اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

قیمت پارچه مکانیک پرشیا فرم مدارس

قیمت پارچه مکانیک فرم مدارس درجه 1

 • پارچه مکانیک کاماش متری 48000 تومان
 • پارچه مکانیک گلد بافت متری 52000تومان
 • پارچه مکانیک والا فاستون متری 55000تومان
 • پارچه مکانیک زرین متری 60000تومان
 • پارچه مکانیک گلپود متری 47000تومان

پارچه مکانیک جزء پارچه های مرغوب و با کیفیتی است که در روند تولید یونیفرم مدارس مورد استقبال قرار می گیرد. به همین سبب حجم زیادی از این پارچه روزانه در بازار خرید و فروش می شود. برای دسترسی به کیفیت خوب و قیمت ارزان پارچه های مکانیک بهتر است یک مجموعه معتبر و بدون واسطه را انتخاب کنید.09131130224 مشاورره رایگان 09130858100

 • جنس الیاف مورد استفاده در تولید پارچه مکانیک چیست؟
 • مهمترین دلایل خرید عمده پارچه های مکانیک کدامند؟
 • آیا پارچه های مکانیک در برابر گرد و غبار مقاومت دارند؟
 • موارد استفاده و کاربردهای پارچه مکانیک چیست؟

پارچه پرشیا مکانیک از بهترین منسوجات حال حاضر است که در زمینه تولید لباس های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل کیفیت بالای این پارچه ها به عنوان یکی از بهترین منسوجاتی است که در روند تولید یونیفرم مدارس می توان از آن استفاده نمود، تا دانش آموزان با ظاهری مرتب تر در محیط‌ های آموزشی حضور پیدا کنند.

ممکن است برای افرادی که قصد خرید پارچه های مکانیک را دارند سوالات بسیار زیادی به وجود بیاید. برای یافتن پاسخ مناسب و گرفتن تصمیمات بهتر در هنگام خرید، لازم است که حتما از افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه کمک بگیرند تا به پاسخ های درستی دست یابند. انتخاب نمایندگی های فروش معتبر برای خرید، بهترین پیشنهاد ممکن به خریداران عمده است.

شناخت معایب و مزایا پارچه مکانیک و پرشیا

با پیشرفت هایی که در صنعت و تکنولوژی نساجی به وجود آمده در حال حاضر کارخانجات بسیار گسترده و حرفه ‌ای در داخل ایران وجود دارند که توانستند پارچه های متفاوت و خاص تولید کنند. به همین سبب بخش عمده ‌ای از نیاز بازار ایران به پارچه های وارداتی تأمین می گردد.

پارچه مکانیک از پارچه های وارداتی پرطرفدارای بود که در سال های گذشته به عنوان بهترین منسوج برای تولید لباس فرم مدارس و لباس کار مورد استفاده قرار می گرفت. زیرا پارچه هایی که به صورت وارداتی به کشور می ‌آمد تنوع رنگبندی کمی داشت و دست تولیدکنندگان برای انتخاب باز نبود.

اما در حال حاضر به دلیل وجود کارخانجات زیاد که تمرکز خود را به صورت حرفه ای بر روی تولید پارچه های مکانیک به ویژه برای لباس کار و لباس فرم گذاشته اند، با تنوع بالایی از این پارچه ها در بازار روبرو می شویم، به حدی که پارچه مکانیک را در بیشتر از ۲۵ کالیته رنگ بندی در بازار پیدا می کنید.

پارچه مکانیک والافاستون
پارچه مکانیک والافاستون

نکته مهم این است که پارچه های مکانیک تولید شده در داخل به دلیل داشتن مواد اولیه مرغوب و درجه یک و نیروهای حرفه ای کیفیتی بسیار خوب دارند. این پارچه ها می توانند همپای پارچه های وارداتی عمل کرده و با آنها رقابت کنند. گاهی اوقات از لحاظ برخی از ویژگی ها به نسبت پارچه های وارداتی در رتبه های بالاتری هم قرار می گیرند.

خرید پارچه مکانیک از کارخانه

پارچه مکانیک در میان کارخانجات معتبر نساجی که در حال حاضر در زمینه تولید این پارچه های لباس کار فعالیت دارند، اعتبار بیشتری دارد. به همین جهت تمامی کارخانجات معتبر، تمرکز ویژه‌ای بر روند تولید آن گذاشته اند، تا بتوانند تنوع بیشتری از این پارچه را به بازار عرضه کنند.

پارچه مکانیک را در گروه پارچه های تخت باف قرار می‌ دهند، به همین سبب دارای سطح نرم و لطیف و کاملاً یکدست می باشد. این پارچه به دلیل داشتن الیاف مرغوب و با کیفیت بالا ایستایی خوبی دارد.

پارچه های پرشیا معمولاً با گرماژی بین ۲۴۰ گرم تا ۲۷۰ گرم و گاهاً متناسب با شرایط بازار با گرماژهای بالاتر هم تولید می گردد. این پارچه را در اغلب کارخانجات با عرض ۱۵۰ سانتیمتر به بازار ارائه می دهند، به همین سبب پارچه های اصل با این عرض در بازار شناخته می شوند.

تمامی طاقه هایی که در بازار ارائه می گردد، به صورت ۴۰ متری طاقه پیچی شده، تا جابجایی و حمل و نقل آن برای کارگران آسان تر باشد. به همین سبب اغلب مراکز تولید کننده سعی دارند، عدل های پارچه مکانیک را تهیه کنند، تا برای تولیدات خود بتوانند به قیمت های مقرون به صرفه تری دست یابند.

معمولاً پارچه هایی با عرض ۱۵۰ سانتی متر، جزء استانداردترین عرض ها هستند؛ زیرا تمامی الگوها در یک راستا و به شکل مرتب بر روی این عرض قرار می گیرند. همچنین پهن کردن پارچه هم بر روی میز برش به راحتی انجام می ‌شود. به همین سبب اغلب کارخانجات سعی می ‌کنند تا با بررسی کامل نیاز بازار منسوجات خود را به شکل حرفه ‌ای تولید نمایند.

مسئله مهم این است که الیاف مورد استفاده در روند تولید این پارچه از قبل در شرایط کاملاً استاندارد مورد رنگرزی قرار می ‌گیرند. یعنی قبل از شروع بافت الیاف متناسب با رنگ نهایی پارچه آماده سازی می گردد. به همین دلیل پس از پایان شرایط بافت دیگر نیازی به انتقال پارچه به سالن ‌های رنگرزی نیست و مستقیماً طاقه پیچی پارچه ها انجام می شود.

این شیوه از رنگرزی سبب شده تا پارچه ها با ثبات رنگی بالایی تولید گردد که با قرار گرفتن در مقابل نور خورشید و مواد شوینده قوی، کیفیت آن از دست نمی رود. چرا که رنگ در تار و پود و تمام بخش های الیاف پارچه نفوذ پیدا کرده است. تنوع رنگبندی پارچه های مکانیک به قدری زیاد است که هر مجموعه می ‌تواند با توجه به شرایط و نیاز خود و همچنین اعمال سلیقه این پارچه ها را تهیه کند. چرا که به آسانی برای هر گروه سنی و شغلی می توان رنگ کاربردی را انتخاب کرد.

پارچه مکانیک عمده از کارخانه
پارچه مکانیک عمده از کارخانه

فرو پارچه مکانیک پرشیا اعلا گرم بالا زرین

معمولاً پارچه هایی که در بازار شهرت پیدا می کنند، ویژگی های خاصی دارند که سبب بُلد شدن پارچه در بین سایر منسوجات دیگر می شود. پارچه های مکانیک هم یکی از منسوجات پرطرفدار است که در حال حاضر حجم خرید و فروش آن به شدت رو به افزایش می باشد. زیرا این پارچه برای تولید لباس های فرم کاربرد گسترده ای دارد. با رفتن ویروس کرونا و حضوری شدن ادارات و مدارس نیاز مراکز تولید کننده به پارچه رو به افزایش است.

اما مسئله مهم این است که پارچه های مکانیک نه تنها یک ویژگی منحصر به فرد، بلکه دارای چندین ویژگی خاص هستند. به همین سبب اغلب کارگاه های تولید البسه سعی می‌ کنند تا در وهله اول نیازهای خود را با خرید این پارچه پاسخ دهند و در صورت اجبار از پارچه های دیگر استفاده می کنند.

اگر به تازگی وارد دنیای پارچه ها و مراکز تولیدی شده اید و به خوبی با مشخصات و ویژگی های پارچه ها آشنایی ندارید. در این بخش به بررسی مهمترین ویژگی های این پارچه که سبب استقبال خریداران عمده شده می پردازیم:

مقاوم در برابر چروک پارچه مکانیک

معمولاً این پارچه را برای تولید لباس فرم استفاده می کنند و افراد یک روز کامل را در محل کار و آموزش حضور دارند. پس از به کار بردن پارچه ای که ایستایی مناسبی بر روی بدن داشته و شکل و فرم خود را حفظ کند، اهمیت می ‌یابد. از ویژگی‌ های خاص این پارچه مقاومت در برابر چروک است؛ چرا که الیاف به کار برده شده در روند تولید آن خاصیت ارتجاعی خوبی دارند.

تنوع در رنگ بندی پارچه مکانیک

پارچه های پرشیا در سال ‌های ابتدایی تولید در رنگ بندی های کمی به بازار ارائه می‌ شد. اما در حال حاضر بیشتر از ۱۶ کالیته رنگ بندی مناسب و کاربردی برای این پارچه در نظر گرفته اند که سبب شده تا در هر شرایطی و برای همه گروه‌ های سنی بتوان این پارچه را استفاده نمود.

استحکام پارچه مکانیک لنین پرشیا

داشتن استحکام بالا جزء ویژگی های منحصر به فرد پارچه های مکانیکی است؛ چرا که در روند تولید آنها از الیاف پلی استر و همچنین الیاف پنبه استفاده می شود که قرار گرفتن این دو الیاف در کنار یکدیگر سبب تولید پارچه های مستحکم می گردد. افراد می ‌توانند در طول یک روز کامل و یک سال کاری از البسه های دوخته شده از این پارچه ها بدون نگرانی استفاده کنند.

خرید پارچه مکانیک از کارخانه مستقیم
خرید پارچه مکانیک از کارخانه مستقیم خرید پارچه مکانیک از کارخانه مستقیم

مقاوم در برابر رنگ پریدگی پارچه مکانیک

معمولاً پارچه هایی که الیاف آنها رنگرزی می شوند، از ثبات رنگی بالایی برخوردار هستند. چرا که رنگ در تار و پود الیاف نفوذ کرده و با در هم تنیده شدن نخ ها در یک دیگر پارچه های محکم و با دوام تولید می شوند.

گوله نشدن سطح پارچه مکانیک

پارچه های مکانیک که با تراکم بافت بالا و استفاده از الیاف با تاب های مناسب تولید شده اند، به هیچ عنوان سطح آنها دچار پرز نمی شود. به همین سبب تا پایان یک سال تحصیلی و همچنین یک سال کاری می توان با حفظ کیفیت از البسه دوخته شده توسط این پارچه ها استفاده نمود.

پارچه های مکانیک : بررسی الیاف بکار برده شده در روند تولید

کارخانه های تولید کننده پارچه های مکانیک سعی دارند تا از الیاف مرغوب و باکیفیت در روند تولید این پارچه استفاده کنند. به همین سبب اغلب در هنگام تهیه مواد اولیه وسواس بیشتری به خرج می‌ دهند که نتیجه کار، پارچه های مرغوب موجود در بازار است.

برای تولید پارچه مکانیک از الیاف مختلفی استفاده می کنند که هر کدام از این الیاف نقش خاصی در کیفیت و ویژگی های این پارچه می گذارند. شناخت دلایل استفاده از هر کدام این الیاف در هنگام خرید کمک می کند تا تصمیمات بهتری برای انتخاب پارچه بگیرید و همچنین در هنگام نگهداری از پارچه ها نیز به شکل بهترین می توانید عمل کنید.

در این بخش به بررسی الیاف بکار برده شده در روند تولید پارچه های مکانیک می پردازیم:

الیاف فلامنت

از الیاف فلامنت در پود پارچه های مکانیک و همچنین به صورت ترکیبی در تار استفاده می کنند. مهمترین دلیل استفاده کردن از این الیاف خاصیت ارتجاعی آن در کنار قیمت ارزان تر می باشد. الیاف فلامنت از پلیمر های به دست آمده از پالایشگاه ها تولید می شود و به دلیل وجود ماده اولیه در داخل کشور، هزینه های زیادی برای آن صرف نمی شود. به همین جهت دسترسی به قیمت ارزان الیاف فلامنت آسان تر است.

الیاف پنبه

الیاف پنبه یکی از بهترین الیاف های طبیعی است که از گیاه پنبه به دست می ‌آید و پنبه می تواند در برابر حرارت و آتش مستقیم مقاومت خوبی از خود نشان بدهد. همچنین الیاف پنبه جاذب رطوبت بوده و در صورت تعریق رطوبت بدن را به خود جذب می ‌کند. به همین سبب به کار بردن این الیاف در روند تولید پارچه های لباس کار لازم و ضروری است. زیرا افراد در حین کار فعالیت های زیادی دارند و ممکن است به طور مداوم دچار تعریق شوند.

الیاف پلی استر ویسکوز

الیاف پلی استر جزء الیاف ارتجاعی است که اضافه شدن آن به پارچه های مختلف سبب می‌ شود تا خاصیت چروک پذیری پارچه ها و سایر الیاف تا حد زیادی کاهش پیدا کند و مقاومت بالای این الیاف در مقابل کشش و سایش هم یکی دیگر از دلایل استفاده از این الیاف در روند تولید این پارچه می باشد. خوب است بدانید که کیفیت این الیاف به قدری بالا است که نه تنها در روند تولید پارچه، بلکه در روند تولید محصولات دیگر هم که در محیط خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند، مانند فرش و ملحفه به کار می رود.

آیا پارچه های مکانیک ضد گرد و غبار است؟

گاهی اوقات در برخی از حرفه ها و مشاغل که در محیط باز فعالیت دارند، نیاز است که پارچه های با کیفیت بالا تهیه شود، تا از نفوذ گرد و غبار بر روی پوست جلوگیری کند. به همین جهت مراکز تولید البسه لباس کار و لباس فرم همه این موارد را تحت نظر قرار می دهند و اقدام به انتخاب پارچه ها می کنند.

آیا پارچه مکانیک ضد گرد و غبار است؟ در هنگام خرید پارچه های مکانیک برای مراکز تولیدی این سوال مهم برای افراد حرفه ‌ای به وجود می ‌آید که در پاسخ باید بگوییم بله به دلیل تراکم بافت بالا و استفاده از الیاف درجه یک و با کیفیت، این پارچه اجازه نفوذ گرد و غبار را نمی دهد.

پس مهمترین دلیل برای مقاومت پارچه های مکانیک در برابر گرد و غبار، داشتن تراکم بافت بالا و سطحی صاف و یکنواخت است. به هیچ عنوان گردوغبار بر روی سطح پارچه قرار نمی گیرد، تا بتواند به مرور به سمت داخل نفوذ کند.

لازم به ذکر است که جدای از مقاومت در برابر گرد و غبار این پارچه ها برای پوست های حساس هم مناسب و کاربردی است. بدون دغدغه و نگرانی می توانید آنها را مورد استفاده قرار بدهید. حتی حساس ترین پوست ها هم به آسانی و بدون لایه محافظ می ‌توانند از این البسه استفاده کنند.

پارچه مکانیک برای فرم مدارس
پارچه مکانیک برای فرم مدارس

پارچه مکانیک در چند دسته بندی تولید می شود؟

معمولاً کارخانجات پس از یافتن یک ترکیب خاص و پرطرفدار برای بافت پارچه ها سعی می کنند تا نمونه های مختلفی از پارچه را تولید کنند که بتوانند بخش بیشتری از بازار را تحت پوشش قرار بدهند. پارچه مکانیک هم در چندین دسته بندی در کارخانه تولید می شود که هر دسته با توجه به تغییرات جزئی در میزان استفاده از الیاف و همچنین کم و زیاد کردن الیاف کاربردی ایجاد می گردد.

گاهی مواقع با تغییر در کالیته های رنگ بندی و تراکم بافت پارچه می توان پارچه های متفاوت تولید کرد که هر کدام برای شرایط خاصی مورد استقبال قرار می گیرند.

در هنگام تهیه پارچه ها بهتر است که به طور کامل رنگ بندی ها و گرماژهای مختلف پارچه را بشناسید، تا بتوانید متناسب با بازار هدف خود بهترین پارچه ها را انتخاب کنید. چرا که انتخاب پارچه های خوب و کاربردی نتایج بهتری پدید می آورد.

 گاهی اوقات هم پارچه ها از لحاظ نوع بافت با یکدیگر متفاوت هستند که پارچه های مکانیک هم در دو گروه تولید می شوند:

 1. پارچه مکانیک طرح دار

پارچه مکانیک طرح دار که در بازارهای عرضه و فروش به آن پارچه لنین مکانیک هم گفته می شود، به دلیل داشتن طرح های خاص در بافت پارچه شهرت پیدا کرده است. این پارچه از زیر دست لخت و لطیفی برخوردار بوده که برای تولید محصولات خاصی مانند مانتوهای فرم اداری و لباس مدارس به کار می رود. پارچه های طرحدار یا لنین به عنوان خرج کار در سایر البسه دیگر هم مورد استفاده قرار می گیرند.

 1. پارچه مکانیک ساده

پارچه های مکانیک ساده که یک بافت مربعی دارند؛ جزء پارچه های وارداتی به ایران بوده که پس از بررسی ‌های کامل در حال حاضر به شکل حرفه ای در کارخانجات نساجی داخل در حال بافت هستند. این پارچه کیفیت بالایی داشته و به دلیل داشتن استحکام مناسب و ویژگی های منحصر به فرد و موارد استفاده زیادی دارد.

آیا پارچه مکانیک چهار فصل است؟

معمولاً پارچه های تولید شده در کارخانجات با توجه به نوع الیاف و همچنین ضخامت پارچه برای فصول خاصی تولید می شوند و با مراجعه به بازارهای عرضه و فروش در هر فصل با تعداد خاصی از پارچه مواجه می شوید که می توانید از میان آنها منسوجات کاربردی خود را تهیه کنید.

معمولاً برخی از پارچه ها با داشتن ضخامت بالا برای استفاده در فصل سرد زمستان و محافظت در برابر برف و باران تولید می‌ شوند. برخی از پارچه ها هم بسیار نرم و لطیف بوده و برای محافظت افراد در برابر گرمای طاقت ‌فرسای تابستان تولید می گردند.

اما گاهاً متوجه شده اید که در هر موقع از سال به مراکز فروش بروید، چندین نوع پارچه در این مراکز وجود دارد که به طور مداوم خرید و فروش آنها صورت می گیرد. این پارچه ها را در کارخانجات نساجی به گونه ای تولید می کنند که به عنوان پارچه های چهارفصل شناخته می شوند.

پارچه های چهار فصل ویژگی های منحصر به فردی دارند و جزء پارچه های اقتصادی به شمار می آیند. زیرا با یک بار هزینه برای آنها در طول یک سال کامل بدون دغدغه می توانید البسه دوخته شده با این پارچه ها را استفاده کنید.

پارچه های مکانیک در لیست منسوجات چهار فصل قرار می گیرند که در تمام طول سال می توان از آنها استفاده کرد. به همین جهت خرید و فروش عمده این پارچه ها به یک فصل خاص محدود نمی گردد.

در گرمای تابستان بدون تعریق می توان از پارچه های مکانیک استفاده نمود و همچنین در سرمای زمستان هم در کناره البسه گرم دیگر می ‌توان از این پارچه ها استفاده کرد.

خرید پارچه مکانیک نساجی گل پود و مکانیک شاخص
خرید پارچه مکانیک نساجی گل پود و مکانیک شاخص

از مهمترین دلایلی که پارچه مکانیک را یکپارچه چهار فصل می نامند عبارتند از:

 • نحوه بافت این پارچه به گونه ای است که به راحتی هوا از آن عبور کرده و تنفس پذیری بالایی دارد.
 • استفاده از الیاف پلی استر در روند تولید این پارچه سبب شده تا در سرمای زمستان هم بدون نگرانی بتوان آن را به کار برد.
 • الیاف سلولزی و پنبه در روند تولید آن از تعریق زیاد بدن جلوگیری می کند.

بیشترین کاربرد پارچه های مکانیک کدامند؟

پارچه های مکانیک به عنوان محبوب ترین پارچه در مراکز تولید و بنکداری ها است. چرا که استقبال از این پارچه و تمامی منسوجاتی که با آن تولید شده است، زیاد می باشد. به همین جهت تولید کنندگان با خیال راحت با استفاده از این پارچه ها البسه های گوناگون را تولید و به بازار ارائه می دهند.

ویژگی های منحصر به فرد پارچه مکانیک موجب شده تا برای شرایط سخت هم بتوان به راحتی از آن استفاده کرد. همچنین در محیط های رسمی که نیاز به لباس هایی با ایستایی خوب داریم، پارچه های مکانیک جزء بهترین گزینه ها معرفی می گردند.

در این بخش سعی کرده ایم تا بیشترین موارد کاربرد پارچه های مکانیک را بررسی کنیم:

 • در روند دوخت سرویس آشپزخانه برای بخش های مختلف این تجهیزات می توان از پارچه های مکانیک استفاده کرد. چرا که دوام بالایی دارند و در طی شستشوهای مداوم در محیط آشپزخانه کیفیت رنگ و الیاف آنها حفظ می شود.
 • برای دوخت لوازم گوناگون جهیزیه مانند کاورهای خاص در اتاق خواب از پارچه های مکانیک استفاده می کنند. چرا که رنگ بندی های زیادی دارد و هماهنگ با سایر لوازم می توان این پارچه ها را انتخاب نمود.
 • در سال های اخیر برای دوخت سیسمونی، هزینه های زیادی صرف می‌ شود و اغلب تولید کنندگان ترجیح می ‌دهند تا پارچه های مرغوب و پرطرفدار انتخاب کنند. پارچه مکانیک به دلیل داشتن ویژگی ضد حساسیت بودن به عنوان بهترین گزینه مطرح است. زیرا برای نوزادان و کودکان هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.
 • برای دوخت شلوارهای راحتی در منزل و همچنین دوخت شلوار های کردی با طرح های خاص و پرطرفدار استفاده کردن از پارچه های مکانیک موجب می شود تا ضمن کاهش هزینه ها استقبال بیشتری هم از این شلوارها شود.
 • بانوان می توانند برای حضور در محل های کار خود که به شکل اداری فعالیت دارند، از پارچه مکانیک استفاده کنند. چرا که این پارچه ها هیچ حساسیتی برای پوست آنها ایجاد نمی کند و با الیاف مرغوب و با کیفیت تمام طول روز می توانند احساس خوبی داشته باشند.
 • برای دوخت لباس فرم مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی به عنوان یکی از بهترین پارچه ها معرفی می گردد. از این پارچه برای مدارس دخترانه و پسرانه و همچنین مهدکودک ها هم می توان استفاده کرد. زیرا ترکیب رنگ های آن به گونه ای است که برای همه می توان رنگ مناسب انتخاب نمود.پارچه فیونا نمونه خارجی پارچه پرشیا مکانیک است که قیمت ان 5 برابر پارچه مکانیک پرشیا است ،بنابراین تولید کنندگان پارچه پرشیا مکانیک را ترجیح مب دهند.برای اشنایی با پارچه فیونا بیشتر بخوانید.

آیا پارچه مکانیک رقیب دارد؟

پارچه مکانیک را در بازارهای عرضه و فروش به نام پارچه های لباس کار هم می ‌شناسند. البته عمده مصارف پارچه های مکانیک برای تولید یونیفرم مدارس و یونیفرم های اداری است.

اگر برای شما هم این سوال وجود دارد که آیا پارچه مکانیک رقیب دارد باید بگوییم که از مهم‌ترین رقبای پارچه های مکانیک می توان به پارچه پارچه ترگال و پارچه کجراه اشاره کرد. این پارچه ها ترکیبات الیافی شبیه به پارچه مکانیک دارند و فقط از لحاظ نوع بافت و دستگاه های بافنده با یکدیگر متفاوت هستند.

تمامی پارچه هایی که برای لباس کار در نظر گرفته شده ‌اند، از تراکم بافت بالایی برخوردار بوده و در طولانی مدت کیفیت رنگ خود را حفظ کرده و همچنین سطح آنها گوله گوله نمی شود. به همین سبب تا حد زیادی پارچه مکانیک توانسته است، جایگزین خوبی برای سایر پارچه های دیگر باشد.

اما در بین رقبای قدرتمند دلایل زیادی وجود دارد که پارچه مکانیک محبوبیت بیشتری پیدا کرده و در صورت امکان در بین این پارچه ها مکانیک را انتخاب می کنند که در ادامه به بررسی آن می پردازیم:

 • پارچه های مکانیک با الیاف رنگ شده تولید می ‌شوند به همین جهت ثبات رنگی بالا تری دارند؛ اما پارچه‌ های کجراه و ترگال پس از بافت به سالن ‌های رنگرزی انتقال می یابند.
 • سبک طراحی و بافت پارچه های مکانیک با پارچه های کجراه و ترگال کاملا متفاوت بوده و این پارچه دارای سطحی صاف و صیقلی است.
 • در طی سال هایی که این پارچه تولید شده، رضایت مشتریان و تمامی مصرف کنندگان به نسبت سایر پارچه های دیگر بیشتر است، همین رضایت هم سبب شده تا مشتریان مجدد به سراغ خرید آن بروند.

فروش پارچه پرشیا برای لباس فرم مدارس به صورت آنلاین

با همه گیر شدن اینترنت و گوشی ‌های هوشمند در حال حاضر اغلب لوازم مورد نیاز را به صورت اینترنتی تهیه می کنید. برای خرید پارچه ها هم می توانید از وب سایت های معتبر استفاده نمایید.

فروش پارچه پرشیا برای تولید لباس فرم مدارس به صورت آنلاین یکی از روش‌ های کاربردی است که مزیت های زیادی برای فروشنده و خریدار ایجاد می کند. به همین سبب در طی چند سال گذشته این مدل خرید و فروش ها از استقبال خوبی برخوردار می باشد.

مسئله مهم در هنگام خریدهای آنلاین به دلیل لمس نکردن پارچه از نزدیک و بررسی مشخصات و ویژگی های آن به صورت شخصی، بهتر است که مراکز معتبر و نمایندگی های مجاز را برای خرید غیر حضوری انتخاب کنید. چرا که در این مراکز به دلیل داشتن ارتباط مستقیم با کارخانجات تولید کننده پارچه های برند و اصل ارائه می گردد.

بهتر است با برخی از مهمترین مزیت های فروش آنلاین پارچه مکانیک آشنا شوید:

 • با انتخاب این روش در هر ساعت از شبانه روز بدون دغدغه و نگرانی می توانید پارچه مورد نظر خود را تهیه کنید و دیگر نیازی به منتظر ماندن برای باز شدن بازارها و یا نگرانی برای بسته شدن آن ندارید.
 • در این روش از هر کجای ایران می توانید به شکل مستقیم از درب کارخانه، پارچه های خریداری شده را تحویل بگیرید.
 • کاهش قیمت پارچه به نسبت سایر بازارهای عرضه و فروش چشمگیر است و بسیاری از افراد که به دنبال پیدا کردن راه هایی برای کاهش هزینه های خود هستند، بهتر است این روش را انتخاب کنند.
 • وجود کارشناسان متبحر در وب سایت های معتبر که در تمامی پروسه خرید شما را همراهی می کنند، سبب شده تا برای هر دغدغه و چالشی به یک پاسخ کامل و دقیق برسید.
 • مشاوران فروش از قبل از شروع خرید تا لحظه ارسال پارچه و رسیدن آن به دست خریدار آنها را تنها نمی گذارند و با پیگیری های مداوم از ارسال به موقع کالا اطمینان به دست می آورند.

بهترین مرکز خرید پارچه های مکانیک به صورت عمده

پارچه مکانیک با داشتن ویژگی های منحصر به فرد معمولاً به صورت عمده خرید و فروش می شود و خریداران عمده ترجیح می دهند، تا با حفظ کیفیت، قیمت کمتری برای این پارچه بپردازند. به همین سبب مدام به دنبال یافتن مراکزی هستند که برای منسوجات خود تخفیف های خاصی در نظر گرفته اند.

خوب است بدانید که عوامل مختلفی مانند رنگ بندی، گرماژ، کیفیت پارچه، برند تولیدکننده و مراکز عرضه و فروش آن می توانند در قیمت پارچه مکانیک موثر باشند. به همین سبب بهتر است که ابتدا تمامی ویژگی های مد نظر خود را انتخاب کرده و سپس از چند مجموعه نرخ پارچه ها را جویا شوید.

این مجموعه به عنوان بهترین مرکز خرید پارچه های مکانیک به صورت عمده معرفی می شود. زیرا با کارخانجات معتبر تولید کننده در ارتباط بوده و توانسته است گامی موثر در حذف دلالان و واسطه ها بردارد.

از آنجایی که پارچه های مکانیک در تنوع بالایی از لحاظ گرماژ، رنگ بندی و همچنین طرح و بافت تولید می شود. ممکن است که یک مجموعه تولید کننده به همه پارچه ها به صورت یکجا نیاز پیدا کند، یک تولید کننده دیگر به رنگ و طرح خاصی از این پارچه نیاز داشته باشد. در این مجموعه برای همه این افراد منسوجات لازم و ضروری وجود دارد، پس دیگر نگران دسترسی به تنوع بالا و پیدا کردن پارچه مدنظر خود نباشید.

برای خرید پارچه مکانیک کافیست که با کارشناسان و مشاوران فروش این مجموعه ارتباط مستقیم برقرار کنید، تا در کوتاهترین زمان ممکن بتوانید بهترین پارچه را متناسب با نیاز خود بخرید. پس از ارسال پارچه و دیدن کیفیت بالای آنها به طور حتم از مشتریان همیشگی این مجموعه می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان