اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید پارچه ترگال ارزان | لیست قیمت کارخانه

انواع پارچه ترگال ارزان قیمت

 • ترگال کردی متری 48000
 • ترگال پنبه متری 69000
 • ترگال درجه 1.5 متری 60000
 • ترگال کیلویی 2 و 3 متری ،65000 تومان

خرید پارچه ترگال ارزان کردی مستقیم از کارخانه سبب سود بیشتر برای تولید کننده می شود ،پارچه‌ها یکی از اساسی‌ترین ملزومات زندگی همه ما هستند که بدون‌ آن‌ها زندگی کردن خیلی سخت و یا غیرممکن می‌شود. امروزه استفاده از پارچه‌ها  هم در صنعت پوشاک بسیار کاربردی است و هم در صنایع مختلف تولید تجهیزات دیگری مانند؛ تجهیزات بیمارستانی و شلوار کردی و یا ملزوماتی مثل چادر‌های مسافرتی و غیره.

از طرفی دیگر پارچه‌های ترگال کردی تنوع بسیار بالایی دارند که همه پارچه‌ها در جنس و الیاف بکار رفته در آن‌ها متفاوت هستند و هرکدام از پارچه‌ها برای مصارف خاص و با ویژگی‌های منحصربه‌فردی تولید می‌شود.

یکی از پارچه‌های بسیار کاربردی که از ویژگی‌های مخصوصی برخوردار است، پارچه ترگال کیلویی بوده که موارد استفاده متعدد و متقاضیان زیادی نیز دارد. اما یکی از مسائل مهمی که درمورد خرید پارچه ترگال مطرح می‌شود، خرید این محصول با قیمت ارزا‌ن‌تر است که ما در این مقاله قصد داریم درمورد بهترین روش خرید پارچه ترگال ارزان کیلویی اطلاعات مناسبی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

پارچه ترگال ارزان بیمارستانی
پارچه ترگال ارزان بیمارستانی

پارچه ترگال ارزان برای چه مواردی استفاد می‌شود؟

پارچه ترگال درجه 1.5 یکی از پارچه‌های کاربردی شمرده می‌شود که به دلیل کیفیت بالا، متقاضیان همیشگی و ثابت خود را دارد و استفاده از این پارچه مزیت‌های زیادی برای همه مصرف کنندگان داشته است.

این پارچه ترگال درجه 1.5 از زیبایی خاصی برخوردار بوده و به همین دلیل برای تولید پوشاک به خصوص مانتو و شلوار اداری استفاده زیادی می‌شود که مانتوی و شلوار تولید شده با پارچه ترگال راحتی زیادی را به ارمغان می‌آورد و این پارچه در بین کسانی که  در مشاغل اداری مشغول فعالیت هستند و به فرم اداری مناسبی نیاز دارند، محبوبیت داشته و بهترین گزینه محسوب می‌شود.

کابرد مهم دیگر این پارچه برای تولید فرم مدارس است زیرا، این پارچه قیمت مناسبی دارد و فرم مدارس تولید شده با پارچه ترگال علاوه‌بر راحتی بسیاری که به ارمغان می‌آورد، به دلیل ثبات رنگ بالایی که دارد با شستشوی مکرر نیز تناقضی نداشته و این ویژگی‌ها سبب شده تا پارچه ترگال، مورد تأیید دانش‌آموزان و اولیای آن‌‌ها و همچنین مدارس واقع شود.

به دو دلیل قیمت پارچه ترگال را می توان ارزان کرد،یک پاییت اوردن گرماژ پارچه و دوم استفاده از رنگ های مستقیم با رنگرزی پاتیلی و جت ،پارچه ترگال ارزان برای مصارف تبلیغاتی کاربرد دارد.

نساجی کاماش

یکی دیگر از کاربرد‌های مرسوم پارچه ترگال، استفاده برای تولید پوشاک و تجهیزات درمانی و بیمارستانی مانند لباس فرم بیمارستانی و ملحفه‌های بیمارستان است. به دلیل این که لباس‌ها و ملحفه‌های بیمارستانی در معرض آلودگی‌های بسیاری هستند و خیلی زود کثیف می‌شوند، به شستشوی مکرر با مواد ضدعفونی‌کنند و شوینده نیاز خواهند داشت و باید پارچه مقاوم باشد تا در برابر این مواد رنگ و کیفیت خود را از دست ندهد که پارچه ترگال از همه این ویژگی‌ها برخوردار بوده و بنابراین پارچه ترگال، مورد استقبال و استفاده زیاد ارگان بیمارستان قرار می‌گیرد.یکی از شهر هایی که پارچه ترگال سبز در ان پر مصرف است شهر شیراز می باشد ،برای خرید پارچه ترگال در شیراز بر روی لینک زیر کلیک کنید.

https://kamash.ir/buy-tergal-fabric-in-shiraz-daily-price/.

پارچه ترگال سبز ضد وایتکس
پارچه ترگال سبز ضد وایتکس

علاوه‌بر موارد ذکر شده استفاده از پارچه ترگال مورد توجه مشاغل سخت و پرخطر نیز قرار دارد که از پارچه ترگال برای دوخت لباس کار استفاده می‌کنند. از آن‌جایی که لباس کار باید راحت بوده و مقاومت بالایی در برابر آسیب‌های محیطی داشته باشد، پارچه ترگال با جنس مقاومی که دارد بهترین گزینه محسوب می‌شود که پارچه ترگال تولید شده برای لباس کار از ضخامت و گرماژی متفاوت با سایر انواع پارچه ترگال تولید می‌شود.

بنابراین پارچه ترگال باتوجه به کاربرد‌ها و مزیت‌های بسیاری که دارد مورد توجه افراد و ارگان‌های زیادی قرار گرفته است.پارچه ترگال 4 فصل است برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید https://kamash.ir/what-season-is-tergal-fabric-suitable-for/

خرید پارچه ترگال ارزان بیمارستانی اراک :قیمت عمده

پارچه ترگال به دلیل کاربرد‌ها و متقاضیان زیادی که دارد انگیزه زیادی را برای تولیدکنندگان به وجود آورده و تولید این پارچه به صورت مداوم صورت می‌گیرد. بنابراین تولیدکنندگان برای جلب مشتریان، این پارچه را به قیمت رقابتی عرضه می‌کنند و خریداران می‌توانند این پارچه را به قیمت مناسبی تهیه کنند.

البته روش‌های مختلفی برای خرید پارچه ترگال وجود دارد که باید با آن‌ها آشنایی داشت و بهترین روش خرید را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی انتخاب کرد.

پارچه ترگال ملحفه ای :بیمارستانی -سرویس خواب

برای خرید پارچه ترگال ارزان ، خرید از واسطه‌ها و فروشندگان حضوری و یا خرید به صورت مستقیم و از تولید‌کننده امکان‌پذیر است که پیشنهاد ما به خریداران، خرید پارچه ترگال ارزان از تولیدکنندگان اصلی بوده که این روش خرید مزیت‌های زیادی دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

البته نکته‌ای که درمورد خرید از تولیدکننده و به صورت مستقیم وجود دارد این است که به دلیل وجود متقاضیان زیاد پارچه ترگال، امکان مراجعه حضوری همه این خریداران به تولیدی وجود ندارد زیرا، باعث اختلال در انجام فعالیت آن‌ها شده و همچنین خرید حضوری برای کسانی که در مناطقی دور‌تر از شرکت تولیدی هستند وجود ندارد. بنابراین، خرید و فروش بدون واسطه و مستقیم پارچه ترگال به صورت اینترنتی صورت می‌گیرد 

قیمت پارچه ترگال مدارس ارزان قیمت

قیمت پارچه ترگال مدارس رنگ های روشن تر ارزان تر رنگ های تیره هستند ،نکته خرید این است که از برند های متفرقه خرید نکنید ،فقط ار برند های معتبر که دارای شعب و نمایندگی هستند خرید کنید:

 • تک
 • فدک
 • بافتین
 • کاماش
 • گلد بافت
 • البرز
 • زرین پود

خرید پارچه ترگال بیمارستانی به صورت اینترنتی از تولیدکننده

روش خرید پارچه ترگال به صورت اینترنتی و مستقیم مزیت‌های زیادی داشته و به نفع خریداران است و این روش به روش‌های دیگر خرید پارچه ارجحیت دارد.

اصلی‌ترین مزیت‌ خرید اینترنتی و مستقیم پارچه ترگال، قیمت ارزان و اقتصادی پارچه بوده زیرا، در این روش واسطه‌ها حذف می‌شوند و پارچه بدون هزینه‌های مازاد به دست خریداران می‌رسد و تنها هزینه تولید آن پرداخت می‌شود.

همچنین این روش خرید باعث صرفه‌جویی در زمان ارزشمند خریداران شده و در کوتا‌ه‌ترین زمان و بدون دردسر می‌توان پارچه ترگال موردنظر خود را خریداری کرد.

مزیت دیگری که روش خرید مستقیم دارد این است که می‌توان پارچه را با برند اصلی خود تهیه نمود و در دام فریب فروشندگانی که پارچه‌های تقلبی را با نام برند‌های اصلی عرضه می‌کنند قرار نگرفت.

خرید پارچه ترگال ارزان ارومیه :کیلویی و درجه دار

از آن‌جایی که خرید اینترنتی محبوبیت زیادی پیدا کرده است، برخی از کلاهبرداران اینترنتی از خریداران سوء استفاده کرده و آن‌ها را فریب می‌دهند که باید در خرید اینترنتی دقت کرد و گول این افراد را نخورد.

برای خرید اینترنتی پارچه ترگال باید ابتدا تولیدکننده معتبر را که همه مجوز‌ها را دارد و کیفیت پارچه‌های آن تضمینی هستند را انتخاب نمود که این امر با اندکی تحقیق و جست‌وجو تحقق پیدا می‌کند.

همچنین در خرید پارچه ترگال به صورت اینترنتی بهتر است که کیفیت و قیمت‌ها را با هم مقایسه نمود و پارچه‌ها را با کیفیت ضعیف و قیمت بالا خریداری نکرد.

البته برای اطمینان از کیفیت پارچه‌ها می‌توان از تولیدکننده درخواست نمونه پارچه را داشت و بعد از دریافت پارچه و بررسی کیفیت آن، خرید پارچه ترگال ارزان را با خیال راحت انجام داد.

همچنین تولید کننده موردنظر باید به فکر راحتی مشتریان بوده و خدمات دیگری مانند ارسال رایگان و یا تخفیف را نیز برای خریداران خود لحاظ کند.

Buy cheap white tergal fabric
Buy cheap white tergal fabric

نتیجه‌گیری

در صنعت نساجی پارچه‌های زیادی تولید می‌شود که پارچه ترگال پارچه‌ای کاربردی بوده که محبوبیت زیادی نیز دارد و خرید پارچه ترگال به روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است که در این مقاله یکی از بهترین و راحت‌ترین روش‌هایی که از طریق آن می‌توان پارچه ترگال  را با کیفیت و قیمت ارزان خریداری کرد، به شما عزیزان معرفی کردیم.

قیمت پارچه ترگال کجراه تهران

پارچه ترگال کجراه از ترگال ساده گران تر است ،زیر پارچه ترگال کجراه وزنش 60 گرم بییشتر است و بافتش مورب است.

 • ترگال کجراه بیمارستانی 62000 سفید
 • ترگال کجراه کردی 64000 رنگی
 • ترگال کجراه لباس کاری 240 گرم 47000 تومان

خرید پارچه ترگال ارزان کردی

پارچه ترگال ارزان کیلویی

قیمت پارچه ترگال ارزان درجه 1.5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان