اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید پارچه ترگال در شیراز + قیمت روز

در شیراز از پارچه های ترگال فدک ،تک ،کوماش و بافتین استفاده می شود ،که بهترین کیفیت را برای فرم مدارس و لباس کار دارند ،برای خرید پارچه ترگال در شیراز به متراژ طاقه و درجه کیفیت پارچه حتما دقت کنید.

پارچه‌ها تنوع بالایی در طرح و رنگ دارند و همه ما هنگام خرید پارچه با انبوهی از جنس وطرح و رنگ مواجه می‌شویم که هر کدام از این پارچه‌ها ویژگی‌های منحصر‌به‌فردی داشته و برای مصارف مختلفی کاربردی هستند.

پارچه ترگال یکی از بهترین پارچه‌هایی تولید شده صنعت نساجی است که به دلیل کیفیت و کارایی مطلوب، محبوبیت و طرفداران زیادی نیز دارد. پارچه‌ ترگال توسط تولیدکنندگان زیادی در سراسر کشور تولید می‌شود که پارچه ترگال شیراز از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار است.

در این مقاله قصد داریم درمورد خرید پارچه ترگال در شیراز اطلاعات مناسبی را در اختیار همه عزیزان قرار دهیم.

ویژگی‌های پارچه ترگال کش و قیمت پارچه ترگال درجه یک

پارچه ترگال یکی از زیبا‌ترین و کاربردی‌ترین پارچه‌ها است که در دو نوع ساده و کجراه تولید می‌شود که بافت این دو نوع پارچه و موارد مصرف آن‌ها باهم متفاوت هستند.

در تولید تار و پود پارچه ترگال از الیاف‌های مختلفی استفاده می‌شود که برای تار پارچه از ویسکوز و یا پلی استر استفاده شده و همچنین برای پود پارچه از فلامنت استفاده می‌شود.

https://kamash.ir/buying-tergal-fabric-in-rasht-5-important-points/
انواع پارچه ترگال قیمت پارچه ترگال درجه یک

البته استفاده از این نخ‌ها برای تولید پارچه ترگال به صورت معمول رواج دارد اما برای مصارف مختلف باتوجه به هدف و کاربرد مورد انتظار، پارچه ترگال را نیز از الیاف‌های دیگری نیز تولید می‌کنند تا کارایی مطلوبی داشته باشد.

برای مثال؛ از پارچه کجراه پنبه‌ای برای تولید لباس کار استفاده می‌شود که تراکم و گرماژ آن نسبت به پارچه ترگال تولید شده برای مصارف دیگر متفاوت بوده و پارچه مناسب لباس کار مقاومت بالا‌تری نیز دارد.

پارچه ترگال باتوجه به مصارف و کاربرد‌های متعدد، از تنوع طرح و رنگ بالایی نیز برخوردار است و همه افراد با سلایق مختلف می‌توانند پارچه ترگال موردنظر خود را انتخاب کنند.

خرید پارچه ترگال در شیراز
خرید پارچه ترگال در شیراز

تراکم معمول و استاندارد پارچه ترگال ۲۴۰ گرم بوده و همچنین عرض پارچه ۱۵۰ سانتی‌متر است و این پارچه حدوداً از ۲۰ درصد الیاف طبیعی تشکیل می‌شود.

پارچه ترگال ساده و کجراه از ویژگی‌های یکسانی برخوردار هستند و این دو پارچه تنها در بافت و تراکم باهم متفاوت هستند که بافت پارچه ترگال ساده به صورت ساده و یا مربعی بوده اما بافت پارچه ترگال کجراه کج است.

یکی از ویژگی‌های حائز‌اهمیت پارچه ترگال ثبات رنگ آن بوده که با شستشوی مکرر نیز رنگ خود را از دست نمی‌دهد و مقاومت بالایی در برابر مواد شوینده دارد.

مزیت‌ها و کاربرد‌های انواع پارچه ترگال کش

پارچه ترگال با اثبات زیبایی و کیفیت خود توانسته است محبوبیت و جایگاه ویژه‌ای را کسب کند و استفاده از این پارچه مزیت‌های زیاد و کاربرد‌های متعددی نیز دارد.

از پارچه ترگال برای تولید انواع پوشاک و همچنین لباس‌های کار استفاده می‌شود که لباس کار باید از پارچه‌ای مقاوم و ایمن و راحت تولید شود و این پارچه همه این ویژگی‌ها را دارا بوده  و به دلیل کیفیت بالا در صنعت تولید پوشاک از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

کاربرد و استفاده دیگر پارچه ترگال این است که از این پارچه به خصوص پارچه ترگال کجراه برای تولید تجهیزات بیمارستانی مانند؛ لباس بیمارستانی و ملحفه و روتختی‌ بیمارستان استفاده می‌شود.پارچه ترگال بیمارستانی یا ارزان با ترگال فرم مدارس و لباس کار متفاوت است برای آگاهی بیشتر در مورد پارچه ترگال ارزان سفید و سبز بیمارستانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

.https://kamash.ir/buy-cheap-tergal-fabric-factory-price-list/

در تولید لباس‌هایی مانند لباس فرم مدارس که راحتی آن‌ اهمیتی زیادی دارد، استفاده از پارچه‌های ترگال باکیفیت بسیار کاربردی و مفید هستند.

بنابراین پارچه ترگال کابرد‌های متعددی دارد و تولید و خرید پارچه ترگال در شیراز و سایر نقاط کشور به وفور در حال انجام بوده و بازار پر رونقی دارد.

همچنین انواع پارچه ترگال مزیت‌های زیادی دارد که مهم‌ترین مزیت‌های آن به شرح زیر است.

• کیفیت و جنس پارچه ترگال بسیار عالی است

• برای مصارف مختلف استفاده شده و کاربرد‌های متعددی دارد

• پارچه ترگال ثبات رنگ بالایی داشته و کیفیت رنگ آن با شستشوی مکرر از بین نمی‌رود

• این پارچه از بافت مناسب و تراکمی استاندارد برخوردار است

• پارچه ترگال بعد از مدت طولانی استفاده کیفیتِ بافت خود را از دست نمی‌دهد و گوله نمی‌شود

• تنوع طرح و رنگ بالا یکی دیگر از مزیت‌های مهم پارچه ترگال محسوب می‌شود

• پارچه ترگال از قیمت مناسب و اقتصادی برخوردار است.

قیمت انواع پارچه ترگال کش به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت پارچه ترگال باتوجه به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

نوع پارچه: پارچه ترگال در دو نوع ساده و کجراه تولید می‌شود که قیمت آن‌ها باهم تفاوت دارد.

متراژ پارچه: یکی از موئلفه‌های اصلی تعیین قیمت نهایی پارچه، متراژ آن است که باتوجه به درخواست متقاضیان در اندازه‌های مختلفی به فروش می‌رسد.

کیفیت پارچه: به دلیل تعدد تولیدکنندگان پارچه ترگال، این پارچه از مواد اولیه مختلفی تولید می‌شود و کیفیت پارچه‌های تولید شده باهم متفاوت است.

گرماژ پارچه: باتوجه به کاربرد پارچه ترگال این پارچه در گرماژ‌های مختلفی وجود دارد که این مورد نیز بر قیمت نهایی پارچه مؤثر است.

برند پارچه: تولیدکنندگان،  پارچه‌های ترگال تولیدی خود را با برند‌های گوناگونی عرضه می‌کنند که این برند‌ها باتوجه به میزان کیفیت و محبوبیتی که دارند از قیمت‌های متغیری برخوردار هستند.

نحوه خرید پارچه ترگال: قیمت خرید پارچه ترگال  از تولیدکننده اصلی و به صورت مستقیم با قیمت آن از طریق واسطه‌ها متفاوت است همچنین، خرید عمده پارچه ترگال قیمت مناسب‌تری دارد.

انواع پارچه ترگال مدارسی
انواع پارچه ترگال مدارسی

راحت‌ترین روش خرید پارچه ترگال کش در شیراز

خرید پارچه ترگال در شیراز به راحتی امکان‌پذیر بوده که یکی از روش‌های متداول برای خرید این پارچه، مراجعه به فروشگاه‌های پارچه‌فروشی حضوری است که برای خرید به این روش باید به پارچه‌فروشی مراجعه کرد و پارچه موردنظر خود را خریداری نمود. اما روش خرید حضوری زمان‌بر بوده و قیمت خرید پارچه در این روش به دلیل خدماتی که فروشنده انجام می‌دهد افزایش می‌یابد.

اما روش دیگر خرید پارچه ترگال در شیراز، خرید مستقیم و بدون واسطه از تولیدکنندگان اصلی است که این روش خرید بسیار راحت بوده و در کوتاه‌ترین زمان می‌توان پارچه ترگال موردنیاز خود را خریداری کرد که در روش خرید اینترنتی هزینه و قیمت پارچه به میزان زیادی کاهش یافته و قیمت‌ها با روش خرید حضوری قابل مقایسه نیست.

اما افراد زیادی هستند که فریب خرید‌های اینترنتی را خورده‌اند و اعتماد کردن برای آن‌ها سخت است که برای حل این مشکل باید از تولیدکنندگان و فروشندگان معتبری که مجوز‌های لازم را دارند، خرید پارچه ترگال موردنیاز را با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب و با خیالی راحت انجام داد.

جنس فلامنت چجوریه ترگال کش

از پارچه های فلامنت برا ی تولید پارچه ترگال ،پرشیا و تترون استفاده می شود ،که حالت پلاستیکی دارد ولی مقاومت پارچه را بالا می برد.


پارچه ویسکوز کش ترگال مناسب چه فصلیه

پارچه ویسکوز که از الاف طبیعی تولید می شود ،مناسب همه فصول به خصوص تابستان است.


پارچه ترگالت چروک چیست؟

پارچه ترگالت چروک برا یپشت پرده استفاده می شود.


قیمت پارچه ترگالت چروک

قیمت پارچه ترگالت چروک بستگی به رنگ و عرض پارچه دارد.


پارچه ترگال کش گرم بالا یعنی چی

پارچه گرم بالا یعنی پارچه ای که بیشتر از 300 گرم باشد.


پارچه مدخال یا متقال چیست؟

پارچه ایی که برای کفن و استر جییب استفاده می شود ،این پارچه رنگ نشده است


پارچه ترگال کش فلامنت برای چه فصلی مناسب است

پارچه های فلامنتی بیشتر برای مناطق سردسیر و زمستان مناسب هستند


مدل مانتو با پارچه ترگال جدید

با پارچه ترگال هر مانتووی می توان تولید کرد ،به خصوص اداری و فرم مدارس و دانسجویی


قیمت پارچه ترگالت

بستگی به عرض پارچه دارد

نتیجه‌گیری

پارچه‌ها تنوع بالای دارند که پارچه ترگال یکی از پارچه‌های کاربردی و محبوب است که طرفداران زیادی داشته و در موارد مختلفی از آن استفاده می‌شود. خرید پارچه ترگال به دلیل تقاضای بالای این پارچه به صورت مداوم انجام می‌گیرد که در این مقاله اطلاعات مناسبی را درمورد خرید پارچه ترگال در شیراز با قیمت مناسب را ارائه دادیم.

خرید پارچه ترگال فرم مدارس در شیراز

قیمت عمده پارچه ترگال در شیراز

قیمت پارچه ترگال در شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان