اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

فروش عمده پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی

ترگال یکی از نوع‌های پرکاربرد پارچه‌های بیمارستانی است که از الیاف پلی‌استر و ویسکوز به دست می‌آید. ویژگی مهم این پارچه، وزن آن است که معمولاً در حدود 240 گرم است. این وزن، آن را مناسب برای استفاده در پوشش‌های پوشاک بیمارستانی می‌سازد. همچنین، این پارچه دارای رنگ‌های متنوعی نظیر سفید، صورتی، آبی، سبز و کاربنی است که از جمله مواردی است که آن را برای مصارف مختلف در بخش‌های مختلف بیمارستانی قابل استفاده می‌سازد.

پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی از مهم‌ترین منسوجات مورد استفاده در صنعت پزشکی است. به همین سبب کارخانجات متعددی در این حوزه فعالیت می کنند، تا بتوانند نیاز عمده بازار را از تولیدات داخل تأمین کنند. برای دسترسی به مناسب ترین قیمت پارچه ترگال و پارچه های کجراه، بهتر است مراکز فروش عمده و کارخانجات تولید کننده را به صورت مستقیم انتخاب کنید. چرا که در این معاملات واسطه ها حضور پیدا نمی کند و امکان دسترسی به نرخ درب کارخانه برای هر کار میسر می گردد.

مشاوره رایگان 09131130224 و 09130858100

7 پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی

 1. ترگال سفید240 گرم بیمارستانی
 2. کجراه سفید بیمارستانی 260
 3. ترگال سبز بیمارستانی گلد بافت
 4. کجراه سبز بیمارستانی 270 گرم
 5. کتان کجراه بیمارستانی سنگین
 6. ترگال کاربنی بیمارستانی ضد وایتکس
 7. کجراه کاربنی بیمارستانی گلد بافت

در روند تولید پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی از چه الیافی استفاده می کنند؟

پارچه های ترگال در چند دسته و گروه تولید می شوند؟

مهمترین مصارف پارچه های کجراه بیمارستانی کدامند؟

چرا از پارچه‌ های کجراه برای تولید لباس فرم ادارات استفاده می کنند؟

آیا محبوب ترین رنگ های پارچه ترگال بیمارستانی را می شناسید؟

مفهوم ضد آب ژاول بودن پارچه ترگال و کجراه چیست؟

در هنگام مراجعه به بازارهای عرضه و فروش پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی با کلمات و مفاهیم مختلفی روبرو می شوید که ممکن است سوالات زیادی در ذهن شما به وجود بیاورد. یافتن پاسخ مناسب برای این سوالات به شما کمک می کند، تا انتخاب های بهینه انجام دهید. برای این منظور کافی است که یک مجموعه معتبر را جهت خرید پارچه ترگال و پارچه کجراه انتخاب کنید، تا از کارشناسان متبحر آنها مشاوره رایگان دریافت نمایید.

معرفی پارچه های ترگال و کجراه اسکراب پزشکی

پارچه های ترگال که در سال های اخیر در بین همه مردم موارد استفاده بیشتری پیدا کرده است؛ جزء پارچه های تخت باف قرار گرفته و با استفاده از الیاف پلی استر ویسکوز و همچنین الیاف فلامنت تولید می شود.

این پارچه های تخت بافت از شبکه منظم الیاف در طول و عرض تشکیل شده که با درهم تنیده شدن آنها به طور ثابت با عرض ۱۵۰ سانتی متر بافته می شود. الیافی که در طول پارچه قرار می گیرند را در اصطلاح صنعتی، الیاف تار یا چله و الیافی که در عرض پارچه قرار گرفته، الیاف پود نامیده می شوند.

به طور معمول تار پارچه های ترگال از الیاف پلی استر ویسکوز استفاده می ‌شود که نمره این نخ با نام سی دولا (30/2) در این صنعت شهرت دارد. از الیاف فلامنت برای پود آن به کار می برند که معمولاً این الیاف با شماره ۱۵۰ انتخاب می گردند.

نحوه بافت پارچه های ترگال به صورت مربعی شکل است و هر چقدر که تراکم بافت بالاتر باشد، وزن پارچه هم افزایش پیدا می ‌کند. اما به طور معمول پارچه های ترگال استاندارد وزنی معادل ۲۴۰ گرم دارند.

پارچه های ترگال که در کارخانجات نساجی تولید می شوند، در دو دسته بندی کلی قرار می گیرند:

 1. پارچه ترگال ساده

پارچه ترگال ساده که دارای بافت مربعی تخت است، از استحکام بالایی برخوردار بوده و مصارف زیادی دارد. این پارچه معمولا با عرض ۱۵۰ سانتی متر و گرماژی بین ۲۳۰ گرم تا ۲۴۰ گرم تولید می شوند و پس از تولید در طاقه هایی ۴۰ متری به صورت کتابی آماده ورود به بازار می گردند.

 • پارچه ترگال کجراه

پارچه ترگال کجراه که به صورت تخت بافت و با بافت میله ای و کجراه تولید می شود. این پارچه به دلیل نوع بافت خاص، استحکام بالاتری دارد. به همین جهت وزن و گرماژ آن به نسبت پارچه های ترگال ساده بیشتر است. به طور معمول این پارچه با گرماژ ۲۴۰ گرم تا ۲۹۰ گرم تولید می شود. اما در برخی از نمونه های این پارچه ممکن است گرماژهای بالاتری هم تولید گردد. این پارچه ها پس از آماده سازی در طاقه های ۴۰ متری و به صورت کتابی با عرض ۱۵۰ سانتی متر به بازار عرضه می شود.برای آشنایی با انواع پارچه کجراه اینجا کلیک کنید.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی
قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

انواع پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی از لحاظ نوع الیاف

روند تولید پارچه های ترگال و کجراه از الیاف پنبه، پلی استر و همچنین فلامنت استفاده می‌ شود. میزان استفاده از هر کدام این الیاف تأثیر مستقیم بر روی کیفیت نهایی کار دارد. به همین جهت تنوع بالای پارچه های ترگال در بازارهای عرضه و فروش مشاهده می گردد.

تغییر در میزان استفاده از الیاف به شکل مستقیم بر روی گرماژ پارچه، لطافت آن و همچنین موارد کاربرد آن تأثیر دارد. پس در ادامه برای آشنایی بیشتر به بررسی رایج ترین گونه های پارچه ترگال از لحاظ نوع ترکیبات می‌ پردازیم:

پارچه ترگال فلامنت-فلامنت

پارچه ترگال فلامنت فلامنت هم در الیاف تار و هم در الیاف پود از نخ فلامنت استفاده می ‌شود. این پارچه وزن سبکی دارد و به دلیل صرف هزینه کمتر، با قیمت مقرون به صرفه به بازار ارائه می گردد.

پارچه ترگال پلی استر-فلامنت

برای تولید این پارچه ها از الیاف پلی استر در تار و از الیاف فلامنت در پود استفاده می کنند. به نسبت پارچه های فلامنت استحکام بالاتری دارد و همچنین وزن آن بیشتر است؛ اما در گروه پارچه های ارزان تر ترگال قرار می گیرد.

پارچه ترگال پلی استر پنبه-فلامنت

برای تولید این پارچه ها از الیاف پلی استر و پنبه به صورت ترکیبی در تار یا چله پارچه استفاده می شود. همچنان الیاف پود آن از فلامنت انتخاب می‌ گردد. این پارچه ضخامت نسبتاً خوبی دارد و مصارف آن نسبت به سایر پارچه های دیگر بیشتر است.

پارچه ترگال پلی استر-ویسکوز

در روند تولید این پارچه از الیاف پلی استر در تار و الیاف ویسکوز در پود استفاده می‌ شود؛ این پارچه هم جزء کیفیت های خوب ترگال محسوب می گردد.

پارچه ترگال ۲۰ درصد پنبه و ۸۰ درصد پلی استر ویسکوز

پارچه های ترگال با ۲۰ درصد پنبه و ۸۰ درصد پلی استر جزء پارچه های مستحکم با خاصیت کششی بالا است که در شرایط سخت کاری می توان از آنها استفاده کرد.

پارچه ترگال ۷۰ درصد پنبه و ۳۰ درصد پلی استر

پارچه های ترگالی که از ۷۰ درصد الیاف پنبه تولید شده اند و ۳۰ درصد الیاف تار آنها پلی استر است؛ جزء مرغوب ترین پارچه های موجود در بازار است که به راحتی در محیط های پرحرارت می توان از این پارچه استفاده نمود. این پارچه به صورت معکوس با ۳۰ درصد پنبه و ۷۰ درصد پلی استر هم تولید می شود که از لحاظ ضخامت شباهت زیادی به یکدیگر دارند؛ اما به راحتی نمی توان در محیط های گرم از آنها استفاده نمود.

قیمت پارچه کجراه مشکی در بندر عباس

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی
نمایندگی پارچه ترگال در اصفهان پارچه ترگال کجراه سفید کارخانه نساجی پارچه ترگال قیمت پارچه کجراه پارچه ترگال سبز بیمارستانی

پارچه ترگال صد در صد پنبه

برای تولید پارچه های ترگال ۱۰۰ درصد پنبه فقط از الیاف ویسکوز پنبه استفاده می‌ کنند و به هیچ عنوان الیاف فلامنت در تار و پود آن وجود ندارد. به همین سبب این پارچه جزء پارچه های نسوز قرار می ‌گیرد. در شرایط سخت و کوره های ذوب به عنوان لباس کار و پیشبند محافظ می توان از آن استفاده کرد.

اهمیت استفاده از پارچه های مرغوب کجراه برای تولید لباس فرم

پارچه های کجراه که جز پارچه های مرغوب و با کیفیت بالای موجود در بازار شناخته می شوند، موارد استفاده و کاربردهای گسترده ای دارند. به خصوص پارچه های کجراه که با درصد بالاتری از الیاف پنبه تولید می شوند، به عنوان بهترین گزینه جهت دوخت لباس فرم به شمار می آیند.

ممکن است برای شما هم این سوال به وجود بیاید که دلایل استفاده از پارچه های مرغوب کجراه برای تولید لباس فرم چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که لباس فرم نقش بسیار مهمی در معرفی شرکت ها و برندهای مختلف دارد، پس باید از منسوجات مرغوب و باکیفیت بالا برای آن استفاده شود.

در این بخش به بررسی برخی از مهمترین دلایل اهمیت استفاده از پارچه های مرغوب کجراه، برای تولید لباس فرم در شرکت های معتبر می پردازیم:

ایجاد اعتبار برای برند

معمولاً ظاهر کارمندان اولین چیزی است که مشتریان آن را مشاهده می کنند، پوشیدن لباس هایی با پارچه های مرغوب و با کیفیت بالا نشان از اعتبار برند است.

افزایش سود

کارمندان یک مجموعه به عنوان سفیران آن محسوب می شوند که هر چقدر تمیز و مرتب تر باشند، به معنای وجود نظم بیشتر در کلیات مجموعه است.

تقویت حس وحدت

زمانی که کارمندان از لباس های متحدالشکل استفاده می ‌کنند، احساس همبستگی بیشتری پیدا می ‌کنند. به همین جهت در فضای کار تیمی عملکرد بهینه دارند، همچنین سلسله مراتب با رنگ ها و مدل های لباس به راحتی مشخص می گردد.

جلوگیری از سردرگمی کارمندان

با مشخص شدن یک لباس فرم مناسب و باکیفیت کارمندان دیگر دچار سردرگمی نمی شوند که برای شروع یک روز کاری کدام لباس را انتخاب نمایند. همچنین در زمان و پول آنها که دو فاکتور بسیار ارزشمند است، صرفه جویی می شود.

ایمنی و دوام بالای لباس

استفاده کردن از پارچه های کجراه مرغوب ایمنی بیشتری را در محیط کار برای کارمندان به وجود می ‌آورد. به دلیل دوام بالا با یک بار تهیه می توان حداقل یک سال کاری از این البسه استفاده نمود.

بهترین کارخانجات تولید کننده پارچه های ترگال بیمارستانی

از آنجا که پارچه های ترگال مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند، کارخانجات متعددی در زمینه تولید این پارچه فعالیت می کنند. توانسته اند پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی مورد نیاز مراکز درمانی داخل را به طور کامل تأمین نمایند.

روزبه‌روز ظرفیت تولید کارخانجات فعال در صنعت نساجی افزایش پیدا می ‌کند تا به خوبی پارچه های کجراه بیمارستانی تأمین شود. اما به همان میزان هم میزان استقبال از این پارچه افزایش پیدا کرده است. به همین سبب حجم زیادی از این پارچه ها را نمی توان برای صادرات در نظر گرفت.

برای بسیاری از خریداران مهم است که بهترین کارخانجات تولید کننده پارچه های ترگال بیمارستانی را بشناسند. زیرا با شناخت برندهای معتبر و تهیه پارچه های مرغوب و درجه یک به شکل بهتری می توانند محصولات تولیدی خود را به بازار ارائه دهند.

در شهرهای مختلف از جمله اصفهان، یزد، کاشان، تهران، تبریز و همدان کارخانجات نساجی متعددی در حال فعالیت هستند؛ اما در میان تمامی این شهرها اصفهان به عنوان قطب صنعت نساجی شناخته می‌ شود و کارخانجات زیادی در حال تولید پارچه هستند. به همین جهت تمامی تولیدات این شهر از بالاترین سطح کیفیت برخوردارند؛ زیرا رقابت بین کارخانجات برای ارائه بهترین پارچه ها زیاد است.

نمایندگی پارچه ترگال درمشهد پارچه ترگال کجراه سفید کارخانه نساجی پارچه ترگال قیمت پارچه کجراه پارچه ترگال سبز بیمارستانی
نمایندگی پارچه ترگال در اصفهان پارچه ترگال کجراه سفید کارخانه نساجی پارچه ترگال قیمت پارچه کجراه پارچه ترگال سبز بیمارستانی اصفهان

معمولاً کارخانجات از برخی مشخصات و ویژگی ها برخوردار هستند که در بین سایر رقبا به عنوان بهترین شناخته می شوند. در این بخش به بررسی برخی از مهمترین این ویژگی ها می پردازیم:

تمامی مواد اولیه مورد استفاده در کارخانجات باکیفیت بالا و به شکل مستقیم از تولید کننده تهیه می شود.

دستگاه های بافندگی در این کارخانجات مطابق استانداردهای بین المللی بوده و به صورت مرتب و دوره ‌ای مورد تعمیر قرار می گیرند.

از مهندسین متخصص و حرفه ‌ای برای مشخص کردن میزان ترکیبات الیاف و تنظیم نمودن دستگاه های بافت استفاده می کنند.

تمامی کارگران فعال در این کارخانجات، تحت آموزش‌ های حرفه ‌ای قرار گرفته اند و به راحتی می توانند دستگاه ها را کنترل کنند.

وجود آزمایشگاه های کنترل کیفیت، موجب می شود تا در هر مرحله از تولید پارچه، تمامی موارد مهم در استاندارد آنها مورد بررسی قرار گرفته و در همان مرحله، در صورت بروز مشکل برطرف گردد.

مشخصات پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی درجه یک

همانطور که می ‌دانید پارچه های ترگال با بافت ساده و کجراه به بازار ارائه می گردند که پارچه های ساده دارای بافت مربعی بوده و پارچه های کجراه از بافت توری و میله ای برخوردارند. همین مشخصه کمک می کند تا خریداران در بین تنوع بالای منسوجات این دو پارچه را از یکدیگر تشخیص دهند.

هر دو مورد پارچه های ترگال ساده و پارچه های ترگال کجراه برای مصارف بیمارستانی، درمانگاه ها و تمامی بخش های مختلف صنعت پزشکی کاربرد دارند. به همین جهت کارخانجات فعال در این حوزه تمرکز ویژه تری بر روی تولید پارچه های مناسب برای صنعت پزشکی گذاشته اند، تا پارچه های مرغوب و درجه یک را به دست مصرف کنندگان برساند.

پارچه های کجراه مناسب بیمارستان در کیفیت های مختلف تولید می شوند، تا برای هر بخش از این محیط بتوان با هزینه مناسب از این پارچه ها استفاده کرد. همین تنوع در پارچه موجب شده تا با قیمت های مختلفی از آن در بازار روبرو شوید که گاهی مواقع تشخیص هماهنگ بودن قیمت با کیفیت کاری سخت و دشوار است.

در این بخش برای افزایش سطح اطلاعات شما برخی از مشخصات پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی درجه یک را مورد بررسی قرار می دهیم:

الیاف پارچه

در پارچه مرغوب بیمارستانی باید میزان بیشتری از الیاف طبیعی پنبه استفاده شود، تا ضمن لطافت و نرمی، تنفس پذیری خوبی هم داشته باشد.

گوله نشدن سطح پارچه

گوله نشدن صفحه پارچه از ویژگی‌ های مهم این منسوجات به شمار می ‌رود و کیفیت بالای این پارچه ها موجب می شود تا در طی استفاده طولانی مدت به هیچ عنوان سطح پارچه پرز ندهد.

مقاومت در برابر مواد ضدعفونی کننده

پارچه های ترگال بگونه ای تولید می شوند که در محیط آلوده بیمارستان به راحتی بتوان آنها را مورد شستشو قرار داد. زیرا این پارچه مقاومت بالایی در برابر مواد شوینده قوی و مواد ضدعفونی کننده و همچنین دستگاه اتوکلاو دارد.

کیفیت رنگ بالا

این پارچه ها به شیوه ای در کارخانجات مورد رنگرزی قرار می گیرند که در حین شستشوهای مکرر و در مواجهه با مواد ضد عفونی‌ کننده تأثیری بر رنگ آنها ایجاد نمی شود؛ زیرا به شیوه حمام دو خم و رنگرزی راکتیو آماده می شوند.

مقاومت بالا

این پارچه ها به دلیل استفاده از الیاف پلی استر و پنبه مرغوب و درجه یک مقاومت بالایی در برابر کشش و سایش دارند. به همین جهت در هنگام حرکات ناگهانی دست به هیچ عنوان آسیبی به آنها وارد نمی شود.

بررسی مصارف انواع پارچه های ترگال و کجراه بیمارستانی

در مراکز درمانی و بیمارستانی منسوجات زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که در این محیط ها آلودگی های مختلف از جمله انواع باکتری، ویروس، خون، عفونت و موارد دیگر وجود دارند. نیاز است که برای جلوگیری از انتقال این مشکلات به افراد دیگر، منسوجات به طور مرتب مورد شستشو قرار بگیرند.

پارچه کجراه که کیفیت بالایی دارد، جزء بهترین منسوجاتی است که برای تولید تمامی محصولات پراستفاده در بیمارستان به کار می رود. زیرا در حین شستشوهای متعدد هیچ آسیبی به بافت الیاف و همچنین رنگ پارچه وارد نمی شود.

در این بخش به بررسی انواع مصارف پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی می پردازیم:

روپوش پزشکی و پرستاری

پزشکان و پرستاران باید از روپوش های سفید استفاده کنند، تا در صورت بروز هرگونه آلودگی به راحتی مشخص شود. به همین جهت تهیه پارچه مورد نیاز برای تولید این روپوش ها اهمیت بیشتری پیدا می کند. پارچه های ترگال کجراه جزء بهترین منسوجاتی است که در این حوزه مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا در حین شستشوهای متعدد به هیچ عنوان سطح آن تل نشده و عدم چروک پذیری سبب استفاده گسترده از آن برای دوخت روپوش پزشکی و پرستاری شده است.

لباس فرم کارکنان

 کارکنان در بخش ‌های مختلف بیمارستان مانند: انتظامات، کارکنان نظافت و خدمات و همچنین تاسیسات باید لباس های فرم یکدست داشته باشند، تا به راحتی بتوان هر گروه شغلی را تشخیص داد. برای این افراد هم نیاز است از پارچه های مرغوب و با کیفیت بالا استفاده شود، تا بدون مشکل بتوان آن را به طور مرتب مورد شستشو قرار داد. پارچه های ترگال با رنگ های متنوع بهترین گزینه محسوب می شوند.

لباس های جراحی و منسوجات اتاق عمل

در اتاق عمل جراحان و همچنین بیماران لباس های مخصوص می پوشند، تا عمل جراحی بدون مشکل انجام شود. پارچه های کجراه سبز رنگ و آبی تیره جزء بهترین منسوجاتی است که در این حوزه کاربرد دارند. زیرا در اتاق عمل جراح به شکل مستقیم با خون در ارتباط است و باید لباس ها پس از هر بار استفاده توسط آب ژاول مورد ضدعفونی قرار بگیرند. پارچه های کجراه به دلیل شیوه رنگرزی خاص در مواجهه با آب ژاول هیچ گونه آسیبی به بافت آنها وارد نمی شود و مناسب ترین پارچه برای دوخت انواع گان و شان جراحی و منسوجات اتاق عمل می باشند.

روتختی و ملحفه

ضخامت و دوام بالای پارچه های ترگال و کجراه بیمارستانی موجب شده، تا از آنها برای دوخت ملحفه بیماران، و روتختی بیمارستان استفاده شود. معمولاً هر بیمارستان بنا بر تصمیمات مدیریت از رنگ بندی های خاص استفاده می کنند. اما به طور کلی ملحفه ها با رنگ های سفید بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند.

برای دوخت پرده

در محیط بیمارستان نیاز است که فاصله بین بیماران و همچنین فاصله بین بیمار و جراح از پرده های جدا کننده استفاده شود. بهترین پارچه برای این منظور پارچه های کجراه ضد آب ژاول است که به راحتی قابلیت شستشو و استفاده مجدد دارند.

رنگ های محبوب پارچه های ترگال بیمارستانی

پارچه های ترگال در کارخانجات برند و مطرح با بیشتر از ۶۰ کالیته رنگ بندی تولید می‌ شوند. به همین سبب در بازار پارچه، با تنالیته های متنوع از رنگ بندی های این پارچه مواجه می شوید. در هنگام خرید متناسب با سلیقه و هدف استفاده از پارچه می توانید رنگ بندی های مناسب و هماهنگ را انتخاب نمایید.

اما برای پارچه های ترگال با مصارف بیمارستانی نیازی به این تنوع رنگبندی نیست؛ چرا که تنها چندین رنگ در محیط های بیمارستانی از محبوبیت بالاتری برخوردارند که مورد استفاده قرار می گیرند. شناخت این رنگ بندی ها کمک می کند تا مراکز تولیدی و خریداران عمده انتخاب های بهتری داشته باشند.

برخی از رنگ های محبوب پارچه های ترگال بیمارستانی شامل موارد ذیل است:

 • رنگ سبز
 • رنگ آبی کاربنی
 • رنگ صورتی
 • رنگ آبی روشن
 • رنگ سفید
 • رنگ خاکستری
 • رنگ قهوه‌ای
 • رنگ کرم

در میان این تنوع رنگ بندی رنگ سفید و رنگ سبز جزء پراستفاده ترین منسوجاتی است که در محیط بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرند. به همین سبب کارخانجات هم تمرکز ویژه تری بر روند تولید این پارچه ها گذاشته اند.

مفهوم ضد آب ژاول بودن پارچه ترگال چیست؟

محیط بیمارستان ها آلودگی های زیادی دارد که خون، عفونت و باکتری از مهم‌ترین آنها به شمار می رود. به همین جهت تمامی لوازمی که در این فضا مورد استفاده هستند، باید به طور مرتب مورد شستشو قرار بگیرند. شستشوهای مرتب موجب می شود تا کیفیت خود را زودتر از دست بدهند.

کارخانجات برای برطرف کردن این مشکل سعی کرده ‌اند، تا پارچه های ترگال را به صورت ضد آب ژاول تولید کنند. در مواجهه با مواد سفید کننده و ضدعفونی کننده، به هیچ عنوان کیفیت رنگ پارچه از بین نمی رود.

ممکن است برای شما هم این سوال به وجود بیاید که دلیل شستشوی لوازم مختلف با آب ژاول چیست؟ باید بگوییم که آب ژاول یک ماده ضدعفونی کننده و از بین برنده انواع ویروس و باکتری است. همچنین آثار خون را به طور کامل از روی البسه و تمامی منسوجات پاک می کند. به همین سبب به عنوان یک ماده شوینده ضروری در محیط های درمانی محسوب می شود.

برای تولید پارچه ضد آب ژاول در کارخانجات این پارچه ها چندین مرحله برای رنگرزی را طی می کنند، تا پس از قرار گرفتن در معرض این ماده، بتوانند رنگ خود را حفظ نمایند. همچنین در سال های اخیر که شیوه رنگرزی راکتیو بیشتر گسترش پیدا کرده و امکان تولید این پارچه با کیفیت بالاتر فراهم آمده است.

پس به طور کلی می ‌توان گفت مفهوم ضد آب ژاول بودن پارچه ترگال این است که این پارچه ها با قرار گرفتن در برابر مواد سفید کننده و شوینده های قوی، کوچکترین خللی در رنگ آنها ایجاد نمی ‌شود. به طور کامل می توان به از بین رفتن تمامی میکروب ها و عوامل بیماری زا از سطح پارچه اعتماد کرد.

لیست قیمت پارچه های کجراه بیمارستانی در بازار

پارچه های بیمارستانی نقش بسیار مهمی در سلامتی افراد ایفا می کنند، به همین سبب باید در حجم های عمده تهیه شوند، تا در هر زمان بتوان از آنها استفاده کرد. در هنگام تهیه این پارچه ‌ها قیمت و کیفیت دو عامل بسیار مهم بوده که در کنار یکدیگر قرار می گیرند و باید در هنگام خرید این پارچه ها به هر دو مورد توجه ویژه ای کرد.

با توجه به کاربرد بسیار گسترده پارچه ‌های کجراه بیمارستانی قیمت های متنوعی برای این پارچه در بازار وجود دارد. به همین سبب ممکن است خریداران دچار سردرگمی شده و به راحتی نتوانند این پارچه ها را تهیه کنند.

بهتر است قبل از اقدام به خرید لیست قیمت پارچه های کجراه بیمارستانی در بازار را به دست آورید، تا متناسب با محصول مورد نظر خود، هزینه مقرون به صرفه را بپردازید. البته فاکتورهای زیادی وجود دارند که بر روی نرخ این پارچه ها در بازار تأثیر می گذارند. در ادامه به برخی از مهم ‌ترین فاکتورها می ‌پردازیم:

ویژگی های پارچه

از ویژگی های مهم پارچه های بیمارستانی ضد آب ژاول بودن این پارچه ها است که باید مراحل رنگرزی چندین بار تکرار شود و این ویژگی افزایش هزینه را به دنبال دارد.

گرماژ پارچه

پارچه‌های کجراه برای محیط بیمارستان در چندین گرماژ مختلف تولید می شوند و هر چقدر که گرماژ افزایش پیدا کند، در نتیجه هزینه های صرف شده برای تولید پارچه هم بیشتر است.

رنگ بندی های پارچه

پارچه های ترگال و کجراه بیمارستانی در چندین رنگبندی مختلف تولید می شوند و معمولا رنگبندی های تیره تر قیمت های بیشتری دارند. زیرا هزینه و وقت بیشتری باید برای به دست آوردن تنالیته رنگی مد نظر مصرف کرد. هرچقدر که رنگ بندی ها روشن تر باشد، نرخ آنها هم کاهش پیدا می کند.

قیمت مواد اولیه

مواد اولیه که در روند تولید این پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرد، شامل الیاف پلی استر و پنبه و همچنین الیاف فلامنت است. تمامی این مواد در داخل کشور وجود دارد، نرخ آنها به صورت مستقیم بر قیمت نهایی پارچه تأثیر می گذارد.

نوسانات موجود در بازار

نوسانات موجود در بازار مربوط به تغییر نرخ ارز و دلار می ‌شود و همچنین هر زمان که استقبال از این پارچه ها افزایش پیدا کند، در نتیجه هزینه این پارچه ها هم افزایش می یابد.چرا خرید اینترنتی پارچه های بیمارستانی؟

در حال حاضر پارچه های بیمارستانی نقش بسیار مهمی در پیشگیری از انتقال بیماری به افراد دیگر و همچنین پرسنل دارند. به همین سبب نیاز است که پارچه های مرغوب و باکیفیت بالا تهیه شود. به دلیل حجم زیاد مصارف پارچه های بیمارستانی، این پارچه ها باید با قیمت های کمتر تهیه شود، تا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

خرید از مراکز مستقیم و بدون واسطه یکی از راه‌حل‌های مناسب برای دسترسی به بهترین قیمت موجود در بازار است. اما برای همه افراد و تولیدی ها رفتن به کارخانجات مقدور نیست، زیرا فاصله های زیادی تا کارخانجات وجود دارد.

خرید اینترنتی پارچه های بیمارستانی یک روش ایده آل است که بدون طی کردن مسیرهای طولانی بین شهرها، می توان تنها با فشردن چند دکمه به شکل مستقیم با نمایندگی های فروش کارخانجات ارتباط برقرار کرد. در واقع با خرید اینترنتی فاصله ها از بین رفته و می توانید تمامی منسوجات مد نظر خود را با قیمت درب کارخانه تهیه کنید.

مزایای خرید اینترنتی به حدی زیاد است که در صورت آگاهی کامل، خریداران عمده و کارگاه های تولید منسوجات بیمارستانی این روش را برای تهیه پارچه های مورد نظر خود انتخاب می‌ کنند که در ادامه به چند مورد آن می پردازیم:

 • امکان ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه روز بدون دغدغه و نگرانی از باز بودن مراکز فروش
 • دسترسی به تنوع بالای برندهای مطرح تولید کننده بدون نیاز به طی کردن مسیرهای طولانی به صورت همزمان
 • امکان دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان حاضر در وب سایت ها برای انتخاب های بهتر، متناسب با نوع نیاز
 • ارسال پارچه های خریداری شده در بسته بندی های باکیفیت جهت جلوگیری از بروز هر نوع آلودگی به بافت پارچه
 • ارسال پارچه در کوتاه‌ترین زمان ممکن به اقصی نقاط کشور
 • دسترسی به قیمت مناسب پارچه ها به دلیل حذف واسطه و همچنین کاهش بسیاری از هزینه های جانبی مانند هزینه انبارداری و حمل و نقل

بزرگترین مرکز فروش پارچه های ترگال و کجراه بیمارستانی در ایران

معمولاً پارچه های بیمارستانی در حجم های زیاد مورد استفاده قرار می گیرد؛ به همین سبب برای کاهش هزینه ها بهتر است آنها را به صورت عمده مورد خرید و فروش قرار دهید. چرا که در خرید عمده، امکان دسترسی به قیمت درب کارخانه و ارسال پارچه با هزینه مناسب تر فراهم می گردد.

نمایندگی های فروش پارچه ترگال در شهرهای مختلف فعالیت می کنند، تا بتوانند محصولات تولید شده در کارخانجات را با سرعت بالا تر و به شکل آسان تر در دسترس خریداران قرار بدهند. شناخت این نمایندگی ها و همچنین مراکز فروش عمده در شهرهایی که نمایندگی ها حضور ندارند، یک راه حل آسان و کاربردی است تا به پارچه های اصل و باکیفیت دست پیدا کنید.

این مجموعه به عنوان بزرگترین مرکز فروش پارچه های ترگال و کجراه بیمارستانی در ایران شناخته می شود. برای ارائه خدمات هرچه بیشتر و بهتر به خریداران عمده؛ سعی کرده است تا فروش آنلاین پارچه ترگال را هم راه‌اندازی کند.

با فروش آنلاین شرایط دسترسی به پارچه های مرغوب و باکیفیت برای همه خریداران در دورترین نقاط کشور هم میسر می گردد. به همین سبب با ارائه برندهای مختلف تولید پارچه ترگال،  سعی کرده، نیاز همه مشتریان را در نظر بگیرد.

کارشناسان حاضر در این مجموعه هم به صورت تلفنی و آنلاین به صورت رایگان به خریداران مشاوره ارائه می دهند. پس از دریافت اطلاعات تکمیلی به صورت آگاهانه برای مصارف مختلف، بهترین نوع پارچه را تهیه می کنید. پس بی درنگ اقدام به ثبت سفارش پارچه ترگال و کجراه بیمارستانی نمایید، تا با پرداخت هزینه مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی
پارچه ترگال کجراه بیمارستانی
پارچه ترگال کجراه سفید
پارچه کجراه سبز بیمارستانی
پارچه ترگال قیمت عمده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان