پارچه کجراه ضخیم : سرمه ای ،رنگی و سفید

پارچه کجراه گل پود پارچه کجراه فاستونی پارچه کجراه سفید

پارچه کجراه ضخیم : سرمه ای ،رنگی و سفید

پارچه کجراه ضخیم به پارچه ایی با گرماژ 300 الی 440 گفته می شود ،عرض این پارچه 150 الی 160 سانتیمتر می باشد ،لیست قیمت پارچه کجراه ضخیم در جدول زیر آوردم.

  • پارچه کجراه ضخیم 300 گرم بافتین عرض 150 فی 82000
  • پارچه کجراه ضخیم 400 گرم بافتین عرض 160 فی 135000

قیمت پارچه کجراه با توجه به ضخامت و میزان گرماژ آن ها تعیین می شود. حال اگر قصد خرید پارچه کجراه ضخیم را دارید، لازم است تا با ویژگی های این پارچه به صورت دقیق آشنا شوید و در نهایت بهترین خرید را در بالاترین کیفیت و قیمت مناسب برای خود ثبت نمایید.

مشاوره رایگان در خرید پارچه کجراه 09130858100 میلاد ارشدی

انواع پارچه کجراه ضخیم و ویژگی های آن

  • کتان کجراه
  • کجراه 300 گرم
  • کجراه فلامنتی 290 گرم
  • کجراه شبه فاستونی

شناخت انواع پارچه کجراه و ویژگی های آن ها موجب می شود تا راحت تر بتوانید تمامی خریدهای خود را ثبت کنید. دقت کنید که پارچه کجراه ضخیم از چه میزان کیفیتی برخوردار است و چرا مشتریان پارچه کجراه، ترجیح می دهند این پارچه را خریداری نمایند.

کارخانه پارچه کجراه اصفهان
کارخانه پارچه کجراه اصفهان

ویژگی اصلی این پارچه نیز در مورب بودن خطوط بافت آن است که توانسته است به راحتی آن را از سایر پارچه ها متمایز کند. همچنین انواع پارچه کجراه عبارتند از:

  1. کجراه کتان
  2. ویسکوز
  3. فلامنت

این طبقه بندی پارچه کجراه نیز با توجه به نوع الیافی است که در تولید آن ها به کار رفته است. به این شکل که هرچه میزان پنبه به کار رفته در پارچه بیشتر باشد، ضخامت بالاتری خواهد داشت. در عین این که کیفیت آن نیز بیشتر خواهد بود.حتی قیمتی که برای این پارچه ها در نظر می گیرند هم به میزان الیاف پنبه به کار رفته در آن ها می باشد.برای آشنایی با کامل با انواع پارچه کجراه اینجا کلیک کنید.

مزایای پارچه کجراه نسبت به سایر پارچه ها

توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین مزایای پارچه کجراه نسبت به سایر تولیدات در این است که پارچه کجراه توانسته است، تنوع تولید زیادی داشته باشد. هریک از دسته بندی پارچه های کجراه که پیشتر هم در همین مقاله راجع به آن صحبت نمودیم، در تولید پوشاک خاصی کاربرد دارند.

برای این که بتوانید با موارد استفاده و کاربردهای این پارچه بیشتر آشنا شوید، می توانید اینجا کلیک کنید. پارچه های کجراه کتان از الیاف پنبه بیشتری برخوردار هستند و همین مورد می تواند موجب گردد تا استحکام و دوام بالاتری در آن ها مشاهده شود.

پارچه کجراه مشهد
پارچه کجراه مشهد

از آن جایی که ویژگی ها و مشخصات این پارچه بسیار مورد توجه تولیدکنندگان متعدد قرار گرفته است، می توان اذعان داشت که موارد مصرف و کاربردهای بیشتری دارا خواهند بود. از دیگر مزایای پارچه کجراه می توان به شست و شوی آسان، استحکام بالا، مقاومت خوب، اتوکشی راحت و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود. جهت آشنایی با سایر مزایای این پارچه می توانید به اینجا مراجعه کنید تا بهتر و بیشتر با پارچه های کجراه آشنا شوید.

پارچه کجراه ضخیم لباس کاری

پارچه کجراه ضخیم از مهم ترین و معروف ترین پارچه هایی است که کاربرد بسیاری دارد و اکثر مردم تمایل دارند تا لباس هایی که مورد استفاده قرار می دهند از این جنس باشد. پارچه کجراه ضخیم لباس کاری از الیاف پنبه بیشتری تولید شده است و به همین دلیل، ویژگی ها و مزایای بسیاری نسبت به سایر پارچه های مخصوص لباس کار دارا است.

لازم است بدانید که هرچه میزان الیاف پنبه به کار رفته در تولید این پارچه، بیشتر باشد، بدون شک پارچه ای با کیفیت بالاتر خواهید داشت که در این صورت ضخامت آن هم بیشتر است. در نهایت این نوع الیاف و ضخامتی که به وجود می آورند، می تواند قیمت بسیار بالاتری را در پارچه ایجاد کند که به کیفیت خوب آن بستگی دارد.

منسوجاتی که وزنش بالاتر از 360 گرم باشد ،پارچه کتان کجراه گفته می شود .

نساجی کاماش
 پارچه کجراه کش پارچه کجراه مشهد پارچه ویسکوز کجراه کارخانه پارچه کجراه فدک پارچه فاستونی کجراه قیمت پارچه ترگال کجراه سفید قیمت عمده پارچه ترگال کجراه قیمت پارچه کرپ کجراه
پارچه کجراه کش پارچه کجراه مشهد پارچه ویسکوز کجراه کارخانه پارچه کجراه فدک پارچه فاستونی کجراه قیمت پارچه ترگال کجراه سفید قیمت عمده پارچه ترگال کجراه قیمت پارچه کرپ کجراه

از بهترین ویژگی های این نوع پارچه می توانیم به بافت عالی و ثبات رنگ آن ها اشاره ای داشته باشیم. زمانی که قصد خرید پارچه لباس کاری دارید، لازم است توجه کنید که دارا بودن چه ویژگی هایی می تواند، کیفیت آن را بالاتر ببرد و در نهایت پوشاک تولید شده از آن نیز باکیفیت تر باشد.

قیمت روز پارچه کجراه ضخیم سرمه ای و مشکی

مجموعه های تولیدکننده پارچه کجراه،پارچه تترون و یا پارچه ترگال در نظر دارند تا اقسام گوناگون این پارچه را در کیفیت همچنین ویژگی های متفاوتی به بازار عرضه نمایند. این عرضه می تواند بدون واسطه و به صورت مستقیم به بازار انجام شود که در این حالت، قیمت روز پارچه کجراه ضخیم بسیار مناسب خواهد بود.

قیمت پارچه کجراه بروجرد
قیمت پارچه کجراه

پارچه های کجراهی که ضخیم هستند، کاربردهای بسیاری دارند و به این شکل، از طرفداران زیادی هم برخوردار می باشند. پس دانستن قیمت روز این پارچه اهمیت زیادی دارد و اکثرا تمایل دارند تا آن را در کیفیت بالا و قیمتی مناسب خریداری کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت پارچه کجراه، می توانید همین حالا با کارشناسان فروش ارتباط برقرار نمایید.

در این صورت است که لیست قیمت های به روز و کاملا معتبر برای شما ارسال خواهد شد و با توجه به آن لیست، امکان ثبت سفارش با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید را خواهید داشت. در حال حاضر بازار از ثبات درستی برخوردار نیست و به همین دلیل است که می گوییم باید قیمت ها را به روز در اختیار داشته باشید وگرنه ممکن است با تغییر قیمتی زیادی روبرو شوید که شما را دچار مشکلاتی کند.

خرید انواع پارچه کجراه ضخیم کتان و لاکرا کش :پاییزه

پارچه کجراه ضخیم پاییزه در میان انواع و اقسام پارچه های کجراه، از طرفداران بیشتری برخوردار است. خرید انواع پارچه کجراه ضخیم با بهترین کیفیت می تواند به صورت اینترنتی انجام گیرد. برای این کار لازم است تا به اینترنتی دسترسی داشته باشید و وارد سایت هر مجموعه ای که قصد خرید از آن را دارید، بشوید.

همین مجموعه در نظر دارد تا پارچه های کجراه ضخیم را با قیمت فوق العاده مناسبی در کیفیت های بالا به بازار عرضه نماید. شما نیز می توانید سفارشات خود را در هر حجمی که است، درخواست دهید تا برای شما ارسال شوند. توجه داشته باشید که ثبت درخواست های شما به صورت آنلاین، می تواند مزایای بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد.

 پارچه کجراه کش پارچه کجراه مشهد پارچه ویسکوز کجراه کارخانه پارچه کجراه فدک پارچه فاستونی کجراه قیمت پارچه ترگال کجراه سفید قیمت عمده پارچه ترگال کجراه قیمت پارچه کرپ کجراه
پارچه کجراه ضخیم

این مزایا ممکن است از یک مجموعه تا مجموعه ای دیگر متفاوت باشد و این شما هستید که باید آن ها را مورد بررسی قرار دهید تا بهترین خرید را برای خود با مزایای مناسب رقم بزنید. همچنین خرید این پارچه ها می تواند با روش حضوری هم انجام شود که طرفداران کمتری در حال حاضر دارند و لازم است گاهی همراه با علم و تکنولوژی پیش رفت تا نتایج بهتری را دریافت نمود.

خرید پارچه کجراه ضخیم لباس کار
قیمت پارچه کجراه بروجرد ضخیم
قیمت پارچه کجراه مانتویی ضخیم
قیمت پارچه کجراه فدک ضخیم
قیمت پارچه کجراه لباس کار ضخیم
قیمت پارچه فلامنت کجراه ضخیم
خرید پارچه کجراهمشکی ضخیم
قیمت پارچه کجراه شلوار کردی ضخیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان