کارخانه پارچه لی در ایران

خرید پارچه لی و تنسل لی

کارخانه پارچه لی در ایران

مشاوره رایگان ،ارسال کاتالوگ

09131130224

09130858100

09138976381

قیمت پارچه لی ضخیم

پارچه لی با توجه به گرماژ قیمت گزاری می شود

www.miladarshadi.com
پارچه لی کاغذی متری چند

به پارچه لی با گرماژ 200 الی 350 گرم با عرض 160 سانتیمتر لی کاغذی گفته می شود
تولید پارچه لی

با الیاف پنبه و در ایران با نخ لاکرا و پلی استر ویسکوز نیز تولید می شود

از الیاف پنبه استفاده می شود
خرید پارچه لی سنگشور

برا یخرید با ما تماس بگیرید
قیمت هر متر پارچه جین
پارچه لی تنسل

به پارچه های ویسکوز کش که مشابه پارچه لی هستند گفته می شود
پارچه لی کاماش

نساجی کاماش اولین مرکز تخصصی پارچه لی در ایران

چرا از پارچه لی برای لباس کار استفاده کنیم؟

شلوار جین کار – آیا آنها انتخاب خوبی هستند؟
شلوار جین یکی از محبوب ترین شلوارها در کمد لباس زنانه و مردانه است. آنها بدون توجه به حرفه ، وضعیت مالی ، سن یا سبک مورد علاقه همه هستند. این نوع شلوار کار آمریکایی که از پارچه جین پنبه ای دوخته شده و در بافت پارچه ای دوخته شده است ، هم در نسخه ورزشی ، هم معمولی و هم در کار بسیار محبوب است.
جین صنعتی چیست؟

جین در زمانی در بین کارکنان محبوبیت پیدا کرد که شلوارها قبل از هر چیز باید با دوام باشند و استانداردهای تمیز نگه داشتن لباس کار پایین تر بود. در قرن بیست و یکم ، انتظارات از شلوارهای کار تغییر نکرد ، اما الزامات مربوط به ظاهر و راحتی استفاده افزایش یافت. به سرعت مشخص شد که رنگهای مورد استفاده در تولید شلوارهای جین محبوب به دلیل ماندگاری بسیار کمی که دارند نمی توانند در لباس کار استفاده شوند. اگر می خواهیم شلوار کار جین را به کارگران یقه آبی عرضه کنیم ، باید به دنبال مدل هایی از جین صنعتی باشیم. این پارچه عمدتا در روش رنگ آمیزی با نمونه اولیه سنتی متفاوت است.

به لطف فرایند تثبیت رنگ ، این پارچه ، که می تواند برای دوخت شلوارهای کاری شبیه شلوار جین استفاده شود ، تغییر رنگ نمی دهد. علاوه بر این ، فرآیندهای sanforization تضمین می کند که شلوار بعد از شستشو و خشک شدن حتی در خشک کن ها ابعاد خود را حفظ می کند. شلوارهای کاری ساخته شده از جین صنعتی شبیه شلوارهای معمولی معمولی هستند ، اما با دوام و مقاومت بالا در برابر فرسودگی متمایز می شوند.
پارچه شیک مهم است

قیمت پارچه لی ضخیم پارچه لی کاغذی متری چند تولید پارچه لی خرید پارچه لی سنگشور قیمت هر متر پارچه جین پارچه لی تنسل پارچه لی کاماش
قیمت پارچه لی ضخیم پارچه لی کاغذی متری چند تولید پارچه لی خرید پارچه لی سنگشور قیمت هر متر پارچه جین پارچه لی تنسل پارچه لی کاماش

جین صنعتی در صنایع مختلف محبوبیت پیدا کرد. این کار توسط کارفرمایانی که به نظر کارکنان خود و همچنین یک تصویر مدرن و کمتر رسمی اهمیت می دهند ، انتخاب می شود. این شلوارها با ظاهری معمولی تر و تناسب بهتری مشخص می شوند. آنها همچنین راحتی و آزادی حرکت را فراهم می کنند ، که در محل کار ضروری است. شلوار جین اغلب توسط کارکنان فروشگاه های زنجیره ای ، شرکت های نظافت و همچنین بخش خدمات و فنی پوشیده می شود ، اما از آنها در صنایع مختلف نیز استفاده می شود. شلوارهای کاری که شبیه شلوار جین هستند ، با دوام ، مقاوم در برابر انواع آسیب ها و با دوخت در مناطق حساس تقویت شده اند.

اطمینان از شرایط راحت کار برای کارگران یقه آبی با انتخاب شلوار مناسب کار ، که هم بر سرعت کار و هم بر رضایت شغلی تأثیر می گذارد ، پیوندی ناگسستنی دارد. شلوارهای کاری ساخته شده از جین صنعتی این عملکردها را ترکیب می کنند ، به همین دلیل است که کارفرمایان آن را اغلب انتخاب می کنند.
از پارچه جین نیلی روستایی تا مشکی ، تا آبی روشن ساحلی شسته شده. جین در همه سایه ها یک بوم کلاسیک را ارائه می دهد که اعتماد به نفس را در سبک شما نشان می دهد. تقریباً برای هر مناسبت یک جین وجود دارد.

کتهای اصلی جین توسط لوویس در سال 1873 ثبت شد و از آنجا مارک جین را از پارچه ای سخت برای کارگران به وسایل اصلی کمد در سراسر جهان در اواسط دهه 60 تبدیل کرد. با نمادهایی مانند جیمز دین و مرلین مونرو که از این جنبش حمایت می کردند ، جین محکم در دنیای مد جا گرفت.

در حالی که جین به طور سنتی با لباس های معمولی مرتبط است ، اما نیازی به آن نیست! خدمه Attica ، بهترین رستوران استرالیا و دارای رتبه 32 در جهان ، از Carron Crew’s Barkly Bib Apron با جین مشکی استفاده می کنند. تنهای تیره با پیراهن های اسمیت آکسفورد یا پیراهن Rex Utility در Charcoal ، یک لباس مدرن تند و مدرن ایجاد می کنند ، مناسب برای یک رستوران که مدام مرزهای غذاخوری 5 ستاره را پیش می برد.
1 – پارچه ساخته شده برای کار سخت
پارچه جین در ابتدا به عنوان پارچه ای برای کارگران تولید می شد که نیاز به پارچه ای با وزن زیاد و ماندگاری بالا داشتند که می تواند در شرایط سخت در کارهای روزمره مقاومت کند. پیچ و تاب فوق العاده قوی در نخ پنبه آن چیزی است که جین را بسیار قوی می کند و کشش کمی طبیعی این نخ ها باعث می شود که قالب پارچه با سایش و زمان شکل بگیرد.

پیش بندهای جین ما یک جین سنگین وزن است که برای نیروی کار مدرن نیز کاربردی و راحت است. میخ های فلزی و جزئیات اطمینان می دهند که فشار سایش روزانه و بارهای سنگین باعث شکاف در جیب یا درزهای پیش بند شما نمی شود.

در سبک و نام تجاری خود اعتماد به نفس دارد
طبیعت جین آن را به پارچه ای ایده آل برای گلدوزی ، چاپ روی صفحه و انواع سفارشی سازی تبدیل می کند. پیش بند جین شما واقعا بوم ایده آل برای ایجاد استایل تجاری شماست.

لوازم جانبی یا سنجاق روی نشان ها و وصله ها برای یک سرگرمی سرگرم کننده و پرنعمت اضافه کنید ، یا لوگوی خود را در قسمت جلو یا عقب گلدوزی کنید. استحکام پارچه در برابر دوخت های سنگین مقاوم است و پارچه های بافت دار مانند یک بوم به درخشش رنگ های برند شما کمک می کند.
درخواست تجدید نظر ، “خوب بنگر ، خوب احساس کن!”
وقتی کارکنان شما در لباس فرم خود احساس راحتی می کنند ، مشتریان شما آن را می بینند. همه ما اعتماد به نفس آشنایی را که از پوشیدن شلوار جین مورد علاقه شما به دست می آید می دانیم. پیش بندهای جین کارکنان می توانند نقطه افتخار شخصی باشند و مانند آن شلوار جین ، با گذشت زمان راحت تر می شوند.

علاوه بر این ، ما می دانیم که مردان و زنان به طور یکسان ظاهر جین را دوست دارند ، و در حالی که برخی از سبک ها می توانند ظاهر مردانه یا زنانه را تداعی کنند ، به طور کلی یک پیش بند جین به عنوان یک لباس بدون جنسیت مناسب است.
مقرون به صرفه
ما در Cargo Crew با کیفیت ترین پارچه های جین کار کرده ایم. طیف وسیعی از پیش بندهای جین ما طی سالها مورد آزمایش و تصفیه قرار گرفته است تا از مقاومت در برابر زمان اطمینان حاصل شود. از همه بهتر ، ما واسطه ها را قطع کرده ایم تا بتوانیم بهترین پیش بندهای موجود در بازار را از 20 دلار پیش بند یا 17 دلار برای پیش بند کمر جین به شما ارائه دهیم.

پیش بندهای جین را می توان با هر نوع لباسی ست کرد (هرگز از جین دو نفره نترسید!) و یک افزودنی آسان برای ایجاد یک ظاهر یکنواخت در سرنشینان شما ، صرف نظر از سبک شخصی آنها است. فراموش نکنید که سرویس Styling ما همیشه آماده است تا با بودجه شما در مورد پیدا کردن ظاهر مناسب با نام تجاری شما مشاوره دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان