پارچه تترون براق + فروش عمده تترون اصل

پارچه تترون براق

پارچه تترون براق با رنگ های جذاب و کیفیت اصل و مرغوب،پارچه تترون پیراهنی و مانتویی در سایت نساجی کاماش به شکل عمده و ارزان به فروش می رسد.

پارچه تترون براق چیست؟

حتما شما هم به عنوان یک تولید کننده لباس و پوشاک، خصوصا انواع پیراهن، به دنبال خرید نیاز پارچه ای خود هستید. در ادامه حتما هم می دانید که یکی از مصرفی ترین پارچه ها در دوخت انواع پیراهن، پارچه تترون است. آیا می دانید که چگونه می توان کیفیت خوب پارچه های تترون پیراهنی را شناخت؟ کدام مراکز فروش پارچه در بازار، هم قیمت و هم کیفیت خوبی از پارچه های تترون پیراهنی را عرضه می نمایند؟

پارچه تترون براق یا تترون داکرون وزن بیشتری نسبت به تترون معمولی دارد و کیفیت بالاتری دارد.

انواع پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون بهتر است یا تترون

در حال حاضر با توجه به حضور واسطه ها و دلالان در بازار فروش پارچه، ممکن است سر شما خریداران کلاه برود. چرا که برخی از نمایندگی های ناشناخته، پارچه های تقلبی و بی کیفیت را بجای پارچه تترون اصل به فروش می رسانند.

ذکر این نکته هم ضروری است که بدانید در بازارهای کشور ما، تترون ژاپنی هم عرضه می شود. این نوع تترون ها اگر چه کیفیت خوبی دارند، اما از قیمت بسیار بالایی برخوردار هستند. بنظر می رسد که خرید پارچه تترون ایرانی که تولید شده در بهترین کارخانجات نساجی ایران است، می تواند هم از منظر قیمت و هم از نظر کیفیت، خریدی مطمئن را برای شما خریداران رقم بزند.

پارچه تترون پیراهنی

با توجه به اینکه انواع پیراهن های مجلسی و براق مردانه و حتی زنانه، از مدهای امروزی بوده، فروش پارچه تترون براق در رنگبندهای جذاب، رونق بسیار خوبی داشته است. اما چگونه می توان پارچه تترون باکیفیت خوب را در شرایط کنونی بازار پارچه فروشی ها سفارش عمده داد؟

انواع پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون بهتر است یا تترون
انواع پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون بهتر است یا تترون

پارچه تترون براق و کاربرد ویژه آن

تترون نوعی پارچه تخت بافت است که در صنعت تولید لباس و پوشاک، محبوبیت بی نظیری دارد. این پارچه از الیاف پلی استر ویسکوز تهیه و تکمیل شده و با متنوع ترین رنگبندی ها، روانه بازارهای فروش می گردد.

پارچه تترون با توجه به نوع عرض و گرماژی که داشته، می تواند مصارف گوناگونی را دارا باشد. از جمله پرفروش ترین عرض های تترون، می توان به تترون با عرض 150 سانتی متر اشاره کرد. این تترون به تترون پیراهنی معروف بوده و در انواع ذیل به بازار عرضه می شود:

 • پارچه تترون براق
 • پارچه تترون کشی
 • پارچه تترون چاپی
 • پارچه سیترون
 • پارچه میکرو با عرض 2.5

در این میان، پارچه تترون براق چند سالی بوده که در کارخانجات نساجی، تولید شده و با استقبال خوبی هم مواجهه گردیده است. در حقیقیت تترون های براق، دارای درصد بیشتری مواد پلاستیکی بوده و در رنگبندی های جذاب عرضه شده اند. بسیاری از تولیدی های انواع پیراهن مردانه در مدل ساده، از تترون براق، به خوبی استفاده می نمایند.

قیمت پارچه تترون خرید پارچه تترون قیمت پارچه تترون مانتویی قیمت پارچه تترون نخی
قیمت پارچه تترون خرید پارچه تترون قیمت پارچه تترون مانتویی قیمت پارچه تترون نخی

برای آنکه پیراهن های تولید شده از پارچه تترون، بدن نما نباشند، بایستی از گرماژهای بالاتر از 165 گرم؛ استفاده نمود. نکته ای مهم که شاید برخی از فروشندگان پارچه تترون به شما نمی گویند!

خصوصیات یک پارچه تترون براق خوب چیست؟

شما به عنوان تولید کننده انواع لباس، خصوصا پیراهن های مردانه، حتما بایستی با خصوصیات خوب یک پارچه تترون آشنا شوید. حتی دانستن معایب پارچه تترون می تواند آگاهی شما در انتخاب نوع پارچه جهت تولیدات خود، بالاتر برده باشد. چرا که مرغوبیت محصولات تولیدی شما، رابطه مستقیمی با کیفیت پارچه مصرفی داشته است.

پارچه تترون براق  فروش عمده پارچه تترون
پارچه تترون براق فروش عمده پارچه تترون

فروش عمده پارچه تترون

پارچه تترون تولید شده از مرغوبترین مواد اولیه و الیاف پلی استر و ویسکوز، پارچه ای با کیفیت خوب و درجه یک است. این پارچه می تواند خصوصیات خوب ذیل را دارا باشد:

 • از وزن سبکی برخوردار بوده و خنک است.
 • به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نمی گردد.
 • تراکم بافت استانداردی دارد.
 • ثبات رنگی خوبی داشته است.
 • یکدستی رنگ در تمامی پارچه مشهود است.
 • عرض پارچه، دقیق است.

تمامی این ویژگی ها سبب شده تا پارچه تترون، به عنوان مصرفی ترین پارچه در صنعت پوشاک لقب بگیرد.در کنار پارچه تترون ساده پارچه تترون پیراهنی هم در نساجی بوریا اصفهان تولید می شود که بسیار مرغوب است.

قیمت فروش پارچه تترون مناسب پیراهن

پارچه تترون براق در رنگبندی های متنوع، از گزینه های مناسب تولید پیراهن های مردانه ساده بوده است. این پارچه با مرغوبترین مواد اولیه تولید شده و تمامی خصوصیات ذکر شده در خطوط فوق را شامل می گردد.

قیمت فروش پارچه تترون پیراهنی براق، با توجه به فاکتورهای گوناگونی می تواند متغیر باشد. از جمله این فاکتورها می توان به کیفیت پارچه، کیفیت رنگرزی، عرض و گرماژ پارچه، خرید به شکل طاقه ای یا عدلی، میزان حجم سفارش پارچه و غیره، اشاره نمود.

قیمت تترون سیب
پارچه تترون سیب s قیمت تترون سیب p شرکت تترون سیب a

نکات خرید پارچه تترون عمده

با توجه به اینکه در خرید با تناژ بالا، قیمت عمده پارچه تترون مهم است، انتخاب مراکز فروش مستقیم، در قیمت نهایی، نقش فزاینده ای دارد. در واقع شما برای خرید پارچه تترون ارزان، باید مراکزی را انتخاب کنید که:

با بزرگترین و معتبرترین برندهای تولید کننده پارچه تترون در ارتباط هستند.

 • تمامی واسطه ها را حذف نموده اند.
 • قیمت دست اول کارخانه را ارائه می دهند.
 • کالیته رنگی پارچه را رایگان ارسال می کنند.
 • با ارائه مشاوره های رایگان، خریدی آگاهانه را برای مشتریان رقم می زنند.

خرید پارچه تترون براق ،تترون مانتویی و داکرون ،را از مراکز معتبر خرید کنید ،بهترین روش گرفتن نمونه قبل از خرید است.

KAMASH.IR

فروش عمده پارچه تترون اصل با رنگبندی های جذاب

پارچه تترون با رنگبندی متنوعی عرضه شده و همین امر، یکی از دلایل پرفروش بودن این پارچه را رقم می زند. پارچه تترون براق اصل با رنگ های جذاب، مناسب تولید لباس و پیراهن، در عرض 150 سانتی متر و گرماژ 160 الی 190 گرمی؛ عرضه شده است.

اگر شما هم قصد خرید عمده پارچه تترون رنگی ساده و براق با قیمت دست اول کارخانه دارید، می توانید روی این مجموعه حساب ویژه ای باز کنید. فروش عمده پارچه تترون درجه یک با قیمت رقابتی و بدون واسطه انجام می پذیرد.

پارچه داکرون از نزدیک پارچه داکرون خنک است معایب پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون برای مانتو
پارچه داکرون از نزدیک پارچه داکرون خنک است معایب پارچه داکرون قیمت پارچه داکرون پارچه داکرون برای مانتو

شما خریداران می توانید پس از انتخاب طیف رنگی مناسب خود، سایر مشاوره های لازم پیرامون گرماژ یا عرض پارچه را از مشاورین ما دریافت کنید. در این صورت خریدی مطمئن خواهید داشت و دیگر دغدغه دوباره کاری برای خرید نیاز پارچه ای خود را ندارید.

بهترین پارچه برای تولید پیراهن

پارچه مناسب برای تولید پیراهن که نه تنها پوشیدن آن راحت باشد، بلکه قابل شستشو باشد و طرح های چاپ شده را به خوبی نشان دهد بسیار مهم است. پارچه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند که متناسب با نیازها و اهداف مختلف است. پارچه لی مناسب برای پاییز و بهار ،پارچه ترگال مناسب برای پیراهن لباس کار ،پارچه تترون مناسب برای تابستان و بهار ،برخی از پارچه ها برای لباس های روزمره مناسب تر هستند در حالی که برخی دیگر برای لباس های کار مناسب هستند. برای چاپ روی پیراهن ، ارزش دارد قبل از انتخاب خود به نیازهای شخصی که پارچه را می پوشد فکر کنید

قیمت پارچه تترون براق
معایب پارچه تترون براق
پارچه تترون مانتویی براق نی نی سایت
پارچه تترون براق مناسب چه فصلی است
پارچه تترون نخی براق
پارچه تترون چروک میشه براق
پارچه تترون براق بروجرد

۲ پاسخ

 1. شما در شهرستان ها که نمایندگی نساجی مازندران دارید به همان فروشگاه ها پخش کنید والا مردم که یک یا چند قواره پیراهن را نمیتوانند سفارش بدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان