انتخاب بهترین پارچه برای فرم مدارس سال 1402

پارچه فرم مدارس پارچه ترگال سرمه ای

انتخاب بهترین پارچه برای فرم مدارس سال 1402

مشاوره رایگان 09131130224

ارسال کالیته رایگان 09130858100

مانتو مدارسترگال و کجراه و پرشیا
مقنعهتترون عرض 90 .150.300
پیراهنتترون پنبه
خرج کارفلامنت پنبه
شلوار پسرانهشبه فاستونی
فرم پسرانه لی ،ترگال ،کتان

انتخاب بهترین پارچه برای فرم مدارس سال 1402

بهترین پارچه ها برای فرم مدارس سال 1402

 • پارچه ترگال
 • پارچه کجراه
 • پارچه تترون
 • پارچه پرشیا
 • پارچه تترون پیراهنی
قیمت پارچه ترگال مشکی
قیمت پارچه ترگال مشکی

بهترین برند های بازار برای فرم مدارس

خرید و قیمت پارچه ترگال درجه یک
خرید و قیمت پارچه ترگال درجه یک
پارچه فرم مدارس از کجا بخرم؟

برای خرید پارچه فرم مدار س همین الان با ما تماس بگیرید.09131130224 ،09130858100 همچنین می توانید برای خرید اینترنتی وارد سایت زیر شوید www.miladarshadi.comقیمت پارچه ترگال پارچه فرم مدارس

پارچه پرشیا مکانیک برای فرم مدارس سال 1402

پارچه پرشیا با گرماژ 240 گرم یکی از اقتصادی ترین پارچه های بازار است ،که در 10 رنگ تولید می شود ،بسیار زیبا و با دوام است ،برای آشنایی با پارچه پرشیا اینجا کلیک کنید.

پارچه پرشیا مکانیک فرم مدارس
خرید پارچه پرشیا در کردستان والافاستون

چگونه پارچه مناسب را برای فرم مدارس خود انتخاب کنیم؟


وقتی صحبت از ظاهر زیبا و پوشیدنی ماندگار می شود، درک بهترین انتخاب پارچه ضروری است. این کار را درست انجام دهید و لباس فرم مدارسی خواهید داشت که علاوه بر ظاهری زیبا، حسی عالی داشته باشد – اشتباه کنید، و همکاران ناراحت کننده و لباس هایی خواهید داشت که به سرعت کهنه به نظر می رسند.

ما بر این باوریم که یونیفرم‌ها به اندازه پارچه‌هایی هستند که در ساخت آن‌ها استفاده می‌شوند. لباس فرم شما نه تنها باید شیک و راحت باشد، بلکه باید بادوام نیز باشد.

انتخاب پارچه ها می تواند کاری دلهره آور به نظر برسد و ما در نساجی کاماش پارچه های مناسب را برای فرم مدارس ها هر روز انتخاب می کنیم و دانش و تجربه ای داریم که دقیقا بدانیم به دنبال چه چیزی باشیم.

در زیر، ما یک راهنمای برای اطمینان از انتخاب صحیح و تصمیم گیری برای لباس خود آماده کرده ایم.

خرید پارچه ترگال
قیمت پارچه ترگال طرح دار

راحتی فرم مدارس ضروری است


وقتی صحبت از لباس کار به میان می آید، راحتی کلیدی است. شما باید بتوانید به لباس کار خود اعتماد کنید تا بادوام، مقاوم و پوشیدنی باشد. کارکنان به پارچه نیاز دارند که آنها را در گرمای زیاد و همچنین عناصر بیرونی راحت نگه می دارد. اگر مواد لباس کار با کیفیت خوب در هر روز شما در دسترس نبود، کار به طور فزاینده ای سخت تر می شد. به دنبال پارچه هایی باشید که پوشیدن آنها راحت باشد، خیلی گرم نباشند و در صورت امکان کمی کشش داشته باشند. همچنین ایده خوبی است که پارچه هایی را انتخاب کنید که خیلی چروک نشوند و خش نداشته باشند.

خرید پارچه ترگال
قیمت پارچه ترگال طرح دار

نوع مصرف پارچه فرم مدارس

اولین چیزی که در انتخاب پارچه برای لباس فرم خود باید در نظر بگیرید، نوع کاری است که انجام خواهید داد. انتخاب پارچه مناسب برای مقنعه ،تترون است و این امکان را می دهد که بدون نگرانی کار را انجام دهند. به عنوان مثال از پارچه ترگال کجراه ، می توانید به دلیل چگالی و ماهیت سختی که دارد، برای شلوار داری از پارچه جناغی سنگین تری استفاده کنید یا شاید از پارچه ترگال پلی استر نرم و روان برای مانتو فرم مدارس استفاده کنید که به ظرافت و ظرافت بیشتری نیاز دارند. پارچه ها را کاربردی و متناسب با کاربرد استفاده کنید.

از پارچه های ترکیبی پلی استر / پنبه استفاده کنید.


برای کارگران در محیط های داخلی و خارجی، ترکیبی از پلی استر و پنبه بسیار موثر است و یک انتخاب محبوب برای لباس فرم مدارس است. این ترکیب بهترین ترکیب برای فرم مدارس دارد: راحتی و قابلیت تنفس پنبه با مزایای افزوده پلی استر.

پارچه های ترکیبی پلی استر ضد لک و چروک هستند. آنها همچنین شکل خود را بهتر حفظ می کنند و در برابر لکه ها مقاوم تر هستند. این را در یک پارچه با وزن متوسط ​​برای تمام فصول انتخاب کنید.

پارچه های ترکیبی عبارت اند از

 • ترگال
 • کجراه
 • لی
 • کتان
 • پرشیا
 • فوتوس

از پارچه تترون در فرم مدارس زیاد استفاده کنید

یک انتخاب عالی برای پیراهن، این ترکیب پارچه قابل تنفس، پوشیدن طولانی، نرم و بادوام است. این ویژگی ها به این معنی است که می تواند سایش و پارگی قابل توجهی را تحمل کند – برخلاف مخلوط های 100٪ پنبه که باید به دقت مورد مراقبت قرار گیرند. پارچه های تترون با وجود جاذب بودن نسبتاً سریع خشک می شوند. این به این دلیل است که پلی استر، یک ماده مصنوعی، به طور باورنکردنی سریع خشک می شود و پنبه، یک ماده طبیعی، سریع ترین خشک شدن در نوع خود است.


پارچه های فرم مدارس را قبل از برش خود را تست کنید


هنگام تولید لباس، بخش جدایی ناپذیر تست پارچه و لباس است. این کلید ارائه چیزی است که نه تنها ظاهر خوبی دارد، بلکه احساس خوبی دارد و به خوبی می‌پوشد. تست های اصلی که باید از آنها آگاه بود عبارتند از:

Ø پایداری ابعادی برای شستشو و تمیز کردن خشک برای اطمینان از انقباض حداقل

Ø استحکام پارگی – برای اطمینان از پاره نشدن لباس در اثر استرس

Ø ثبات رنگ – برای اطمینان از عدم انتقال رنگ هنگام شستشو

Ø پیلینگ – برای اطمینان از اینکه پیلینگ تحت مالش شدید رخ نمی دهد

Ø لغزش درز – برای اطمینان از محکم بودن درزها و عدم از هم گسیختگی هنگام پوشیدن

خرید پارچه ترگال فدک
خرید پارچه ترگال فدک

تامین کننده مناسب برای فرم مدارس را انتخاب کنید


اشتباهی که شرکت‌ها اغلب مرتکب می‌شوند این است که اولین تامین‌کننده‌ای را که پیدا می‌کنند، انجام ندادن تحقیقات بازار مناسب و ارزیابی نکردن تامین‌کنندگان بیشتر در میان آنها، می‌افتند. تحقیق کنید و تامین کننده مناسب را انتخاب کنید. به دنبال تامین کننده ای باشید که متخصص در لباس فرم باشد و تجربه کار با طراحی، عملکرد و تست پارچه را داشته باشد و شما را در تصمیم گیری صحیح راهنمایی کند. در استودیو 104 ما خوشحال می شویم که به شما در طراحی و توسعه لباس های فرم خود کمک کنیم، و خدمات اختصاصی و پیشرفته ای را ارائه می دهیم که یونیفرم های منحصراً طراحی شده، سفارشی و امروزی را برای برندهای لوکس و درجه یک در سراسر جهان عرضه می کنیم.

Businessman Boy Young Occupation Dream Job

هزینه را مقدم بر آسایش قرار ندهید


آیا به دنبال هزینه بیش از دوام هستید؟ بسیاری از شرکت ها ممکن است مواد پارچه یکنواخت بی کیفیت را یا به دلیل عدم دانش یا مواد با کیفیت ارزان تر به دلیل بودجه کم انتخاب کنند که منجر به آسیب می شود و بر دوام و طولانی مدت لباس تأثیر می گذارد. توجه داشته باشید که پارچه‌های بی‌کیفیت ممکن است سریع‌تر خراب شوند و هزینه جایگزینی یونیفرم ممکن است صرفه‌جویی کاذب باشد.

بهترین رنگ برای فرم مدارس چیست؟

بهترین رنگ پارچه فرم مدارس با توجه به شرایط ،اقلیمیو فرهنگی تعیین می شود،برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

خرید پارچه فرم مدارس

قیمت پارچه فرم مدارس

آدرس کارخانه پارچه فرم مدارس

مشاوره رایگان