قیمت و خرید پارچه تترون سیب :عرض 90 و 3متر

پارچه تترون سیبپارچه تترون سیب

بهترین قیمت پارچه تترون سیب را می توانید از طریق مجموعه کاماش به راحتی از درب شرکت نساجی سیب، سفارش خرید دهید.

یکی از مصرفی ترین پارچه ها در حوزه تولید انواع لباس و پوشاک، پارچه تترون است. در کشور ما صنایع نساجی گوناگونی وجود داشته که انواع تترون با عرض و گرماژ متفاوتی را تولید و به عرضه می رسانند.

پارچه تترون سیب
پارچه تترون سیب

پارچه تترون نساجی سیب، از انواع باکیفیت ترین پارچه های تترون موجود در بازار است که مصارف ویژه ای هم دارد. این پارچه علاوه بر کیفیت خوب، قیمت مناسبی را هم دارا بوده است.

اما طبیعتا حضور واسطه ها و دلالانی که فقط به فکر جیب خود هستند، می تواند در قیمت پارچه تترون سیب نقش فزاینده ای داشته باشد. آیا می دانید مجموعه کاماش برای خریداران بهترین پارچه تترون سیب، پیشنهادات ویژه ای دارد؟

همه چیز درباره پارچه تترون سیب

اصفهان یکی از قطب های مهم در صنعت نساجی ایران به شمار می آید. در این میان، تولید پارچه تترون و ترگال اصفهان، از طرفداران بسیار زیادی برخوردار بوده است.اطلاعات کلی پارچه تترون را اینجا بخوانید .

یکی از نساجی های شناخته شده ای که توانسته کیفیت خوبی از محصولات تترون را به عرضه برساند، صنایع نساجی سیب اصفهان است. این نساجی در کنار

نساجی هایی چون درنا؛ برای خرید تترون درنا اینجا بزن

تترون گلناز برای خرید تترون گلناز انجا کلیک کن

و کمند، برای خرید تترون کمند اینجا کلیک کن

توانسته محصولاتی با کیفیت و قیمت عالی در اختیار تولیدی های لباس و پوشاک قرار بدهد.

پارچه نخی عرض سه متر قیمت پارچه تترون عرض سه متر قیمت پارچه تترون مشکی عرض سه متر
پارچه نخی عرض سه متر قیمت پارچه تترون عرض سه متر قیمت پارچه تترون مشکی عرض سه متر

پارچه تترون نساجی سیب از الیاف پلی استر ویسکوز تولید شده و با 4 عرض روانه بازارهای قماش کشور می گردد. پارچه تترون عرض 90 و 150 سانتی متر، 2 و 3 متری، از پرفروش ترین ها در این حوزه به شمار می روند.

شایان ذکر است که پارچه تترون سیب با دو کیفیت متفاوت عرضه می شود. پارچه تترون معمولی و پارچه تترون سوپر نساجی سیب که در این میان پارچه تترون سوپر، کیفیت و قیمت بیشتری داشته است.

از جمله اصلی ترین مشخصه های این پارچه تترون می توان به نرمی زیر دست، لطافت و ظرافت مثال زدنی آن اشاره داشت. موضوعی که سبب شده تا امروزه این پارچه در موارد ذیل، مصارف فوق العاده ای داشته باشد:

تولید انواع پیراهن با خرید تترون سیب اصفهان

دوخت انواع مقنعه مدارسی و اداری

البسه فرم برای بیماران بیمارستان ها

دوخت انواع ملحفه؛ رو تختی و تشک

تولید انواع لباس و پوشاک برای کودکان

در مورد تترون بیمارستانی بیشتر بدانید…..

اگر بخواهیم به مهم ترین محصولات کارخانه پارچه تترون سیب اصفهان اشاره کنیم، می توانیم این پارچه ها را نام ببریم:

  • پارچه تترون داکرون
  • پارچه تترون کسا
  • پارچه تترون احرامی
  • پارچه تترون سیترون
  • پارچه تترون عرض سه متر باند سفید و قرمز
  • تترون سوپر رنگی
  • تترون هتلی
  • پارچه تترون پیراهنی و مقنعه ای نساجی سیب

به جرئت می توان ادعا کرد یکی از پرفروش ترین پارچه های تترون موجود در بازار، تترون پیراهنی است. نساجی سیب اصفهان هم توانسته پارچه تترون پیراهنی با عرض 150 سانتی متری را با کیفیت خوب و درجه یک، تولید و به عرضه برساند.

پارچه تترون روتختی
خرید پارچه تترون ملحفه ای قیمت پارچه ملحفه ای سفید قیمت پارچه عرض 3 متر

پارچه تترون پیراهنی سیب در مدل ساده، با تنوع رنگی بیش از 50 طیف؛ عرضه شده و قیمت بسیار مناسبی را هم دارد. این پارچه جهت دوخت پیراهن های فرم مدارسی و پیراهن های مردانه مجلسی، کاربرد ویژه ای داشته است.

در طرف مقابل پارچه تترون عرض 90 نساجی سیب هم، از پرفروش ترین عرض های این پارچه است. تترون عرض 90 به تترون مقنعه ای مشهور بوده و با تنوع رنگی 45 طیف رنگ، به عرضه رسیده است. این عرض از تترون، مناسب دوخت مقنعه های اداری یا مدارسی با طول بلند، بکار گرفته می شود.

سبکی وزن، خنکی و عدم ایجاد حساسیت های پوستی، از اصلی ترین مشخصه های تترون پیراهنی و مقنعه ای نساجی سیب به شمار می روند.

خرید تترون سیب اصفهان پارچه تترون عرض 2 و 3 متر سیب

از جمله اقتصادی ترین عرض های تترون سیب، می توان به پارچه تترون عرض 3 متر اشاره کرد. این عرض از پارچه تترون، در تمامی مصارف سایر عرض های آن؛ کاربرد دارد. راحتی در برش و کم نیاوردن عرض پارچه، از مهم ترین دلایلی است که بسیاری از تولیدی های لباس و پوشاک، خواهان استفاده از این عرض، بوده اند.

پارچه تترون سفید با عرض سه متر، که مشهور به تترون ملحفه ای بوده، یکی از پرفروش ترین رنگ های این عرض به شمار آمده است. نرمی زیر دست و لطافت مثال زدنی تترون سیب، سبب شده تا شاهد تولید ملحفه هایی باکیفیت و بدون ایجاد هر گونه حساسیت های پوستی باشیم.

پارچه نخی عرض سه متر قیمت پارچه تترون عرض سه متر قیمت پارچه تترون مشکی عرض سه متر
پارچه نخی عرض سه متر قیمت پارچه تترون عرض سه متر قیمت پارچه تترون مشکی عرض سه متر

پارچه تترون عرض 2 متر سفید رنگ نساجی سیب هم، از دیگر عرض هایی بوده که در این نساجی، به شکل انبوه تولید می گردد. این عرض هم می تواند در تولید لباس و پوشاک و حتی ملحفه، کاربرد خوبی داشته باشد.

پارچه تترون عرض 90 سیب مناسب برای عمده فروشی در کردستان وعراق است.

نساجی کاماش حامی شما

بهترین قیمت پارچه تترون سیب کجا عرضه می گردد؟

جدای از تمامی مواردی که پیرامون مشخصات و ویژگی های تترون سیب دانستید؛ قطعا قیمت این پارچه مبحثی بسیار مهم برای تولیدی های لباس و پوشاک بوده است.

خصوصا تولیدی های تازه تأسیسی که به دنبال خرید بهترین قیمت پارچه تترون سیب هستند تا بتوانند تولیدات با قیمت تمام شده مقرون به صرفه تری داشته باشند.

قیمت پارچه تترون به فاکتورهایی چون عرض و گرماژ پارچه، کیفیت پارچه، رنگبندی پارچه و متراژ خریداری شده وابسته بوده است. اما شما زمانی می توانید خریدی ارزان و اقتصادی داشته باشید که از مراکزی با این ویژگی ها خرید کنید:

به شکل مستقیم با شرکت نساجی سیب ارتباط دارند.

واسطه ها میان تولید کننده و مصرف کننده را حذف نموده اند.

کالیته رنگی پارچه را رایگان ارسال می کنند.

پارچه تترون برای روتختی
پارچه تترون ملحفه ای برای روتختی

نمونه های عدلی واقعی را برای مشتریان ارسال می نمایند.

قیمت دست اول کارخانه را به اطلاع مشتریان می رسانند.

با ایجاد امکان خرید اینترنتی، خریدی آسان و کاملا مقرون به صرفه را برای خریداران فراهم می سازند.

سفارش و خرید تترون سیب اصفهان سیب از درب شرکت

اگر شما هم قصد خرید عمده پارچه تترون سیب با قیمت مناسب را دارید، می توانید از طریق مجموعه کاماش برای خریدی آسان و اقتصادی تر، اقدام کنید.

قیمت پارچه تترون سیب عرضه شده در این مجموعه؛ قیمت دست اول است. شما می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان و انتخاب نوع، عرض و گرماژ مناسب خود، خریدی مطمئن را تجربه نمایید.

خرید پارچه تترون پیراهنی

وقتی صحبت از پیراهن های مردانه می شود، خریداران گزینه های زیادی دارند. به عنوان مثال، نوع ماده انتخابی می تواند راحتی، تناسب و سهولت شستشوی لباس را تعیین کند. هنگام خرید پیراهن مردانه، قبل از خرید، مواد و مزایا را در نظر بگیرید. ممکن است در طول زمان به رضایت کلی شما از لباس کمک کند. هنگام انتخاب پارچه برای هر مناسبتی، این گزینه ها را بررسی کنید:

متداول ترین پارچه برای پیراهن های مردانه تا حد زیادی پنبه است. پنبه همچنین به طور گسترده ای در پوشاک استفاده می شود که یکی دیگر از لوازم اصلی کمد لباس مردانه است.تترون پنبه نفس می کشد تا شما را در گرما خنک و خشک نگه می دارد و در دمای سرد زمانی که روی زیرپیراهن قرار می گیرد گرم می شود. موادی که تولید می‌کند نرم است و به راحتی قابل شستشو است و قیمت آن اغلب بسیار پایین است. توجه داشته باشید که کوچک می شود، بنابراین اندازه آن را بر اساس آن اندازه بگیرید و مراقب نحوه شستن محصولات خود باشید. نسخه های ارگانیک را برای یک گزینه پایدار انتخاب کنید یا پنبه برس خورده را برای نرمی لوکس بیشتر روی پوست انتخاب کنید.

پارچه تترون یک انتخاب عالی است. این ماده ریز بافت و در عین حال راحت است و در بافتی از نوع تار و پودی بافته شده است. مدل‌های تترون معمولاً در مدل‌های دکمه‌دار یافت می‌شوند، که در اصل برای پوشیدن بدون کراوات طراحی شده‌اند و به یکی از محبوب‌ترین تاپ‌های غیررسمی روزانه تبدیل شده‌اند. این ماده درشت و در عین حال راحت است و در بافت سبد بافته شده است. بافت سنتی یک رنگ لطیف با نخ سفید را در پارچه ترکیب می‌کند و بخش زیادی از لباس را طبیعی و بدون رنگ می‌گذارد. لباس‌های پارچه‌ای تترون به راحتی در خانه با لباس‌های شما شسته می‌شوند و اتوی سبک آنها را شیک و بدون چروک نگه می‌دارد. اکنون چندین تولید کننده تترون بدون چروک می سازند که هرگز نیازی به اتو ندارند. این سبک می تواند در بسیاری از تنظیمات عالی باشد، از یک روز کاری معمولی گرفته تا جلسات بداهه با مشتریان، غیر معمول ترین سبک در بین سبک های استاندارد حرفه ای است

قیمت پارچه تترون سیب
خرید پارچه تترون احرامی سیب
کارخانه نساجی سیب عرض 90
قیمت پارچه تترون خارجی
خرید پارچه تترون سیب عرض 3
خرید پارچه از کارخانه نساجی
قیمت پارچه تترون سفید عرض سه متر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان