اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

خرید پارچه لی ضخیم اداره برق

بی شک برای کارکنان شرکت هایی که احتمال برق گرفتگی و اتش سوری می باشد هیچ پارچه ای بهتر از پارچه لی ضخیم نیست ،لطفا با من همراه باشید تا توضیحات کافی در مورد خرید پارچه لی را به شما عزیران بدهم 09131130224 مشاوره رایگان


لباس کار لی درجه یک
تولیدی لباس کار لی
لباس کار لی دیجی کالا
لباس کار لی اداره برق
قیمت لباس کار لی
لباس کار جین دوبنده
قیمت لباس لی جوشکاری
لباس کار لی جوشکاری

خرید پارچه لی ضخیم اداره برق

برای کارکنان اداره برق از پارچه لی ضخیم و یا کتان صد در صد پنبه استفاده می شود،

پارچه جین یا لی چیست؟


جین یکی از نمادین ترین پارچه های جهان است. لحظه ای که کلمات “شلوار جین” را به زبان می آورید، همه اطرافیان شما می دانند که در مورد چه چیزی صحبت می کنید. جین در سراسر مرزهای ملی و فرهنگی محبوب است، و جین جین به نمادی از فرهنگ آمریکایی در سراسر جهان تبدیل شده است.

با این حال، دقیقاً جین چیست؟ این پارچه از کجا آمده است و چرا محبوبیت آن در طول دهه ها بی وقفه ادامه داشته است؟ ما به تمام این سؤالات و موارد دیگر می پردازیم زیرا همه چیزهایی را که باید در مورد پارچه جین بدانید به شما می گوییم.


لباس کار لی درجه یک
تولیدی لباس کار لی
لباس کار لی دیجی کالا
لباس کار لی اداره برق
قیمت لباس کار لی
لباس کار جین دوبنده
قیمت لباس لی جوشکاری
لباس کار لی جوشکاری
لباس کار لی درجه یک تولیدی لباس کار لی لباس کار لی دیجی کالا لباس کار لی اداره برق قیمت لباس کار لی لباس کار جین دوبنده قیمت لباس لی جوشکاری لباس کار لی جوشکاری

تاریخچه پارچه جین لی


کلمه جین از واژه فرانسوی serge de Nimes گرفته شده است که به نوع خاصی از پارچه اشاره دارد که در نیمس، شهری در فرانسه تولید می شد. با گذشت زمان، این سبک بافت نخی با چهره تار در سراسر منطقه رایج شد و این محبوبیت در کشور همسایه ایتالیا گسترش یافت.

شهر جنوا به سرعت به بزرگترین تولید کننده لی در جهان تبدیل شد. از آنجایی که نام فرانسوی جنوا “ژن” است، نام “جین” زمانی که این پارچه در دوران طوفان طلای آمریکا محبوبیت جدیدی پیدا کرد، ماندگار شد.

معدنچیان طلا دوام و قابلیت تعمیر پنبه بافته جین را دوست داشتند، و اگرچه رنگهای دیگر به طور گسترده در غرب آمریکا در دسترس بود، تولیدکنندگانی مانند لوی اشتراوس همچنان از رنگ آبی نیلی استفاده می کردند که تاجران پارچه جنوایی ابتدا به دلیل ضرورت به آن متوسل می شدند.


لباس کار لی درجه یک
تولیدی لباس کار لی
لباس کار لی دیجی کالا
لباس کار لی اداره برق
قیمت لباس کار لی
لباس کار جین دوبنده
قیمت لباس لی جوشکاری
لباس کار لی جوشکاری
لباس کار لی درجه یک تولیدی لباس کار لی لباس کار لی دیجی کالا لباس کار لی اداره برق قیمت لباس کار لی لباس کار جین دوبنده قیمت لباس لی جوشکاری لباس کار لی جوشکاری


پارچه جین امروز


پارچه جین از دهه 1850 به طور گسترده در شلوار جین استفاده می شود. هیچ لباس دیگری مانند شلوار جین آبی در فرهنگ آمریکایی دوام نیاورده است، که باعث می شود آن شلوار جین Levi در کمد شما چیزی شبیه به یک اثر هنری میراثی باشد.

با گذشت زمان، تولیدکنندگان نساجی آمریکایی شروع به ساخت اقلام پوشاک دیگر از جین کردند و این روزها حتی می‌توانید محصولات دکور خانه را که با این پارچه بادوام و از نظر زیبایی ظاهری جذاب ساخته شده‌اند، خریداری کنید. در حالی که تولید شلوار جین آبی زمانی محدود به ایالات متحده بود، در اواخر قرن بیستم مهاجرت تولیدی شاهد انتقال اکثر تولیدات جین به خارج از کشور بود.

پارچه جین در حال حاضر تنوع زیادی برای فهرست کردن دارد، و با دیگر سبک‌های پارچه و بافت ترکیب شده است، زیرا طراحان به شدت برای توسعه آخرین روند مد جین تلاش کرده‌اند. با این حال، Levi 501 های سنتی به طور باورنکردنی در سراسر جهان محبوب هستند، و یک صنعت خاص پدید آمده است که حول «جین خام» می چرخد، که بخشی از کتاب زبان هر هیپستر است. علاقه جهانی به جین همچنان قوی است، و این احتمال وجود دارد که تا زمانی که پنبه به عنوان یک محصول عمده نساجی باقی بماند، این بافت همچنان تولید خواهد شد.

پارچه جین با کیفیت بالا و قیمت پایین را از اینجا بخرید. اگر ساکن انگلستان هستید، می توانید آن را از اینجا خریداری کنید.
کشت پنبه
فرآیند تولید جین با کشت گیاه پنبه آغاز می شود. به عنوان یک اقدام محافظتی، این گیاه در حین رشد، توپی ضخیم از الیاف را در اطراف دانه های سیاه کوچک خود ایجاد می کند و می توان این الیاف را جمع آوری کرد و از دانه های آن جدا کرد و پارچه ساخت.

فرآوری به نخ
الیاف پنبه تمیز شده شانه شده و به صورت رشته های بلند و نازک در می آیند. سپس با استفاده از دستگاه صنعتی به نخ ریسیده می شوند. در طول این فرآیند، انواع شستشوها، رنگ‌ها یا درمان‌ها ممکن است اعمال شوند که ویژگی‌های محصول جین نهایی را تغییر می‌دهند.

تولید نهایی
هنگامی که نخ پنبه ای تولید و رنگ می شود، به سبک جین نمادین چهره تار بافته می شود. این پارچه معمولاً به صورت پیچ و مهره تولید می شود که می توان آن را در حیاط خریداری کرد و به محصولات مصرفی نهایی تبدیل کرد.

اگر ساکن بریتانیا هستید، طیف گسترده ای از پارچه های جین را برای ایالات متحده و سایر نقاط جهان از اینجا و اینجا خریداری کنید.

پارچه جین چگونه استفاده می شود؟


پوشاک
اکثر پارچه های جین در پوشاک استفاده می شود. نمونه هایی از اقلام پوشاک جین عبارتند از:

شلوار جین
دامن
پیراهن
بلوز
ژاکت
جلیقه

تجهیزات جانبی
جین معمولاً در لوازم جانبی مانند:

کفش
کمربند
کیف پول
کلاه
لوازم خانگی
از آنجایی که جین به نماد مد و همچنین پارچه ای کاربردی تبدیل شده است، این پارچه در دسته بندی های زیر به بازار لوازم خانگی راه پیدا کرده است:

پرده / پرده
اثاثه یا لوازم داخلی
پتو/لحاف
بالش


پارچه جین کجا تولید می شود؟


طبق آمار Statista، هند در حال حاضر بزرگترین تولید کننده پنبه در جهان است. پس از این کشور آسیایی، ایالات متحده با چین در رتبه سوم قرار دارد. این آمار نشان دهنده چیزی شبیه به ناراحتی در نظم تولید جهانی است. تنها سال‌ها پیش، رژیم اقتدارگرای چین با اختلاف زیادی بزرگترین تولیدکننده پنبه در جهان بود، اما ژئوپلیتیک تغییر کرده است.

قیمت پارچه جین چقدر است؟


در میان پارچه‌های طبیعی، پنبه یکی از ارزان‌ترین پارچه‌ها است و حتی از نظر قیمت با الیاف مصنوعی ارزان قیمت مانند پلی استر و ابریشم مصنوعی قابل مقایسه است. ساختن نخ پنبه ای به جین هزینه زیادی ندارد، که پارچه جین را در محدوده متوسط ​​قیمت پارچه قرار می دهد.

با این حال، انواع خاصی از جین می تواند بسیار گران باشد. به عنوان مثال، جین خام و ارگانیک، می تواند ده ها دلار در هر یارد هزینه داشته باشد، و به طور کلی، محصولات پنبه ای که به طور پایدار و اخلاقی تولید شده اند، قیمت کمی بالاتر دارند. با این حال، حمایت از شرکت‌های خوب ارزش افزایش هزینه را دارد و مصرف‌کنندگان به‌طور فزاینده‌ای به دنبال محصولات نساجی ایمن و ارگانیک هستند که در درازمدت سود بیشتری را به همراه دارد.

قیمت پارچه لی ضخیم اداره برق
قیمت پارچه پر شرکت فولاد
کارخانه پارچه لی پایا
قیمت پارچه جین شرکتی
پارچه جین ضخیم لباس کار
خرید پارچه لی سنگشور
مرکز فروش پارچه جین در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان