اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

پارچه تنظیف زنبوری | عمده و ارزان

خریدو قیمت پارچه تنظیف زنبوری

پارچه تنظیف زنبوری به پارچه ایی گفته می شود که با عرض 140 سانتیمتر وگرماژ 240 گرم در طاقه های 30 متری و الیاف صد در صد پنبه با برند های ،لوکس لایف ،بروجرد ،نگین ،کاماش و سفارش مخصوص تولید می شود ،قیمت این پارچه ساده زنبوری 600000 ریال و چاپی زنبوری 920000 ریال است.

پارچه تنظیف که با استفاده از الیاف پنبه در کارخانجات معتبر تولید می شود و در حال حاضر در تنوع بالایی به بازار ارائه می گردد که حجم خرید و فروش آن رو به افزایش است. برای دسترسی به بهترین قیمت پارچه تنظیف و پارچه دستمال نانو جادویی در کنار کیفیت مناسب بهتر است با بخش فروش نساجی کاماش تماس برقرار کنید، تا بتوانید سفارشات عمده خود را با قیمت درب کارخانه ثبت نمایید.

مشاوره رایگان 09131130224

وری
پارچه تنظیف لانه زنبوری
پارچه زنبوری آشپزخانه
مدل پارچه زنبوری
قیمت پارچه زنبوری
تنظیف
پارچه تنظیف
پارچه زنبوری
رنگرزی پارچه
پارچه تنظیف چیست
پارچه لنین
چراغ زنبوری
وری پارچه تنظیف لانه زنبوری پارچه زنبوری آشپزخانه مدل پارچه زنبوری قیمت پارچه زنبوری تنظیف پارچه تنظیف پارچه زنبوری رنگرزی پارچه پارچه تنظیف چیست پارچه لنین چراغ زنبوری

پارچه به عنوان ضروری ترین و مهمترین اختراع بشر شناخته می شود که در حال حاضر انواع مختلفی از پارچه ها با قابلیت ‌های متفاوت به بازار ارائه می گردند. یکی از پارچه های مهم و کاربردی که در تمامی صنایع می توان رد پای آن را مشاهده کرد، پارچه های تنظیف است.

این پارچه به دلیل استفاده از الیاف مرغوب، تار و پود مستحکمی دارد و خواص فیزیکی و مقاومتی آن بالا است؛ به همین سبب کاربردهای آن هم گسترده تر می شود.

 در صورتی که به دنبال آشنایی با مشخصات و ویژگی های پارچه های تنظیف و تنوع این محصولات هستید، بهتر است با کارشناسان متخصص در مجموعه کاماش ارتباط بگیرید، تا ضمن دسترسی به کیفیت خوب اطلاعات مورد نیاز خود را نیز دریافت نمایید. چرا که این مجموعه از بهترین تولید کنندگان فعال در حوزه پارچه های تنظیف به شمار می رود.

 پارچه تنظیف چیست؟ پارچه زنبوری سفید

 نظافت یکی از مسائل بسیار مهمی است که در تمامی فضاها از جمله خانه، بیمارستان، کارخانه، مدارس، رستوران ها و هتل حائز اهمیت است. درواقع رعایت کردن بهداشت و تمیز کردن سطوح مختلف از آلودگی ها و میکروب ها موجب جلوگیری از انتقال ویروس و بیماری های مختلف به افراد می ‌شود. همچنین تمیز بودن سطح لوازم از ایجاد حساسیت و مشکلات تنفسی در کودکان و افراد سالمند جلوگیری می کند. در حال حاضر که مواد شوینده بسیار زیادی وجود دارند در کنار پارچه های مرغوب و با کیفیت بالا تمیز کردن همه فضاها به راحتی امکان پذیر است. در میان تمامی پارچه هایی که در حوزه شستشو و نظافت کاربرد دارند، پارچه تنظیف سفید و رنگی یکی از بهترین نوع این محصولات به شمار می رود و در واقع کمک زیادی در این حوزه به تمامی افراد فعال در بخش های خدماتی می کند.

یکی از سوالات بسیار مهمی که در این حوزه به وجود می آید، پارچه تنظیف چیست؟ پارچه های تنظیف که از نوع پارچه های آبگیر و بدون پرز است، در شرایط مختلف قابلیت استفاده دارد. مهمترین دلیل نامگذاری این پارچه معنای آن است که تنظیف به معنی پاک سازی و پاکیزگی است و از آنجا که این پارچه بیشترین کاربرد را برای تمیز کردن دارد، با این نام به بازار معرفی شد.

در حال حاضر به دلیل پیشرفت هایی که در تکنولوژی و صنعت نساجی به وجود آمده امکان تولید پارچه های مختلف وجود دارد که پارچه های تنظیف یکی از محصولات پرکاربرد این کارخانجات است. 

این پارچه زنبوری آشپزخانه در کارخانجات نساجی به دو شکل ساده و طرح دار تولید می شود که در حال حاضر می توان آن را در رنگ بندی های مختلف پیدا کرد. همچنین پارچه در کارخانجات با عرض ۱۵۰ سانتیمتر تا عرض ۳۰۰ سانتی متر تولید می شود. نحوه طاقه پیچی این پارچه ها به دو صورت کتابی و رولی است که در هر دو نمونه معمولاً در طاقه های ۴۰ متری آماده می شود.

بهترین الیافی که در روند تولید این پارچه زنبوری آشپزخانه به کار می رود الیاف گیاهی پنبه است و با کمک الیاف پلی استر کیفیت این پارچه ها را افزایش می دهند و امکان تولید آن در حجم های بیشتر فراهم می گردد، چرا که الیاف طبیعی پنبه محدودیت زیادی دارند. 

معمولاً این پارچه زنبوری آشپزخانه را در گرماژ های مختلف از گرماژ ۱۵۵ گرم تا ۲۰۰ گرم تولید می کنند که هر چقدر گرماژ بالاتر می رود ویژگی های پارچه هم افزایش می یابد. چرا که تراکم بافت آن افزایش پیدا کرده و برای کاربردهای بیشتری می توان از این پارچه استفاده نمود. 

البته گاهی اوقات این پارچه را با تراکم بافت بسیار پایین تولید می کنند که امکان شستشو نداشته و بیشتر کاربردهای آن در مصارف بیمارستانی است. استفاده کردن از این پارچه ها در محیط های درمانی به دلیل داشتن الیاف طبیعی توصیه می شود؛ زیرا هیچ حساسیت پوستی ایجاد نمی کند.  

انواع پارچه تنظیف لانه زنبوری : قیمت عمده

پارچه های تنظیف که برای نظافت و پاکیزگی در مکان های مختلف به کار می روند، جزء بهترین منسوجات مورد استفاده قرار دارند؛ به همین جهت کارخانجات هم تمرکز ویژه تری بر روی بافت این پارچه ها گذاشته اند.

در حال حاضر انواع پارچه زنبوری سفید تنظیف از لحاظ ضخامت در بازار ارائه می گردد که برای هر فضا و کاربردی می توان از نوع مناسب آن استفاده کرد که به سه دسته کلی تقسیم می شوند:

 • پارچه تنظیف ضخیم جزء پرطرفدارترین پارچه های موجود در بازار است.
 • پارچه تنظیف نازک که قیمت ارزانی داشته و به عنوان پوشک کودکان کاربرد دارد. 
 • پارچه تنظیف معمولی که این پارچه ضخامت مناسبی دارد و موارد استفاده آن هم گسترده است.

از لحاظ نوع ویژگی این پارچه ها به دو دسته بندی کلی تقسیم می شوند: 

پارچه تنظیف زنبوری : قیمت پارچه تنظیف سفید

پارچه های تنظیف زنبوری معمولاً طرح های شش ضلعی مانند کندوی عسل بر روی سطح آنها قرار گرفته و دلیل عمده نامگذاری این پارچه ها هم همین طرح ها است. این پارچه را به صورت طاقه های کتابی به بازار ارائه می دهند که موارد استفاده و کاربردهای این پارچه بسیار زیاد است.قیمت پارچه تنظیف سفید بستگی به گرماژ و درصد پنبه بستگری دارد.

 پارچه های تنظیف زنبوری که طرفداران زیادی در بازار دارند، به شکل ها و فرم های مختلف تولید می شوند و مناسب برای هر فضا می توان از طرح های خاص این پارچه استفاده کرد. به عنوان مثال از طرح های مناسب برای آشپزخانه و یا طرح گل های بسیار زیبا و طرح های دیگر در بازار به وفور یافت می شود.

پارچه تنظیف پوشکی 

 پارچه تنظیف پوشکی در گذشته به عنوان پوشک کودکان مورد استفاده قرار می گرفت و مهمترین دلیل نامگذاری آن هم همین کاربرد پارچه می باشد. به دلیل قدرت آبگیری بالا در حال حاضر برای تمیزکاری و نظافت در صنایع مختلف مورد استفاده است. این پارچه هم به صورت طاقه های کتابی و هم به صورت رولی عرضه می گردد.

پارچه های تنظیف پوشکی در ابتدا فقط با رنگ سفید تولید می ‌شد اما در حال حاضر در رنگ بندی های مختلف این پارچه را ارائه می دهند، تا برای هر بخش از ساختمان و فضا بتوان از رنگ مناسب استفاده کرد که پس از شستشو دستمال های نظافت با یکدیگر قاطی نشوند.

مشخصات پارچه های تنظیف چیست؟

پارچه های تنظیف که در دسته بندی های مختلفی تولید می شوند و به راحتی می ‌توانید آن‌ها را به صورت نازک و ضخیم و معمولی در بازار تهیه کنید؛ مشخصات و ویژگی های خاصی دارند که سبب استقبال بیشتر از این پارچه به نسبت سایر منسوجات دیگر در بازار شده است.

 در روند تولید از الیاف پنبه با کیفیت خوب استفاده می کنند و همچنین الیاف پلی استر آن هم از مواد اولیه مرغوب به دست می آید. به همین جهت بدون هیچ مشکلی برای صنایع مختلف می توان از این پارچه استفاده کرد.

در این بخش به مهمترین مشخصات پارچه های تنظیف می پردازیم:

 • قدرت جذب آب بالا 
 • پارچه با داشتن الیاف پنبه قدرت جذب آب فوق‌ العاده‌ ای دارد و به راحتی می تواند تمامی رطوبت محیط را به خود جذب کند. 
 • پرز دادن پارچه 
 • پارچه پرز نمی دهد و به راحتی می توان همه سطوح را با کمک آن بدون بجا گذاشتن رد تمیز کرد.
 •  نداشتن حساسیت 
 • هیچ گونه حساسیتی برای افراد به وجود نمی آورد و حتی افراد با پوست های حساس هم می توانند از این پارچه استفاده کنند.
 • گوله نشدن سطح پارچه 
 • سطح این پارچه ها به هیچ عنوان گوله نمی شود و برای طولانی مدت می توان از آنها استفاده نمود.
 • قابلیت شستشو 
 • این پارچه قابلیت شستشوی راحتی دارد و هیچ گونه لک بر روی آن باقی نمی ماند و نیازی به استفاده از مواد شوینده قوی نیست.
 • وزن سبک
 • به دلیل استفاده از الیاف پنبه و تراکم بافت مناسب وزن این پارچه‌ ها سبک است و استفاده از آن ها به راحتی صورت می گیرد.

مهمترین کاربردهای پارچه تنظیف لانه زنبوری

پارچه های تنظیف به هیچ عنوان محدودیت مصرف ندارند و به راحتی می توان در همه مکان ها و همه صنایع از آنها استفاده کرد. اما برخی از صنایع بیشتر از این پارچه استفاده می کنند و در برخی از صنایع کاربرد کمتری دارند. 

در این بخش به بررسی کلی موارد استفاده از پارچه های تنظیف می پردازیم:

مورد استفاده در منازل 

 پارچه های تنظیف در بخش‌ های مختلف منازل مورد استفاده قرار می ‌گیرد که حذف این پارچه به خصوص از آشپزخانه ها امکان پذیر نیست. زیرا در حال حاضر هیچ جایگزین مناسبی برای این پارچه ها وجود ندارد. از مهم ترین کاربردهای آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 1. گردگیری سطوح مختلف 
 2. خشک کردن محیط و ظروف 
 3. دوخت انواع نمگیر در آشپزخانه 
 4.  به عنوان کاور و آستر در دوخت دمکنی و دستگیره 

مورد استفاده در صنایع 

در صنایع مختلف هم از پارچه های تنظیف استفاده می‌ کنند که برخی از مهمترین کاربردهای آن شامل موارد ذیل است: 

 • استفاده در صنعت بسته بندی کود ورمی کمپوست 
 • برای تولید جوانه های ارگانیک و طبیعی مانند جوانه ماش، عدس و گندم 
 • برای عایق سازی لوله ها در موتورخانه ها 

در صنایع غذایی 

 یکی از پارچه های پرکاربرد در صنایع غذایی پارچه تنظیف است؛ زیرا ضمن جذب رطوبت بالا و قابلیت شستشوی خوب، هیچ حساسیتی ایجاد نمی کند. به همین سبب در رستوران ها، فست فودی ها، کارخانجات تولید مواد غذایی آماده و بسیاری از موارد دیگر از این پارچه با رنگ بندی های مناسب استفاده می کنند.

 در کارواش ها 

از پارچه های تنظیف به دلیل لطافت بالا و خشن ننداختن بر روی شیشه خودروها و تمیز کردن بخش های داخلی آن استفاده می کنند و تقریباً به یکی از مهم ‌ترین منسوجات در کارواش تبدیل شده است.

مصارف بیمارستانی 

پارچه های تنظیف جزء پارچه های مهم و پرکاربرد در محیط بیمارستان است؛ چرا که در بخش‌ های مختلف می ‌توان از این پارچه استفاده کرد و به کارگیری منسوجات دیگر به عنوان جایگزین پارچه ها هزینه های زیادی به دنبال دارد که برخی از مهمترین موارد استفاده و کاربردهای آن شامل موارد ذیل است:

 • برای تولید زیرانداز و ملحفه در بخش های ویژه و خاص برای بیمارانی که توان حرکت ندارند. 
 • برای تولید دستمال های بهداشتی و دستمال های مخصوص ضدعفونی تمامی بخش های بیمارستان کاربرد دارد.
 • برای تولید دستمال های مرطوب، پوشک و نوار بهداشتی هم می توان از این نوع پارچه استفاده نمود.

در صنعت هتلداری

 از این پارچه در تمامی هتل ها و مسافرخانه ها و تمامی فضاهای اسکان مسافران و مهمانان مختلف استفاده می کنند. چرا که پس از خروج هر مهمان باید اتاق طور به کامل تمیز و ضدعفونی شود که بهترین پارچه برای این منظور پارچه های تنظیف می باشند. زیرا حساسیتی ایجاد نمی کند و نرم لطیف بوده و می تواند گرد و غبار را به طور کامل پاک کنند. 

بهترین کارخانه تولید پارچه تنظیف زنبوری سفید و رنگی

پارچه های تنظیف زنبوری یکی از دسته بندی های مهم پارچه تنظیف است که در کارخانه جات متعددی تولید می ‌شود. این پارچه به دلیل داشتن تراکم بافت مناسب، آبگیری خوب و بسیاری از ویژگی‌های دیگر مورد توجه و استقبال زیاد در بازار قرار می گیرد. 

کارخانجات متعددی در حوزه تولید پارچه های تنظیف فعالیت دارند؛ زیرا این پارچه در بازار مورد توجه زیاد قرار گرفته و برای به دست آوردن سود بیشتر و بهتر سعی می‌ کنند به این بازار پر رقابت هم وارد شوند.

در بین کارخانجات متعدد برخی از آنها محصولات مرغوب و با کیفیت بالاتری تولید می ‌کنند که این کارخانجات از ویژگی ‌های منحصر به فردی برخوردار هستند؛ از مهمترین این ویژگی ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

در این کارخانجات نساجی دستگاه های بافندگی پیشرفته استفاده می شود که امکان تنظیم پارچه ها توسط این دستگاه ها به راحتی وجود دارد و در کوتاه ترین زمان ممکن تغییرات دستگاه ها اعمال می گردد.

 مواد اولیه برای تولید پارچه در خطوط ریسندگی و بافندگی این کارخانجات به کار می رود، از نوع درجه یک و مرغوب تهیه می گردد. چرا که این کارخانجات سعی می کنند از تولیدکنندگان اولیه این مواد را تهیه کنند که بدون حضور واسطه ‌ها قیمت مقرون به صرفه را هم بپردازند.

رعایت تمامی استانداردهای لازم در خطوط تولید موجب می شود تا در نهایت کیفیت پارچه ها در سطح عالی باقی بماند که تمامی این موارد توسط آزمایشگاه های کنترل کیفیت تحت نظر قرار می گیرد. 

استفاده از نیروهای متخصص و حرفه ای مانند مهندسان نساجی خبره و کاربلد و تمامی کارگران آموزش دیده، برای کار با دستگاه های پیشرفته و به روز موجب شده تا خطوط تولید به درستی فعالیت کرده و کیفیت نهایی محصول هم خوب باشد.

در حال حاضر کارخانجات نساجی کاماش، نساجی کاشان، نساجی گلچهره، نساجی لوکس لایف و نساجی بروجرد در زمینه تولید پارچه های تنظیف فعالیت حرفه ‌ای دارند. سعی می کند پارچه های مرغوب تر به دلیل داغ بودن بازار رقابت این پارچه تولید کنند. در بین کارخانجات متعدد، پارچه تنظیف تولید شده در کارخانه کاماش یکی از بهترین محصولات موجود در بازار است که مورد استقبال خریداران عمده قرار می گیرد؛ چرا که از کیفیت آن اطمینان کافی داشته و قیمت مقرون به صرفه تری هم دارد.

چرا رنگ بندی پارچه های تنظیف برای سازمان ها و نهادها اهمیت دارد؟ 

پارچه های تنظیف در ابتدای تولید فقط با رنگ سفید به بازار عرضه می شد و همین تک رنگ هم مورد توجه بسیاری از خریداران عمده قرار می‌گرفت. چرا که در همه فرهنگ ها، رنگ سفید نشان دهنده تمیزی و پاکیزگی است که پارچه های تنظیف هم بیشترین کاربرد را برای نظافت و گردگیری دارند.

اما رفته رفته این پارچه در رنگبندی های مختلف تولید شده و پارچه های رنگ بندی آن بیشتر مورد استقبال قرار گرفتند. در حال حاضر رنگ بندی های متنوع از این پارچه با گرما های مختلف تولید می شود.

رنگ بندی پارچه های تنظیف برای سازمان ها و نهادها اهمیت زیادی دارد؛ چرا که به راحتی می ‌توانند هر کدام از رنگبندی ها را برای فضای خاصی در نظر بگیرند، تا از انتشار آلودگی های محیطی جلوگیری نمایند.

در این بخش به طور کلی چند رنگ پرکاربرد پارچه های تنظیف و مصارف آنها را ذکر می کنیم:

 • پارچه های تنظیف آبی بیشتر برای تمیز کردن وسایل معمولی مانند صندلی، میز، شیشه مورد استفاده قرار می گیرند.  
 • پارچه های تنظیف سبز بیشتر از این پارچه در محیط کافی شاپ ها و رستوران ها و به طور کلی صنایع غذایی استفاده می شود.
 • پارچه های تنظیف قرمز بیشتر برای محیط هایی که نیازمند به بهداشت زیاد هستند مانند سنگ توالت و محیط های بیمارستانی به کار می روند.
 • پارچه های تنظیف زرد بیشتر برای شستشوی سطوح سرویس های بهداشتی کاربرد دارند.  

البته مواردی که در اینجا ذکر شد قطعیت کامل ندارد و ممکن است هر مجموعه متناسب با برنامه‌های کاری خود، برای بخش های مختلف از رنگ‌های گوناگون استفاده کنند؛ اما به طور کلی به این شکل صورت می گیرد.

دلایل خرید عمده پارچه تنظیف بیمارستانی 

 در محیط بیمارستان پارچه های زیادی استفاده می شود؛ چرا که در این محیط ها آلودگی و باکتری های زیادی وجود دارد که باید با استفاده از پارچه های مناسب از انتقال آنها به افراد دیگر جلوگیری کرد.

از پرکاربرد ترین پارچه هایی که در محیط بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرند، می توان به پارچه های تنظیف، پارچه های اسپان باند، پارچه های ترگال و کجراه اشاره نمود. در این میان پارچه های تنظیف و پارچه های اسپان باند جزء پارچه هایی هستند که بیشترین کاربرد را برای تمیز کردن سطوح مختلف دارند. 

تفاوت های زیادی میان پارچه اسپان باند و پارچه تنظیف وجود دارد که مهمترین آنها نحوه بافت و کیفیت نهایی پارچه ها می باشد. به همین سبب در بسیاری از موارد سعی می کنند از پارچه های تنظیف استفاده کنند.  

برای بسیاری از افراد سوال پیش می ‌آید که چرا از پارچه تنظیف در محیط بیمارستان بیشتر استفاده می کنند؟ آیا این پارچه ها هزینه های بالاتری را برای بیمارستان ها به وجود نمی آورند؟ 

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که پارچه های تنظیف برای مصارف بیمارستانی به شیوه خاصی تولید می‌ شوند که در اغلب مواقع از پارچه های یکبار مصرف هم هزینه کمتری دارند؛ چرا که تراکم بافت پارچه ها به شدت کاهش پیدا می کند.

از مهمترین دلایل خرید عمده پارچه های تنظیف بیمارستانی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • داشتن الیاف مرغوب و با کیفیت بالا و امکان استفاده از این پارچه برای همه افراد که در این محیط ها حضور دارند؛ یکی از مهمترین دلایل خریدهای عمده محسوب می شود.
 • استفاده از پارچه های تنظیف بیمارستانی دیگر نیازی به شستشو ندارد به همین سبب هزینه ‌های مربوط به آب و مواد شوینده کاهش پیدا می کند.  
 • پارچه تنظیف بیمارستانی یکبار مصرف بوده و پس از هر بار استفاده آن را دور می ‌اندازند، به همین دلیل دیگر نیازی به استفاده از نیروهای فعال در زمینه شستشوی منسوجات بیمارستانی نیست.
 • پس از شستشوی پارچه های بیمارستانی برای استفاده مجدد، باید آنها را اتو کشی کرد که در پارچه های تنظیف این گزینه هم حذف می شود.
 • مسئله مهمتر قیمت پارچه های تنظیف است که به دلیل شیوه بافت خاص به نسبت سایر منسوجات پرکاربرد بیمارستانی ارزان تر است.

مزایای خرید اینترنتی پارچه های تنظیف

در حال حاضر پیشرفت ‌های زیادی در زمینه خرید و فروش پارچه به وجود آمده و استفاده کردن از تکنولوژی های جدید موجب شده تا سرعت خرید افزایش بیشتری پیدا کند. به همین سبب وب سایت های آنلاین فعال در زمینه عرضه و فروش پارچه مورد توجه زیادی قرار گرفته اند.

 در صورتی که همه خریداران پارچه به مزایای خرید اینترنتی پارچه ها آشنایی داشته باشند، به هیچ عنوان به سراغ روش های سنتی و قدیمی نمی روند و تمام نیازهای خود را از این طریق برطرف می کنند. اما همه این مزایا در صورتی به وجود می ‌آید که وب سایت های معتبر در این حوزه را برای خریدهای عمده انتخاب کنید.

در این بخش به بررسی مزایای خرید آنلاین پارچه های تنظیف و سایر منسوجات دیگر می پردازیم:

صرفه جویی در هزینه 

در خرید اینترنتی با پرداخت هزینه کمتر می توانید، پارچه های مد نظر خود را تهیه کنید. چراکه بسیاری از هزینه های جانبی از جمله هزینه انبارداری و رفت آمد کاهش پیدا می کند.

خرید مستقیم از درب کارخانه 

در خرید آنلاین به شکل مستقیم می توانید از کارخانه نساجی فعال در این حوزه پارچه های مد نظر خود را بدون نیاز به طی کردن مسیرهای طولانی تهیه کنید که منجر به دستیابی به قیمت درب کارخانه می شود.

بررسی طرح ها و مدل های مختلف 

در شیوه آنلاین به راحتی می توانید طرح ها، مدل ها، رنگ بندی ها و تنوع برندهای تولید کننده را مشاهده کرده و مناسب ‌ترین نوع محصول را مطابق با نیازهای خود تهیه کنید و دیگر نیاز به گشت و گزار و رفتن به بازارهای شلوغ نیست.

دریافت مشاوره رایگان 

 در صورت نیاز به دریافت مشاوره برای انتخاب بهترین پارچه ها به راحتی می توانید از کارشناسان و پشتیبان وب سایت اطلاعات لازم را به دست آورید. چرا که در حال حاضر تنوع پارچه بسیار زیاد است و اغلب خریداران برای انتخاب نهایی دچار چالش و دغدغه می شوند. 

ارسال محصول خریداری شده در کمترین زمان 

به دلیل حذف کامل واسطه ها از معاملات پارچه محصول خریداری شده در کمترین زمان ممکن از درب کارخانه برای خریدار ارسال می شود. 

تضمین کیفیت محصول 

تمامی پارچه های خریداری شده با تضمین کیفیت و در بسته بندی های مقاوم و مستحکم ارسال می شود، تا در طی مسیر هم هیچ آسیبی به آنها وارد نگردد.

بهترین راه خرید پارچه های تنظیف 

پارچه های تنظیف که موارد استفاده و کاربردهای بسیار زیادی دارد، به عنوان یکی از پارچه های پرفروش بازار شناخته می شود. بسیاری از خریداران عمده به دنبال راه حل هایی هستند که بهترین پارچه را تهیه کنند.  

در حال حاضر به دلیل استقبال خوب از این پارچه ها، مراکز عرضه و فروش متعددی در نقاط مختلف فعالیت می کنند که انواع پارچه تنظیف زنبوری و پارچه های تنظیف ساده را با کیفیت خوب ارائه می دهند، تا خریداران بتوانند به تنوع بالای این پارچه ها از لحاظ رنگبندی هم دسترسی داشته باشند.

اما اغلب خریداران با هدف تهیه پارچه های تنظیف با کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازار مراجعه می کنند که در بازارهای شلوغ ممکن است در دام دلالان و واسطه ها گرفتار شده و پارچه های با قیمت گران تر تهیه نمایند. 

بهترین پیشنهادی که می توان به این افراد داشت، انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه است که به قیمت درب کارخانه دست پیدا می کنید و در کنار آن از کیفیت پارچه های تهیه شده اطمینان کافی دارید. 

چند راه مطمئن برای دسترسی به پارچه های تنظیف مرغوب و با کیفیت بالا و نرخ مناسب به شرح ذیل است:  

کارخانجات تولید کننده 

در صورت امکان می توانید به کارخانجات تولید کننده رفته و پارچه ها را به شکل مستقیم از آنها تهیه کنید و اغلب خریدارانی که در تناژ های عمده به این پارچه نیاز دارند، با انتخاب این راه حل تا حد زیادی می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

نمایندگی های عرضه و پخش 

اغلب کارخانجات تولید پارچه برای معرفی بهتر محصولات خود در اقصا نقاط کشور نمایندگی های معتبری را در نظر می گیرند که شناخت این مراکز و مراجعه به آنها هم سبب می ‌شود تا پارچه های مرغوب و با کیفیت بالا تهیه کنید؛ چرا که گرفتن به درب کارخانجات برای همه افراد مقدور نیست.

وب سایت های آنلاین 

تمامی وب سایت هایی که زیر نظر کارخانجات نساجی فعالیت دارند و یا توسط نمایندگی های معتبر اداره می شوند، گزینه های خوبی برای خرید پارچه به صورت غیر حضوری به شمار می آیند. چراکه این وبسایت‌ ها ضمن ارائه مشاوره، قیمت های مقرون به صرفه تری را هم عرضه می کنند. 

عوامل موثر و قیمت پارچه های تنظیف 

با بررسی پارچه های تنظیف درمی ‌یابیم که موارد استفاده این پارچه بسیار گسترده است و در صورت شناخت ویژگی های این پارچه ها ممکن است کاربردهای آن گسترش بیشتری پیدا کند.

 قیمت پارچه تنظیف یکی از از موارد بسیار مهمی است که بر هزینه های نهایی خریداران عمده این پارچه تأثیر مستقیم می گذارد. به همین جهت خریداران به دنبال یافتن مراکزی هستند که قیمت های مقرون به صرفه تری را به بازار ارائه می دهند.

 به طور کلی عوامل زیادی وجود دارد که بر قیمت پارچه های تنظیف تأثیر مستقیم می گذارند، برخی از این عوامل به صورت فنی بوده و مربوط به شیوه بافت این پارچه ها در کارخانه می باشد. اما برخی از عوامل هم به صورت اقتصادی بوده و متناسب با شرایط جامعه و اتفاقاتی که در بخش های مختلف رخ می دهد، تغییر پیدا می کند.

در این بخش به طور کلی به مهمترین عامل های تأثیر گذار بر روی قیمت پارچه های تنظیف پر کاربرد در صنایع هتلی و بیمارستانی می پردازیم:

تراکم بافت پارچه 

تراکم بافت پارچه ارتباط مستقیم به گرماژ آن پیدا می کند، هر چقدر که بالاتر باشد از الیاف بیشتر و دستگاه های پیشرفته تری برای تولید آن استفاده شده است.

عرض پارچه 

عرض پارچه های تنظیف هر چقدر بیشتر باشد، موارد استفاده و کاربرد آن آسان تر است. پس با افزایش عرض طبیعتاً با افزایش قیمت هم روبرو می شویم.

نوع الیاف 

نوع الیاف پارچه تأثیر مستقیم بر روی کیفیت آنها دارد هر چقدر از الیاف پنبه بیشتر استفاده کنند نیاز است که هزینه بالاتری را برای تهیه این الیاف بپردازند. 

انتخاب مراکز عرضه و فروش 

هر چقدر که مراکز عرضه و فروش بدون واسطه و یا وب سایت های آنلاین را انتخاب نمایند در نتیجه هزینه های کمتری برای خرید پرداخت می شود.

حجم سفارش و خرید 

مشتریانی که حجم زیادی از پارچه را سفارش می ‌دهند، امکان دریافت تخفیف و قیمت های مناسب تر را به دست می آورند.

بزرگترین مرکز فروش پارچه تنظیف در ایران  

فروش پارچه های تنظیف در ایران توسط مراکز مختلفی صورت می گیرد، چرا که استقبال از این پارچه به شدت بالا است و تمامی مراکز سعی می کنند تا نیاز بازار را به طور کامل پاسخ دهند.  

یکی از مراکز معتبری که در حوزه تولید و فروش پارچه های تنظیف فعالیت دارد، مجموعه کاماش است. این مجموعه برای قطع کردن دست دلالان و واسطه ها از معاملات خود، سعی کرده پس از تولید این پارچه ها با کیفیت خوب، آنها را به شکل مستقیم به دست مصرف کننده نهایی برساند. 

این شیوه کار موجب شده تا پارچه با قیمت مناسب تر و کیفیت اصل به دست مصرف کنندگان نهایی که عمدتاً صنایع کوچک هستند برسد. به همین سبب افراد زیادی از این پارچه برای مراکز تولید استفاده می کنند، ترجیح می دهند تا با نساجی کاماش همکاری داشته باشند.

در صورتی که قصد خرید پارچه تنظیف مرغوب و باکیفیت را دارید، بدون نیاز به طی کردن مسیرهای طولانی می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته و سفارشات خود را ثبت کنید. مهمترین مزیت این مجموعه امکان ارسال پارچه به اقصی نقاط کشور در کمترین زمان ممکن است، پس بدون نگرانی محصول مورد نیاز خود را بخرید. 

خرید پارچه تنظیف زنبوری بیمارستانی
قیمت پارچه تنظیف لانه زنبوری
پارچه زنبوری آشپزخانه
مدل پارچه زنبوری
قیمت پارچه زنبوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان