خرید پارچه تترون فرم مدارس به قیمت درب کارخانه 1402

آشنایی با انواع پارچه

خرید پارچه تترون فرم مدارس به قیمت درب کارخانه 1402

لیست قیمت پارچه تترون فرم مدارسی 1402،استعلام دقیق قیمت 09131130224

ارسال کاتالوگ رایگان 09130851

برندعرضقیمت
درنا9045000
کمند9042000
گلناز9039000
بروجرد45000

خرید تترون برای پارچه فرم مدارس

تترون یکی از پارچه های پر مصرف فرم مدارس در سال 1402 می باشد،برای آشنایی با پارچه های فرم مدارس اینجا کلیک کنید،مصارف استفاده از تترون در فرم مدارس عبارت اند از

 • مقنعه
 • مانتو
 • پیراهن
 • فرم اداری

نکته خرید تترون فرم مدارس این است که حتما تترون 190 گرمی خرید کنید.


نساجی کاماش

قیمت پارچه تترون

قیمت پارچه تترون به سه عامل زیر بستگی دارد..

 • برند پارچه
 • عرض پارچه
 • کیفیت رنگ و گرماژ پارچه تترون


پارچه تترون مانتویی

پارچه تترون با گرماژ 190 گرم را تترون مانتویی می گویند.


قیمت پارچه تترون
قیمت پارچه تترون

معایب پارچه تترون

 • چروک می شود
 • پنبه ندارد
 • کش ندارد


پارچه تترون نخی

پارچه تترون با درصد پنبه یا ویسکوز بالای 30 درصد را پارچه نخی می گویند.

پارچه تترون سفید

یکی از پر مصرف ترین پارچه های مصرفی در نیا می باشد ،برای هتل های مشهد و کیش از تترون عرض سه متر زیاد استفاده می کنند و همچنین چادر جشن تکلیف.


پارچه تترون برای شومیز

خرید پارچه تترون فرم مدارس به قیمت درب کارخانه نیز می تواند از طریق نمایندگی های معتبری که هر کارخانه در شهرهای گوناگون دارد، انجام شود. پارچه تترون گلدار چیست؟این خرید در حجم های گوناگون و به شیوه های مختلفی صورت می گیرد.همه ی ما به نوعی با انواع پارچه ها سر و کار داریم و از آن ها در موارد مختلفی استفاده می نماییم.نساجی کاماش بهترین تولید کننده پارچه تترون 09130858100 میلاد ارشدی

هر پارچه ویژگی های متفاوتی دارد و از آن ها در موارد خاصی استفاده می شود.

به عبارتی هر پارچه، کاربردهای متفاوتی دارد و در زمان و فصل مناسبش به کار می آید.

پارچه تترن گلدار چیست؟

پارچه تترون گلدار برای مصارف زیادی زیادی استفاده می شود ،از جمله برای تولید ملحفه و روتختی و سرویس آشپزخانه و سیسمونی ،و برای تولید ماسک های بچه گانه استفاده می شود ،این پارچه در عرض های 150 ،200 سانتیمتر تولید و توزیع می شود ،برای دیدن طرح های ملحفه به اینستگرام زیر رفته و طرح ها را انتخاب کنید

https://www.instagram.com/p/CEldPw-FutO/
خرید پارچه تترون

نمایندگی پارچه تترون درنا

همان گونه که می دانید نساجی های گوناگونی در کل کشور در حال فعالیت می باشند که پارچه هایی با کیفیت های متفاوت و ویژگی های گوناگونی را مورد تولید قرار می دهند و به بازار عرضه می نمایند.

در اصفهان نیز کارخانه های تولیدکننده ی پارچه بیشتر دیده می شود زیرا اصفهان را مرکز تولید پارچه ی ایران می نامند و از دیرباز شغل افراد ساکن این شهر، نساجی بوده است.

نساجی درنا یکی از کارخانه هایی می باشد که در شهر اصفهان در حال فعالیت است.

این نساجی با بیش از 15 سال سابقه ای که دارد، یکی از بهترین برندهای تولیدکننده ی تترون ایرانی می باشد و از نظر رنگبندی نسبت به سایر کارخانه ها بالاتر می باشد.

هر کارخانه و نساجی برای خودش نمایندگی هایی دارد که در واقع نیروی کمکی کارخانه به حساب می آیند و از طریق آن کارخانه می تواند فروش بهتری را داشته باشد.

نمایندگی رسمی نساجی درنا، شرکت بازرگانی پارچه پرشین می باشد که وظیفه ی این نمایندگی این می باشد که پارچه های تولید شده توسط کارخانه را با قیمتی ارزان و مناسب به تمامی شهرها و مراکز فروش پارچه عرضه می نماید.

به طور کلی وظیفه ی هر نمایندگی همین می باشد که محصولات تولیدی را با قیمت مناسب و درب کارخانه ای پخش نماید و این کار بیشتر به مشتری مداری باز می گردد و در واقع به نفع مشتری است.

پارچه های تترون درنا از ثبات رنگ بالایی برخوردار هستند و همین مسئله سبب شده است که به دلیل کیفیت بالای محصول، قیمت آن نیز تا حدودی از سایر کارخانه ها بالاتر باشد.

خرید پارچه تترون

پارچه تترون سهند

سهند یکی از نساجی های معتبر در تولید پارچه های تترون ساده و رنگی می باشد که از محصولات تولیدی آن بیشتر در تولید انواع پیراهن های مردانه و زنانه و مقنعه استفاده می نمایند.

نساجی سهند توانسته است محصولاتی را تولید نماید که پرز نمی دهند، رنگ ثابت دارند و همچنین رنگ طاقه ها با هم کاملا یکسان می باشد.

پارچه تترون سهند با عرض 150 سانتی متر تولید می شود و در آن از الیاف مرغوب پلی استر ویسکوز استفاده می شود و همچنین کالیته ی رنگی نساجی سهند به بیش از 60 رنگ نیز می رسد.

خرید پارچه تترون

پارچه تترون سوره

نساجی سوره نیز از جمله کارخانه هایی می باشد که در استان اصفهان واقع شده است و پارچه های گوناگونی را با مشخصات و کیفیت های مختلفی مورد تولید قرار می دهد.

پارچه های تترونی که کارخانه ی سوره تولید می نماید در جهت دوخت و آماده سازی انواع پیراهن، مقنعه، ملحفه، چادر، یونیفرم های ارگان های مخصوص، عروسک سازی، دوخت و آماده سازی لباس نوزاد، روتختی و موارد این چنینی به کار می آید.

خرید پارچه تترون

پارچه تترون سیب و مشخصات آن

نساجی سیب هم در استان اصفهان واقع شده است و پارچه های تترون در چهار رعض مختلف تولید می نماید.

این نساجی توانسته است محصولات تولیدی خود را با کیفیت بسیار بالا و قیمت های مناسبی تولید و به بازار عرضه نماید.

این نساجی پارچه تترون سفید را با عرض 3 متر زوری تولید می نماید که قیمت آن بسیار مناسب می باشد و برای تولید انواع ملحفه، البسه بیمارستانی، مقنعه و پیراهن می تواند بسیار به صرفه باشد.

نساجی سیب پارچه های تترون را در دو نوع معمولی و سوپر تولید می نماید که تترون سوپر از کیفیت بالاتری برخوردار است و زیر دست قوی تر و کیفیت بالاتری در رنگ ونوع نخ استفاده شده در آن را دارد.

خرید پارچه تترون

پارچه تترون پلوتون

صنایع نساجی پلوتون نیز یکی از تولیدکننده های پارچه های تترون در زمینه ی تولید مقنعه می باشد.

رنگ بندی این پارچه ها بیش از 50 رنگ می باشد که تولید شده ی هرکدام در طاقه هایی با طول 40 متر پیچیده می شود.

پارچه تترون نساجی پلوتون یکی از بهترین پارچه های تولیدی در زمینه ی تولید مقنعه به شمار می رود.

برای خرید محصولاتش به روش های گوناگونی می توان عمل نمود و یکی از بهترین روش ها خرید به طریق اینترنتی می باشد که بالاترین میزان فروش را در این زمینه دارا می باشد.

خرید پارچه تترون

خرید پارچه تترون عمید

صنایع نساجی عمید در شهر اصفهان واقع شده است و اگر بخواهیم در مورد تولیدات سالانه ی آن درباره ی پارچه تترون صحبت کنیم، سالانه بالای هزاران متر پارچه تترون را تولید و به بازار عرضه می کند.

پارچه های تترون نساجی عمید با قیمت های بسیار مناسب و به صرفه در تمامی مراکز پخش و عرضه کننده دیده می شوند و در آن مکان ها به فروش می رسند.

نساجی عمید فروشگاه های اینترنتی هم برای خود طراحی و راه اندازی کرده است که اگر تمایل به خریدهای اینترنتی دارید می توانید از این طریق اقدام نمایید.

این کارخانه نمایندگی های متعددی دارد که پارچه ها را با قیمت درب کارخانه تحویل می گیرند و به شهرها و مراکز مختلف توزیع پارچه برده و در آن جا مورد عرضه قرار می دهد.

خرید پارچه تترون

پارچه تترون کاماش بخرید

کاماش نیز از جمله نساجی های معروفی می باشد که پرفروش ترین پارچه در کشور را که همان پارچه های تترون می باشند را مورد تولید و عرضه قرار می دهد.

هر عرض تولیدی را برای تولید محصول خاصی قرار داده است و کیفیت آن را مطابق با محصول نهایی تنظیم می نماید.

پارچه های تولیدی نساجی کاماش دارای خصوصیاتی می باشند که عبارتند از:

 1. مقاومت آن ها در برابر شست و شو و مواد شوینده ی قوی
 2. خنک بودن آن ها
 3. لطافت زیاد و سبک بودن پارچه ها
 4. قیمت مناسب و خوب پارچه های تترون کاماش
 5. یکی از ویژگی هایی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد زیادی این ویژگی را می پسندند، ضد حساسیت بودن پارچه های تولیدی می باشد.
 6. گرماژ پارچه های تولیدی کاماش بین 150 تا 190 گرم می باشد و در طاقه هایی با طول 40 متر پیچیده می شود.

ویژگی های فوق برای اکثر تترون های تولیدی در کارخانه های مختلف، یکی می باشد.

اما نکته ای که در این بین وجود دارد این است که یک کارخانه کیفیت بیشتری را در کارهایش دخیل می نماید و یک کارخانه با کیفیت کمتری محصول تولید می نماید.

خرید پارچه تترون

پارچه تترون بروجرد

نساجی بروجرد یکی از کارخانه هایی می باشد که پارچه های تترونی را تولید می نماید که در تولید آن ها از شهرت بسیار بالایی برخوردار شده است.

کیفیت بالای پارچه های تترون تولیدی مساجی بروجرد سبب شده است که این کارخانه نام و آوازه ی خوبی را در بازارهای پارچه تجربه نماید.

این کارخانه یکی از قدیمی ترین و در واقع کامل ترین نساجی هایی می باشد که در تولید انواع پارچه دستی توانا دارد.

تترون یکی از پارچه های تولیدی این نساجی می باشد که کیفیت خوب و فوق العاده بالای آن سبب خرید و فروش بی نهایت آن در بازار شده است.

این پارچه ها در عرض های مختلفی تولید می گردند و از هرکدام در تولید مورد خاصی استفاده می نمایند.

معروف ترین تولید محصولی که از پارچه های تترون این نساجی انجام می گیرد، تولید مقنعه می باشد.

مقنعه های تولیدی از پارچه ی نساجی بروجرد بسیار معروف می باشند و به عنوان مقنعه ی بروجرد شناخته شده اند و فروش خوب و بالایی دارد.

خرید پارچه تترون

پارچه تترون بیمارستانی آبی و صورتی

همان طور که می دانید از پارچه های تترون در موارد مختلفی استفاده می کنند.

یکی از گروه هایی که مصرف این پارچه در آن ها بسیار زیاد می باشد، بیمارستان ها و مراکز درمانی هستند.

از این پارچه در تولید انواع لباس های فرم بیماران، روپوش های پزشکی و پرستاری، انواع ملحفه، پرده های بیمارستانی، پارچه های مورد استفاده در اتاق های عمل و جراحی بسیار استفاده می شود.

به خاطر تولید محصولات فوق آن هم در تیراژهای بالا، نیاز شدیدی به این پارچه احساس می شود و این مراکز یا به صورت مستقیم، پارچه های تترون در حجم و تناژهای بالا خریداری می نمایند.

یا این که با تولیدی مشخصی قرارداد بسته اند و به آن ها سفارش محصولات خود را می دهند و آن تولیدی، پارچه های تترون را در هر حجمی که مورد نیازش است به کارخانه و یا نمایندگی آن درخواست می دهد.

پارچه های تترون بیمارستانی را با مشخصات خاص و ویژه ای تولید می نمایند و آن ویژگی ها عبارتند از:

پارچه های تترون بیمارستانی به دلیل این که زیاد رد معرض شست و شو قرار دارند و باید به طور مداوم ضدعفونی شوند لازم است تا آنها را با کیفیت بالاتری تولید نمایند.

در واقع آن ها را با قابلیت مقاومت در برابر شست و شو و ضد عفونی های زیاد تولید می کنند و رنگ آن ها ثبات بیشتری دارد و یکدست می باشد.

به طور کلی می توانیم دارای خاصیت ضد آب ژاولی هستند.

این پارچه های تترون در عین این که سبک و خنک هستند، نباید بدن نما باشند زیرا از آن در تولید البسه ی بیمارستانی استفاده می شود و بدن نما بودن حس بدی به بیمار می دهد.

گرماژ پارچه های تترون بیمارستانی معمولا بین 150 تا 175 گرم می باشد.

بالاترین رنگ های تولیدی تترون های بیمارستانی هم در تناژ آبی، صورتی، سفید و سبز می باشد.

خرید پارچه تترون

پارچه تترون نخی چیست؟

پارچه های تترون را معمولا با الیاف پلی استر ویسکوز و در گرماژهای متفاوتی مورد تولید قرار می دهند.

گرماژ این پارچه معمولا بین 150 تا 190 گرم به صورت متغیر و بر اساس کاربرد پارچه است.

تترون را در پنج عرض مختلف 90، 150، 180 سانتی متری و همچنین عرض های 2 متری و 3 متر تولید می نمایند.

این پارچه از 150 رنگ نیز برخوردار می باشد که کارخانه های برند هرکدام بین 40 تا 90 رنگ آن را پوشش می دهند و در حال تولید آن ها هستند.

پارچه های تترون مصارف بالایی دارند و در تمام طول سال بازار گرمی را تجربه می نمایند.

از این پارچه در دوخت انواع پیراهن، مقنعه، یونیفرم، چادر، ملحفه و موار دیگری استفاده می شود.

ظرافت، لطافت و سادگی این پارچه ها سبب شده است که پارچه های تترون عمومیت پیدا کنند و طرفداران زیادی داشته باشند و در عین حال از فروش بالایی هم برخوردار باشند.

پارچه هایی که ساده و بدون طرح هستند معمولا اسیر مد روز نمی شوند و در تمامی موارد کاربرد دارند و هیچ گاه از مد نمیوفتند و می شود از آن ها در تولید موارد زیادی استفاده کرد.

خرید پارچه تترون می تواند در حجم های گوناگونی انجام گیرد و فقط کافیست خریدار سفارش خود را ثبت نماید.

خرید پارچه تترون

فروش عمده پارچه تترون عروسکی

پارچه های تترون در طرح های مختلفی هم تولید می نمایند یکی از این طرح ها که خواهان بسیاری دارد، طرح های عروسکی می باشند.

پارچه تترون عروسکی یکی از طرح هایی می باشد که در پوشاک کودکان، سرویس نوزادان و ملحفه های خردسالان از آن ها استفاده می نمایند.

از این پارچه با توجه به نوع طرحی که دارد و جنس و لطافت آن برای دوخت انواع لباس، وسایل خواب و پرده ی اتاق کودک و غیره استفاده می نمایند.

در بافت و آماده سازی پارچه های تترونی که برای لوازم کودکان استفاده می شود، توجه بیشتری خرج می کنند تا مطمئن شوند کودک در استفاده از آن پارچه ها اذیت نمی شود.

این پارچه ها را معمولا به صورت عمده و در حجم های بالا، تولیدی های لوازم کودکان خریداری می کنند و در صدد تولید محصولات مورد نیاز کودک بر می آیند.

افراد زیادی هم می توانند این پارچه را به صورت جزئی برای استفاده های کمی که دارند از مراکز فروش و پارچه فروشی هایی که قبل تر این پارچه ها را به صورت عمده خریداری کرده اند، تهیه نمایند.خرید پارچه تترون از مراکز معتبر و نمایندگی های اصلی کارخانه ها به راحتی امکان پذیر است و قیمت مناسب تری را به همراه دارد.

با انواع پارچه تترون بیمارستانی بیشتر آشنا شوید.

قیمت عمده پارچه فرم مدارس
پارچه فرم مدارس شیراز
اسم پارچه مانتو مدرسه
قیمت پارچه فرم مدارس
پارچه مدارس تهران
قیمت پارچه ترگال دیجی کالا
قیمت پارچه ترگال فرم مدارس
اسم پارچه فرم مدرسه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان