خرید پارچه ترگال بیمارستانی | قیمت درب کارخانه

خرید پارچه ترگال بیمارستانی | لیست قیمت درب کارخانه

با خرید پارچه ترگال بیمارستانی سبز ضد وایتکس 358 فدک متری 82000،ترگال سفید سپیدار متری 55000 ،ترگال صورتی و ابی کاماش متری 55000 تومان و… از این مرکز هزینه های خود کاهش دهید. پارچه ترگال بیمارستانی گرم بالا 245 گرم با عرض 1.5 و طاقه 40 متری در رنگ های متنوع را با بهترین کیفیت و با قیمت درب کارخانه به صورت اینترنتی عرضه می کند.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی تبریز

 • ترگال بیمارستانی سفید 52900 تومان
 • ترگال بیمارستانی سبز 69800 تومان
 • ترگال بیمارستانی صورتی و ابی 57700 تومان

پارچه ترگال یکی از مهم ترین تجهیزات مورد نیاز شرکت های تولیدی البسه بیمارستانی در تبریز است اما ممکن است خیلی از افراد و کسانی که مسئول خرید این پارچه هستند اطلاعات چندانی در مورد پارچه ترگال سفید بیمارستانی و دیگر رنگ های آن نداشته اند. به این افراد توصیه می کنیم تا انتها با ما همراه باشند تا اطلاعات لازم در این زمینه را کسب نمایند.پارچه ترگال لباس کار به صورت رنگ مستقیم جت رنگ می شود در حالی که پارچه ترگال بیمارستانی به صورت ترموزول و رنگ ری اکتیو تکمیل می شود.

 قیمت پارچه ترگال خرید پارچه ترگال در تهران پارچه ترگال کجراه رنگی پارچه ترگال چیست قیمت پارچه مدارس قیمت پارچه ترگال سرمه ای فروش عمده پارچه ترگال قیمت پارچه ترگال گلد بافت
قیمت پارچه ترگال خرید پارچه ترگال در تهران پارچه ترگال کجراه رنگی پارچه ترگال چیست قیمت پارچه مدارس قیمت پارچه ترگال سرمه ای فروش عمده پارچه ترگال قیمت پارچه ترگال گلد بافت

معرفی پارچه ترگال بیمارستانی رنگ های ثابت

قبل از هر چیزی باید به این بپردازیم که منظور از پارچه ترگال بیمارستانی چیست و برای چه مصارفی کاربرد دارد. پارچه ترگال یکی از انواع پارچه هایی است که توسط خیلی از کارخانه های نساجی در داخل تبریز و اصفهان تولید می شود. تار و پود این پارچه از جنس پلی استر ویسکوز و فیلامنت است و تراکم بافت خوبی دارد. از مشخصه های پارچه ترگال می توان به عرض و گرماژ آن اشاره کرد که هر کدام از آنها در بازه های گسترده ای تولید می شود.

ممکن است واژه گرماژ برای خیلی ها ناآشنا باشد، در واقع گرماژ پارچه به وزن یک متر در یک متر و نیم پارچه اشاره دارد که بر حسب گرم بیان می کنند. پارچه ترگال با گرماژهای مختلفی در بازار موجود است با این حال استانداردترین آنها چیزی حدود 240 گرم است.

پارچه ترگال بیمارستانی دارای دو نوع ساده و کجراه است و تفاوت این دو نوع ترگال هم به گرماژ، شیوه رنگرزی و نوع بافت آنها برمی گردد. بطور کلی پارچه کجراه گرماژ یا وزن بیشتری دارد و رشته پودهای آن هم به صورت اریب قرار گرفته اند.

یکی از رایج ترین کاربردهای پارچه ترگال مربوط به بیمارستان ها و مراکز درمانی است و در این زمینه استفاده های بسیار زیادی از این پارچه می شود به همین دلیل خرید پارچه ترگال بیمارستانی روز به روز در حال افزایش است و به همین جهت کارخانه های نساجی زیادی در حال تولید این پارچه هستند تا نیاز بازار را تامین کنند.

کاربرد پارچه ترگال در بیمارستان ها و مراکز درمانی چیست؟

پارچه ترگال بیمارستانی کاربردهای بسیار زیادی دارد و معمولا برای دوخت مانتو، لباس فرم مدارس و ادارات، لباس کار، لباس های زنانه، پیراهن، البسه بیمارستانی و … استفاده می شود. در میان آنچه که گفته شد دوخت البسه بیمارستانی یکی از مهم ترین و پرمصرف ترین کاربردهای پارچه ترگال است.

 قیمت پارچه ترگال خرید پارچه ترگال در تهران پارچه ترگال کجراه رنگی پارچه ترگال چیست قیمت پارچه مدارس قیمت پارچه ترگال سرمه ای فروش عمده پارچه ترگال قیمت پارچه ترگال گلد بافت
قیمت پارچه ترگال خرید پارچه ترگال در تهران پارچه ترگال کجراه رنگی پارچه ترگال چیست قیمت پارچه مدارس قیمت پارچه ترگال سرمه ای فروش عمده پارچه ترگال قیمت پارچه ترگال گلد بافت

در بیمارستان ها و مراکز درمانی تمام افراد از بیماران گرفته تا پزشکان و پرستاران ملزم به استفاده از لباس بیمارستانی هستند. پارچه ای که برای دوخت این البسه استفاده می شود باید بسیار نرم، لطیف، مقاوم، سبک، قابل شستشو و دارای ثبات رنگ باشد تا افراد بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. خوشبختانه پارچه ترگال سبز بیمارستانی و البته دیگر رنگ های آن تمام این خصوصیات را دارا می باشند و در نتیجه بهترین گزینه برای دوخت البسه بیمارستانی به شمار می روند.

پارچه ترگال بیمارستانی در رنگ های متنوعی از جمله سبز و سفید موجود است و از آنها برای دوخت انواع البسه  و تجهیزات بیمارستانی مثل روپوش پزشکان، لباس فرم پرستاران، لباس فرم بیماران، لباس مخصوص اتاق عمل، پرده، روتختی و … استفاده می شود. تا اینجای کار یک آشنایی و دید کلی در مورد پارچه ترگال پیدا کردید. حالا نوبت به این می رسد که شیوه درست خرید پارچه ترگال بیمارستانی را معرفی کنیم تا مشتری سود بیشتری از خرید خود دریافت کند.

قیمت عمده پارچه ترگال بیمارستانی : از کارخانه

مشتری باید بداند که پارچه ترگال روپوش پزشکی هم مثل دیگر کالاهای موجود در بازار قیمت ثابتی ندارد و مدام در حال تغییر است. اگر بخواهیم دلایل اختلاف قیمت پارچه ترگال در کل بازار تبریز را بیان کنیم می توان آنها را به صورت زیر دسته بندی کرد:

 • مشخصات پارچه ترگال
  • کیفیت پارچه
  • رنگ پارچه
  • برند پارچه
  • عرض و گرماژ پارچه
 • شرایط حاکم بر بازار
  • قیمت ارز
  • قیمت مواد اولیه
  • مراکزی که از آن خرید می کنید
  • واسطه ها و دلال ها
 • شیوه خرید پارچه ترگال بیمارستانی
  • خرید اینترنتی یا حضوری
  • میزان سفارش مشتری

خرید پارچه ترگال بیمارستانی عمده

تمام موارد گفته شده بر قیمت پارچه ترگال بیمارستانی در بازار تاثیرگذارند و به همین دلیل ممکن است در بازار پارچه شاهد اختلاف قیمت فروش آن باشید. یکی از سوالاتی که بعد از پی بردن به این موارد به ذهن مشتری می رسد این است که حالا با وجود چنین شرایطی در بازار چگونه می توان بهترین پارچه ترگال بیمارستانی را با قیمت درب کارخانه تهیه کرد؟ در ادامه بک راه آسان و مطمئن به این افراد معرفی می کنیم.خرید پارچه ترگال بیمارستانی سبز نساجی کاماش ضد وایتکس است و مناسب برای گان و شان بیمارمی باشد.

پارچه ترگال گل پود نمایندگی اصلی
پارچه ترگال گل پود نمایندگی اصلی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی : قیمت درب کارخانه اصفهان

شما می توانید هر میزان پارچه ترگال روپوش پزشکی که نیاز دارید را به صورت اینترنتی از این سایت با قیمت درب کارخانه خریداری کنید و از بابت کیفیت آن هم آسوده خاطر باشید.

خرید از این مجموعه یکی از بهترین، درست ترین و بصرفه ترین راه های خرید پارچه ترگال بیمارستانی است زیرا :

 • پارچه ترگال بیمارستانی را با قیمت درب کارخانه عرضه می کند.
 • خرید از آن بصورت اینترنتی است و نیازی به مراجعه حضوری نیست.
 • تنوع رنگ و گرماژ پارچه ترگال در این وب سایت بسیار زیاد است.
 • با برترین کارخانه های نساجی به صورت مستقیم در ارتباط است و امکان خریدی امن و مستقیم را برای مشتریان فراهم می کند.
 • لیست قیمت درب کارخانه پارچه ترگال را به مشتریان ارائه می دهد و به این ترتیب می توانید آنها را با هم مقایسه کنید.

در صورتی که در انتخاب نوع پارچه ترگال مورد نیاز خود نیاز به راهنمایی دارید با کارشناسان ما در تماس باشید و اطلاعات لازم را از آنها دریافت نمایید.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی هدف

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی گل پود

پارچه ترگال بیمارستانی اسکراب پزشکی در تهران

پارچه ترگال بیمارستانی سفید و رنگی

خرید پارچه ترگال بیمارستانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان