آیا پارچه تترون خنک است؟

آیا پارچه تترون خنک است؟

قبل از خرید بهتر است بهترین راهنمای خرید عمده تترون را مطالعه فرمایید ،در بازار برند های متنوع و زیادی هستند که ما با مشاوره رایگان مزایا و معایب پارچه تترون را برای شما شرح خواهیم داد.09131130224مشاوره رایگان

آیا پارچه تترون خنک است؟

آیا پارچه تترون  خنک است؟ سوالی که برای خیلی از از تولیدکنندگان لباس و پوشاک وجود دارد. آیا میدانید که پارچه تترون از چه جنسی تولید شده و چه ویژگی هایی مرغوبی دارد؟ آیا می دانید که پارچه تترون یکی از مصرفی ترین پارچه ها در صنعت تولید لباس و پوشاک معرفی می گردد؟

تترون پادشاه پارچه ها

با توجه به اینکه انواع پارچه های تترون تقلبی و بی کیفیت در بازار داخلی وجود دارد، چگونه می توان بهترین کیفیت تترون ایرانی را با قیمت درب کارخانه سفارش خرید داد؟ آیا خرید اینترنتی پارچه تترون خریدی معقولانه است؟ نساجی کاماش با دارا بودن مشاورینی با تجربه، شما در این خصوص راهنمایی می نماید.

 تولید و رنگرزی پارچه تترون خنک برای مانتو

یکی از پر استفاده ترین و مهمترین انواع پارچه در صنعت نساجی پارچه تترون است. امروزه بسیاری از کارگاه های تولیدی و خیاطی ها از تترون در دوخت و دوز لباس ها استفاده می کنند. پارچه تترون نوعی پارچه تخت باف از انواع پارچه های نخی است. نخ استفاده شده در این پارچه از نوع ویسکوز می باشد.

پارچه تترون برای مانتو
پارچه تترون برای مانتو

تولید پارچه تترون در کارخانجات گوناگون با مقدار و نوع متفاوتی از این نخ ها صورت می‌گیرد. به طور کلی پارچه تترون از الیاف پلی استر ویسکوز تهیه و تکمیل شده و سپس وارد سالن های رنگرزی می گردد. هر چه درصد مواد پلاستیکی در تولید این پارچه بیشتر باشد تترون براق تر بوده است.

نساجی های معتبر پارچه تترون

 • نساجی درنا
 • نساجی سیب
 • نساجی کسا
 • نساجی کاماش
 • نساجی سوره
 • نساجی سهند
 • نساجی عمید
 • نساجی بروجرد
 • نساجی کاشان

پارچه تترون در عرض‌های ۹۰ ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتی متری ۲ یا ۳ متری وگرماژ های 150 الی 190 گرمی به عرضه می رسد. در سالن های رنگرزی این پارچه با بهترین مواد اولیه رنگرزی شده و مورد طاقه پیچی قرار می گیرد. نحوه عرضه این پارچه به بازار به دو صورت طاقه ای و عدلی می باشد.

آیا پارچه تترون خنک است؟ بهترین راهنمای خرید عمده تترون پارچه تترون برای مانتو
آیا پارچه تترون خنک است؟ بهترین راهنمای خرید عمده تترون پارچه تترون برای مانتو

بهترین راهنمای خرید عمده تترون کیفیت و ویژگی ها

 تا اینجا با نحوه تولید پارچه تترون آشنا شدیم. در این قسمت قصد داریم تا در مورد کیفیت و ویژگی‌های مثبت پارچه تترون مواردی را عنوان نماییم. در واقع مزایای پارچه تترون از معایب آن بیشتر است. پارچه تترون دارای ویژگی های خاصی بوده که سبب شده استفاده از آن تا حد زیادی افزایش پیدا کند. این ویژگی ها عبارتند از:

 •  از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی پارچه تترون نرمی زیر دست و لطافت بالای این نوع پارچه است.
 • تنوع رنگی بالا از ویژگی‌های جذاب این پارچه به شمار می آید.
 • تراکم بافت استاندارد
 • سبک و وزن بودن پارچه
 • مقاومت بالا در برابر شستشوی پارچه به صورت مکرر 
 • یکسان بودن رنگ در جای جای پارچه
 • عرض دقیق پارچه 

تفاوت پارچه تترون مانتویی و پارچه ترگال

تفاوت پارچه تترون مانتویی و پارچه ترگال در عرض و گرماژ ونوع الیاف استریالپارچه ترگال ،پارچه لی مناسب برای پاییز و زمستان و بهار و پارچه تترون و پارچه نازلی و پارچه لنین مناسب برای فصول گرم ومناطق شرجی مثل رشت و اهواز هستند.

پارچه ترگال کجراه گلدبافت خرید پارچه لباس کار خرید پارچه فرم مدارس
پارچه ترگال کجراه گلدبافت خرید پارچه لباس کار خرید پارچه فرم مدارس

پارچه تترون برای مانتو خنک است؟

 یکی از مهمترین ویژگی های پارچه تترون تولید این پارچه از نخ مرغوب ویسکوز است. این موضوع سبب شده تا این پارچه علاوه بر وزن سبک، کاملاً خنک باشد.

اگر کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تولید این پارچه بالا بوده باشد قطع به یقین این پارچه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی هم نمی گردد. شاید با خود سوال کنید که خنکی و سبکی این پارچه می ‌تواند نازکی این پارچه را هم شامل گردد؟ پس احتمالا تولید انواع لباس از پارچه تترون می واند کاملا بدن نما باشد؟! قطعا اینگونه نیست.

قیمت پارچه نازلی قیمت پارچه نازلی مانتو پارچه نازلی چیست کیفیت پارچه نازلی پارچه نازلی پلاس پارچه کرپ نازلی پارچه نازلی چروک میشه بهترین پارچه برای مانتو تابستانی
قیمت پارچه نازلی قیمت پارچه نازلی مانتو پارچه نازلی چیست کیفیت پارچه نازلی پارچه نازلی پلاس پارچه کرپ نازلی پارچه نازلی چروک میشه بهترین پارچه برای مانتو تابستانی

اگر شما گرماژ مناسبی از پارچه تترون را برای دوخت انواع پیراهن و لباس انتخاب کنید، این پارچه به هیچ وجه بدن نما نیست .پس پاسخ به این سوال که آیا پارچه تترون خنک است؟ مثبت بوده و یکی از مزایای این پارچه به شمار می‌آید. این موضوع سبب شده تا پارچه تترون مناسب فصول بهار و تابستان باشد. پس به این سوال که پارچه تترون مناسب چه فصلی است نیز پاسخ داده شد.

 بهترین راهنمای خرید عمده تترون انواع پارچه تترون و مصارف آن

 پارچه تترون توسط کارخانجات و شرکت های مختلف در شهرهای گوناگون تولید می گردد. انواع پارچه تترون عرضه شده با توجه به مصارف و کاربردهای این پارچه مشهور بوده اند. از جمله مهم ترین دسته بندی های پارچه تترون می توان به این موارد اشاره کرد:

در این میان پارچه تترون ساده به سبب خارج نشدن از مد جامعه یکی از پرفروش ترین مدل های پارچه تترون به شمار می رود. تترون ساده در رنگ بندی های جذاب مناسب دوخت انواع پیراهن و لباس های بچه گانه و یا لباس های راحتی منزل مورد استفاده قرار می گیرد.

در یک دسته بندی دیگر انواع پارچه تترون را می توان به این صورت معرفی نمود:

پارچه تترون بیمارستانی همان پارچه تترون معمولی است که با طیف رنگی بیمارستانی عرضه می گردد. طیف رنگی آبی، صورتی، سفید و سبز از جمله رنگ بندی های تترون بیمارستانی هستند.

این پارچه در عرض ها و گرماژ گوناگون در تولیدات زیر به کار می رود:

مصارف و بهترین راهنمای خرید عمده تترون

 • دوخت انواع لباس بیماران
 • تولید لباس های خدماتی بیمارستان ها
 • لباس فرم پرستاران
 • مقنعه پرستاران و بیماران
 • ملحفه های بیمارستانی

 در طرف مقابل پارچه تترون پیراهنی عمدتاً با عرض ۱۵۰ سانتیمتر و وزن بالای ۱۶۵ گرم عرضه شده است. این پارچه در طرح های ساده، راه راه و چهارخانه به کار می رود. پارچه تترون ملحفه ای عمدتاً عرض ۳ متر دارد و با رنگ سفید مورد استفاده تولیدی ها قرار می گیرد.

فروش عمده پارچه تترون پارچه تترون پیراهنی
فروش عمده پارچه تترون پارچه تترون پیراهنی

 راهنمای خرید پارچه تترون به صورت عمده 

 از آنجا که بسیاری از از تولید کنندگان لباس و پوشاک در حوزه های مختلف به دنبال تولیدات با قیمت تمام شده اقتصادی تری هستند، خرید عمده پارچه تترون را خواهان می باشند. اما به نظر می رسد که اگر از یک مرکز فروش معتبر خرید عمده تترون انجام نشود، ممکن است خسارات سنگین مالی برای تولیدی ها به وجود بیاید.

چرا که متأسفانه برخی از مراکز فروش طاقه های پارچه تترون را با کیفیت های متفاوتی عرضه می کنند. این موضوع سبب می گردد تا قدرت فروش مراکز تولیدی لباس و پوشاک به سبب به تولید محصولات با کیفیت پایین و پایین تر آید.

فروش عمده پارچه تترون پارچه تترون پیراهنی
فروش عمده پارچه تترون پارچه تترون پیراهنی

اگر شما به دنبال خرید عمده پارچه تترون با بهترین قیمت و کیفیت هستید باید مراکز فروشی را انتخاب کنید که با بزرگترین و معتبرترین کارخانجات تولیدی پارچه تترون در ارتباط مستقیم هستند. خوشبختانه نساجی کاماش یکی از مراکز عرضه کننده بی واسطه انواع بهترین پارچه تترون در اصفهان است. این مجموعه با حذف تمامی واسطه ها، قیمت دسته اول کارخانه را به عرضه می رساند.

خرید پارچه تترون به دو صورت طاقه ای و عدلی در این مجموعه امکان پذیر است. ارسال رایگان کالیته رنگی به سراسر کشور انجام می گیرد.

پارچه تترون چهار خانه
پارچه تترون چهار خانه

شما در این مقاله پاسخ سوال آیا پارچه تترون خنک است؟ را دریافت کردید. پارچه تترون یکی از انواع پارچه های نخی خنک و سبک وزن است که در تولید بسیاری از لباس و پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد. خنک بودن پارچه تترون یکی از شاخصه های اصلی برای خرید بوده است. این پارچه مناسب استفاده در فصول بهار و تابستان بوده و در تولید انواع پیراهن و لباس های راحتی منزل بیشترین کاربرد را دارد.

kamash.ir

قیمت پارچه تترون درنا
پارچه تترون مانتویی درنا
معایب پارچه تترون
پارچه تترون سفید درنا
پارچه تترون نخی درنا
قیمت پارچه تترون نخی درنا
انواع پارچه تترون درنا
پارچه تترون درنا برای مانتو خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان