اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف + قیمت سال 1402+ تضمین کیفیت

خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف از مراکزی که محصولات خود را با تضمین کیفیت ارائه می ‌دهند، خیال مصرف‌کننده را راحت می‌ کند. برای به دست آوردن مناسب ترین قیمت سال ۱۴۰۱ جهت تهیه پارچه گان یکبار مصرف بیمارستانی با کارشناسان فروش این مجموعه در ارتباط باشید.

انواع پارچه یکبار مصرف در کارخانجات نساجی تولید می شود که به دلیل داشتن حفره هایی در بافت خود به نام پارچه سوزنی یا لایه سوزنی هم شهرت دارند. شیوه تولید این پارچه ها و ویژگی های منحصر به فرد آن ها موجب شده تا به بهترین منسوجات بیمارستانی تبدیل گردند.

خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف در صورتی که از مراکز مستقیم و بدون واسطه انجام شود با مناسب ترین قیمت سال ۱۴۰۱ رو به رو می ‌شوید. البته توجه داشته باشید که این مراکز باید در کنار ارائه نرخ مناسب تضمین کیفیت برای محصولات خود در نظر بگیرند.

فراهم آمدن شرایط خرید اینترنتی پارچه لباس بیمار یکبار مصرف موجب شده تا از اقصی نقاط کشور برای مراکز درمانی و بیمارستانی پارچه را تهیه کنند. چرا که دیگر نیاز به صرف وقت و هزینه برای رفتن به مراکز فروش مستقیم نیست و تنها با چند کلیک ساده می توان ثبت سفارش نمود.

 خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف حریر بافت امیر
خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف حریر بافت امیر

آشنایی با پارچه یکبارمصرف مخصوص لباس بیمار

پارچه های یکبار مصرف یا پارچه اسپان باند در صنایع مختلفی کاربرد دارند؛ اما صنعت پزشکی یکی از صنایع پر طرفدار در این حوزه محسوب می شود. در کلیه مراکز درمانی از درمانگاه ها گرفته تا کلینیک های دندانپزشکی ها و بیمارستان ها از پارچه یکبار مصرف استفاده می کنند.

در تمام طول سال که به مراکز فروش مراجعه کنید، افرادی را در حال خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف می ‌بینید. به همین سبب نسبت به سایر پارچه های نبافته و حتی پارچه های سنتی میزان فروش بیشتری دارد.

روند تولید پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی باید به گونه ‌ای طی شود که از لحاظ مسائل بهداشتی تمامی نکات رعایت گردد. چرا که این پارچه ها به شکل مستقیم با پوست و بدن بیماران در ارتباط بوده و باید جلوی نفوذ هر گونه آلودگی و میکروب را بگیرد.

قیمت پارچه گان بیمارستانی حریر بافت امیر
قیمت پارچه گان بیمارستانی حریر بافت امیر

در مراکز درمانی از برخی رنگ بندی های پارچه اسپان باند برای دوخت لباس بیمار استفاده می شود که طرفداران بیشتری دارند. از پرطرفدارترین رنگ های بیمارستانی می ‌توان به رنگ آبی، رنگ صورتی، رنگ سبز، رنگ سفید و رنگ مشکی اشاره کرد.

برای تهیه این پارچه ها شناخت گرماژ و عرض پرکاربرد در مراکز درمانی اهمیت می یابد. بهترین گرماژ که برای دوخت لباس بیمار مورد استفاده قرار می گیرد، از گرماژی بین ۳۸ گرم تا ۵۰ گرم است. چرا که این گرماژها با ضخامت مناسب هیچگونه بدن نمایی ایجاد نمی کنند و برای دوخت لباس بانوان بهترین گزینه قرار می گیرند.

در خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف به دو نکته توجه کنید ،هزینه باربری و بدن نما نبودن پارچه گان ،قیل از خرید از فروشنده سوال کنید.

kamash.ir نساجی کاماش مشاوره رایگان در خرید پارچه

مهمترین مصارف پارچه یکبار مصرف در بیمارستان /قیمت پارچه گان بیمارستانی

از پارچه یکبار مصرف در بیمارستان ها و مراکز درمانی در حجم عمده استفاده می‌ کنند و تقریباً توانسته اند تا حد زیادی جایگزین پارچه های بافت سنتی شوند. زیرا این پارچه ها به راحتی هوا را عبور می دهند و مانع عرق کردن افراد می گردند.

امکان تولید پارچه های اسپان باند به صورت تک لایه، دولایه و چند لایه با کمک گرفتن از تجهیزات پیشرفته و بروز شرایط استفاده از این پارچه ها را در مراکز درمانی آسان تر می کند. به همین دلیل تمامی مصرف کنندگان برای استفاده در هر حوزه‌ای می تواند پارچه مورد نظر را تهیه نمایند.

بیشترین موارد استفاده و کاربرد پارچه یکبار مصرف در بیمارستان ها عبارتند از:

انواع گان و شان جراحی

برای اتاق عمل لازم است که بیمار و پزشک لباس مخصوص استفاده کنند، به همین جهت انواع مختلف گان و شان جراحی برای بخش ‌های مختلف اتاق عمل طراحی و تولید می شود.برای پزشکان و یا در مراکزی که از پارچه های چندبار مصرف استفاده می کنند بیشتر از پارچه ترگال سبز بیمارستانی ضد آب ژاول یا خمی استفاده می کنند ،برای اطلاعات بیشتر در مورد پارچه ترگال سبز ضد وایتکس اینجا کلیک کنید.

 خرید اینترنتی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
خرید اینترنتی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

قیمت پارچه گان بیمارستانی لباس بیماران سرپایی

برخی از بیماران برای عمل های جراحی سرپایی و بستری های موقت دو تا سه روزه به بیمارستان مراجعه می کنند، برای این افراد از لباس یکبار مصرف به کار می برند.

لباس بیماران بخش های عکسبرداری ارتوپدی

برخی از بیماران برای چند ساعت کوتاه در بیمارستان حضور دارند که قرار است به بخش های MRI، ارتوپدی و فیزیوتراپی بروند، برای این افراد نیز از لباس یکبار مصرف به کار می برند.

انواع کاور و پوشش محافظتی

برای بیماران نیاز است که انواع کاور و پوشش محافظتی جهت موی سر و کفش تولید گردد که پارچه های اسپان باند بهترین متریال در این زمینه محسوب می شوند.

دوخت انواع ماسک

در زمینه دوخت انواع ماسک ها برای ورود به اتاق عمل ماسک پرستاری، ماسک سه لایه و حتی ماسک های فیلتردار نیز از این نوع پارچه به کار می برند.

گرماژ 40 و 38 اسپان ابی نفتی و گرماژ 40 صورتی بهترین گزینه خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف یا گان پزشکی هستند.

kamash.ir مشاوره رایگان خرید پارچه

مشخصات پارچه گان یکبار مصرف اسپان باند

استفاده کردن از پارچه های اسپان باند یکبار مصرف اولین قدم برای جلوگیری از انتقال و شیوع بیماری‌ ها و آلودگی‌ های مختلف در محیط های بیمارستانی و درمانی است. دلایل زیادی دارد که در محیط بیمارستان از پارچه های یکبار مصرف استفاده می شود.

امکان جلوگیری از آلوده کردن محیط، ایجاد ظاهر متحدالشکل و ارزان بودن این پارچه ها از مهمترین دلایل است. به دلیل سبک بودن پارچه یکبار مصرف در هنگام انجام اعمال جراحی و کارهای مختلف درمانی هیچگونه مزاحمتی برای پزشک به وجود نمی آورد.

گالن یکبار مصرف بیمارستانی یکی از لباس های پر استفاده است که در محیط بیمارستان و در اتاق عمل کاربرد دارد. گان یکبار مصرف بیمارستانی به لباس در بیماران تحت جراحی و پزشک و دستیاران آنها گفته می شود.

کارخانجات نساجی با در نظر گرفتن شرایط و محیط استفاده از این پارچه اسپان باند سعی می کنند آنها را به شکلی استاندارد و بهداشتی تولید کنند. در ادامه به بررسی برخی از مشخصات این پارچه می پردازیم:

 • قابل تنفس بودن پارچه موجب می ‌شود تا بیمار و پزشک در حین انجام اعمال جراحی احساس راحت تری داشته باشد.
 • ضد آب بودن جزء موارد مهم است که می تواند جلوی نفوذ خون و رطوبت به بدن پزشکان را در حین عمل جراحی بگیرد.
 • مقاوم بودن پارچه در برابر پارگی سبب می شود بدون نگرانی از گیر کردن به لوازم مختلف موجود در اتاق عمل مورد استفاده قرار بگیرد.
 • بافت نرم و لطیف و وزن سبک از ویژگی ‌ها و مشخصات اصلی این لباس محسوب می شود که بدون کوچکترین فشار و سنگینی پزشک می تواند به کار خود برسد.
 • قیمت پارچه گان یکبار مصرف به نسبت پارچه های بافت سنتی ارزان تر است؛ به همین سبب استفاده از آن مقرون به صرفه می باشد.

چرا باید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف با کیفیت بالا انتخاب شود؟

در مراکز درمانی و بیمارستانی تهیه پارچه و انتخاب نوع آن جزء موارد بسیار مهم قرار می گیرد. زیرا در فضای خاص بیمارستان انتخاب درست پارچه کمک بیشتری به درمان و جلوگیری از سرایت بیماری می کند.

پارچه لباس بیمار یکبار مصرف اسپان باند یکی از پارچه های پرطرفداری است که در شرایط مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از این نوع پارچه به جهت دوخت لباس پرسنل در اتاق عمل، لباس بیماران در بخش های خاصی از بیمارستان و برخی از پوشش ها و کاورهای گوناگون به کار می برند.

اگر برای شما هم این سوال وجود دارد که چرا باید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف با کیفیت بالا انتخاب شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که معمولاً بیماران به دلیل رنج بیماری توان و حوصله و تحمل وزن بالای البسه را ندارند.

استفاده از لباس های با وزن زیاد و اندازه نامناسب برای چند روز در حالت بیماری بسیار سخت است. به همین جهت استفاده کردن از پارچه های یکبار مصرف برای دوخت لباس بیماران به دلیل بافت سبک و ضد حساسیت توصیه می شود. زیرا این البسه در سایز بندی های بزرگتر تولید می شود، تا بیمار در آن احساس راحتی داشته باشد.

نوشتن کیفیت بالای این پارچه ها و مقاومت در برابر نفوذ میکروب ها باکتری و موارد دیگر و همچنین ایجاد نکردن حساسیت برای پوست بیمار جزء نکات بسیار مهم است. علت انتخاب رنگ های مناسب با جنسیت بیماران نیز از مواردی است که با انتخاب پارچه های یکبار مصرف به خوبی رعایت می شود.

قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی در بازار

پارچه گان یا پارچه های اسپان باند از پارچه های پرطرفداری است که در بخش های مختلف بیمارستان کاربرد دارد. به همین جهت جزء پرفروش ترین پارچه هایی است که در تمام ایام سال هم حجم خرید و فروش آن بالا می باشد.

در هنگام خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف یا گان با نرخ های متفاوتی از این پارچه روبرو می گردید که ممکن است شما را دچار سردرگمی می کند. زیرا پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی در عرض های مختلف، گرماژهای متنوع و رنگ بندی های گوناگون ارائه می شود.

به دست آوردن قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی به صورت واحد در بازار امکان پذیر نیست. زیرا پارچه ها بر اساس برخی از مشخصات و ویژگی هایی که دارند نرخ آنها تعیین می گردد. آشنایی با برخی از این عوامل کمک می ‌کند تا در هنگام خرید، تصمیمات بهتری بگیرید و مناسب ترین پارچه را انتخاب نمایید.خرید و فروش عمده پارچه بیمارستانی را از مراکز معتبر خریداری کنید.

عوامل مهم و موثر بر نرخ پارچه یکبار مصرف در بازار به شرح ذیل است:

برند تولید کننده پارچه

کارخانجات تولید کننده پارچه اسپان باند در داخل کشور بسیار فعال بوده و در اقصی نقاط کشور حضور دارند. هر چه این برند شناخته شده تر باشد، در نتیجه کیفیت منسوجات آنها بالاتر است.

کیفیت پارچه

کیفیت پارچه های یکبار مصرف با توجه به نوع مواد اولیه در روند تولید دستگاه های پیشرفته در خطوط تولید و توانایی و مهارت متخصصین این حوزه مشخص می گردد.

طول طاقه های خریداری شده

پارچه های اسپان باند را هر چقدر که ضخامت بیشتری داشته باشند، در متراژهای کمتر طاقه بندی می کنند، تا از لحاظ حمل و نقل کارگران دچار مشکل نگردد.

خاصیت آنتی ‌باکتریالی

برخوردار بودن از خاصیت آنتی باکتریال بودن موجب شده تا بدون نگرانی از این پارچه در بخش ‌های مختلف بیمارستان ها و مراکز درمانی استفاده شود.

مزایای خرید اینترنتی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

استقبال از پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی در تمامی شهرها و نقاط دوردست زیاد است به همین سبب این افراد مجبورند برای دسترسی به این پارچه‌ها مسافت های طولانی را طی کرده و به کارخانجات و نمایندگی‌های معتبر برساند.

در شرایط حال حاضر حجم خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف از طریق روش های دیگر نیز امکان پذیر است. شناخت این روش ها برای خرید کمک می کند تا با زحمت کمتر پارچه های مرغوب و باکیفیت را تهیه کنید.

خرید اینترنتی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی یکی از روش های پرطرفداری است که توسط افراد زیادی مورد استقبال قرار می گیرد. چرا که این روش برای تهیه پارچه مزایای زیادی به دنبال دارد که شناخت این مزیت ها موجب شده تا همه مشتریان از آن استفاده کنند.

خرید اینترنتی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
خرید اینترنتی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی

در این بخش به بررسی مهمترین مزیت های خرید آنلاین پارچه یکبار مصرف می پردازیم:

 • فراهم آمدن شرایط خرید مستقیم از بزرگترین کارخانجات تولید کننده پارچه های اسپان باند
 • امکان دسترسی به قیمت درب کارخانه و مراکز تولید کننده برای خریدهای اقتصادی
 • امکان خرید عمده در تناژهای بالا با کیفیت مشابه همه تابه های پارچه
 • امکان دریافت کالیته رنگ بندی قبل از ثبت سفارش نهایی برای بررسی دقیق پارچه ها
 • ارائه مشاوره به صورت کاملا تخصصی قبل از ثبت سفارش و در تمام پروسه خرید
 • کاهش چشمگیر هزینه های مربوط به رفت و آمد و امکان پرداخت مناسب ترین قیمت ممکن در بازار

خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف با قیمت سال ۱۴۰۱

مسئله مهم این است که در زمان خرید پارچه لباس بیمار بهترین نوع پارچه موجود در بازار ایران را شناسایی کرده و آن را انتخاب کنید. لازمه این امر آشنایی با کارخانه های تولید کننده معتبر در صنعت نساجی است.

پس از تحقیق و بررسی و شناسایی کارخانجات برند و تولید کننده مطرح در زمینه پارچه های اسپان باند، نحوه ارتباط با این مرکز اهمیت پیدا می کند. شناخت مراکزی که به شکل مستقیم و بدون واسطه با این کارخانجات همکاری دارند کمک کننده است.

این مجموعه یکی از بزرگترین مراکز ارائه دهنده انواع پارچه های یکبار مصرف بیمارستانی است که با دادن مشاوره کمک می ‌کند تا خریدی کاملا هوشمندانه صورت بگیرد. وجود تنوع بالای محصول در یک مجموعه سبب می شود برای هر نوع کاربری، پارچه مناسب به شما پیشنهاد گردد.

خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف
خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف

تهیه این پارچه ها با قیمت سال ۱۴۰۱ یکی از اولویت‌ های خریداران عمده است که با انتخاب این مجموعه به هیچ وجه از خرید خود پشیمان نمی شوید. پس جهت خرید پارچه لباس بیمار یکبار مصرف در تبریز و یزد و اصفهان با ما تماس بگیرید.

با قیمت اقتصادی و به دست آوردن یک تجربه تکرارنشدنی با کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید.

پارچه یکبار مصرف دیجی کالا
خرید اینترنتی پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
قیمت پارچه یکبار مصرف
قیمت پارچه گان
پارچه گان از کجا بخریم
قیمت پارچه یکبار مصرف بیمارستانی
فروش عمده پارچه بیمارستانی
قیمت پارچه بیمارستانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان