه بی تاثیر نیست. زیرا بعضی از نمایندگی ها با تولید کننده اصلی پارچه قرارداد دارند و محصولات آنها را با قیمت درب کارخانه به فروش می رسانند. اما مراکز فروش زیادی هم وجود دارند که محصولات خود را از واسطه ها و دلال ها تهیه می کنند و به همین دلیل قیمت محصولات آنها بسیار گران تر است. پس سعی کنید از مراکز معتبر خرید کنید.

نمایندگی های آنلاین بهترین انتخاب برای مشتریان

امروز بازار کسب و کارهای اینترنتی بسیار داغ است و مراکز و وب سایت های زیادی محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش می رسانند تا سود بیشتری نصیب مشتریان شود و رضایت آنها را کسب کنند. خرید اینترنتی مزیت های زیادی دارد که مهم ترین آنها کاهش هزینه خرید، صرفه جویی در وقت، مقایسه قیمت ها در وب سایت های مختلف با هم، تنوع در محصولات و برداشتن محدودیت جغرافیایی در هنگام سفارش است.

در کنار فروشگاه های اینترنتی تعداد زیادی شرکت و نمایندگی های آنلاین پخش انواع پارچه بیمارستانی دست به کار شدند و امکان خرید پارچه به صورت اینترنتی را در اختیار مشتریان قرار دادند تا مشتریان در سراسر کشور بتوانند به آسانی محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.

پارچه روپوش ترگال کجراه سفید
پارچه روپوش ترگال کجراه سفید

پارچه کجراه سفید فدک : رنگ لباس کادر بیمارستان

خرید از نمایندگی های آنلاین فروش پارچه کجراه بیمارستانی یک راه بسیار مطمئن و ارزان جهت تهیه این محصول است، زیرا نمایندگی های آنلاین از دست به دست شدن محصولات توسط واسطه ها جلوگیری می کنند و محصولات را با قیمت ارزان تر از خیلی از مراکز به فروش می رساند. با انتخاب این مراکز و وب سایت ها دیگر نیازی به مراجعه حضوری و رفتن به مراکز و فروشگاه های مختلف نیست  و شما با چند کلیک ساده می توانید از تمام قیمت ها و کیفیت محصولات اطلاع پیدا کنید و گزینه مناسب را انتخاب نمایید.

قیمت پارچه ترگال کجراه سفید بیمارستانی نخ پنبه

پارچه کجراه سفید پزشکی یکی از مرغوب ترین پارچه هایی است که در محیط بیمارستان مورد استفاده
قرار می گیرد. به همین جهت نیاز است برای خرید عمده پارچه کجراه مراکز عرضه و فروش
مستقیم و بدون واسطه را انتخاب کنید، تا با قیمت های مقرون به صرفه تر این پارچه در بازار رو
به رو شوید.

در محیط بیمارستان و صنایع غذایی از لباس فرم های سفید استفاده می کنند؛ چرا که در صورت
بروز هر نوع آلودگی با سرعت بالاتری بر روی البسه سفید مشخص شده و افراد در صدد تمیز
کردن و رفع آلودگی برمی ‌آیند.
یکی از بهترینپارچه روپوشی پرکاربرد برای دوخت لباس های فرم و روپوش های مورد استفاده در
این محیط ها پارچه کجراه سفید است. با بررسی کیفیت این پارچه و تمامی جوانب و ویژگی
های آن در می یابیم که در حال حاضر جایگزین مناسبی برای این پارچه تولید نشده، پس بهتر
است اطلاعات کامل تری در مورد آن به دست آورید.

معرفی پارچه کجراه پزشکی سفید :پارچه روپوشی

پارچه کجراه پزشکی از الیاف پلی استر ویسکوز و الیاف پنبه تولید می شود، ترکیب همه این الیاف
مرغوب و با کیفیت در کنار یکدیگر سبب به وجود آمدن پارچه های درجه یک است. معمولاً پارچه
کجراه را پس از پایان مراحل بافت به سالن های رنگرزی انتقال می دهند و طی چندین مرحله
عملیات رنگرزی تکرار می ‌شود، تا تثبیت رنگ صورت بگیرد.
به طور کلی پارچه های کجراه با رنگ سفید در دو دسته بندی قرار می گیرند که موارد استفاده و
کاربردهای آنها بسیار گسترده است.

 1. پارچه های کجراه سفید ساده
  پارچه های کجراه سفید ساده که پس از پایان مراحل بافت به واحدهای رنگرزی انتقال پیدا می
  کنند. طی مراحل دقیق، رنگرزی آنها صورت می ‌گیرد، از این پارچه ها بیشتر برای دوخت روپوش
  های مختلف استفاده می کنند.
 2. پارچه های کجراه سفید ضد آب ژاول

پارچه های کجراه سفید ضد آب ژاول را تحت شرایط خاص و با شیوه رنگرزی ری اکتیو آماده
سازی می نمایند. این پارچه روپوش در برابر آب ژاول مقاومت بالایی داشته و به راحتی می توان آنها
را ضدعفونی کرد. چرا که به هیچ عنوان کیفیت این پارچه در برابر آب ژاول از بین نرفته و شکل
ظاهری آن حفظ می شود.

کاربرد پارچه های کجراه سفید روپوش پزشکی

پارچه های کجراه یکی از منسوجات پراستفاده در محیط بیمارستان ها است، به همین سبب
کارخانجات زیادی در روند تولید این پارچه روپوش تمرکز بیشتری گذاشته اند، تا با بالاتر بردن کیفیت این
پارچه ها، بتوانند نیاز عمده بازار را تأمین کنند.
کارخانجات این پارچه را در تنوع بالای رنگبندی ارائه می دهند که رنگ سفید آن جزء رنگ های
پراستفاده، به خصوص در صنعت پزشکی است. به همین جهت بخشی از خطوط تولید را مختص
به آماده سازی پارچه کجراه سفید کرده اند.

پارچه کجراه سفید ارزان قیمت
پارچه کجراه سفید ارزان قیمت


در این بخش به مهمترین موارد استفاده از پارچه های کجراه با رنگ سفید در محیط بیمارستان و
صنعت پزشکی می پردازیم:
برای دوخت لباس پزشکان
پزشکان برای شناخته شدن در بین کارکنان متعدد محیط های درمانی، از روپوش های سفید
استفاده می کنند. بهترین پارچه برای دوخت روپوش ها، پارچه های ترگال است؛ زیرا ضمن
داشتن لطافت مناسب، شرایط شستشوی آسان تری هم دارند.
برای دوخت لباس پرستاران
پرستاران هم جزء گروه های حساس بوده و بهتر است که روپوش های سفید یکدست استفاده
کنند، تا پیدا کردن آنها برای بیماران هم آسان تر باشد. به دلیل اینکه پرستاران در محیط آلوده
بیمارستان حضور دارند، باید روپوش خود را پس از هر بار شستشو مورد ضدعفونی قرار بدهند. به
همین جهت بهتر است از پارچه های کجراه ضد آب ژاول برای دوخت لباس این گروه استفاده
شود.
برای دوخت پرده ها
معمولاً پرده های مورد استفاده در بخش‌ های مختلف بیمارستان، به جهت جلوگیری از ورود نور
آفتاب به داخل و یا پرده های جدا کننده بیماران از یکدیگر، با رنگ سفید آماده می شوند که پارچه
کجراه با داشتن ضخامت مناسب بهترین متریال در این حوزه است.
برای دوخت و آماده سازی ملحفه ها و روتختی
دوخت و آماده سازی ملحفه ها و روتختی ها جزء موارد بسیار مهم و کاربردی مراکز درمانی
است. به همین جهت تمامی تولیدی ها و مراکز فعال در زمینه تولید منسوجات بیمارستانی

سعی می کنند، تا با تهیه پارچه های ترگال مرغوب و درجه یک، این بخش از نیاز مراکز درمانی و
بیمارستانی را تأمین کنند.

 پارچه ترگال کجراه سفید	 پارچه روپوش پزشکی	 پارچه مناسب روپوش پزشکی	 پارچه روپوش	 پارچه پزشکی
پارچه ترگال کجراه سفید پارچه روپوش پزشکی پارچه مناسب روپوش پزشکی پارچه روپوش پارچه پزشکی

نکات مهم در خرید پارچه های پزشکی کجراه سفید

پارچه های کجراه که موارد استفاده گسترده ای دارند، در تنوع بالایی در بازار ارائه می گردند. در
چنین شرایطی ممکن است برخی از دلالان و سودجویان پارچه های درجه دو و باکیفیت پایین را
با قیمت های بالاتر به فروش برسانند.
شناخت مشخصات و ویژگی های پارچه کمک می کند تا در این بازارهای شلوغ، بدون دغدغه
بتوانید بهترین منسوجات را تهیه کنید. در ادامه به بررسی برخی از نکات مهم در هنگام خرید
پارچه کجراه سفید می پردازیم:
شیوه رنگرزی پارچه
حتماً در مورد شیوه رنگرزی و کارخانجات فعال در زمینه رنگرزی پارچه کجراه اطلاعات کاملی به
دست آورید، تا متناسب با شرایط و نیاز خود بتوانید بهترین پارچه را انتخاب کنید.
درصد الیاف
در روند تولید پارچه های کجراه در تار و پود آن از الیاف مختلف استفاده می‌ شود که درصد الیاف
پنبه و پلی استر در آن تأثیر مستقیم بر روی کیفیت نهایی پارچه دارد. پس متناسب با شرایط و
نیاز خود این موارد را مدنظر قرار بدهید.
تست یکنواختی پارچه
با قرار دادن پارچه در مقابل نور خورشید ‌می توانید یکنواخت بودن الیاف تار و پود را به خوبی
مشاهده کنید. همچنین در هنگام فشردن و مچاله کردن می توانید متوجه کیفیت الیاف آن
شوید.
بررسی ترکی پارچه
معمولاً برندهای مطرح و تولید کننده پارچه های کجراه نام برند و ویژگی های مختلف پارچه را بر
روی حاشیه آن چاپ می ‌کنند. در اغلب مواقع به صورت بافت در این بخش قرار می گیرد که با
بررسی آن متوجه اصالت پارچه می شوید.

فروش پارچه کجراه بیمارستانی با قیمت درب کارخانه

یکی از دغدغه‌های بسیار مهمی که خریداران عمده پارچه و صاحبین کارگاه ها و مراکز تولیدی با
آن درگیرند، نوسانات زیاد در قیمت پارچه های کجراه است. به همین جهت در هنگام خرید عمده،
دچار سرگردانی می شوند که دلیل اختلاف قیمت بین پارچه های مختلف چیست؟

خرید پارچه روپوش پزشکی کجراه و ترگال سفید
خرید پارچه روپوش پزشکی کجراه و ترگال سفید


انتخاب یک مجموعه معتبر که در زمینه فروش پارچه کجراه بیمارستانی به صورت مستقیم فعالیت
می ‌کند، این دغدغه ها را از بین برده و شرایط دسترسی به قیمت درب کارخانه را میسر می
سازد. در صورت نیاز به تهیه هر نوع پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی با تنوع بالایی از این پارچه
ها روبرو می گردید که با بررسی دقیق و کامل به راحتی می توانید مناسب ‌ترین نوع را انتخاب
کنید.
کافیست برای خرید پارچه کجراه سفید با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید، تا پس از
دریافت پارامترهای مختلف در مورد این پارچه، بتوانید متناسب با نیاز خود آن را با ضخامت مناسب
انتخاب کنید.

بهترین راه خرید پارچه کجراه سفید بیمارستانی کدام است؟

این شرکت یکی از معتبرترین و باسابقه ترین نمایندگی های آنلاین فروش پارچه کجراه بیمارستانی است که با برترین برندها و شرکت های نساجی قرارداد دارد و محصولات آنها را با حذف واسطه ها و دلال ها به مشتریان عرضه می کند.

کیفیت، دوام و مقاومت محصولات این مجموعه بسیار مناسب و استاندارد است و همه خریداران تاکنون از کیفیت آنها راضی بوده اند. تنوع در رنگ و گرماژ از دیگر خصوصیات محصولات این وب سایت است. قیمت پارچه کجراه بیمارستانی در این مجموعه در مقایسه با سایر مراکز و فروشگاه های موجود در بازار بسیار ارزان و باور نکردنی است زیرا این شرکت محصولات را با قیمت درب کارخانه و با هدف کسب اعتماد و رضایت مشتریان به فروش می رساند.

ما این اطمینان را به شما مشتریان گرامی می دهیم که این مرکز یکی از بهترین و مطمئن ترین و بصرفه ترین راه ها برای خرید پارچه کجراه سفید بیمارستانی است. پس فرصت را از دست ندهید و همین الان برای اطلاع از آخرین قیمت پارچه کجراه بیمارستانی و رنگ بندی آن با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهند.

پارچه کجراه سفید یکی از مرغوب ترین پارچه هایی است که در محیط بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد. به همین جهت نیاز است برای خرید عمده پارچه کجراه مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه را انتخاب کنید، تا با قیمت های مقرون به صرفه تر این پارچه در بازار رو به رو شوید.

در محیط بیمارستان و صنایع غذایی از لباس فرم های سفید استفاده می کنند؛ چرا که در صورت بروز هر نوع آلودگی با سرعت بالاتری بر روی البسه سفید مشخص شده و افراد در صدد تمیز کردن و رفع آلودگی برمی ‌آیند.

یکی از بهترین پارچه های پرکاربرد برای دوخت لباس های فرم و روپوش های مورد استفاده در این محیط ها پارچه کجراه سفید است. با بررسی کیفیت این پارچه و تمامی جوانب و ویژگی های آن در می یابیم که در حال حاضر جایگزین مناسبی برای این پارچه تولید نشده، پس بهتر است اطلاعات کامل تری در مورد آن به دست آورید.

معرفی پارچه کجراه سفید

پارچه کجراه از الیاف پلی استر ویسکوز و الیاف پنبه تولید می شود، ترکیب همه این الیاف مرغوب و با کیفیت در کنار یکدیگر سبب به وجود آمدن پارچه های درجه یک است. معمولاً پارچه کجراه را پس از پایان مراحل بافت به سالن های رنگرزی انتقال می دهند و طی چندین مرحله عملیات رنگرزی تکرار می ‌شود، تا تثبیت رنگ صورت بگیرد.

به طور کلی پارچه های کجراه با رنگ سفید در دو دسته بندی قرار می گیرند که موارد استفاده و کاربردهای آنها بسیار گسترده است.

 1. پارچه های کجراه سفید ساده

پارچه های کجراه سفید ساده که پس از پایان مراحل بافت به واحدهای رنگرزی انتقال پیدا می کنند. طی مراحل دقیق، رنگرزی آنها صورت می ‌گیرد، از این پارچه ها بیشتر برای دوخت روپوش های مختلف استفاده می کنند.

 • پارچه های کجراه سفید ضد آب ژاول

پارچه های کجراه سفید ضد آب ژاول را تحت شرایط خاص و با شیوه رنگرزی ری اکتیو آماده سازی می نمایند. این پارچه ها در برابر آب ژاول مقاومت بالایی داشته و به راحتی می توان آنها را ضدعفونی کرد. چرا که به هیچ عنوان کیفیت این پارچه در برابر آب ژاول از بین نرفته و شکل ظاهری آن حفظ می شود.

کاربرد پارچه های کجراه سفید

پارچه های کجراه یکی از منسوجات پراستفاده در محیط بیمارستان ها است، به همین سبب کارخانجات زیادی در روند تولید این پارچه تمرکز بیشتری گذاشته اند، تا با بالاتر بردن کیفیت این پارچه ها، بتوانند نیاز عمده بازار را تأمین کنند.

کارخانجات این پارچه را در تنوع بالای رنگبندی ارائه می دهند که رنگ سفید آن جزء رنگ های پراستفاده، به خصوص در صنعت پزشکی است. به همین جهت بخشی از خطوط تولید را مختص به آماده سازی پارچه کجراه سفید کرده اند.

در این بخش به مهمترین موارد استفاده از پارچه های کجراه با رنگ سفید در محیط بیمارستان و صنعت پزشکی می پردازیم:

برای دوخت لباس پزشکان

پزشکان برای شناخته شدن در بین کارکنان متعدد محیط های درمانی، از روپوش های سفید استفاده می کنند. بهترین پارچه برای دوخت روپوش ها، پارچه های ترگال است؛ زیرا ضمن داشتن لطافت مناسب، شرایط شستشوی آسان تری هم دارند.

برای دوخت لباس پرستاران

پرستاران هم جزء گروه های حساس بوده و بهتر است که روپوش های سفید یکدست استفاده کنند، تا پیدا کردن آنها برای بیماران هم آسان تر باشد. به دلیل اینکه پرستاران در محیط آلوده بیمارستان حضور دارند، باید روپوش خود را پس از هر بار شستشو مورد ضدعفونی قرار بدهند. به همین جهت بهتر است از پارچه های کجراه ضد آب ژاول برای دوخت لباس این گروه استفاده شود.

برای دوخت پرده ها

معمولاً پرده های مورد استفاده در بخش‌ های مختلف بیمارستان، به جهت جلوگیری از ورود نور آفتاب به داخل و یا پرده های جدا کننده بیماران از یکدیگر، با رنگ سفید آماده می شوند که پارچه کجراه با داشتن ضخامت مناسب بهترین متریال در این حوزه است.

برای دوخت و آماده سازی ملحفه ها و روتختی

دوخت و آماده سازی ملحفه ها و روتختی ها جزء موارد بسیار مهم و کاربردی مراکز درمانی است. به همین جهت تمامی تولیدی ها و مراکز فعال در زمینه تولید منسوجات بیمارستانی سعی می کنند، تا با تهیه پارچه های ترگال مرغوب و درجه یک، این بخش از نیاز مراکز درمانی و بیمارستانی را تأمین کنند.

نکات مهم در خرید پارچه های کجراه

پارچه های کجراه که موارد استفاده گسترده ای دارند، در تنوع بالایی در بازار ارائه می گردند. در چنین شرایطی ممکن است برخی از دلالان و سودجویان پارچه های درجه دو و باکیفیت پایین را با قیمت های بالاتر به فروش برسانند.

شناخت مشخصات و ویژگی های پارچه کمک می کند تا در این بازارهای شلوغ، بدون دغدغه بتوانید بهترین منسوجات را تهیه کنید. در ادامه به بررسی برخی از نکات مهم در هنگام خرید پارچه کجراه سفید می پردازیم:

شیوه رنگرزی پارچه

حتماً در مورد شیوه رنگرزی و کارخانجات فعال در زمینه رنگرزی پارچه کجراه اطلاعات کاملی به دست آورید، تا متناسب با شرایط و نیاز خود بتوانید بهترین پارچه را انتخاب کنید.

درصد الیاف

در روند تولید پارچه های کجراه در تار و پود آن از الیاف مختلف استفاده می‌ شود که درصد الیاف پنبه و پلی استر در آن تأثیر مستقیم بر روی کیفیت نهایی پارچه دارد. پس متناسب با شرایط و نیاز خود این موارد را مدنظر قرار بدهید.

تست یکنواختی پارچه

با قرار دادن پارچه در مقابل نور خورشید ‌می توانید یکنواخت بودن الیاف تار و پود را به خوبی مشاهده کنید. همچنین در هنگام فشردن و مچاله کردن می توانید متوجه کیفیت الیاف آن شوید.

بررسی ترکی پارچه

معمولاً برندهای مطرح و تولید کننده پارچه های کجراه نام برند و ویژگی های مختلف پارچه را بر روی حاشیه آن چاپ می ‌کنند. در اغلب مواقع به صورت بافت در این بخش قرار می گیرد که با بررسی آن متوجه اصالت پارچه می شوید.

فروش پارچه کجراه بیمارستانی با قیمت درب کارخانه

یکی از دغدغه‌های بسیار مهمی که خریداران عمده پارچه و صاحبین کارگاه ها و مراکز تولیدی با آن درگیرند، نوسانات زیاد در قیمت پارچه های کجراه است. به همین جهت در هنگام خرید عمده، دچار سرگردانی می شوند که دلیل اختلاف قیمت بین پارچه های مختلف چیست؟

انتخاب یک مجموعه معتبر که در زمینه فروش پارچه کجراه بیمارستانی به صورت مستقیم فعالیت می ‌کند، این دغدغه ها را از بین برده و شرایط دسترسی به قیمت درب کارخانه را میسر می سازد. در صورت نیاز به تهیه هر نوع پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی با تنوع بالایی از این پارچه ها روبرو می گردید که با بررسی دقیق و کامل به راحتی می توانید مناسب ‌ترین نوع را انتخاب کنید.

کافیست برای خرید پارچه کجراه سفید با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید، تا پس از دریافت پارامترهای مختلف در مورد این پارچه، بتوانید متناسب با نیاز خود آن را با ضخامت مناسب انتخاب کنید.

خرید پارچه کجراه سفید
پارچه روپوش سفید
پارچه روپوش پزشکی

قیمت پارچه کجراه سفید میلاد ارشدی
خرید پارچه ترگال سفید فدک
قیمت پارچه ترگال سفید تک
پارچه ترگال کجراه سفید سپیدار
قیمت پارچه کجراه سفید اسکراب
لیست قیمت پارچه ترگال سفید ارزان
قیمت پارچه ترگال سفید درجه یک
قیمت پارچه ترگال سفید عمده

۹ پاسخ

 1. Today, I went to the beach with my children. I
  found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said “You can hear the ocean if you put this to your ear.” She placed the shell to her ear and screamed.
  There was a hermit crab inside and it pinched her ear. She never
  wants to go back! LoL I know this is entirely off topic
  but I had to tell someone!

 2. Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wished to
  say that I’ve really enjoyed surfing around your blog posts.
  In any case I will be subscribing to your rss feed
  and I hope you write again very soon!

 3. Heya i’m for the primary time here. I found this board
  and I to find It really useful & it helped me out a lot.
  I hope to present something back and help others such as you helped me.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان