اصفهان میدان نقش جهان بازار پارچه فروش ها سرای عتیقه فروش ها 

تترون مقنعه ای ارزان راهنمای خرید عمده

قیمت پارچه تترون مقنعه ای ارزان راهنمای خرید عمده

  • تترون گلناز 45000 تومان
  • تترون کمند 48000 تومان
  • تترون درنا 52000 تومان
  • تترون بروجرد 65000 تومان

تترون مقنعه ای ارزان را با انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه می توانید، تهیه کنید. در این مراکز راهنمای خرید عمده پارچه تترون مقنعه بروجرد و خرید پارچه تترون مقنعه ای ارزان موارد دیگر ارائه می گردد، تا انتخاب های درستی انجام دهید.

مقنعه جزء پوشش اصلی بانوان در محیط خارج از منزل و به خصوص در محیط کار است. به همین جهت توجه کردن به جنس و کیفیت پارچه، مقنعه ای از مهم ترین موارد در هنگام تهیه این پارچه ها به صورت عمده است.

تترون مقنعه ای ارزان را باید با انتخاب مراکز عرضه و فروش مستقیم تهیه کنید، تا ضمن پرداخت هزینه مقرون به صرفه، از کیفیت بالای پارچه نیز بهره ببرید.

Tetron masked cheap bulk buying guide
Tetron masked cheap bulk buying guide

در هنگام خرید پارچه تترون مقنعه توجه کردن به راهنمای خرید این پارچه ها به خصوص در خرید های عمده موجب می شود تا در نهایت سود قابل ملاحظه ‌ای از خرید خود به دست آورید.

نساجی کاماش

فروش پارچه تترون مقنعه مرغوب

صنعت نساجی که با هنر بافتن الیاف تار و پود در یکدیگر شکل گرفته، در حال حاضر گسترش بیشتری پیدا کرده و امکان تولید انواع مختلف پارچه را فراهم آورده است. در واقع این صنعت با روش های متنوع، الیاف طبیعی و مصنوعی را در یکدیگر تنیده و پارچه های محبوب و مرغوبی را تولید می کند.

پارچه تترون مرغوب و درجه یک، از مهمترین تولیدات این کارخانجات است که پس از طی کردن فرایند ریسندگی پارچه ها را به مراحل رنگرزی انتقال داده و متناسب با نیاز و استقبال بازار، چندین کالیته رنگ بندی متنوع را تولید می کند.

پارچه تترون مرغوب از ترکیب الیاف پلی استر ویسکوز، ویسکوز پنبه و الیاف فیلامنت تشکیل می شود. در کارخانجات مختلف رنگ بندی های متنوعی برای این پارچه ها در نظر می گیرند که در مجموع می ‌توان حدود ۱۵۰ کالیته رنگ بندی از این پارچه را در بازار پیدا کرد.

اما همه کارخانجات توانایی تولید ۱۵۰ کالیته رنگی را ندارند و با در نظر گرفتن برخی از اهداف توسط متخصصان مجموعه بین ۴۰ تا ۹۰ کالیته رنگی را تولید می کنند. هر چقدر که تراکم بافت پارچه بالاتر باشد و الیاف تار و پود به شکل مستحکمی در یکدیگر تنیده شوند، کیفیت پارچه تترون افزایش پیدا می کند.

پارچه تترون اسکراب پزشکی
پارچه تترون اسکراب پزشکی

پارچه تترون مقنعه بروجرد اصلی

به دلیل اینکه ایران یک کشور اسلامی است و بانوان باید حجاب خود را به طور کامل در اجتماع رعایت کنند، منسوجات مختلفی برای این منظور تولید شده اند. یکی از مهم‌ترین منسوجات پارچه های مناسب برای دوخت مقنعه است.

کارخانه های نساجی متعددی در حوزه تولید پارچه های تترون به دلیل استقبال بالا از این پارچه در بازار فعالیت دارند. یکی از مهم‌ترین کارخانجات که در بین تمامی مراکز تولیدی و مراکز عرضه و پخش عمده توانسته، جایگاه خوبی به دست آورد کارخانه تترون بروجرد است.

پارچه تترون مقنعه بروجرد جزء بهترین پارچه هایی است که می توان از آن برای دوخت مقنعه استفاده نمود. چرا که پارچه بر روی سر ایستایی مناسبی داشته و در حین استفاده روزمره دچار چروک نمی شود. البته مهمترین مسئله این است که به هیچ عنوان مو از زیر این پارچه ها سایه نمی ‌اندازد.

به طور کلی پارچه تترون بروجرد از برخی مشخصات و ویژگی ها برخوردار است که با شناخت این موارد پی به دلیل محبوبیت بالای این پارچه در بازار می برید که برخی از آنها به شرح ذیل می باشند:

خرید پارچه تترون مقنعه ای ارزان

این پارچه ها از لطافت و زیر دست نرمی برخوردار بوده و در حین استفاده بر روی سر به هیچ عنوان برای پوست صورت و بخش های مختلف آن آسیبی ایجاد نمی کند.

 قیمت پارچه تترون معایب پارچه تترون قیمت پارچه تترون نخی پارچه تترون چیست انواع پارچه تترون پارچه تترون مناسب چه فصلی است
قیمت پارچه تترون معایب پارچه تترون قیمت پارچه تترون نخی پارچه تترون چیست انواع پارچه تترون پارچه تترون مناسب چه فصلی است

تنوع در رنگ بندی تترون مقنعه ای ارزان

کارخانه تترون بروجرد با در نظر گرفتن نیاز بازار سعی کرده است که تنوع بالایی از کالیته رنگ بندی را ارائه دهند. در واقع برای هر رنگ چندین تنالیته رنگی قرار می ‌دهد، تا همه افراد متناسب سلیقه خود بتوانند از این رنگ های زیبا و شاد بهره ببرند.

ضد حساسیت تترون مقنعه ای

تمامی الیاف پنبه، پلی استر و فیلامنت که در روند تولید این پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرند، از بالاترین سطح کیفیت برخوردار بوده و به هیچ عنوان بر روی پوست افراد حساسیت و خارش ایجاد نمی کنند.

ثبات رنگی تترون مقنعه ای ارزان

معمولاً مقنعه به طور مرتب مورد شستشو قرار می گیرد، داشتن ثبات رنگی و به خصوص در رنگ های تیره جزء ویژگی های منحصر به فرد این پارچه ها است که در طولانی مدت بتوان با حفظ کیفیت و زیبایی از مقنعه استفاده نمود.

قیمت مناسب تترون مقنعه ای ارزان

این کارخانه یکی از بهترین پارچه های تترون مقنعه ای ارزان را تولید و به بازار ارائه می‌ دهد که در کنار داشتن کیفیت خوب، شرایط خرید برای تمامی مراکز تولیدی را مهیا می کند. این گزینه از مهمترین ویژگی های یک پارچه برای خریداران عمده محسوب می گردد.

تولید پارچه تترون مقنعه ای رنگی

رعایت حجاب اسلامی برای بانوان امری لازم و ضروری است و در اغلب مواقع هم بانوان برای حفظ حجاب خود از انواع مقنعه مشکی استفاده می کنند. اما برای جلوگیری از ایجاد افسردگی و دلمردگی در تمامی جامعه و فضاهای کاری در حال حاضر، انواع مختلف پارچه های رنگی تولید شده که برای دوخت مقنعه مناسب است.

کارخانجات نساجی هم با در نظر گرفتن این شرایط سعی کرده‌ اند که انواع پارچه تترون مقنعه رنگی را در تنوع بالای کالیته رنگ بندی ارائه دهند، تا خریداران و مراکز تولید کننده مقنعه، متناسب با صلاحدید کارخانجات و اصول آنها از رنگ های مناسب استفاده کنند.

معمولاً پس از پایان بافت پارچه توسط دستگاه های ریسندگی آنها را به واحدهای رنگرزی انتقال می دهند. در این واحدها برای داشتن پارچه های با ثبات رنگی بالاتر از حمام دو خم استفاده می کنند و با قرار دادن دو بار پارچه در معرض رنگرزی موجب می شوند، تا ثبات رنگی آن افزایش پیدا کند.

 قیمت پارچه تترون نخی مقنعه
قیمت پارچه تترون نخی مقنعه

تمامی مراکز تولیدی که از پارچه های تترون برای دوخت و طراحی مقنعه های کارمندی، دانش آموزی، دانشجویی و موارد دیگر استفاده می کنند، به دنبال پیدا کردن پارچه های تترون با تنوع رنگ بندی مناسب و ثبات رنگی خوب هستند، تا از ارائه محصولات خود به بازار اطمینان کافی به دست آورند.

در حال حاضر بیشترین رنگ های پراستفاده در مراکز تولیدی برای دوخت مقنعه، می توان به رنگ سفید، رنگ مشکی، رنگ سورمه ای، رنگ طوسی رنگ قهوه ‌ای و بسیاری از رنگ های دیگر که مجوز استفاده در محیط های اداری را دارند.

پارچه تترون مقنعه بروجرد

قیمت پارچه تترون مقنعه ای کمند

خرید پارچه تترون مقنعه ای درنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان